Reklama

sobota 11. července 2020

Angela Merkel a neuvěřitelná slova Dity Charanzové


Ivan David
11. 7. 2020
Kancléřka Merkelová promluvila ve středu v Evropském parlamentu jako představitelka Německa, které bude nyní půl roku řídit Evropskou unii ještě více než doposud. Po ní dostali někteří poslanci příležitost 1-3 minuty promluvit. Podle očekávání projevili k vůdkyni obdiv a chvěli se pozitivním očekáváním. Jedna poslankyně dokonce pravila (v oficiálním českém překladu), že ona jediná (Merkelová) „má koule“ vyřešit palčivé projevy Evropy. 
Nás ale musí především zajímat reakce Dity Charanzové (ANO), která v Evropském parlamentu zastává funkci místopředsedkyně a zastupuje zde fakticky premiéra Babiše.

Tato vzácná žena řekla ve svém minutovém projevu:

„Vždy, když se potýkáme s globálními výzvami, ať už je to Putin, nebo Erdogan, tak jste to byla vždy vy, kdo se chopil vedení a sjednotil Evropu. To, co bylo zřetelné na Vaší roli při řešení těchto krizí, byla snaha o realitu, převést slova do reality, ale my teď potřebujeme převést tento přístup, čím dál víc, tady v Evropě, potřebujeme váš přístup, jak restartovat ekonomiku, vy po nás chcete, abychom byli jakýmisi zprostředkovateli, a proto byste tady taky měla hrát roli toho, kdo zprostředkuje zájmy všech stran, nejenom Francie a Německa, ale taky těch, kteří jsou na Jihu, nebo na Severu, aby to zohledňovalo i to, co je naším zájmem v Praze. Já si myslím, že Německo by tuto rovnováhu mohlo nalézt, protože ví, že nepůjde o prosazování německého pohledu na věc, ale aby to bylo předmětem konsensu.“
Co je to za blábol? Paní Angela Merkel se chápe vedení, aby sjednotila Evropu? Putin je globální výzva proti níž nás Merkel sjednocuje? Snad tím, že trvá na dodávkách ruského plynu do Německa? Erdogan výzva je, jeho postup je víc než vyzývavý, ale Merkel nás proti této výzvě sjednocuje? Čím proboha? Tím, že mu Německo dodává zbraně? Tradiční německou podporou Turecku vraždícímu vlastní obyvatele, nehledě na jeho stále agresivnější chování nejen proti Řecku a Kypru, kterým krade z nalezišť uhlovodíky? A Merkelové Německo? Ani slovo proti! Když jsem pozoroval ostré výtky skoro všech poslanců vystupujících v Evropském parlamentu na adresu „vysokého představitele pro zahraničí“ španělského socialisty Josepa Borrella, který si pochvaloval své diplomatické úspěchy při jednání s tureckými představiteli, měl jsem pocit, že tento politik Evropu sjednocuje, ale proti sobě a Turecku. Jakou roli v tom hraje Merkel, to nevím. Určitě neprotestuje. Hrozilo by například zestátnění německých podniků v Turecku. 
Nevím, co je „snaha o realitu“. Realita je realitou bez ohledu na snahu. A „převedení slov do reality“? Například tvrzení „my to zvládneme“. Pokud to zvládá, pak islamizace nejen Německa je jejím cílem, což asi naplňuje obdivem i Charanzovou.
Opravdu potřebujeme Merkelové přístup k „restartování ekonomiky“? Evropská komise si půjčí peníze od komerčních bank, samozřejmě nejlépe německých, a ty pak rozdává a půjčuje dál. Splácet je máme my všichni. Připomeňme „pomoc“ Řecku, z něhož se tato země sotva kdy vzpamatuje. Teď hrozí pomoc Španělsku a Itálii. Nakonec budeme všichni dlužit německým bankám. I když si nepůjčíme. To je to „zprostředkování zájmů všech stran“? Jak to bude „zohledňovat zájem nás v Praze“? Charanzové zakazováním národních vlaječek poslanců, tedy včetně mojí české, je snad důkazem, že Charanzová vlastenectvím netrpí.

Německo, že neprosazuje „německý pohled“? Podle Charanzové má zřejmě Německo v altruismu tradici. Německo hledá „konsensus“, podle něhož je třeba se podrobit jeho zájmům. A Evropská unie je jeho nástrojem. A Merkel tento nástroj bude jako kancléřka předsednické země půl roku třímat ještě silněji. Z tohoto poznání asi plynou Charanzové slova. Takže koho v Evropském parlamentu vlastně zastupuje?80 komentářů :

 1. A proč se tam takoví vlastizrádci jako Charanzová dostanou? Kdo jim tu trafiku zařídil?

  OdpovědětVymazat
 2. Ano, je to tak, tuhle .undu Charanzovou taky vynesla do koryta Bakšišova partaj ANO, stejně jako tu svini Ďourovou...
  Voliči ANO by se teď měli sejít na jednom místě a dopřát si jeden druhému a všem dalším navzájem dlouhý, nepřerušovaný potlesk na obě tváře...
  Oni jsou mj. ti, kteří nás dostali na okraj propasti, ve kterou s EU proměnila po "Lisabonu"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za mrchy ve funkcích ponesou trest ještě i potomci nevinných. Potlesk si opravu zaslouží.

   Vymazat
 3. Ono to je těžké v takové pozici. Za nicnedělání bez nejmenší špetky zodpovědnosti brát tak neskutečný prachy. To potom slabší povaha lehce zklouzne tam kam nemá a snadno zapomene koho vůbec vlastně zastupuje. Je to hezká ženská. Reinhard Heydrych byl take hezkej chlap.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:36
   Co je do krásné nádoby, když je prázdná. A co teprve do do takové nádoby uvnitř které dlí hnus.

   Vymazat
  2. Karolina Stonjeková dokazuje, že všechny ženy nejsou krávy. Je nejen krásná, ale taky je normální, a inteligentní. A proto takové ženy k rozhodovacím funkcím nepustí:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Na-V4-nastoupi-citove-vydirani-jihu-EU-zacpou-hubu-penezi-Nemecka-kontrola-bude-mit-tuto-podobu-varuje-Stonjekova-630260

   Vymazat
 4. Klasika. Vždyť ji Babiš ani nezná, že jo!

  OdpovědětVymazat
 5. To je skvělý článek! Slyšíte mluvit nějakou pindu. Třeba Valachovou nebo Němcovou nebo třeba Charanzovou. A v hlavě se vám dělá guláš, a raději vypnete, nechcete si nechat svinit mozek. Ale když pak někdo překoná odpor a podrobí ty kecy od věci kritice (jako třeba pan David), stává se zcela zřetelným, že mluvily opravdové PINDY. Co s tím, když na logiku a pravdu se nehraje? A na co se vlastně hraje? Kdo tlačí PINDY do (o)pozic??

  OdpovědětVymazat
 6. Devotnost této "dámy" je opravdu zarážející. A to, že je to Babišova "dáma"? Vždyť ona jenom prozrazuje jeho pravou tvář! On je u moci dost dlouho na to, aby bylo možno posoudit, co je skutečně zač. "Vlastenectví" úspěšně předstírá, aby si udržel voliče, kteří se rozhodují nejspíš pouze podle řečí a koblih. Ovšem činy jim jaksi unikají. Příklad. vlastenec by si u zdi nářků rozhodně okázale nenasazoval jermulku, aby to viděli všichni mocní světa, hlavně ti pejzatí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co se té čepičky u Zdi týče - to je jaksi "tradiční úkon", se skutečným smýšlením toho, kdo si ji nasazuje, nemusí mít žádnou souvislost.
   Taky jsem si ji dal, když jsem tam z turistické zvědavosti zabloudil...

   Vymazat
  2. Ach bože! Anonyme 17.08 - Předvede tenhle národ (dřepící u PC) někdy taky něco jinýho, než sprostý nadávky na Babiše? Úplně všechno! i co s ním vůbec - ale vůbec nesouvisí, převedou tihle pindalové tak, aby mohli urážet Babiše - a proč? To nechápu. Kde se vzala tahle hnusná nenávist? Z těch třiceti let, kdy se systematicky kurví a przní náš národ, je on premiérem asi tři roky - ale musí odsrat naprosto všecko! Co se děje, a co se ještě bude dít, si plně zasluhujeme, neboť předvádíme blbce, kteří nevědí, co by chtěli, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou. Jak typické! Tak jste si odplivl -a ulevilo se vám? Už je to dobrý? Pořiďte si plivátko hned vedle PC, ať můžete při tom verbálním plivání plivat i fyzicky.

   Vymazat
  3. Ad 16:36 - naprosto s Vámi souzním! Ale k 17:08 - to je člověk, jehož chápání společenského dění je na úrovni hospodského chasníka. nedochází mu vůbec nic, nebo jenom málo z politického zákulisí, a to nejen doma, ale už vůbec nic ze světového scénáře.

   Vymazat
  4. Pro 19:16. Douč se symboliku, turisto. Babiš tam byl coby předseda vlády, nikoliv jako Ty, turisto. Tímto gestem přijal Halachu, načeš obratem dostal pozvání do Washingtonu, kam odjel i s šéfem detašovaného pracoviště CIA Koudelkou. Tož tak, chlapče.
   P.S. Proto si také mohl strčit jermulku do pravé kapsy.

   Vymazat
  5. 7:51-těm blbcům je zbytečné cokoli vykládat o těchto věcech, oni na to čumí a přitom nic nevidí a nejsou schopni si ani spočítat, že 1+1=2 a když jim to vysvětlíte, tak vám začnou nadávat do komunistů a provokatérů a s odkazem, že "v televizi říkali něco jinýho.."a nejraděj by na vás vzali klacek.
   Vlastnímu fotrovi, kterýho znají celý život nevěří, ale nějaký pětadvacetiletý, anorektický pí.e na práškách z televize, o který neví vůbec nic, ani jestli to náhodou není jen nějaký hologram, tak té věří všecko, co z ní vypadne a i to její h...., co z ní vypadne jsou schopni považovat za zlato...

   Vymazat
 7. Zatracený ženský pokolení, už aby ti muslimové "s velkými nadrženými pt... s koulema" v tom gender zmatení udělali pořádek ..

  OdpovědětVymazat
 8. Jestli k tomuhle bude Babiš mlčet, tak podle mne ztratí (minimálně u mne určitě). Do zadku Němčourům leze jen kolaborant. Myšlenková síla a sláva zjevně ... charan(t)z ... (místo teček doplňte co chcete, malé písmenko - chá - úmyslně) se prostě dotýká veličiny známé u nás jako kráva nebeská.

  OdpovědětVymazat
 9. Charanzová je zaprodaná vygumovaná osoba a tento její projev by si měli poslechnout všichni voliči ANO, aby v následujících volbách neudělali stejnou osudovou chybu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je že jsou především vygumovaní voliči. Táta volí komunisty, tak já aby se to vyrovnalo budu volit ANO. S takovou logikou jděte do prdele.

   Vymazat
 10. Ta "naše" baba se snad zbláznila, a nebo je fanatička!!!

  OdpovědětVymazat
 11. Pamatujme si dobře až zase budou nějaké volby, jak bezpáteřní píču si nanominoval ujo Andrej do bruselské mlýnice (on jich tam teda vyslal víc a konkurence je vražedná, ale zrovna tahlecta měla zrovna potřebu dát na odiv svoje nelimitované lokajství komukoliv kdo zrovna třímá v ruce moc, peníze a vliv)

  OdpovědětVymazat
 12. Ať se na mne nikdo nezlobí, ale když se dívám na tu fotku, jistě záměrně vybranou, ani se nedivím, že Němci pořád "lezou" všude možně. Mít tohle doma, taky bych utíkal horem pádem nohy na ramenou.
  A kde jsou nejhezčí holky? V Česku, Srbsku, na Slovensku a v Rusku. To je celá politika Němců, dokud byli ještě chlapama. Feministky v současném velení země to přejaly ze zrcadlového důvodu.
  Ale jinak, ať si doma dělají co chtějí, ale nechají totéž dělat ostatní. Jinak pro ně stejně dříve nebo později přijde alternativa ve výsledku podobná První světové válce či té Druhé. Nejspíš to je skutečný důvod, proč odešla Velká Británie z EU.

  OdpovědětVymazat
 13. Přce Babiše a jeho Agrofert DE... vždyť "EU je geniální projekt"...
  Proto A.Babiš a jeho melodyboys (včetně opozice) podpoří balík 750 mld EUR pro nadnárodní banky a korporace výměnou za minimim migrantů a pár drobků dotací... k ničemu to nebude - Řecko, Itálie a Španělsko do 5 - 10 let stejně zkrachují...naši potomci budou ty dluhy splácet 100 let... na podzim to začne a příští rok po volbách se to rozjede na plné pecky... A ti hlupáčci ještě Babišovi tleskají a dávají mu 30% hlasůů, ubožáci...budou se divit...za dva roky jich bude plná Letná a budou je rozhánět vodními děly a slzným plynem...Soroš bude Babišovi blahopřát...

  OdpovědětVymazat
 14. Vzpomeňme na bláboly komunistů směrem k Sovětskému svazu. úplně jedno a to samé. Jediným smyslem těchto blábolů je prokázat podřízený vlezdoprdelismus. To samé bylo za Rakouska-Uherska. Možná mohla Charanzmová začít větou "Poslušně hlásím.."

  OdpovědětVymazat
 15. Článek naprosto správně připomíná, že Merkel je zastánkyní energetické závislosti na nepříteli. Charanzová je naprosto mimo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (18:49):
   Jasně!, je tedy patrné, že těch, kdo jsou mimo, jako je např. i ta Charanzová, bude u nás mnoho. Vás nevyjímajíc.
   ---
   Rusko není naším nepřítelem. To jen vy a vám podobní jej tak (v duchu svého vidění světa) vnímají či jako nepřítele snaživě fabrikují.

   Vymazat
  2. Mimo není Charanzová, nýbrž Vy...
   Charanzová je uvnitř, uvnitř party dirigované Soros & Comp., ona moc dobře ví co dělá a komu to slouží, ona byla na školení pro profesionální podjebávače v USA u struktur "deep state" a podlý a prolhaný Babiš to moc dobře ví a ví i o všech ostatních ze své strany, kdo jsou kromě té Charanzové, Plagy a Adama v sionistickém ASPEN institutu Krvavé Madly Albrightové...
   A kdo tohle přehlíží a dáví jim mandát, aby mu ovlivňovali život, je opravdový VŮL !!!

   Vymazat
  3. Těm, kteří mají obavy z Ruska, bychom mohli nabídnout ochrannou léčbu. Ta by je, a snad i nás ochránila.

   Vymazat
 16. AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  Ktery se s destruktivni, proti evropskou Merkervou tak pohadal, ze to muselo byt utajeno a herinci (Nemcouri) o tom nic nevi !
  Buhuzel nemluvim nemecky a nic nemohu vyslepicit.

  Ma ta zena koule ? Ano ma, jako kolibrici na Sanibelu kdykoliv vidi predstaveno od Globalistu.
  T.j. ONA, ktera pozvala Afriku do Evropy.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalez zase nekamm s temi blaboly ktere nikdy nikoho nezajimaly ,mas mozek a rozhled vygumovance ktery v boji proti komunismu od kolebky ,doslova zblbl.
   jeden dotaz ,cos proti komunistum udalal ? Odpovim to velmi rychle ,utekl jsem rychle nekam kde me vzli ,ze??

   Vymazat
  2. Diky bratre taky neumim nemecky ani cesky ani englis stejne jako ty, zdravim Lakatos ze Smichova

   Vymazat
 17. Proč ji nadáváte, paní Charanzová jen tlumočí názory pana Babiše. Nebo chcete aby mluvila proti premiérovi z vlastní strany?

  OdpovědětVymazat
 18. Charanzová a Dlabajová jsou velezrádci českého lidu a podle toho budou souzeni. Doufám, že se toho ještě dožiju. kromě toho, že berou královský plat europoslance, pracují v EU ještě v Sorosově výboru pro mezinárodní vztahy, za což pobírají další nemalý příjem. Je to jeden ze způsobů, jakým si mezinárodní zločinec George Soros, který nese plnou odpovědnost za vraždy islámských radikálů v Evropě, korumpuje svoje lidi v evropských strukturách. Soros prohlásil, že jeho záměrem je 350 tisíc migrantů do EU ročně.

  OdpovědětVymazat
 19. Podlézavěji snad nezněl ani slib věrnosti III. Říši.
  Pokud tato Charanzová v parlamentu EU vyjadřuje stanoviska hnutí ANO, pak pán_bu s námi.
  Voličstvo toho hnutí by mělo zpozornět a neoddávat se svému snění o tom, že snad bude i líp.

  OdpovědětVymazat
 20. Jó, 650 tisíc měsíčně základ, + 150 tis. na asistenta (třeba manžela), + benefity jako cestování jakýmkoliv dopravním prostředkem zdarma (samozřejmě 1. třídou) a další (repre, na administrativu, na stravu a nocleh...) suma sumárum skoro mega. To si člověk musí zasloužit a pohlídat. A jelikož tito lidé nemají nic, ale VŮBEC NIC na práci, kromě dělání stafáže partičce nevolených úředníků v Evropské komisi, aby si tito mohli hrát na demokraty, tak je to docela příjemné zaměstnání. A ten důchod! Člověk je zajištěn na celý život. Bez práce, rizika, bez odpovědnosti... A je mezi svými. Okolí vlastně k ničemu nepotřebují a občany svoji země už vůbec ne. Tak proč se o ně vůbec zajímat, že?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Píšete o Davidovi? Kellerovi? Nebo snad Ransdorfovi???

   Vymazat
  2. danny 19:45 - nejak se nemohu dopocitat.
   Million Kc mesicne x 12 = rocne = US $ 508 474.57
   T.zn., ze maji o US $ 108 474.5 vice nez ma president Trump, ktery ma US $ 400 000 rocne.

   Maji-li million Kc rocne, pak dostanou US $ 42 373 - coz neni moc !

   Za tento prijem, (ktery neni moc) NESTOJI za to zdradit zajmy zeme ve ktere ziji.
   h.

   Vymazat
  3. Pro 21:41 - studentský nedouku. Tvoje poznámka/otázka není ani chytrá ani vtipná. Proč píšeš blbiny? Hloupý nebo navedený?

   Vymazat
  4. ctvrta trido, mysleno bylo 1 mil mesicne a pro cecha je 40 000 $ asi trochu moc kdyz tam berou prodavacky 15000 Kc tj 600 $ mesicne Ale diky vzdelani s Lojzou Kotapisem a 4 obecna pomocna to chapu ze to nesedi

   Vymazat
 21. To je nechutné.To už není ani pochlebování,to je vlezlost

  OdpovědětVymazat
 22. Paní Dita, byla určitě v kolektivu oblíbená a třídní učitelka ji dávala všem za vzor. Jak vidno z obrázku, u Merkel si stejně nešplhla.

  OdpovědětVymazat
 23. 1. Komentáře MUDr. Davida netřeba.
  2. Pan MUDr. David je psychiatr a na první pohled pozná blázna.
  3. Ale nemůže napsat, že jde o blázna. Musí to nějak kamuflovat, nejlépe lékařskou terminologií.
  4. Proč tam Ing. Babiš tu paní poslal? Ing. Babiš není psychiatr.
  5. Já sám si myslím, že paní Merkelová je nejen nejvhodnější Němka na vedení Německa, ale i nejvhodnější evropanka na vedení celého eurospolku.
  6. Je nejvhodnější Němka, protože Německo potřebujeme rozvrácené.
  7. A je nejvhodnější evropanka, protože i eurospolek potřebujeme rozvrácený.
  8. Je vhodná i proto, že vyšší organizační úroveň na ni něco ví a ona bude poslouchat.
  9. A cílem té vyšší organizační úrovně je rozvrat; proto korona, proto migranti.
  10. Pane doktore Davide, navrhněte Ing. Babišovi i další bohnické chovance. Bude sranda.

  OdpovědětVymazat
 24. Petr Hájek napsal v jednom svém článku o Czexitu následující, cituji: "Babiš je sice verbálně Jánošíkem, ale jeho lidé v Bruselu (zdaleka ne jen Věra Jourová) fungují v opačném směru." :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:00 měl byste se smířit s tím, že premiér Babiš je ve skutečnosti pouhá bezvýznamná loutka v české kolonii, vždyť cokoliv udělá, jakékoliv místní rozhodnutí mu říše otluče o hlavu a zneplatní. Vezměte si například absolutně okrajovou věc jako jsou vouchery za zrušenou dovolenou. I o takové pitomosti rozhodne Brusel a nikoliv nesvéprávná kolonie Česko!

   Vymazat
 25. Babiši, to jsi si nasadil pořádnou veš do kožichu! A vlastně i nám všem. A klidně se vsadím, že není jediná.

  OdpovědětVymazat
 26. bene 19:10 vy (a vám podobní) jste skutečně takový hlupák, že nevíte, jaké možnosti má šéf politické strany či hnutí při sestavování kandidátek pro ty nebo jiné volby, jakou možnost má zkoumat vlastnosti všech těch jednotlivců, jakou možnost má rozhodnout nejen o kandidátce, ale i o tom kdo ve volbách uspěje? A pak ještě, zaručit trvalou loajalitu všech těch zvolených nejen s politickou stranou či hnutím, ale i s vlastní osobou? Potom, když třeba "některým" se přihodí hvězdná eurokariéra? Prakticky bez skutečné vlastní zásluhy? Vy nevidíte, že ona diskutovaná dáma ani intelektem a nejspíš závisle na tom, ani charakterem neoplývá? Rozumem mi připadáte blízko její úrovni. Vás ovšem, zřejmě shodou okolností, možná naštěstí, nikam nezvolili.

  OdpovědětVymazat
 27. Pokud chceme mluvit o vlezkamsi v současnosti, tak je to samozřejmě post+ neonacistickému Německu a potomkům masových vrahů 160 milionů Indiánů a 15 milionů černých otroků, vlez do .... těm, co žijí válkami a umírají mírem. Nejúhlavnějším nepřítelem lidstva je diktatura kapitálu, imperialismus, kolonialismus (dnes nazývaný mírovými misemi), touha po světovládě, země vedoucí války a okupující tucty zemí, vraždící vlastní občany pro černou pleť, země s trisícovkami justičních vražd.... Ne v Rusku, ale na Západě je náš nepřítel a budoucí vrah. Na plánech Hitlera, Himmlera, Heydricha, Mengeleho... se nic nezměnilo, jen když ptáčka lapají, aby ho podřízli, tak m u dělají libé sliby!

  OdpovědětVymazat
 28. Vlastní blbostí zlomí takoví lidé vaz najen ANO, ale i Babišovi osobně. Tedy za předpokladu, že se v republice najde dostatek myslících lidí.

  OdpovědětVymazat
 29. Jenže....... K čemu se mají lidé, potažmo politici vztahovat. K jaké koncepci či ideologii? Žádna není. Tak se potom nedivme všeobecnému zmatení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K jaké koncepci? Žádná není?? (Podle CNN opravdu není, ale ve skutečnosti je, ale nevnucuje ji ČT tupanům každý den 10x do hodiny a proto ji málokdo zná!!!

   No přeci ke "Koncepce sociální bezpečnosti", toť je jediné možné řešení problémů tohoto veskrze zhovadilého světa...
   Jenže vzhledem k zabedněnosti, ignorantství a absolutní "konceptuální negramotnosti" Čechů i okolních národů ani tato koncepce sama o sobě nic nevyřeší...

   Vymazat
  2. Základem jsou znalosti a především vědomosti. Prakticky žádný národ na tom dnes není o nic moc lépe nebo hůře než ten náš. Je třeba lidi naučit rozpoznávat okamžiky manipulace. Žádná koncepce sama o sobě nikdy nic nevyřeší bez odpovídajících vědomostí.
   Proto je tak tragické, jak liberálové všech druhů a mastí tak urputně ničí systémy vzdělávání pokud možno po celém světě.
   První a základní manipulací je, že se jim podařilo přesvědčit většinu (a to i poměrně vzdělanou a znalou), že to všechno je "levicový program". Když si ale dáte všechny jejich kroky jeden za druhým za sebou, zjistíte, že je to "pouze" stádium nejpravicovějšího kapitalismu, které odbourává jedno právo člověka za druhým.
   Klíčovou znalostí je, že levice v představách lidí vždycky chtěla bojovat o SPRAVEDLIVĚJŠÍ svět pro všechny a ne jen pro vyvolené.

   Vymazat
  3. Ano, 9:15- "Koncepce sociální bezpečnosti" -"Dostatečně všeobecná teorie řízení" vyšších sociálních systémů je taková koncepce k řízení života na zemi "lidským" způsobem a sama o sobě bez širokých a velmi hlubokých vědomostí z dějin a sociologie není nic, jen pouhá teorie a nedá se uplatnit a proto byl odstartován systém debilizace národů inkluzí, omezováním všeobecné vdělanosti a zavádění exkluzivity a elitářství do vzděl.systémů...
   Z Pravidel a principů ovládání sociálních systémů čerpá ku prospěchu lidstva jen málo lidí(např. Putin je jeden z nich), zato ti, kteří chtějí ovládnout celý svět a kterým se to i daří, podle těch principů jednají a to už hodně dlouho a jedinou obranou před nimi je právě tu koncepci "šesti priorit řízení" pochopit a využít ji ve svůj prospěch.
   S lidmi ohlupovanými náboženstvími a ideologiemi je hraná hra, již nerozumí a neznají její pravidla, ale druhá strana ano a dokonce určuje její pravidla a tak jaký asi má být výsledek?!
   Stačí si jen přečíst tzv."Protokoly sionských mudrců" bez ohledu kdo co o nich žvaní a smolí na papír, nebo internet a dívat se kolem sebe...

   Je potřeba získat alespoň základ "Konceptuální gramotnosti", jak říká tolik všemi nenáviděný "pan VK" z Aeronetu, kvůli kterému praskají koule spoustě ignorantů a hýkajících oslíků a pak se člověk na svět začne dívat poněkud jinýma očima a obraz, který uvidí bude také jiný, děje a postavy dostanou hned realističtější barvy a přesnější kontury...
   Znát děje a souvislosti mezi nimi, to jediné vytvoří reálná obraz situace a umožní hledat správné řešení a vytváření toho obrazu je úplně jinde, než v židech ovládaných a vlastněných sdělovacích prostředcích a všelijakých bakalovinách a babišovinách, které vás nutí dívat se na svět "hořickými trubičkami", kterými když jsou plné sladké nádivky, vidíte úplné hovno a když to sladké vám z nich vydlabe nějaký parazit, tak uvidíte sice něco, ale nikoli obraz reality, nýbrž jen jeho nepatrnou částečku...

   Vymazat
 30. No jo to si musí poslechnout voliči ANO jinak všichni kromě SPD dělají v eubordelu věci proti svoji zemi. A makrela není žádná vůdkyně jen ubohá pravdoláskařská dutá nádoba.

  OdpovědětVymazat
 31. Předseda SPD nenechal na Evropské unii ani nit suchou. Označil ji za „předražený byrokratický spolek“

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020071112209087-predseda-spd-nenechal-na-evropske-unii-ani-nit-suchou-oznacil-ji-za-predrazeny-byrokraticky-spolek/

  Stonjeková rozbila iluze. Víme, čím otupí EU ostří odporu zemí V4

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020071112209121-stonjekova-rozbila-iluze-vime-cim-otupi-eu-ostri-odporu-zemi-v4/

  OdpovědětVymazat
 32. 22:41 předsedovi SPD (i opozičním) se to dovádí, když nenesou vládní odpovědnost a s tím spojená formální i mocenská limita.
  Europoslancům za SPD v Europarlamentu (ani dané frakci) žádná hvězdná kariéra nehrozí. Za toho stavu pak nutně platí poněkud jiná kritéria. Račte pochopit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:07 Nechte pana Okamuru napokoji je to jediný člověk co se staví za České zájmy. A my se nikdy nevzdáme.

   Vymazat
 33. Když nebude ANO, nastoupí ODS, Piráti a spol. Co se bude dít dál, je naše tragedie. Já osobně jsem volil do EU SPD. ANO to podělalo s Teličkou a Charanzovou, ale zvažte, zda je správné jít v jednom šiku s kritiky ANO. Kteří to jsou a co chtějí, je zřejmé.
  Hádejte, kdyby byl ve vládě "hrabě" Míra de Tullamore, co by dal lidem za problémy s COVID?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:47 Dal by lidem složenku...

   Vymazat
  2. Dal by nám všem facku! Uhodl jsem? :)

   Vymazat
 34. Charanzová je živým příkladem, že u žen se skutečně vzácně snoubí krása s chytrostí.
  Naši předkové asi věděli co dělají, když ženy moc nepouštěli do procesu rozhodování.
  Sám jsem vždycky věřil, že demokracie je sítem oddělující hloupé od chytrých a neschopné od schopných. Zapoměl jsem, že velikost děr v onom sítu určuje inteligence voličů. Vskutku, jak mají hlupáci vybrat chytrého?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 6:44 dotýkáte se podstaty věci. Mimochodem, půvaby madam Charanzové poněkud narušuje její úsměv. Snad proto, že cosi o její povaze naznačuje.

   Vymazat
  2. To máte poněkud podivnou představu o demokracii. Ta tu totiž opravdu je. Stačí znát pravý význam slova demokracie. A ta vždycky znamená, znamenala a bude znamenat především "skrytou" manipulaci vědomí člověka v zájmu jednotlivců.
   A co se týče žen v politice?
   Dám slovo jiným. Ale takový Napoleon Bonaparte by si dnes zcela určitě ani neškrtl:

   Bonaparte Napoleon
   Příroda tomu chtěla, aby ženy byly našimi otrokyněmi ... ony jsou naším vlastnictvím, ne my jejich. Patří nám, stejně jako stromy plodící ovoce patří sadaři. Co je to za šílenou myšlenku požadovat rovnoprávnost pro ženy. Ženy nejsou nic jiného, než stroje na výrobu dětí.

   Dossi Carlo
   Žena nikdy nelituje svých omylů, ale mstí se za ně bez lítosti.

   Menandros
   Žena neví nic jiného, než co chce.

   Basile-Conte Giovanni Battista
   Žena upřednostňuje muže hloupého, který ji povzbuzuje, před moudrým, který ji poučuje.

   Démokritos z Abdér
   Žena je nad muže mnohem bystřejší k zlomyslnosti.

   Montherlant Henry Millon de
   Ženy přikládají větší důležitost své kráse než své inteligenci, poněvadž muži bývají mnohdy hloupí, ale zřídka kdy slepí.

   Goethe Johann Wolfgang von
   Ženy jsou korouhvičky, které se nezastaví, dokud nezrezivějí.

   Wilde Oscar
   Žena není žádný génius, je to dekorativní druh. Nemá nikdy co říci, ale říká to velice roztomile.

   Ebner-Eschenbachová Marie von
   Kde by byla moc žen, nebýt ješitnosti mužů?

   Wilde Oscar
   Historie ženy je historií nejhorší tyranie, jakou kdy svět poznal: tyranie slabého nad silným.

   Maugham William Somerset
   Ženy jsou rozené právničky. Nikdy nemluví přesvědčivěji, než když jsou v neprávu.

   Chaplin Charles Spencer
   Je jeden jediný způsob, jak zacházet se ženami. Bohužel nikdo ho nezná

   Neznámý
   Feminismus je spiknutí žen na ovládnutí světa, které nikdo nechce nebo které nikoho nechtějí milovat. Používají přitom nestydatě všechny ženské přednosti, proti kterým jsou normální muži bezmocní.

   Vymazat
  3. Pane Zhnusený, ta katastrofa zvaná EU není dílem rozumových schopností těch potrhlých ženských po přechodu, které ji velí a těch mladších, co jim jen pricmrnávají...Nejhorší v myšlení a nejasgresivnější jsou škatule se sklonem k nymfomanii a lesby...
   Je to věcí samé emocionální podstaty žen/samic a ta je nutí podřídit se z vychcanosti a za každou cenu vrchnosti v zákulisí světa a vyhovět i když tím ten svět ničí a zničí, jak to dělá ta pitomá Jourová s ČR i okolím.
   Ta se snaží zavděčit za každou cenu i když ví, že co dělá, je svinstvo...Právě přes ní a ty ostatní nány tlačí ten Soros tu svojí agendu a ona je s ním proto taková kámoška a členka sionistického B´nai B´rit..(už i tu svojí blbou, rozmazlenou dceru zapojila, ta dělá v "Člověk v tísni)
   Ale zodpovědnost za ni má ten zmatkař a křivák Babiš, on ji tam už 2x nominoval a všechny ty její doslova pí.oviny trpí!!!
   V politice je to jako na vojně-plnou zodpovědnost a pravomoci má velitel a nejen za to, jaké úkoly se plní a jak se plní, ale i koho k jejich plnění vybere a určí !!!
   Tím pádem za ty krávy v EU a nejen tam za stranu ANO zodpovídá Babiš a zodpovídá i za ty voly Hamáčka a Petříčka, to on si přizval socany do koalice, nikdo jiný...

   Vymazat
  4. 10:44 když už se dovoláváte té vojny, má ten Babiš nedílnou velitelskou pravomoc? Do jaké míry měl možnost Jourovou prokádrovat a jak asi ji může odvolat? Až tak si odporujete!
   Tak toho Babiše zlikvidujte, podpořte tak demoblok i EU a doufejte, že to Okamura referendy a odvoláváním politiků napraví.
   Vy nevidíte, že volby jsou referendem, odvoláváním politiků a instalací jiných, ale že celých třicet let nic moc neřeší? Krom toho, že jakž takž podpořené Babišovo ANO má jedny z nejméně nepřijatelných výsledků. Nebo ne?

   Vymazat
  5. Co to zase čvaníš??!!
   Ten šmejd Babiš moc dobře za ta léta samotnou Jourovou, její názory a její vztahy se Sorosem zná a proč ji nominoval na funkci komisařky před nedávnem podruhé??!!
   Jestli toho Babiš miluješ, tak si ho pozvi na rande, ale nemel a hlouposti pořád dokola o tom, jak je senzační a ještě k tomu vlastenec...
   Ten tvůj demoblok by dělal stejnou politiku, jako Babiš, který předstírá že čelí imigraci a všem ostatním kokotinám s komisariátu EU, ale ti jeho přiblblí ministři to všechno podepisují...

   Jediné, co mu demobloci vyčítají je to, že je nepustí k vysávání st. rozpočtu a proto ho chtějí odstranit a sosat sami.

   Když tak bedlivě sleduješ politiku a tak dobře jí rozumíš tak vysvětli proč demoblok nic z idiotských rozhodnutí Babišovy vlády nekritizuje a jak nádherně se shodnou i při hlasování v PČR i EP??!!
   Proč on nevykope politické nevládky, které se hlásí k demobloku a které mu okopávají kotníky a bere z nich "kádry" do ministerstev a proč strpí, že jeho ministři se houfují s demoblokem v organizacích, jako je např.ASPEN s Žantovským, gen.Pavlem, Albrightovou a Bakalou v čele??!!
   Proč demoblok souhlasí s excesy okolo vrtulníků a BVP pro armádu, proč nekritizuje navýšení kontingentu v Afghánistánu v době, kdy USA se stahuje, proč nezabránil vyslání afrika korpsu do Mali, proč strpí kurvení zahraniční politiky tím troubou Petříčkem, proč podporují ty fízlovací zákony a tu vražednou půjčku z Merkliných coronavirus.750 miliard??!!
   No, protože si v tom s ním moc dobře rozumí hrají s hloupým voličstvem jen takovou "stínohru", aby ukázali, že tu je ta demokracie, ale ve skutečnosti je to jako v USA mezi "oslem" a "slonem" a vidět opozici vůči demobloku v Babišovi a jeho ANO může jen opravdový trouba a politický naprostý diletant. !!!
   Jedinou opozicí oběma bandám pod "jarmulkou"-Babiš a "pod zednářskou zástěrou"-demoblok, je Okamura s SPD a to se potvrdí až teprve když se dostane do vlády, jinak se musí brát s rezervou, protože sliby se slibují a blázni se radují...

   Vymazat
 35. Agente 0:07, předsedovi SPD se to dovádí, když nenese vládní odpovědnost. To ano! Ale nebyl to právě předseda ANO, kdo se na příkaz naší paní Merkelové, odklonil od spolupráce s ve volbách daleko úspěšnější SPD a přiklonil k upadající ČSSD??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě to jsem tu vmetl těm Bakšišovým milcům a mohli se posrat...oni vůbec SPD neregistrují a hrozí se pořád dokola těch znemožněných impotentů, jako Kalousek, Fiala a Pyjátů...
   Lidi jsou nepoučitelná tupý a k myšlení líný dobytek, co si není schopný důležité věci zapamatovat ani na 14 dní a veškerý rozum berou jen z televize...Takže jim stačí něco nasypat do koryta z ČT a oni to s chutí sežerou a pak tu mlaskají nesmysly a bučejí hovadiny...

   Vymazat
  2. Okamuru mám rád, je to férový chlap, ale problém mám s jeho poslanci. Nemohu se zbavit dojmu, že Babiš má lepší přehled, kolik jeho poslanců se ve finále připojí na druhou stranu, ale třeba se pletu.

   Vymazat
  3. 7:52 jak víte, že se Babiš nepřiklonil k vládní spolupráci s SPD na příkaz paní Merkelové? Vy si nepamatujete, jak pan Okamura manévroval? A stejně, díky mimovládní pozici, manévruje i dnes? Jeho problém je jen v tom, že komunisti ho předběhli.

   Vymazat
  4. No Babiš ani Merklová to kupodivu přímo nezdělili. Asi to vynesl někdo ze síajej. Mají ji napíchnutou.
   Pamatuji si, jak byl pan Okamura už natěšený, neboť jeden den grémium ANO s SPD souhlasilo a o víkendu bylo najednou všechno jinak. A přihnala se zpět ČSSD a obsadila nejdůležitější ministerstva.
   Tak kdo z nás dvou má kratší paměť?

   Vymazat
  5. I kdyby kolokole 20:24 s tou pamětí. Pořád mi tam chybí ta Merkelová. Pořád jsem přesvědčen, že ANO se ČSSD hodila víc. I s těmi komunisty.

   Vymazat
  6. Nerozumí tomu, páni kluci manévrujou a manévrujou a přitom Evropu řídí tetinky Uši, Erika, Věruš a Krista. Za chlapy tu zbyl snad jen Orbán.

   Vymazat
 36. Prosím, kdo je Charzanová?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy neznáte všechny své spoluobčan(k)y osobně? :)

   Vymazat
 37. 22:31 & 22:34 Bratri Lakatosove, tesi me, ze jste take ze Smichova, ale musite psat tak, aby nebylo poznat , ze jste postizeni.
  Potom ma Smichov spatnou reputaci a nikdo ho nebere vazne.
  h.

  ----------------------------------------------------

  Panove, vy to v Cesku proti tomu Bruselu PROHRAVATE a my to zde na Floride VYHRAVAME proti Globalistum.
  Policie zatkla za posledni 3 dny 150 ucastniku demonstraci , kteri nicili obchody a auta.
  99 % jsou barevni (jako bratri Lakatosove 22:31 & 22:34)
  h.

  OdpovědětVymazat
 38. Milý Lulu, neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil. Já si myslím, že sranda teprve začíná i u nás. Pánové, držme si klobouky, jedeme s kopce.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.