Reklama

pátek 12. června 2020

Rozhodně nekrademe zadarmo. O čem je korporátní "barevná revoluce" v USA?


Václav Umlauf
12. 6. 2020   e-Republika
Kdo vyvolal "barevnou revoluci" v USA a za jakým účelem? Odpověď je třeba hledat v nenápadných znameních doby, které ale nesmí mít charakter konspirativních teorií. Takže nejprve skládejme fakta. Koupení korporátní politici a banksteři si hodili módní liberální nátěr a takticky mlčí k vypalování obchodů a k rabování.

Dne 25. května 2020 byl 46letý černoch George Floyd zabit v Minneapolis v Minnesotě při zatčení za údajné použití padělané bankovky. Derek Chauvin, bílý policista, klečel na Floydově krku téměř devět minut, tím jej smrtelně zranil. Zadušený Floyd pak zemřel v nemocnici. Zásah byl natočen na video a dnes jsou z pokusu o vraždu nebo zabití obžalováni všichni 4 policisté, kteří byli u zásahu. Tolik fakta, po kterých začaly rasové nepokoje. Ty jsou nyní ukončené výzvami k demontáži městské policie, vypalováním a drancováním obchodů. To vše by v USA nebylo nic nového, kdyby to nebylo zde a nyní, když USA končí záruční doba na světové impérium a pokračuje masakr koronavirovou pilou. Ten je spojený s neuvěřitelným obohacením jednoho promile vyvolených, kterému byly v krizi přednostně poskytnuty "záchranné půjčky" a byly jim odpuštěny už beztak směšně nízké daně.


Charakter barevné revoluce v USA


V krátkých zprávách jsme publikovali velmi zajímavý článek známého komentátora s pseudonymem Saker pod názvem Začal systémový kolaps americké společnosti.
Někteří by mohli být v pokušení říci, že to, co v USA vidíme, je americká verze francouzských Žlutých vest (ŽV). Ujišťuji vás, že tomu tak není. Zaprvé, ŽV mají naprosto jasný politický program. Americké nepokoje nikoliv. Dále ŽV jsou většinově mírumilovné a většinu násilí podnítily francouzské policejní síly, včetně použití falešných agentů. I když v USA rozhodně existují mírumilovní demonstranti, ani BLM ani AntiFa nepokoje neodsoudily. A proč by měly, když ani americká média a politici nemají odvahu to udělat?
Takže se ptejme. Kdo vyvolal "barevnou revoluci" v USA a za jakým účelem? Odpověď je třeba hledat v nenápadných znameních doby, které ale nesmí mít charakter konspirativních teorií. Takže nejprve skládejme fakta. Koupení korporátní politici a banksteři si hodili módní liberální nátěr a takticky mlčí k vypalování obchodů a k rabování majetku střední třídy. Korporátní fašisté si klekli symbolicky na koleno, odsuzují rasismus a Trumpa, chtějí zrušit městské policejní sbory. Banksteři typu Bank of America uvolnili miliardu (!) dolarů na pomoc protestujícím. Tito loupežníci v hypotéční krizi a při manipulaci s kurzy LIBOR provedli největší bankovní loupež v dějinách lidstva. Nikdo z nich nebyl potrestán, jsou symbioticky spojeni s Deep state, který vede všechny myslitelné lokální války a připravuje studenou válku s Ruskem a Čínou. Nyní tito banksteři a političtí mafiáni klečí na koleně a pláčou dojetím.

To je stejná komedie, jako kdyby mafiánský kapitalista Klaus a parta biskupů začala tvrdit, že poté, co 30 let tlačili neoliberální káru korporátního fašismu a na základě tohoto spojenectví s politickými mafiány restituovali církevní majetek, je navštívil duch pokání a chudoby. Nejsme blázni a je třeba hledat jiné a mnohem racionálnější vysvětlení současné barevné revoluce v USA. A nejjednodušší bude, když vezmeme k úvahu již pevně zavedený scénář barevných revolucí v Sýrii, na Ukrajině a všude jinde. A pak určíme jeho smysl pro USA a pro kolonie českého typu, kde to zatím obstarávají pouze měkcí chvilkaři. Letáky k barevným revolucím jsou už dávno hotové a jen se překládají do různých jazyků (Po Ukrajině se šíří stejné paramilitantní plakáty jako byly v Egyptě).

Zabíjení černochů v USA, fakta


Za prvé. Jsou protesty za rasismus policie v USA oprávněné? Jako občan mohu být pobouřen tím, že policajti provedli prakticky veřejnou exekuci černocha za bílého dne a na ulici. Jako koupený korporátní politik a veřejně činný a dosud nepotrestaný bankster se ale musím ptát, jak je to celkově se stavem nelegitimního násilí v zemi. Tak se na to podívejme. Nejprve ta nejdůležitější statistika, což je trend v policejním střílení černochů.A ejhle, v celé USA se černoši střílí stále méně, viz statistika. A přidal bych i podobně klesající čísla pro divoké Chicago, kde si policisté dokonce nedávno zřídili i neoficiální mučírnu, než se to provalilo. A když US-policajt začne statisticky střílet, je lepší být černý nebo bílý? Tak se podívejte na sumář z celkové statistiky FBI. Jde o celkový podíl na zadrženích.Takže černých je zadrženo více, viz číslo, ale staticky je zastřeleno při zadržení více bílých. A nyní ke statistice páchání trestných činů, kde je to hodně opačně. Celkem 13 % černošské populace páchá 37 % trestných činů. Neřeším proč, jen uvádím fakta. Statistika je zde.Takže jsme dostali první a zcela základní fejk, na kterém stojí barevné revoluce podporované v rámci amerického Deep state. Mediálně podaná situace je založena na vyfabrikované lži typu agenda-setting, viz článek (Jak šlapou české noviny a jak létá Boeing). Celkový popis situace je nepravdivý a někdo jej zneužívá proto, aby způsobil chaos ve státě, zrušil policii a způsobil faktický stav ve společnosti, který ukazuje následující krátké video.

Zrušme policii, výborně. Policajt byl můj soused, jeho kluk chodil s mým klukem do školy a oba chodíme na stejný fotbal. A stejně je to s mým doktorem a učitelem, protože všichni ze střední třídy bydlíme na tomto zabarikádovaném sídlišti. A kdo nastoupí na hlídání, když nemůžu vzít kalašnikova a hlídat barák, protože musím jít dělat na jedno procento? Pak nastoupí žoldnéři z nikým nekontrolované Academy, která dostane status dnešních banksterů postavených mimo zločin a trest. A ty žoldnéře si najmu za své peníze, místo mého souseda policajta, kterého nyní platím ze svých daní a který je pod kontrolou státu. Šéf Academy má sestru jménem DeVos, která teď za Trumpa privatizuje veřejné školy. Tyto zprivatizované státní školy pak proti střílení budou hlídat (určitě zadarmo) placení žoldnéři jejího bráchy. Erik Prince, rodný bratr školské neoliberální sestry DeVos, zakládal žoldnéřskou firmu Blackwater, alias dnešní Academy. Jeho žoldnéři se proslavili brutálním střílením ve irácké Fallúdži, kde pak začalo povstání pod vedením al-Kájdy. Ideální stav. Všechno mají pod palcem soukromé instituce, státní instituce přestaly existovat. Všichni po sobě střílíme a střelnici má na starosti soukromá žoldnéřská firma, která se podílí na všech zločinných proxy-válkách placených USA. Ti postřelení pak půjdou do privátní nemocnice a ti střelci s mozkem vypáleným oficiálními drogami farmaceutických firem pak nastoupí do privátního vězení (Komu a jak sype americký gulag).


Nekrade se zadarmo, zbývá rozkrást stát


Jak je to v nadpise, korporátní fašisti rozhodně nekradou zadarmo. Po rozkradení ekonomiky zbývá rozkrást stát jako instituci. Nejprve v něm vyvoláme chaos, pak přijdeme jako zachránci "lidských práv". Viz Ukrajina po USáckém majdanu, nebo Sýrie zdevastovaná cizími teroristy, které platí saúdští a turečtí wahábisté a jejich boj organizoval Západ. Přece nebudeme platit zbytečné daně, když už jsme si koupili prakticky celý stát. Tak se podívejte, jaký je rozdíl v korporátních a privátních příjmech.Tady to máte znovu a přehledně, i když jen v obou případech do roku 2015. Ale trend je spíše horší, nebojte se, neoliberálové a miliardáři nekradou zadarmo.Takže znovu. Kdo potřebuje nepokoje ve státě, aby mohl zrušit zbytkovou demokracii a mohl místo ní postavit neoliberální měkkou diktaturu fašistické elity? Jistěže ji budou podporovat pánové s kropenkou a celá mafiánská parta kolem národoveckého Klause a spol. Když chcete ničit stát pro jedno procento, musíte se tvářit jako obránce národních hodnot. Stejně začínala Hitlerova NSDAP ve Výmarské republice i s příslušnými kravály, nepokoji a vraždami. Ale tehdy, místo nenáviděného kapitalismu, byli nacisté "socialističtí", protože to bylo stejně módní, jako je dnes kapitalismus. Ale skutečnou levici a odbory nenáviděli tehdejší korporátní fašisté stejně vášnivě a důkladně, jako jejich dnešní neoliberální pohrobci.


Český barevný spolek


A nyní se podívejme, kdo tlačí káru s touto zajímavou miliardářskou partou. To ukazuje nenápadný článek šéfa společnosti Scio. To je privátní firma, která vznikla typickou českou privatizací jednoho oddělení z ministerstva školství a umí udělat testy pro opice i pro vysokoškolské profesory. Z ředitelů státních škol uděláme v prvním kroku za naše daně dobře placené manažery. Ti už potichu ošéfovávají svůj budoucí soukromý podnik, jako ve výše zmíněných Spojených státech. Jistěže mají ředitelé státních škol právo na vyšší plat, jako každý jiný kmán obíraný jedním procentem. Ve druhém kroku zrušíme nepohodlné státní školy, jako se to skrytě dělo v USA, a po pandemii již zcela otevřeně. Beztak se ani na našich školách neučilo, byla ta korona-krize. No pak celý školský cirkus necháme spravovat testy miliardářské společnosti Scio. Ta si pro jistotu sebere pod palec celé ministerstvo školství a udělá si další politickou divizi na způsob Agrofertu. No a my to všechno zaplatíme i s privátními ochrankami. Stejně jako budou po rozpadu státu Američané zaplatit ty soukromé školy paní DeVos hlídané žoldnéři od jejího bráchy. Tomu říkám rodinný podnik. Koho zajímá, jak taková společnost bude vypadat ve sci-fi reálu, nechť si přečte článek Jak jsem potkal ruského ufona.

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!
28 komentářů :

 1. Tohle, cituji: "... mafiánský kapitalista Klaus a parta biskupů... ", mi naprosto nesedí. Pokud by se V. Klaus st. paktoval s Církví svatou římskokatolickou (s jakýmpak jiným dost významným klérem), musel to dělat mimořádně skrytě a k tomu, naprosto neúspěšně. Vždyť zjevně jednal opačně. Ani jeho bankovní socialismus, vlažný přístup k restitucím o jeho natolik vyzrálé mazanosti příliš nesvědčí. Snad jen o tom, že hledal cestu a zvolil variantu, kterou možná chtěl a jedině tak snad mohl, dát vzniknou dost významnému národnímu kapitálu. Bez ohledu ne na morálku, ale na prosťoučké moralisty. Pravdě se nadepsaný článek může blížit teprve pro období dočerpání možností prostoru, který se otevřel rozpadem tzv. "světové socialistické soustavy". V. Klause staršího, co do prohnané a vulgárně zištné prozíravosti článek nadmíru přeceňuje (sám jsem překvapen, jak jsem se mohl stát takovým jeho zastáncem).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chtělo to socialismus s lidskou tváří a zřídit národní kapitalistické podniky.

   Smazat
  2. nejúspěšnější ekonomikou světa je čínská, mohli jsme jít čínskou cestou, ale to by nesměl být Klaus v zajetí amerických židovských bank, tyto banky zde vlastně řídili privatizace. To, že si dnes hraje Klaus na národovectví, to je jen část jeho pokrytectví, dělat něco, aby vyčuhoval z řady

   Smazat
  3. 0:34 Pan Klaus seděl celé roky se svými spoluvědátory a dumaly na přechodu ke kapitalizmu, což potvrdil myslím Komárek nebo Ježek výrokem: Všechno máme promyšlené. Jenom ti namyšlení parazité všech velikostí nikdy nepochopí, že kapitalizmus nemůže ze své podstaty být demokratický nebo s lidskou tváří. Někdy pracujete i nevědomky na tom co chce jiný a může to být i v absolutním protikladu. Zatím schopnějšího než je Babiš nemáme a protože se ti malý parazitečci zbláznily a blbnou na kvadrát bude mít Babiš ve volbách více jak 50% hlasů.

   Smazat
  4. Chtělo to trochu vyspělejší národ, byli jsme naivní, samozřejmě já taky. Exprezident Klaus se nepaktoval s klérem, ale s náboženstvím "Harwardských fondů" a já blbec je podpořil koupí jejich "odpustků" v Kuponové privatizaci. Už tenkrát byl cíl rozdat majetek do cizích ruk a vše bylo zabaleno do obalu "příležitost pro každého". Ano startovací čàru jsme měli všichni stejnou, jen někteří odstartovali o rok dřív. Stejná metoda, umět zabalit svinstvo do bohulibého, nebo alespoň stravitelného obalu právě probíhá na celé planetě. Zlomek rozumných lidí, kteří tu všivárnu prokouknou, valící se pohromou nezastaví.

   Smazat
 2. Hodně to v Americe připomíná situaci, když Charles de Gaulle odvezl z právě Ameriky zlato a pak dostal "francouzské jaro 1968" ....
  Jestliže ty "protestující" někdo z obchodních nadnárodních firem oficiálně podporuje, pak je zcela jasné, že jde o politiku, protože na "západě" je politika jen a pouze o penězích. A jestliže jde o politiku, pak to musí být někomu výhodné. Kdyby nebylo "problémů s Trumpem, pak by se v USA vyrabovaly jeden dva obchody a šlus. To je každému jasno, kdo se politikou trošičku zabývá, byť jen na WC.
  Ve skutečnosti se jedná - bez ohledu na konkrétní osoby a "konkrétní" události boje o moc" - prostě a jednoduše o boj o moc v další fázi kapitalismu a o "přechod" do další fáze. A jaká to vlastně bude fáze. Teda v detailech.
  Kdyby nebyla v minulosti konkurence v podobě skutečně socialistických států, nebyl by už ani dávno kapitalismus s jakoukoliv "byť jen napůl "lidskou tváří" a tím méně i dnešní liberální šílenství, které absolutně nemá nic společného se socialismem nebo nějakou "marxovou teorií". Jedná se o stejné "proroctví" jako když Allen Dulles "psal" svůj program pro zničení Sovětského svazu zevnitř. Popsal naopak velice přesně i postup vývoje samotné americké společnosti a tím i kapitalismu. Kdo tohle nepochopí, nemůže pochopit zákonitosti vývoje kapitalsimu v celku vůbec. Znakem "demokratického vývoje" v kapitalismu je totální i když zdánlivě nepozorovaná destrukce společnosti, jejich vnitřních hodnot, morálky a vytváření chaosu ve vztazích, protože jedině tak lze "otevřeně" a "veřejně" krást a dělat "politiku".

  Pochopit dnešní stádium kapitalismu lze jedině tehdy, když si především "nevědomí" příznivci kapitalismu přestanou hrát na hledání těch zatracených viníků v podobě "levičáků", "marxistů", "socialistů" a podobně. A začnou se události a pojmy nazývat skutečně správnými pojmy.

  Protože však nejen že "socialisté černé pleti" v USA nemají žádný program a ani ve skutečnosti žádné reálné vůdce, kteří by dokázali určovat kladení požadavků vůči vládě, jediné co se děje je naprostý chaos, ničení a vykřikování hesel a probouzení strachu.
  VĚŘÍ SNAD NĚKDO TOMU, ŽE BY TAKZVANÍ DEMOKRATÉ, KTEŘÍ BUDOVALI V USA REÁLNÝ KAPITALISMUS PO STALETÍ I ZA POMOCI VÁLEK A VRAŽD A MAJÍ ČASTO OBROVSKÉ MAJETKY ZALOŽENÉ NA SPROSTÉM BYŤ NOVODOBÉM OTROCTVÍ, ŽE BY SI NECHALI DOBROVOLNĚ ZNIČIT SVŮJ POHODLNÝ ŽIVOT? TOMU MŮŽE VĚŘIT JEDINĚ IDIOT.

  Kapitalismus v jakékoliv podobě a "odrůdě" potřebuje co nejvíce "rozdrobenou" společnost. A co se děje po "vítězství" nad Sovětským svazem po celých třicet let všude po celém světě? Po odstranění hrozby skutečné reálné konkurence. A co se vlastně děje i u nás?

  OdpovědětSmazat
 3. At zije Trump jeho cera Kushner a Pomeje a hlavne Bibi
  Rikejte mi Faggot Florida Beach vr

  OdpovědětSmazat
 4. Korporátní uspořádání státu - to je věc, kterou očekávám už dávno. Krůček po krůčku se k tomu přibližujeme. Bude to bezva, takový mix feudální a fašistické společnosti, která díky dokonalým špehovacím technologiím bude fungovat bezchybně.

  OdpovědětSmazat
 5. Vatikán má čas, nepotrebuje živiť štátnu mašinériu, jeho zamestnancov živíme my, a Klaus sa dohodol, a to ešte v čase ČSFR, že cirkev dostane svoje majetky, po rozpade, ČSFR sa nedokázal tomu vzoprieť ani Mečiar a až - na Slovensku - v danú chvíľu, Schuster a Fico zastavili Vatikán, v Česku dtto, postavením súsošia dal Vatikán najavo, že jeho vláda je tu, a má pravdu tá časť článku, ktorá hovorí o školstve, na Slovensku začali vznikať školy - paralelne k štátnym, ktoré vyučovali rovnako - len dostali prívlastok cirkevné, napr. cirkevné gymnáziá. V týchto školách sa učí - povinne - náboženstvo, a určite sa tam nepripravujú kádre pre KSČ. Už to, že Klaus neurobil nič, a dal majetky cirkvi a nepripustil z kraja oddelenie cirkvi a štátu, ba naopak, bol to on, čo zachoval platy cirkevníkom, bremeno finaciíí prenechal nám, bremeno zisku z majetku dal cirkvi. Že po 30 rokoch dochádza k akému, takému odštátneniu cirkvi, je to presne tak ako popisuje autor článku, sme v EU a vláda nám nevládne, nemá moc, poprosil by som ešte, ak zabudnem, čo robí štát štátom, hospodárstvo , a výber daní, vojsko, polícia a súdy, toto má byť riadené vládou - nič z toho už ani Česko,ani Slovensko nemá - ak myslíte menu - kedykoľvek o ňu môže prísť, - schválne som ju nespomenul - ta tak ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:03 Děkuji doplnil jste to přesně, tak to je a ty komentáře co se snaží ospravedlnit ty co tady 30 let vládly jsou zámkou, že se to tady bude takto dít. Zamyslete se: Co uděláte s přemnoženými parazity.

   Smazat
 6. Barevná revoluce v USA má jediný cíl. Odstranit Trumpa, kterému se, před příchodem Covid 19 začalo nebezpečně dařit. Nezaměstnanost klesla na historicky nízká čísla, výroba se začala vracet zpět do USA a ekonomika rostla. Ke škodě horních deseti tisíc, kteří zpětným transferem každopádně velmi tratily. Za dolar denně jim v USA nikdo celý den makat nebude.
  Netvrdím, že je Trump ideální. Ale pokud si Američané na podzim neuvědomí, že je menším zlem než jeho protikandidáti, čeká je skutečná mizérie. A nás také. Paradoxně, americké volby budou mít dopad pro nás možná větší, než pro Američany.

  OdpovědětSmazat
 7. Buďme za to rádi! Svět si může na chvíli oddechnou od amerického vraždění a válek. Až to skončí, začnou zase naplno terorizovat ostatní.

  A co se týče těch věcí uvnitř USA, v tom mám naprosto jasno.
  Liberálové nasypali skz Fordovu nadaci do extremistické organizace Black Lives Matter 100 milionů dolarů, z toho 33 milionů sociální zemědělec Soroš. Teď sklízí úrodu.

  https://www.washingtontimes.com/news/2016/aug/16/black-lives-matter-cashes-100-million-liberal-foun/

  OdpovědětSmazat
 8. Za pozornost stojí ještě jedna věc. Vzrůstající agresivita vyvolených při snahách o zachování stávajícího rozdělení moci. Války, sestřelování civilních letadel, barevné revoluce a rozval států se všemi drtivými dopady na většinu jejich obyvatel. Před ničím se nezastaví. A fantazii mají skutečně velkou.
  Nejsem anarchista, ale jako jedinou možnost přežití vidím likvidaci všech boháčů a konfiskaci jejich majetku. Všech bankéřů a finančníků. Nejde o jejich peníze, ale jejich vliv na politiky a politiku, kterou uplatňují právě svými penězi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud USA ovládne Demokratická strana, přibyde vyvoleným k plně vlastnímu izraelskému arzenálu i ten největší arzenál na světě - arzenál USA...

   Smazat
 9. "Zásah byl natočen na video..." Tak tedy já ten zásah nikdy neviděl (možná je to moje chyba). Na videu je vidět, jak policista pacifikuje zločince klečením na krku. Ale jestli se před tím zločinec s policisty pral, jestli je ohrožoval na zdraví a životě, tak to video neukazuje... Jinak bezvadný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám dokonce podezření na videa, není jednodužší jak zblbnout lidi. Na YT je video, jak blonďatá holka líbá botu černochovi. Určitě lze za pár doláčů sehnat husu, která se nechá tak natočit. Pak se budou divit odvetě jižňanů. Je to hra s ohněm. Lidi jsou pitomí a naletí na kde co. Začínám se přiklánět k názoru, že LBM je zaranžovaná akce, snad proti Trumpovi, ale odnesou to celé Spojené státy. Možná i nejen ty. Trump mi taky leze na nervy, ale někomu v USA se vyplatí udělat svinskou habaďůru, místo solidního politického souboje.

   Smazat
  2. 18.53 Bílé prostitutky mívají i černé pasáky a za peníze jdou s kýmkoliv - tedy i s černochy. A bílé "fetyně" také udělají za dávku cokoliv... takže bych nad takovým videem mávl rukou. Pro impotenty jsou prý i "vícebarevná" porna s bílými kurvami - ééé, pardon, umělkyněmi pornoherečkami...

   Smazat
 10. Alkoholik Landovskej, to byla hrozná šmíra!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Konflikt-ktery-zatrasl-i-StB-Na-byt-Vladimira-Mensika-v-roce-77-zazvonil-Landovsky-Chtel-probrat-veci-Mensik-zareagoval-tak-jak-by-dodnes-nikdo-neuveril-627128

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Menšík byl také ožrala, ale chlastal s noblesou. Byla s ním švanda, kdežto Lanďák byl namyšlený šašek, který hrál ožralej, takže jsme chodili do teátru s očekáváním, jako koninu zase provede... chlastal jako disident, a měl rvavou opici. Měl myšlenkové super ego... . Proti Menšíkovi nebyl nikým.

   Smazat
 11. Budeme otroky? Z Bruselu se valí věc jak od Koniáše. Žantovský ukazuje, v čem má prsty Jourová

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Budeme-otroky-Z-Bruselu-se-vali-vec-jak-od-Koniase-Zantovsky-ukazuje-v-cem-ma-prsty-Jourova-627175

  OdpovědětSmazat
 12. Doufám, že infekce násilí manifestující se hořícími auty a vykradenými obchody u nás neprojde. Praha není Mogadisho a naší kluci a holky snad nejsou inspirováni Al Kajdou. Nebude to snadné, už jen ten počmáraný Churchill je varováním. Kdysi se "táklo" počmárání tanku, pak Koněva i extázi konšela z Řeporyjí. Byla to chyba, blbost může inspirovat a mít i následníky. Nejsem rasista, ale import z Afriky opravdu nechci. Snad tak získáme čas a prostor na hlídání zlodějin, jinak bestie budou triumfovat. Bacha na provokatéry, mohou se maskovat za bohulibou "občanskou aktivitu" a odvolávat se na svobody dané ústavou.

  OdpovědětSmazat
 13. Těm některým, co se domnívají, že byla možná cesta k jakémusi socialismu s "lidskou tváří": Jakpak dopadla Jugoslávie? Bez velmocenské podpory či velmocenského postavení jiná možnost než podřízenost kapitálu prostě není. Je pravděpodobné, že právě to Václavu Klausovi st. došlo. Onen "reálný socialismus" v ČSSR nerozbili ani disidenti, ani studenti, ani zvonění klíči. Ten neobstál, když ztratil velmocenskou oporu. Všichni ti málo schopní, "ukřivdění", materiálně ne dost nasycení v hloupé naději, že jim kdosi zajistí nenamáhavý blahobyt, nad tím jásali. Dodnes ovšem máloco pochopili. Nebýt hlupáků, zlí nic nepořídí.

  OdpovědětSmazat
 14. Vražda George Floyda byla buď předem naplánovanou veřejnou popravou, nebo zcela představeným podvodem!
  http://stateofthenation.co/?p=16067

  " George Floyd Psyop je součástí mnohem většího spiknutí
  prováděného všemi obvyklými podezřelými, aby svrhli
  Americkou republiku." Ať už je mrtvý nebo živý,
  nemilosrdné „zabíjení“ George Floyda bylo úmyslně choreografickým
  a pečlivě natočeným atentátem na bezmocného
  černocha skupinou bílých policistů. Tento psyop
  měl všechny prvky skutečného zločinu z nenávisti navrženého tak, aby vznítil
  rasové napětí napříč USA, jak to udělal.
  Jak si troufají bankéři použít tuto chabou omluvu pro pandemii jako záminku k vyplenění celého světa?
  http://stateofthenation.co/?p=16801
  Když ovládáte nemocné, nazývá se to karanténa.
  Když ovládáte zdravé, nazývá se tyranie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba ten pan Floyd ještě někde žije jako se to často tvrdí o Elvisu Presleymu. Nevylučoval bych, že je zašit někde s oběma Skřípalama, co to mají asi na doživotí.

   Smazat
 15. 14:48 fantazírujete. Nic takového nebylo zapotřebí inscenovat. K takovým situacím a případům dochází v USA, tak jak je dáno společenskými poměry, zcela zákonitě. Rozdíl je dnes v tom, jak byly takto běžně podnícené společenské nálady podepřeny sdělovacími prostředky a i jinak, zejména organizačně i finančně podpořeny.
  Komu uniká, že jde o konflikt mezi mocnými v samotných USA, samozřejmě i s mezinárodním přesahem, buď nepřemýšlí, nebo je obětí běžící propagandy. Zřejmé je, že události tak, jak jsou vyvolávány a řízeny, nebohatým nijak nesvědčí. Ti bohatí se pouze snaží nejen zůstat, ale být ještě bohatší. Je to ta stará, stálá hra o moc a vlastnění.

  OdpovědětSmazat
 16. Mají smůlu, až to přeženou a klekne trh, tak jdou ke dnu i oni.

  OdpovědětSmazat
 17. Možná máme barevné revoluce před sebou.

  OdpovědětSmazat
 18. Omluvme se všem za Stalina, za Hitlera, za Napoleona, za Turky u Vídně, za 30ti letou válku... Možná se můžeme omluvit i za budoucnost.
  Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.