Reklama

neděle 21. června 2020

V době koronavirové krize, kdy je třeba otáčet v ruce každou korunu, Praha schválila dotaci milion korun pro festival homosexuálů.

Primátor Hřib (Piráti) zvýšil letošní dotaci homosexuální
exhibici PPP 2020 na rovný milion.
Radim Fiala
21.6.2020   SPD

To je neskutečné. V době koronavirové krize, kdy je třeba otáčet v ruce každou korunu, zastupitelstvo Prahy zejména hlasy Pirátů, Prahy Sobě a Spojených sil pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) schválilo dotaci jeden milion korun pro festival homosexuálů Prague Pride. Je mi z toho fakt zle. Mnozí důchodci u nás živoří na hranici bídy, ale Praha vyhazuje peníze za takovéto sluníčkářské šílenosti… Co si myslíte Vy? Nedaly se ty veřejné peníze využít lépe?

Peníze na propagandu homosexualismu narůstají. Ještě v roce 2017 dosahoval grant pro pořadatele Prague Pride výše 200 tisíc korun. V dalším roce došlo k navýšení na 388 tisíc korun. V roce 2019 Praha dala na festival 800 tisíc korun a letos se počítá s rovným milionem korun.

Sexuální orientace je soukromou záležitostí každého. Hnutí SPD odmítá perzekuci homosexuálů a homosexuálové mají dle nás právo na stejné občanské svobody jak

o ostatní občané. Největším nebezpečím pro homosexuály jako osoby je v současnosti nenávistný islám, který prosazuje trest smrti za homosexualitu. Podle hnutí SPD je základem státu ale tradiční rodina, ve které táta s mámou vychovávají děti. Tradiční rodina si od státu zasluhuje všestrannou podporu a ochranu.

Také víme, že na Prague Pride dochází k různým obscénnostem a zvrhlostem. Myslím, že slušným homosexuálům se také nelíbí, že se tam dějí takové věci.

Hnutí SPD brání tradiční hodnoty a normální svět pro normální lidi a jasně vystupuje proti totalitní politické korektnosti, multikulturalismu, zvrácené teorii genderu, pozitivní diskriminaci či propagaci ideologie homosexualismu, která pro homosexuály vyžaduje privilegia a adoraci. Uděláme vše pro to, aby se podobné zvrácenosti jako na „liberálně-demokratickém“ Západě neděly i u nás. Braňte prosím normální svět s námi.
Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

50 komentářů :

 1. Krystalicky čistý populismus pana poslance Fialy. No jo, volby se blíží. Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ba ne Petře, jen selský rozum, zdravý selský rozum. Ale o tvém rozumu lze úspěšně pochybovat. Nebo jsi snad přisátý na tyhle homoprachy, co vydává pirátský pražský magistrát v době, kdy by měl každou korunu obracet mnohokrát v ruce, než ji vydá? Inu piráti mají příhodný názav - krát, loupit a krást.

   Vymazat
  2. 7:18
   Tak Praha najde prachy na polonahé maškary, kteří se tam tak producírují před dětmi, i s dětmi, a dokonce pedofily, kteří tam taky bezostyšně propagují jejich zvrhlé choutky. Kritika od pana Fialy je zcela důvodná.

   Vymazat
  3. Jsou jich prý 4% a co těch zbylých 96%? Ty se mají dívat, jak Satan rozhazuje rozpočet Prahy? Vidlák zůstane vidlákem! Ano, volby se blíží a mnoho lidí během krize prozřelo, jak to je ve skutečnosti s tou EU atd., já jim věřím, že se to projeví! Na just dělaným průzkumům!

   Vymazat
  4. Krystalicky čistý už tady také jeden exhiboval a dopadl dosti blbě. Starý negramotný blbec.

   Vymazat
  5. 7:18 Pan Fiala má naprostou pravdu rozhazovat prachy když se začíná propouštět je hloupost největší. Také pyjáti neumí vládnout jen prosazují šílenosti eu. Naštěstí vládnout nebudou volby se blíží a Babiš to má jisté.

   Vymazat
  6. Takže v Praze chybí jesle a školky, hřiště pro základní atletickou a brannou přípravu dětí a mládeže, postavené komunisty byly po převratu rozprivatizovány, nebo zlikvidovány... na nemocné české děti jsou vypisovány sbírky mezi "sockami"...
   Ale na blbosti, jako je přejmenovávání ulic po kdejakém cizím šaškovi, na bourání pomníků nejzaslouženějším, na exhibicionismus úchylných a na památníky nepřátel, zločinců a vrahů, na to Praha má, i kdyby si Hřib u hebrejse na 100% úrok měl půjčit... Oni ti, co přijdou na Magistrát po něm, dluhy zaplatí i s lichvářskými úroky - a nezbude jim na nápravu křivd a odčinění lotrovin popřevratových "magistrátníků"... kteří jsou dávno za vodou - někteří i doslovně.

   Vymazat
  7. Praha má propadlé chodníky, zastaralé stanice metra, špína kam se podíváš, ale Hřibovo vedení vyhodí milion oknem. Proč musí být Praha trestána takovým neschopným politickým politrukem.

   Vymazat
  8. Tak to si musíte s tím Slavičíňanem udělat v Praze pořádek.

   Vymazat
  9. Hřibe se svojí tlupou ,jakým právem rozhazujete peníze pro maškarádu deviantů?Dáváte to ze svého?

   Vymazat
  10. Ten kok-ot se ve Slavičíně jen narodil a ve velmi jeho brzkém věku se hřibovci přestěhovali do homopráglu. Takže je více pepan než vidlák ze Slepičína.

   Vymazat
 2. Práge pride, POCHOD DŮSTOJNOSTI A HRDOSTI našich postižených občanů za svá práva. Nevím, zda by se normální chlapi při tak vážné příležitosti zmalovali, nalepili řasy, nasadili na ksicht náhubky, vystrčili p.del z kalhot...A ženský...? No každý si představujeme hrdost a důstojnost jinak.Nevím zda jsou na tuto akci přizváváni též stejně postižení nekrofilové, zoofilové, pedofilové...a nebo se dočkáme jednou jejich samostatných hrdých pochodů. Každopádně doporučuji se jít na tento pochod podívat. Tam uvidíte, co v televizi neuvidíte. Tu správnou hrdost a důstojnost. A to není nic proti takovému Berlínu, tam večer veřejně muži souložili a ženy se muckaly. Samozřejmě se vší hrdostí a důstojně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co vyroste z dětí, které budou vychovávat? Budou li se muset dívat na to, jak se dva tatínkové mají rádi a spolu se šmajchlují? Jak chodí v dámských šatech, malují se a s jakou láskou klukům myjí pindíky...

   Vymazat
 3. Buďme trochu shovívaví. Co by se ti buzíci nemohli někdy proskočit. Jen nevím proč se to neplatí z nemocenské.

  OdpovědětVymazat
 4. Petře půjdeš s holou řití do průvodu těch masek? Tak to jsi borec, ale všeho do času.

  OdpovědětVymazat
 5. Víte někdo, kdo všechno-konkrétně jména- z těch co toto schválili je teplý buzoš ?

  OdpovědětVymazat
 6. Skutečná svoboda v naší zemi, naší společnosti nastane v ten okamžik, nás všechny opustí poslední liberální bojovník, který se jí zaštiťuje a koná jejím jménem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skutečná svoboda v naší zemi, naší společnosti nastane v ten okamžik, kdy nás všechny opustí poslední liberální bojovník, který se jí zaštiťuje a koná jejím jménem.

   Vymazat
 7. Babiš slíbil rozházet bilion, a zatím není ani v půlce. Tak proč by se města nerozšoupla? I o hlasy teploušů se hraje. Vždyť to koneckonců čiší i z toho článku, že SPD stojí o jejich hlasy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím co z toho "číší", ale organizují to Piráti a proto je lidé volí. Je to hezké, prohlédnout si barevný průvod a rozličné velikosti pohlavních orgánů.

   Vymazat
  2. ... ale za svoje. A
   ´t se na to buzny složí. Nevím, proč by seto mělo platit z našich daní.

   Vymazat
 8. Je to symbolické pro to co Praha nejvíce potřebuje. Ty neustálé debaty o nějakých LGTB jsou už na Chocholouška. Představte si že by se takhle předváděly chovanci všech možných ústavů? Možná že ani do ústavů nepatří, možná jsou normální a já nenormální. Starý negramotný blbec.

  OdpovědětVymazat
 9. Pomník Vlasovcům, pochod úchylů v Praze, stržení pomníku maršála Koněva, Hřib primátorem, cvok v Řeporyjích dělá starostu, Němcová kandidátka do senátu, nebo dokonce na Hrad ??? Tupý hokejista Hašek, také kandidát na prezidenskou funkci,umělci dotace, může se tady v tom srabu vůbec ještě někdo něčemu divit ? Vždyť v tomto kocourkově je všechno postavené na hlavu a to už třicet let.

  OdpovědětVymazat
 10. Babiš to dělá proto, aby u nás nedošlo k hladomoru. Pokud se budou peníze rozhazovat buzíkům, nevím kdo z toho bude mít prospěch. Snad se lidé probudí a ve volbách to buzíkům a jejich Pirátům spočítají.

  OdpovědětVymazat
 11. Výsledek takovýchto festivalů bude ten, že ještě více popudí normální lidi proti homosexuálům. Proč je potřeba propagovat homosexualitu?? Komu tím prospějeme?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byli jsme jedním z prvních států, který zrušil homosexualitu jako trestný čin (Němci až po nás). Za socíků o nich nebylo slyšet a byli tolerováni. Cupák, Moravec(herec), Vašinka, Dočolomanský... nikde netroubili, že jsou teplý. Nikdo je nijak za svou homosexualitu neodsuzoval. Byli populární a oblíbení. Doba se mění a já, myslíc si o sobě, že jsem normální pomalu zjišťuju, že jsem asi vlastně nenormální...

   Vymazat
  2. Přesně, stát kde se tohle děje, rozlobí nespokojené ofčany a ti se v hojné míře dostaví na Majdan, kde jim Mírda von Tullamore po boku s Minářem vysvětlí, jak je má ŕád a jak je chápe. Už tomu rozumíte?

   Vymazat
  3. Neprospějeme nikomu, ale jsme přeci světoví a to se počítá!:-) Ať to platí ostatní, z jejich peněz to není!

   Vymazat
 12. Kolik z toho milionu půjde na nákup lubrikačního gelu? Neměl by tu někdo,už konečně, začít propagovat správné používání lidských pohlavních orgánů? Pokud "to" někomu nervu kdoví kam, tak to není důvod k hrdosti ?.

  OdpovědětVymazat
 13. „Pan M. Šorm (a další pokrokáři) je přesvědčen, že české země byly s globální ekonomikou a zločiny koloniálních mocností po staletí integrálně provázány. Zkrátka jsme byli součástí zločinné evropské civilizace a dnes se za to musíme upřímně kát, a zaplatit tím, že se o svůj blahobyt rozdělíme s migranty,“ uvedl diplomat.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020062012115052-byli-cesi-opravdu-otrokari-politolog-zboril-reaguje-na-kontroverzni-obvineni/

  OdpovědětVymazat
 14. Každý máme svoje. Rusové pochod nesmrtelných, my pochod úchylů. Aby bylo jasno: pro mě nejsou úchylové homosexuálové. Ti se tak narodili. Pro mě jsou úchylové ti v tom průvodu. Zejména politici. Bez ohledu na sexuální orientaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Homosexualita "od narození" (geneticky daná) není doložena žádným vědeckým poznatkem, byť je to oblíbený argument homosexuálů. Jejich "jinakost", na rozdíl od pedofilie a dalších úchylek, není diagnózou jen proto, že tak bylo dohodnuto. Nic proti nim, dokud nezačali dělat ze své sexuální orientace věc veřejnou, domáhat se nejen tolerance, ale respektu (vymáhání respektu považuji už za násilí), vynucovat si ústupky, privilegia a dokonce speciální zákony z titulu své jinakosti. Naprostou zvráceností je jejich snaha o adopci dětí. Účastníci průvodu nejsou jen LGBT, ale třeba i pedofilové - další již organizovaná odnož "jinakých". Vymáhání privilegií z titulu jakékoliv jinakosti, nejen sexuální, považuji za násilí menšin proti většině. Dnešní doba je tímto typická. PF

   Vymazat
 15. Řízený rozvrat morálky a státu!

  OdpovědětVymazat
 16. <<<<<toz v pirátskéch bárkách bode asi velké procento bokáló s kordejema...jo oz bode treba okoncit projekt nová evropa a presonót kompars na sibir.....slonce v srdci p.s.

  OdpovědětVymazat
 17. Konkrétně jména buzošů by nebyla nebo máte strach z úchylných idiotů ?

  OdpovědětVymazat
 18. Stává se zajímavým faktem, že sotva z Moravy přijde do Prahy nějaký dacan či pazgřivec, obyvatelé Prahy si jej zvolí primátorem. Zvláštní to lid v matičce Praze.

  OdpovědětVymazat
 19. Praha je Praha, ta velmi dobre vi, co ma delat. O tom, my vidlaci, nemame ani zdani. PRAHA NADE VSE!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 20. Působí to sice i trochu legračně, ale po tom, co se děje v Německu, Francii a USA to rozhodně moc legrační není.
  Docela mě děsí člověk s vysokoškolským titulem, který bojuje právě za stejný stav u nás, jako ve jmenovaných zemích.
  Ať už to má název jakýkoliv, od dob fašismu v Německu a bolševismu v Rusku nebylo nebezpečnější ideologie v Evropě, než je ten jejich globální multidebilismus se stejnými katastrofálními následky pro svobodu a demokracii do budoucna.
  Je to řízená, kompletní destrukce systému, která hlásá právo na anarchii a pouliční vládu chudých, mnohdy rasově diferencovaných menšin ve prospěch velmi úzké bohaté menšiny.
  S pracující většinou se zde jaksi nepočítá. Tedy alespoň co se svobod a klasické demokracie týká. Kdo by je pak taky všechny živil, že?
  Jo a uhodnete klasické složení České trojky podle pohlaví? Když už známe tu ruskou a švédskou... :-)

  OdpovědětVymazat
 21. Milion na buzeranty, to jsou drobné pro pepíky…..
  BEZ POŘÁDNÉHO WC TO PROSTĚ NEJDE.

  Předpokládám, že do této kadibudky jejíž skutečnou cenu
  odhaduji na 45.000,- Kč, kterou nechal vybudovat starosta Prahy 6 za
  TOP 09 KOLÁŘ za 3.600.000,-Kč se při uvádění do provozu šli
  slavnostně defekovat a pustit tam první exkrement: KAREL SCHWARZENBERG
  - Havlův kancléř, exministr zahraničí, první předseda TOP 09 a
  nyní čestný předseda TOP 09 MIROSLAV KALOUSEK - bývalý předseda
  lidovců, ministr financí za lidovce, vyhozený od lidovců,
  místopředseda TOP 09, předseda TOP 09, ministr financí za TOP 09 a
  vyhozený z ministra financí za TOP 09, PEKAROVÁ ADAMOVÁ-
  předsedkyně TOP 09. A bylo by nedůstojné aby tu čtvrtou šišku tam
  nepoložil i starosta Cajzlu 6 za TOP 09 KOLÁŘ, objednavatel této
  kadibudky, který se strachy teď schovává před Rusem.

  Na stěnu té kadibudky napište: " Tady se to krásně s..e, vítr
  fouká do pr..le, s kulkami mi vítr hází, jenom papír, ten tu
  schází".

  Já vám to tam napíšu sám, bez nároku na dalšího půl milionu
  odměny , pouze za barvu a štětec.

  Lepší pomník jak tento hajzl za 3.600.000,- Kč si už nemohla TOP 09
  postavit. Jestli se nemýlím, tak TI SAMÍ postavili lavičku V. Havla
  za pouhých 850 000,- Kč. Nedávno to tady kolovalo a seděl na ní
  Jakeš.

  https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/zachod-praha-6-verejne-wc-cena-bytu-verejna-zakazka-kolar-sputnik-pirati-0191104.html

  OdpovědětVymazat
 22. Priroda je priroda a ze prdelka pana Hriba touzi , co s tim nadelame....

  OdpovědětVymazat
 23. Páni konšelé, netestujte trpělivost občanů. Zrovna teď,kdy všichni šetří, vy marnotratně rozhazujete ze svěřené společné kasy,buď je to provokace, nebo naprostá blbost. V obou případech (akce socha a prideparada) doporučuji zaplatit náklady z vašich kapes a podat demisi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pražský lid má ve své tradici defenestrace.

   Vymazat
 24. No - vždyť jen proto bylo třeba trochu víc spěchat na to "rozvolňování" v případě takzvané pandemie.Klidně by všechno nechali zavřené dál, a lidi pokutovali za takzvané " shromažďování" a udržovat"rozestupy" jak debilové. Hadry na hubě. Ale narazili by na ten Minářovo spolek demonstrantů, - a úplně nejvíc by narazili na ten pochod nahých prdelí. To by si nikdy nedovolili tyto devianty omezovat. Klidně se upustilo od filmového festivalu ve Varech, nekonala se celá řada jiných akcí - tam si to všechno můžou vládní zmetci dovolit, ale nahé prdele si rozhněvat nesmí. Tak se rychle rozvolňuje, aby se to do pochodu nahých prdelí stihlo.A ty prachy? To je k blití! Prachy pro průvod deviantů a úchyláků - to je pořád nadávek na komouše - kolik asi stál každoročně slavený svátek práce po celé zemi, a průvody pracujících? Jenže -tomu se pošklebovali, to se zavrhovalo - stejně jako něco tak úžasného a velkolepého, jako byla spartakiáda. Nikdo už by nic podobného zorganizovat a nacvičit nedokázal. Ale nastrkat prachy perverzním šmejdům, deviantům a úchylákům s nahými zadky, - to holt je to správný! Tohle je tak strašný pokrytectví, a tak směšný a ubohý, že nemám slov.Neznám jediného člověka, který by za tohle politiky chválil.

  OdpovědětVymazat
 25. Znovu "revoluce bezpohlavností" se přihlásila ke slovu cestou češtinovědců a jejich prokletím koncovky -ová u příjmení ženomužů. Ale zcela se přehlíží jména křestní, která zcela trestuhodně odhalují pohlaví dokonce i nekřtěných. Milí vědci češtináři, navrhněte konečně jména křestní, která nebudou identifikovat pohlaví jejich nositelů. Konečně jednou musí ten rasismus dělení lidí podle pohlaví skončit! Jinak bychom mohli skončit jako ten dobytek boží, že vedle býků a krav budou i volové. Nebo je to už realita?

  OdpovědětVymazat
 26. Tedy pořádat festival homosexuálů v Praze, která je ženského rodu, je více než paradox. Ale jak na to, když čeština má 3 rody! Tak to je skutečně jazykový hnus a lidstvo střední Evropy pláče, že není tentatoty Praha, Brno, Pardubice, Kolín...

  OdpovědětVymazat
 27. Zlatá Praha hyne rukou primitivů. Představa, že se opět pohrnou duhoví nadlidé ve velmi úsporném oblečení jejími ulicemi a budou ostatní poučovat především o sexuální neomezené svobodě, je jedním z výsledků převratu před 30 lety. Menšina terorizuje většinu a ohrožuje mravní výchovu dětí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni nikoho nepoučujou, unknowne 21.43 oni jenom řvou, šklebí se, hulákají, oblečení jsou jako strašidla, a mají z toho prču, že si to můžou všechno dnes dovolit. Že jsou všichni politici dnes tak zblblí a tak podělaní ze slova "totalita," že si vůbec nedovolí nařídit do průvodu na veřejnosti slušné oblečení a chování. Pravda je, že například festival v Riu se koná už řadu let a má tam své tradice, taky jsou tam aktéři spíše spoře odění, ale proti našemu buzna divadlu to má přece jen úroveň. Tady si to ti parchanti užívají, a zvlášť je baví nasírat lidi kolem. To je na tom baví nejvíc, na té přiblblé a ubohé provokaci. Kdyby si jich vůbec nikdo nevšímal a nikde se o nich nepsalo, nebavilo by je to. To je taky zvláštní česká vlastnost - nasírat lidi kolem, a vědět, že si to můžu dovolit. Zajímavý - za obnažování na veřejnosti je trest, nebo za vystrkování ptáka - jak asi vysvětlí případným delikventům, že se to nesmí jen mimo průvod - v průvodu můžou mít nahou prdel i ptáka - tam je to v pořádku.České polistopadové pokrytectví je tak blbé a ubohé, že nejde přirovnat k ničemu, co kdy bylo předtím. Tento "režim" a lidi, kteří ho reprezentují, je to nejubožejší a nejblbější ve svém smrtelném pokrytectví, co nesnese přirovnání k ničemu jinému. Za smradlavý prachy? Neumím si představit, za jaký prachy bych byl ochoten dělat ze sebe pimprle a politickýho blbce. Myslím, že u mně to nehrozí ( snad taky proto nejsem žok peněz?).

   Vymazat
 28. Dobře se podívejte na tu fotografii, takto vypadá populista.

  OdpovědětVymazat
 29. Zajímal by mne názor vysokoškolských kádrů Putny a Moravce.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.