Reklama

neděle 21. června 2020

Spiknutí Big Pharmy proti léčbě Covidu-19 hydroxychlorochinem

Michel Chossudovsky
21. 6. 2020   marktaliano
Útok na nejlepší současně dostupný lék proti Covidu-19 hydroxychlorochin, před časem zveřejněný ve studii britského lékařského časopisu Lancet (a odvozeně i v časopise New England Journal of Medicine), nebyl ničím jiným než součástí spiknutí sdružení velkých západních farmaceutických firem (Big Pharma), jehož účelem bylo vyřadit cenově nenáročný lék hydroxychlorochin z trhu a otevřít tím dokořán dveře nekonečně dražší očkovací látce, kterou Big Pharma připravuje.


Tuto skličující pravdu odhalil britský deník The Guardian. Zmíněná studie časopisu Lancet se údajně opírala o analýzu údajů o 96032 hospitalizovaných pacientech z celého světa, avšak celá tato databáze, jak sděluje Guardian, byla falešná. Což dnes přiznává i autor předmětné studie v Lancetu profesor lékařské fakulty na Harvardu Mandeep Mehra, když píše: Neučinil jsem dost, abych si ověřil, byl-li datový zdroj pro daný účel dost věrohodný. Za to a za všechny omyly a chyby, ať už přímé nebo nepřímé, se moc omlouvám ( I am truly sorry).

Otázkou nevyřešenou ovšem zůstává: Kdo za zveřejněním této studie stál? Kdo její zveřejnění prosadil? Byl to farmaceutický průmysl a jeho vakcínová část? Lancet uvádí, že studii financovala Brighamova ženská nemocnice v Bostonu, která má smlouvu s Big Pharmou a má co do činění s lékem Remdesivir, taktéž určený proti Covidu-19.

Pramení odtud ono tažení proti hydroxychlorochinu, které podpořil i Trumpův zdravotní poradce Dr. A.Fauci, který o původní studii v Lancetu zveřejněné řekl: Vědecké údaje v této studii zcela jasně prokazují neúčinnost léčby Covidu-19 hydroxychlorochinem.

Co asi říká Dr. Fauci dnes, kdy už je známo, že studie v Lancetu byla podfuk?

Vybral a přeložil Lubomír Man

Michel Chossudovsky (* 1946) je kanadský ekonom, poradce, novinář a spisovatel literatury faktu. Je emeritním profesorem ekonomie na univerzitě v městě Ottawa (blbci ještě dodávají "konspirační teoretik") 


17 komentářů :

 1. Kdyby u té jejich vakcíny šlo jen o to, že je mnohem dražší, tak by to bylo ještě dobré. Ve skutečnosti nejde o žádnou ochranu proti viru, ale hnusný koktejl všech možných svinstev, těžkých kovů a fragmentů DNA z potracených lidských plodů, koktejl, který má tzv odložený účinek a za cíl způsobit masivní nemocnost a úmrtnost a tím pádem postupnou depopulaci - zlatá miliarda je jejich cílem a tohle je jeden z prostředků ... kdo bude dávat smrt po roce či dvou s jakousi vakcínou? Je to hnusný komplot elit, které chtějí vlastnit všechny zdroje planety a lidé jim překážejí.
  Pamatujte si jedno - nic jako vakcína PROTI viru neexistuje, vzhledem k mutacím to vyrobit nelze a kdo říká že ano, lže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste jste zapomel na repkovy olej, ktery je soucasti vakcin.

   Vymazat
 2. Jeden malý příklad z praxe...
  Podvod s KOVIDEM 19
  https://www.youtube.com/…LBk

  OdpovědětVymazat
 3. Jste nečetli usa jsi na tom chtěli mastit kapsy prý aby to nedejbože nevymyslela Čína. Oni by to byli schopni dávat zadarmo!

  OdpovědětVymazat
 4. Co jiného se může odehrávat, když hlavním motorem celého toho systému, který vládne největší části světa, je dosahování co největšího zisku? Jak jinak, než za jakoukoli cenu, když každá významná konkurence pracuje stejně? Když, kdo to nerespektuje, dřív nebo později bankrotuje? Tuto smutnou pravdu, tu mi někdo vyvraťte!

  OdpovědětVymazat
 5. Tak jsem zvedavý, jestli se konecne nekdo z Min.zdrav. najde, kdo bude prosazovat jiz skoro 100 let známý antivirový prostredek "koloidní stríbro".
  Stríbro je známé uz dobrých dva tisíce let jako prostredek který ze zamorené vody udelá vodu pitnou.
  Také víme, ze slechta vetsinou pouzlívala príbory ze stríbra. Od nich se az v 19. století opustilo.

  Big pharma uz desetiletí bojuje proti koloidnímu stríbru (delá se elektrolýzou), protoze je to prostredek který je pomerne levný a není mozno ho patantovat! A o to jde. Neni to byznis.

  Otravu stríbrem, jak odpúrci vzdy namítnou, koloidní stríbro v malých dávkách (1 kapku na kg váhy) nezpúsobí. Pouzívá se vetsinou v rozsahu 15 az 35 ppm (pocet mikroskopických cástic stribra v destilované vode). Známe a pouzíváme ho jiz pres 40 let. Je to velmi dobrá protichripková zbrañ! V hojících mastích se také pouzívá s úspechem. Zabrañuje infekcím pri hojeník ran
  Cástice stríbra jsou tak malé (submikroskopické)ze vniknou do viru a zabrání jeho rozmnozování.

  Obrdrzí se v lékárnách, které mají na sklade prírodni produkty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel nesdílím vaše nadšení. Lidský organismus nemá enzymatickou výbavu pro eliminaci nanočástic stříbra, jedinou cestou jejich vyloučení je tak enkapsulace fagocytózou. Je to těžce riskantní proces, který zejména u osob, které nemají v pořádku lymfatický systém (nad 40 let věku odhaduji 80 % populace), může vést v závislosti na dávce ke vzniku mnoha vedlejších efektů, od chronických zánětů, změn v CNS až po malignity. Bylo provedeno množství akademických studií, podobně jako jiné viricidy AgN skutečně účinkuje na SARS, ale cena je obrovská. Koloidní stříbro má využití zejména in vitro. I tam jsou side effects ale známy - viz neúspěšný senátor Stan Jones, který po in vitro aplikaci celý zmodral, fotky jsou na netu.

   Vymazat
 6. A jak to bylo u nás hned po 15.3.2020: všiml jsem si zde na Nové republice zprávy P.C.Robertse. ---
  http://www.novarepublika.cz/2020/03/lecba-koronaviru-ktera-v-cine-uspela.html --- hned jsem si přeložil články na které odkazoval. (Na příklad, v jednom bylo uvedeno: " ... Bylo zjištěno, že hydroxychlorochin (EC50 = 0,72 μM) je in vitro účinnější než chlorochin (EC50 = 5,47 μM). Na základě výsledků modelů PBPK se pro infekci SARS-CoV-2 doporučuje úvodní dávka 400 mg dvakrát denně hydroxychlorochin sulfátu podaná perorálně, následovaná udržovací dávka 200 mg dvakrát denně po dobu 4 dnů, protože dosáhla trojnásobku účinnost chlorochin-fosfátu při podání 500 mg dvakrát denně 5 dnů předem." ) Jde o prastarý bezpečný a velice levný lék, dostupný po celém světě, používaný na příklad proti malárii. Číňané ho hned a s úspěchem začali používat na Covid. Hned jsem ho pro svoje děti a vnoučata začal shánět. Dceru mám vedoucí lékárny, ta mi sdělila, že v ČR je i pro lékárny už nedostupný. Získat ho ze zahraničních (podvodných) E-shopů se mi nepodařilo. A nikdo ani z rodiny, ani nejvzdálenější, ani ze všech svých známých zatím neonemocněl. Dnes už vím, jak lze výživou posílit imunitu tak, aby ani mě Covid neohrozil (nad 80).
  A právě jsem zachytil i moudré vyjádření prof. Staňka ne toto téma: --- https://www.youtube.com/watch?v=3JpJoUAzHKQ ---
  Závěr? Tak si tady na tomto světě nějakých 20-30 let ještě počkám, jestli bude zakázáno patentování léků a nazpět zestátněno veškeré zdravotnictví. A když ne, tak to tu už zabalím. A chudáci děti a vnoučata. Zdravím vespolek, Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zestatneni zdravotnictvi nestaci, kdyz bude stat ridit koncerny zkorumpova banda grazlu pane!

   Vymazat
 7. Vlna šílenství ohledně účinosti hydrochlorochinu již bohudík opadla, protože nebyl prokázana žádný účinek. Kdo se ale chce otrávit, což se již mnoha amatérským experimentatorům povedlo, ať si to vyzkouší. Neochrání to ani před malarii protože většina kmenů Plasmodium falciparum je proti tomuto sajrajtu imuni. Guardian jsou noviny snažící se o získání pozornosti publikováním lží jako např. o kauze Skripalů. Kdo jim věří ať tam běží. Chosudowsky je pouhý ekonom, a takových chytráků, jako on, jsou dnes všude mraky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uveril jste prolhanosti farmaku, kteri chteji zbohatnout na vakcine. Plaquenil je uz spoustu let ucinny prostredek proti malarii a neexistuji kontraindikativy proti. (U lidi netrpici jinymi neduhy, to vi kazdy doktor). Vakcinace obyvatelstva sajrajty ze psu a z lidskych zarodku se rtuti, dioxinem, aluminiem bude zejmena pro vas velice ucinny koktail ke zmrzaceni, budete-li mit to stesti, ze hned neumrete!
   Nevyzkousene vakciny, 5G site a jejich ucinky na lidi a okolni svet vedou ke genocide obyvatelstva. Jsou dukazem, ze ne vlady, ale globalni koncerny urcuji smer a nasazeni prostredku k nasemu ozebraceni a genocide. Tento svet musi byt rozvracen a lide musi uchopit vladu zpet do sve moci. Ne ovsem randaly a zapalovanim vseho a vykradanim obchodu jak se dnes deje. Ne zruseni policie, ktera uz kleci pred smazkami na zapade!

   Vymazat
  2. Nerozumite problematice toho medikamentu. U vas je to otazka viry, ne faktu!

   Vymazat
  3. Neuvěřil jsem ničemu. Každý chce vydělat. Vy asi pracujete zadarmo nebo se mýlím? Objednejte si toho alespoň tisíc balení a uvidíte jak Vám to pomůže. Já Vám to nevymlouvám. Jo vakciny jsou všechny asi špatné. Lepší dostat obrnu nebo černé neštovice.

   Vymazat
 8. My, kteří jsme ještě normální, víme, že se o žádný "koronavirus" nebo "covid" a podobné nesmysly nejednalo. K panice, a k vyvolání strachu, a zkouška, co strach dokáže, kam až lze zajít, a jak to bude fungovat, bylo zneužito období chřipek, které jsou každý rok ve stejnou dobu snad od nepaměti, vždy ve stejnou dobu přijdou a také odejdou, řada starých lidí na chřipku každoročně umře, a chřipku způsobují chřipkové viry. My normální a rozumní víme, že to kolem toho bylo divadlo, jenom nevíme přesně k čemu to mělo být dobré - to se dozvíme až zase časem. Ale řada lidí to vědět nechce. Zalíbilo se jim v koronaviru, a už si ho nenechají od nikoho vzít. Totiž - v dnešní době - jak to vypadá, není už normálního nic. Naopak, jakoby se celý svět předháněl, kdo vyplodí větší zhovadilost, a hned se to mediální cestou rozšiřuje - jako když se na čistém nebi náhle objeví mraky, přižene se bouře ( nikdo neví odkud) začnou práskat blesky, a řadu věcí to zničí včetně lidských životů. Asi tak přicházejí mediální zvěsti, které dnes už lítají odnikud nikam, náhle, a rychlostí blesku, ničí, škodí, a oblbují lidi. Těžko říci, komu to svědčí a prospívá. K čemu je to užitečné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:56 vy, kteří jste "ještě normální", nesmyslně tvrdíte, že neexistuje vir s virulencí natolik výraznou, že vyvolává pracovní neschopnost rozsahu, která dokázala spustit krizi světového hospodářství. Všechny státy světa se zcela synchronizovaně zbláznily, jen vy jste zůstali "normální". Normální ignoranti, to jistě.

   Vymazat
 9. Ovladnuti vlad zemi bankami (kvuli zadluzeni zemi) a prumyslem (vyrobci leciv a globalisty) se dostalo do absurdni faze, kdy vladam narizuji globalisty koupene organizace jako WHO, ze bude povinne ockovani, zadne hotovostni platby a kontrola lidi ocipovanim!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.