Reklama

úterý 2. června 2020

Pomůže zvolení nových členů televizní rady? Dost pochybuji


Jan Žižka 
1. 6. 2020    Outsidermedia
O práci ČT byly napsány stovky článků a dokonce i knihy. Autoři většinou označují zpravodajskou práci tohoto média za neobjektivní a nekvalitní, a řekl bych, že plným právem. Pravdou je, že ČT se zprofanovala převážně nekvalitním zpravodajstvím, které většinou ani za zpravodajství považovat nelze. Je to často spíše propagandistické vysílání namířené proti prezidentovi, premiérovi a všemu a všem, kdo se neřídí současným proamerickým a probruselským diskursem. Bez ohledu na morálku, zdravý rozum a národní zájem.


(Před časem si sama televize nechala zpracovat něco jako studii objektivity svého zpravodajství a když studie nedopadla v její prospěch, pokusila se ji utajit – a následně zpochybnit.)

Když se před několika dny Trump rozhodl jednostranně ukončit dohodu „Volné nebe“ , která byla jednou z posledních pojistek vojenské stability, francouzské, italské, britská a německé zpravodajské společnosti, bez výjimky, zařadily tuto zprávu ihned a jako první zprávu. ČT ji zveřejnila pozdě, jako jednu z běžných zpráv, a ihned přispěchala s vysvětlením, že to byli spíše Rusové, kdo smlouvu nedodržovali, a tak ji Trump ukončit musel. Je to klasický příklad, kdy nezávislá média silných zemí smějí, ale ta vazalská ne.

Posluchač (poplatník) si platí médium, které permanentně útočí na demokraticky zvolenou vládu a prezidenta, které nepřináší (kromě těch špatných) zprávy ze zemí, které máme nakázáno odsuzovat – Maďarsko, Rusko, Srbsko, Írán, Bělorusko a desítky dalších. Výběrově informuje například i o dění na Slovensku, kde je v nemilosti bývalý premiér Fico.

Samostatným bodem hodným pozornosti je neustávající, asi povinná, protiruská propaganda. ČT se neštítila ve svém pořadu napadnout ostravské divadlo jen a pouze proto, že její herci nazpívali píseň Kaťuša. (Toho bychom se v roce 89 asi opravdu nenadáli.)

A tak jsme opakovaně ČT informováni, že v Rusku odsoudili někoho na týden do vězení, ale už se nedozvídáme o amerických tajných zařízeních, kde jsou drženi lidé bez obvinění a kde američtí agenti mučili a možná i zabíjeli, a to bez soudu atd. Jsme Českou televizí denně školeni o tom, jak vyspělé sáty „na západ od našich hranic“ jsou našimi demokratickými vzory, ale že ani jeden z těchto států se nebyl schopen vypořádat s pandemií tak jako naše země, už není důvodem ke zmínce.

Česká televize dává téměř neomezený prostor hnutím, které mají jasně za úkol svrhnou zvolenou vládu a velmi aktivně spolupracuje s weby a novináři, kteří jsou placeni Zdeňkem Bakalou.

Česká televize obvykle nerespektuje základní pravidlo, že mají být slyšeny obě strany, neváhá, a odvysílá jakoukoli absurdní informaci, např. o ruském diplomatovi cestujícím s ricinem, bez toho, aby zpráva byla ověřena.

Kritizovat americkou politiku není v ČT dovoleno a objektivně o ni informovat také ne. Dalším, nad kým se vznáší aura bezchybnosti, je Evropská unie, a cokoli, co se týká bývalých disidentů.

Všimněme si, že do ČT má přístup jen velmi málo lidí, jsou to ti prověření, u kterých je jistota, že se nedopustí nějakého vlastního soudu, či nezmíní něco, o čem se dnes nemluví.

Tak je v podstatě zakázán např. Jan Keller (příliš bystrý a nezávislý), Ilona Švihlíková (odmítá jásat nad ekonomikou), Zdeněk Zbořil (mluví příliš logicky), Ivan David (moc nezávislý a těžký soupeř), těžko se objeví na obrazovce i Jaromír Nohavica (překládal ruské autory), komentátor Ivan Hoffmann (dovolil si uvést, že naše informační služba je filiálkou té americké) a mnoho dalších.

Naopak neomezený přístup do televize mají některé „speciální“ neziskové organizace, které jsou dobře placeny ze zahraničí a jejich činnost je téměř výhradně politická. (Některé z nich měly i problémy s podporou terorismu.)

Sami komentátoři, kteří u nás, jako v jediné evropské zemi, umravňují při rozhovorech politiky, jsou lidově řečeno „pod psa“. Jen připomeňme, že ČT opakovaně mluvila o premiérovi Babišovi jako expremiérovi. Nemluvě o tom, že se ČT domnívá, že existuje oblast „národní Karachab“, v titulcích jsou pravidelně hrubé chyby a verbální projev bývá často mizerný.

Podaří se změnit tento dlouhotrvající stav? ČT se netěší důvěře veřejnosti, ale má k dipozici pravděpodobně neomezené prostředky z rozpočtu. Vzhledem k tomu, že Česká televize je státem ve státě, a vypadá to, že je nedotknutelná, nemohu se zbavit dojmu, že ani nová rada mnoho nezmůže.

60 komentářů :

 1. je to marný, je to marný,...ČT24 fungovat výše popsaným způsobem tak dlouho, než parlament neschválí dobrovolné placení tzv televizní daně, pak tv propagandisté asi budou muset skončit, i když je možná pak budou platit bakalovy nevládly... ale sledovanost ČT24 už bude se blížit počtu michprdů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PRVNI SKUPINA OBČANŮ HLEDÁ ODVAŽNÉ POLIT.SUBJEKTY

   poli strany a hnuti a i obyčejené občany voliče,kteři by byli pro uskutečnit PROGRAM OBČANŮ s těmito parametry.

   1.

   Je třeba změnit nynějši nevhodný režim kapitalismu BEZ přivlastků,který vyraboval republiku a nyni začal rabovat naše kapsy a to do dna.

   RADI PŘIJMEME JAKÉKOLI NAVRHY NA ZMĚNU A UPOZORNUJEME,ŽE V EVROPĚ UŽ DAVNO FUNGUJI PROKAZATELNĚ LEPŠI SYSTÉMY NEŽ TRÁPI NAS:

   2.

   PŘIMOU DEMOKRACII IHNED a to OBČANSKÉHO TYPU.

   Taková demokracie by mohla podle prvnich představ občanů šla inicializovat téměř IHNED.
   Zaroven by zajistila kontrolu námi občany zvolených zastupců a to dnem i noci.
   Je to jediná cesta jak zamezit tvorbu vadných zákonů na př exekučniho či tzv policejniho státu,který se prý už podařilo našim zastupcům z ČSSD navrhnout a dát zakeřně bez jakékoli diskuse schválit celému Parlamentu..

   3.JE TŘEBA VYMYSLET JAK OBEJIT 30 LET trvajici embargo na ZÁKON O OBECNÉM REFERENDU a učinit ho nepotřebným.
   V diskusi už bylo odhaleno,e i kdyby vznikl byl by tak zkonstruován,e jeho použitelnost by konvergovala k NULE.
   Nahradit ho je teba jiným mechanizmem,který by zdůraznil vůli občanů a to v jasné občanské diskusi,bez cenzury a "neomarxistických" diversantů demokracie s cilem instalace chaosu a zničeni státu.

   Existuji samozřejmě dalši članky na př

   KDE MIZI DALŠI DVĚ TŘETINY NAŠICH PLATŮ nebo

   JAK OCHRÁNIT TZV MALÉ A STEDNI PODNIKATELE A ŽIVNOSTNIKY před nenažranosti majitelů velkých peněz,kteři schovávaji svůj lup kdesi prý v dáňových rájich ATD,ATD..

   Ptáme se intady,budou občané v tomto směru umět diskutovat a najdou stran a hnuti,které by jim pomohly?

   Vyzvu můžeme opakovat a pokud vznikne pozitivni či negativni diskuse napady budou registrovány a doufáme tady,e je vhodná doba "SLOVA DO PRANICE"nebo taky ne.

   Vymazat
  2. Napište nam JAK TO UDĚLAT,

   lidé nechtěji vic peněz,maji prý dost,mate na to silu,když pan Okamura v Parlamentu navrhuje určitě to samé a chtěl by občanům pomoci,ale oni penize nechtěji,jen chtěji vyhodit toho generalniho zločince ,který porušuje ty paragrafy,co tady dole někdo odhalil.
   Neměl by se radši dát zavřit celý parlament v čele s Babušem,ten pořad slibuje kvalitu ,ale dáva nam jen same šunky!

   Vymazat
  3. 17.59 MATE V ZASADĚ PRAVDU SJEDNOTIT SE JE SEN VŠECH POLITIKŮ

   ovšem na čem se tzv sjednotit je problém a strany a hnuti nevi co vlastně jejich voliči chtěji a proto jednaji chaoticky,biji se nesmyslně mezi sebou už
   30 let a my občané si myslime,e to bude zas jako za komančů,kteři vše dělali za nás a nakonec byli za to vycinkáni.
   Jejich nynějši manageři už jsou zastarali a bohužel nevi,že doba je jiná.
   Stále prosazuji socialismus či "neomarxismus" zmaru a doufaji že to zas vyžehli znárodněni a z popela rozflakaného státu vyjde znovu stejda MARX .
   To vypada na omyl.PROTO.

   VĚC SE BUDE MUSET ASI ROZDĚLIT NA DVĚ ČASTI,

   A.SESTAVENI TOHO CO VLASTNĚ OBČANÉ VOLIČI MOŽNA CHTĚJI,chybi snad jen nová idea a prý i penize

   B.POTÉ VYMYSLET JAK TO CO JE PRO NĚ POTŘEBNÉ V BODĚ A USKUTEČNIT.

   Stale tu kdosi piše,že tim marasem jsou vinni sami voliči,protože nevoli tu správnou stranu či hnuti.
   Ale koho volit,když nas všechny ohlupuje ten GŘ TV a ostatni ohlupovadla jako by zešileli a ztatili rozum.
   Dřive to bylo kdysi jednoduche pan Lenin vylezl na panceřak dal vystřeli z AURORY a všichni se začali prý mit jak prasata v žitě jak tvrdi pan Kraďousek.
   Dnes mame zdupané sdělovadla a tak všechno se zdraži hlavně bencin a taky se brzy uvali cla na CHINU ,aby EU mělo po vystoupeni z VB dalši hory peněz,které prý zpronevěři, či co!

   Tož tak.


   Vymazat
  4. TAK PODLE TOHO CO TU LIDI UŽ VI TEDY,§ 209 PODVOD


   a 483/1991Sb §2,co se tady dole piše, by nebylo špatné toho GŘ dat do žaláře a zabavit mu stovky milionů,které si prý z našich poplatku zpronevěřil a teď chce vice platit ,no už tam má i ekonomku v radě,která je mladá,ale advokát by byl ještě lepči!
   Tak kdyby NR nebo pan Okamura měli nějakého známého advokáta a ten by tu to s námi sestrojil zkusmo, tu žalobu,to by byla efektivita a baliky peněz, nebot by musel ten nepodara GŘ ty naše poplatky tež vracet jinak EXEKUCE jak byk!
   Ono lidi by se na toho advokáta i složili,jak piši, ,žadná křeč,ale KDE BYCHOM HO NAŠLI,tu se nikdo neodváži prozatim hlasit.
   Možna nějaky co konči studium a mohl by to sepsat jak diplomku či co,aby se stal známým mladým doktorem,to by byl řev!


   No kdyby se tu někdo našel,aby aspon sestavil žalobu ,no at se neboji bylo by to zkusmo,to by byla aspoň prča,tolik lidi co je podváděno a ještě tak nasmolených,že by sbirka typ crowdsourcing,nemusela být problém.

   Vymazat
  5. Ja se tež domnivám,že se bude muset Brusel soustředit

   jak z nas vytáhnout co největši množstvi peněz.
   At zvolime levici či pravici oba subjekty budou muset daně proklatě vysoko zvýšit,ovšem mazaně na př brzy ceny benzinu protože jsou tu zeleni piráti.
   Chystaji prý zvyšeni cen potravin,nejsme totiž soběstačni a tak nam vše na co se podiváme bude zdraženo.
   Dost se divim,že si nikdo z občanů nevšimá,že je tu nově najednou všude v Evropě na př ve Španělsku prý ten Nepodminěný zakladni Přijem,což nechce u nas hlavně hlavně KSČM,protože by pak nikdo nechtěl pracovat.
   Fakt maji ve svých bobkových listech Programu jen socialismus,jakoby se nepoučili a nevěděli,že je k tomu třeba nového znárodněni,oni nevědi ani to proč maji NĚMCI o dvě třetiny vyšši platy a maji z toho našetřeno na penzi,korona virus,domy a motorové jachty a krámy,navic včetně tlustých mercedesů a smeji se nam,e prý nechceme žadné penize,protože prý jsme skromni (No v překladu hlupáci).
   Kdyby ještě vědeli,e nas řidi Aspen institut a al hamajda,poplantaná levice,která se odmitá distancovat od NEOMARXISMU nové ideologie majitelů velkýych peněz,kteři oholi zděšené ovečky,které se vydaly do kapitalismu pro vlnu o JEJICH VLNU a penize úspor včetně kapes ,na holý plech.
   Facit:bud se sjednotime v boji za naše penize tj stejně jako oni nenažranci,nebo se musime připravit ,že z nas udělaji pláž nahatých,největši ve Středni Evropě.
   Ve svem vlastnim zajmu zkuste těm borcům co se tady ozvali za formace voličů navrhnout do Programu voličů ,tedy našeho Programu každý nejméně jeden bod,at tu potom nebudete padat hladem a požadovat po Parlamentu žebračenky!

   Vymazat
  6. Ja bych něco věděl odkud maji němci co prohrali valku

   tolik peněz,že nevi co s nimi.
   Oni se váli v bilionech co nam dluži z reparaci a koupili si za ně škodovku a maji i hafo eur na ten curva virus 19,brzo i 20,21 atd.
   Naprosto neschopni naši ministři zahranicí ČR se boji o ně ,ten dluh , požadat,aby se prý pani Makrela nezlobila.
   To by se za ne dalo nakoupit tanky a letadla a potěšit ten armadni komplex.
   Stejně je ta Makrela rozbiječka EU vyštvala Britanii ta teď přestane platit a my chudi to za ně budeme muset zalepit,at chceme nebo ne.
   A ještě něco mě napadlo,kde jsou haldy peněz,to dam do dalšiho komentu, nebot jsou to dalši biliony!!!

   Vymazat
 2. Nově nejen zpravodajství ČT, ale nyní i diskusní pořad TV Prima Partie s redaktorkou Tománkovou se zhlédl v pořadu OVM(otázky vymývače mozků). Tománková bývala kultivovaná moderátorka, nyní po vysílání Prima CNN news neustále skáče diskutujícím do řeči a prosazuje svůj pohled na téma diskuse.Je to horor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Prima hluboko klesla! Řadí se na úroveň ČT. I její pořady o Hitlerovvském Německu jsou na hraně. Všimněte si kolik jich je zejména na Zoomu. Díky jí jsou mi Hitler a spol, docela symparičtí a lidští lidé...

   Vymazat
  2. Prima zdárně kopíruje havlolejnolavárenskou stoku!!!!

   Vymazat
 3. Já se 8 let už na ČT nedíval, tak doufám, že nastane doba, kdy si ji opět pustím.

  OdpovědětVymazat
 4. Stoprocentní souhlas s článkem a zejména s vyobrazením. Čt, je propagndistický plátek, jako byly v padesátých letech tehdy noviny. U tak zvaného „veřejného média“ jde o záměnu pravdy se lží ! !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je dost možné,že volby zmanipulované ohlupovadly a zejména GŘ TV ,který pry bere za naši manipulaci porušovánim zákonů z našich koncesionářských poplatků 250 000 měsičně plat a k tomu prý premii dalšich 250 000 a tak zpronevěřuje poplatky,nemusi vůbec platit.
   Shnilé ovoce pomalované barvami nemusime peci konzumovat,zvláště kdyż nyni už vyrabovaný rozpočet TV chce GŘ vylepšovat dalšim zvyšovánim poplatků za TV a zmanipulovat i Parlament,aby mu to naše rabováni schválil i s chlupama a otrávit nás totálně zmanipulovanými nebo vadnými informycemi,které navic přicházeji "100 let za opicemi".

   Vymazat
 5. Bez důkladné personální očisty se nic nenapraví.
  A nyní nemám na mysli politickou očistu, i když tam by byl důvod. Ale zejména profesionální. Znalost angličtiny na novinařinu skutečně nestačí.

  OdpovědětVymazat
 6. Na zprávy na Čt jsem se přestal dívat úplně stejně, jako kdysi před rokem 89. Když chceme vidět kvalitní filmy, tak si pouštíme slovenskou jedničku. Včera krásný rakouský rodinný film Králové hor s J. Reno, předevčírem krásný historický německý film Martinino tajemství. To by bylo ale asi pro naši jedničku příliš drahé...
  Na Čt buď sice dobré, ale staré, stokrát okoukané seriály pořád dokola. Nebo nové české, seriálové krimi plné akčnosti se zvukovými pazvuky namísto kvalitní filmové hudby(Pěnička a paraplíčko), která podle mě tvoří až 50% kvality filmu(Krakonoš a lyžníci, Tři oříšky pro popelku aj.).
  Úplná absence hudebních pořadů ve večerním čase jako Sejdeme se na vlachovce, folk a country, cymbálová hudba apod. Šlágr je jedna velká komerce - nesleduji. Úplně zmizely Folkomotivy, pořady typu Česká a moravská hudba na Žofíně, moravský cymbál, politická satira, vystoupení nových komiků(vymřeli?) aj. Vše zachraňuje sice skvělý, ale totálně okoukaný Donutil, Šíp a Polívka.
  Je také spousta témat přímo od nás, z ČR - příroda, víno, stromy, zahrada, řemesla, hledání ztraceného času. Alespoň že nechali vědomostní soutěže.
  Naprosto dnes ale za to převládá snaha o to, co jsme na vojně nazývali Politické školení mužstva, tedy snaha vychovávat člověka s daným a jediným správným politickým názorem.

  OdpovědětVymazat
 7. ČT lže, jako když RP tiskne! Dnes se jen doplní místo RP jiný plátek.

  OdpovědětVymazat
 8. Kdyby si zapnul ČT občan neznalý poměrů v ČR, tak zákonitě nabyde dojmu, že ten kdo u nás s přehledem vyhrál volby, je Lihoslav Kalousek.

  OdpovědětVymazat

 9. Bez odstranění kolaborantů Dvořáka,Mrzeny,Fridricha,Šámala z vedení ČT a prestitutů agentů CIA a bruselské kliky-Kubal,Řezníček,Dolanský,Železný a dalších protičeských a probruselských eurohujerů a hajzlů změna nenastane.
  Uvědomte si,že sněmovna poslanci to mohli udělat a zřejmě se posrali strachy,že na ně tito hajzlové něco mají kompromateriálů a to jistě mají,proto to neprovedli.

  A nyní se cenzore ukaž.

  OdpovědětVymazat
 10. Co s tím?
  Takové Nerudovské...
  Tak především prosadit několik kroků. ČT kraksna je dneska těžkotonážní moloch, který si s našimi daňovými desátky dělá,co chce. Už žádné zvyšování daně z hlavy vázané na ČT. První zásadní počin.
  Provětrat účetnictví, oddělit archiv molochu z doby Přemysla Totáče a zařadit ho do Národního dědictví. Moloch neustále nasazuje ve velkém na socík, ale jinak neustále vysílá nebo pořady. Mají totiž hlavu a patu.
  Od cecíku molocha odstřihnout socialistické dojiče typu Svěrák, HřeBEJK, Pánek. Každý ať jede za svoje.
  Obskurní existence, které by přežily i Hitlera, ... typu Jambor Augustová ...odstavit.
  Moloch zreorganizovat tak, aby byl efektivní bez socialistické daně kapitalismu. Moloch podniká, tak ať tedy funguje jako účastník tržního prostředí, a nikoli jako nedotknutelný monarcha.
  Za neobjektivní zpravodajství zavést sankce. Tzv. vytýkací dopisy např. ... Jednou, dvakrát ... a máš padáka.
  Moloch má plnou hubu sametu, ale chová se jako SA ordner.
  Televizní poplatky nově spočítat. Výše té daně by neměla překročit 100, - Kč.
  Moloch není doménou veřejné služby, naopak je to hlásná trouba cizích zájmů a domácích fašounů.
  Takže "Česká" vyhodit z názvu.
  Kavky jedou kafkárnu.
  Proč ne... ale za svoje.


  OdpovědětVymazat
 11. Bez odstranění kolaborantů Dvořáka,Mrzeny,Fridricha,Šámala z vedení ČT a prestitutů agentů CIA a bruselské kliky-Kubal,Řezníček,Dolanský,Železný a dalších protičeských a probruselských eurohujerů a hajzlů změna nenastane.
  Uvědomte si,že sněmovna poslanci to mohli udělat a zřejmě se posrali strachy,že na ně tito hajzlové něco mají kompromateriálů a to jistě mají,proto to neprovedli.

  A nyní se cenzore ukaž zda jsi nebio nejsi,

  OdpovědětVymazat
 12. Ale nebuďme skeptičtí, to je ta parketa, která Dvořákovic lžitelevizi a jim podobným zmetkům nejvíce vyhovuje. Pohnulo se to správným směrem a zvěstuje to nadcházející změny k lepšímu. Podívejte jak CNN v Ušistánu lže a manipuluje, až se Trampík s nimi a jim podobnou chátrou vypořádá, nastane zákonitě dominový efekt, který tyto presstituty smete přímo lavinově. Přesně ta platforma "s tím se nedá nic dělat, nová rada nic nezmůže, je to marný," s tak takovým poraženeckým přístupem, musí každá armáda zákonitě prohrát každou bitvu, nehledě válku. Jsou to poskokové, morální zrůdy je jich málo a až padnou loutkovodičové, zmrtví i oni. Nejdříve je nutno oddělit je od nekontrolovaných a nekontrolovatelných zdrojů a brát je k zodpvědnosti za úmyslné lži. A vůbec těch možností je daleko více, co by asi dělali kdyby všichni přestali ten poplatek Kč 135,- přestali platit, no schválně, co by dělali, co by mohli dělat, když už je většina národa na ty prasečí praktiky nakrknutá? Pokud nepřestaneme fňukat a litovat se, nemáme šanci něco změnit, Pjakin říká "Záchrana topícího je v rukou topícího se"
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 13. Bez odstraněníproeurounijních a protitrampovských kolaborantů Dvořáka,Mrzeny,Fridricha,Šámala z vedení ČT a prestitutů agentů CIA a bruselské kliky-Kubal,Řezníček,Dolanský,Železný a dalších protičeských a probruselských eurohujerů a hajzlů změna nenastane.

  Bez odstranění kolaborantů Dvořáka,Mrzeny,Fridricha,Šámala z vedení ČT a prestitutů agentů CIA a bruselské kliky-Kubal,Řezníček,Dolanský,Železný a dalších protičeských a probruselských eurohujerů a hajzlů změna nenastane.
  Uvědomte si,že sněmovna poslanci to mohli udělat a zřejmě se posrali strachy,že na ně tito hajzlové něco mají kompromateriálů a to jistě mají,proto to neprovedli.
  Uvědomte si že hajzlové Železný Kubal Řezníček,Dolanský teplý Vostal a podobní Rosi a další Nora,teplý Morák a další se sami svý koryt nevzdají imbecilové musí bý ze svých koryt odstraněni a to všichni.

  OdpovědětVymazat
 14. Článek popisuje jak to opravdu funguje snad se něco změní furt lepší než by tam byly liberální pošahaný havloidi.

  OdpovědětVymazat
 15. Slova o EU! Napsala Hana Lipovská, zděsilo poslance TOP 09. A stalo se toto

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Slova-o-EU-Napsala-Hana-Lipovska-zdesilo-poslance-TOP-09-A-stalo-se-toto-625920

  OdpovědětVymazat
 16. Taky stoprocentní souhlas s článkem...ČT nás ponižuje svými proti- ruskými a čínskými konspiračnímí fejky a za to jí nejen musíme platit, ale také dobře živit rodinný podnik Šámalů a jim podobnejch vyžírků..

  OdpovědětVymazat
 17. Jedině volby kalšnikovem mohou něco změnit. A nejen volby nějaké "televizní rady". Ale i volby politické. Volba kalašnikovem totiž může změnit "SYSTÉM". Jiné volby jsou divadlem a šaškárnou.

  OdpovědětVymazat
 18. Souhlas, "není to marný, není to marný". Zajímavé je, jak pár pěšáků vyděsilo hradby imperia ČT. Stačí jen krůček k odtajnění a zveřejnění smluv, což je u veřejné služby placené veřejnosti normální. Pak padnou hradby a pročistí se vzduch.

  OdpovědětVymazat
 19. Bez odstranění kolaborantů Dvořáka,Mrzeny,Fridricha,Šámala z vedení ČT a prestitutů agentů CIA a bruselské kliky-Kubal,Řezníček,Dolanský,Železný a dalších protičeských a probruselských eurohujerů a hajzlů změna nenastane.
  Uvědomte si,že sněmovna poslanci to mohli udělat a zřejmě se posrali strachy,že na ně tito hajzlové něco mají kompromateriálů a to jistě mají,proto to neprovedli.
  Uvědomte si že hajzlové Železný Kubal Řezníček,Dolanský teplý Vostal a podobní Rosi a další Nora,teplý Morák a další se sami svý koryt nevzdají imbecilové musí bý ze svých koryt odstraněni a to všichni.
  Cenzora nebuď srab.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dám návrh, nerušit současnou ČT, ale nazvat ji ČTPr,(Česká televize pravice), ponechat tam současné kádry včetně ředitele, změnit jen maličkost, zbavit ji remcajících koncesionářů. Platby jí budou posílat dobrovolně její sympatizanti dál. Není to žádný problém. Vypracuje-li se některý kanál byť soukromý v politicky nezávislý, pak může převzít roli skoro veřejněprávní, ale ať je dál placen dobrovolně.

   Vymazat
 20. Práce čété byla a je přímo úměrná potřebám diktatury kapitálu a míře, kterou kapitál čété korumpuje. Je to jednodušší než facka. Proto by se měla ta TV jmenovat DIKATV = diktatury kapitálu televize.

  OdpovědětVymazat

 21. Bez odstranění kolaborantů Dvořáka,Mrzeny,Fridricha,Šámala z vedení ČT a prestitutů agentů CIA a bruselské kliky-Kubal,Řezníček,Dolanský,Železný a dalších protičeských a probruselských eurohujerů a hajzlů změna nenastane.
  Uvědomte si,že sněmovna poslanci to mohli udělat a zřejmě se posrali strachy,že na ně tito hajzlové něco mají kompromateriálů a to jistě mají,proto to neprovedli.
  Uvědomte si že hajzlové Železný Kubal Řezníček,Dolanský teplý Vostal a podobní Rosi a další Nora,teplý Morák a další se sami svý koryt nevzdají imbecilové musí bý ze svých koryt odstraněni a to všichni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nekecej a navrhni jak je vygumovat,aby to bylo jedlé!

   Vymazat
 22. Klaus nás učil-stát je špatný hospodář. Na ČT a ČR se jaksi zapomělo. Za peníze daňových poplatníků si BAFUŇÁŘI ČT žijí jako feudálové. Žádné nové kulturní zážitky nevytvářejí, 30 let opakují dokola staré pořady, ale veškerá zpravodajství jsou polopravdy nebo přímo lži a takto nás neustále masírují v duchu jak se máme dobře... ČT je NEREFORMOVATELNÁ - zrušit koncecionářské poplatky a zprivatizovat !

  OdpovědětVymazat
 23. Pokud veřejnoprávní médium vysílá místo vyváženého zpravodajství jednostrannou propagandu, jedná se podle § 209 o podvod.
  (1) Kdo sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.

  ČT má podle zákon č. 483/1991 Sb. § 2 jasně definovanou úlohu!
  (2) Hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního vysílání jsou zejména
  a) poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů.

  To co tam dnes předvádí je skutečně trestná činnost, kterou by se měla zabývat policie.
  Nejlepší by bylo podat hromadnou žalobu občanů, kteří by na ČT vymáhali zpětně koncesionářské poplatky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žaloba by měla směřovat na konkrétní lidi. To jest na Železného, Moravce atd. Odpovědnost vždy nesou konkrétní lidé. Když někdo v továrně přidá do limonády jed, také nese odpovědnost konkrétní člověk.

   Vymazat
 24. Zvolejme nahlas ať to ten hajzl Petr Dvořák a další hajzlové ve vedení ČT slyší: běžte vy hajzlové ve vedení ČT do prdele a buďte rádi,že jste živí,dříve nebo později budou na vás vy svině pořádány hony.

  OdpovědětVymazat
 25. Ne tak docela, jak článek formuluje, ČTv má i jiné své oblíbence. Například Ing. Jiřího Dolejše z KSČM. I když ten tam dnes je prakticky bez funkce. Zato, ať plácne co plácne, vždycky tak, že KSČM znemožňuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:26 Máte pravdu. Taky nechápu, proč se ho dávno nezbavili, akorát jim ubírá hlasy.

   Vymazat
 26. 12:38 No to je velice dobré slovo do pranice, takže možností je více a pokud to nějaký, nejlépe právník uchopí a začne konat, myslím že podpora od nas.aných občanů by mohla být masivní. To bych těch Kč 150,- radši poslal jemu a určitě bych nebyl sám a když by to dotáhl do konce ať si na tom klidně zbohatne, lepší než to posílat těm Dvořákovic prolhaným zlodějským zm.dům z ČT.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím a jsem ochoten dotyčnému právníku, jež by byl ochoten žalobu na ČT podat zašlu 500kč.

   Vymazat
 27. No, někdo přeci musí budoucím novinářům a redaktorům říci, jak se to dělat nemá. Někdo přeci musí národu ukázat, že tudy cesta nevede. A to právě ČT umí.

  OdpovědětVymazat
 28. Za největší problém jak všech médií, tak i nejrůznějších politických neziskovek a politiků samotných považuji totální netoleranci k jinému názoru, než tomu, který je hlásán jako univerzální. Kdo má jiný názor, než jakási eu-elita, ten je prostě minimálně mediálně odepsán a je jedno, jestli je to herec, zpěvák, premiér, či prezident země.
  Dštitelé ohně a síry jsou vybíráni mnohdy z řad známých herců a zpěváků, kteří se uvědoměle děsí toho, že by někdo mohl mít jiný názor než oni. Situace je dokonce již opět taková, že mlčeti zlato. Umělci s jinými názory mají útrum, proto je lepší postaru zase držet hubu a krok.
  Že se ti lidé nestydí! Táhnou nás k totalitě a huby mají plné pravdy a lásky - tedy když zrovna nedští ten ohěň a síru!
  Krize koronaviru ukázala, že se sjednotit dovedeme, jakmile se ale přehnala, jede se po staru. Máš jiný názor? Jsi společenský nepřítel a je třeba tak s tebou i zacházet. Tolerance je vyloučena! - kam se nám to zase dostalo, že?

  OdpovědětVymazat
 29. Pomůže zvolení nových členů televizní rady...!? A je tu opět dnes zavržený básník Jiří Wolker(zprivatizovali mu i divadlo): Nic na tomto světě se nestane a nezmění...

  OdpovědětVymazat
 30. 12:38..SOUHLAS !..raději peníze právníkovi !

  OdpovědětVymazat
 31. Zrovna jsem po dlouhé době shlédl Události. Hned v úvodu hon na Trumpa - dovolil si na Antifu, bije černochy a celá Amerika jej nenávidí - nic jiného jsem ani nečekal. No a když už jsem myslel, že agitka nebude, tak opět Ústr, gulagy, umučení lidé - proč toto není na historie.cz? Co to má co dělat v Událostech? Rusové měli lágry, ano. Němci je ale měli přeci taky, nebo rok 1946 a 1945 jsou dnes jinak daleko? Kdo vlastně tomu ústrku, a Čt bere tyto skoro staleté události? Nebo jde opět o jediné - rozpoutání nenávisti k momentálně vybranému národu, který máme nenávidět ve dne v noci?
  Závěr patřil opakované reklamě fotografa, který hrdině v 60. letech emigroval...
  Toto jsou tedy Řezníčkem uváděné Události dne a já mám zase na měsíc vystaráno.
  Ostatně neznám horší tandem, než Řezníček - Vitovská. To už i v podání Železného to má alespoň trochu snahy o neutralitu.

  OdpovědětVymazat
 32. Nebylo by lepší po poslancích požadovat hloubkovou kontrolu NKÚ v ČT a pokud by nekonali, tak masivně odhlásit poplatky se zdůvodněním neobjektivnosti, manipulativnosti, porušování zákona č. 483/1991 Sb. § 2, začerňování smluv, zamlčování informace o platech zaměstnanců?
  Není toho dost?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je právě ten průser! ČT nespadá pod NKÚ! Je nekontrolovatelná. Je to mafiánská organizace, jakýsi stát ve státě, který neskládá nikomu zodpovědnost a provozující racketeering - vymáhání koncesionářských poplatků.

   Vymazat
  2. A proč nepožadovat, aby právě spadala, když ji platíme a jsou nám upírána práva na objektivní informace, začerňují smlouvy a nemáme přehled o jejich platech?
   My ji platíme, nám se mají ukazovat účty.
   Referendum! Koncesionáři mají právo na hloubkovou kontrolu! Proč se bojí, mají přece vše v pořádku.

   Vymazat
  3. 21:25 souhlas, vedle koncesí by bylo dobré zjistit, kolik ,% z našich daní jde ve prospěch neziskovek, které vůbec nepotřebujeme a platíme aniž se nás někdo zeptal. Zrovna tak jako mnoho úředníků, kteří nejsou k ničemu a často jsou i kontraproduktivní vymýšlením papírů s razítek

   Vymazat
 33. ČT v současné podobě je podnikatelský majstrštyk pravdoláskařů , eurohujerů a jiných kolaborantů.Cíleně štvou,překrucují,zamlčují a my jim to platíme.To se to pravdoláskuje za cizí peníze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Malá úprava:

   ČT v současné podobě je podnikatelský majstrštyk nečeských pravdoláskařů, eurohujerů a jiných kolaborantů.Cíleně štvou,překrucují,zamlčují a my jim to platíme.To se to pravdoláskuje za cizí peníze.

   Vymazat
 34. Co řešíte, sorošovci řvou, podařil se dobrý krok!

  OdpovědětVymazat
 35. NEVIDÍM TO RŮŽOVĚ,protože Xaver Veselý se vyjádřil,že Volner je dobrý novinář.Pokud si myslí,že tento syčák,který všechny ty lži řídí a když by mohl,byl by se svou nenávistí horší než Urválek,nezmění nic. Pan Veselý je pro mně odepsán,nevěřím mu ani slovo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:48 Na videa pana Xavera se rád dívám, to jsem se ale na TV Barandov a Soukupa díval rád taky. Jenomže pan Soukup chtěl hovory s panem presidentem použít jenom jako výtah k zviditelění k moci a prachům. Nyní o TV Barandov ani nezavadím, podrazáky nemám rád a pokud tam bude on, děkuji nemám zájem. U pana Veselého se ve velice historicky krátké době dozvíme, jak je na tom s morálkou a etikou on. Konečně se dostal ke kapříkům do rybníka a uvidíme jak se mu tam bude líbit. Soukupovi jsem s výhradami celkem věřil, k Veselému mám postoj obdobný, takže zbytečný iluze si nedělám a jenom doufám, že příjemně překvapí.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
 36. Je zajímavé,že je tu stále méně obhájců prodejný děvek a pacholků jako je Železný Řezník Kubala Witovská a dalších a hajzlů ve vedení ČT jako Dvořáka Fridricha a spol.Čím to je jsou již posraní a cítí svůj konec jako každé prase jdoucí na porážku ?

  OdpovědětVymazat
 37. Pane exministře Rumle, balte spacák, Veřejnoprávní je ohrožena.

  OdpovědětVymazat
 38. DVOŘÁK a spol. se chovají jako Hušák v SAZCE . Kdepak mu je ale konec. Asi v Karibiku- milionů si odklonil dost!

  OdpovědětVymazat
 39. Pokud v radě ČT budou figurky z bakalovy ASPEN stáje jako například Kysilka nebo Roman Bradáč
  Profese manažer, redaktor a zahraniční zpravodaj v letech 2003 až 2008 zahraniční zpravodaj ČT v USA,stejně jako Kubal a Řezníček,to jsou figurky napojené na tajné služby a kliky v USA,tak se nic nezmění.
  Některá data mohou pocházet z datové položky.
  Chybí svobodný obrázek.

  Roman Bradáč (* 7. prosince 1966) je český manažer a redaktor, v letech 2003 až 2008 zahraniční zpravodaj ČT v USA,

  OdpovědětVymazat
 40. https://www.aspeninstitutece.org/people_tags/aspen-annual-conference/
  čtěte jaká sebranka je v ASPEN stáji Bakalovy smečky.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.