Reklama

neděle 28. června 2020

Newspeak, verze 2020

Stanislav Blaha 
28. 6. 2020  E-republika

Přehled krátkých zpráv v novodobém newspeaku.

Osoba zrušila a narušila integritu osob

Integrita menstruující osoby, na jejímž životě nezáleží, s osobou téhož určení s růstovým potenciálem v náručí, byla zrušena kuchyňským nástrojem ovládaným mentálně limitovanou nemenstruující osobou vyznávající kult lásky a míru, na jejímž životě záleží. V menší míře byla narušena i integrita osoby s růstovým potenciálem a též zrušena integrita zasahující uniformované nemenstruující osoby, na jejímž životě nezáleží. (Inspirace ZDE a ZDE)


Nákup prostředků šíření pravdy a lásky mírovými prostředky: Vítězství lásky nebo triumf mírových sil?

V prostředcích prosazování míru a lásky se objevila informace, že ministerstvo šíření pravdy a lásky mírovými prostředky chce nakoupit další prostředky šíření pravdy a lásky mírovými prostředky ze spřátelené země. Nákupem těchto mírových prostředků plníme své spojenecké závazky ke spřáteleným zemím vedeným Velkým bratrem za oceánem. (ZDE)


V Haagu ocenili vysoce postavenou spřátelenou nemenstruující osobu

Vysoce postavená spřátelená nemenstruující osoba vyznávající kult lásky a míru, na jejímž životě záleží, je mezi deseti osobami, které zvláštní těleso k vymáhání mezinárodního práva ocenilo za narušování a zbavování integrity osob, na jejichž životě nezáleží, a za ohromný přínos k prosazování zdraví a krásy prostřednictvím dezintegrace osob, na jejichž životě nezáleží. (ZDE)


Osoby v bílých pláštích požadovaly zrušení integrity a prodloužení omezení volného pohybu osoby podezřelé z nekorektního chování k menstruujícím osobám

Více než 200 významných osob v bílých pláštích z celého světa zopakovalo svou výzvu v prestižním prostředku prosazování zdraví a krásy k prodloužení nemateriálního omezování toku myšlenek osoby podezřelé z nekorektního chování k menstruujícím osobám, nekorektního myšlení a zveřejňování nepovolených skutečností, prodloužení jejího zadržování v příslušném zařízení a její následné vydání do spojenecké země za účelem zbavení integrity. (ZDE)


Kontext pro méně informované


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 350 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

38 komentářů :

 1. Už se to na Západě šíří, snad odoláme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Došlo i na herce Johna Wayna. Z amíkú se stává stádo blbů. Neříkám že bych to nevěděl dřív, teď to ale vylezlo na povrch masově.

   Smazat
 2. To vypadá, že se někdo snaží vyvolat občanskou válku. Jednu stranu povzbuzuje k neustálému zvyšování jejích nároků vůči druhé straně a podsouvá jí morální odůvodnění (rasismus, na jejich životě záleží, otrokářství, privilegia druhé strany ....) a jako ikonu jí vybere kriminálníka, který se zfetovaný po platběš falešnou bankovou vzpíral zatčení a mírumilovného uprchlíka, co jen uřezavá hlavy, tedy někoho pro druhou stranu nepřijatelného. Při útocích z jedné strany pak zatajuje totožnost útočníka tak podezřele, že to druhou stranu nutí vyhledávat informace (přitom se postará, aby tyto informace bylo možno bez zvláštního problému najít) a z druhé strany totožnost útočníka bez problému identifikuje. U jedné strany tak povzbuzuje její pocit ohrožení, výlučnosti, oprávněnosti nároků, ... vůči druhé straně při pocitu beztrestnosti, čímž druhé straně vzniká oprávněný pocit ohrožení - to ale spěje k vypovězení společenské smlouvy i druhou stranou a tím i k občanské válce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše armáda teď prochází velkým dilematem. Bylo rozhodnuto, že naši žoldáci pojedou do Mali zabíjet černochy. No ale nebude to rasistické? Neměli by si ty svoje černochy zabíjet zase černoši? Neměli by jsme se nejdříve zeptat páníčků v USA?

   Smazat
  2. No, právě v tom je ten fígl, aby mohl Bakšiš obhájit to přijímání uprchlíků z Afghánistánu a Afriky, musí se naši žoldáci zapojit a on bude mít argument s nevládkami, že taky kolonoizujeme a proto musíme teď černým a mohamedánům ustupovat. Bude apelovat na naše svědomí abychom vzali svůj podíl viny za to, že jim amíci a NATO rozmlátilo ty chatrče uplácané z hlíny, které jsme jim teď povinni refundovat i za cenu, že půl národa bude pod mosty a na výstavbu bytů pro ně si půjčíme od žida z Wall Streetu, jak to dělá on...

   Smazat
  3. anonyme 16.37 - "Bakšiš" - to má být nadávka panu Babišovi? No - to je pěkně blbá nadávka. To se teda vyznamenáváte. S takovými, jako jste vy, to dotáhneme daleko. Hloupí,jednoduší,uštěpační, sprostí, urážející - co je na tom státotvorného - na tom vašem hloupém blábolu? Chápu -stačí se vyblábolit a jede se dál.K čemu jinému asi tak ty diskuze slouží -myslíte si, že to vůbec někdo čte?

   Smazat
  4. Tupče k politování, ty vůbec nechápeš co se děje kolem tebe !!!
   Takoví nechápaví "státotvorní" hlupáci, jako ty, vždycky všechno těm ostatním zku...!!!

   Smazat
 3. Článek je napsaný velice pěkně, pokrokově a lidově demokraticky, je genderově vyvážený, až na ty bílé pláště, ty bílé pláště, je to opravdu nutné?! Nemenstruující osoba co jej napsala, by se měla nad sebou hluboce zamyslet.
  Ještě upozornění, už jsem si myslel, že menstruuji a nakonec jsem zjistil, že je to jenom důsledek sedavého zaměstnání. Pozor, ať si to nespletete!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:02 Newspeak popsal ve svém románu "1984" George Orwell už v roce 1948. Článek jenom popisuje jednu z věcí, která se podle toho románu nikoliv pokrokově, ale postupně stává realitou dneška. A abyste se nespletl, tak na to sedavé zaměstnání si můžete pořídit třeba stojačku, běhačku, klekačku, nebo lehačku.

   Smazat
 4. noviczech
  ...vážení, trošku mimo otázku!
  Jak by asi vše dopadlo, kdyby to co se dnes děje, přišlo již v roce 1991???
  Kdyby toto přišlo ze dne na den, nebo měsíce na měsíc, možná i z roku na rok! Asi by jsme povolali záložáky, vybudovali větší a vyšší hraniční plot a schválilo by to 99,99% obyvatel!
  Ale takto jsme si postupně na tento "politický hnus" zvykli a někteří i z toho těží!
  Jo, prý dinosauři nepřežili protože....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dinosauří civilizace přestala jíst maso, protože bylo škodlivé, vyhubili humánně všechen svůj pradobytek, zlikvidovali všechnu techniku, kromě kamer a pratabletů pro boj proti prakoronavirům, věřili svým praprapolitikům, pokáceli všechny stromy a shrnuli je do obrovských jam, kvůli praekologii (tady máme uhlí a ropu) a pak se všichni prohlásili za Blackallingosaury, přestali se učit a pak se skleničkou prapramrkvové prašťávy v tříprsté ruce při orgiích vítali padající meteorit ... když před tím vypnuli ochranné zařízení na Měsíci, kvůli malé ekologičnosti a neschopnosti jej ovládat ...

   Smazat
 5. Muži a ženy, chlapci a děvčata, udělejme vše pro to, abychom si udrželi zdravý rozum alespoň v naší zemi.A.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ambroži, kluci a holky z naší rodiny s tebou naprosto souhlasí. Je úplně zbytečné řešit křivdy a lži, kterých není málo, ale stále rozdělují naší společnost. Dnes je na stole problém číslo 1 druhá vlna corviru, už je tu (za jeden den 260 pozitivních z 1862 testovaných, což znamená, že každý 7. je nakažen) . Pan ministr zatím mlčí. Nechci kybicovat, ale ukončit rozvolňování, zvýšit počty testů by snad bylo vhodné a taky vrátit do rozhodování Prymulu. Na ostatní hádky se můžeme vrátit, až hlavní krizi zvládnem, teď u nás očekávám mobilizaci proti pandemii a ne ministerské ticho.
   Jsem jen mluvčí naší rodiny.

   Smazat
  2. Holky a kluci všech věkových kategorií, nenechte se zblbnout, pojďme držet pospolu a nejďřív si ohlídejme svůj stát, ať ho dál neprodávají cizákům a až potom si zameteme doma. Vždyť to na nás hrajou. Stará známá hra "Rozděl a panuj". Tak se tu jako blbci do krve hádáme podle toho,jak pravidla hry zvenku režírují a navíc neziskovky spolu s médii nám hru pískají.

   Smazat
 6. Ano, ta idiocie už přikvačila i k nám do masmeéééédií, viz formulace pět krát denně opakovaná v souvislosti s těmi šavlovými tanci mohamrdánských imigrantů ve VB: "3 osoby podlehly útoku nožem..."
  Spíš by tam mělo stát že byly zavražděny bestiálním způsobem běžným v zemi původu těch imigrantů, ubodáni a podřezáni!!
  Jsem přesvědčen, že ten nůž je v tom zcela nevinně!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Pomáhejte mladým, mají vymyté mozky i jejich havlorodiče.

  OdpovědětSmazat
 8. Tak už nám vypli Pjakina, šíří nenávist. JOurová pracuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde to píšou?
   Poslední Odpověďi V.V. Pjakina ze dne 22.06.2020 jsou tady:
   https://www.youtube.com/watch?v=HCEdcfyU28A

   Smazat
  2. Nejspíš vvenc urazil něčím buď BIS nebo EU cenzory. :)

   Smazat
  3. https://www.konceptualcz.cz/post/otázka-odpověď-v-v-pjakina-ze-dne-22-06-2020-titulky-cz

   Smazat
 9. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/nemecky-muz-zakona-druh-v-ohrozeni-40329005

  Doporučuji, ač to jinak prakticky nedělám, přečíst si tento článek. Chování té osoby, která kritizuje policii, mi hodně připomíná, kromě jiného, chování jisté postavy v jednom dílu seriálu Ano, pane premiére. V dílu Všechna moc lidu. Jako by to točili vizionáři o naší politice ... nebo politika je pořád a stále tak "čistá" až se od ní práší?

  OdpovědětSmazat
 10. „S jakým obviněním přijde EU nyní?“ Maříková poukazuje na příklad, kdy země řeší problém migrace sama

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020062712145381-s-jakym-obvinenim-prijde-eu-nyni-marikova-poukazuje-na-priklad-kdy-zeme-resi-problem-migrace-sama/

  OdpovědětSmazat
 11. Moje babička říkávala: "Na každého dojde."

  Já ale říkám" "Kdo pracuje musí se mít dobře."
  Prozatím na to nedošlo, ale hodina pravdy se přiblížila.

  OdpovědětSmazat
 12. Dnes tu na mě na vašich stránkách vysakuje eu.zunivisotcenter.xyz/............ a tu vaši vypíná. A taky mi slibuje výhru. Je to v pořádku? Můžu se k výhře přihlásit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano k výhře se můžete přihlásit, ale připravte si tak dvojnásobek toho co vyhrajete! :)

   Smazat
 13. To jste mě postrašil s tím Pjakinem. Ale zjišťuji, že mě zatím nic nevypli. To by už muselo být, aby vypli ruský internet. Chce to pilovat jazyky :-)
  Jinak s Jourovou máte pravdu. Pracuje, a aby ne - za ty prachy! Zrovna včera jsem si tak říkal, že je to asi to nejhorší, co z té naší kotliny za poslední léta vyrašilo. Hold se ve větší míře prosazují menstruující rohatá stvoření (nebo pauzírující) ... viz. Lejnová, Jourová, Čaputová a další.

  OdpovědětSmazat
 14. Já to vidím tak, že na každém konci je 5% hysteriků, kteří a) si vymýšlejí podobné patvary a b) ti, kdož věnují neděli sepsání článku o ničem. No a my ostatní jsme měli s klukama a holkama báječnou neděli. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pak natěšeně sedli ke kompu... :)

   Smazat
 15. Mám velké dilema. Mohu ještě konzumovat bílé víno? Jestliže ano, jak ho mám nazývat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bezbarvé.

   Smazat
  2. Ne, proboha! Bílé víno je zakázáno, už se vysekávají vinohrady. Budou se také muset změnit geografické názvy, například Bílá hora. Je sice pravda, že tam Češi dostali na prdel, což je dobré, ale zvítězili katolíci a to dobré není, jelikož křesťanství všeobecně je taktéž fujfuj.
   Musí se vymazat vše, co má barevné reminiscence na bílou rasu, anebo nějaké rasistické názvy, připomínající povětšinou evropské události nebo osoby evropského původu. Ale například se nemusí změnit název Čapkova dramatu "Bílá nemoc", jelikož tento název evokuje to podstatné, čím přispělo bílé obyvatelstvo - nemocemi.

   Smazat
  3. Nazývejte konzumaci bílého vína, i jiného alkoholu, jako jeho ekologickou likvidaci ve jménu světlé památky největšího bojovníka proti alkoholu a rasismu, Václava HAVLA (amnestoval přeci spoustu nebílých a byl věčně v lihu).
   Tohle zdůvodnění by nám mohlo nějakou dobu vycházet... než bude Chalífát Evropa oficiálně vyhlášen.

   Smazat
  4. Ano, jděme s dobou, na hradech přestane strašit Bílá paní, přejmenujme Bílé moře, staré Bělidlo i bělogvardějce, možná i některá příjmení, jako Bělohorský, názvy ulic,vesnic i měst. Když blbnout, tak dokonale.

   Smazat
 16. MaP 495 Děs! - Organizátor dětské prostituce vystupuje před Českým soudem a sociálkou jako právník!
  https://www.youtube.com/watch?v=bKNG25MzTKc

  OdpovědětSmazat
 17. MaP 471 EU Hrozí krach bank! EU Tajný plán na záchranu! Budete platit! Bojí se islandského scénáře! https://www.youtube.com/watch?v=-W_HxA60P6s

  OdpovědětSmazat
 18. Nějak jsem neporozuměl newspeaku i když jsem si přečetl všechna Zdečka. I my muži máme právo na "své dny", ale centrální pojem menstruace jsem v souvislosti nepochopil. Musím respektovat autorskou licenci.Podle mnetam byli jen chlapi : pachatel migrant a obětí - Američan, - učitel dějepisu - vědec. Jedinou ženou ve hře je jen ministryně spravedlnosti, ale ta vypadá na menopauzu. Jestli jde o vtip, tak se omlouvám.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.