Reklama

pátek 10. července 2020

Brusel chce, aby Řekové předali Turecku část ložisek ropy a plynu u svých ostrovů

Ivan David
10. 7. 2020

Vysoký představitel EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku a místopředseda Evropské komise Josep Borrell podle řeckého webu pronews.gr počátkem týdne při jednání v Ankaře prohlásil, že „EU má v úmyslu rozdělit řecké uhlovodíky (ropu a plyn) ve východním Středomoří a v Egejském moři mezi Řecko a Turecko“. Na tiskové konferenci po jednání s tureckým ministrem zahraničí Mevlütem Çavuşogluem sdělil, že „toho bude dosaženo pouze prostřednictvím dialogu a vyjednáváním.“
 Šéf unijní diplomacie (na obrázku vlevo) spolu s tureckým ministrem zahraničí (na obrázku vpravo) podle řeckého webu poslali Řecku společný vzkaz, aby se posadili k jednacímu stolu s Tureckem a dohodli se o rozdělení národní bohatství Řecka. Cílem má být, aby  EU a Turecko mohly poté podepsat komplexní dohodu o normalizaci vztahů.
Postoj Bruselu, který je fakticky zradou členského státu EU – Řecka - Borrell na tiskovce vysvětlil tím, že „Turecko je důležitým partnerem, kandidátskou zemí a spojencem NATO“. Představitel EU pro zahraniční a bezpečnostní politiku navíc verbálně napadl i obranné kroky, které řecká armáda a námořnictvo podnikají k ochraně národní suverenity a územní celistvosti Řecka. "Dynamika odvetných opatření nečiní Středomoří bezpečnější a stabilnější zónou," řekl Borrel na tiskovce v Ankaře. Dodal, že: "Současný negativní trend v našich vztazích se musí zastavit a zvrátit." 
Při svém prohlášení v Ankaře hlavní unijní diplomat přiznal, čím EU Turecko úspěšně vydírá. "Turecko projevilo solidaritu a štědrost vůči 3,6 milionům syrských uprchlíků a poskytlo přeshraniční humanitární pomoc těm, kteří byli vysídleni nedávnými brutálními boji v Idlíbu," řekl Borrell na tiskové konferenci v Ankaře. Jaksi přitom zapomněl dodat, že uprchlickou vlnu z Idlíbu vyvolaly právě boje, které tam proti legální syrské vládě prezidenta Bašára Asada vede turecká armáda s podporou džihádistů z Islámského státu (ISIL). Pomlčel i o tom, že za rozpoutáním občanské války v Sýrii stojí právě turecká tajná služba MIT. Stejně jako o faktu, že Turecko vyzbrojovalo džihádisty z ISIL.
Řecký web upozornil, že Borrellovo prohlášení není „bleskem z čistého nebe“. Minulý týden vyslovil německý ministr zahraničí Heiko Maas po jednání s Çavuşoglem podporu tureckému požadavku na předání části řeckých ropných a plynových ložisek pod mořským dnem kolem řeckých ostrovů Turecku. Německo přitom právě nyní na půl roku předsedá Evropské radě. De facto tak vlastně řídí EU. 
Z Ankary letěl Borrell na Kypr, který je rovněž členským státem EU, a v jehož pobřežních vodách rovněž turecké vrtné lodi kradou ropu a plyn. V kyperském hlavním městě Nikósii se kyperskou vládu snažil chlácholit prohlášeními, jak je EU „odhodlána chránit zásady a hodnoty, vnější hranice a svrchovaná práva nebo členské státy“. Na tiskovce po jednání s kyperskou vládou tvrdil, že EU ukazuje neochvějnou solidaritu“.
Včera se ze svého chování Vysoký představitel EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Josep Borrel zodpovídal před plénem Evropského parlamentu. Svou zprávu z jednání zahájil větou, že „se právě vrátil z intenzivních rozhovorů v Turecku a na Maltě a minulý týden navštívil Řecko a Kypr, aby ukázal neochvějnou solidaritu EU“. Dalších několik minut různými frázemi obhajoval nutnost spolupráce s Tureckem, které je podle něj „významným obchodním partnerem EU“. Poté však od poslanců dostal „kartáč“, jaký ve své dlouhé politické kariéře ještě asi nezažil. Francouzský kolega z frakce Identita a demokracie (ID), v níž působí i čeští europoslanci zvolení za SPD, jeho postup přirovnal k Mnichovské zradě v roce 1938. „Vaše chování v Ankaře připomíná jednání Daladiera a Chamberlaina, kteří v roce 1938 v Mnichově předali Hitlerovi československé pohraničí“, řekl při svém vystoupení jménem frakce ID.
Ve dvouapůlhodinové rozpravě Borrellův postup tvrdě zkritizovali zástupci všech frakcí. Proti zradě vůči Řecku se z vystupujících nevyslovil pouze jediný poslanec- zástupce německých Zelených (členy jsou i čeští Piráti). Ten ve svém projevu kritizoval Řecko, že brání migrantům přicházet z Turecka přes Řecko do EU. Ostatní řečníci všech národností a bez rozdílu stranické příslušnosti se Řecka zastali a Borrellův postup odsoudili. Při diskusi padaly výzvy k okamžitému končení přístupových rozhovorů s Tureckem. „Turecko se nikdy nemůže stát členem EU. Prostě proto, že jeho režim nesplňuje požadavky na členství.“, konstatoval rakouský lidovecký europoslanec.
Včera byla bouřlivá debata přerušena. Nyní mají europoslanci možnost připravit na příští schůzi k hlasování návrhy rezolucí. Frakce ID nyní formuluje návrh, v němž bude požadavek nejen na ukončení přístupových jednání s Tureckem, ale i návrh na vypovězení celní unie EU-Turecko. Naši experti připravují i podklady k návrhu na zastavení vyplácení všech plateb z rozpočtu EU do Turecka. Nejen tzv. „migračního výpalného“, ale i plateb na projekty, za něž si turecká armáda kupuje vojenskou techniku, kterou letos na jaře nasadila proti řeckým pohraničníkům bránícím migrantům v pokusu o průnik do EU.

120 komentářů :

 1. Kdyby SKUTEČNĚ EXISTOVALO PRÁVO,tak Mezinárodní soud v Haagu ty svině z fašoEU nechá za tohle POPRAVIT!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11.56 Pane/paní, nezaměňujte, prosím, právo a spravedlnost.
   Právo je jako Bůh - stojí na straně silnějších a lépe vedených a logisticky zabezpečených batalionů, na straně zlata a moci.

   Spravedlnost je chudá dívenka. S poctivostí nejdál dojdeš - ale jenom proto, že nepoctiví nájemci a majitelé práva jedou na vozech, nebo letí... chodit tedy nepotřebují. V nezbytné míře za ně chodí jimi k tomu zaplacení.

   Každému se proto dostane práva, ale spravedlnosti velmi, velmi vzácně. Zpravidla tomu, kdo si ji může dovolit... není laciná.

   Vymazat
  2. Právo bezpochyby existuje. A existovat i v budoucnu bude. Máme za sebou historii dlouhou tisíce let. Jsme schopni se poučit?

   Co je to vlastně "právo"?
   Právo je vůle vládnoucí třídy povýšená na zákon.

   Vymazat
  3. Dohoda se bude jmenovat Mnichovská. Angláni tam pošlou jednoho ze svých zdegenerovaných lordů, tak jako k nám. A to vše pro to, že EU vládnou stejní ustrašení šašci, jako ve třicátých letech.

   Vymazat
  4. Sakra ,co mi to jen připomíná?Že by Mnichov.No opět se ukazuje že na nás vazalech jim vůbec nezáleží.Jde jim jen o jejich zájmy.Pak klidně partnera prodají a nechají rorkrást.Historie se opakuje.A opět všichni mlčí.Až budou chtít mluvit bude pozdě.

   Vymazat
  5. Docela neuvěřitelná informace. Vypadá to tak, že se od roku 1938 nic nezměnilo. Tehdy Západ na zlatém tácu předal Československo, aby "ubránil mír". Dnes se má ze stejných důvodů obětovat Řecko. Problém je v tom, že zkušenosti dokazují, že podobná akce pouze oslabí Řecko a vybídne Turecko, aby se pustilo do války se slabším soupeřem. Doufám, že tato informace není pravdivá (i když nemám důvod autorovi nevěřit).

   Vymazat
  6. TOTO-přesně tak, "Západ se od období před 2.sv.válkou nezměnil a pokud, tak jen k horšímu...
   Strategických cílů z oné doby tou válkou nebylo dosaženo, tak se bude usilovat o repete jen s poněkud modifikovaným materiálem a krapet zefektivněnou taktikou...vše to do sebe zapadá a přesto to naprostá většina veřejnosti není schopna pochopit, neb je cíleně a velmi úspěšně zdebilňována sama tomu všemu nadšeně aplaudujíc a sponzorujíc z vlastní děravé kapsy...

   Vymazat
  7. 11:56
   A první pujdeš ty!!

   Vymazat
 2. Oni do "báně" patří také, myslím Janoušky, Ritigy, Bakaly.
  Je jich dost, na ně soudy nesmí, ale A.Vitáskovou honí po soudech. To je ta správná demo a svoboda co jsme chtěli?


  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/skandal-s-pozemky-pro-janouska-proc-maji-jit-do-vezeni-jen-urednici-111963#seq_no=1&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

  OdpovědětVymazat
 3. To snad není pravda co se děje další Mnichov pro Řecko kdy už konečně Evropa kopne skopčáky do zadku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nejsou Germáni, dobře si je prohlédněte.

   Vymazat
  2. 18:28 A co je eu germánská instituce na ovládnutí a zničení Evropy pod vedením miliardářů z usa.

   Vymazat
 4. No, tak je jasněji. EU odepsala Řecko, které předtím přivedla i sama do obrovských problémů a zvláště Německo. Společně s Tureckem chtějí obejít ruský plyn a ropu, připravují surovinovou základnu pro turecký marš kolem Středozemního moře.
  Je to v podstatě princip Mnichova. A příště budeme na řadě my, abychom předali Německu nezbytné území pro umístění nových imigrantů? Nebo Slováci část "nevyužívaných" území Maďarsku?
  Evropa může fungovat jedině tehdy, když Německo, Francie, Polsko a některé další "velko" státy nikdy nedostanou možnost takový útvar vést (a já se k tomu nikdy nedostanu :) ) a protože je to nemožné, pak jakákoli sjednocená Evropa nemá šanci. Vždycky ztroskotá na samolibosti a sebestřednosti především Německa.
  Pokud by se tak stalo, je jasné, že Evropa propadne Islámu, stejně jako mu zcela zjevně (proč by jinak dělali takové protistátní věci (proti každému státu EU)) propadli ve valné části vedoucí pracovníci EU, Německa, Belgie atd.
  Já si kobereček a modlení směrem k Mekce nikdy nekoupím. Raději zůstanu káfirem.

  "Největší chybou je, že si lidé myslí, že islám je náboženství, přitom je to naprosto čistokrevná civilizační doktrína postavená na zcela odlišných principech než západní civilizace."

  Milan Podlipný
  v MF Dnes (Česká republika) /https://www.cspii.org/cs/

  KÁFIR je ve skutečnosti výraz, který korán používá pro nemuslimy. Obvykle se překládá jako nevěřící nebo bezvěrec, ale tento překlad je chybný. Slovo nevěřící je neutrální, zatímco přístup koránu k nevěřícím je velmi negativní. Korán definuje káfira jako Alláhem nenáviděného. Muslim není nikdy opravdovým přítelem káfira. Káfiry je možné zotročovat, znásilňovat, setnout jim hlavu, strojit proti nim úklady, (i lhát jim (!!) - dodatek ode mne), zastrašovat je a ponižovat. Káfir není plnohodnotná lidská bytost.

  Když si přečtete celou islámskou doktrínu obsaženou v koránu, síře (biografie Mohameda) a hadísech (tradice ustavené Mohamedem), zjistíte, že islám upřel svou pozornost na káfiry. Více než polovina koránu je o káfirech, nikoli o muslimech. Cílem, který popisuje islámská doktrína, je zničení každého káfira konvertováním k islámu, přijetím podřazeného statutu (dhimmí) nebo smrtí. Proti káfirům lze vést džihád.
  https://www.cspii.org/cs/vzdelavani/clanky/kafir/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi pozoruhodná formulace. Ta o tom islamu. Takhle kdysi vypadaly diskuser. Nemusel u toho bejt žádný zapadoser a VENA z dýmky valky.
   Někdy stačí , aby jeden řekl jen jedno slovo, a je to přímo dechberouci , jak dneska píše automat na texty podle české svině Doury.
   Prorokoval jsem po Konevovi debila Curcila , a došlo na nej. Na Douru dojde take. Ta má kromě burela s Reckem také co do cineni.

   Orinoko

   Vymazat
  2. Bylo rozhodnuto, že do houfu EU sehnané národy budou proti své vůli přeměněny v kalergistický centrálně řízený kalífát a Německo při tom sehraje hlavní roli s Tureckem, které aktuálně dodává mohamedánské uprchlíky přes vzpouzející se Řecko a Balkán a taky přes Líbyi, pročež je vládou Merklové tak mohutně podporováno...
   Turecko hraje při muslimizaci Evropy hlavní roli a má za úkol rozšíření sunitského chápání islámu a to na úkor vlivu šíitského Iránu...
   Tyto snahy nepovedou k ničemu jinému, než k rozpoutání vleklého nábožensko-sociálně-kulturně-rasového konfliktu, tzv.řízeného chaosu s cílem vyřadit Evropu jako konkurenci, ovládnout ji a posléze využít k tažení na Rusko...
   Evropu v dnešní podobě k výpadu na Rusko využít nelze a proto musí být přetransformována na daleko efektivnější útvar, než byla 3.říše, která měla svého času stejný úkol od toho samého organizátora...a proto byl německý nacionalismus vycházející ze sionismu nahrazen islámem, který se jeví být ideálem ovládání lidí a celé společnosti a k permanentní agresi a to s dočasnou výpomocí trockismu, který jako sólista v minulosti nenaplnil očekávání, ale jeho uplatnění na Západě zabralo a proto se přidal k islamizaci a řízenému chaosu s takovým nadšením svých mladých hloupých protagonistů, kteří nevědí co činí a jakého zločinu se dopouštějí na jiných ale hlavně sami na sobě a na svých potomcích...

   Vymazat
 5. To přirovnání k Mnichovu je opravdu trefné. Tenkrát Západ směroval Německo na Východ, na Rusko. V současnosti zřejmě nejde o nic jiného. Za Západ, zde vystupuje EU. Řecko je v dobrých vztazích s Ruskem, takže jeho oslabení, je oslabením a provokací Ruska. Také bude zajímavé, kam se postaví nevyzpytatelná Francie, která se od politiky EU, již často distancuje. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neberte v úvahu "informace" masmédií, protože evropské loutky navenek musejí poslouchat rozkazy amerického četníka, ale ve skutečnosti je všechno jinak, protože nejvíce ruské ropy kupují samotné USA a i ten zkapalněný plyn (údajně z USA) vozí do evropských přístavů z Ruska :-)

   Vymazat
  2. No oni Frantíci asi budou dost vytočený, protože nedávno chtěli v rámci "sranda" EU embarga, protože turecký kocábky vesele proplouvají se zakázaným nákladem a džihádistickým kanonefutrem, prohledat nějakou tureckou loď a ihned byli zaměřeni zbraněmi ostatních tureckých lodí, takže si myslím, že se to docela dotklo tý francouzský nafrněnosti, kromě toho, že by to byl jindy důvod k minimálně diplomatickýmu skandálu, ne-li k tvrdším opatřením.

   Vymazat
  3. pamichal10. července 2020 17:29
   Francie měla ambice a nejspíš stále má, být středomořskou mocností. A nyní si tam Turci nárokují půlku středomoří a Frantíky tam školí jako školáky. Něco budou muset udělat, bez ohledu na Němce, tedy EU. P.K.

   Vymazat
  4. Ano Turci zkoušejí trpělovost Ruska.Možná by bylo zapotřebí zvětšit průchodnost přítupu do SM z ČM.

   Vymazat
 6. To je zrůdný západní kapitalizmus a do tohoto spolku jsme vlezli , čeká nás jen další Mnichovská dohoda !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cesi lezou z jedne rite do druhe. Dluzno rict, ze ne narod, ale jeho nevoleni predstavitele. Referendum se proto odmita. Ovcani nemaji narok na primou demokracii jako ve Svycarsku a v Rusku.

   Vymazat
  2. EU rozhoduje komu co patri. Priste to budou Sudety.

   Vymazat
  3. Sultan neda pokoj. Jeho Sultanat Turecko uz vratil do doby pred Atatürkem, jeho postup to doklada. Suroviny nema, ma jenom rajska jablicka na prodej a dela svetovou politiku. To nedopadne dobre.

   Vymazat
  4. 18:42
   Souhlasím s vámi, jen s upřesněním, že Erdogán má vedle rajčat 2. největší armádu v Evropě a v hlavě útočný fundamentalismus. EU snad je hloupá, nebo netuší s kým má tu čest. Už anexe 1/2 Kypru řekla vše. Na každém kroku pokračuje v islamizaci (narozdíl od AtaTürka). Určitě dnes z muzea původně křesťanského chrámu Hagia Sofia (krásné perly bizantské architektury) udělá mešitu. Nechápu, proč se s ním EU pachtuje a dokonce proti Řekům.

   Vymazat
 7. Zajímavé, že Brusel nenabízí Turkům i Ceutu a Gibraltar? Patří přeci Bruselu stejně nulitně, jako řecké ostrovy a přilehlý šelf...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se tomu divím. Já bych jim přidal ještě i Andalusii, Balkán, Panonii, Budapešť a půlku Vídně a zcela určitě bych šel kvůli nim do války s Ruskem. Vždyť to Rusko se rozvaluje v Sýrii, na Kubáni a na Krymu, ne? Na výsostných územích velikého Sultána. Stejně tak bych tlačil na Kavkaz, aby se podčinili, tak jako to jednou udělá Řecko. Gruzie, Arménie, Ázerbájdžán neexistují, to je také starobylé odvěké území Osmanů. Jen nechápu, proč Erdogan trpí Leyen jako svého pašu. Vždyť to je žena prokristovydrahýrány!

   Vymazat
  2. 22.04 Tu Leyen (česky čteno Lejnovou) si Sultán chová jako PAŠU PRO KÁFIRY... Pro ty by sice stačilo i obyčejné prase, ale to neumí mluvit... Alláh Milosrdný, Slitovný, ... budiž jeho jméno nastatisíckrát pochváleno, to ví nejlépe.

   Vymazat
  3. 13:06 Gibraltar je území pod Britskou správou na historickém území Španělska. Ceuta (a Melila) jsou historickou součástí Španělska na Africkém kontinentu. I když nárokovanou Marokem.

   Vymazat
 8. V Bruselu evidentně vítězí komunismus, ale je daleko dokonalejší než ten za Brežněva. Brusel chce rozdělovat cizí majetek. To asi není komunismus, to je evidentně trockismus a anarchie!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jste vystihl podstatu toho, co se vlastně dnes po světě děje. Proto se do toho pořád míchá marxismus, ale v trockistickém pojetí na liberální způsob, čili pro účely kapitalismu.

   Vymazat
  2. Anonymní10. července 2020 13:22
   On ten trockismus, bude komunističtější komunismus, než stalinismus. P.K.

   Vymazat
  3. 13:22 používáte pojem "komunismus" aniž byste ráčil vědět co znamená. O trockismu nemluvě. Prázdně machrujete.
   Krom toho není známo, že by za existence "Tábora míru a socialismu" jeho vedoucí síla, tedy SSSR, připustil nebo vyvolal změny státních hranic mezi členskými státy. Vy o něčem takovém víte?

   Vymazat
  4. Řecko zchudlé a ožebračené, rozprodané za babku v r. 2011 právě zjistilo, jak se EU zachová k chudákovi, kterému tehdy nepomohlo, ale naopak ho zadlužila na věčné časy. I v EU platí, že chudák se žádného práva nikdy nedovolá!

   Vymazat
  5. 13:22 z cizího krev neteče :-)

   Vymazat
  6. 16:44 ať to čtu tam i pozpátku, tak v tom příspěvku (13:22) o ničem takového nebylo ani písmenko a evidentně machrujete vy sám :-)

   Vymazat
  7. 13:22. (: kdo to ví :) odpoví mi na otázku, co je amfora....

   Vymazat
  8. 16:44
   Vietnam?

   Vymazat
  9. 20:41 Vietnam nebyl součástí "Tábora míru a socializmu". Vietnam byl spolu s pádem podpory USA sjednocen aniž by byly změněny jeho státní hranice. K tomu nedošlo ani v důsledku pozdější čínské vojenské intervence.
   21:45 diskutovaný článek se dotýká státních hranic a teritoriálních vod Řecka, pochopte laskavě.

   Vymazat
 9. AŤ už jde Evropská unije do prdele. Je to neskutečný chlív. Proč nerozdělí svoje území a svoje nakradené příjmy?
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opět plný souhlas. K čemu vlastně je tato nevýdělečná, pouze přerozdělující, neskutečně drahá, nefunkční a jak je vidět i podlá instituce !!!

   Vymazat
 10. Řečeno s Krylem: Odpověď cekate? ... Nasr@t, jo nasr@t.

  Orinoko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po kazdem nadseni z prevratu propadaji Cesi kocovine u piva. Jen za TGM jsme mohli delat vlastni politiku. Jinak jsme porad kolonii nekoho, ktery svet rozdeluje ale pokazde jinak. Na nepratele co mu nechteji drzet penis pri moceni a pratele, kteri mu ho drzi. Cesko ted drzi penis Emericanum.

   Vymazat
 11. Jooo, řekl Burrel... Burel, nebyl to nějaký chemický urychlovač plynotvorby? Vy to budete vedet, teď mi to správne slovo chybi. Na chemii jsem byl fakt hodně spatny. Na svět mi stačil kyslik.
  Já vždycky beru fsechny věci s trochou rezervy, jinak bych musel zamířit k Davidovi. Ovšem i kdyby jen 30% z napsaného byla pravda, tak je to KATAstrofa.
  Předpokládám , že nejen my tady vetsinove jsme při smyslech , ale chci doufat , že i svět prostřednictvím povolanych je na tom podobne.
  Takhle dále ponizovat už tak ponizeny stát je tezke europodni vyhlášení desáté zastupne.
  Brusel je zumpa. Smrdí jako OTAN.

  Orinoko

  OdpovědětVymazat
 12. Velká škoda, že Rudá armáda nedošla před 75 lety až k Atlantiku. Když se nepostaráme o sebe sami, tak nás ten psychicky postižený západní soused zlomí. A.Š.

  OdpovědětVymazat
 13. Cista golemiada vcetne sofistikovaneho bombardovani Teheranu...

  OdpovědětVymazat
 14. A co takový odchod Řecka z EU? Že by si to takový národ jako Řekové nechal líbit?

  OdpovědětVymazat
 15. Jó, nakoupit za 10 a prodat za 100. Potom se divíme, že se Němcům tak daří.

  OdpovědětVymazat
 16. EU nemá žádné právo rozdělovat řecké uhlovodíky. Doufám, že se jednou tyhle zrůdy, které hájí zájmy globalistických majitelů EU (t.j. především vlivných bankéřů Rockefelerovy skupiny G 30, řídící také ECB prostřednictvím Lagardeové, dočkají tvrdých trestů !!

  OdpovědětVymazat
 17. Takže stejným způsobem nám Brusel ve vhodný okamžik sdělí, abychom předali Sudety Německu ??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí se podívat podle jakých ustavujících dokumentů "jede" EU a není o čem přemýšlet!!!
   Walter Hallstein je autor.

   Vymazat
  2. EU je nástupkyní 3. říše se vším všudy. Tvoří ji ti stejní na stejném místě ze stejného materiálu za stejným účelem ke splnění stejných cílů, jen jsme se posunuli v čase...
   "Kdo nezná svoji minulost, ten si ji zopakuje..." a to platí i o nás a proto se dle svých schopností a znalostí na to zopakování té minulosti připravte...

   Vymazat
 18. Tak ten Mnichov mě napadl okamžitě po přečtení titulku. To přirovnání naštěstí trošku kulhá. Erďa hraje tak trochu vabank, většinou falešnými kartami a jediné eso nemůže vynést. Rusko dobře ví co tyhle tanečky znamenají, Putin opět posílil a nebude nečinně koukat až se to zvrtne v jeho neprospěch. Zcela jasně to předvedl na Krymu a v Sýrii a na všech prioritách posiluje a v rukou má mnoho trumfů, které s rozvahou šachového hráče uvážlivě používá. Vidím to pozitivně. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 19. Zaplaťpánbůh. že máte v @redakci@ rozum, a zmizeli jste někam na Slunce , nebo poblíž něj.
  Letos to nebude žádná sláva. Carpe diem.

  OdpovědětVymazat
 20. Proč nedostane nic Česko a také par naftových polí v Severním moři? Existuji nějaké mezinárodní smlouvy o hranicích států, hranicích na moři? Jaké hranice jsou platné ze kterých století? Moravo, nekradou ti náhodou naftu a plyn Rakušané a Slováci???

  OdpovědětVymazat
 21. Tak , ze by zase ( co uz v nasi historii bylo )) velka sroceni a volani : dejte nam zbrane, dali jsme si na ne! !

  OdpovědětVymazat
 22. Tak , ze by zase ( co uz v nasi historii bylo )) velka sroceni a volani : dejte nam zbrane, dali jsme si na ne! !

  OdpovědětVymazat
 23. Treba sa z EÚ veľmi rýchle pratať preč. Neviem však, ako sa to dá uhrať so záväzkami štátov a ich občanov v bankách. Štát môže vyhlásiť bankrot, ale ľudia asi prídu o úspory. A bude treba aspoň 10 rokov makať a potiť krv. Myslím, že sme na čosi také už príliš zdegenerovaní. Radšej pokapeme pomaly a nenápadne.
  Navyše, chcelo by to koordinovaný postup CZ,SK,HU,RO, Srbska, BG...s Ruskom za zadkom. Nereálne.

  OdpovědětVymazat
 24. Jeste ze Cesko nema suroviny, to by tady byla Lybie se Syrii dohromady. A co ma, to Socani slohnou a prodaji. hamacek pak za to dostane ministerske kreslo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:35
   Vy si asi myslíte, že SOC DEM je vedoucí strana?
   Probuďte se vládne ANO a připosranec Babiš.
   Václav

   Vymazat
  2. Jen se nemylte, Poláci se třeba časem prokopou kvůli uhlí až k Liberci (důl Turow) a ještě nás připraví o pitnou vodu. Vsadím se, že EU to vadit určitě nebude :-)

   Vymazat
 25. Hm... Kdyže zavlaje na Europarlamentem turecký půlměsíc?

  OdpovědětVymazat
 26. Fašounské vedení eu už neví jak pohrdat názory vlastních občanů.Nikým nevolené vedení eu, absolutně ztratilo pojem reality. Stále se domnívají že až bude evropa islámskoosmanská že oni budou stále u lizu. Ale oni zmizí jako první a to jim přeju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je jim to jedno co bude s eu a obyvateli a u lizu budou, maji vše loutkáři, zbohatnou tak že ostatní schudnou a lidé pláčí na špatném hrobě. Víceméně mají kočí kteří vás mají jako voly v zápřahu.
   https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

   Vymazat
 27. ...vysoký představitel EU se potom vrátil do Bruselu, a radostně vykřikoval ,,přivážím vám mír"...

  OdpovědětVymazat
 28. Teda vy jste mě ale vytocili. Příští týden konci můj odběr u německých h@ven co se elektriky tyce. Už je to domluveno. Když chcete , jde to rychle. Přestaňte do prdele zvanit, a něco jednoducheho udelejte. V Kauflandu se třeba v@serte. Ale to neuděláte , jen zvanit, NATO vás uzije.

  Orinoko

  OdpovědětVymazat
 29. No to snad je nové Evropské císařství.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě ne, nejdříve se musí do Bruselu dostat náš stařičký milovaný mocnář císař Erdogan a jeho rodina ... :)

   (P.S. Jméno jsem vybral dle prozatímního kursu. Můžete tam dodat třeba i "královské" rodiny po Evropě a i VON Merkel dynasty).

   Vymazat
  2. Ne císař, ale sultán :(
   https://cz.sputniknews.com/nazory/2020071112209337-otazka-chramu-hagia-sofia-co-muze-stat-za-rozhodnutim-turecka-premenit-svetovou-pamatku-na-mesitu-/

   Vymazat
 30. Copak se už všichni definitivně zbláznili? My se zde zabýváme jistě skandálním blbnutím zdegenerovaného Borella (ono je jich v EU ostatně takových nepočítaně) a přitom bez většího odporu dovolíme, aby český premiér (povzbuzován sebrankou v parlamentu) odjel do Bruselu odkývat zadlužení našich dětí a vnuků, kteří budou splácet nejen české, ale též cizí dluhy !!! Což nám nevadí, že se k nám chovají jako k naprosto nesvéprávným debilům? Babiš prý nechce být trable maker. Kdy jindy se, k...va, už má zachovat jako politik, který si je vědom své zodpovědnosti před občany, kteří musí každý den doslova bojovat o relativně důstojnou existenci? Uvědomuje si vůbec, že když zvedne ruku pro ten biliónový podraz, tak se stane nejnenáviděnějším mužem české politiky? Vždyť právě proto jej do hlasování tlačí ti zmrdi z TOP 09, Pirátů, STANU, KDU atd.! Vážení, pokud se ale rychle neprobereme a nezmůžeme k nějaké opravdu účinné akci, tak už můžeme na nějakou vlastní státnost úplně zapomenout!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím 23:40, jestli chápete, že onen Babiš může jednat jen do té míry nekonformě, jakou má především doma politickou podporu a obecně jen tak, jaký prostor České republice, v její okamžité situaci, mocenské poměry EU i ve světě poskytují. Být vámi, tak bych zrovna Babiše v jednotlivostech až tak nemistroval.

   Vymazat
  2. Pane z 6:42.v tom máte pravdu, Babiš potřebuje silný mandát k hájení zájmů Čechů a našeho státu, ale ten mu na jedné straně Češi příliš nedávají, neb jsou blbí z jedné skupiny a volí blbo-demoblok a z druhé mu, jakožto nadnárodnímu, kosmopolitnímu oligarchovi nevěří na to zcela oprávněně, neb namísto Okamurovy SPD, hlásící se k vlastenectví a k prosazování našich národních zájmů, si vzal do koalice globalistické a již trvale historicky znemožněné socany s Hamáčkem z ASPENu...
   Takže dát Babišovi silný mandát by bylo zbytečné, on i jeho příručí , mnohdy také členové ASPENu a Soros úderek, kope v první řadě za sebe a svojí oligarchistickou hovniválí kuličku a svého sionistického mentora, držícího jej za jeho stále morálně scvrklejší, ale zato majetkově nabobtnalé kulky...
   Volba oligarchy nečeského původu je ta největší chyba českých občanů, na kterou už brzy tvrdě doplatí a jednou ho budou, až na nepolepšitelné, vskutku chronické blby proklínat stejně, jako toho pobudu Vencu Flašku...

   Vymazat
  3. podrobnsti zde:
   http://www.rukojmi.cz/clanky/10657-k-cemu-jsou-vlastne-volby

   Vymazat
  4. 10:16 on si ten Babiš ty socdeméky do koalice nevzal. Oni byli jediní, kdo do té koalice šli. Pan Okamura se nehodlal umazat a demoblok má jiné ambice. Ale doopravdy, nemyslíte, že to celé protibabišovské tažení něco signalizuje? Zvlášť, když ten Babiš to až tak blbě nedělá?

   Vymazat
  5. 10:16-zajímavá úvaha, také bez řešení! Já si pod pojmem "Babiš" vybavuji hlupáky, kteří prodávali státní majetek za "všimné". Nikdy nebudou potrestáni. Babiš jediný skupoval tehdejším stylem, kdy peníze "nesmrděly". Nedaní na Kajmanech. Dokonce považte byl agentem Stb. a udával tehdejší soudruhy, kteří brali úplatky v zahraničním obchodě! Není to drzost, vždyť s nimi teď musí spolupracovat.

   Co se vrátit k jeho spisu a dešifrovat jeho udané a jejich rodiny, aktivní v současné politice?

   P.S.-Babiš není sice Čech, možná Slovák, je to na závadu z pohledu Československa?

   Vymazat
  6. 14:31-Kecáš, Babiš jednal s Okamurou, ale Hrma Houlihanová z Berlína mu zavolala, aby se s tím japončíkem nebavil, ale vzal do vlády socany a držel se "Agendy 2030", jinak že ho zmáčkne, až z něj budou hovna lítat a v Germanistánu ani nikde jinde v EU už si ani neštrejchne...

   Víš o Babišovi hovno, anebo jsi úplně blbej, když ho chválíš, ale on ti to ještě předvede, až tě budou oči přecházet, pokud nejsi úplnej imbecil.

   Vymazat
  7. 16:14 už sama forma vyjádření vaše, nijak doložené tvrzení znevěrohodňuje. Zahraniční tlaky nelze
   samozřejmě vyloučit. Tehdejší informace o koaličních jednáních jsou ovšem takové, že SPD účast na koaliční vládě odmítla stejně, jako ODS. Politické aktivity sleduji bez toho, že by se mnou cloumaly emoce. Čtěte v klidu, pozorně a možnosti politiků zvažujte. Mějte se.

   Vymazat
  8. 20:26- No, tak pokud sledujete politické aktivity a nevzbuzuje to Vaše emoce vězte, že něco s Vámi není v pořádku a měl by jste bez zbytečného otálení navštívit lékaře, nějakého kolegu doktora Davida, jistě by Vám pomohl...

   Vymazat
  9. Anonymní11. července 2020 20:26
   Pokud sleduji vyjádření T.O., tak ten se do vlády nabízel. Po volbách AB stále lavíroval, chvíli to i vypadalo, že se rozhodne pro T.O., ale nakonec vybral ČSSD. Tím určil, kterým směrem se bude vláda ubírat. Proevrounijním, stůj co stůj. Hamáček z Aspen Institutu to jistí. P.K.

   Vymazat
  10. 21:52 pokud se tedy o a v politice rozhodujete v emocích, pak nezbývá než vaše názory ignorovat. Pokud totéž očekáváte od politiků, tak doufám, že jste v menšině.

   Vymazat
  11. Áááá, pán dělá, že je nad věcí, ale hovno, on má jen dlouhý vedení, hroší kůži a je krapet stižen slepotou...a tudíž reaguje jen na to, co už se nedá ovlivnit...
   Takových rozvážných chytráků je tady celý národ, jedoucí ze setrvačnosti furt tím blbým směrem, který nabral po té slavné Velké listopadové homosexuálně-sionistické revoluci...spěte sladce a krásné sny, ze kterých se neprobudíte ani v okamžiku, kdy vám budou lítat nad hlavou šrapnely anebo mlátit negr na dveře abyste vypadl z jeho baráku...

   Vymazat
  12. 11:06 zapomněl jste v té zlostné euforii napsat, na který z příspěvků ráčíte reagovat. Článek je o tom, že představitel EU od Řeků požaduje, aby ustupovali ze svých práv Turkům.
   Někteří diskutující do toho míchají kritiku Babiše s propagací T. Okamury s tím, že proti současné vládě používají argumentaci současné opozice i orgánů EU. Vy 11:06, zaslepen vztekem nechápete, že nahráváte právě tomu, před čím tak bouřlivě varujete.
   Otázkou je, zda jste stejně bouřlivě, svého času, nevykřikoval a nezvonil klíči.

   Vymazat
  13. Anonymní12. července 2020 15:14
   My, co více dáme na věcné argumenty, než na emoce, volíme SPD a také chápeme, že přispěvatel 11:06 reaguje na příspěvek 23:46. P.K.

   Vymazat
 31. Potřebuji vysvětlit, co znamená "Brusel chce", chápu to dobře, že Soroš rozhodl, co chce? Lidoví bruselští sorošovi komisaři rozhodnuli o rozšíření osmanské říše?

  OdpovědětVymazat
 32. Musím podotknout, že text této zprávy se znovu a znovu opakuje na oblíbených zdrojích jako Parlamentní listy, Nová Republika, Vaše věc, České národní listy. Stejný článek je teď zde Samizdat (Facebook) v angličtině.
  Když jsem se chtěl dovědět více, jako třeba kdy přesně byla vyřčena ona slova o rozdělení „řeckých uhlovodíků“ (v článku stojí, že se to stalo „začátkem týdne“), nenašel jsem na jiných českých médiích žádnou zmínku.
  Přiznávám se ale, že jsem sice velmi důkladně nehledal, ale obvykle zmínky není problém vyhledat, ne však zde – pořád jen výše uvedený text, texty o této události z jiných zdrojů neexistují…
  Ve zprávě se uvádí, že tento postup tvrdě kritizovaly všechny frakce na plénu Evropského parlamentu, kromě Zelených (kteří též zahrnují české Piráty), což by jistě bylo dobře...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:04
   Ještě máte čas se zachránit, pokud přestanete konzumovat vámi jmenované prolhané weby, na jeden jste a to na ten nehorší zapoměl a to sputnik.
   Nevím proč někteří lidé tak rádi konzumují tyto prolhané žumpy. Asi to bude mít spojitost se vzděláním, tupci a hlupáci si také kupují dennodenně BLESK .

   Vymazat
  2. Otázka je zda věřit informacím poslance Ivana Davida nebo ne, že? To si musíte rozhodnout sám. Když si "ukopnete" palec až vám třeba "zčerná", tak taky nikde nenajdete zprávy, pokud ji, tu informaci, na internet nedáte sám.
   Na internetu je jen to, co tam někdo dá a někdo to zase třeba nesmaže. Prověřovat je dobré, ale někdy - jak je vidět - až frustrující. V novinách to bylo podobné, jen s tím rozdílem, že informace šla uchovat třeba jako výstřižek. Televize a rádio to pronesou a pak už jen mlčí, když se jim to nehodí. Nahrávky dnes v rámci "střihových a montážních" možností celkem nic neznamenají. Bohužel.
   Informaci můžete také prověřovat z hlediska pravděpodobnosti. Některé předpoklady, které byly před touto událostí:
   1. Turecko prohlásilo veřejně "zájem" NEJEN o některá řecká území
   2. Turecko posílá imigranty do Evropy a zcela nepokrytě vyhrožuje "zvětšením" "proudu" (ve skutečnosti to nikdy nebude chtít dobrovolně zastavit, dokud k tomu nebude donuceno silou)
   3. EU je politicky a vojensky slabá a bez skutečné evropské armády (armády NATO mají jiné velení a jiné, jen "náhodou" občas souhlasící cíle), představitelé Evropy se veřejně pokořují před zástupci Islámu a muslimy (Merkelová, papež ...)
   4. Řecko a Turecko mají dlouhodobé územní spory, které však "vyspělou" Evropu "jakoby" nezajímají.
   5. Řecko je pravoslavné, Evropa převážně katolická a protestantská, Turecko věří v proroka Muhammada jediného proroka Alláhova (což je obrovský rozdíl oproti tomu věřit "jen" v Korán).
   6. Evropa má zkušenosti s rozdáváním cizího území, které jim nepatří a nebo jeho rozdělováním. Stačí si připomenout bývalou Jugoslávii, koloniální panství zejména Velké Británie a území v Africe (dokonale rovné hranice), Indii, konec konců i Mnichov 1938.
   7. EU "bojuje přes Turecko" i s Ruskem a to viditelně nebude zadarmo.
   8. Kdo pochybuje o "čisté" mravní úrovni vedoucích pracovníků EU, sám patří do blázince, protože kdyby chtěl dodržovat jejich "nápady" musel by se nezbytně sám stát schizofrenikem.
   9. Je nutné v zájmu některých nejmenovaných "vyspělých" členů EU, roztrhat Jaltské a Postupimské dohody o poválečném uspořádání nejen v Evropě.

   Vymazat
  3. 9:25-Děkuji za Váš komentář. Všichni, kdož jste jej přečetli si jej "zapište za uši" se třemi vykřičníky !!!

   Vymazat
  4. Bigo2,
   nehledáte a zpochybňujete, a ještě se tím chlubíte. Tak můžete zpochybnit také třeba zdroj z eeas.europa.eu 06/07/2020:

   https://eeas.europa.eu/headquarters/headquarters-homepage/82146/turkey-remarks-hrvp-josep-borrell-press-conference-following-his-meeting-minister-foreign_en

   Turkey: Remarks by HR/VP Josep Borrell at the press conference following his meeting with the Minister of Foreign Affairs Mevlut Çavuşoğlu:

   "Q&A
   ... This is what we have been talking about: To launch negotiations between Turkey and Greece, in one case, and to look for an agreement in order to share the revenues of the hydrocarbon exploitations between the two communities on the island of Cyprus ..."

   Vymazat
  5. Ad 9:14: Tupci a hlupáci věří ČT a ČRo, Respektu, Echu a dalším maniplátorům a lhářům. Vynikají mezi nimi čtenáři Bakalovin: Respektu a Hospodářských novin.

   A pamatuj, pomatenče, Blesk kupují také absolventky vysokých škol, čtou ho dokonce i absolventi, protože vzdělání, zvláště to dnešní, není zárukou inteligence, soudnosti ani dobrého vkusu. Ostatně, ty jsi toho živým dokladem.

   Vymazat
  6. Bigo2 má naléhavou potřebu si nechat poradit, jak porozumět zprávám na alternativních webech. Nikam se nedostanete, jestli se budete v těch zprávách rýpat a snažit se získat dvě potvrzení, že zprávy jsou pravdivé. Zvykněte si na rozhodování o tom, zda je zpráva možná nebo nemožná na základě vlastní znalosti historie. I když se o to současný režim velmi stará, nepodařilo se mu vytěsnit z paměti národa Mnichovskou dohodu. Ti naší současní spojenci jsou schopni všeho. Kdo je připraven, ten není překvapen. Rusáci nás připravili o Podkarpatskou Rus. Spadla nám do klína dočasně náhodou a bylo tam daleko. Aspoň jsme nemuseli bratrům pomáhat, aby nás ve slabé chvilce opustili. Horší by bylo, kdyby někoho v Bruselu napadlo, že nám odeberou Krkonoše, Šumavu a Jeseníky. Takže milý pane kolego se poučte a spotřebujte zprávy ke svému poučení. Míru zdar.

   Vymazat
  7. Anonymní 10:55 prosím naučte se číst:

   1. sám uvádím, že se přiznávám, že jsem sice velmi důkladně nehledal, atd.
   1. ve svém příspěvku nenacházím žádné zpochybnění oné zprávy a nemám žádný důvod jí zpochybňovat. Chtěl jsem si o tom přečíst víc než jen citaci z mě neznámého řeckého webu.
   3. pokud jde o zdroj eeas, který uvádíte, nemusím nic zpochybňovat, protože se tam o výše uvedené záležitosti vůbec nepíše. Píše se tam pouze o možné dohodě o sdílení tržeb z těžby plynu oběma komunitama na Kypru...

   Vymazat
  8. 17:16 Pochopení souvislostí je pro vás překážkou. Proto kdyby vám někdo nabídnul možnost sdílet zisky z vašeho majetku(máte-li jaký) s někým cizím, dopadl byste špatně.

   Vymazat
 33. Pryč z EU zavčas,dokud je vúbec ještě čas !!!!!,..toto rozhodne všechny volby.....

  OdpovědětVymazat
 34. Nějak sorošovaný svět, parazity s jejich spotřebou nevolníků.
  https://www.youtube.com/watch?v=s7bB-K-yV2o
  https://aeronet.cz/news/ve-sluzbach-satanovy-synagogy-desivy-pribeh-srbskeho-prezidenta-ktery-je-varovanim-vsem-vlasteneckym-hnutim-v-evrope-aleksandar-vucic-alexander-soros-george-soros-joe-biden-barack-obama/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:02
   Utajený blouznivec VK s jeho falešnou alternativou Aeronetem, podporovanou mainstreamem, ocení jenom zoufalci, co jedou na antisemitismu, manipulacích, mystice, i lžích, protože se skutečné alternativy bojí. A jenom ti vám také na opakované házení udičky skočí, i bez návnady.

   Vymazat
  2. Blouznivec a ještě k tomu ve vleku toho mainstreamu jsi sám a to i toho, co si tak hrdě říká "opravdová alternativa" viz. pošetilec a oportunista Kapal a jeho SR.
   Pokud jsi takový skvělý znalec Aeronetu a jeho bludů, vyvracej je a to konkrétní jeho manipulace a informace a neprskej jedovatou slinu, jinak se řadíš přesně do šiku těch řiťopíchacích Jandovců, z úřadů elfů a strážců hybridních hrozeb s patentem na pravdu, tu orwellovskou...

   Vymazat
  3. Je to zbytečné. Na blázny, zuřivé obránce sekt, a bludaře jako je ten 10:53 nezaberou žádné argumenty. Jsou zblblí utajeným podvodníkem, nebo prostě jeho pomocníkem.

   Vymazat
  4. 10:53
   Neznám VK, neznáš ho ani ty, a prozrazení jeho identity není ani v zájmu jeho páníčků. Publikující tajní zlomyslní blázni mě nezajímají.

   Vymazat
  5. 10:53
   Podívejte se o několik dní pozadu na aronet, kde píší o vraždě černocha policistou. V delším článku píše aronet, že je vše sehrané divadlo,film pro hloupé, že do rakve dávají bělocha, to jsou ty super bludy, tady snad není co vyvracet! A tyhle " pravdy" se na aronetu píší z 90%.pane

   Vymazat
  6. 16:52-No, to je prkotinas, ale řekni nám, tys na tom fůnuse byl, že to víš líp, než ten Aeronet?! Nebo máš nějaký spolehlivý zdroj, který ti tu tvojí verzi doložil, že jsi si tak jistý?!

   Vymazat
 35. Dneska je to Řecko zítra to bude Rusko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tohle bych chtěl vidět. Jak dlouho by potom Erdogan a jeho následníci měli choutky jít KAMKOLI na sever od Turecka. A raději nikomu nic zlého nepřejte, může mnohem dříve dojít na nás a tím i na vás.
   Neryj někomu jámu, sám do ní spadneš.

   Vymazat
 36. EU ŘEcko opouští, tak jako Československo bylo opuštěno v roce 1938. Ta paralela bije do očí.

  OdpovědětVymazat
 37. Svolejte denonstraci na podporu Řecka, ale ne před ministerstvem zahraničních věcí, ale před soukromým domem nebo bytem pana ministra. Ať cítí, že není nedotknutelný. Jestli ji bude chtít někdo zakázat, bude mít demonstraci před svými okny..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:42
   Tož val, val kdo ti brání ty hrdino od klávesnice demonstraci svolat, tady z těch " hrdinu " přijdou abych nebyl troškař, tak 2-3 možná ani to ne!!

   Vymazat
 38. 9:30
  Kéž by jste měl pravdu s tím zítřkem !!!
  Já se přidám!

  OdpovědětVymazat
 39. https://www.eurabia.cz/Articles/44147-recko-a-italie-spojuji-sily-proti-turecku.aspx
  http://svobodnenoviny.eu/recky-starosta-tvrdi-ze-jeho-mesto-neprijme-zadneho-dalsiho-migranta/

  OdpovědětVymazat
 40. Přesně takhle začala 2.světová válka. A kupodivu i s podobnými protagonisty a stejným postupem. Jen Hitler je teď jiný.

  OdpovědětVymazat
 41. Tzv. "Brusel" zcela zřejmě žádá: Chci chcípnout!!!

  OdpovědětVymazat
 42. Mám strach, aby naše expediční vojska nedali k dispozici Turkům proti Řekům. Svět je nějak naruby.

  OdpovědětVymazat
 43. Erdogán vzkazuje, kdo je tady pánem. Nejde jen o naftu. Z muzea, původně křesťanského chrámu udělá mešitu. Protože islám nesnáší zpodobnění, tak asi zničí původní křesťanskou výzdobu, připomíná to rozstřílené budhy.
  Tak co s tím uděláme ? Jak vidím Uši a Eriku, tak asi nic.

  OdpovědětVymazat
 44. Tak tohle rozhodnutí EU připomíná rok 1939, kdy Hitler také rozhodl, že okupuje nějaký stát !!! Tím končí definitivně demokracie !!

  OdpovědětVymazat
 45. Tzv. Evropa s Vatikanem
  1. Vydrancovaly Carigrad z ktereho se Vychodni Romea(Vizantion) uz nikdy nevzpamatovala
  2. Na Kosovu Srby samotne proti Turkum
  3. Carigrad nechaly samotne proti Turkum
  4. Řimska Řise s Benatcanama 600 let prodavaly křestany jako otroky Turkum.
  5. Fanarioty (Carigradsky žide) a Benatčany po smrti Mehmed Paše Sokoloviće přebiraji zasadni vliv a zacinaji kampane na Viden a Slovanske zeme
  6. Prvni Srbske povstani, Napoleon prebira Benatky a Vatikan, prodava strelny a zbrane prach Turkum
  7. Podpora Turkum proti Srbum, Rusum, Armenum po celou dobu okupace
  8. Vatikan + Hitler + SS divize muslimu
  9. Helenizace a pogromy v uniatskem Řecku pod taktovkou Vatikanu, Fanariotu a Anglo-Saxonce
  10. Řecko se 18x rošiřovalo za poslednich 200 let na ukor Slovanu

  Zapadni Evropa stvořila Řeky a Turky....at si s nima dela co chce. I jedny i druzi jsou odpovedny za smrt milionu Slovanu.

  Pomahejte Makedoncum, Srbum a Slovanskym mensinam v Severnim Recku.
  Neztracejte energii na fronte ktera neni vase. Skoda slov.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.