Reklama

pondělí 8. června 2020

Operace ricin: Na ruské ambasádě se asi válejí smíchy. Nám úsměv brzy ztuhne. Jsme opět před invazí 1968? Brusel již startuje ekonomické tanky. Z premiéra bruslařem? S teroristy se nevyjednává. Smrtící chyba AB?

Petr Hájek
7. 6. 2020  ProtiProud
Petr Hájek vidí souvislosti mezi černošským rabováním v USA a operacemi Jamese Bonda Koudelky v Praze – a nevidí to pro Babiše ani pro republiku zrovna růžověSvět se ještě ani nezačal vzpamatovávat z následků „Operace koronavirus“ a její architekti, globalistické washingtonské bažiny (včetně skupiny tajných služeb stále věrných Obamovi), už spustily „Operaci černoch“. Pohříchu lze předpokládat, že ani to jim příliš nezvýší naděje na odstranění prezidenta Trumpa. Proto musíme do podzimka očekávat ještě několik podobných pokusů otřást Amerikou i světem.

Musí na tom být ti tupci zoufale, když vytahují nejtvrdší kalibry s takovým předstihem. A jejich „tiskové orgány“ mezitím vytvářejí legendy: Aktuálně srovnávají současné „černé rabování“ s rokem 1968. To by nás mohlo inspirovat a zajímat, vzhledem k tomu, co Brusel (Sovětský svaz 2.0) chystá za brutální invazi proti zbytkům naší suverenity prostřednictvím „záchranného ekonomického plánu“ – už ne jako pěti, ale rovnou třicetiletku. Jenže problém je v tom, že máme opět v čele země slabého Dubčeka. Alespoň se to tak nečekaně jeví.


Bedřich zírá


Protože naše bažiny (přesnějšího pojmu Kavárna se ale nevzdávejme) nechtějí zůstat za barevnými revolucionáři pozadu, spíše touží své soudruhy ve zbrani „dohnat a předehnat“, spustily „Operaci ricin“. Nejde o to, že její vyústění ukázalo, že jsou to vskutku „čučkaři“, jak skupinu kolem britsko-amerického agenta v čele BIS charakterizoval prezident republiky.

Z té intelektuálně insolventní havlistické komedie jsme se ale dozvěděli mnohem více. Zapletl se do ní totiž svazácký socialista, dvouhlavý ministr zahraničí Poche-Petříček. A protože ani dvě hlavy už na krytí těch zvěrstev podminovávajících naše národní zájmy nestačí, přibere si teď třetí: náměstkyni mu přijde dělat soudružka Michaela Marksová. To by ani Bedřich Engels nevymyslel.


Kam s ním?


Čili kde najít popelnici, do které tu vyčpělou prázdnou slámu protiruských (a protičínských) provokací vyhodit – a zabouchnout za tím pachem víko? Jan Neruda neporadí, ten ještě žil v časech, kdy každý neřád byl patrný, protože se vyjímal na pozadí relativního řádu staré dobré monarchie. Dnes, když se neřád (liberální demokracie) stal řádem, budeme muset najít (či vytvořit) jinačí popeláře.

Nebude to jednoduché. Ve Spojených státech má zbraň skoro každý – a po řádění černých „Antif“ jsou obnoveny fronty před obchody se zbraněmi, aby se řádný člověk měl šanci bránit. U nás naopak socialistický ministr vnitra obhajuje v parlamentu, proč prý budeme muset „přijmout směrnici Bruselu“, která nám zbraně („dali jsme si na ně“) vyrazí z rukou.

Je to kormutlivé – zvláště při pohledu na současně probíhající ubohé zpravodajské hry, které předvádí BIS v bratrské spolupráci s Bakalovým věstníkem Respekt. Co je nám platné, že na ruské ambasádě se teď musejí válet smíchy. Pro nás už není taková psina sledovat, jak se „elitní“ britsko-kanadský agent v čele BIS James Bond Koudelka zamotává do svých spletitých provokací žánru Myš, která řvala. A jak mu v druhé linii Vystrčil (to je vlastní jméno, nikoli sloveso) v čele sdružení trafikantů zvaných senát (zase jsme u toho sena či slámy) sekunduje provokacemi proti Číně. Bohužel na tyhle jejich pirátské, topácké a odeesácké komedie a la Havel doplatíme všichni. Osmašedesátý (v zrcadlově stranovém převrácení) jak vyšitý.


Patafyzický cirkus


„Z informací a předložených důkazů, které jsem obdržel od Bezpečnostní informační služby, jednoznačně vyplývá, že celá kauza vznikla v důsledku vnitřního boje mezi pracovníky zastupitelského úřadu Ruské federace v Praze, kdy jeden z nich zaslal cíleně naší Bezpečnostní informační službě smyšlenou informaci o plánovaném útoku proti českým politikům. Způsobil tak kromě zbytečného vytížení našich bezpečnostních složek další komplikaci v česko-ruských vztazích a poškození dobrého jména Ruské federace v České republice.“

Tak pravil Andrej Babiš, když oznamoval, že v důsledku „ricinové aféry“ stvořené BIS a Respektem vypovíme dva ruské diplomaty. Ukazuje se, že premiér je na britského agenta krátký. Jenže to si měl rozmyslet, když v jeho přítomnosti dostával narychlo povolaný pan Koudelka v centrále CIA v Langley „vyznamenání“. Jenže to si rozmyslet nemohl, protože právě to mu mělo zaručit beztrestnost v jeho (bažinami smyšlených) kauzách. Je to stejná bezmoc, jakou prožívají všichni rukojmí vyděračů, kteří jednou jedenkrát přistoupili na „deal“ bezskrupulózních teroristů. S teroristy se o jejich vyděračských nabídkách nevyjednává. Babiš to právě zkusil.


Bruslař


Teď se bude muset poprat s důsledky, které vůči nám Rusové (a v další fázi patrně i Čína) oprávněně uplatní. Když k tomu přičteme „zářez“ do rozpočtu – důsledek zpravodajských korona-her Koudelkových kámošů z washingtonských bažin – a katastrofu řítící se z Bruselu v podobě hospodářského diktátu na nesplatitelné zadlužení naší země… Nevím, nevím, jak z toho chce vybruslit. Chtěl být českým Trumpem, ale od velkého vzoru se zjevně příliš nepoučil. Trump by Koudelku po takovém extempore okamžitě odvolal. Babiš se pokouší bruslit.

To se mu ale nemůže povést. Brzy se zamotá do první piruety – a pak budou následovat další. Kavárně se nelze zavděčit, s tou je možné pouze bojovat na život a na smrt (z té mají kavárníci přece jen Respekt, protože v pekle čerta ukecáš jen v českých pohádkách).

A tak bude mlčet, zatímco mu vyděrač Poche před očima dosadí k Petříčkovi soudružku Marksovou. Ostatně s Petříčkem se Marksová dobře zná. Právě v době, kdy byla v letech 2014 až 2017 ministryní práce a sociálních věcí v Sobotkově vládě, si k sobě jako náměstka vzala tehdejšího asistenta europoslance Miroslava Pocheho (ČSSD). Petříčka jmenovala rovněž do funkce politického náměstka. Tak si to teď jen prohodí. Nová Sobotkova vláda se již rýsuje.

Jestli někdy udělal Babiš kardinální chybu, pak teď.


58 komentářů :

 1. Každý snad vidí…

  Ochranu mají Novotný, Hřib – co my?
  Platíme na ni. Kdo z nás prachy tahá?
  Čtyři sta tisíc denně na kondomy
  za to že s Ruskem vede válku Praha?
  Ve vztazích dávno není rovnováha
  Za louží sice Koudelku dost chválí
  doma si ale počká na metály
  čučkařská práce pro lidi je drahá
  Petříček místo sebe Rusy sbalí
  Každý snad vidí, že je „BISka“ nahá

  Kundra nás žádnou bombou neohromí
  dezinformovat nikdy nezaváhá
  Na Rusy v článcích sešle blesky hromy
  to, co mu upřít nelze, to je snaha
  Končakov zmizí. Dělali z něj vraha
  My už jsme tady zvyklí na skandály
  ta naše tajná služba tedy válí:
  Z ostudy kabát, minimální váha
  chybí jí mozek, navíc nemá svaly
  Každý snad vidí, že je „BISka“ nahá

  Petříček hluchý, slepý je i chromý
  našemu státu vskutku nepomáhá
  Myslí, že Rusko fušeřinou zlomí?
  Ten zkazí všechno, na co jenom sahá
  Šafr je z něho na vrcholu blaha
  Občané cítí, jak moc na ně kálí
  ministr, který menší je než malý
  Řídí ho Poche – to jednoho zmáhá
  vědomí, jak nám nehorázně lhali
  Každý snad vidí, že je „BISka“ nahá

  Sehraná fraška páchne z velké dáli
  Kufřík a ricin symboly se staly
  Ubohé stoky, které schází vláha
  Novičok došel. Důkaz nepředali
  Každý snad vidí, že je „BISka“ nahá

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marku - Marku - vy si koledujete. Vaše verše jsou už tradičně vynikající, ale jdete až na dřeň - není to korektní, a jistě jste si stačil všimnout, že za pouhé výroky porůznu - na facebooku i jinde - jsou už u nás lidi vláčeni po soudech. Ledaže byste to uhrál na nějakou tu sníženou příčetnost, že prostě cítíte nutkání vyjadřovat se ve verších, a bez těch reálných označení to nejde. Cosi vám našeptává, abyste psal tak a tak - teda, kdyby něco. Myslím, že internetové články - potažmo diskuze - žádní styční pracovníci nečtou, ledaže by vás někdo práskl a upozornil na vás - i když - ani to teď není vyloučené. Hele takový Karel Hašler - tak úžasně nadaný člověk a jak skončil? Díky nepřející, závistivé lidské kryse. Možná, že se jednou - vedle kopce lží, dezinformací a fabulace - dozvíme, jak to s ním bylo doopravdy.

   Smazat
  2. Nevím jestli si to uvědomujete, ale tohle byla další past na Babiše. Tím že vyhostil, potvrdil i váhajícím, že je jen obyčejný pohuněk řízený z ambasády USA.

   Smazat
  3. Pane Marku, s úctou smekám... svoji otřískanou starou přílbu. Medikolog.

   Pane 17.37, přesvědčeného antikomunistu Karla HAŠLERA sledovali sudeťáci i policie již za Druhé republiky, a za Protektorátu BuM. Jeho neohrožené ČESKÉ VLASTENECTVÍ I ZA NĚMECKÉ OKUPACE mu sice vzalo život, ale pro ČESKÉ PATRIOTY HO UČINILO PRÁVEM NESMRTELNÝM A TO I PRO KOMUNISTY - I ANTIKOMUNISTY, se kterými sdílel Z NĚMECKÝCH PAŘÁTŮ odbojářský osud.
   Dva dny před "Ježíškem" mu zapaluji svíci.

   Smazat
  4. Celá parodie však má ještě další rovinu. Vzpomeňte jak v poslanecké sněmovně kdejaký poslanec cítil potřebu se zcela fundovaně vyjádřit. V médiích kdejaký otrapa co se vydává za elitu vynášel zasvěcené soudy. Černochová opět chrastila jadernými zbraněmi :???? Poslanci chtěli svolávat speciální bezpečnostní výbor a vytvořit vyšetřovací partu za těžký peníz. Opět se v idiocii předháněli zejména poslanci demagogbloku a pirátská jelita. Vrcholem byla naprosto přesvědčivá řeč mr.Kalouska, který jako vždy hovořil naprosto fundovaně o ničem. A jak se následně provalilo opravdu o ničem. Na tyhle výjevy a roli masmédií v čele s ČT se nesmí zapomenout. Nevíme zatím kdo za tím stojí, ale jistě se dobře baví úrovní BIS, politiků, médií, presstitutek a elit. Pokud bylo záměrem akce ukázat bídnou úroveň zmiňovaných, tak byl úkol splněn na jedničku. Úroveň představení však má oproti Skřípalovým & Nováčkovi klesající úroveň. Písnička chemického útoku je již dost ohraná a věrohodnost je téměř nulová. Vždyť od r.2012 je to stále ten samý chemický útok, který nikdo neviděl, neslyšel, necítil, nezažil... Jen média vědí vždy vše beze svědků. Jo. A v Iráku se vlastně hledaly chemické zbraně jaké svět neviděl a taky je neviděl. Nicméně byly důvodem k agresi impěria a následnému vraždění a ničení.

   Smazat
 2. Přesně tak já se mu divím fašouni mu nadávají pořádají proti němu demonstrace a on nic nedělá. Nejhorší je že na to doplatíme všichni.

  OdpovědětSmazat
 3. Demoblok je schopný se tady ohnivě na toto téma patnáct hodin hádat s Babišem, střílet od boku nadávky, ale když se hlasuje o těch ekonomicky devastujících opatřeních, tak hlasují s vládou, a my na to jen koukáme. Uvědomte si, že v 90 procentech věcí celý demoblok i s Piráty hlasuje s Babišem. Aspoň pokud jde o ekonomická opatření. Totéž zelený Green Deal. Jsou strany, které to zuřivě podporují, a Babiš to podporuje taky, i když tady lidem říká něco jiného. Často jsou ve vážných věcech zajedno a vlastně se tolik neliší, to je na tom nejsmutnější.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Klaus-ml-Prodejte-CT-Bruselu-at-si-to-plati-sam-Vim-jak-to-bylo-pri-volbe-Xavera-a-Lipovske-626581

  OdpovědětSmazat
 4. Je ostudou naší země, že ministerstvo zahraničí řídí ministr, který je sám řízen. Jednak člověkem, který měl aféru, že ČSSD financoval „jaksi bokem“ (ano, řeč je o M. Poche), dále provinčním starostou Novotným, který si plete bulvár s politikou a chlubí se, jak Petříček poslouchá Řeporyje, a v neposlední řadě středoevropskou pobočkou Aspen Institutu, v němž kromě premiéra Hamáčka dřepí například dezinformační novinář Kundra z nerespektovatelného Respektu.
  Takový ministr by měl dávno odstoupit – pro nekompetentnost a poškozování naší republiky v zahraničí.
  Není zkrátka možné, aby naši zahraniční politiku řídil tu Hřib, ondy Vystrčil či dokonce Novotný. Ani jednomu toto nepřísluší – a je na ministrovi zahraničí, aby je odkázal do patřičných vod. Nečiní-li tak, hrubě selhává.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I když to není jedinou ostudou našeho českého exekutistánu Marku - že ministerstva jsou řízena odkudsi odjinud. Dříve se říkalo podržtaškám a přizdisráčům dadaisté, dnes se jim říká yesmani, - pouhá změna názvosloví - jinak je to takříkajíc stejné -snad jen drobátko horší. Takové ještě nezapouzdřené -jako zhoubný karcinom s metastázami. Ministr sám těžko odstoupí, je přece přesvědčen o své nedotknutelnosti a naprosté správnosti všech postupů -ledaže by byl odvolán - jako byl například ministr Kocourek za svou "odkláněcí" taktiku, a jiní ministři, třeba Pospíšil byl odvolán Nečasem "na hodinu" bez adekvátního vysvětlení, v případě například Věcí veřejných byl takový Vítek Bárta zcela zdecimován nastrojenými špinavými intrikami - a strana LIDEM? Co to bylo? Současná situace je v nějaké politické depresi - kromě nařízení roušek na čenichy,okázalé kopání do soch, včetně na to navazujícího tyjátru, je nějaké podezřelé ticho. Já to cítím a vnímám jako ticho před bouří - stejné pocity jsem měl zhruba někdy v červnu roku 1989. A pokud jde o to "hrubé selhávání" - jak píšete, týká se to celé vlády. Hrubě selhává, či spíše je to jakási opatrnostní pozice? Raději se do ničeho nemotat? Raději být potichu, a tajně si hledat úprk k náhradním krmelcům - jako to bylo v roce o němž píšu. To už pak každý aparátčík nový krmelec apriori měl, buď najisto, nebo už v jednání, případně přislíbený - proto taky se to mohlo spustit. Buďte opatrný, bylo by vás škoda - nadání bývá "od boha".

   Smazat
 5. Trump chce s Putinem spolupracovat. Merkelová chce válku

  http://svobodnenoviny.eu/trump-chce-s-putinem-spolupracovat-merkelova-chce-valku/

  OdpovědětSmazat
 6. Babiše jsem nevolil, i když jsem byl za něj rád. Takže pro mě se u voleb nic nemění, volím SPD. Jenom za toho Babišu už asi nebudu rád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když už jsme u těch voleb. U nás máme v zastupitelstvu policajta. Prý to lze. Kdyby tohle platilo i v Rusku, tak to by bylo řečí o policejním státě.

   Smazat
 7. Zatím byli v Praze tři význační debilové (satan, starosta stažené půlky a nácek z rypákova). V pátek dne 5.6.2020 k nim přibyli další dva, tentokrát přímo z Bakalovo-Sorosovské vlády :-)

  OdpovědětSmazat
 8. Babiš dělá chybu za chybou z našeho pohledu. To ale proto, že nemá žádnou vizi ani "národní" či "státnický" zájem. On prostě přišel do politiky, aby si ochránil své poľnohospodárské impérium. A to mu vychází. Zbytek jeho politiky spočívá de facto v realizaci neomarxistického programu Asociální demokracie. Ta pod vedením špidlů, grossů a sobotků transformovala v obludu složenou z psychopatů, fanatiků a gaunerů všeho druhu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych řekl, "supmane" 10.46 - že Babiš byl -pokud jde o politiku - léta úplně mimo mísu. Protože kdyby byl do politiky nelezl, byl by teď na tom mnohem lépe - jeho "imperiu" nic nehrozilo, nebyl by nucen provádět všelijaké rošády, a mohl si užívat život v pohodě - ne se bořit po kolena do politické, špinavé, a páchnoucí senkrůvny - v ČR obzvláště páchnoucí. Ten bohatej fantasta si myslel, že když je bohatej, a dá do toho svý miliony, zbaví politiku, potažmo národ, všech těch odpornejch lumpů, zlodějů a podvodníků -přece musel vědět, jak lidem sprostě lžou, jak získávají majetky, a jaká je pravda. Teď vidí, že je pozdě bycha honit - vidí, že špinavá politika je ještě špinavější než špinavá, ale pořád sází na to, že se to nějak zmákne - zatímco takový Martin Štěpánek taky toužil po politické funkci - a když se dostal dokonce k roli ministra, prohnal si hlavu kulí - bylo mu jasné, že tuhle erc špínu neutancuje. Diskuze jsou úžasné - ale jen diskuze. Mínění lidí, kteří nezajímají vůbec nikoho.

   Smazat
  2. To 18:07
   Myslím, že máte naprosto zkreslené představy o "velkém bussinessu". Pokud se dostanete s firmou na úroveň koncernu, je pro vás politická aktivita nedílnou součástí náplně fungování firmy. A to se aktivit kolem zemědělství a potravinářství týká dvojnásob, neboť je zde životní závislost na dotacích, ale i politických omezeních. Managementy některých velkých firem si na správu svých firem najímají "poradenské firmy", které za ně řídí běžný provoz, zatímco oni se zaobírají pouze politikou a ekonomikou firmy (u státních či polostátních molochů jako ČEZ rozumějte pod ekonomikou porcování medvěda a malé domů). Stejně tak, pokud jste velký zaměstnavatel, tak se vás politika přímo týká (odvody). Panuje jednoduchá představa, že "miliardář" má dost a nepotřebuje víc. Ale miliardář také miliardy zpravidla dluží, a tak musí neustále udržovat oheň pod kotlem. Babiš nikdy! nepůjde proti vyvádění dividend do zahraničí, neboť potřebuje bankovní úvěry. Babiš je všechno možné, jen ne fantasta, v tom jsem si naprosto jist. Naopak je velmi pragmatický. Bohužel jeho cíle se nemohou ve většině shodovat se zájmy státu, tedy národa. Stát nikdy nebude a nemůže být firma.
   P.S.: A mýlíte se, že Anofertu nic nehrozilo. Babiš to v začátku své politické činnosti otevřeně prohlašoval, že politici poškozují jeho zájmy. Rozhodl se tedy vstoupit přímo, narozdíl od jiných, kteří k prosazování svých zájmů používají proxy zástupce. Někde (USA) je to dokonce legální a ovlivňovači přímo zákony v zájmu koncernů píší a "sponzorovaný" zastupitel je pak prosazuje....

   Smazat
  3. Kdo tu vizi má ? I když tu už jedna vize byla a moc se nepovedla. Tak se musím zeptat o jakou vizi jde ?

   Smazat
 9. Babiš je na blamáže zvyklý, na rozkazy zvenčí říká své ANO již několik let. Za idiota mezinárodního formátu byl třeba už v kauze Skripal. Je ale fakt, že Kundrovým kufříkem se tentokrát překonal :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kauza Skripal byla trochu jiná, tam musel povinně "zazpívat ve sboru", v kauze Kundrův kufr zazpíval sólo a znělo to falešně :-)

   Smazat
 10. Začíná to smrdět! To vypadá na nějakej organizovanej pokus o globální převrat. Američani na Staromáku demonstrovali za zrušení české policie! WTF?
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Proc-tady-Co-tu-delate-Americane-v-Praze-demonstrovali-sel-kolem-cesky-docent-A-bylo-veselo-626590

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navrhuji turistickou návštěvu do NY a při té příležitosti manifestovat proti zdražení zeleniny. Nápad by byl, jen hledám sponzora.

   Smazat
 11. V pátek večer jsem napsal známým, že Babiš právě spáchal harakiri, ale že o tom asi ještě neví. Možná, že mu to do pondělí došlo. Asi už nezvládá plnění útoků a příkazů z tolika stran (Washington, Berlín, Brusel a Langley). Asi to v pátek vzdal, protože na rozdíl od své firmy poznal, že v této zemi český premiér fakticky už o ničem nerozhoduje!

  OdpovědětSmazat
 12. Toz podla stop to vepadá spíse na Jamese Bandero......hezké den p.s.

  OdpovědětSmazat
 13. S autorem článku prakticky ve všem souhlasím. Dovolím si jen malou poznámku. Výčet smutných postav české politiky a seznam jejich trapných "činů" by za těch třicet let byl už téměř nekonečný. Ti různí "Vystrčilové" vystrkovali svůj odpudivý zadek na české státní a národní zájmy dlouhou dobu a neuvěřitelně drzým způsobem. Ne že by byli nějak odvážní. Naopak! Svou drzost čerpali z faktu, že mají za sebou nového páníčka a věří, že jim taky vydrží alespoň čtyřicet let. No, chci říci, že si s nimi musíme poradit sami. Čím dříve, tím lépe. Pokud se česká politika s tímto plevelem nevypořádá, zanikne definitivně česká státnost a z dějin vymizí česká stopa. Není málo těch, kteří na podobném konci usilovně pracují...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:07 Trefil jste hřebík na hlavičku. My bychom potřebovali pořádné kladivo na naše hloupé politiky, pěkně je praštit, aby se jim rozsvítilo, a připomenout koho zájmy mají hájit.

   Smazat
 14. Naprostý souhlas s celým článkem, obzvlášť s poslední větou. Budu dodržovat přání redakce, tak si tituly na Babiše nechám pro sebe. Doufám že mu to sebere nemálo hlasů. Náš tedy ztratil defenitivně ! Že je v ANO několik parazitů, kteří vydatně kopou proti státu, se dalo vysledovat nejednou. V kom asi mají inspiraci? Babiši, to jste dokonale podělal!

  OdpovědětSmazat
 15. Rintincin jistě rozesmál Svět, konečně také jednou českou zásluhou, smích uzdravuje, tak snad ta srandička za zdraví Světa stála. A nemusíme se zase moc rozčilovat i ten kdo vyvolá pobavení a smích zasluhuje svůj díl pochvaly za odvahu pustit ze řetězu takový fór a přitom se tvářit důsojně.

  OdpovědětSmazat
 16. Jedna věc se podařila,snad neprojde zbytečná státní útrata za aerolinie. Je vidět, že přecejen hlas lidu občas dolehne i na Ministerstvo financí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. neradujte se, je to jenom proto, že by vláda nesplnila objem prostředků, které se zavázala každý rok vyvádět ven z Česka

   Smazat
 17. Kundra vykonal pro naše trapné a ubohé politiky medvědí službu, které svým ,,zasvěceným" článkem neskutečně ztrapnil a zesměšnil. Byl snad řízen Putinem? Ať přizná, kde ty informace získal. Skočil Rusům na špek a ti se dnes opravdu dobře baví. A zaděláno je na další trapas. Koudelka zjistil přes své agenty nasazené na ruském velvyslanectví, že se tam Rusové mezi sebou hádají. Akorát neupřesnil proč...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Společnost Microsoft se rozhodla propustit část svých novinářů a nahradit je umělou inteligencí! Kundra to má spočítané. Snad ho vezmou do BIS :-)

   Smazat
  2. Ten Rus měl silný angloněmecký přízvuk, protože se narodil v Hannoveru a do nedávna žil v Seattlu.

   Smazat
  3. 17.23 Ten Rus byl černej...!

   Smazat
  4. 19:38
   Byl to Šejn.

   Smazat
 18. Takže někdo na ruské ambasádě zavolal "Pepku vyskoč". No a Pepek Koudelka zavolal "Mééé hop" a vyskočil. Vlastně je správné Rusy potrestat. Dělat si legraci z idiotů je neetické.
  Ale vážně. Proč se proti tomuhle protiruskému svinstvu dohromady nikdo neozve, to nechápu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. J.H. příště inovujte zvolání na " Pepku Vystrč".

   Smazat
 19. A nakonec měl pravdu Zeman, když už před více než měsícem prohlásil, že ricin podaný ruským agentem způsobí akorát tak průjem. A jak se za to do něj pravdoláškaři pustili!

  OdpovědětSmazat
 20. Poslechněte si na Youtube Igora Panarina, který dnes komentuje (díl č. 388) mj. roli americké agentury NSA, která zablokovala finanční převody Sorosem uplácených "protestujících" i v Evropě. Prostě, dlažební kostky byly navezeny, ale vrhači nepřišli, protože nedostali zaplaceno :-)

  https://www.youtube.com/watch?v=iaskI6okAZ8

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:41 jestli je to fakt, tak to je teda sranda.

   Smazat
 21. Pan Hájek je jako obvykle upovídaný. Stačilo říct: Někdo si cosi vymyslel, BIS to prohlásila za pravdu, potom to převazlo ministrstvo pro vztahy německého protektorátu se státy (které současně do svých služeb angažovalo dřívější starou lhářku), za provdu to prohlásil i vedoucí protektorátu a na základě tohoto výmyslu vyhnali dva Rusy. No a mohl ukončit s tím, že vedoucímu protektorátu dál všude kvete řepka. A nadpis taky nemusel být tak dlouhý. Stačilo: Jak to dnes vypadá v protektorátu.
  ---
  A já se už těším na další díl mravních naučení protektorátního presidenta. Bude se jmenovat: Lhát se nemá.

  OdpovědětSmazat
 22. Není ten náš James Bond Koudelka nevlastním bráchou Bakaly? Jsou si setsakramentsky podobní...., dokonce i povahou.

  OdpovědětSmazat
 23. To že se zde připravuje změna režimu snad uniká jen hlupákům. Každá zdánlivá blbost je k tomu vhodná. Zadání je zde nastolit chaos jako po mejdanu v Majdanu na Ukrajině a až bude vše již dostatečně rozpadlé nastolit nový režim, ještě horší než ten současný. Proto ti chytráci provokativně ochcávají Rusko a Čínu abychom šli ještě rychleji ke dnu a loutkovodiči to mohli potom svést na Putina.

  OdpovědětSmazat
 24. Pročítám reakce na ruských sociálních sítích na akci českých politiků, aby se zavděčili svému vedení v Langley. Asi nebudeme mít jako Češi moc velkou radost. Nic osobního, vedou tam jednoznačně dva závěry diskutujících: a) totální embargo na české výrobky, b) konec s turistikou do Česka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I polštářkem dokážete udusit, když chcete.

   Smazat
 25. Ano, na ambasádě se tomu mohou smát a nejspíš si zapisují poznámky do budoucích pamětí tamní diplomaté, ale to vše kolem ricinu je přesná součást plánu a vůbec ne náhodná. Stejně jako nebyly náhodné činy "pánů" Hřiba, Koláře, či estrádního "samouka" Novotného. Je to stálé vytváření obrazu nepřítele, je to stálý tlak na naši společnost udržovat ji ve strachu, byť třeba podvědomém. Když Američané, Němci, Britové podporovali a "řídili" Pražské jaro 1968 měli dokonce ideální příležitost. Buď vyhrají a odtrhnou Československo od socialistického tábora a nebo, což se také stalo, bude se muset "nějak" zasáhnout a tím se vytvořil u nás prvotní masový profil "našeho" "nepřítele" Sovětského svazu nebo-li dnes Ruska. Je hodně lidí, co jsou rozumní a umí kvalitně a precizně myslet, ale jakmile přijde řeč na "Jaro", jsou jak hypnotizováni a papouškují stále dokola to stejné, doslova jako poslední hosté věčně opilí "pivní bratři". A nehnete s nimi ani o píď. Nechtějí prostě vidět CELOU pravdu o tom všem.
  Tady je jedna z analýz jak se vytváří obraz nepřítele, sice rusky, ale kdo ovládá ruštinu, může si počíst souvislosti. Je tam i nedávný "útok" na české nemocnice.
  https://pandoraopen.ru/2020-06-08/doklad-konstruirovanie-obraza-vraga/

  OdpovědětSmazat
 26. Toz podle poslednéch ne zcela overen´ch zdrojó to máme hned nekolik moznéch hepotéz 1)toz bavorská stopa zacíná sice ve Spandau ale immernoch Berndt Poßerrt provází neznámó látko nebodeme ji menovat je to duracok ve dojitém dne svého cestovného popku a predává ji na cesko-sodetonemeckéch manevrech jednomo pravicovo klerikálnémo kolegove stejné krevné skopiny 2) nenápadné anglické torista ze Salzburry z holó hlavó a brejleme zapomíná v byvalé malostranské kavarne kozenó instalatérskó brasno a nenápadne opostí objekt brasne je obratem vezvednota chlapíkem v monterkách s protejsiho domo je to jisté M.K. 4)zatím neznámé moz stredního veko bez rósky omylem rozbíjí v Nerodoce lahvicko neznámeho obsaho poté prchá k objekto italského spitálo tade stopy mizijó, ze by maník z gulema ?...toz mezitím sa zjidtuje, ze tato látko duracok muze na ceském ozemí vevolat nedozírné následke neb cesi,moravané aj slezané so na ni genetecke náchylné na pana nemce dle vejadrení mlovciho ministerstva zdravoochrane a osobní hegyény nepusobí toz to tak cas nám okáze gdo ze mnel pravdo!!!!!!! zdraví a stestí vensojeme vám slonce vzdy v srdci p.s.

  OdpovědětSmazat
 27. Ano dekoji to je velmi dobrý prizpevek máte plnou pravdu.....p.s.

  OdpovědětSmazat
 28. Babišovi se povedl neuvěřitelný kousek. Je jasně orientovaný na Evropu a USA, v setkáních se západními politiky se přímo vyžívá, do USA se jezdí radit, ale protože proti němu protestují MichPrdi, spousta lidí ho volí s tím, jak to “zase kavárně a EU natřeli”. A když občas Babiš ukáže pravou tvář, “vlastenci” to považují za výjimečnou chybu, která se nebude opakovat. Zábavné divadlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zábavné divadlo proběhlo na vládě-zadlužit naše potomky letos o 500 miliard kč - no neberte to....
   Babiš asi spoléhá na Trumpa, který chce údajně provést RESET a zrušit všechny dluhy- no nevím nevím ....

   Smazat
  2. 21:41 Babiš je pouze místní gauleiter, který musí zajistit, aby z Česka spolehlivě proudil penězovod na západ za jakýchkoliv podmínek. Proto má v názvu strany ANO, to je reakce na příkazy zvenčí. Říká se tomu neokolonializmus.

   Smazat
  3. 9:13 Právě v kauze Kundrův kufr se Babiš demaskoval a celému světu ukázal, že slouží americkým demokratům proti Trumpovi, a tím se do budoucna zcela odepsal!

   Smazat
 29. Náhodou to měli Ušáci s tím ricínem vymyšlený móc dobře. Jenomže mrška chybička, se vloudí. V tu chvíli, kdy byli Rusové na ambasádě u v Rusku úplně mrtví smíchy, chtěli na Rusa zaútočit a tutově by jim ten blitzkrieg i vyšel, jenomže se jim to na potvoru zrovna posralo doma. A tak ten vhodný čas trestuhodně prošvihli, vojáčky akutně potřebují doma a Rusa už tak lehce znova nerozesmějou. Navíc se říká, že ten binčus v USA zařídili taky Rusové, takže už z toho je takovej guláš, že ho svět nikdy neviděl. Docela jsem dostal chuť na pravý dobrý ruský boršč.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:34 Demokraté se musejí zbavit Trumpa za každou cenu, a proto zorganizovali totální bordel nejenom u sebe doma v USA, ale aktivovali všechny své loutky po celém světě, včetně Prahy. Těmi loutkami nemyslím jenom slavné pražské trio (satan, starosta stažené půlky a nácek z rypákova), ale i Babiše s Petříčkem.

   Smazat
 30. Protiruské nálady u nás jsou živené zvenčí, samozřejmě z USA. Neustále někdo připomíná události z roku 1968, ačkoliv to byla akce, která zabránila vstupu NATO do ČSSR. Že USA dosud neuhradili materiální ale i lidské škody v Hirošimě, Nagasaki, Vietnamu, Iráku, Afganistánu, Lýbii , Jugoslávii, to jaksi pražským zdegenerovaným kavárníkům a jejich poslušným chlívkařům nedochází. A pořád chtějí krev a nepořádek, ve kterém se zvěrstva ztrácejí jako pára nad hrncem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to vše velmi jednoduché.Všechny tyto opakující se trapné protiruské akce inscenuje a řídí SSA za oceánem a její kolonie "Česko" prostřednictvím pokorných pucfleků typu Babiše,jen ohne hřbet a provádí!Prostě 52.hvězdička na pruhovaném praporu!(51.je "hrdý Albion".)

   Smazat
 31. Svět se dobře baví na náš účet.

  OdpovědětSmazat
 32. Nic se nestalo, život jde dál, akorát zůstává hořká pŕichuť, že jsme za blbce. A docela zbytečně.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.