Reklama

čtvrtek 18. června 2020

Už v upoutávce na své OVM je Václav Moravec nestranný až běda

Lubomír Man
18. 6. 2020
„Komu prospívá volání po soběstačnosti České republiky v zásobování potravinami?“, ptá se od čtvrtečního rána posluchačů CT v upoutávce na svůj nadcházející nedělní pořad OVM Václav Moravec, a už samotnou formulací své otázky vykřikuje do všech koutů republiky, že on tedy pro zmíněnou soběstačnost ve výživě našeho národa rozhodně není.


Ale nejen to: jeho otázka „komu to prospívá? obsahuje navíc i Moravcovo obvinění. Ano, nepochybně ten, kdo o tu soběstačnost stojí či o ni usiluje, jak zmíněná formulace naznačuje, je někdo nečistý, nepoctivý, který v požadavku soběstačnosti ČR v potravinách hledá svůj osobní špinavý prospěch stojící v zásadním protikladu ku prospěchu české společnosti. Protože co jiného formulace „komu to prospívá?“ obsahuje? Od nepaměti se jí používá k obvinění a k ničemu jinému. Vždyť to známe z tisíců příkladů: Komu prospívá zdražování bytů? Komu prospívá zmenšování vodních ploch v naší krajině? Komu prospívá malý počet policistů v ulicích? atd atd.

Čímž je otázka zda potravinová soběstačnost ČR ano či ne, už dopředu ohlášeným stanoviskem Václava Moravce vyřešena, též výběr pozvaných hostů byl jako vždy proveden tak, aby ohlášený postoj tvůrce nijak nezpochybnil, takže je-li už tedy vše takto dopředu dáno, vyvstává otázka proč by se měl onen pořad vůbec ještě vysílat?

Odpovídám, že ano, že by se vysílat měl. Protože ani v sugestivní otázce Václava Moravce „komu prospívá?“ není ono „komu“ ještě zcela jasně zodpovězeno“, takže právě tohle je v rozpravě OVM třeba ještě dořešit a všechny viníky zločinného záměru zajisiti potravinovou soběstačnost republiky nemilosrdně a bez pardonu odhalit.

Všichni jste na nedělní popravu srdečně zváni.

57 komentářů :

 1. Před 89rokem, byla potravinová soběstačnost a s tím spojená ochrana zemědělské půdy, pro mě komunistický blábol..dnes už vím, jak jsme tehdejšímu vládnímu vedení křivdili..omlouvám se svým dětem a vnukům za zpackanou současnost i budoucnost ! Nechali jsme se oblbnout povídačkama o půvabech liberální demokracie, a postupně uplatit, pro nás tehdy individuálně výhodnou privatizací obecního majetku, kterej měl patřit našim dětem i vnukům...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, je to pravda, za starejch časů, sice komunisti sedlákům sebrali půdu, ale snažili se ji alespoň trochu chránit. Meliorace a velké širé rodné lány bez remízků pravda krajině moc neprospívaly. Ale na zelené louce se nestavělo, kdo měl zahrádku, mohl si postavit maximálně zahradní chatku max. 4x4 metry a přes to vlak nejel. To aby si někdo načerno bez stavebního povolení a v rozporu s územním plánem drze postavil rezidenci jako pan Holeček v Pardubicích Na Špici, to nebylo vůbec ani ve snu myslitelné. Prostě zloději, grázlové dobrodruzi a hochštapleři, neměli jako dnes, zelenou. Pod heslem šetřete naše lesy šel papír do sběren, děti soutěžili ve sběru papíru a ve sběru léčivých bylin. Další heslo ani zrno nazmar, nutilo ty kdo s ním manipuloval, k opatrnosti aby se zbytečně nešeredilo. U nákladní dopravy se nejvíce zboží přepravovalo po železnici a na silnicích byla organizována a kontrolována vytíženost automobilů na zpáteční cestě. To jen tak co z hlavy vím, bylo toho více a ti kteří to pamatují, by si to neměli nechávat pro sebe, protože přepisování historie probíhá plnou parou.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  2. O:22-8:O7..srdečně zdravím taky pamětníka !...bóóóže, když si vzpomenu, jak jsem jako mladej kluk/pitomec/ nadával na komouše a jak jsme se smáli Jakešovi, že je jako "kůl v plotu"...dneska už J. rozumím..a slyšel jsem vtip: ptá se vnouček dědy, "komunisti byli červení nebo rudí"? a děda odpoví "TI BYLI ZLATÝ !"

   Vymazat
 2. Protože potravinová soběstačnost ČR by prospěla Agrofertu, tedy a snad, Babišovi, nezbývá než si risknout závislost na věčné časy. Kdo je hnán do rizika a komu to prospívá je samozřejmě fuk. Hlavní je hon na Babiše. Zřejmě nedělá a dělat nechce tu správnou politiku. Když už konečně patříme na západ. Přesněji, západu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 0:48
   To považuji také za účel,ale jen pro Babiše.Není přece pro něj problém,dovážet potraviny a tady je zpracovat a zabalit.Agrofert na to má možnosti.Já spíš bych prosazoval,aby si občané vypěstovali co nejvíc,potravin a vykrmili něco na maso.Pak je také důležité,aby i menší zemědělci,tomu věnovali pozornost a prosazovali zásobování menších prodejen.Víme co dokáže hygiena,ČOI.

   Vymazat
  2. Že by pro rozpáleného národovce Moravce byl přijatelnější Helmut než Andrej ? Kdo by to do toho kluka buclatýho řekl.

   Vymazat
  3. EU vadí že Agrofert je v domácích rukou a ne někoho ze Západu, to by tak EU nevyšilovala. Prasečák v Letech musel také zmizet. To tak, aby místní měli něco vlastního.

   Vymazat
 3. VM je sice velmi pracovitý, ale
  pod heslem : "Za peníze v Praze dům udělá cokoliv, co mu přinese prospěch.
  Soběstačnost je hozbou pro všchny lumpy, kteří si z nedostatku vlastních komodit udělala zlatý důl a pokud měli tu moc a možnost, prodat, či zlikvidovat něco co konkurovalo "Západu", tak to za "odměnu" provedli.
  Bez ohledu nejen na budoucnost příštích generací svých rodin, ale celou rodnou zemi, kterou za pomyslných "30 stříbrných" zradili a prodali.
  A VM je stejného ražení a životní filosofie.
  Kdyby přišli číňané, tak se začne cpát rýží od rána do večera a nechá si sešikmit oči, kdyby přišli černoši bude se mazat každý den černým krémem na boty, kdyby přišli eskymáci nechá si dovézt sních a bude bydlet v iglů.
  Prostě Čurda, jak vyšitej. Je třeba dát vařit vodu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. noviczech
   ..., : - )) vařit vodu ale ne na kafe....!!!

   Vymazat
 4. Jakou mají OVM sledovanost, dívá se na to někdo? Proč? Uvidím VM v TV a automaticky přepínám dál.

  OdpovědětVymazat
 5. Neumím si ničím přijatelným vysvětlit odpor některých lidí ke svobodě, kterou právě soběstačnost poskytuje. To přeci není zákaz dovozu zboží ze zahraničí, ale pouze vytvoření prostředí nezávislosti na cizích dodávkách. Takové prostředí se zcela přirozeně snažím vytvářet i v rodinném životě, protože z toho plynou zřejmé výhody. Např. umíme si uvařit, tudíž nejsme závislí na restauracích. Můžeme se zajít naobědvat do restaurace, když chceme. Ale nemusíme, je to pouze možná alternativa, nikoli nutnost, což je rozdíl zcela zásadního významu.
  Ti, kteří se zasadili o vytvoření a udržování naší závislosti na zahraničí, považuji za protinárodní elementy, za škodnou, kterou si zde naprosto nesmyslně desítky let chováme a vydržujeme.

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní - K závěru úvodního článku od LM: Myslím, že to není na nedělní VM, ale v úterý 23.6. večer.

  OdpovědětVymazat
 7. Nejmenuje se ten Moravec křestním jménem Emanuel ?

  OdpovědětVymazat
 8. Babiše jsem nevolil a volit nikdy nebudu, proč ho nazývají oligarchou, je normální kapitalista, takže oni vlastně bojují proti systému aniž by si to uvědomovali.. Jediné za co ho lze pochválit, že daně platí u nás v ČR. Kapitalistům, těm velkým je potřeba předběžně nevěřit, vždy jim jde v prvé řadě o zisk. Faktem však je, jak by to vypadalo, kdyby vládla tak zv demokratická opozice ? Nyní lze zaznamenat další jeho ještě větší podporu dalšímu zbrojení. K pořadu. Podívám se na něj, ale předpokládám a z otázky kterou p.Moravec uvádí pořad, vyplývá o co půjde. Z největší pravděpodobností nepůjde o samostatnost ve výrobě zákl.potravin v ČR, ale půjde o Babiše jako o "oligarchu". Což je také pěkný podvod, protože by mělo jít o Babiše "kapitalistu". To je podstata věci.Vadí těm , kteří by chtěli podporovat jiné "kapitalisty", dle nich "demokratické". Samozřejmě , že kapitalismus se nerovná demokracie.

  OdpovědětVymazat
 9. Babiš je srab, už dávno měl mafii ovládající ČT a ČRo vyházet a nabrat normální slušné lidi. Mafie Moravců a Fridrichových jen dále beztrestně špiní a uráží vládu a prezidenta a výhradně pracuje pro a velebí jen spolek Piráti, Stan, TOP.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Potíž je v tom, že o personálním obsazení ČT09 a ČRo Babiš nerozhoduje a nemá to ve své pravomoci. Vy to nevíte?

   Vymazat
  2. Nejenom Babiš, to je keců jak zrušit poplatky. Již tomu nevěřím! A k potravinové soběstačnosti, je to základ. To si někdo myslí, že až poteče do bot, že někdo prodá potraviny za bezcenné papírky které tiskne ECB, zvané Euro?! Možno za zlato, ale toho se naši Jidáši již dávno zbavili výměnou za nějaké cenniny (o nichž platí stejné, jako o Eurech). Inu soběstačnost= nezávislost

   Vymazat
  3. Kdo chce Moravce a Fridrichovou bít, hůl si najde

   Vymazat
  4. 10:48
   Ta havlosvoloč se umlátí sama!!!! 😆

   Vymazat
  5. Vy jste 8:37 skutečně tak hloupý, že nevíte nic o tom, jaké pravomoci a možnosti má předseda vlády ČR? Po lopatě, vy naivo: Předseda vlády ČR, řečený Babiš, nic v České televizi z titulu své funkce měnit nemůže! I kdyby tisíckrát chtěl. A že by chtěl, tomu věřte!

   Vymazat
 10. Ona ta jeho pracovitost a jeho inteligence se ukázala při pořadu Maroše a Kořána - naprustý hlupák.

  OdpovědětVymazat
 11. Odbočím mimo téma, čímž se autorovi článku omlouvám. Sleduji dění v Česku kolem Izraele a nebylo možné si nevšimnout, co k tématu do mediálního prostoru vyslal Aeronet - a jak jinak,opět kritiku SPD, což doložil odkazem na komentář T. Okamury
  https://www.facebook.com/tomio.cz/posts/3469557726388351
  Je to v článku zde
  https://aeronet.cz/news/poslanecka-snemovna-schvalila-jiz-druhe-usneseni-na-obranu-a-ochranu-izraele-z-projevu-tomia-okamury-pred-hlasovanim-jednomu-doslova-zatrnulo-tohle-mysli-vazne-predseda-strany-ktera-se-uchazela/

  Tak si říkám:
  Aeronet na straně Petříčka, Zaorálka, Schwarzenberga, EU a OSN – shrnuto, na straně globalistů a na straně Kalergiho Paneovropy. Okamura to popsal naprosto přesně.
  K tomu ještě čekám oslavný článek na toto téma
  http://www.nwoo.org/2020/06/18/shromazdeni-obcanu-k-vyroci-popravy-ceskych-panu/
  protože Aeronet je jediná “alternativa”, která Mariánský sloup chválí a oslavuje
  Aeronet je jedna velká lež, podvod a manipulace.

  A ptám se, proč se VK nenaváží do Jordánska – to původně také byla Palestina a dosud v podstatě je:
  https://www.israelandstuff.com/wp-content/uploads/2017/07/Jordan-is-Palestine-wFlags-600x494.png
  A proč se nenanváží do jedné z nejvlivnějších postav globalistů (a Rothschilldů), do jordánského krále
  https://www.google.com/search?q=Jordan+king+pictures&sxsrf=ALeKk02k-wMWzNtIT3NEnuTI9xcvTVavpA:1592547337296&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=MZKxB92561S3eM%253A%252C704DMS3B_Hw8wM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kR-o9KELQKSP1JcFJBHxDnF6Vrzog&sa=X&ved=2ahUKEwjo-c6SnY3qAhVyQhUIHRqxDzcQ9QEwCXoECAkQFg&biw=1517&bih=730#imgrc=MZKxB92561S3eM:
  A proč mu nevadí teroristické organizace Hamáz a Hizballáh, placené Rothschilldy přes Katar?
  https://pbs.twimg.com/media/Di9I7A7W4AEUjdH.jpg
  Aeronet je jedna velká lež a podvod a většího potvrzení, než ze Schwarzenberga učinit jediného českého vlastence a k tomu se postavit na stranu antiruského Petříčka a dále Zaorálka (který se nedávno omluvil Fajtovi za to, že v Česku neprošla Kaplického pobočka Centre Pompidou), tak už chybí jen nějaký tem opětovný článek Aeronetu na oslavu Mariánského sloupu a máme tady globalistu a "vlastence" jak vyšitého!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Palestinci a jejich územní nároky
   https://www.youtube.com/watch?v=JzbPVPj4r48&feature=youtu.be
   tady i ruské video
   https://www.youtube.com/watch?v=x9HRohbAE2Q&feature=youtu.be

   Je to všechno podvod na lidstvo a aktuálně to pokračuje například takto:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nekolika-tisicova-demonstrace-v-Parizi-se-zvrtla-Nadavalo-se-Zidum-vlaly-palestinske-vlajky-627429
   a takto
   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020061512094119-ovcacek-o-protestech-black-lives-matter-dalsim-tercem-nenavisti-bude-krestanstvi/

   Vymazat
  2. 8:48
   Ale copak, najednou je ARONET prolhaný, už nekope za rusko?? asi něco jako tel. Barandov, do doby co pomlouvala ČT, a pravicové politiky bylo vše v pořádku, dnes Soukup otočil a taky už není kamarád, s Východem se postupně rozejde každý, každý totiž ví co jsou Čína rUSKO za světové nebezpečí!!

   Vymazat
  3. A "Pozor, pozor, pozor, Mariánský sloup byla skvělá věc Habsburků, protože byla proti Židům!" - čas od 1.52.30 zde
   https://www.youtube.com/watch?v=fIDN2YqCTxE&feature=youtu.be
   Tak už se jen těšme, jak místo sochy Koněva Habsburkové kromě Mariánského sloupu obnoví i sochu Marie Terezie
   https://www.idnes.cz/praha/zpravy/marie-terezie-praha-6-hradcany-joze-plecnik.A200206_113758_praha-zpravy_knn

   Aeronet oslavuje Habsburgy a Kalergiho Vídeň (Schwarzenberg jako jediný český vlastenec, Palestina vpřed), přitom to ale dělá tak, že lež a pravdu manipulativně míchá dohromady.

   Vymazat
  4. 9:46
   Návrat idiota pro obveselení místních????? Pochlubil se senile, už máš násTUPCE ve familii nebo pořád střílí slepejma herr synator Novotný????? 🤣🤣🤣🤣
   P. S. Redakci děkuji za zveřejnění.

   Vymazat
  5. Indický běžec - Aeronet je chráněný ve stylu "Nejlepší opozice je naše opozice". Globalisté chtějí přes Kalergiho Panevropu zlikvidovat Židy, přesněji zlikvidovat Izrael ve prospěch islámského Íránu (a přes hlavní islámský nástroj Palestinu), k tomu chtějí obnovený antisemitismus opětovně použít jako nástroj proti Rusku a Slovanům. A Aeronet v tom jde globalistům na ruku tak, že většího "vlastence" by globalisté jen těžko hledali - VK, to je takový novodobý světec i s tím pyramidovým okem nad hlavou českého lva
   https://www.youtube.com/watch?v=KpEvNhmciNs

   Vymazat
 12. Buzerant Moravec byl měl následovat svého jmenovce z II. světové války. Obávám se, že však tento teplý žok sraček na to nebude mít odvahu, propálit si hlavu kulkou a bude to muset udělat soudce LYNČ !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba si to časem nechá projít hlavou...

   Vymazat
 13. Už delší dobu neposlouchám Otázky VM, uráží mne nejen jeho naivita, ale i úzkostné vytěsňování jakéhokoliv alternativního názoru. Klade sice otázky a sám si na ně odpovídá, asi předpokládá, že jeho diváctvo je rozumu mdlého. Jelikož Moravec patří mezi esa ČT, je otázka o úrovni "veřejnoprávní" zbytečná.

  OdpovědětVymazat
 14. Potravinová soběstačnost je v zájmu ČR z hlediska menší závislosti na dovozu, udržení a vytvoření dalších pracovních míst v zemědělství a v navazujícím zpracovatelském průmyslu, jak to zajistil vládní program podpory zemědělství v Polsku. Obecně zájem každého podnikatele v ČR by měl být v souladu se zájmy celého státu, což je případ A. Babiše. V pořadu ČT vyplyne absurdní závěr, že potravinová soběstačnost je jen zájmem A. Babiše a člen vlády, jehož cílem by bylo zlikvidovat zbytky českého zemědělství, orientovat se na dovoz potravin by nebyl ve střetu zájmů.
  Jediným kritériem pro určení možného střetu zájmů A. Babiše je to, zda by měl nárok na dotace z EU i v případě, že by nebyl ve vládě. V čem spočívá konkrétní důvod střetu zájmů, kde a co A. Babiš mohl přímo ovlivnit ve svůj prospěch, a přitom by to navíc bylo proti zájmu ČR? Kdy a kdo schvaloval podmínky dotací, jak porušil Agrofert podmínky čerpání? I kdyby se A. Babiš chtěl zbavit Agrofertu, zase to nebude stačit. Kdo určí, komu může Agrofert prodat nebo dokonce za jakou cenu? Může firmu prodat příbuznému, známému, jen do českých rukou nebo do SRN, nebo i do Ruska, do Číny, neprůhlednému investičnímu fondu, formálnímu kupci, který mu firmu za dohodnutých podmínek zpátky v budoucnu prodá? Transparency International by se měl zajímat o celý korupční systém přidělování dotací v EU, ale i o střet zájmů poslanců při schvalování zákonů, z kterých mají prospěch (např. solární elektrárny, církevní restituce, nastavení daní a další zákony). Hysterii „Antibabiš“ může zastavit jen to, když bude veřejnost požadovat stejné informace od institucí a lidí, kteří celou kampaň vedou (ČT, ČRo a jejich pracovníci pod vedením novinářů placených Z. Bakalou, někteří politici a umělci). Inkvizice, udavačství z přesvědčení a McCarthismus skončil až v době, když začal ohrožovat samotné jeho iniciátory a podporovatele.

  OdpovědětVymazat
 15. Klaus nás učil-stát je špatný hospodář. Na ČT a ČR se jaksi zapomělo. Za peníze daňových poplatníků si BAFUŇÁŘI ČT žijí jako feudálové. Žádné nové kulturní zážitky nevytvářejí, 30 let opakují dokola staré pořady, ale veškerá zpravodajství jsou polopravdy nebo přímo lži a takto nás neustále masírují v duchu jak se máme dobře... ČT je NEREFORMOVATELNÁ - zrušit koncecionářské poplatky a zprivatizovat !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně - jediné medium, které je ještě "možná" státní, tj. národní, zprivatizovat! Hned to koupí nějaká americká svině, a bude to samej americkej hnus, a propaganda západního hnus života, jako jsou ostatní zprivatizované televize. Reklamy, reality šou a žvanivý sračky. To už by se nám o "staré" tj. národní tvorbě jenom zdálo. Jak může bejt někdo tak - ale tak- strašně blbej, to nechápu. Co je tady ještě českého? ZPRIVATIZOVAT! Honéééém!

   Vymazat
  2. 11:18

   Také té blbosti nerozumím. Zatím máme nárok vyjadřovat se k tvorbě ČT a ČRo a skrze Radu ji kontrolovat. Až budou zprivatizovány, tak nám do vysílání už nic nebude a nezbude než se smířit s tím co do nás pumpují. A živě si umím představit moc soukromého vlastníka těchto médií, když mu přejde do rukou archiv.

   Je třeba stále ještě formálně naše média získat zpět a napravit co se dá. Možná se najdou idioti, kteří když jim doma zatéká do střechy, tak to neumí řešit jinak než prodejem baráku, ale tato minorita blbců nesmí získat hlavní slovo.

   Vymazat
 16. Uvědomte si,že teplý Morák dříve nebo později skončí,takže trávení času u jeho bliti je ztrýta času.

  OdpovědětVymazat
 17. No jo sluhové slouží ať třeba Češi padají na hubu ale naše Evropské linie je neotřesitelná.

  OdpovědětVymazat
 18. Jen magor může říci, že je proti soběstačnosti. Kdysi ministr zemědělství Lux řekl ,že co si nevypěstujeme to si dovezeme. Již tenkrát jsem říkal, že takhle může uvažovat a mluvit kdokoli ale ne ministr zemědělství. A jeden pravicový politik onehdá prohlásil, že český sedlák uživí celý národ. Tak nevím...M.R.

  OdpovědětVymazat
 19. „Pryč z vyděračského paktu,“ zazněla odpověď na otázku SPD. Padlo i označení členů EU za „pacienty“

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020061812106241-pryc-z-vyderacskeho-paktu-zaznela-odpoved-na-otazku-spd-padlo-i-oznaceni-clenu-eu-za-pacienty/

  OdpovědětVymazat
 20. Ten, kdo požaduje privatizaci ČT si neuvědomuje, že už dávno privatizována byla. Parta kamarádů nás zásobuje letitými vykopávkami, zejména v sobotu a diskusními pořady se stále stejnými ksichty, stejnými názory. A nikomu na tom nepřijde nic divné. Koukat se na ně nemusíme, ovšem platit je, to ano. Proč ? protože máme doma bednu. Poněkud archaický důvod k vymáhání koncesionářských poplatků pro ČT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až na to, že ty "staré ksichty" ještě za něco stály. Předváděly umění - měli nadání, protože bez nadání se tehdy uplatnil jen protekční týpek, a ještě s tím měl problémy.O čem píšeš anonyme 11.21? Jsi nadšený divák ordinace v růžové zahradě? Všech těch pitomých seriálů o zločincích? Strašné sit-comy a úděsné reality šou? Samí policisté, soudkyně Barbara a soudce Alexandr? Stýská se ti po Hotelu Paradiso a Farmář hledá ženu? Všelijaké star a super star? Ty "vykopávky" tenkrát psaly úžasné předlohy, které měly děj, hlavu a patu a pointu, dnes se to slintá páté přes deváté -amerika náš vzor. Ostatně nejen zde - četl jsem rozhovory s francouzskými herci - taky "vykopávková" kvalita? Všichni připustili, že jejich kulturu ovládá už dlouhodobě amerika a všechno se bulvarizuje, všude jen sprosté a vulgární násilí - umění jde do kopru. Dřívější filmy, inscenace, seriály? To byly herecké koncerty!!! Když se dívám - asi po desáté na film "Vesničko má středisková" nemohu se vynadívat na ty úžasné výkony herců, na naprostou přirozenost, jak to skutečně bylo v životě, bez přikrášlování a umělých efektů - čímž se nové sračky jen hemží. A-la Amerika. Křik, surovost, ponižování, pitomosti, zkreslování skutečnosti, fantasmagorie, teatrální výkony herců - jako ti naši dnes. Jen teatrální výrazy, s nimiž hrají ty pitomosti, na které se se dívat nedá vůbec - a srovnávat to s dřívější tvorbou? To prostě nejde! Dnes je všechno zvrácené, vulgární, pitomé, směšné ( pozor - ne k smíchu - to je rozdíl!) Koukat na starou tvorbu samozřejmě nemusíte - ta "bedna" má dnes fůry kanálů přecpaných reklamou a americkým hnusem - tam se můžete duchovně vydovádět.

   Vymazat
  2. 11:21 Ale no tak. Nikde nepíšu o starých ksichtech, ale o stále stejných ksichtech. Když tak si to nechte od někoho přelouskat
   , nebo si vypucujte brejle. Nikde se nezmiňuji o staré české produkci a už vůbec ji nehodnotím, takže jste se intelektuálně vyřádil na něčem co se urodilo výlučně ve vaší "mozkovně", ne v mé. Měl jsem na mysli např. To je vražda napsala a pod..Nedělám si iluze, že bys to alespoň napodruhé pochopil, přeci jenom, psaný text vyžaduje určité schopnosti. Pa.

   Vymazat
  3. Americke sracky jsou delany pro proste duse .letajici prisery tlustosi blekotajici hodinu o nicem a vse ostatni co popisujes .Kdyby na to idioti nechodili asi by se to netocilo .Podivejte na Japonsko jak amerikanizaci zdegenerovalo. Generace vychovana v Havloidiotismu vstrebava sracky rychleji nezli fakta a pravdu a umeni .Lid je proste lid potrebuje fuhrera a tohle je jeden velky bordel ktery vede k zaniku .Vzdyt negroidni Haiti je po 200 letech svobody zarnym prikladem kam az to dojde pod vedenim opic

   Vymazat
 21. ČT má dodržovat kodex a ten Moravec porušuje, takže je na Radě ČT, aby už konečně začala pracovat!

  OdpovědětVymazat
 22. "Pravda je vše co mi přináší prospěch". Tak nějak charakterizuje Goebels propagandu, která přivedla Hitlera k moci. A co jiného dělá VM. Slouží "pražské kavárně" a ta jej udržuje u koryta. Na OVM se nedívám a nebo TV přepínám. Ale VM má i spojence a to europoslance, kteří usilují o likvidaci A.Babiše, úspěšného Slováka v ČR pomocí udavačů podobných, jakými byli StB. Babiše považuji za vlastence jakého Češi v čele státu ještě neměli. Nebo snad ním byl Nečas, kterého milenka potopila jako uličníka?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kvůli dámskému přirození se v historii konaly i války. Vis Trójská válka atd. atd. Co dokázala paní Nagyová, kolik bulíků na to svoje dokázala zblbnout a ovládnout je? Osobně bych si o ni neopřel kolo. Jo kdo umí, ten umí. Já bych ji za sex určitě kabelku za 100 tisíc nekoupil. Bezvadná domina, to ji nelze upřít, tolik úchylných chlapů, navíc politiků a podnikatelů co si od ni nechalo napráskat bičem...M.R.

   Vymazat
 23. Na hvězdu ČT Moravce se nedívám od chvíle, kdy jsem pochopil, že to není novinář a moderátor, ale propagandista. Ten má v popisu práce především propagovat náhled na svět svých chlebodárců a že se tedy Moravec snaží ze všech sil.

  OdpovědětVymazat
 24. Mam zdvorily dotaz ,je Moravec ona ci on? Vi nekdo ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:54 To záleží na tom jak se momentálně cítí. Ráno skočí na gyndu, odpoledne řeší problémy s prostatou. Těžký život, hlavně pro ženský v čekárnách...

   Vymazat
 25. Fokusy Václava Moravce jsou prakticky výlučně debatními kroužky sluníčkářů, havlistů, vítačů migrantů, antikomunistů, rusofobů, sinofobů a podobných "expertů". Nevyváženost a jednostranné vedení pořadu nechává klidným vedení ČT i Radu ČT. Jak dlouho ještě?

  OdpovědětVymazat
 26. Vůbec si neumím představit, že bych šel na nějaký pořad kde by exhyboval nějaký sexuální úchyl. I za komoušů jsem poznal pár homosexuálů, i mezi herci byly, ale ani jeden nebyl exhybicionista jako tenhle ubožák co si plete díry.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, že si leští bambus s klukama mi ani nevadí. Horší je, že si plete politický aktivizmus se službou veřejnosti.

   Vymazat
 27. 21:39
  Nemám pana Moravce rád, ale vaše poznání homosexuálů se sem nehodí. Máte právo na svobodu slova a názoru, ale Nová republika není platformou pro sexuální zážitky, snad se uplatníte jinde.

  OdpovědětVymazat
 28. Jediná odpověď Moravcům, Minářům a všem kavárenským lepšolidem je - demise se konat nebude, ale dáme v pohodě 35 % .

  OdpovědětVymazat
 29. 23:39 Kde tam čtete nějaké sexuální zážitky? Dělat z nenormálních lidí výjmečné je také úchylka.

  OdpovědětVymazat
 30. Tentokrát si nenechám ujít nedělní OVM, juž se těším, jak si bude sám sobě odpovídat na otázku. Tuším že to bude "majstrštyk", hodný vysokoškolského kantora....

  OdpovědětVymazat
 31. OVM povedlo se opět, ideální duet Moravec a Němcová byl ve formě. Nově překvapil Zaorálek, snad podal přihlášku do Cizinecké legie. Nyní je ministrem Ministerstva umění ...
  O zemědělství a cenách ví houby jak Moravec, tak "expert" Prouza, opět všechno stačili svézt na Babiše. Jediný normální a srozumitelný byl zástupce ooravdových zemědělců. Jak to vidím, my se politiky nenajíme a chudáci Němci budou mít potraviny levnější. U nás totiž děláme z kozlů zahradníky.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.