Reklama

středa 10. června 2020

Nezávislý Vystrčil


Lubomír Man
10. 6. 2020
Vystrčil: Natolik jsem chachar: nejhlubší vazalství představím národu jako jeho nejvyšší suverenitu
Řekl si předseda českého Senátu Vystrčil a v souladu se svým jménem (nomen omen čili jméno znamení), vystrčil do místního politického prostoru licoměrnost ohavnější, než kdy byly všechny ohavnosti jeho politického tábora (liberodembloku), v minulosti. A to když včera v dopoledních hodinách své konečné rozhodnutí navštívit Tchaj-wan zahaloval do frází o tom, že touto svojí cestou chce prokázat, že jsme zemí navýsost suverénní a nezávislou, která si prostě chce a musí dělat to, co chce, bez ohledu na to, co kdo v zahraničí říká, nebo si přeje, že jsme páni ve své vlastní zemi a nikdo nám nebude určovat nebo předepisovat, co máme nebo nemáme dělat.

Pěkně se takováto slova, určená prvoplánově a možná i dle zvyku především nezkušené mládeži, poslouchají (Vystrčil je středoškolským učitelem), kdyby nebyla přesným popřením, toho, co vyjadřují. A totiž toho, že Vystrčilova cesta na Tchaj-wan není samozřejmě žádným vyjádřením suverenity české politiky, ale je naopak jejím nejhlubším popřením a důkazem její otrocké nesamostatnosti a nesvébytnosti, protože není ve skutečnosti ničím jiným než jedním z nástrojů nejnovějšího trendu Trumpovy politiky, jímž je přesun nepřítele Ameriky číslo jedna z Ruska na Čínu. Takže vůbec ne aktem, který by vyšel z hlavy Vystrčilovy nebo předtím Kuberovy, ale jen jedním z kaménků široké mozaiky nové americké politiky, který byl vybraným českým politikům liberodemobloku představen jako jejich možný a žádoucí úkol – a oni vybraní na něj prostě kývli.

Anebo je v téhle republice někdo tak naivní, že nápad poctít státní návštěvou Tchaj-wan a tím nejen smrtelně urazit Čínu, ale též plivnout na politiku EU, která uznává jen jednu Čínu a žádnou jinou, vyšel z české hlavy?

Nesmysl! Bez amerického požduchnutí tímto směrem by ani Kubera ani Vystrčil na nic takového ani nepomysleli, natož aby se to bez amerického krytí pokoušeli uskutečnit. Ale když už se ta hra jednou hraje, musí být dohrána i s jejími vedlejšími efekty.

Např. tak, že moderátor ČT Takáč pozve k dnešní ranní debatě o konečném Vystrčilově rozhodnutí dva senátory, o kterých ví, že s ním budou bezvýhradně souhlasit (proč by také zval někoho jiného, že ano), a hned ten první, jehož jméno si nepamatuji, prohlásí, že doufá, že hlas Vystrčilův, který dnes ráno oznámil neochvějné rozhodnutí na Tchaj-wan jet, je hlasem budoucího českého prezidenta.

Takže, jak vidíte, moji milí, po Drahošovi, Pavlovi a hokejovém brankáři Haškovi zde máme dalšího slibného kandidáta. Díky to Tchaj-wanu.

Co myslíte? Dá se takováhle masová stupidita přežít?

89 komentářů :

 1. Dřív sloupy padnou…

  Sloup trčí do nebes, již chybí pouze špalek
  jak tuhle dobu snést
  podlosti, zvůle, válek?
  Dobu kdy starosta chce provaz pro Lavrova
  Beznaděj naprostá
  nás, doufám, nepochová

  Pompea oběsit Novotný nevyzývá
  k zločinu z Oděsy pak mlčí sketa mstivá
  Vražda ho netrápí. Nějaký Sulejmání?
  Omlouvá „přešlapy“
  a jitří staré rány

  Vlk mluví za ovce, na něž si zuby brousí
  vyzvedne Vlasovce se šklebem pod licousy
  pro dobro panděra nám zkřiví historii
  Ať žije Bandera
  Koněva radši skryjí

  Vraždění omluví, když vraždí Amerika
  k vojenské obuvi vždy hnědé bláto stříká
  Turecko v NATO je, na to se neútočí
  dají mu náboje a budou slavit zločin

  Z lidských práv nezbývá než kůstka ohlodaná
  noc bude deštivá
  Zda dočkáme se rána?
  Zvěrstva jsou schválená
  vrah na světce si hraje
  Co to vše znamená?
  Že o nás není zájem

  Ti nejvíc sklonění o nehrbení žvaní
  jsou celí zpocení
  a navíc odepsaní
  Drahoš pak odlétá po boku Vystrčila
  Že bude odveta?
  Tu chce mít parta čilá

  Posselt se rozpíná a plive na Beneše
  Zas přijde hostina
  po níž nás budou věšet?
  Soud Langa podpoří
  chce podřezat „ty správné“
  vidíme pohoří
  nad nímž již obzor tmavne

  Lež směle ochrání pár šašků z televize
  zamezí poznání
  vědomost musí zmizet
  Přát smrt je v pohodě, když chce ji Šarapatka
  jehož řeč o vodě provází chůze vratká

  Kdo chce jít na Rusy a Číny že se štítí
  současně hartusí
  (s hlavou v zámořské řiti)
  jak že je potřeba shodnout se na hodnotách
  Zas jde již o chleba
  a venku zuří psota

  Sloup trčí do mračen a nás po těle mrazí
  dítě se rozpláče
  udeří prudké mrazy
  Symboly poroby nás mají srazit na dno
  Zase nás rozdrobí?
  Dřív sloupy zloby padnou…

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jinak dobry. Sloup neni symbolem poroby, je to historicky artefakt, ktery kraslil namesti, nez ho opilci ze Zizkova strhli. Symbolem poroby jsou naopak hrady a zamky z krve nevolniku. Ty taky chcete znicit? Oh Boze, proc jsou lide u nas tak blbi?
   Cesky blb neuvazuje nikdy, u piva jen ozrale myslenky.

   Vymazat
  2. Výborné, Marku. Hodilo by se do nějaké sbírky, i k zhudebnění.

   Vymazat
  3. 🤣🤣🤣🤣👍

   Vymazat
  4. Velká 1*. Tak tuhle básničku Vám, Marku, v "Č"T určitě nikdo přednášet nebude. Napsal jste to výstižně.

   Vymazat
  5. Když jsem pročetl příspěvky, došel jsem k závěru, Senát zrušit, je tam banda netáhel. Nic neumí jen řvou a opruzují. Premiére Babiši, vypiš referendum na zrušení Senátu, pak se budeme všichni jen divit.

   Vymazat
  6. 11:40
   To tvrdí pohrobci cizáků, kteří se na porobě Čechů podíleli, nemají českou klávesnici, a nežijí v ČR, jinak by používali diakritiku. Sloup samozřejmě je symbolem 300leté poroby, a poznávacím znamením cizáckých blbů, plodících ožralé myšlenky i bez piva. Naši předci, kteří se toho hnusu zbavili, dobře věděli, proč to udělali.

   Vymazat
  7. Marku, dobré jako vždy.

   Mně ten bojovný mužík ze Senátu pouze intezívně připomněl dva takové momenty, z nichž umělecký přesah má pouze první:

   1. Zemanův Baron Prášil. Scéna, kdy loď proplouvá řadami tureckého loďstva, skryta dýmem baronovy fajfky. "Avšak veliký eunuch, chtěje prokázat, že jest celým mužem, přikázal pálit ze všech děl..."

   2. Stará blbá anekdota. Trpaslíček onanuje u křišťálové lesní studánky. Dokončiv dílo, vyplivaně padne na hubu a dlouho chlemtá jak o život. Pak se posadí, otře si bradičku pěstičkou a praví: "Jo jo. Ženský a chlast, to bylo vždycky moje."

   Vymazat
  8. 11:40 a 12:28 hop na špek Markovi

   Vymazat
 2. Na závěrečnou otázku odpovím - není to snadné, ale s humorem a odhodláním tomuto moru hlouposti nepodlehnot, dá...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Báseň je -jako vždy skvělá! Marku - měly by být vydány pod názvem "Sonety ještě nezemřely" třeba - například.Ale jinak?Není to tak úplně pravda, asi jako každý básnický duch, jste trochu v rauši. Ano, masovou stupiditu zase nějak ustojíme, protože se jí nemusíme vůbec všímat, ale jinak už jako národ existujeme jen podle názvu, a možná i to skončí současně s ženským příjmením ...ová. Kdo nesedí denně u PC a nečte bláboly česko-amerických mediálních propagandistů, ten něco takového ani neví. Můj děda například neví ani kdo je Vystrčil, ani že někam jede. Je mu to fuk - zrovna tak babička. Odmítají si nechat doma instalovat PC s internetem, prý chtějí svůj život dožít důstojně a v klidu, ne že budou číst mediální lži a výmysly, a magořit z toho. Zpívají si, brebtají se sousedy, kolem pobíhají slepice ( drůbež - ne lidi), ve výběhu králíčci. Psi a kočky. Zpívají ptáci - vlaštovčí hnízda jsou pod přístřeškem. Zraje tam zelenina a brambory. Pohoda. Závidím jim - až tu jednou nebudou, převezmu to jejich imperium bez splachovacího WC a koupelny. Rád. Zbavím se účelové devastace mozku - sednu si ven, a pokusím se psát sonety. Kdysi mi učaroval Seifert, nebo Nezval? Taková Manon Lescaut? Úžasné...."Lež je šminka, která hyzdí tvář, lež je účes, který nesvědčí, ať podívá se do zrcadla lhář, ať sám se o tom přesvědčí!".... Není to úžasné? Umění přímo posvátné! Kam by se na to hrabaly mediální žvásty. Vsadím se, že z těch zkorumpovaných grázlů nikdo doma zrcadlo nemá - bylo by jim blivno. Kdybyste Marku své sonety vydal, napište, kde jsou k mání. I Shakespeare by se poklonil.I když "sloupy zloby" nepadnou. Nepadnou nikdy! Jenom narostou a zmohutní. Zloba je věčná - stejně jako blbost.

   Vymazat
  2. Díky. Mé básně jsou k dispozici zde, ale pouze v eletronické podobě: http://bezvydavatele.cz/author-book.php?Id=66 A nebo mi napište na marek.rezankazavináčgmail.com a pošlu Vám to ve Wordu...

   Vymazat
  3. Na český senát se více než kdy jindy hodí prastará anekdota: Prochází návštěva blázincem, až dojdou do společenské místnosti, kde sedí blázni, na jedné ruce namalovanou pětku, na druhé devítku. Na povel tlesknou a vzápětí zvednou ruku. Návštěva se ptá, co že to jako dělají. Ale, hrají si na senát. Plácají páté přes deváté a pak si to odhlasují, zní odpověď.

   Vymazat
 3. Bacha na Vystrčila. Má prezidentistické ambice. Malé , drobné leyno , ale šilhá výše. Jak správně se má šilhat, to se pojede učit na Tchaj-win.
  V rodné modré hroudě byl všech svinstev a přežil do dneška. Má čich. My také. On smrdí až za Indický oceán.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyschly ratlik Vystrcil kopne do giganta, hrdina! Protektor na US embassy uznale zakyva. Cech se zastydi, v jake zasrane zemi to zije? Ne, vlastne zeme neni zasrana, zasrani jsou jeji zradci, pracujici proti lidem a jejich zajmum.

   Vymazat
  2. A vidíš orinoko? Já ho mám úplně na háku. Kdo to je? A co mi asi tak může? A jestli někam jezdí - no tak jezdí. Ivan Luťanský (znal jste ho? Hezkej kluk) taky někam jel, a vrátil se domů v rakvi. Cesty "páně" jsou nevyzpytelné, a o osudu každého z nás je rozhodnuto dopředu. Nikdo neví jak - a to je dobře.

   Vymazat
 4. Ten Hurvínek ze senátu je komik, který sice ekonomice vůbec nerozumí, zato dokáže ČR způsobit dost velké škody. Náš obcod s ČLR v r.2019: vývoz cca 57 mldKč, dovoz 620 mld. S Tchaiwanem vývoz 5.5 mld, dovoz 26 mld. Řádový rozdíl je zřejmý a pak bude stačit, že Čína např. udělá několik drobných administrativních problémů vývozu automobilových dílů do ČR a můžeme automobilky minimálně na několik měsíců zavřít. Co to udělá s naším hospodářstvím je evidentní.Dovážet pak z Číny přes (německého) prostředníka bude pak sakramentsky drahé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane, co je to proti ukojeni US ambasady! K tomu cesti pindosove si svleknou kdykoliv gate!

   Vymazat
  2. 11:14
   Jenže tohle mejnstrímoví vymývači pro své ovce nezveřejní, a když Čína udělá nějaké drobné problémy, budou mít hurvínkovští komici ještě větší důvod statečně dupat slonu na nohu, za souhlasného mejnstrímového hýkání.

   Vymazat
  3. Ten dovoz čínského zboží přes Německo už je a zvyšuje cenu všeho na 300%..A protože je toho málo je potřeba opět pogratulovat všem idiotům, jejichž zásluhou se ten marginální blbeček dostal do senátu a na funkci jeho předsedy...

   Vymazat
  4. Ekonomii nerozumíte právě vy. Právě Čína by měla naopak lézt do zadku nám, aby k nám mohla dovézt tu hromadu čínského šmejdu v hodnotě 620 miliard korun a dala tím práci svým lidem. My se bez čínského šmejdu v pohodě obejdeme, dovezeme odjinud nebo vyrobíme doma a dáme práci sami sobě a ještě na tom vyděláme.

   Zapoměl jste dát odkaz na tabulku přímých investic do ČR z Čína a Taiwanu
   http://www.lukaskovanda.cz/tchaj-wan-je-14krat-vyznamnejsim-investorem-v-ceskem-prumyslu-nez-cina-bereme-to-na-zretel/

   Ne, Čína opravdu nebude určovat kam budou a nebudou jezdit naši demokraticky zvolení představitelé. Pokud někdo chce aby tomu bylo naopak, tak je jenom čínským maňáskem. U lidí jako Tvrdík, kteří tyjí z obchodu s Čínou to chápu. U diskusních nýmandů, kteří z podlézání číně nemají vůbec nic, ale ne.

   Vymazat
  5. 11:14
   Nepodceňujte pana Vystrčila. On ekonomice rozumí velmi dobře. O svoji peněženku se postarat dokáže a ta čísla o vzájemném obchodu ... víte, koho zajímají a koho se týkají? Pana Vystrčila rozhodně ne, takže nemá důvod se o ně zajímat, jsou to pouze ukazatele materiálního typu a on sleduje hodnotová měřítka zaměřená na lidská práva. Sice by prokázat sounáležitos s utlačovanými i zde v ČR, ale on má rád cestování. ABC

   Vymazat
  6. Škodovka nenakupuje nic přímo, vše jde již dávno přes německý VW. U ostatních německých firem, působících u nás, je to obdobné. Před lety jsme ve firmě objednávali ferity, které se vyrábí v Šumperku. Mysleli jsme, že za dva tři dny budou u nás. Omyl. Zboží muselo být vyskladněno do německé centrály a teprve za 14 dní to přišlo z Německa...

   Vymazat
  7. Škody, které jsme si mohli způsobit, anonyme 11.14 - jsme si způsobili už dávno. Žádný kašpárek už je nemůže zvětšit.Je to jenom skotačení klaunů pro pobavení publika, a český cirkus už má ve světě své nezničitelné renomé. Znají naše šašky, naše klauny, akrobaty i ekvilibristy. Rádi se na to podívají kdykoliv znovu. Klauniáda má vždycky začátek a konec. Naštěstí.

   Vymazat
  8. 11:14. Napsal jste to dobře, čísla jsou jasná. To se okecat nedá, jak se o to snaží onen 12:10.
   Na provokaci Vystrčila doplatíme všichni.

   Vymazat
  9. 12.10 - Lukáš Kovanda je nastrčený bruselský šašek. To bude Minář se divit, až ČLR řekne stop. Pak může demonstrovat, že Babiše ne a Čínu ne, on je jen machr, který nic nedovede, jen mela.

   Vymazat
  10. Vystrčil měl jako řadový senátor služební byt na Smíchově. Do senátu chodil ráno pěšky a svačinu si kupoval v samoobsluze na Újezdu. Několikrát jsem ho zažil, jak při placení u kasy kartou způsobil vznik fronty, protože nebyl schopen komunikovat s terminálem. Musela to za něj udělat vždy pokladní. Prostě blb. Typický senátor z debilbloku. Dnes bojovník za .....

   Vymazat
 5. Soudruh Vystrčil, si už objednal na cestu několik balení plen, aby nám tam nedělal ostudu, že mu teče žloutek z nohavice!:-)

  OdpovědětVymazat
 6. Jenom idiot si dělá zbytečné nepřátele. Jak je to dlouho, co v Anglii vozili Čínského představitele ve zlatém kočáře?..a to všechno v době, kdy naši podnikatelé a celý stát, by se měli připravit na velkou ekonomickou krizi, kterou prorokují ekonomičtí experti. A to nemluvím o našich koncertních umělcích, kteří měli v Číně nejlepší kšefty. Tohle můžou dělat jenom asociální škůdci naší země...a nemělo by se na ně zapomenout, až se budou řešit hospodářské problémy, které pravděpodobně přijdou !

  OdpovědětVymazat
 7. S tím Nastrčilem je to správná sranda. Prý jede na Tchaj wan demonstrovat naši suverenitu, a při tom tam šáša jede na příkaz ambasády USA.

  OdpovědětVymazat
 8. moderátor ČT Takáč - Takáč je po magyarsky, akosi sa ich tam u vás urodilo ....

  OdpovědětVymazat
 9. Pro 11:14. na nějakou ČR se on může tak..., hlavně že ho ten, co tyhle zhova dilosti organizuje pohladí po hlavičce. Je to hnus velebnosti, ale i naše chyba, že? Ale boží mlýny již jednou zapracovali, a jak se dívám chtělo by to aby poopracoval na svém zdravotním stavu! Nevypadá vůbec dobře a dlouhá cesta, v letadle se vzduch recykluje a sdílí ho všichni cestující, COCID rozumu nemaje..., inu odvaha. Ale bude jich třeba více a budou ho cestou držet za ruku. Mám o něj strach.... Nebo ne a je mi ? Co takhle diplomat s třeba netopýrem v kufříku ? Ochranka, pobyt v úkrytu, strach o život... No to je ale perspektiva

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Davide, promiňte mi ten výraz. Když president Zeman bude sázet rostliny na zahrádce, tak "erár Senátu" bude vše kosit, když president Zeman udrží st..ici, tak se "demo" budou budou určitě "po..ávat". Jsou to opo íkvéčka. A panu presidentovi se omlouvám za hrubost.

  OdpovědětVymazat
 11. Buďme k sobě upřímní. Někdo ty trapné figurky do Senátu zvolil. Nebylo jich mnoho, ale přišli k volbám. Proč se lidé, kteří mají jiné vidění světa, neobtěžovali zvednout zadky? Dokud tato naprosto zbytná (a za daného složení očividně i škodlivá) instituce existuje, tak je nutné realitu respektovat a v souladu s ní se i chovat. To za prvé. Za druhé je nepochybné, že Vystrčil a jemu podobní se už delší dobu neštítí (a nebojí) jakýmkoliv způsobem poškozovat zájmy českého státu. Ani Vystrčil totiž nemůže být tak debilní, aby si neuvědomoval, co jeho rozhodnutí způsobí. Navíc v situaci, kdy se český průmysl doslova hroutí, jsme zásadně exportní zemí a situace na světových trzích se bude vyostřovat. Vystrčil a jeho podporovatelé bez nadsázky spáchali zločin. Za potlesku rozhodující části politické opozice a sdělovacích prostředků. To musí být drtivě varovné! Pokud vládní strany a vůbec ta část veřejnosti, které není lhostejná vlastní budoucnost, se nevzchopí ke tvrdému odporu, zaslouží si připravovaný osud.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, když jdou lidé k volbám tak nevědí ahlavně netuší co takový mamlas může v budoucnosti spáchat. To je problém, naší tzv. demokracie, že se jednou zvolených, nemůžeme tak rychle zbavit.

   Vymazat
  2. pokud není debil sám Vystrčil, tak rozhodně asi má debilní našeptávače a poradce (v senátu i v ptákostraně)

   Vymazat
  3. My Cizci jsme blbci. A týká se to i me. Pokud nejde do tuhých , tak necháváme leyna cloumat naším majestatem. Já u voleb nebyl ani nepamatuju. Ale možná to prehodnotim. Především by měla zvažovat svoji kandidaturu miLenka Prochazkova, ale na druhou stranu bych ji litoval, do jakých končin české spodiny by zavitala.
   Nikomu nepreju nic zlého , jen frankenstein Kolouch už by se mohl uchlastat , aby měl primář Nešpor důvod k usmevu.
   Kubera byl sice janek, ale vedle Nastrcila to byla osobnost. Kubera chtěl možná vycouvat... A proto - je třeba zabít Sekala. Kosa na kamen...

   Vymazat
  4. 13:28 No, to voliči nejspíš netuší, ale rozhodně by měli tušit, z jaké strany je ten, komu hlas dávají. Nemyslíte?!

   Vymazat
  5. Plný souhlas.
   Navíc přidávám: Hledejme cestu, jak zrušit tuto škodlivou a drahou instituci.

   Vymazat
 12. Takhle si školí,trénují a zkouší jejich charakter loutkovodiči z USA.Vystrčila ani nemusí nutit k této návštěvě,tak jako byl nucen Kubera.Pro Kuberu to bylo trauma,tak to nevydržel.

  OdpovědětVymazat
 13. Man naprosto vaří z vody. Nemá v ruce naprosto nic konkrétního, čím by dokázal podpořit svá tvrzení, že akce Kubery a Vystrčila je komplet v režii USA. Jen fantazíruje a chatrnými oslími můstky se snaží naroubovat nenáviděné USA naprosto do všeho. Ubohé, zbytečné, nulová informační hodnota.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, on pan Vystrčil pouze miluje čínany. Ty na Tchajvanu, ale o něco více než ty zlé na pevnině. A proto se tam na ně jede podívat aby je zažil v jejich přirozeném prostředí. Je to trochu jako ta bájná svoboda plavby (freedom of navigation) amerických bitevních lodí kolem tohoto Čankajskovského ostrova.

   Vymazat
  2. Ať žijí USA, ať žijí USA... Ale za svoje , a na orbitu Černé diry. Co si domů Mata Hari , to teď maji. Bylo dobře , že Trump vyhrál , ale tím také všechno skoncilo. Na co sáhl ... Kocab... Ten si to zavaril.
   USA vykazují mimořádně vysokou míru civilizační deGENERACE. Chtějí kolonizovat svět a samy přitom zamířily do Černé dourove.
   Svět zasraly kybly s brcky, a ještě tomu rihaji fast zradlo.
   Ať žiji USA, ať žijí USA!

   Orinoko

   Vymazat
  3. 11:54
   Pokud Vám někdo sdělí, že republika je rozkradená, také vaří vlastně z vody. Odsouzených je pomálu a tak máme pouze nepřímé důkazy. :-)
   V podstatě to má také nulovou informační hodnotu, protože se s tím nědělá a v dohlednu dělat nebude. Ovšem každý den tím tratí většina z nás.
   O tom, kdo vládne v ČR nám naši politici dnes a denně sdělují dost, stačí poslouchat a sledovat alespoň občas jejich činy.
   ABC

   Vymazat
  4. A právě jste na chvíli" vystrčil" hlavu z amerického zadku,že!

   Vymazat
 14. Pan senátor Vystrčil se dopouští gest na cizí účet. Nikoho oprávněného se neptá, sleduje vlastní politické cíle. Jednak je bezcharakterní, druhak je hlupák. Takový šplhající, snaživý Hujer, zvolený silou slabých šestnácti procent.

  OdpovědětVymazat
 15. To není hloupé, to je trapné! Jak se furt štajfujeme Rusům a Číňanům. Žádný stát v Evropě se vůči těmto státům nechová tak jako my. Rozhodně ostatním Evropanům nejdeme ani příkladem. Proč to vlastně naši politici dělají, když zjevně škodí vlastní zemi? Praha bez Čínských turistů(nahradí je ti thajvanští Číňané?). Česko bez ruských turistů(nahradí je američtí?). Proč tedy neukončíme diplomatické styky s Ruskem a Čínou? Jim to ani trochu neuškodí a naší politici budou spokojeni a nebudou muset vyskakovat a kopat je pod kotník. No u nás by se určitě čínský prezident ve zlatém kočáru nevozil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Již TGM definoval tento stupidní národ:"Jsme národ lokajů a furiantů!" Stále platí.

   Vymazat
 16. Když ještě Vystrčil "hejtmanil" na vysočině,byl také vítat prvního občánka,nevím již,v kterém roce.Za zmínku však stojí fakt,že matkou dítěte byla nezletilá cikánka a otcem její vlastní,dávno zletilý otec.Namísto toho,aby se Vystrčil oháněl policí s náramky,náramně si situaci užíval s pugétem.Jestlipak si na tu "slávu" ještě někdy vzpomene a odporem se otřese?

  OdpovědětVymazat
 17. Správný článek pane Mane aby lidé věděli co je to za vejlupka a takové nevolili do funkcí.

  OdpovědětVymazat
 18. Globalizační komedie v usa papež myl nohy migrantům a cajti je myjí černochům je to velice nebezpečné šílenství. Náckové pořádali pogromy na židy a liberálové je budou pořádat na bílé? A nebo dokonce konečné řešení bílé otázky? Jinak ty demonstrace mají shodit vládu stejně jako milion úchylek u nás.

  Umývání nohou

  https://navratdoreality.cz/umyvani-nohou-11044.html

  OdpovědětVymazat
 19. Bez ohledu na ekonomickou vyváženost "nejde přece o groše", bych u senátora očekával víc zdrženlivosti a předběžné konzultace s orgány odpovědnými za mezinárodní politiku. Lidově řečeno, dvakrát měř a jednou řež. Rozhodnutí pana Vystrčila, ho řadí do kategorie Samostříl.

  OdpovědětVymazat
 20. Strčte toho slouhu ameriky po návratu z Taiwanu do karantény. Nejlépe na dobu neurčitou. Pan Vojtěch to určitě zařídí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ten slouha bohužel vůbec nechápe, že ty Ameriky jsou dnes dvě a ta Trumpova ho za tuto akci rozhodně neocení, ba právě naopak, je to bohužel politický analfabet a nedouk, štěstí, že už neučí děti

   Vymazat
 21. Vystrčilem reprezentovaný Senát se rozhodl dělat samostatnou zahraniční politiku, přestože nic v kompetenčním zákoně mu takovou možnost nedává, a instituce, jak známo zřejmě všem, kromě některých senátorů, nesmějí dělat nic, co jim neukládá zákon:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020061012056143-schneider-naostro-o-ceste-vystrcila-na-tchaj-wan-nepocita-grosiky-ale-dolary-tezke-cteni-pro/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. když má ČR tak neschopného ministra zahraničí, tak potom není divu, že ho musí ve světě zastupovat novodobí svazáci ze všech stran (satan, starosta stažené půlky, nácek z rypákova), dnes přibyl vydřenej a vyjukanej modroptákostraník Vystrčil

   Vymazat
 22. I špendlíková hlavička má právo se předvádět, aby byla vidět a když nic jiného, tak může píchnout. A tak je to s tím vystrčeným, který by rád čněl aspoň v té podobě pin head mezi jehlami. Kdo by jinak kdy věděl o nějakém panu Vystrčřiťkovi - o to se musíte snažit, i kdyby jste se měli pak v pekle smažit.
  Já bych to ani tak nepřepočítával jen na ty peníze, ale spíše na dodržování úmluv a v tomto případě dokonce bych ctil soudržnost zbytku Světa. No ale, co dělá blbec, který má pocit opomíjenosti. Pokud ho okolí nedovede k psychiatrovi, tak se exhibuje, aby byl vidět a je mu jedno, že je vnímán jako blb. Lépe být viditelným blbcem, než neviditelným moudrým člověkem, to je jeho heslo!

  OdpovědětVymazat
 23. Nejen Tchaj-wan, ale taky Hongkong. Celkem 853 členů parlamentů, senátů a jiných funkcionářů se ohradilo proti tomu, aby v Hongkongu Čína zavedla svůj zákon. Poděkování už mají, a dajli medajli?
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kalousek-dostal-podekovani-z-ciziny-Musite-videt-626871
  No ale, není to vměšování, Antone Pavloviči?

  OdpovědětVymazat
 24. Skvělá reprezentace, mám ohromnou radost že prý se připojí i senátor Drahoš. Pevně doufám že ho bude doprovázet i paní Eva. Také paní Kuberová. Snad vezme i děti a vnoučátka ať už je cirkus kompletní. Bude to dozajista veliká událost a nemalá pomoc pro naši zbědovanou zemi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:20 Drahoš si s sebou poveze i kotce s králíky. Má je prý stahovat z kůže nejen v tamním parlamentu, ale i v TV :-)

   Vymazat
  2. Bude to dozajista veliká událost a nemalá pomoc pro naši zbědovanou zemi. Vláda, nebo nevím kdo vlastně řídí ČR si půjčí pro letos 500 miliard aby se všichni vyvolení měli dobře. Kolik si bude půjčovat příští rok až udeří skutečná krize a od koho, když všechny země jsou taktéž zadluženy, zamyslel se nad tím někdo? Co to je za hru ZOTROČENÍ celého světa prostřednictvým nesplatitelných dluhů. Až tuhle hrůzu budou schvalovat v parlamentu, nechť je to v přímém přenosu, ať daňový poplatníci vidí kdo jak hlasoval.

   Vymazat
  3. 13:57 Máte pravdu, vláda si půjčí 500 miliard, ale tuto zemi vskutku neřídí. To snad už pochopil i ten poslední debil.

   Vymazat
 25. Zajímavé prohlášení pana exministra zahraničí :
  Karel Schwarzenberg (TOP 09), 29.října 2014, rozhovor pro idnes.cz: „Já vám něco řeknu. Jednotu Číny jsme uznávali od začátku. My jsme nikdy, ani já, přes všechno přátelství s Dalajlámou, neuznali tibetskou vládu v exilu. Totéž platí pro Tchaj-wan, který je velkým investorem u nás. Ale je, neuznávali jsme protože hájíme princip jednotné Číny.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale zato uznal ten dementní dědula "nezávislý" narkostát Kosovo. Snad nejostudnější to akt české zahraniční politiky.

   Vymazat
  2. 14:02 a kromě toho samozřejmě podpořil i fašisty a banderovce v Kyjevu

   Vymazat
 26. ODS se nedostala ke korytům, kde se v minulosti držela zuby nehty, tak alespoň škodí stávající koalici všude, kde ještě může! Vystrčil je stejně jako celá ODS stranou nesourodých pimprlat, kteří už nevědí, co si počít, aby se ta pimprlata zviditelnila před světe. Je vidět, že jim nácek z rypákova nestačil.

  OdpovědětVymazat
 27. Uvědomte si vy všichni co jste na NR,že pacholek Vystrčil je v podstatě ubožák,který plní zadání svého páníčka a ve snaze udržet si koryto dokáže vyblít cokoliv.Že je Vystrčil vlastizrádný hajzl to je snad každému normálně myslícímu občanu ČR jasné.

  Cenzore souhlasíš s mým názorem ?

  OdpovědětVymazat
 28. Vystrčil vypadá jako debil,mluví jako debil tak to bude asi debil s titulem.

  Cenzore souhlasíš s mým názorem ?


  OdpovědětVymazat
 29. Dubnový pokles ekonomiky o 34% vyděsil i ty největší ekonomické pesimisty. Pokud pokles bude pokračovat, neřku li se zrychlí, bude do roka a do dne skutečně těžko představitelná situace. Výrazně naroste nezaměstnanost, neschopnost splácet své dluhy, pravděpodobně i chudoba. Těm, kdo dnes tleskají Hřibům, Novotným a Vystrčilům se to také nevyhne.
  Jenom připomenu, že poválečná bída, šmeliny a zlodějiny nahnaly v roce 1946 miliony voličů. A protože historie se neustále opakuje a lidé jsou nepoučitelní, dají se očekávat velké přesuny voličské přízně. A těm, kteří dnes tak vydatně přikládají pod kotel, aby jsme se zítra měli o poznání hůř, tak těm věru mnoho příznivců nezbyde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. těm blbům dnes tleská především pražská kavárna, která pije krev celé zemi. Prachy v rozpočtu nebudou, tak ať si převezme 100%ní financování všech neziskovek soudruh Bakala-Soros. Začít mohou nejenom neziskovkami, ale třeba i soukromými a nenavštěvovanými divadly

   Vymazat
 30. Frau Merkel navštívila Čínu k dnešnímu dni celkem 12x (!), ale ani jednou nenavštivila Tchajvan. Čím to asi je? Asi je mnohem hloupější než-li Vystrčil :-)

  OdpovědětVymazat
 31. Uvědomte si vy všichni co jste na NR,že pacholek Vystrčil je v podstatě ubožák,který plní zadání svého páníčka a ve snaze udržet si koryto dokáže vyblít cokoliv.Že je Vystrčil vlastizrádný hajzl to je snad každému normálně myslícímu občanu ČR jasné.

  Cenzore souhlasíš s mým názorem ?


  Vystrčil vypadá jako debil,mluví jako debil tak to bude asi debil s titulem.

  OdpovědětVymazat
 32. Uvědomte si vy všichni co jste na NR,že pacholek Vystrčil je v podstatě ubožák,který plní zadání svého páníčka a ve snaze udržet si koryto dokáže vyblít cokoliv.Že je Vystrčil vlastizrádný hajzl to je snad každému normálně myslícímu občanu ČR jasné.

  Cenzore souhlasíš s mým názorem ?

  Vystrčil vypadá jako debil blije jako debil tak to bude debil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vystrčil vypadá jako retardovaný a asi retardovaný bude. No a celý svět si udělá závěr, že i celé Česko je stejně retardované.

   Vymazat
 33. Pan Vystrčil nedělá nic víc, než že se snaží vydupat podporu tam, kde ji jedině může hledat a kde mu konkurují jiní podobní. Pan Drahoš, úměrně ke své opožděnosti, se snaží tak nějak ho dohnat. Na škody státu a občanům nehledě, prostý boj o koryta. Jsem zvědav kdo, jak a čím se v boji hyen o koryta, takhle zjevně, ještě přidá. Kdypak že má být volen šéf senátu znova?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Normálka, kluci chtějí být vidět a větší blbost je nenapadla.

   Vymazat
 34. Ještě senát nebo už zase ta stará KSČ?

  Kolik by asi tak občanů volilo doopravdy za totáče komunisty, kdyby tehdy nemuseli povinně k volbám? Myslím si, že těch 16%, co má dnes náš senát by se jich určitě našlo taky.
  To se to dělá politička těmto doživotně zajištěným poslancům, kteří ignorují to, že skoro 84%!!! voličů odmítá jít k volbám, protože považuje senát za zbytečný! A nejenže tyto výsledky ignorují, ONI se už těm lidem doslova vysmívají! Když nechodíte volit, tak si nestěžujte! A to velice dobře ví, že voliči nemají nejmenší páku to změnit! Zákony jim to v této údajně svobodné zemi totiž zakazují! Vlastně pardon, - NEUMOŽŇUJÍ!!!
  Ideová LIBERÁLNÍ pomatenost nových soudruhů je dnes stavěna před ekonomické zájmy českých firem a českých občanů. Pár inteligentů řeší našim jménem ekonomickou velmoc s téměř 1,5 miliardou lidí a nenajde se nikdo, kdo by této skupince politických samospasitelů světa zabránil v jejich fanatickém vyšilování!
  To se to bojuje za cizí práva, když je vlastní kapsa plná a státní pokladna k dispozici! Imunita a doživotní renta! K tomu tučné náhrady a ochranka podle přání ve dne v noci! A bez většinové podpory voličů!!! Jóóó kdo umí, ten umí - a v každé době!
  A co těch 84%, z nichž musí většina denně do práce, aby uživili sebe a rodinu, protože nepatří mezi vykrmovanou kastu s jistotami?
  Ti mají čekat na to, až tito lidé totálně rozjebou ekonomiku naší země s tím, že pak čínské zboží k nám bude putovat přes Německo, Rakousko, Francii a spol. - samozřejmě s tučnou přirážkou? Stejně jako ruský plyn aj. strategické suroviny?
  Za koho za státní peníze vlastně ti lidé dnes kopou? Jejich ideovou práci považuji za naprostou destrukci, která má za cíl likvidaci naší ekonomické samostatnosti, kdy pod pláštíkém morálky a péče o všechny menšiny světa se jedná spíše v reálu o výsměch lidem do očí, stupidní aroganci a hlavně zdůrazňováním vlastního, nedotknutelného dobrého bydla, které jim údajně nelze vzít žádným platným zákonem!
  No a tak skončím, jak jsem začal.

  Ještě senát nebo už zase ta stará KSČ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy mi 15:42 povězte, jakým způsobem byli za komunistů volby povinné. Leda pro šplhouny a posery. Já jsem celé to období prožil, k žádným těm volbám, mimo jedinkrát, to abych škrtnul kandidáta Kempného, nechodil. A nic, vůbec nic se nestalo. Povězte, jaká že byla, za neúčast vlastně sankce? S těmi koryty a korýtky, jakýpak je k vidění rozdíl? Snad jen ten, že růst cen se takových jak je pan Vystrčil, nijak nedotkne. I když to svým "hrdinstvím" taky způsobí.

   Vymazat
 35. Zrušit senát, je to Havlův výmysl, nikdy jsem u voleb do senátu nebyl a nikdy tam také nepůjdu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi

  1. 16:52 Nevadí, nechoďte, stačí když půjdou rodinní příslušníci a volby budou stejně platné. Tak to tady v tom bordelu funguje.

   Vymazat
  2. Správná volba.

   Vymazat
 36. A to je prave ten problem, protoze podporovatele Drahose, Vystrcila a jim podobnych k volbam jdou, ale vy nejdete a pak si stezujete. Kdyby vsichni sly k volbam, ti co si stezuji, tak Vystrcil,Drahos atd. nemaji sanci se do senatu dostat.
  Hans

  OdpovědětVymazat
 37. Petricek, Hrib, Kolar, Novotny, Kalousek, Halik, Jourva, .......... by take meli jet na Tchaiwan.

  OdpovědětVymazat
 38. 16:52 To je právě důvod existence senátu. K volbám chodí jen státní zaměstnanci a jejich rodiny a známý co očekávají protekci. Nás co cítíme zodpovědnost je málo. Jediné co s tím pohne bude uzákonění bezhotovostních plateb. Největší byznys pro vyvolené v historii lidstva.

  OdpovědětVymazat
 39. On Vystrčil je takový podpindosník, v žoldu USA, jestli za doláče, nebo jen za vlastní blbost, toť otázka do pranice. Já ho vidím, jako takového malého hrdého prcka, který nevím proč nevyrostl a tak si tak nějak ten trpasličí mindrák kompenzuje. Jestli si kompenzuje i mentální nedostatečnost to bohužel nevím a tak nebudu na toto téma ani spekulovat, ale divili byste se jak tihle trpaslíci tím, že jsou malí trpí i manželky by radši většího i děti bývají malé. Já bych to tak neprožíval, mě třeba ani nevadí, že jsem velký.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 40. Za kým tam jede, vždyť ho nikdo nepozval? Republika má málo peněz a oni si udělají takový výlet a lidé ve fabrikách dřou.

  OdpovědětVymazat
 41. O některých senátorech mám na základě jejich proslovů i psaných textů jasný názor. Dle mě uvedu výkvět tvůrců nesmyslných manifestů, ideologických blábolů a žvanilů jako je sennátor Hilšer,Drahoš,Fišer. Na př.senátor Fišer mluví sice pěkně spisovně, ale tolik "ideologických" předpojatostí ke všemu co říká ve svém "kázání" se jen tak jinde nenajde. Předseda senátu to je jiná kapitola. Opravdu jsme asi ještě neměli v tak vysoké funci v naší zemi takového žvanila. Některé jeho výroky jsou tak blbé, že to snad nemyslí vážně. A jak jsem se v tomto článku dozvěděl, že host p.Takáče v ČT, také senátor, prohlásí, že doufá, že hlas Vystrčilův, je hlasem budoucího českého prezidenta. To se buď úplně zbláznil, nebo to svědčí o vysoké úrovni i ostatních senátorů. Takového a nebojím se to říci kecala, jako kandidáta na prezidenta republiky, k tom nemám co dodat.

  OdpovědětVymazat
 42. Účast na volbě senátora Hanza v Teplicích - 9,6%, jaká je tedy úroveň senátu, jako hlídače demokracie v Česku???? Je to pouze oblbování voličů a hlavně trafiky pro pitomce typu Drahoš a další.

  OdpovědětVymazat
 43. Dám návrh, proč by nemohli Senát reprezentovat hejtmani. Bylo by to levnější, přehlednější,l by tato reforma reagovala na různost oblastí a byla by blíže realitě. Zdůvodňované poslání Senátu, jako pojistky demokracie by se tím jen posílila. Mimochodem jsem nikde nezjistil, kolik nás ročně stojí Senát (platy, budovy, služební cesty a režie).

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.