Reklama

neděle 21. června 2020

Rozhodně jsem se nezastal Babiše


Ivan David
21. 6. 2020   První zprávy
 
Napsal jsem článek na FB a Novou republiku, který převzaly První zprávy ZDE o hlasování v Bruselu. Zkrácený název usnesení zněl „Česká republika“ (viz obrázek ZDE), celé usnesení v českém jazyce je ZDE. Je naprosto zjevnou nepravdou, kterou se hájí navrhovatelé usnesení Vrecionová (ODS) a Zdechovský (KDÚ-ČSL) podporovaní Piráty (Peksa), že prý o Českou republiku nejde, ale jen o Babiše. Usnesení ovšem kritizuje Českou republiku a sesílá na ní zostřené unijní kontroly a slibuje sankce – mínus 20% dotací.

To není sankce proti Babišovi, ale proti České republice. Poslanci z jiných zemí v 99% případů nevědí která bije, a jen málokdo se obtěžoval studiem návrhu usnesení. Většina schválí všechno, pod čím jsou podepsáni navrhovatelé z jejich frakce. Česká republika je vykreslena jako eldorádo zločinců, jako by se tím lišila od jiných „demokratických“ zemí Evropy.

Zdechovský a Peksa se v pátek zúčastnili tiskové konference jako členové „Zjišťovací mise v České republice“ (záznam v češtině ZDE). Je pozoruhodné, že v návrhu usnesení není doloženo žádné trestné jednání Andreje Babiše. Ani z tiskovky nebylo možné se dozvědět nic konkrétního, proč by měl být premiér odvolán, jen vágní tvrzení jako „jsou problémy v justici, jsou problémy v oblasti auditu…“. Vedoucí zjišťovací mise paní poslankyně Hohlmeier z lidovecké frakce odpověděla na otázku redaktora ČT Dolanského („Vy sama říkáte, že vaše kritika je politická kritika, sama to říkáte, co k tomu řeknete?“). „Ano, my jsme politici, proto musíme dělat politické usnesení, ale za tímto usnesením stojí pět velkých frakcí Evropského parlamentu, …rezoluce obsahuje mnoho závěrů, které z toho můžeme politicky vyvodit. Politici musí klást politické požadavky, a my požadujeme IT systém v reálném čase, který by odhaloval skutečné příjemce. To je politický požadavek.“ O takovém požadavku ale v přijatém usnesení není nic.

Je dojemné, že nevadí daňové ráje a skutečnost, že některé největší monopoly neplatí daně vůbec. Evropa je totiž ovládána právě majiteli těchto společností. Paní Hohlmeier se nám snaží namluvit, že je bude „odhalovat“. Jeden ze skutečných účelů Evropské unie je sebrání peněz členským státům a jejich rozdávání soukromým firmám na soukromé ziskové projekty. Zcela legálně. Občané nejsou dotazováni, jestli s tím souhlasí. Daně, které se od nich vyberou se prostě vezmou a rozdají firmám. Úředníci, kteří rozhodují, na co se budou peníze vydávat, a také schvalují splnění často na tělo šitých podmínek jsou spřízněni s příjemci dotací. Jenže korumpovaný korumpujícího neprozradí.

Vedle korupce místní, krajské a celostátní máme od vstupu do EU ještě korupci unijní. Evropská komise nám vrací naše peníze formou dotací, ovšem s určením, na které projekty, totiž pro které zájmové skupiny smějí být použity. Kromě toho stanovuje podmínky, které udržují a zhoršují nevýhodné postavení naší země.

Proč tedy není navrženo usnesení ukládající Evropské komisi zavést IT systém odhalující „skutečného příjemce“? Protože korumpovaní by to neschválili. Nehledě na to, že odhaleny by byly politicky činné osoby, ale nikoli několikanásobek nepolitiků příjemců dotací, kteří korumpují úředníky a politiky dotace jim dodávající. Ti „ve střetu zájmů“ nejsou, ale jejich zájmy jsou zajišťovány korupcí.

Nemám nejmenší pochybnosti, že premiér Babiš je ve střetu zájmů a ovlivňuje distribuci dotací, a to jistě i ve svůj prospěch, vůbec se ho nezastávám jak tvrdí titulek v Parlamentních listech. Jenže nemám důkazy. „Zjišťovací mise“, přijaté usnesení, ani 510 poslanců, kteří ho podpořili také nepředložili žádné důkazy, ale Českou republiku odsoudili. Jsme prý stejně příšerní jako Maďarsko v čele s Orbánem. Aspoň to na tiskovce řekl pan Sándor Rónai z opoziční maďarské „Demokratické koalice“. Podle něj: „Orbán a Babiš šíří protievropskou propagandu a destruktivní politiku, což zažívám každý den. Mezi jejich praktikami existuje několik paralel, zejména to, jak se snaží uchvátit svobodná média a vytvářet oligarchické struktury.“

Zdechovský, Vrecionová, Peksa nebo Rónai se nějak zapomněli přiznat ke konfliktu zájmů. Jsou přece politickými protivníky Babiše, resp. Orbána. Všichni přece víme, že o Čapí hnízdo nejde. Jde o to, aby se politické strany od moci odstavené mohly znovu dostat k penězovodům. Proto je potřeba sejmout Babiše. Aby se k moci dostala ODS s jejími souputníky, která „dokázala, že to dokáže“ jak znělo její předvolební heslo. Ona to dokázala. Stála za rozkradením republiky v devadesátých letech, které z ČR učinilo hospodářsky kolonii a politicky protektorát. Protektorem jsou ti, kteří ovládají struktury Evropské unie, proto se jich tak drží všichni, kterým se dosažený stav líbí, protože z něho žijí. Pro zemi a její občany ovšem představuje chmurnou perspektivu, žádné světlé zítřky. Nezastávám se Babiše, odmítám soudy a rozhodování bez předložení důkazů a volím mezi dvěma zly, dobro není v nabídce.

42 komentářů :

 1. Výše uvedení europoslanci jsou jen práskači, přirovnání, že by se to ale mělo oznámit zde neobstojí. Zástupci těchto stran se chovají stejně i českém parlamentu.
  Oni totiž nepochopili, že premiér Babiš něco pro Česko udělal. Dokud budou "bakalovští" poslanci, budou mít málo hlasů. Na to dojede ČSSD.
  Pěkné odpoledne všem.

  OdpovědětVymazat
 2. Jo, vyborny text! Je to tak. Ja uz snad neuverim zadne revoluci pokud nebude proti teto sede eminenci: deep-state . Jejich moc se drzi na tom ze o nich nikdo nevi, nikdo je z pozic neumi vyhodit protoze zadne nemaji - pouze jejich loutky.

  OdpovědětVymazat
 3. Tady se neodkrývá zlo. Kolik neziskovek sají z daní lidí a o nich ani čárka. Babiš, který využívá svého postavení a žádá aby se do toho rozkrádáni udělal nějaký řád, tak to je špatně. Co tady pořád melete o Čapím hnízdě. Kdyby všechny projekty dopadly jako tento, to by bylo terno.
  lada

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babiš se nikdy nezastal CZ.Jen potřebuje dotace pro Agro že státní kasy i z EU.Mam ho litovat.V podstatě je jedno jestli něco z EU dostaneme,protože to občan nepozná.Kdo přijde po něm je jedno,nic neovlivnite

   Vymazat
  2. 19:34 No vy jste Vševěd a máte jasno.

   Vymazat
 4. nuž - zdalo sa v r. 1989 že sme sa zbavili okovov socializmu, a ocitli sme sa vo väzení nazývaného EU

  OdpovědětVymazat
 5. Babiš ve střetu zájmů? Jen On? Namátkou, paní Vrecionová během své politické kariéry rovněž podnikala! Račte se podívat do Wikipedie. A zadejte si i jiná jména politiků. Během svých mandátů podnikali téměř všichni! A značná část z nich byla v přímém střetu zájmů. A u Babiše to vadí? Lidé čtěte! Že vám to připomíná jiný výrok? Mě taky.

  OdpovědětVymazat
 6. Článek povstal z mrtvých, tak znova. Jsem viz podpis, ale vychovaný v rodině neohybatelných. Můj děda r. 1870 mi do nekonečna vykládal: Když na poli nebudeš včas likvidovat plevel, tak nebudeš mít co sklízet. Parazité si vytvořily za těch třicet let všechno k obrazu svému a bez radikální změny to nepůjde změnit. Volby jsou jen komedie, protože na to aby se někdo dostal na volební listinu, potřebuje miliony. Parazité tam občas dají návnadu, kterou ovšem mají na provázku a tak sliby se slibují a blázni se radují. Problémem je, že k parazitování toho je už málo a paraziti se přemnožili. Proto dochází k přirozenému napadání parazitů parazity. Výchova k moudrosti je důležitější než vzdělání, protože je dostupná i pro lidi co nemají přirozené nadání. Vzdělaný nemorální narcis je co? Starý negramotný blbec.

  OdpovědětVymazat
 7. Bohužel Babiše zatím potřebujeme aby se vlády nezmocnila demožumpa a pyjáti. To by byla katastrofa pro všechny Čechy. Měl by přitvrdit a být jako Orbán a bude to mít jisté nadále.

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za vysvětlení. Je to opravdu humus, co vše se skrývá za prázdnými slovy "demokracie", anebo "dotace".

  OdpovědětVymazat
 9. Cituji: "To není sankce proti Babišovi, ale proti České republice. Poslanci z jiných zemí v 99% případů nevědí která bije..."
  Přesně tak a jak píšete, že europoslancům nevadí daňové ráje. Já dodám, že zlodějny všeho druhu včetně nesmyslných sankcí vůči Rusku, kdy Německo s Ruskem obchoduje ve velkém a nás podobní vlastizrádci jako politikové z řad Pirátů, ODS a KDU-ČSL nás nutí k naprostému přerušení veškerých styků s Ruskem. Souhlasím, že je to ve skutečnosti útok proti naší zemi ze strany EU

  OdpovědětVymazat
 10. Ursula van der Leyen je předsedkyní nejvyššího orgánu Evropské unie, která dotuje jejímu manželovi provoz a výzkum a nikomu to nevadí:

  http://www.rukojmi.cz/clanky/9467-jejda-predsedkyne-evropske-komise-ursula-von-der-leyen-je-ve-stejnem-stretu-zajmu-jako-andrej-babis

  Našlo by se mezi politickými potentáty mnoho těch, kteří jsou ve střetu zájmů, ale ti hopsají podle hvizdu páníčků, a tak jsou v klidu. Pan Babiš není moje volba, ale z těch, kdo na něho útočí, a kdo ho, a ČR udávají proti vlastmímu lidu, je mi na zvracení, tím spíš, když mnozí z nich jsou zodpovědní za stav naší země po r.89. A mám děs z představy, že by se znova chopili vesla.
  Velmi mě pobavilo, když na TV Barrandov pan Soukup donekonečna zpíval, že sice nejsou proti panu Babišovi důkazy o tom, že by ovlivňoval chod firmy ve svěřeneckém fondu, no ale to nevylučuje, že má tu možnost, a že by mohl. A někdo vtipně poznamenal, že by ho měli okamžitě zatknout za znásilnění, protože sice nikoho neznásilnil, ale že by mohl, protože má nástroj.

  OdpovědětVymazat
 11. Daňové ráje nevadí, ani to, že monopoly neplatí daně, ale vadí oportunista Babiš, že odmítá řiťoalpinismus přímou cestou, jako ostatní !...bohužel,..nakonec to asi vezme oklikou !... v 89 jsme udělali nenapravitelnou chybu..reálnej socialismus s ESTébáky se měl transformovat v demokratický socialismus a NE v kapitalismus, kterej se transformuje v korporátní fašismus !

  OdpovědětVymazat
 12. Zdechovský, Vrecionová, Peksa nebo Rónai Peksa a další s snaží vyprovokovat někoho k činu,který by mohl být příčinou a důvodem k perzekucím vůči jim npohodlným.Proto držme a stůjme pevně za premiérem ČR panem Babišem a tyto pacholky mocných v EP ignorujme a serme na ně, vždyť to jsou vlastizrádné elementy.

  OdpovědětVymazat
 13. je zcela evidentní,že bureš bere dotace a drží nad vodou agrofeťáky a teď za něho bude celá ČR mít pop či takže jediná možnost aby šel bureš doháje ...

  OdpovědětVymazat
 14. Dobře napsané, ještě bych doplnil další info stran dotací. Jako zavedený živnostník bez dluhů jsem byl členem Hospodářské komory ČR. Neustále mi chodily nabídky, aby využil evropské dotace. Když jsem se na to šel zeptal přímo na OHK, vysvětlili mně, že dotace dostat nemůžu. Jsou totiž určené pro mimořádně prosperující a bohaté firmy, které samozřejmě musí disponovat částkou min.2,5x vyšší než je výše projektu. To jsem neměl a tím bych neuspěl. Podmínek bylo ještě mnohem více a také zpracování projektu je natolik odborná práce pro specialisty, že by jí nezvládl ten, kdo se tím nezabývá. Ovšem ten projekt stojí spoustu peněz a pak není jisté, zda dotace ve výši 40 až 50% celkové částky dostanete. Ty dotace tak pokřivují trh. Bohatá konkurence podnikající v mém oboru,disponující moderní technikou a prostředky, dotace snadno získá a ten potřebný nikoli. Dotace tedy dostávají ti, kteří je nepotřebují, kteří na projekt peníze mají. Neustále slyšíme, kolik nám EU dává dotací ale málokdo si uvědomuje, že ty dotace ve větších částkách u nás dostávají také nadnárodní společnosti, které nejsou české. Dostávají je ve všech zemích EU, v kterých působí. A pokud jde o Agrofert, nejsem volič hnutí ANO, ale lidé, kteří proti němu brojí, by si měli uvědomit, že ovládá mnoho podniků, které zaměstnávají desítky tisíc lidí a také platí daně v ČR. Pokud by Babiš firmy prodal nebo by ho přivedli ke krachu, mohly by se tyto společnosti dostat k německé či jiné evropské konkurenci a ty by je mohly zlikvidovat jako nechtěnou konkurenci, např. OLMU. Tak, jak to udělali Francouzi s některými našimi cukrovary. To by byl velký problém nejen s nezaměstnaností.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A přesně o to jim jde. "Zlikvidovat" Babiše, jeho firmy.Je pro ně velkým konkurentem...

   Vymazat
 15. Jiří Kobza: Někdo by to už měl konečně říct nahlas

  Je jasné, že příští volby do Poslanecké sněmovny budou současně referendem o vystoupení ČR z EU. Je to jediná proveditelná možnost, jak občané mohou jasně říci, co si o EU myslí bez sběru statisíců podpisů, vyhodnocování (a také falšování) výsledků referenda.

  https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jiri-kobza-nekdo-by-to-uz-mel-konecne-rict-nahlas/

  Co dodat? Vše bylo řečeno, čím dříve ....

  OdpovědětVymazat
 16. Lidovci vždy kolaborovali. S nacisty, potom s komunisty a teď s EU byrokracií.

  OdpovědětVymazat
 17. Parlament EU,není soudní stolice,ani nemůže vynést,doložit trestné jednání Babiše,od toho jsou pravomocné soudy.Vždyť je to jasné jak facka,že je Babiš ve střetu zájmů a další jeho nepatřičné činností je zneužití informací v obchodním styku,jak pomocí EET,tak kontrolním hlášení a co horší,ví o všem i větších firmách,jak si stojí,jak jsou na tom finančně.

  OdpovědětVymazat
 18. Zrovna Zdechovský má co nejvíce řvát. Když v roce 2014 vstupovat do Evropského parl., tak jeho kolega Jurečka rychle převáděl rodinnou firmu na manželku, aby mohl, světe div se!, dokonce působit jako ministr zemědělství! Zdechovský ani muk a Jurečka k tomu nakonec řekl, že Babiš toho má přeci daleko víc. Jsou to ale přitom ty samotné dotace na plochu, jako bere i Agrofert...

  Pan Zdechovský nám zřejmě jaksi dnes zapoměl sdělit, od jaké výměry je to podle něho v pořádku a od jaké ne. Nebo že by to bylo podle volebních výsledků jednotlivých stran, kam Babiš s Jurečkem patří...?
  Politik, z té na volební zisky chudé, má v EU větší práva, potřeby a nároky?
  Práva menšin už i v politice? :-)

  OdpovědětVymazat
 19. Toz reknete mne oprimne, ktere normalné clovek v temto paradegmato staví fabriko na omelé hnojiva a este k temo v rajcho...zoz to nedává logiko ...snidani v trave p.s.

  OdpovědětVymazat
 20. Vyčítá někdo Trumfovi, že je bohatý a že úřad prezidenta využívá ve prospěch svého impéria také? A to nehovořím o ostatních v ČR anonymních vysoce postavených úřednících, kteří jsou přisátí k dotacím EU a nikdo je neterorizuje. A nejen ti, ale také bývali vysoce postavení státní úředníci, kteří přišli k majetkům nepoctivě. U Babiše je problém komplikován tím, že je úspěšným Slovákem, poctivě vládnoucím v ČR. Snad všichni ti politruci, kteří se do Babiše strefují jsou čistí jako lilie. ?. Kdy konečně začne proces s těmi, kteří se obohatili v ČR PODVODEM. Paní Vitásková je nejzářivějším příkladem toho, jak zachází nezávislá justice s poctivými lidmi, kteří na nepravosti ukáží. Také Naďová se dočkala. Najednou jsou tajné odposlechy nepovolené. A kdyby ji neusvědčili tajné odposlechy, ještě dnes by se svým nadřízeným zametala a likvidovala poctivé a statečné lidi.

  OdpovědětVymazat
 21. Celá EU je jedna velká bažina. Chobotnice s chapadly. Naši
  vlastizrádný poslanci tuto chobotnici podporuji.

  OdpovědětVymazat
 22. 10tisice uredniku EU a jeste urednici CR , tolik zbytecnych funkci a penez do toho vrazenych a pijavic prisatych na cecky penezovodu. Nebylo by lepe pro nas bez EU?

  OdpovědětVymazat
 23. Udělal jste dobře Ivane Davide! Stojíme za Vámi. Je to naprosto nehorázné zasahování do vnitřních záležitostí České republiky! Zdechovský, Vrecionová, Peksa jsou vlastizrádci formátu Bilaka.
  Minimálně v této vyfabulované a účelové věci je třeba stát za Babišem! Babišova vláda se ve všem nechová v souladu s národními zájmy, ministerstvo zahraničí je jedna velká hrůza, ale v základních obrysech je Babiš pronárodní. Alespoň drží migranty za hranicema, zavedl EET, do té doby jediný ódéesák nezaplatil na daních ani korunu, koronavirus zatím zvládl na 1, Agrofert je česká firma platící daně doma, narozdíl od takového Lukačeviče, Bakaly a spol.. Kauza dotace Agrofertu je samozřejmě účelovka. Každý Čech přeci může být rád, že ty peníze zůstávají doma, ať už jdou na cokoli, tak se neztratí.
  Vlastizrádci ovšem jsou schopni prodat poslední pole cizákovi, jen aby se dostali k moci.
  Takové kraviny, co smolí režimní poskoci, jako že Babiš musí prodat Agrofert, to odporuje ústavě. To by pak žádný člověk s majetkem nemohl dělat politiku. To jsou úplné hovadiny.
  Jistě, Babiš vadí! Ale komu vadí? Protinárodním sviním, které usilují o to, udělat z ČR multikulti prasečák a český stát úplně zlikvidovat.

  OdpovědětVymazat
 24. Zdechovský, Vrecionová, Peksa nebo Rónai Peksa a další s snaží vyprovokovat někoho k činu,který by mohl být příčinou a důvodem k perzekucím vůči jim nepohodlným.Proto držme a stůjme pevně za premiérem ČR panem Babišem a tyto pacholky mocných v EP ignorujme a serme na ně, vždyť to jsou vlastizrádné elementy.
  Cenzore souhlasíš ?

  OdpovědětVymazat
 25. Zdechovský, Vrecionová, Peksa nebo Rónai jsou nejlepší zástupci občanů ČR.
  Zkouška cenzora.

  OdpovědětVymazat
 26. Na všem zlém je potřeba najít alespoň kousek dobrého. Případné sankce jenom povzbudí všeobecnou nasranost obyvatel vůči Bruselu. Až se členství v EU přestane Babišovi vyplácet, prosadí referendum o setrvání, nebo vystoupení. A pak dostaneme šanci se vymanit z okovů.
  Já neznám do detailu nálady lidí, ale alespoň kolem mne se pohybuje většina lidí, kteří by dnes hlasovali za vystoupení. A ať by případné referendum dopadlo jakkoliv, bylo by alespoň fér. Když jsme do EU vstupovali,byly podmínky nějaké. Dnes se diametrálně změnily. A lidi by měli dostat alespoň šanci se znovu rozhodnout.

  OdpovědětVymazat
 27. Udavači a špinavci mají pocit zadostiučinění. Je otázkou, zda stejné pocity budou mít i jejich voliči, manipulovaní médii. EU dělá jeden špatný krok za druhým.

  OdpovědětVymazat
 28. Jedním z pilířů kapitalismu je korupce. Demokracie je korupce prosta. Jak je to možné? Demokracie je, jak obecně známo, vládou všech. Ať někdo zkusí zkorumpovat všechny.

  OdpovědětVymazat
 29. A dlouho ještě v nabídce nebude.

  Což mi připomíná:
  "Ale já chci přece jenom tvoje dobro!"
  "Moje dobro? Proboha, neber mi ho!"

  Kdysi, ve věku asi čtrnácti let, tedy před cca 55 lety, jsem to někde četl jako dobrej fór, vhodnej k praktickému použití. Tak jsem vyčkával, kdy si tatík naběhne. Netrvalo dlouho a naběhl si. Zajímavé je, že náš dialog se odehrál doslova tak, jako v tom fóru, který jsem tvořivě uvedl do reálu.
  A reakce tatíka, dej mu Pánbůh lehké odpočinutí?
  "Ty tak víš, co je a není pro tvoje dobro, blboune."
  OdpovědětVymazat
 30. Ano. Orban, Duda a Babis jsou proti soucasne EU, a zaplat pambu za to. Babis by mel pridat.

  OdpovědětVymazat
 31. Měli bychom panu Davidovi poděkovat za projevenou morální pevnost. Jistě není jednoduché vystupovat na půdě EU s názorem, který je v rozporu s ideologií prosazovanou vedoucími představiteli EU. Otázka zní, zda se jedná o ideologii a nebo pouze o prosazování zájmů těch v pozadí, těch kteří vrcholné představitele EU úkolují a platí.
  Dotace jsou pouze úplatky pro horních 10000 ve státech, jsou součástí mamutího korumpování veřejného života. Drtivá většina veřejných zakázek je účelově předražená. Stát vytváří korupční prostředí nejasnými nařízeními a spletitými zákony.
  Odsuzují střet zájmů Babiše a povolují lobisty. Copak se nejedná o to samé?
  Spousta z nás si dovede představit, jak systém funguje. Poskládáme si obraz s dílčích střípků životních postřehů v našem okolí a ze zpráv ve sdělovacích prostředcích, kde na sebe politici v euforii obvykle prozradí více, než by měli. Že jim to prozatím prochází? Prochází jim to z důvodu lhostejnosti a ovlivnitelnosti voličů. Přitom lidé mají obrovskou moc ve svých rukou. Bez energie a práce bezejmenných se systém zastaví a paraziti začnou trpět.
  Nastal už čas na založení strany, která bude skutečně a bez výhrad hájit zájmy voličů? Jsme schopni si uvědomit, že bez vlastní jednoty jsme opravdu pouze stádem ovcí určeným ke stříhání a k porážce?
  Pochopme, stupidity kterými nás zahrnovala EU za dobu našeho členství se stupňují úměrně proti příliš malému odporu veřejnosti. Jako ovce plníme rozkazy EU, které na nás vynucují naši vlastní úředníci, námi placený aparát nám každodenně otravuje život.
  Babiš jim vadí? Mě osobně vadí nepotrestané rozkrádačky, vadí mi solární zlodějina, vadí mi nesmyslné požadavky stavebních úřadů, vadí mi uvadající zdravotnictví, nízké mzdy, vysoká míra inflace, politici s pozitivním přístupem k přijímání migrantů a spousta dalších neřešených problémů všedního života občanů. To je pro nás důležité. Babiše bychom si měli soudit sami, bez EU a s ním provětrat i ostatní účastníky politického života. Pořádně provětrat. Zejména ty opoziční křiklouny, co sedí v parlamenty dlouhá léta a kteří se museli celou dobu přiživovat a plnit přání svých mecenášů.
  ABC

  OdpovědětVymazat
 32. Osvobození Ameriky a prohlášení suverénního státu je krátce před námi
  Veškeré dluhy Ameriky, nejsou Američanů a státu jako takového, ale právě jenom FEDu. Aby Spojené Státy Americké mohly být prohlášeny za suverénní stát, což je cílem právě Prezidenta Trumpa, musí se zbavit veškerých dluhů. Dluhy způsobil FED, který ale není USA, i když to tak vypadá….

  Prezident Trump likviduje záměrně celý FED. Fed nepatří, jak jsem napsal USA, ale privátním bankéřům: Morgan, Rothschild, Rockefeller, Warburg a jiným. Do doby, než Trump vyčerpá všechny zbývající finance, popřípadě, kdy mu bude hozena rukavice bývalými majiteli, tak bude dolar stanoven na nulovou hodnotu. Bude zaveden nový dolar podložený zlatem, a ten je dnes už v oběhu. Jsou to bankovky s modrým pruhem uprostřed. Můžete se na ně podívat níže. Tím pádem je také Washington DC v bankrotu. V ten den bude také EURO mít nulovou hodnotu.

  https://www.google.cz/search?hl=cs&tbm=isch&sxsrf=ALeKk03-JQBHdQXzvqvekyRWodRDCTpz3w%3A1592512025532&source=hp&biw=1376&bih=721&ei=Gc7rXuyIHon9kwWJlKK4CA&q=nov%C3%A1+dolarov%C3%A1+bankovka&oq=nov%C3%A1+dolarov%C3%A1+bankovka&gs_lcp=CgNpbWcQAzoHCCMQ6gIQJzoECCMQJzoCCAA6BAgAEB46BggAEAUQHjoGCAAQCBAeUOoXWJNOYLZQaAFwAHgBgAGDA4gBmiiSAQYyLTIxLjGYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ7ABCg&sclient=img&ved=0ahUKEwis-dHMmYzqAhWJ_qQKHQmKCIcQ4dUDCAY&uact=5#imgrc=4a2czwtYP2JIWM

  Je to z toho důvodu, že i právě Evropská Centrální Banka je závislá na starém dolaru. Pak budou platit jenom národní měny. Budou zpětně zavedeny. Měny, které zůstanou a pád dolaru se jich nedotkne, je ruský Rubl, čínský Juan a nový americký dolar. Teprve v tento den bude moci Prezident Trump vyhlásit americkou nezávislost a dluhy budou pro vždy zrušeny.
  O tématu pádu měny píšeme celkem deset let a dnes stojíme krátce před touto událostí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nezni nerozumne, ale jak to ten Trump udela bez obcanske valky ??

   Vymazat
 33. To "provětrání" by opravdu naše současná i bývalá politická reprezentace potřebovala. Mám takový dojem, že jim nějak "narostl hřebínek."

  OdpovědětVymazat
 34. Dříve se zrádci věšeli, dnes, když máme tu demokracii, tak je volíme do evropského parlamentu, kde mohou s klidem kydat špínu na ČR po celé Evropě a ještě je za to naše masmédia, včetně rádoby hledače pravdy barrandovského Soukupa, ještě pochválí. Pro dnešní generaci je to pak naprosto normální a jen ta umírající menšina to jaksi nechápe, ale to chce jen časem a i ta přestane časem prskat.

  OdpovědětVymazat
 35. Nevím, Babiš není anděl, ale když díky bonzákům udělá EU " bu bu bu ", tak nevidím důvod, proč zalézt do boudy. Nakonec vzdyť se právě ze Senátu ozvala slova o hrdosti a že nejde o groše. Tak by konečně naše politika mohla být jednotná.

  OdpovědětVymazat
 36. Zdechovský, Verciánová(milenka ohavy Vondry), ne oni nepůjdou proti politrukovi Fijalovi, Kalouskovi, oni jdou proti Slovákovi Babišovi, protože je úspěšný a brání jim napojit se na penězovody. Naďovou osbodili, ta také patří k nim. A kdyby ji tajně neodposlouchávali dodnes by nejen vládu, ale i prezidenta navrhovala.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.