Reklama

úterý 2. června 2020

Rabování jako hlavní efekt?

Ivan David
2. 6. 2020
Těžko říct, kdo a zda vůbec organizuje nepokoje v USA a kdo je vlastně cílem… Víme, co byl spouštěč – smrt černého muže, který platil falešnou bankovkou.
Starosta Minneapolisu Jacob Frey vyhlásil v sobotu ve městě noční zákaz vycházení v obavách z pokračujících protestů a nepokojů, které jsou reakcí na smrt George Floyda, jenž minulé pondělí zemřel při zatýkání poté, co mu bělošský policista Derek Chauvin přes osm minut klečel na krku.

Nepokoje se rozšířily po celých Spojených státech a prezident Donald Trump se musel ukrýt v bunkru pod Bílým domem. Mnozí kladou vinu právě jemu a jeho údajné rasistické politice – ale proč byl tedy napaden i štáb CNN, který mu zrovna nefandí? 


Tento incident a mnohé podobné, kdy je těžké určit, komu dav fandí, jednoduché zdůvodnění příliš nepodporují. Spíš to vypadá, že mocnost Amerika, tato výkladní skříň kapitalismu, naplno ukázala, jak velmi je nemocná.

Franouzský deník Le Figaro k tomu zveřejnil článek s titulkem „V Minneapolisu, v době zákazu vycházení, organizují obyvatelé svou obranu“.
V něm píše, že „Minneapolis bylo ohnisko. Hlavní nepokoje, které minulý týden pustošily město, se zklidnily poté, co byla povolána Národní garda a od vyhlášení stavu nouze, ale rabování pokračuje a obyvatelé organizují svou vlastní ochranu. Po soumraku jsou ulice prázdné a řev neviditelných vrtulníků, které se točí na obloze, přispívá k pochmurné atmosféře.
East Franklin Avenue, která protíná město směrem k Mississippi, je nyní jen zdí z překližkových panelů. Upevněné na oknech jako ochrana před rabujícími, nejsou vždy používány jen kvůli tomu. Některé nesou výzvy a prosby směřované vandalům: „Prosím, nezapalujte, žijí zde lidé.“ Buď v plném rozsahu uvádějí, že majitel je černý nebo patří k etnické menšině, nebo to shrnují do zkratky POC: Person Of Color.“, napsal včera francouzský deník.

Dnes Le Figaro píše i o New Yorku:
"Centrální Manhattan byl v pondělí večer dějištěm rabování, což přimělo starostu New Yorku, aby oznámil delší zákaz vycházení již v úterý. Značkové obchody, jako je Nike nebo Michael Kors na 5. Avenue, nebo obchody s elektronikou, mobilními telefony nebo obchody Lego jiných hlavních ulic v Midtownu, byly vyloupeny včera večer, dříve než vstoupil v platnost bezprecedentní zákaz vycházení, začínající v 23:00 místního času.
Skupiny mladých lidí, často kolem deseti lidí, pobíhaly z jedné ulice na druhou, zatímco celé ulice tohoto okrsku, obvykle zaplněné turisty, ale nyní opuštěné díky pandemii, byly zablokovány policií. Obrázky z místní televize NY1 zobrazovaly lupiče, běžící z obchodu s elektronikou v řetězci Best Buy, kteří byli zadrženi policií.
Starosta Bill de Blasio považuje situaci za „nepřijatelnou“. Oznámil, že zákaz vycházení bude zahájen v úterý dříve, už ve 20 hodin, zatímco původně v pondělí byl od 23:00 do 5:00 ráno. „Město je zcela pod kontrolou a z velké části klidné “, ujistil však starosta televizi NY1.", jehož vystoupení citoval francouzský deník.

Společnost, kde je velká nerovnost – a ta je v USA jedna z největších, minimum občanů vlastní 99% národního bohatství - vždy bude plodit násilí. A spouštěčem může být cokoli. Když sedíte na sudu s prachem, je jen otázka času, kdy někdo v blízkosti škrtne sirkou….

Fotografie u článku je kvůli ochraně zpravodajských zdrojů ILUSTRATIVNÍ


136 komentářů :

 1. V roce 1969 probíhaly nepokoje v USA tak jako dnes. Američané létali na měsíc a jejich rakety byly v televizi jak dnes. Co mi ale z té doby utkvělo v paměti byl plačící voják, kterého tak zneužili, aby zamaskovali masívní bombardování Vietnamu. Když jsem ale dneska uviděl ve zprávách z USA plačícího policistu, okamžitě jsem si na to vzpomněl. Být američanama, tak dnes nevytáhnu paty z baráku. Ten ubulenej policajt je plánovaná předzvěst zla a amíci začnou umírat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A zodpovědnost za mrtvé ponese Doník. Chytil se do vlastní pasti, když hlásal, že je třeba tvrdý zásah. Všechno na něj teď svedou. Každý mrtvý půjde na jeho zodpovědnost.

   Vymazat
  2. Youtube blokují nová videa Michala Sopora. USA jde do kopru.

   Vymazat
  3. Amíci, modlete se ať vám nezhasnou. Bude to váš konec.

   Vymazat
  4. 20:37 podle posledních informací Američané nikdy na Měsíci nepřistáli! Bylo to fingované a natočené Kubrickem v ateliérech. Dodnes přece neumějí vyrobit ani skafandry. Deset let nebyly USA schopné dopravit své astronauty na ISS a platily za to Rusku a Dragon od Elona Muska dnes propagují jako nějaký objevný zázrak letů do vesmíru :-)

   Vymazat
 2. We didn't come this far, to only come this far !
  (My jsme nesli tak daleko , pouze proto, aby jsme nesli dal !)
  To je heslo tech, co rabuji obchody....
  HUU, ha, ha, ha - to bude facek az pujdou dal !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Donald Trump v projevu pohrozil rozmístěním armády ve všech státech demokratických guvernérů, pokud okamžitě a tvrdě nezakročí proti nepokojům a nezačnou chránit životy a majetky občanů!   

   http://infokuryr.cz/news.php?extend.28653.3

   Co dodat, jak je možné v době míru použít armádu proti civilnímu obyvatelstvu vlastní země? Kdse je ta pověstná demokracie SS? V p..... (každý si doplní dle svého uvážení). Je to jen touha po moci a předvádění se.

   Vymazat
  2. Armada ve vlastni zemi proti vlastnim občanum?Ukrajina takhle vrazdi ve sve zemi svoje obcany za podpory pravdolaskaru,Amiku a Zapadu.Katalansko -totez.

   Vymazat
  3. 3. června 2020 8:47
   to, co rabuje nepovažuji za civilní obyvatelstvo

   Vymazat
 3. Je to těžké. Socialismus společnost odmítla, resp. jeho klientelismus, který ho nutně doprovází a kapitalismus pro změnu nejde bez koncentrace peněz a majetku. Nevím, jak z toho ven.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco k postupu jak získat informace:
   Bůh poskytuje všechny potřebné informace k přežití. Jejich rozlišení a odfiltrování od vlastních nemravných fantazií je klíčem k získání relevantní informace. Někdo vidí v lidech jenom dobro (Ježíš - pozor nebyl ukřižován, to byla ta nemravná fantazie nepravdověrných) někdo zlo, což jenom zrcadlí jeho mravnost.

   Jak z toho ven:
   Ve snu se Pilát Pontský prochází s Ježíšem v románu Mistr a Markéta od Bulgakova. A ježíš povídá: "Zbabělost je jednou z největších chyb" a Pilát odpovídá: "Ne milý filosofe dovolím si s Tebou nesouhlasit, to je ta největší chyba".

   Všeho je dost: nerostných zdrojů, strojů, lidí, technologií, znalostí. Jak to, že nás může za nos vodit pár hloupých (ale vyčuraných) darebáků a vést lidstvo do katastrofy. Chybí totiž to hlavní a to odvaha.

   Stačí začít budovat sociálně spravedlivou společnost, na začátek neklanět se prachům a začít si vzájemně pomáhat a upřímná snaha budovat království boží na zemi a Bůh už upřímným informace dodá.

   Pozor na církve, slouží Satanu, jejich jedinou prací je pomlouvat Boha, tam pomoc nehledejte, tam chodí zbabělé ovce. Člověk jde tam, kam ho Bůh (srdce) vede.

   Vymazat
  2. Že toho 20:57 klientelismu za komunistů tolik bylo, že? Závist dala vzniknout strachu bůhvíco si ve věrchušce dovolit. Stačil anonym a VLK (Výbor lidové kontroly) startoval.
   Jinak bylo v galerce (veksláci, recepční, pinglové, taxikáři, dívky rozmarné ... po Praze) kterou těžila StB. A celoplošně, benzin pumpaři, zelináři, řezníci ... a další, co směnili cokoli.
   Dnes, dnes všechno to, ve velkém, je snadno legální.

   Vymazat
  3. 22:04 jak chcete budovat společnost, kde si všichni pomáhají, když tomu právo na majetek (libovolný) brání? Když zisk je podmínkou růstu a růst je podmínkou fungování existujícího systému? To až se všichni obrátí k Bohu, nastane komunismus? Všichni si budou pomáhat a nikdo nebude hrabat? Co pamatuji, než dojde na Království Boží na Zemi (něco jako komunismus), má být Apokalypsa (moje generace měla ještě v padesátých letech jako školní vyučovací předmět náboženství se známkou na vysvědčení. Měl jsem pernamentně za jedna, můžu doložit!).

   Vymazat
  4. 20:57 Otázkou je, co je nezměnitelnou a zásadní vlastností systému, a co pouze vyplývá z aktuálních ekonomických a sociálních podmínek. U toho socialismu byl onen klientelismus podmíněn především jistým materiálním nedostatkem (což lze odstranit) a rezignací systému na určité kontrolní mechanismy. Například existenci veksláků šlo zrušit pouhým nastavením pravidel a jejich dodržováním, ale jaksi už o to z politických důvodů nebyl zájem. Vše už v té době směřovalo k vygenerování vrstvy majetných, kteří tu měli převzít majetky a ekonomiku z velké části do své moci.

   Vymazat
  5. Můj názor na současné dění je, že se pokusili svrhnout presidenta Trumpa. Možná je to fantazírování, prozatím jsem o tom přesvědčený. Přitom mu vůbec nefandím, jeho permanentní excesy nejsou vhodné na presidenta SS.

   Vymazat
  6. To 22:04
   S tím budováním Království Božího na zemi to nebude nikdy jednoduché a to z prostého důvodu: "Prvotní hřích". Dle mého totiž prvotní hřích nemá co dělat s "rozmnožováním" jak se nám vždy snažily namluvit církve (které toho patřičně využívaly), ale je to "pud sebezáchovy" či zjednodušeně sobectví. Ten je totiž přítomen u každého tvora okamžitě po narození a daleko dříve, než se pohlavní žlázy vůbec aktivují. A sobectví vězí za sociálními problémy lidstva od nepaměti. Až na malé výjimky "postižené" altruismem jsou lidé schopni své sobectví překonat pouze pokud byli vystaveni traumatizující zkušenosti. To kvůli zkušenostem z 2SV byli lidé ochotni chvíli spolupracovat a vytvářet "spravedlivější" společenské uspořádání, kvůli zkušenosti holokaustu byli schopni v Izraeli vytvořit v kibucech téméř komunistickou společnost. Bohužel další generace bez takovýchto krajních zkušeností již sobecké zájmy překonat nedokáží. A tak je to stále dokola...

   Vymazat
  7. 20.57 - to si myslíte jen Vy a lidé Vašich názorů. Pořád platí, kdo pracuje, musí se mít dobře a to současný systém neumožňuje. Kdo nepracuje se má jako prase, ale ti ostatní na ně musí dělat. To bude šílenství v názorech

   Vymazat
  8. "Království boží"
   Je spousta otázek, na které je nesnadná odpověď.
   Když se narodí dítě, reaguje na okolní prostředí. Ke genetické výbavě postupně přidává informace z okolního prostředí a vytváří tak svoji osobnost. Otázka zní, jakým způsobem dítě vést, aby bylo se stalo samostatně myslícím člověkem. Pokud se mu nedostane výchovy lidí ( příběhy Mauglí) nikdy se člověkem nestane.
   Byl Ježíš? Byl ukřižován?
   Je cesta s trnitou korunou, kříž nesoucího Ježíše, pouhým výmyslem, snem a nebo skutečně někdy v dávné minulosti byl někdo takto potrestán? Pokud ano, co by nám řekl? Spílal by svým trýznitelům a nebo by se obrátil k davům a řekl "To břímě, které nesu není mé, ale Vaše. Ta bolest, kterou cítím není má, ale Vaše. Rozhlédněte se kolem a prozřete, jen tak shodíte břímě utrpení a bolesti, a stanete se svobodnými lidmi".
   Podstata náboženství netkví v mentorování bible, ale v přemýšlení o životě a o tom co je a co není správné. Zamýšlením se nad podstatou světa okolo nás, podstatou zbavenou balastu zkreslujících informací. Třeba i té o trvalém růstu, nebo o moci peněz. Peníze mají pouze takovou moc, jakou jim dáme my sami. A zrovna tak peníze zůstanou prostředkem umožňujícím rozvoj civilizace pouze do okamžiku, kdy se povolí spekulace s měnou. Spekulace degraduje peníze na prostředek k ovládání a manipulaci, což může ten kdo chce, sledovat dnes všude okolo nás.
   Boha máme každý v sobě a jen málokdo myslí na chvíli, kdy stane sám před sebou a nebude výmluv, jen hodnocení. Možná, každý to zjistíme, ta chvíle bude poslední a proto věčná? Obava z posledního soudu by neměla být hlavním důvodem ke konání dobra. Tím hlavním důvodem by se měl stát posun na vyšší mentální úroveň lidstva, jako celku.
   Poslední Ježíšova cesta zobrazuje cestu lidí při hledání spravedlivé společnosti, neničící svět okolo nás a umožňující rozvoj každému jedinci v hranicích "neublížíš, neokradeš, nezabiješ".
   ABC

   Vymazat
  9. Socialismus nemel zadny klientelismus. Kradeze a korupce se trestaly. Zvyhodneni byli podpurci rezimu a funktionari. Nemohli jsme cestovat. Dnes v kapitalismu se da cestovat, ale kradou se miliardy bez postihu. Pravo neni vubec vymahatelne.

   Vymazat
  10. Vycházím z pozic jistiny existence Boha. A všechny další otázky jsou pak ve své podstatě o mravnosti, jsem s Bohem v souladu nebo se příčím Bohu, což definuji jako podstatu svobodné vůle.

   K řešení všech problému osobních i společenských je přejít od já-centrismu (v Budhismu existuje trochu zavádějící termín "klam já", se stejným významem) k boha-centrismu.

   Já-centrismus - řeší nejdříve já a vše ostatní tomu přizpůsobuje. Částečka se snaží ovládnout celek, konečná porážka zaručena.

   Boha-centrismus - Částečka se snaží porozumět svým možnostem a celku a na základě toho se co nejlépe začlenit a zapojit do celku - věčný život zaručen.

   Typický projev boha-centrismu používaný politiky:
   Neptejte se co vlast může udělat pro Vás, ptejte se co mohu pro vlast udělat já.

   Já-centrismus se projevuje v kolektivu nebo ve společnosti tak, že jedinec vždy považuje nekriticky svá řešení za nejlepší a když je shodou okolností bohatý a nebo se narodil do vlivné skupiny má možnost svá nesprávná řešení uvádět do života a je to pak katastrofa.

   Ovšem ani po pochopení boha-centrismu a přijetí jeho správnosti není vyhráno. Obrazy načtené od útlého věku do podvědomí jsou převážně já-centrické. Jakmile bytost funguje v režimu automatu ve chvílích pod tlakem, začne automat vnášet chyby. Jako u apoštola Petra, který se dušoval: To se nikdy nemůže stát, abych tě Ježíši zapřel. Ježíš odpovídá dnes mě třikrát zapřeš. A Petr ho ještě ten den třikrát zapřel a až kokrhání kohouta ho probudilo a dostal se do vědomého režimu a zaplakal, když si uvědomil co provedl.

   Vymazat
 4. Rasova nenavist proti belochum, mezi temi, co rabuji obchody je obrovska !
  A vy si v Cesku uvedomte, ze jim je uplne jedno, jste-li Rus, Cech, Nemec, Katolik nebo Zid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prostě ke kategoriím Gój, Gádža, přibyla konečně i oficiálně "Bílá huba". Je zajímavé, jak se vzájemně prolínají.

   Vymazat
  2. 20:59 Já to moc dobře vím ale říkejte to těm liberálním bezmozkům.

   Vymazat
  3. 20:59 Presne!

   Vymazat
  4. Ve Francii zmařili pokus o vyvolání vlny teroru kvůli falešné policejní brutalitě

   http://infokuryr.cz/news.php?item.28652

   Vymazat
  5. Asi jste si nevšiml(možna schvalne),ze polovina demonstrantu jsou bili.S rasizmem béžte do Izraele.

   Vymazat
  6. Az se probudeji cerni v Evrope, to bude maglajz!

   Vymazat
  7. Měli by černoušky být více hodní. Oni pak pochopí a vyrazí každý den v 6:00 do Kolbenky (USAcké)

   Vymazat
 5. No - už by měli dát pokoj s tím černošským grázlem - grázl a recidivista - je to jenom ubohý prostředek k tomu, aby mohl vypuknout ten "majdan" s celým tím sprostým rabováním a zapalováním aut a bordelem. Rabujou a bordel dělají i lidi, který mají nějakýho černocha na háku - v Americe jsou stovky vražd denně, ale zrovna tohle tak rozběsnilo lůzu? Protože to všechno cíleně rozesírají a řídí zkorumpované mediální kurvy? Kdyby to bylo doopravdy, už by s tím policie a další obranné složky hned tvrdě zametly, ale v podstatě kolem toho přešlapujou - a proč? Protože to řídí nějaké zatraceně velké svině! Ty, kterým je úplně jedno, že po "demonstracích" bude všude vybito a bordel, že budce zničena spousta majetku obyčejných soukromníčků, kteří se do žádné politiky neserou a snaží se uživit. Těm sviním, které ničí celý svět, je to úplně fuk, je nikdo nezničí. Dělají to všude stejně - dovedou si zaplatit rozesrání lidi v každé zemi proti sobě navzájem,( vždycky jde jen o lůzu) a ti potom dělají čurbes, zabíjí své prezidenty - přesně jak to potřebují kreatury, které tohle řídí - z USA samozřejmě! Teď tam současní politikové, kterým čurbes rozpoutaný v jiné zemi nikdy nevadí, vidí na vlastní oči jak hezky to vypadá. A možná že už zasáhla "vyšší moc"? Konečně se budou USA starat sami o sebe, léčit svůj nemocný a zvrácený státní systém, a svět si oddychne - konečně bude mír? Každý se bude starat sám o sebe, bez přiblblých, drzých a ponižujících "sankcí"? Proč se asi odjakživa říkalo .." kdo s čím zachází, tím také schází"?....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sorossteini

   Vymazat
  2. Nici se stredni trida, ktera stat z velke miry financuje. A to je ucel! Rabuje luza na podpore, fetaci bez skolni dochazky! Floyd byl taky fetak, ale obcas pracoval...

   Vymazat
 6. V USA bych nechtěl žít ani za nic! Děsivá životní perspektiva tavit se v multikulti bordelu podle nějakýho šílenýho neoliberálního ideologického mustru!

  OdpovědětVymazat
 7. 20:37 - Ano zemru ! Preziram se ! Chlastam Whisky a kourim doutniky.

  OdpovědětVymazat
 8. Hlavně sluníčkářské hloupé vlády rabující litují včetně eu. Není správné co se tomu černochovi stalo ale pro to nemusí vykrádat a ničit vše. To slavné multikulti nefunguje je drženo jen represemi a jestli z toho bude občanská válka tak se ještě budou dít věci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Není správné" mnohem víc věcí, než je jedna černošská, úplně bezcenná lidská látra, unknowne 21.37 - mnohem víc! Proč se o těch věcech nežvaní denně? Proč tenhle server - Seznam.cz, který je americký, a v naší zemi působí pustošivě na celou společnost, která byla z hospod zahnána domů k počítačům ( taky úmyslně?) brebtá denně jen o tragediích a hrůzách? Jen a jen zmar, vraždy, a pro osvěžení ducha sem tam i koronavirus? Už jste někdy na "novinky.cz" četl nějakou příznivou a optimistickou zprávu za celou dobu, co mediálně pustoší naši společnost prostřednictvím zkorumpovaných českých novinářských bulvárních šmejdů? Já ještě nikdy! Píšou si, co se jim hodí do krámu, a vydělávají na lidské blbosti (viz počet diskuzí ke každé jobovce) a oblibě drbů, lží, a bulvárního braku. Je úplně správné co se "tomu černochovi" stalo. Kdyby nekradl, nefetoval, nepodváděl, kdyby se živil poctivě a správně, nestalo by se mu nic! Ten bordel co v USA nastal, je podněcován, namísto usměrňování - na Slovensku vražda novináře způsobila pád vlády - je vidět, že světová mafie postupuje ve všech případech stejně. Na počtu obětí jim nezáleželo nikdy.

   Vymazat
  2. 23:31 Prostě to jsou tvrdá fakta a realita žádné multikulti nefunguje a eu může jít někam. Nechceme podobné „radosti" v Čechách. Seznam dávno nečtu havlistickou propagandu neakceptuji. A je normální zajímat se co se děje doma i ve světě.

   Vymazat
 9. Pusťte si tohle. ale je to docela drsné. Já osobně tyto záběry ještě neviděl.Jen tak mimochodem: V San Diegu se dav blížil k ruské restauraci Puškin. Ruští štamgasti a majitel se rozhodli majetek bránit. Někde jsou krátké záběry. Dav na hospodu nezaútočil. Ale výjimek bylo více.
  Samozřejmě se můžu mýlit, ale nemůžu se zbavit pocitu , že se útočí na symboly vnitřně zkrachovalého systému.
  To jenom duté lebky z modrákova můžou nahlížet na situaci jinak.

  https://megazpravy.cz/sokujici-video-kompilace-vikendovych-nepokoju-bude-obcanska-valka/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi to už demokraticky blokli.

   Vymazat
  2. Ale jdi ty symbole. Negři zkrátka nenávidí bělochy a vyřizují si účty za vlastní debilitu použitím metody cikánská férovka. Přece každý správný vyspělý "západní" bílý něco je hustokrutá individualita a jede sám za sebe. Negři budou někoho mlátit a zabíjet, a ostatní vyspělé "západní" individulality budou čumět a nebo zdrhnou.
   Rusové ví, že v sounáležitosti je síla. Podpoří se. A zbabělá verbež odtáhne.

   Vymazat
 10. Zle v SPD. Důvod: Generál Blaško. Raději nečíst

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zle-v-SPD-Duvod-General-Blasko-Radeji-necist-625961

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, čte se to velice dobře. Unknown, vím na koho nadáváš a kam patříš! Blažka jsem kroužkoval a ani omylem nelituji!

   Vymazat
  2. 23:27 Tak to jsme na tom stejně já ho též kroužkoval a volil. Je třeba vědět co se děje ale hádky SPD a Trikolora je největší hloupost. Měly by spolupracovat obě strany jsou pro Česko.

   Vymazat
  3. Predstavte si Klausovu tlamu na znamce ceskeho prezidenta. Jeden Klaus tata nam stacil.

   Vymazat
  4. 13:58 Furt lepší Klaus než pavel nebo hašek.

   Vymazat
 11. VÝZVA : Havloidi, sluníčkari a kavárensky ksindle táhněte do tý svý vysněný Emeriky!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tahle kavarenska pakaz a neziskovky vystrizliveji, az prestanou chodit penize z Emeriky na jejich financovani. Dutolebci se ale zase nekam nacpou a budou vegetit dal...

   Vymazat
 12. „Konečně!” Okamura podporuje uznání Antify za teroristickou organizaci. Říká, že s ní sympatizuje Bartoš

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020060212021507-konecne-okamura-podporuje-uznani-antify-za-teroristickou-organizaci-rika-ze-s-ni-sympatizuje-bartos/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bartoš s ní nejen sympatizuje. Je členem Antify.

   Vymazat
 13. MaxiMajdan na svržení Trumpa...

  V diskusi o Ukrajině před pár lety zazněly otázky: Co dělal Biden na Majdanu v r.2014? Když ostřelovači střílely do nevinných.

  V Kyjevě rozdali samopaly hooligans. Tady ale hrozí, že bude mít pod palcem červené tlačítko... O biozbraních aj. ani nemluvě.

  Pro člověka zvenku jsou ale taktiky boje proti Trumpovi těžko pochopitelné. Proč ho nezastřelí jako Kennedyho a místo toho rozpoutávají občanskou válku? To je přece sakra nebezpečná hra s ohněm?


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump:
   https://grrrgraphics.com/wp-content/uploads/2020/06/trump_kicks_out_who-tina-toon-web-1536x1128.jpg

   Vymazat
  2. Pro 22:41, jsou přece demokraté a ti nestřílejí politické oponenty. Ale k věci. Jde o mnohem více, než smrt jednoho, pravděpodobně recidivisty černé pleti. Je to boj o moc, na místa kde budou nepokoje se jako náhodou dovezou předtím cihly, v davu byli identifikováni provokatéři (pravděpodobně je používají obě strany tohoto politického zápasu).
   A k černošskému rasizmu uváděnému také v diskusi. Měl jsem možnost pracovat s mužem černé pleti z Trinidadu Tobago (akce OSN). Ten když ho někdo obvinil, že něco neudělal měl reflex nařknout dotyčného z rasizmu. Je to taková jejich kultura. Za své neúspěchy (nevzdělanost a tím i nezaměstnatelnost, případně vyšší množství obětí koronaviru v této komunitě, způsobené apriori také nižším stupněm vzdělání a chápání situace ...), viní rasizmus. Ten jsem v US poznal, i když si ho nikdo nedovolí projevit veřejně (např. povzdech bílého bose, já jsem to tomu "fucking negro" říkal a vykašlal se na to). Na druhé straně mají barevní kvóty do škol a zaměstnání a v řadě federálních států funguje něco jako pozitivní diskriminace barevných (jejich upřednostnění před často lepším kandidátem).
   Celkově shrnuto, je to politický boj, organizovaný a političtí oponenti často využívají svých zkušeností z organizování majdanů po světě. To je ten paradox, majdan v zemi kde není US ambasáda (jenom při OSN, že by se ta angažovala?).
   Ať jim je bůh milostiv, ať jim nevypnou světla (zmíněno v diskusi)- to by byl konec a to rabování by ještě nabralo síly a ať v zápasu vyhraje tel morálně lepší kandidát na prezidenta v nových volbách

   Vymazat
  3. 22:41 co dělal Biden na majdanu? No přece vydělával rodině prachy. Biden a spol. ve spolupráci s Porošenko a co. vyvedli z nejchudšího stát Evropy kolem 100 miliard dolarů (a začali zlatem hned v březnu 2015), přitom se dělili v poměru 70:30 ("nejdemokratičtější američtí demokraté" : "kyjevští banderovci") :-)

   Vymazat
 14. Docela mě opět rozhodil dnes Řezníček v Událostech. Kdo se na to díval, ten musel jasně cítit, jak protesty předkládá a na čí straně ON SÁM je.
  Divák musí vědět, že Trump je ten problém - zvláště když si dovolil nazvat Antifu proteroristickou organizací! Antifu!!!
  Rabování je pak logicky zanedbatelné - proč by si tím měl divák vlastně lámat hlavu, ne? Pan David je zde poněkud zbytečně puntíčkářský... prý nějaké rabování... jim jde přeci výhradně o spravedlivou věc! :-)
  Ostatně zrovna Řezníček, když byl ještě v USA, tak ronil do kamer slzy už při volbách nad tím, že Clintonová nezvítězila, ale zlý Trump ano. Dost možná také proto frčel šupem domů.
  Co ale pak k této neutralitě a vyváženosti moderátora ČT říci více? Snad že Čt ovládá skupinka jednostranně ideologicky vyšinutých lidiček a nikdo to změnit prostě nedokáže - ani parlament?
  Kdo to tady vlastně celé u nás ale pak doopravdy řídí? Vláda prý na draka, prezident špatný premiér nejhorší, národ xenofobů, rasistů a nepřátelů 17. letých sirotků jeden vedle druhého - a demokracie se tak nyní stává poslední baštou určenou ke zteči v zájmu cizinců a jejich národem nevolených pacholků a posluhovačů? - co ale pak s tím, až nám ji uměle vytvoření Mináři odnikud s košilemi v oblíbených barvách A. Hitlera vezmou také?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reznicek je proamericka vylizana leb.

   Vymazat
 15. Zil jsem v USA pres 20 roku a vratil se. Kazdy se mne pta: Proc jsi to udela?l. Odpovidam: NEDA SE TAM ZIT. A to je duvod tech nepokoju. Vsichni Americani, i ten, co umira nasilne, maji jeden sen: ONI BUDOU MILIONAREM, tohle je tam nejlepsi spolecnost na svete, neni lepsi zeme na svete, prinasime navic svobodu celemu svetu. Zatim jejich zivot je stale horsi a horsi, vsech! A najednou si to uvedomi a tohle je vysledek. Vidi, ze pres ten krasny sen, co sni od prvni tridy, kde to do nich husti, jsou stale ve vetsi mizeriii.
  Kdyz jsem tam prisel v 89., byl jediny problem - rozdil mezi bohatymi a chudymi, nuzky se rozevitaly stale vic. A vic, az to prasklo. Nebyt toho, ze s americkym snem do nich busi to, ze nejhorsi na svete je socialismus, tak by Sanders byl presidentem a ne Trump. Nejhorsi na tom je, ze to bude stale HORSI A HORSI, ale to vsude v kapitalismu. Tam to zachranuji zbrane, v Cesku nema co. Tady kazda zachrana byla ztracena, nebude ani voda a nebyt zdluzeni, nebylo by ani co jist. To USA je v tomto lepsi. Ale i v mnoha jinych vecech. Ale tam a ani zde neni spetka nadeje. Vyresit se da vse jednoduce, demokracii, ale tu nikdo nechce, jeste vic nez socialismus. Ten chce aspon KSCM, demokracii ani KSCM. Jednal jsem s nimi o tom uz 2x, v Praze, ostatni strany absolutne neprojevili zajem o demokracii. Ale jen lid muze vladnout tak, aby se lid mel dobre. A to zadny politik nechce, zde, v USA, v EU a v cele kapitalisticke spolecnosti. A tu chce kazdy, protoze jen v ni muze byt milionarem. Tak jsou lidi blbi..a proto si ani nic lepsiho nezaslouzi, tam i tady.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco na tom je, co píšete anonyme 22.55 - ale co svět světem stojí, zbohatlíci potřebují svoji lůzu -někoho, kdo na ně bude pracovat, někoho, kdo se za prachy dá zneužít k jakékoliv prasečině, někoho, kdo bude vip zmetkům prodávat svoje orgány, aby své rodině přinesl do žlabu žvanec, někoho, kdo vip vypatlaným krasavicím počne a odnosí fakany - zkrátka lůzu si všude pěstují. Jakmile se homo neandrtales naučil chovat domácí zvířectvo, když zjistil, že z toho má užitek a přitom neinvestuje víc než trochu žvance, a svého hovádka se může kdykoliv snadno zbavit - tak začali ti, co si díky "prachům" hrajou na nadlidi, pěstovat lůzu jako užitečná domácí zvířata. A o tom to je, co svět světem stojí. A dále? Všechny ty demonstrace a pouliční bordel - myslíte si, že hulákat do ulic a dělat bordel chodí lidi vzdělaní, inteligentní, nadaní, kteří mají úroveň? A tím nemyslím "prachaté" - prostě jen slušné, a inteligentní. NIKDY! Do ulic řvát a dělat bordel chodí jen šmejdi, blbečkové, kteří by stejně nikdy ničím nemohli být, omezenci, paraziti, kterým stačí vybírat žrádlo z popelnic, a nikdy se o nic snažit nebudou - ale v podvědomí závidí všem těm nadaným, inteligentním, slušně oblečeným, kteří se snaží - nikoliv o miliony ( ne každý je psychopat zblblý žokama peněz) ale snaží se prostě slušně a na úrovni žít, vychovávat svoje děti v klidu a pohodě. Nepotřebují herny, drogy, děvky, uřvané noční pajzly, tetování na čumáku a život pouličních strašidel. A to bude věčný zápas - staří, impotentní milionáři to vědí, všichni lezou do politiky a k nějaké formě moci, podplácejí si policii, soudy, a hlavně media, a společnost rozesírají schválně. Vědí, že brzy chcípnou, své miliony tady budou muset nechat, a stařecký orgazmus mají z bourání, ničení a zabíjení, přičemž nejhorší společnost je právě v USA - kde nikdo nemá své kořeny a rodinné tradice. Kde je úplně každý přivandrovalec.

   Vymazat
  2. Idiotum staci zobat drobky ,tak je ta spolecnost postavena, proto umela nezamestnanost zadluzeni vsech, lichva zlodejna a obecny hnuj zijici jen ze lzi

   Vymazat
  3. Pane 22.55, jestli to není tím, že je lid a "lid". Rabín Ovadia Josef by vám svého času snadno vysvětlil, že rozdíl mezi životní úrovní a jistotami lidí a jejich oslů - služebníků jejich, je z vůle JHVH.
   Majitelé Malého Jeruzaléma podle toho vládnou, sedí a jedí... zatímco ostatní pro ně pracují. V diaspoře v USA, i v ostatních, tomu nemůže být jinak. Shalom Alejchem.

   Vymazat
 16. Tohle Mordor nepoloží, naopak za kačera dosadí Saurona.

  OdpovědětVymazat
 17. Som v očakávaní, kedy česka a slovenská politická reprezentácia sa vyjadrí a odsúdí toto policajné násilie, ktoré sa teraz deje v USA. Keby sa to dialo v Rusku alebo v Číne, tak by boli múdrý hneď.

  OdpovědětVymazat
 18. Soudruzi Dvořáku, Davide,...
  Moc se mi líbí jak jste si tady pomocí té cenzurované diskuse vytvořili vlastní virtuální bublinu. Ani jeden oponentní názor, vše pečlivě vyfiltrováno.
  "Diskuse", ve které přesvědčujete přesvědčené, sami sebe navzájem, plácáte se tu souhlasně plácáte po ramenou, prostě selanka, teplíčko a smrádeček, zcela odtrženi od reality. Pak přijdou volby a čumíte jak telata a pištíte o podvodech. A nejlepší je jak se hrajete na demokraty a vlastence :-D

  No kdo chce kam... Až vás někdy v Praze potkám tak vám s chutí flusnu do vašich rudých ksichtů :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajdi k Šafrovi na Fórum, králi volstva. Tam se diskutuje až do bezvědomí. Také se můžeš vyblejt v americké vaší CNN, nebo České jejich TV. Ty seš jednoznačně nádorový přínos do názorů. Na krku máš nasazenou pruhovanou řit a z rajtek ti dují Bidenovy chemické vzorce.
   Heil Novotný

   Vymazat
  2. F73 a A52....to je výsledek množení Nordický rasy v Rechenbergu!!!!.-DDDD
   P.S.Díky za uveřejnění.

   Vymazat
  3. Mít vaše názory a být demokrat, tak jdu na jiné weby, kterých jsou všude mraky.
   Být vámi a nebýt demokrat, tak jdu sem a plivu na lidi.
   Ano, i ten vámi jmenovaný rudý nedemokrat je na tom stejně jako vy - taky zuřivě nesnáší jiné názory a má chuť nejen plivat.
   Jsou dokonce i weby, kde můžete být sprostý a navážet se do diskutujících bez cenzury - tady to ale naštěstí řeší po svém. A jak vidím, tak dobře.
   Hezký den! Užíjte si jej ale raději na jiných stránkách a bez zbytečných nervů!
   Dejte si třebas večer na Čt 168 -čku a budete pak spát jako miminko! :-)

   Vymazat
  4. 23:34 Pepku, i ty jeden placený agente provokatére. Náčelník "modré péro" tě zase poslal sloužit noční směnu? Měl bys raději na nočník, ubožáčku :-)

   Vymazat
  5. 7:00 Já bych ho poslal spíš k psychiatrovi. Mudr David by mu mohl udělat diagnózu. Nebo to rovnou udělám já. Jeho diagnóza je zřejmá havlofašismus. Neléčitelná choroba, nevratné poškození mozku.
   No jo, na Šafrfóru si zadiskutuje, stejně jako na ČT.:DDD. Hlavně že maj plnou hubu demokracie, ale bojí se obyčejných názorů v diskusi.

   Vymazat
  6. king kongu (23:34) jste sice ve svých projevech značně primitivní, ale co do té zdejší "pohody" cosi postihujete. Tentokrát jste tedy i se svou vulgaritou připuštěn, máme tu i naivního Honolula. Správně, vždyť utajováním blbosti nelze zabránit.

   Vymazat
  7. King Kong podobně jako Indický Běžec jsou ukázkami příspěvků, které "cenzuji" čili nepouštím do diskuze. Nadávky primitivů nejsou obohacením a pro pobavení je to sakra málo.

   Vymazat
  8. Co je transatlantický soudruhu king kongu slavné multikulti nefunguje a to jste to chtěli vnucovat nám. Doufám že tě v práglu nějaký vlastenec přetáhne klackem po zádech .

   Vymazat
  9. 23:34..žádná "selanka, teplíčko a smrádeček"..ale slušná, mnohdy poučná diskuze s různými, ale i často protichůdnými názory !..a dík místní cenzůře, že vyřazuje vulgární a fašour-trollí příspěvky...mě rozhodně nescházejí !..díky všem, co se starají o NR !

   Vymazat
  10. 10:17
   Opičí krákoral a indická běhna jsou jeden a tentýž havlolejnolahvárenskej odpad!

   Vymazat
  11. Ale pojďme k věci opičí přezdívko - článek je o tom, jak v USA kvůli jednomu černýmu šmejdovi a muklovi se rabují obchody - komukoliv, zapalují auta - komukoliv, a ničí všechno. A - ona to není pravda? JE! A k tomu jsou zde diskuze. Co je na nich špatně? Že americká pouliční bezcenná lůza rabuje obchody a zapaluje auta je prostě pravda. A zem, která si hraje na vzor pro celý svět a mravokárce a udělovače sankcí - a přitom má plnou vlastní zem takovýhle lůzy! Jak to? Měli by být ve všech směrech vzorní - ne? Proč svoje nepodařené lidské zmetky nehází do roklí hned po narození, jako házeli Sparťané svoje nepodařené zmetky? Proč to nechali vyrůst do téhle všivé podoby? A pokud ano, ať si vždycky hledí jen svého a neserou se do ostatních států. Jenže oni se serou - a v tom je ten problém. Serou se, a teď už by se měli jenom stydět. A ty, opičí přezdívko, asi nemáš ani střechu nad hlavou, ani auto, ani nic jiného. Protože jinak by ses taky nasral, kdyby ti to jakási přiblblá lůza zapálila. A vůbec - proč tady sprostě nadáváš? Jsi přece tvrdej a fanatickej sympatizant americký lůzy -proč tam nejsi s nimi?

   Vymazat
  12. Pane Dvořáku 10:17, pokud by šlo jen a výhradně o VULGARITY a takové to skutečně PRÁZDNÉ napadání kohokoli, nelze mít proti takové KONTROLE diskusních příspěvků námitek.
   Jestli ale má jít o SCHVALOVÁNÍ diskusních příspěvků, tedy i moderaci jejich orientace, pak jde o marnění možné úrovně blogu. Je přeci na jádru diskutujících, aby se, na patřičné úrovni, poprali s nesmysly všelijakých těch "oponentů". Třeba i s dětinským Honolulem, pokud drží konvenci slušnosti a PRÁZDNĚ nenapadá.
   Věřte, že dobře vidím objem práce, konané pro chod blogu NR. Toho si vážím, ale nevím, proč bych nemohl mít ten nebo onen názor bez obav, že bude tak nebo onak SCHVALOVÁN.
   Zdraví srdečně JiH

   Vymazat
  13. To flusnutí bys zkusil poprvé a naposledy.
   A jestli chceš diskusi, tak si udělej účet na facebooku a na stránkách I.D. je diskuse většinou rozsáhlá, zajímavá a někdy i přínosná - pan David má příspěvky zajímavé a k problematice naším mainstreamem ignorované.
   Samozřejmě diskusní příspěvky typu výkřik jsou tam také.
   Jestli to pan David nebo jeho lidi cenzurují, nemám ponětí.

   Vymazat
  14. 10:17 Indický běžec a King Kong je přece podle nezaměnitelného rukopisu jedna a táž osoba. Je to placený troll, poněkud retardovaný, ale to je u placených agentů zcela běžné, jedna se o známého Pepka Vyskoče :-)

   Vymazat
  15. Děkuju, že na link NR nepouští vulgární trollí bláboly, které nemají účel demokratické-bezbřehé diskuze, ale naopak její znemožnění..zjistěte si
   jaké ofiko-metody naši elf-fašouři používají k zavedení diskuzí na alternativních webech do latríny vulgarit, konspiračních nesmyslů, atd..za účelem, aby dosáhli totálního znechucení zájemců o slušnou a demokratickou výměnu kritických názorů k současnému systému!

   Vymazat
 19. V okolí Prahy vykrádali domy Ukrajinci. Tak že je to tabu, protože Bandera a Vlasovci jsou nepřátelé Ruska. Sláva Ukrajině, Sláva hrdinům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:41 Bude hůř, protože ani státní správa dnes nedokáže spočítat, kolik jich sem oficiálně a ilegálně přijelo a sama Hospodářská komora dovezla na otrocké práce. Loni začala krize a Ukrajinci byli mezi prvními propouštěnými (pracovníci z EU a nedejbože z Ameriky to být přece nemohou) a doma na UA se také neuživí prací. Co jim asi tak zbývá? Jít žebrotou nebo loupit a krást, protože by jinak nepřežili! Opakuji, bude hůř a Češi mohou poděkovat sami sobě a svým politikům !!!

   Vymazat
 20. Co to je za módu (často to vídám na lidech co se snaží být cool), kalhoty stažené do poloviny pr...e.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Preci aby jim ta pr.del byla videt Negr style

   Vymazat
  2. A vepředu se nosí kaťata děravý 0.40. Díry na stehnech, kolena venku. A potetovaný pazoury (negr style) a jinak celkově American style. Všechno! Počínaje kulturou, vkusem, chováním, vypatlaností.

   Vymazat
  3. Prditko u kalhot mezi kolenama je cool. Taky gate po dedovi frceji. Ma to tu vyhodu, ze clovek u nich okamzite vidi s kym ma tu cest. A na barve ksichtu nezalezi.

   Vymazat
 21. Podivné, že ještě nezapálili centrum mamonu na Wall street nebo Federal reserve. Něco, nebo někdo jim v tom brání a nebo je to pouhá slepota?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vaše poznámka je hodná k zamyšlení.
   Oni neprotestují, je to frustrace z budoucnosti bez vize a bez světlé perspektivy. Ventilem je kolektivní agrese vůči čemukoliv, co se dostane do jejich dosahu a stane se, pro ně zajímavým, objektem k provedení destrukce.
   Kdo ví, co by se dělo, pokud by se rozhodli zaklepat na nejvyšší patra světové politiky, ty ovšem nejsou v Bílém domě.
   ABC

   Vymazat
  2. Co by zapalovali ty, co je financuji, aby vsechno rozmlatili? Vzdyt ti poskozeni podnikatele budou zase potrebovat pujcky na opravu firmy a od toho jsou prece banky. Rady pucuji na vysoky urok.

   Vymazat
 22. Jsem posrpnovy emigrat ! Jsem American ! Mam Ameriku rad ! Je to muj domov a budu ji vzdy verny ! To, co se ted deje, je hloupost, ktera je z politickych duvodu nafouknuta a zamerena proti Trumpovi a definitvne mu pomuze na podzim, ve volbach !
  Nekolik poloopic, ktere rabuji obchody, pod zaminkou protestu, nema na Ameriku vliv.
  Je to srandovni !

  Policajti prece musi byt politicky KOREKTNI. Narodni Garda politicke koreknosti "nerozumi". Az prijde, tak bude protest ukoncen behem 5 minut.
  GOD BLESS PRESIDENT TRUMP ! Buh zehnej nasemu Trumpovi !
  Nasemu nejskvelejsimu presidentovi !


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konecne zpet mam nekolik dotazu
   Povolny Edward radoby juesej

   Vymazat
  2. Honolulu, mame pruser:
   https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-v-projevu-pohrozil-rozmistenim-armady-ve-vsech-statech-demokratickych-guverneru-pokud-okamzite-a-tvrde-nezakroci-proti-nepokojum-a-nezacnou-chranit-zivoty-a-majetky-obcanu/

   Vymazat
  3. Pro 1:07, jste možno občan USA (já jsem občan ČR), ale nejste Američan. Tím se člověk rodí. Vy jste se narodil jako kdosi a tak i umřete. Jste mrtvá větev svého národa (To já bohužel také, ale já jsem vychoval dvě děti, které se cítí být Čechy i když mají otce jiné národnosti). Takhle jak Vám jsem to vystětloval svému Ruskému kolegovi, který chtěl být "nastojaščij amerikáněc". Také jsem mu řekl "Vladimíre, ty ses narodil jako Rus a umřeš jako Rus". A k upřesnění, Američan je jakýkoliv občan Amerického kontinentu a ne to co si v USA uzurpovali pro sebe. Je fakt, že Kanaďan popíral, že by mohl být "američanem" a poněkud ho to i uráželo. A Vašeho prezidenta, i když je těžko ho někdy pochopit mám vcelku rád a přeji Vám jeho vítězství a aby ten boj proti (majdan) němu vyhrál.

   Vymazat
  4. 8:24
   Hovnolulan je a zůstaneme dement z papundeklu na břehu amimočálu.

   Vymazat
  5. Jo s tim jak se citite mate pravdu. Taky jsem na zapade v Evrope pres 50 let a i kdyz mne Cesi serou a nekolikrat mne podrazili si uvedomuji, ze k te sebrance taky patrim, jestli chci nebo ne. Cesi byli odjakziva bohemove, sracove, podrazaci. Ale taky geniove. Patri to k nasi povaze. USA jsou na odpis a my musime dat pozor, aby nam zkurvene mensiny nezacaly vladnout. Cela ceska opozice je smecka parazitu a zlodeju. Mimo SPD. Mezi zlodeje patri i vladnouci CSSD.

   Vymazat
 23. Na jméno Floyd už začínám být alergický, stejně jako na jméno Kajínek. Včetně těch historek o dobrosrdečném lupiči, který měl každého rád. Nakonec to skončí svatořečením, ke kterému má našlápnuto už teď a to jsme teprve na začátku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1. moment
   Čtyři policisté zasahují brutálně proti jednomu černochovi kvůli 20 dolarů. Dlouhé minuty mu jeden z nich klečí na krku a zabíjí ho. Ostatní jen scénu jistí a dávají pozor, aby bylo vše dobře nasnímáno. Samotný Derek nezakrytě demonstruje svoji bezohlednost a cynismus.
   Video, které nutně vyvolá u cílené skupiny směs bezmoci, vzteku, odporu a agresivity.
   A tak se to prodává - to je účel, emocionálně zasáhnout, šokovat. Kdo (a především z té cílové skupiny) je schopen se zamyslet nad touto manipulací?!
   K tomu ještě dodává Pjakin - spouští se i matrice: Derek Chauvin. Derek jako postava nácka, který zabije černocha ve filmu Kult hákového kříže. A příjmení ukazující na šovinistu.
   Chytrému napověz ...

   Vymazat
  2. 2.moment
   90 na ČT24. Přesně v duchu 1.momentu se vše prodává - i u nás. A dokonce se protestuje i v některých evropských zemích. Pochopitelně na západ od nás.

   3.moment
   Tentokrát "nechtěný". Ve stejném pořadu vystupuje velvyslanec Kmoníček. Klidně a věcně, asi jako jediný z komentujících. A protože je to diplomat, neřekne nic natvrdo. Přesto pozorný divák zaznamená jedno jeho zásadní vyjádření - "Voliče Trumpa byste mezi demonstrujícími nenašli ani mikroskopem!"
   Hloupého kopni ...

   Vymazat
  3. A ještě k samotnému vašemu vyjádření na adresu Floyda. Na toho netřeba být alergický. Je to jen oběť ošklivé hry, ať už on sám byl jakýkoliv.

   Vymazat
  4. 7:57..zajímavej příspěvek a dobře, že připomínáte Kmoníčka---zajímavej a chytrej člověk. To co se děje v USA,.. jsou akce nepřizpůsobivé menšiny jakékoli barvy pleti...

   Vymazat
  5. Kolokol, velmi dobře vysvětleno. Show must go on, aby věci šly tak, jak si velcí plánovači přejí.
   USA jsou nezdravá společnost a její interní součástí, jsou nezdravé postupy. Z mého pohledu nedemokratické. Ale to se asi nezmění. P.K.

   Vymazat
  6. Pred tim incidentem hodili zadarmo ke stazeni na trh pocitacovou hru, kde cernosi zabijeji bile.
   Vy hlupaci, vsechno je naaranzovane jako byl plysak.

   Vymazat
 24. Luza radi krade lze ,tak jako vzdy

  OdpovědětVymazat
 25. Prave jsem se dozvedel od jakesi nearijske prizvukovacky na TV, ze to je prave ta spravna democracie kdyz se muze protestovat jako dnes .Zato pry v Cine se nesmi ani fotografovat (a to prosim na fox local LA) A to ta krava to prosim rika z presvedceni ne ze by musela. Tak jsou ti idioti brainwashing ,hovada bez usudku ci mozku Zelene bile streva skakaji s negrama a kvici za nejakeho 3m negra Hnus kde jsou Americani? Vsude jen sama holota barevna a uchylna plna pedofilu (ktere zase vede lzid) Proste spolecnost k pohledani To neni doba kdy jsme shaneli zvejkacky z Ameriky ty jsou dnes jako guma a jako ty svicky na dorty z meho mladi nejsou americke delaji je pro lzida nekde na ostrovech opice a nebo vietnamci ze starych pneumatik Vsude jen hnus zlodejna bida a hejna blbu.Cnudak z Floridy za ta leta nepochopil o co zde bezi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 4:21 ten chudák z Floridy to pochopil stejně jako třeba Olga Blechová. Oba vsadili na špatnou kartu, ale tváří se, že mají vysoké karty. Mají karty na betla, ale už s tím nic nezmohou :-)

   Vymazat
  2. 4:21
   10:09
   Máte oba naprosto pravdu😀

   Vymazat
 26. Bohuzel:
  https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-v-projevu-pohrozil-rozmistenim-armady-ve-vsech-statech-demokratickych-guverneru-pokud-okamzite-a-tvrde-nezakroci-proti-nepokojum-a-nezacnou-chranit-zivoty-a-majetky-obcanu/

  OdpovědětVymazat
 27. Všude organizovali majdany, převraty, barevné revoluce a teď to mají doma a zorganizovali si to sami.

  OdpovědětVymazat
 28. Zvláštní úkaz na webu. Do válečných map byly nově zařazeny USA jako celek a New York jako lokalita. V přehledu nahradily Jemen a Irák. Přitom jde o přehledy nadržující západnímu stylu životní exploatace.

  OdpovědětVymazat
 29. Nejenom v Rusku, ale i ve světě je dnes populární ruský ekonom Chazin, který už před více než deseti roky napsal o nezbytnosti rozpadu a rozkladu USA. Dnes patří k nejoslovovanější ekonomům, protože to probíhá přesně podle jeho předpovědi. A přitom vůbec neoperoval nějakými předpověďmi věštců všeho druhu o tom, že Trump bude posledním prezidentem USA. P.S.: máte-li v držení americké akcie, tak si nezoufejte, americké akciové trhy přece stále rostou :-)

  OdpovědětVymazat
 30. Já se nestačím divit, co moudra se tu nakydalo. Škoda, že si Trump nedá od nás poradit. Přikydnu si taky. Podle mne celosvětovou situaci nevyřeší ekonomové, ani politici a už vůbec ne generální štáby armád. Teď jsou na řadě psychologové a psychiatři. Na začátku je totiž strach, ten plodí násilí a následuje lavina revanší, vše je obvykle zneužito proti slušnému člověku. Raději nebudu dál věštit, protože pokračovat můžeme výstřely z Aurory, nebo se " odreagovat " občanskou válkou. To opravdu nechci, vím jen, že na počátku byl strach z pandemie, krize a stále více se rozevírající nůžky mezi chudobou a bohatstvím jak občanů, tak států. Proto, pokusme se nebát.

  OdpovědětVymazat
 31. USA mají 17 tajných služeb, ale ze stávajících, organizovaných protestů vyplývá, že ne všechny jsou pod kontrolou Trumpa, že část vyloženě spolupracuje s demokraty. Protesty jsou organizovány přesně podle schémat, která Amerika dlouhodobě využívala při organizování barevných revolucí všude ve světě!

  OdpovědětVymazat
 32. Môžeš sa nebáť ale to nám z biedy nepomôže. Nebáli sme sa ani pred pandémiou, dokonca sme sa nebáli ani po nežnej revolúci, ba prim naopak boli sme nadšení že po pridružení sa k západu bude lepšie no napokon sme dopadli po 30 rokoch tak, že máme dodnes žobrácke platy aj dôchodky. Nebáli sme sa a dopadli sme špatne

  AKO WHO OTRÁVILA
  SVOJOU "POMOCOU" 35 AŽ 77 MILIÓOV ĽUDÍ
  MOŽNO V NIEČOM VERIŤ WHO?
  NEBUĎME NAIVNÍ....
  https://www.idnes.cz/xman/styl/who-banglades-voda-arzen-otraveni-pitna-voda-pomoc-dobrovolnik-afera.A200601_102542_xman-styl_taj
  https://aragonit11.blogspot.com/2020/05/tri-rostliny-ktere-leci-temer-vsechno.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebát se neznamená zbaštit každou lež. Nebát se používat vlastní mozek a vlastní zkušenost. Nebát se neznamená čekat, že to za mě někdo vyřeší

   Vymazat
 33. Protesty a ničení v Americe a jejich skutečný důvod

  http://svobodnenoviny.eu/protesty-a-niceni-v-americe-a-jejich-skutecny-duvod/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsi přečtěte ti co pustili korák tak mají prsty i v tomhle.

   Vymazat
  2. 13:51 američtí demokraté (a jejich polodementní a na Ukrajině profláknutý prezidentský kandidát Biden) melou z posledního, tak už se jim hodí cokoliv, jak koronavirus, tak fingovaná smrt černocha. Poučili se z minulosti, tak pro jistotu ovládli i Twitter.

   Vymazat
 34. Haj, husicky , haj…. přes émerický raj
  Máme Prahu stovezatou a v ní hlavu prdelatou
  Libezny to kraj
  V émerice všechno oukej
  Koukej, koukej
  Émerika je holt cool
  V tom jasno každý český vul
  Nejlepší jsou USA
  Na orbit lasky pravidelně posílaji flUSA

  Orinoko

  OdpovědětVymazat
 35. Souhlas - jedná se o neprofesionálně natočené úmrtí při zásahu policie proti zfetovanému člověku jež při údajném placení použil padělané dolary. MAJDAN proti prezidentu Trumpovi se moc nepovedl jako 4 pokusy o atentát !!!
  GEORGE FLOYD NENÍ mrtvá a falešná zpráva. 02.06.2020. https://www.sfagi.gr/o-george-floyd-den-einai-nekros/
  Celá věc byla navržena se vším tím, aby vytvořila falešný poplach. George Floyd dostal spoustu peněz, aby hrál svou roli a hrál mrtvý a zmizel. Bylo to praní špinavých peněz pro jiné právníky Demokratické strany.

  OdpovědětVymazat
 36. Nejvíce v Americe řádějí černošské pouliční gangy importované Putinem přímo z Moskvy a Petrohradu...! Hanba Putinovi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:25
   Natührlich herr Novotný!!!!!

   Vymazat
  2. Jasne , volám sláva Puskinovi! Nech žije Batman. Hrdina od Borodina.
   Glo glo gloria.
   Autor článku musí mít radost. Když trumpolina dopusti, tak i Pentagon spusti.
   Heil Novotny

   Orinoko

   Vymazat
  3. Stalo se.

   Vymazat
  4. 14:25 v USA zprofanovaná a protitrumpovská CNN tuto informaci pustila do světa, tak to musí být pravda. Tuto pravdu v Praze šíří CNN Prima. Je to super, když tu máme vedle prolhané ČT pravdivou CNN :-)

   Vymazat
  5. Taky za to muze Xi z Ciny neposloucha naseho draheho Donalda Putin je zcela mimo kontrolu ,jen se potmesile usmiva a dela nove rakety supersonicke ktere jezi zbytky vlasu na hlavach strategu z Pentagonu a celeho establishmentu
   Zdravim Vencu trochu povolil v censure coz je spravne

   Vymazat
  6. Zadne gangy pomylence jedna se asi o mirumilovne odstrcene protestany a situaci zneuzilo nekolik zlocincu kteri trosicku si chteli polepsit prodejem veci transferovanych z rukou vykoristovatelu ,samozrejme bilych.
   At zije Che Fidel Lumumba Marx a Engels Freud Stein Kleberstein Epstein Wenstein a dalsi buditele sebevedomi utlacovanych radoby pracujicich cernoamericanu

   Vymazat
 37. I kdyby se v USA vzájemně povraždili, tak i tam přece musí zvítězit "americká pravda a láska", kterou desítky let vyvážejí do světa :-)

  OdpovědětVymazat
 38. Podle jednoho vtipu přece "v USA nemůže vypuknout barevná revoluce, protože v USA není americká ambasáda" (dodám - se skvěle vycvičenými agenty na převraty všeho druhu). V USA ta americká ambasáda samozřejmě není, proto všechno svědčí o tom, že Trump nemá všech 17 tajných služeb pod kontrolou a že se mu ti zkušení "revolucionáři" z tajných služeb právě zapojili po celé Americe do akce proti jeho znovuzvolení. Otázka je, kdo si to objednal - to bych se ptal jako Američan. Jako Čech si kladu otázku, které části amerických tajných služeb posluhují jejich čeští kolegové. To u takové ČT se ptát ani nemusím, ta jede proti Trumpovi už pár let.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš s Koudelkou si byli v USA pro rozkazy u té dámy, co je specialistkou na "waterboarding" (= americká inovace středověkého mučení vodou). Ale dodnes není zřejmé, jestli ta dámička patří k republikánům nebo k demokratům. Podle taktického mlčení Babiše navenek to také nejde poznat. Oba asi čekají, kdo vyhraje, pak promluví :-)

   Vymazat
  2. Oni vzdy cekaji jak to dopadne vzdy ,za nemcu mluvili nemecky potom anglicky a jidis .Ona sereda primo ridila muceni na str. vychode a nikdy od dosazeni do sefky CIA nebyla videt.Stein zvany Dershowwitz kamarad Epsteina vypravi v serialu na Netflixu jak vubec nikdy nevidel ono devcatko co 6x zneuzival Ona zase tvrdi ze to nebylo jednou ale 6x ,je dobre to videt ,trosku to odkryva smeliny v te horni vrstve corruption lhani podvody na burse a vsude jinde v cele spolecnosti i kdyz je tam jen asi 10 % faktu ktere by mohli rici nahlas Dalsi vyborny serial se jmenuje "Dirty money" -take lahudka

   Vymazat
  3. 19:28 šereda jim oběma možná řekla, ať si z Trumpa nic nedělají, že bude brzy "odklizen". Ať jednají postaru, že zase zvítězí demokratičtí soudruzi v čele s dementním a senilním Bidenem :-)

   Vymazat
  4. 17:17 poněkud se pletete, v Americe přece je americká ambasáda. Nachází se v baště Demokratické strany USA v centrále OSN v New Yorku :-)

   Vymazat
 39. Zajímavý oddíl - proti rasizmu a Trumpovi protestuje "vyklízením" obchodů s elektronikou a alkoholem. Vyšší level protestu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. na netu je varování, aby z elektroniky nekradli (= nevyklízeli) mobily od firmy Apple, protože je firma může na dálku vyřadit z provozu. To samozřejmě u chlastu (viz foto) nejde :-)

   Vymazat
 40. Já už se loučím, zde ztrácím orientaci mezi ironií, hloupostí a diagnózou. Moje škoda.

  OdpovědětVymazat
 41. Antifa a Pirati jsou teroristicke organizace:
  https://aeronet.cz/news/vime-prvni-piratska-poslankyne-zaluje-nelu-liskovou-o-odskodne-ve-vysi-500-000-korun-za-to-ze-sdilela-na-facebooku-cizi-prispevek-o-tom-ze-piratska-strana-usiluje-o-masove-prijimani-uprchliku/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.