Reklama

pátek 19. června 2020

Propast na dohled: Barevná revoluce v USA, dluhový zabiják v EU. Turečtí piráti loví řecké rybáře. Brusel podporuje džihádisty. Nejasné pokyny, nebo spiknutí s Erdoganem? Horký podzim rozhodne

Originální grafika ProtiProudu
Pavel Kopecký
19. 6. 2020  ProtiProud
Pavel Kopecký přináší zprávy z turecko-řecké fronty a všímá si několika ohnisek, na kterých v těchto dnech probíhá zápas o přežití západní křesťanské civilizaceSvět, který se těžce probírá z koronavirového šoku, jehož ekonomické důsledky pro západní civilizaci dnes neumí nikdo přesně odhadnout, dostává jeden úder za druhým. Ať už si myslíme o vzniku a pozadí epidemie cokoliv, zůstává neoddiskutovatelnou skutečností, že připravila svět pro rozsáhlé změny, které byly globalisty dlouho plánovány.

Tak jako se pádem dvojčat před devíti lety podařilo zvrátit původně spíše izolacionistický postoj Bushovy administrativy a rozjely se rozsáhlé vojenské intervence USA na Blízkém východě, tak se i dnes v postkoronavirové době využívá oslabení západního společenského organismu pro rozšíření vlivu globálních struktur.

Přepsat dějiny i současnost


Hlavní západní odpůrci globálních snah o nastolení NWO - prezident Donald Trump, britský premiér Boris Johnson či země V4 - čelí proto stále se stupňujícím tvrdým útokům. Maďarsku právě Evropský soud zakázal identifikovat ze zahraničí placené Sorosovy neziskovky. Právě ty se nyní snaží v Británii podrazit nohy Johnsonově vládě (ve spolupráci s muslimským starostou Londýna), která dala jasně najevo, že jde do "tvrdého Brexitu".

Také barevná revoluce probíhá v USA pod taktovku neziskovek a nadnárodních korporací. Ty se rozhodly věnovat na udržení rasových nepokojů a hořících amerických měst podle svých vlastních slov více než jeden a půl miliardy dolarů hnutí Black Lives Matter zaštiťující rasovou revoluci po celém západním světě.

Past do které se snaží liberální demokraté podporující revolucionáře z Antify vlákat prezidenta Trumpa podporou nezákonnosti v ulicích sklapne patrně naprázdno. Vznik pirátské „Antifa zóny“ ve východní části Seattlu, stejně jako kapitulace před požadavky na rozpuštění policie v některých demokraty ovládaných městech ale ukazují, že vidina udržení nepokojů až do podzimních prezidentských voleb dostává stále jasnější obrysy.

Zatímco americký Deep State vsadil vše na jednu revoluční kartu v křečovité naději, že hořící americká města odradí americké voliče od volby Donalda Trumpa, druhá divize globální moci v Bruselu rozjela rozsáhlou operaci na definitivní likvidaci zbytků státní suverenity členských států rozpuštěním ve společné dluhové pasti a sebevražedném "zeleném údělu", který podřeže poslední zdravé kořeny národních ekonomik.

Absurdní rasová karta se stala záminkou pro revoluční běsnění globální mládežnické avantgardy, která se nyní vypořádává s celými dějinami západní křesťanské civilizace, jež má být podle revolučních vizionářů nahrazena globální orwellowskou společností bez minulosti a jakýchkoli duchovních kořenů a tradic. Cílené útoky na sochy a památníky významných osobností, panovníků a vůdčích státníků Západu ukazují, že totální přepsání dějin pokládají za podmínku globalistické vlády nad světem.

Útoky ze všech stran


V tomto si "liberální demokraté", v jejichž jméně se toto šílené představení odehrává, v ničem nezadají se svými velkými vzory z dob leninské říjnové revoluce, nacistického Německa nebo Islámského státu. Koneckonců, na vzniku všech tří režimů se tyto kruhy významně podílely. Islámský džihád je jen jednou z forem nátlaku, který dnes tyto skupiny používají proti západní - donedávna ještě křesťanské - civilizaci, která jim kromě křesťanského Ruska a konfuciánské Číny stojí v cestě za světovládou.

Kromě frontálního útoku vedeného americkým Deep State a bruselským politbyrem se proto znovu rozhořívá i nová fáze migrační krize, (k čemu jsou migranti dobří vidíme dnes v ulicích amerických měst), kterou se podařilo pozastavit díky odvážnému postoji orbánovského Maďarska a zemí V4. Po březnovém a dubnovém neúspěšném útoku na řeckou hranici po souši to od května Turci podporovaní Bruselem zkoušejí po moři. Díky odhodlání Řeků, se ale jejich snahy o uchycení na řeckých ostrovech zatím nesetkávají s větším úspěchem.

Oddíly prvního sledu tvořené tureckými tajnými službami, islámskými džihádisty staženými ze Sýrie a mužstvem tvořeným migranty z Afriky a Asie narážejí kromě řecké námořní stráže také na odhodlání místních rybářů, kteří kolem svých ostrovů vytvářejí domobranu a varují včas před invazními plavidly nepřítele. Mnozí z nich se dokáží také menším migračním plavidlům účinně postavit nenechávají řecké výsostné vody bez dozoru.


Na čí straně?


Turci proto vytvořili speciální oddíly zaměřené na boj proti řeckým rybářům. Tyto námořní jednotky pirátů zvláštního určení byly minulý týden v Turecku zaregistrovány pod krytím „zájmového spolku“ Lovci z Edirne. Přímo ve svých stanovách otevřeně deklarují, že jejich cílem je „lovení řeckých rybářů“. Podle řeckého serveru pronews.gr organizace na svých webových stránkách uvádí, že „loví pouze Řeky a nebere zajatce, ale střílí je“. Řecké vojenské lodi, které střeží námořní hranici s Tureckem, již musely ostrou střelbou odrážet několik pokusů „Edirnských pirátů“ o napadení řeckých rybářů v řeckých teritoriálních vodách.

Turci potřebují volnou ruku ve Středozemním moři nejen pro chystanou invazi na řecké ostrovy, ale v neposlední řadě také pro svoje záměry v Libyi, kde drží u moci spolu s Bruselem džihádistickou vládu v Tripolisu. Proti ní stojí Libyjská národní armáda, které velí maršál Chalífa Haftar podporovaný Ruskem, Egyptem a zčásti též Francií, který svádí s džihádisty podporovanými Turky tvrdé boje.

Když minulý týden Turecký konvoj vezoucí islamistům zbraně zaregistrovaly řecké lodě, posádky nevěřily vlastním očím. Místo aby lodě plující pod „vlajkou“ EU Turky zastavily, vytvořily jim koridor na ochranu, aby mohly v klidu doplout do libyjských přístavů a porušovat tak okatě embargo OSN na dovoz zbraní do Libye. Když se šokovaní Řekové obrátily na kapitány doprovodných lodí EU, dostalo se jim odpovědi o „nejasných rozkazech“ z Bruselu.

Podle řeckého serveru pronews.gr kvůli této „chybě“ telefonoval řecký premiér Kyriakos Mitsotakis do Bruselu. Při ostré výměně názorů s předsedou Evropské rady Charlesem Michelem zazněla i slova o „sabotáži“. Kvůli zradě lodí pod velením Bruselu se Turkům podařilo do Libye na pomoc džihádistům přisunout minulý týden další posily a techniku. V Libyi se tak schyluje k velké bitvě nejen o obrovské zásoby ropy, kterými země disponuje. Turecko zde chce mít „prst na spoušti“ pro další trasu migrantské invaze do Evropy.

Vypadá to, že všichni spěchají, aby měli co nejsilnější pozice před závěrečným měřením sil, které proběhne začátkem listopadu ve Spojených státech. Teprve výsledek tohoto souboje na řadu let určí, zda má západní civilizace ještě nějakou naději, nebo se definitivně posune k okraji srázu.

Propast je již na dohled.

29 komentářů :

 1. Západní civilizace žádnou naději nemá. Intenzivně pracuje na svém vlastním zániku. Je s podivem kolik lidí se začíná stydět za svou bílou kůži, je s podivem kolik lidí si myslí, že na druhé straně nejsou rasisti. Stačí se podívat tady, jedna minorita zásadně obírá jenom příslušníky majority, které bezpečně identifikuje podle barvy kožichu. Stačilo kolem jejich baráku chodit do školy a značně to zvýšilo mou fyzickou kondici. Obzvlášť když měli rojení. Na úřadech si na vás taky dovolí víc, než na ty údajně diskriminované, už jenom proto, že tam nenapochodujete s celou rodinou a neřvete už od vchodu, že vám došly dávky.

  OdpovědětSmazat
 2. Karel Marx to jenom napsal jako nezbytný závěr své ekonomické teorie, kdy popsal prognózu o smrti imperialismu jako nejvyššího stádia kapitalismu. No a my toho jsme dnes nejenom svědky v přímém přenosu, ale i nedobrovolnými účastníky, kteří to také odskáčou :-)

  OdpovědětSmazat
 3. tzv západná civilizáciu už skočila = urobila fatálny osudový krok, pád pokračujе = zatiaľ jе to dobré

  OdpovědětSmazat
 4. Moc dobré a pravdivé, jenom by takovéto články měla převzít naše drahá massmédia, alespoň ta placená z našich kapes. Tím že lžou a kradou, se sami dobrovolně také posunují k okraji srázu a už od něho nejsou moc daleko. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 5. Osvobození Ameriky a prohlášení suverénního státu je krátce před námi
  Veškeré dluhy Ameriky, nejsou Američanů a státu jako takového, ale právě jenom FEDu. Aby Spojené Státy Americké mohly být prohlášeny za suverénní stát, což je cílem právě Prezidenta Trumpa, musí se zbavit veškerých dluhů. Dluhy způsobil FED, který ale není USA, i když to tak vypadá….

  Prezident Trump likviduje záměrně celý FED. Fed nepatří, jak jsem napsal USA, ale privátním bankéřům: Morgan, Rothschild, Rockefeller, Warburg a jiným. Do doby, než Trump vyčerpá všechny zbývající finance, popřípadě, kdy mu bude hozena rukavice bývalými majiteli, tak bude dolar stanoven na nulovou hodnotu. Bude zaveden nový dolar podložený zlatem, a ten je dnes už v oběhu. Jsou to bankovky s modrým pruhem uprostřed. Můžete se na ně podívat níže. Tím pádem je také Washington DC v bankrotu. V ten den bude také EURO mít nulovou hodnotu.

  https://www.google.cz/search?hl=cs&tbm=isch&sxsrf=ALeKk03-JQBHdQXzvqvekyRWodRDCTpz3w%3A1592512025532&source=hp&biw=1376&bih=721&ei=Gc7rXuyIHon9kwWJlKK4CA&q=nov%C3%A1+dolarov%C3%A1+bankovka&oq=nov%C3%A1+dolarov%C3%A1+bankovka&gs_lcp=CgNpbWcQAzoHCCMQ6gIQJzoECCMQJzoCCAA6BAgAEB46BggAEAUQHjoGCAAQCBAeUOoXWJNOYLZQaAFwAHgBgAGDA4gBmiiSAQYyLTIxLjGYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ7ABCg&sclient=img&ved=0ahUKEwis-dHMmYzqAhWJ_qQKHQmKCIcQ4dUDCAY&uact=5#imgrc=4a2czwtYP2JIWM

  Je to z toho důvodu, že i právě Evropská Centrální Banka je závislá na starém dolaru. Pak budou platit jenom národní měny. Budou zpětně zavedeny. Měny, které zůstanou a pád dolaru se jich nedotkne, je ruský Rubl, čínský Juan a nový americký dolar. Teprve v tento den bude moci Prezident Trump vyhlásit americkou nezávislost a dluhy budou pro vždy zrušeny.
  O tématu pádu měny píšeme celkem deset let a dnes stojíme krátce před touto událostí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím soukromým FEDem je to skvělá finta. Dolarové dluhy jsou závazkem FEDu a nikoliv americké vlády. Nadto 80% dolarů obíhá ve zbytku světa, takže likvidací dolaru a přechodem na jinou vnitřní měnu se USA rázem zbaví 4/5 dluhů. Prý se chystá "amero" :-)

   Smazat
  2. 17:18 Snad to Trump stihne a vydrží alespoň "do švestek", když ne do prezidentských voleb. Prý na něho už bylo 15 (slovy patnáct) pokusů o atentát. Vzhledem k tomu, že o tom naše tzv. proamerická (= prolhaná, protitrumpovská) média mlčí jako hrob, tak to asi bude pravda, protože nezmínila ani jeden :-)

   Smazat
  3. Tak proto si ECB půjčila na přežití (po ztrátě příjmů od Británie) od čínských soudruhů. Říká se tomu "odříkaného chleba největší kus" :-)

   Smazat
  4. 20:47 nezdá se vám, že celou tu diskutovanou částku právě FEDu dluží vláda USA? Nebo se pletu?

   Smazat
  5. Když chtěl Kennedy zrušit FED a převést tisk peněz ze soukromé firmy na stát, tak ho zastřelili.

   Smazat
 6. Pokrok v cernou budoucnost je veliky stejne jako Biden Pelosi a dalsi silenci propaguji cernochy homosexualy perverty zvane trans a v hantyrce na porno "shemail"- Staci mrknout na porno weby a podivat se jak praktikuji sve vdavani v praxi. Spolecnost v absolutnim rozkladu
  https://banned.video/watch?id=5ed58e3fb1c7d4002fb6fcf9&fbclid=IwAR3ci_6wAcTWGyRs5WUafPbTbqyAOfWPaTgerleVtKglK8Z_PKjOztfEVBk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podobnost čistě náhodná? Když krachoval SSSR, tak ho řídila skupinka, která byla nad hrobem. V dnešních USA je to naprosto stejné, stačí se podívat na stařeckou masku Pelosiové nebo na senilního Bidena. Holt mají v USA skvělé zdravotnictví, ale McCainovi to stejně nepomohlo.

   Smazat
  2. Pelosi, Biden, Demokrate i nekteri Republikani zenou zemi do katastrofy. Aniz si to uvedomuji. Jsou to debilove s ohromnym ego.

   Smazat
 7. Euroatlantická civilizace se zvrhla, zdegenerovala a je odsouzena k zániku. Ztratila úcty na všech úrovních. Sebestřednost, poživačnost a neukojitelná chuť být výjmečný za každou cenu. Nejvíce k tomu přispívá špatná výchova dětí. Hodně lidí si myslí, že se jich to netýká protože oni jsou přece jiní. Paraziti všech stupňů se cítí ohroženi, proto se houfují a vyhrožují. Strach o nakradené je děsí.

  OdpovědětSmazat
 8. To je kapitalizmus , hledá stále nové cesty , jak co nejvíc zbohatnout !

  OdpovědětSmazat
 9. Asi tu hromadu lidi nas@ru, ale prostě mi to neda. Bude to od věci , a přesto k ni.
  Hodlám zakoupit nový mobil , a bude rusky. Víte vůbec , že si budete moci tento vydobytek upnout na předloktí jako metalový zapestnik?
  A jsme u toho.
  Ve Středomoří došlo k těžkým animozitam mezi francouzskou vojenskou lodi a erdovymi válečnými kulkami.
  Teď to bude h/řešit NATO.
  Co s tím bude dělat český válečný kripl? Či vlastně jsme?
  Babis dorazil na konec svých eskamoterskych zakladu.
  Možná něco sleduje ... My ovšem take.
  Západ definitivně zkrachoval. Musíme si vybrat. A co? Do prdele střed Evropy.

  Orinoko

  OdpovědětSmazat
 10. nuž zišlo by sa preopakovať si Internacionálu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte-li tu potřebu, na YOUTUBE vám poskytnou jistě velký výběr.

   Smazat
 11. Titanik také vyřešil mnoho problémů o kterých ví jen málo lidí. Aurora stojí na Misisipi a čeká na náboje z Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem přizdikakač, když řachnou Amíci, tak to zemětřesení zaplatíme my. Když ztroskotal Titanik, tak přece do záchranných člunů šla přednostně I.třída a já plavat neumím. Po výstřelu z Aurory to taky odskákali obyčlidi. Tak si tu nevytahujte kšandy drazí Hujeři.

   Smazat
  2. Zadny naboje z Ruska nepotrebuje. Amici na nastoleni noveho poradku doma si vystaci sami. V ruske revoluci tam museli poslat Lenina, Trockeho a vybavit je miliony, aby si vsechny mohli koupit. Jinak se zadna revoluce nekonala.
   V USA chteji socialismus, zejmena mlada generace intelektualu. A ti delaji revoluce vsude. Uz se tesim na socialismus v USA.

   Smazat
 12. U nás jsou lidé většinově normální tak kdyby bylo nejhůř tak by se mohlo s celou V4 odejít a žít si konečně vlastní život.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kromě Poláků, ti sou magoři ...už po staletí:-(

   Smazat
  2. 15:12 K tomu Poláky potřebujeme spolu budeme silní spíš se k nám Slovensko asi nepřidá.

   Smazat
 13. Chteji znicit stavajici poradek a nastolit chaos a obcanske valky. Pak prijit a rict udelame poradek (podle nasich pravidel!). A lidi kejvnou na otroctvi v NWO.

  OdpovědětSmazat
 14. noviczech
  ...pane Kopecký, viděl jste film "Proroctví o papežích"?
  Tam vysvětluje,papež Benedikt vlastně spočítal čas narození Krista a zjistil, že se dějiny spletly o 6 až 7 let! No a má se udat na světě velká změna a to právě teď za tohoto papeže Františka! Dokonce bylo předpovězeno, že papež před Františkem odstoupí z úřadu, což je podruhé v historii katolické církve!
  Další věc, král Šalamoun se ptal Sibyly, kdy nastane "soudný den"! Ona mu odpověděla: "Králi,toho povědomost nemám, neboť toho neoznámil Bůh ani svým andělům. Ale řeknu ti králi: Máš služebníky, dobré a zlé. Dáváš-li zlému tolik jako dobrému?
  Dobrý měj se dobře, zlý budiž potrestán, odvětil kral.
  A tu Sibyla: Dobře odpověděls králi. Tedy, budou-li lidé dobře činiti, Hospodin přidá. Budou-li ho však hněvat, ukrátí let a dní, kteréž ustanovil od stvoření světa.
  (někde tam byla zmínka o roku 2025,ale nekladu na to důraz)
  No a nedávno jsem náhodou viděl film o Rusku, měli tam dřevěnou Ikonu, stáří asi 300 až 500 let a tam na posledním obrázku bylo svatým mužem napsáno, že "soudný den" přijde v roce 2024!
  Můj názor je, svět ve své duševní podstatě prožívá extázi ke svému konci! Lže se jako o závod, podvody, kultura národů úplně hin, šťouráme se v minulosti, kritizujeme co bylo úplně zbytečně,ale potrestat a vyčistit přítomnost, aby byla květnatější budoucnost, na to nemá "z nějakého důvodu" nikdo sílu a moc!
  Přeji hezký den.

  OdpovědětSmazat
 15. noviczech
  ...pane Kopecký, zapomněl jsem vám napsat, že katolická církev měla jako rok změny 2033, ale podle filmu "Proroctví o papežích" by to mělo být do roku 2027..., ještě za papeže Františka, jo máme se na co těšit??!!??

  OdpovědětSmazat
 16. Možná ten z 1:23 postrádá smysl pro proporce. Přehlíží, že v důsledku První světové války, v zasažených oblastech, nastal naprostý materiální nedostatek. Revoluční události v Rusku vedly k mocensky podloženému a politicky motivovanému úsilí o spravedlivé rozdělení všeho, co tenkrát vůbec bylo k dispozici. Toto období bylo bolševickým režimem nazváno "válečným komunizmem". Z vyprávění svých babiček (oba dědové padli v První světové...) mám představu o bídě a nouzi, do které byli obyčlidé tenkrát uvrženi. Nechápu, co takové, jako je ten z 1:23 nutí spojovat hladomory jen a výhradně s výstřelem z Aurory. Když právě po něm bylo bohatým bráno a bídným dáváno. Lidské zrůdičky byly samozřejmě i při tom. Jako vždy a všude. Nebo tu Auroru do to někteří pletou proto, že se to nosí? To jsou tak hloupí?

  OdpovědětSmazat
 17. V nejakej diskusii som čítal,že v septembri 2020 sa majú stretnúť spolu či jednotlivo Babiš a náš slávny Matelko so Sorošom. Z toho nemožno očakávať nič dobré.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.