Reklama

neděle 14. června 2020

Pravdivé zprávy Členské televize dne 6.6.2022

Oldřich Lukáš
14. 6. 2020   Zvědavec

Dobrý večer, vážení diváci,

hlásíme se vám opět z Dravčích hor, abychom vám v našich Pravdivých zprávách vysvětlili, co si máte myslet o aktuálním dění, nechcete-li propadnout konspiračním teoriím samozvané vlastenecké scény nebo záludné ruské propagandy a dostat se tak do střetu se zákonem.

Dnes začneme oblíbeným pořadem Obrázky Václava Hlodavce, který byl tentokrát věnován úpravě místopisných názvů v Praze v souladu s pokyny komise EU pro správný výklad historie. Experti ČT se v tomto pořadu shodli, že některé názvy jsou již neudržitelné, neboť urážejí partnery ČR z Landsmanšaftu, Pákistánu, Somálska, Džibuti, CIA a navíc i z menšinových LGBT skupin. Z nejzajímavějších návrhů jmenujme alespoň tyto: přejmenovat Stromovku na Allálhovy sady, Pražský hrad na Al'Hradcana, Vltavu na River of LGBT, Václavské náměstí na Heidrichovo a Malostranské na Mengeleho. Ruskou ulici změnit na Vlasovců, Koněvovu na Sorošovu a prostor na Letné na Pláň anální hrdosti. Stanice metra by se měly honosit názvy všech 94 druhů pohlaví. Účastníci pořadu také vyjádřili podporu senátnímu návrhu na otočení sochy Jana Žižky na Vítkově tak, aby nehrozila na západ, ale na východ, a současně na výměnu hlavy jednookého hulváta za hlavu Pavla Novotného jako ideálu ušlechtilosti. Palcát bude nahrazen vlajkou EU obohacenou půlměsícem na znamení vděčnosti sultánu Erdoganovi za dlouhodobé dodávání uprchlíků do Evropy. Padly dokonce i návrhy na přejmenování celé Prahy na Pedopride, Czechistán a další.

Policie zadržela muže, který se na známém koupališti vloudil do dámských sprch, neboť se prý cítí být ženou. Tam osahával mladé dívky, prý proto, že se cítí být ženou lesbickou. Následnou masturbací chtěl jen upozornit na odporný mužský zlozvyk. Podle názoru státního zástupce bude případ odložen, jelikož postihovat takové chování by se stalo nepřijatelným zásahem do základních lidských práv tohoto mužena. Trauma spojené s jeho zadržením bude muset kompenzovat stát a proti matce osahávané dívky, která policii přivolala, bude zahájeno trestní řízení pro pomluvu a pohrdání základními lidskými právy menšin s tím, že její dcera bude předána na převýchovu odborníkům z norské organizace Barnevernet.

Ministr kultury na dnešní tiskovce s hrdostí konstatoval, že už veškeré zámky, hrady, kostely a podobné nemovitosti byly vráceny původním vlastníkům. Státu tak odpadly starosti s údržbou kulturních památek. EU považuje tento postup za skvělou ukázku panevropského myšlení a doporučuje, aby byl uplatněn i na lesy a polnosti, jakož i na vybraný movitý majetek.

Ministerstvo vnitra díky dotacím z EU zakoupí tři americké ponorky ze druhé světové války. Bude tak možné zastavit útoky ruských letadlových lodí prý již u Mělníka a tak jim zabránit provést invazi do Řeporyjí.

Investigativní novináři ČT odhalili skandální LGBT diskriminaci v zásahových jednotkách Policie, kde zdokumentovali absolutní nedostatek homosexuálů a transvestitů. Policejní prezident se sice omluvil a slíbil, že zjedná nápravu, ale můžeme věřit slibům někoho, kdo je heterosexuální muž, k tomu ještě bílý a navíc rodilý Čech se dvěma dětmi?

Sudetendeutsche Landsmannschaft uspěl v soudní při o právo na používání pojmu Vlast. Po loňském návratu sudetských Němců do jejich domovů okupovaných komunistickým pronárodem se jim tak dostalo zasloužené satisfakce. Zneužívání pojmu Vlast již bude trestné. ČR se tak konečně vypořádala s rozvraceči odkazujícími na falešnou rusofilní historii a na jakousi jejich vlast. V tomto smyslu budou upraveny i nepatřičné názvy literárních a uměleckých děl. Například Smetanova Má vlast bude přejmenována na Unser Heimat, vlastenecké listy na Böhmen und Möhren Zeitung. Podle nezávislého průzkumu veřejného mínění to uvítala česká společnost s nadšením.

Německo udělilo prvním dvěma milionům uprchlíků občanství. Ti se tak stávají občany EU a mohou se po ní volně pohybovat. Podle informací proimigračních neziskovek nejméně polovina zamíří do ČR, kde jsou jim plně garantována všechna práva, zejména bezplatné bydlení, doprava, stravování a lékařská péče, jakož i sociální podpora ve výši trojnásobku průměrného důchodu v ČR.

Analytikové NATO za pomoci satelitní techniky přinesli nezvratný důkaz o rozpínavosti Ruska. Zpráva konstatuje, že Rusko v posledních třiceti letech soustavně posouvá své hranice blíž a blíž k mírovým základnám NATO.

Rusko se dopustilo další nehorázné provokace, když uspořádalo vojenskou přehlídku v samém srdci Moskvy, ačkoliv Evropský ústav pro zkoumání historické pravdy opakovaně prokázal, že Moskva je pravlastí anglosasů.

Poslední vykopávky v Polynézii přinesly důkazy o tom, že pojídání nepřátel byl zvyk zavlečený sem před tisíci lety z Ruska. Zjistil to tým českých expertů z Katedry kanibalistických studií Sörosovy univerzity NWO. Podle Ústavu nejnezávislejší žurnalistiky se jedná o přelomový důkaz, že na adrenochromu není závislá Kabala (Ilumináti, Deep State, Satanisti), ale ruská Duma.

Pandemie vstoupila do další vlny. Včera na Covid-19 zemřel český parašutista, kterému se neotevřel padák, a australský milovník surfu, kterého napadl žralok. Při pitvě bylo zjištěno, že ani jeden z nich neměl roušku.

Pedofilům konečně bude možné svěřovat do péče děti z ústavů a z nekonformních rodin. Ministryně spravedlnosti konstatovala, že tak byla úspěšně ukončena nepochopitelná diskriminace menšiny, která má k dětem prokazatelně nejláskyplnější vztah.

Ústav pro studium totalitních režimů si připíše na své konto další úspěch světového formátu. Jeho experti odhalili, že druhou světovou válku má na svědomí Rusko, které pod japonskou vlajkou přepadlo Pearl Harbour. Tento objev ocenila i Evropská komise pro pravdivý výklad historie.

Známý rusofil Pravdomluvný byl dnes odsouzen k pětiletému žaláři za výrok „Praha je toxická zóna plná nejhoršího morálního odpadu! To není Česká republika, ale vlastizrádné pracoviště Deep State plné psychopatů parazitujících na celém národu a devastujících české národní zájmy“. Soudce svůj rozsudek odůvodnil tím, že jde o nebezpečnou předsudečnou nenávist, nepřátelskou zahraniční propagandu, pomluvu a šíření poplašné zprávy. Jako přitěžující okolnost bylo vyhodnoceno, že obžalovaný čte zakázanou literaturu a vůbec nesleduje publicistiku ČT.

Tiskový mluvčí Vlády ČR se dnes vyslovil k nedávné kauze úmrtí nezletilé dívky a následné demonstraci protiislámských živlů. Konstatoval, že nešlo o brutální vraždu, ale o nešťastnou náhodu, kterou zavinila sama dívka tím, že chudáka Afričana provokovala nezahaleným obličejem a krátkou sukní. Imigrant byl shledán nesvéprávným, jelikož trpí africkou neuropatií. Soud mu proto uložil docházkovou léčbu ve speciálním zařízení. Účastníky demonstrace vláda považuje za špínu národa s tím, že po analýze kamerových záznamů budou organizátoři předáni trestnímu stíhání.

Naše armáda v Mali dál hrdinně bojuje za Prahu. Při ochraně francouzských dolů zajistila rodinu, která odmítala nechat se očkovat proti velrybí chřipce skvělými vakcínami Billa Gatese, a demokraticky donutila její členy, aby se očkovat nechali dobrovolně.

Řecká policie v Athénách brutálně zasáhla slzným plynem proti turecké lehce vyzbrojené jednotce, která provázela skupinku několika málo tisíc uprchlíků na jejich cestě do Německa. Proti tomuto nestoudnému projevu agrese okamžitě vystoupily představitelky EU Lejnová a Joudová, které ji označily za nechutné vměšování Řecka do vnitřních záležitostí Turecka. Tato provokace je o to závažnější, že byla provedena proti členovi mírového obranného paktu NATO.

Ústav pro odhalování zločinů komunismu ústy ředitele Kočába odhalil, že TGM již v roce 1900 opakovaně varoval před nástupem komunismu. Ústav získal potřebné důkazy z osobní e-mailové korespondence Masaryka s Franz Josefem.

Mezinárodní mírotvůrce Kunda z Nerespektu popsal tryznu u pomníku Vlasova, kde tři borci Hřib, Kolář a Novotný nadojili za půl hodiny rekordní půllitr slz. Svoji lítost mysleli tak upřímně, že vůbec nevadilo, jak se dalšího dne zjistilo, že zaklekli omylem u pomníku uprchlíků z Pasova.

To je pro dnešek vše a těšíme se na zítřek, kdy vám opět naservírujeme porci řádně prověřené pravdy. Pro dnešek se s vámi za redakci konspirační satiry loučí

Oldřich Orwell Lukáš

42 komentářů :

 1. Asi tak nějak bych si představoval, že by psal Jaroslav Hašek. Váš článek mi jej docela připomenul, stále totiž žehrám na to, že tu autor jeho ražení chybí a ejhle, ten váš článek má docela koule, vtip a razanci. Jen tak dále, držím vám palce. Stále jsem nemohl pochopit, když se říká, že duše je nesmrtelná, kde že se ten Jaroslav fláká, ovšem na druhou stranu, to byl takový exot a génius, že u něho je potřebná vysoká míra tolerance a pochopení a jemu by to stejně bylo u zádele.
  Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky mě napadl Hašek:D
   Kéž by se chtěl ten současnej prolhanej režim odporoučet do věčných lovišť jako tenkrát Rakousko-Uhersko!

   Smazat
  2. Neustále je lidem vnucován pohled na Čínu, kde je vše špatné. Kdo tam byl, udělal si svůj pohled. Jsou tam lidi pracovití, ale i netáhla, lidé hodní a zlí, tak jak je to všude v celém světě. ČLR se nenechává "vyřdímat" západními společnostmi. Proto ten rychlý rozvoj.

   Smazat
 2. No na zasmání dobré ale kolik toho myslí liberálové vážně.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Unkrovne, vědí vůbec ti, které nazýváte liberály, že jsou liberály a že vědí, co to slovo znamená? Já o tom přesvědčen nejsem.

   Smazat
 3. Skvělý článek až na jeden detail. Policejní prezident prokazatelně není mužem, resp. ne v duševním nebo povahovém slova smyslu.

  Jinak trefa ;-)

  OdpovědětSmazat
 4. Moc pěkně napsané. Jen mám strach, jestli to není vizionářský popis situace budoucí.

  OdpovědětSmazat
 5. Kdo pracuje, musí se mít dobře. Platí to v Čechách? Vždy ne. Jsou skupiny lidí ani náhodou nemáknou, ráno si dělají z okna p..el z lidí, když jdou do práce, aby bylo na jejich příspěvky.

  OdpovědětSmazat
 6. Kovaný demokrat „promluvil" nepřipomíná vám to něco?

  Biden označil Trumpovy příznivce za nebetyčně hloupé

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020061312076534-biden-oznacil-trumpovy-priznivce-za-nebetycne-hloupe/

  OdpovědětSmazat
 7. Tenhle typ ironických článků se sem vůbec nehodí. Možná někam na podstránku s názvem Dikobraz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč by se sem nehodil? Na režimní propagandou už nelze reagovat jinak než humorem. Hranice její blbosti byla dávno překročena, aby se s ní dalo ještě diskutovat, nebo polemizovat.

   Smazat
  2. 10:35 Komu se nehodí, nemusí je číst. Pro mne je to naopak nesmírně úlevné.
   Promiňte, ale mám takový pocit, že pro vás se tenhle server nehodí en bloc.
   Člověče nešťastná, běžte jinam, kde vás oceněj. Tady mezi tupými čtenáři Dikobrazu radost nenajdete.

   Smazat
 8. Včerejší zprávy OBROZENÉ ČT...
  V spolupráci s dnes už famózmyn bývalým Lídrom Mocrosoftu, Bill Gatesom a WHO, OSN a USA-UK politikou je zredukovať počet obyvateľov našej planéty Zem o neuveriteľných 80 percent, pre výhodu elity a oligarchiu sveta!

  zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2020/06/12/bomba-velka-farma-bola-odhalena/tm k těmto podvodům dodává další důkaz ke Coronaviru a jeho testování.
  Testy na coronavirus, který vyráběla BIG FARMA a někteří lidé si je ještě z donucení museli platit, třeba pří návratu ze zahraničí, jsou více než falešné. Nebudu zde rozvádět celé video, můžete se sami podívat ZDE. Ze statistiky vyplynuly následující výsledky přesností testů. Pcr testy byly přesné v 14,39% a nepřesnot je uváděna 85%.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obnovená obrozená ČST prohlašuje, že v zájmu nápravy věcí zdejších bylo lidstvem přes referendum přijato řešení namísto 85% obyvatel, zbavit se jen 2% dosud "řídících" pracovníků, miliardářů a jejich poskoků pro záchranu planety. Toto řešení bylo přijato jako ekonomicky výhodnější. Jediná vrstva, která protestovala, byla vrstva majitelů pohřebních ústavů. Předkladatel prohlásil, že bez všech těchto idiotů se lidi už mezi sebou snadno domluví.

   Smazat
 9. V době, kdy se nad celospolečenskou situací už dá jen plakat, je fajn, že jsou ještě lidé, jako vy. Díky za článek.

  OdpovědětSmazat
 10. noviczech
  ....vynikající, děkuji....

  OdpovědětSmazat
 11. Včera jsem sledoval záznam koncertu Andea Ria v Anglii, a i tento slavný umělec vyslovil odmítání válek a nastolení míru na celé planete. Uvadl např. že v Jeruzalémě vznikla myšlenka zachování míru na celé planetě a dnes vidíme že v Jeruzalemě je všechno možné jen ne mír. Dokonce uváděl, že vystupovali v jisté nejmenované zemi, kde žijí v míru a nepoznali ještě válku....Bojujme všemi prostředky za mír a proti všem, kteří za mír bojují.

  OdpovědětSmazat
 12. Dobrý článek, bohužel ani není moc k smíchu, poněvadž se tady jistě najde nemalé množství ůchylú, kteří by popisovanou situaci ze srdce uvítali.

  OdpovědětSmazat
 13. Život jako vždy překoná nejbujnější fantazii. Přečtěte si https://www.bis.cz/aktuality/pripad-ohrozeni-ceskych-komunalnich-politiku-dohady-vs-fakta-bcac3051.html
  Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7997-ricinovy-material-bis-postrada-logiku.html Není třeba jisté instituce zesměšňovat. Zesměšní se samy.

  OdpovědětSmazat
 14. Nevím proč se navážíte do islámu. Ty vaše vtípky jsou docela v rámci našeho výtečného režimu, který se jakoby snažíte zesměšňovat. Toho Orwella ve jménu Vám dali rodiče po narození a nebo je to také vtípek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 12:43: Vůdce bosenských muslimů ve své Islámské deklaraci podtrhl, že islám je neslučitelný s demokracií. Nechal vraždit Srby i Chorvaty ve velkém. Chápeš, proč se autor naváží do islámu?!
   Korán je návod zběsilé sekty, jak vzdorovat v obklíčení jinověrců a jak je vraždit? Už chápeš, proč se autor naváží do islámu?

   Smazat
  2. Chvilku jsem se díval na Moravcovi OVM a můj pocit je ten, že ČT soustavně útočí na Babišovu vládu. ČT by měla být financována vládou z rozpočtu a též řízena vládou. Jak je možné, že pořád platí, že exministr Ruml tam mohl přidělovat funkce. Kdy tento bordel v ČT skončí. Proč mám přispívat na její provoz, když zveřejňuje polopravdy i lži, proč někdo za to nenese zodpovědnost.

   Smazat
  3. Vono se tam něco děje zprávy prý posílí nějaká miska. I ty mladíky nějak obměňují, ale obsah je furt stejnej. O Egyptu nic, o repování afroameričanů na Staromáku taky nic. Ale Babiš je v klatbě dál.

   Smazat
  4. 14:08 Protože kolaboranti a protektorátní pucfleci se necítí být loajální českému státu.

   Smazat
 15. Tragická ironie a sarkasmus,bohužel v mnoha aspektech téměř se přibližující pravdě!

  OdpovědětSmazat
 16. V roce 1984 byl Orwell ironií, dnes naše realita

  OdpovědětSmazat
 17. http://svobodnenoviny.eu/evropskou-unii-zalozili-prominentni-
  naciste-a-kartely-ktere-vybudovaly-treti-risi/ )
  https://ac24.cz/en/-/jak-jsme-znicili-republiku-cr-neni-pravnim-statem

  OdpovědětSmazat
 18. No to je luxus!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Velmi "neobjektivní" pořad ČT 24. Reportáž 168 hodin, které uvedla ČT 24 včera večer. Hovořili o cestě p.Vystrčila, vlastně do "Číny". Nebudu to rozvádět. Naprosto neobjektivní pořad, všichni pozvaní stejný názor, žádné pochybnosti a námitky, naopak dle mě i zpochybňovvali naši pozice jako státu , která uznává jednu Čínu. Jediná možnost zrušit ČT jako veřenoprávní instituci, protože jí není. Pokud se nevymění vedení ČT, tak to je jediná cesta k tomu, aby nebylo možno zneužívat "veřejnoprávní instituci" a zneužívat peníze všech občanů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Georgu souhlas, skoro mi pořad 167 připoměl Mrázíka
   hlavní hrdina Ivánek- Vystrčil, Baba Jaga- Babiš, Mášenka- Čaputová. Jen tak dál.

   Smazat
  2. 9:18
   To je u nich běžné, oni jenom hlásají propagandu.
   Dnes zase dělali v Reportérech propagandu Colorado-Mansfeldům a zamlčeli tam zásadní věci o tom soudu a plácali laciné bláboly, jak ta německá šlechta by se krásně starala o ty památky. Oni mají lidi za prostoduché blbce.

   Smazat
  3. Má to dvě úrovně, jedna je opravdový odklon od poctivé reportéřiny ve zpravodajství a jednostranné komentáře. Druhá rovina je předpoklad podcenění inteligence diváků. Dnes totiž můžeme konfrontovat sdělení ČT s mnoha zahraničními zdroji. Hlava mi nebere, zda to dělají ve veřejnoprávní jen za prachy, nebo je to upřímná hloupost. Možná platí obojí.

   Smazat
 20. NEčeská havlovize a její totálně NEvyvážené splašky trvající 31 let.....k zblití!!!!!

  OdpovědětSmazat
 21. Dokud všechny hajzle ve vedení ČT-Tzn.Dvořák,Fridrich,Mrzena,Šámal a další agenti CIA,Kubal,Řezníček,Železný,Nora a další pacholci nebudou odstraněni a posláni do hajzlu zapomnění, nic se nezmění.Proč poslanci toto již neučinili, když měli legální možnost při schvalování zpráv o čt mi není jasné.Mohu se jen domnívat že tito hajzlové v čt na klíčové poslance z ANO mají nějaké kompromitující informace.

  OdpovědětSmazat
 22. Věrný obraz naší doby. Jen tak dál a když si to zopakujeme ještě alespoň stokrát, určitě to pochopí konečně i ta zbývající nedůvěřivá menšina.

  OdpovědětSmazat
 23. Milá ČT, nepodceňuj své koncesionáře, při volbě do Senátu jsi uvedla, že volby vyhrál Hanza(ODS) s 57,7 % hlasů. Ano je to pravda, ale k volbě se dostavilo 9,26 % voličů, proto celá pravda je, že byl zvolen jen 5% voličů. Další polopravda se povedla oznámením výzkumu preference stran, kde jsi uveřejnila jen výsledek firmy Kantar i když průzkumů bylo víc např.(STEM). Tyto průzkumy se hodně liší !
  Kantar (STEM):
  ANO 32,5(33,7) ODS 13,5(12,8) SPD 8(11,4) ČSSD 5,5(8,9) KSČM 4(7,3)
  I když se odhady mohou lišit použitou metodikou, tak zveřejnění jen jedné není zrovna "vyvážené" u veřejnoprávní televize. Doufám, že si toho všimne Rada a trochu ti nabacá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dojal mě pořád ČT Reportéři, se vytyčeným prstem jsme byli pokáráni všichni koncesionáři za nezpravedlnost a nelidskost ve vzahu ke slepicím a šlechtickým rodům.

   Smazat
 24. Koncesionáři jsou dobrý jenom na placení poplatků. Jednostranné ohlupování Čtv bude pokračovat i kdyby se občané na hlavu postavili. Máme vládu a ministerstva ale tv věčným "pitváním" všeho, razí domluvenou vlastní cestu, propaguje své vyvolené a vnucuje všemi prostředky svoji vizi. Brzdí a ignoruje všechny, co mají jiný názor. Takovou bednu já nechci.

  OdpovědětSmazat
 25. Již první věta není reálná. Pozdravení se nekoná, hovoří jen mezi sebou a úvod navodí otázkou na kterou navazuje odpověď bez pozdravu plebsu který všechno platí. Jaké máš nové informace Jakube ptá se pionýrská Marcela. Během reportáží v průběhu dne z některého zpravodaje vypadne pozdrav, večer již se to nenosí. Nastoupila totiž ta správná parta. Zpráskaní psi z US voleb - Kubal s Řezníčkem, prostředního Železného se nedá ani komentovat. Objektivita a vyváženost z obrazovky jen čiší. Pionýrská vlaštovka- policie v USA zastřelila šest černochů - tečka. O devatenácti běloších ani slovo. Další objektivita - deset minut masáže o tom, jak vláda nepomáhá finančně podnikatelům. Následuje informace jak hrozný bude schodek rozpočtu. Tento rozpor nikoho netrkne? Co tak věnovat nějaké peníze z koncesionářských poplatků momentálně potřebným ?

  OdpovědětSmazat
 26. V ČT je hodně hajzlů jako Dvořák,Fridrich,Mrzena,ale jedni z největších jsou Kubal s Řezníčkem a Železný prostě agenti CIA a kliky okolo Clintonových.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.