Reklama

úterý 7. července 2020

Centrálu státní policie v Atlantě vyplenilo hnutí Na životech čených záleží (BLM)

Paul Craig Roberts
8. 7. 2020   paulcraigroberts
Starostka Atlanty už nedokáže černošskému násilí čelit, takže guvernér státu Georgia musel do města povolat Národní gardu. Jestliže však tato dorazí neozbrojena a s rozkazem nestřílet, půjde o plané gesto.

Idiotský postoj demokratických starostů a guvernérů vůči násilí, vyprovokovanému po smrti George Floyda, vypustil násilnického džina z láhve. A dostat jej zpět a pod kontrolu bude obtížné – a pro Demokraty ještě obtížnější.

Střelba a její oběti v současné Atlantě nemají s policií co do činění. Jsou dílem černošské komunity.

Poznámka RT: Policie v Atlantě drasticky omezila jakoukoli svou činnost poté, co dva její příslušníci spojeni s usmrcením Brookse (černoch, který se je s pomocí taseru, což je zbraň vypalujicí náboje s paralyzujícím účinkem, snažil znehybnit), byli místním prokurátorem obžalováni z vraždy.
https://www.rt.com/usa/493986-georgia-guard-atlanta-violence

Překlad: Lubomír Man

43 komentářů :

 1. Kazda cernosarna je rozdelena na t.zv. Hoods !
  V kazdem Hoods vladne nejaky GANG , ktery bojuje s gangem sousedniho Hood.
  Gangy se vsak okamzite spoji , kdyz se policie snazi udelat poradek v Hood.
  Takze kazdy weekend je ve velkych mestech 80-100 zastrelenych.
  Tento weekend bylo zastreleno i 17 nezletilych cernych decek v New Yorku v Bronxu.
  Chicago je vsak daleko horsi.
  (Ja tu Ameriku mam opravdu rad. Me to pripomina kmenove valky v Africe.)
  Vyhoda je v tom, ze kdyz se cerni fackuji vzajemne, tak jim nezbyde cas se fackovat s belochy, (coz je pro mnoho belochu sklanmani).
  Policajtu zahyne v prumeru 280 za rok, takze se jim nemuzete divit , ze jsou prtati a nervozni.
  Take se nemuzete divit tomu, ze vsichni jsou ozbrojeni a na strelnici chodi cvicit i 75 lete babicky.
  Pochlapte se v Cesku a vezmete si priklad z nasich babicek.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V USA máte nejvyšší stupeň demokracie, na to už se lidé musí vyzbrojit, my tady máme ještě zbytek totality, tak je to tady celkem normální:)

   Smazat
  2. Dokud nebude mít každý Čecháček hulákajícího negra ve vedlejším bytě a klarinet za barákem, nikdo se nebude do ničeho takového hnát. Pak ale bude už pozdě. Já to vím, miliony dalších lidí to tak cítí, ale jsou zkrátka pohodlný to řešit u voleb. A řeknou si, co bych se snažil, on to NĚKDO udělá za mě. Jenže neudělá. A co se týče střílení atd., ten tlak na omezení vlastnictví zbraní je v Evropě enormní a ti kejvači v naší žvanírně, která se vznešeně a nazývá parlament, ti tomu jen přikyvujou, poslušně protilidově hlasujou podle diktátu z Eurosajuzu, hlavně aby oni měli své jisté. Jenže pak jednoho dne zjistí klarinet za barákem, zcela demokraticky schválený a postavený, a zněj bude hulákat obřezaný negr, jak nás všechny budou hubit. A pak budou volat policii, kterou oni sami předtím vykastrovali... Když nasloucháš bláznům, lůza vládne.

   Smazat
  3. Američané mají jednu z nejprimitivnějších forem demokracie - zastupitelé jsou institut z doby, kdy se ještě jezdilo na koních a jiná komunikace nebyla!!!

   Smazat
  4. 7:20- Svatá slova, ta ignorantská, konzumistická, maloměšťácky přiblbá hovádka se z toho co nevidět doslova poserou, přičemž právě v těchto dnech promarňují díky své ignoranci poslední možnost poměrně pohodlně předejít té vskutku tragedii, která je jinak neodvratně čeká...

   Smazat
  5. Zdravím na Floridu a děkuji "Honolulu za informace, které bychom bez něho neměli. Naše media nás informují jen do úrovně, která má uškodit prezidentu Trumpovi - informace jsou jen takové, které naši zkorumpovaní novináři účelově upraví podle zadání z USA - a teď je zadání takové, které musí co nejvíce uškodit Trumpovi. Jestli bych mohl požádat, pane "Honolulu", informujte nás zde pokud možno každý den, jak se události v USA vyvíjí - vaše info mají tu výhodu, že zcela určitě nejsou prokádrované, upravené, vykuchané, ani nafouknuté. Jsou reálné. Mně pravdivé informace o současných poměrech v USA zajímají - těch českých, směšných a podvraťáckých mediálních lží mám už plné zuby. Dík.

   Smazat
  6. Honolulu, tys měl v JAR perfektní tréning, jak vidím. :)

   Smazat
 2. Nasilna a nekontrolovana integrace s odlisnou kulturou, ktera s vami neni kompaktni a v mentalnim souladu, ma za cil snizit vasi prumernou narodni inteligenci a znehodnotit , oslabyt vasi existenci, vase uvedomeni kmenove prinalezitosti a cenu vasi prace.
  Johannesburg , mesto meho mladi byvala nejlepsi adresa na svete a dnes je to popelnice kriminality.
  Kdo neveri at se sam presvedci. (Prima linka je z Frankfurtu.)
  A tak jako dopadl muj Johannesburg, dopadne i vase Praha, nebudete-li hajit vase domovy..
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen že má ta masová imigrace ponížit životní úroveň a spotřebu naší evrop. civilizace, ale i ponížit technologickou úroveň a vzdělanost, ale hlavně po více než sto letém cíleném ponižováním morálky a rozšiřováním neřestí a úchylek všeho druhu a degenerováním obyvatelstva úpadkovou amorální pakulturou z HollýÚdu připravit prudké vzplanutí sociálně-rasově-náboženský konflikt s rigidními a absolutismu inklinujícími musulmany, jejichž světonázorová indoktrinace a způsob života je naprosto neslučitelná s jakoukoli i liberální demokracií, politickým parlamentních systémem a naším tolerantním způsobem života...
   Tím je nadcházející civilizační konflikt neodvratný a pokud lidé nic nečiní k jeho odvrácení nyní anebo mu ještě naprosto nepochopitelně napomáhají, měli by se naň připravit duševně, fyzicky i materiálně !!!

   Smazat
  2. Až na to, Honolulu 1.44, že naše Praha se do toho hrne úplně sama, dobrovolně a bez nátlaku. Bude z ní ještě odpornější senkrůvna, než je teď - proč asi Pražáci z Prahy utíkají všude možně po venkově a malých městech, a svoje byty prodávají? I ty přiblblé celebrity se rozlézají do chalup po prarodičích - kam by dříve asi ani nepáchly - teď jsou jim chalupy na vsích dobré. Za nějaký čas bude Praha plná podivné havěti, kterou bude řídit a spravovat taky podivná havěť - no - kdo chce kam, pomozme mu tam.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Kdo zlikviduje kruiminalistické evidence a rejstřík trestů, udělá ze všech recidivistů, parazitů a notorických feťáků slušné občany. Zejména z těch v pozadí akcí...

  OdpovědětSmazat
 5. Tak by měli shodit masku korektnosti a s výtržníky co ničí rabují a kradou zatočit. Spravedlnost by měla platit pro všechny.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdysi dávno si v Americe říkaly ,,to se nám to žije, když si dovážíme tu levnou pracovní sílu". A jak to po letech dopadlo! To samé si už hezkých pár let říká ta blbější část Evropy. Jak to asi dopadne ?

  OdpovědětSmazat
 7. Dvě gumičky na penis a sklenářský tmel. Vídeňská zdravotnice popsala, jak se „černoušek snažil změnit na černošku", aby nemusel pracovat. Radši se posaďte

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dve-gumicky-na-penis-a-sklenarsky-tmel-Videnska-zdravotnice-popsala-jak-se-cernousek-snazil-zmenit-na-cernosku-aby-nemusel-pracovat-Radsi-se-posadte-629794

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,19
   To je klasika,co se divíte?U nás tyhle špinavý a retardovaný netáhla z Afriky podporuje v jejich chování celá lejnolahvárenská stoka!!!!A kdyby se udavač neuchlastal,tak je v rámci kvót vítá sám vlastizrádce Venzl Flaška Havel!!!!

   Smazat
  2. 10:52 No právě třeba číst co to je za svoloč a nepřipustit aby se sem dostali.

   Smazat
  3. 12,40
   Panáčku zlatý,těch """"pracujících a slušně vychovaných lázeňských"""" čmoudů máme plné Teplice.....díky Kuberovi 22 let MUSLICE!!!!!

   Smazat
  4. Ale v Teplicích máte "čmoudy" z Arábie - ne? Anonyme 12.59. Nalezli tam bohatí Arabové a ještě si dobře vzpomínám, jak se tady všude psalo o těch "nikábech" a "hidžábech" do čehož oni jsou zabaleni - černoši se nezabalují. A ještě je zajímavé, že od doby, kdy si celý náš národ dobrovolně zabalil huby do roušek, a kdyby jen dobrovolně - dokonce s velkým nadšením! - se o zabalených hubách Arabek a o šátcích na hlavách nikde nebrebtá. Když se nad tím tak zamyslím - ta současná novinařina je něco tak neskutečně ohavnýho! Lidi, kteří tuhle činnost za prachy páchají, už musí být úchylní, protože normálně myslící lidi by se nepropůjčili k dennímu psaní zhovadilostí, a nevyhledávali by kdejakou tragedii a zvěrstvo, čímž pak vždy dlouhodobě oblažují české čtenáře na internetu.

   Smazat
  5. Vás 14:50 podezřívám, že s tím vaším "zamyšlením se", to silně přeháníte. Takový proces vyžaduje onačejší vybavení než to, s jehož produkty se tady předvádíte.

   Smazat
 8. Bílej a nebo černej, to jsou v Americe naplaveniny! Původní obyvatelé - indiáni jsou už drtivou menšinou. Takže, Honululu má pravdu, jsou to boje mezi "klany".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu má vážně pravdu! Anonyme 10.35 - proč by psal nějaké vymyšlené hovadiny? Měl možnost si velkej flák světa dobře prohlédnout, a do Ameriky byl nejspíš zamilovanej jako celá řada jiných troubů - takové ty "cowboy žvásty" jako ..." a rukou máv a z koně spad, a začal se usmívat, písničku, kterou měl tolik rád, začal si notovat..jsem na konci cesty své... umírá pistolník.." atd. atd. To byla prostě jejich kultura, pistolníci, kovbojové, hráčská doupata, ti kluci umírali mladí, a ty jejich žvásty jako "zemřít ve stoje a v botech".. ach bože! To zblblo spoustu troubů, čtenářů kovbojek, jako ženský blbly nad červenou knihovnou. Ale skutečnost je pak vždycky jiná! Jenže na to přijdou lidi obojího pohlaví asi až v kmetském věku? Proč by "Honolulu" lhal?Asi je teď dost zklamán nad tím, jak daleko se odvažuje jít černá chátra ( to má asi Obama radost - ne?) A že jsou v Africe pořád kmenové války, přece dávno víme. Že se tam pobíjí mezi sebou, a že žádného smrt nikoho z těch černých opic nikdy nedojímá, a najednou že by předváděli takové čoromoro napříč celým státem kvůli jednomu černýmu zmetkovi? Ať si ty kidy nechají pro holuby - a mladé - ti starší už to zobat nebudou! To se někomu náramně hodí, nějaké svině to celé řídí - asi chtějí Ameriku zničit a rozložit zevnitř. A nám se jenom lže - ještě že s námi Honolulu diskutuje, jsem rád.

   Smazat
  2. Sám senil je náplava, tak ať drží pec!

   Smazat
 9. Policisté v úterý zastřelili psa který pokousal člověka a dalšího postřelili...
  DOG LIVES MATTER!
  U nás ovšem pejskaři nezačali ničit cizí majetky, rabovat, zapalovat cizí auta, ani nutit policajty poklekat před ratlíkem... Holt kulturní (zatím ještě) Evropa.

  OdpovědětSmazat
 10. Nemuslimská turistka v muslimské zemi - vyjela na kole v kraťasech a ...


  Doufám že to uvidí co nejvíce Lékařů bez hranic, tupých havlojidů, zhulených Pirátů a dementních sluníčkářů, kteří k nám tuhle verbež zvou.
  A podle ,, křesťana" pátera Halíka je islám jen ,, jiná cesta k Bohu.,." DOUFÁM ŽE SE BUDE PÁTER HALÍK TAKHLE SMAŽIT V PEKLE ...
  AŤ SI O MNĚ KDO CHCE A CO CHCE ŘÍKÁ - NEJSEM RASISTA ANI XENOFOB A NIKDY JSEM JÍM ANI NEBYL ...
  ALE TOHLE JE VRCHOL !!!!!!!!!!!!!
  TOHLE NEJSOU TI MÍRUMILOVNÍ STOUPENCI ALLÁHA, JAK SI O SOBĚ VŠICHNI MYSLÍ, NEBO JAK SE U NÁS O NICH STÁLE A VŠEOBECNĚ MLUVÍ ..........
  JSOU TO JEN BEZCITNÉ SVINĚ, MUSLIMSKÁ HORDA ŠPINAVÝCH VRAHŮ
  Pokud si je sem nasadíme bude to náš konec.Pocítí to naše vnoučata a jejich děti.
  Bude to KONEC politické korektnosti, demokracie, svobody a slušnosti, bude to konec lidskosti a civilizace.

  https://www.email.cz/download/k/gZ-z0iYj_Mo2jIECQI-n9QbLLRCxPzeQbUki7Hdu8Ln2DbZvOP8rvPMGdUh_EgFUOh6NYL8/Nemuslimsk%C3%A1%20turistka%20v%20muslimsk%C3%A9%20zemi%20-%20%28W-1-2018%29.mp4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle by měl povinně vidět každý havloodpad, podporovatel muslimoODPADU a fanoušci negromilů😡😡😡!!!!!Na tyhle platí jedině OKAMŽITÁ STEJNĚ DŮRAZNÁ REAKCE!!!!!!

   P. S. Rekaci děkuji za zveřejnění

   Smazat
 11. Cele americke dejiny nebylo nic jineho, nez zoufaly boj o nastoleni civilizace a poradku, snaha o zniceni banditismu , indianskeho barbarismu a zavedeni zakonu.
  Tento boj byl nejintezivnejsi na zapade a jihozapade
  Ameriky.
  Americane jsou proto psychicky jini nez Evropane, kvuli svym dejinam.
  V americke povaze je neco, cemu se rika RESILIENCE / BOUNCING BACK, (jak rikaji oni) ! (Vzpora proti BLM a podobnym organizacim.)
  To uvidite na nasich nejdulezitejsich volbach v Listopadu.
  Americane potichu a nenapadne pozatykaji ty nejvetsi proticivilizacni activisty.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, ty jsi stejný jako Němci za Hitlera. Vůbec nerozlišuješ. USA mají už dlouho nakročeno k fašizmu a teď chceš, aby ten krok dokončily? Dej si studený obklad a přemýšlej!

   Smazat
  2. 18:23
   Honolulu bude stejnej"""gentleman """ jako Hitler 😆

   Smazat
  3. Ale nechte ho. On je Honolulu taková prostá duše, která se za nelehkých podmínek poštěstilo dosáhnout nejen na to v dětství vytoužené jízdní kolo, ale na onoho, pro většinu bílých v Johanesburgu běžného Mercedesa. A potom, když se šťastně a zajisté, že za cenu třeba i nepříliš důstojné dřiny je, možná, dost zajištěným důchodcem. Nějakou tu vlast, každý takový obyčejný samozřejmě potřebuje. Tak se Honolulovi, po té jeho štvanici nedivte a všechny ty jeho postoje s nadhledem pochopte.

   Smazat
  4. 1;52
   A proč s tím ten emigrant otravuje Čechy a ne svoje gerontokamarády v USSA????!!!!!

   Smazat
  5. Honolulu se svými zkušenostmi, názory a náturou určitě otravuje i svoje známé v USA. Protože Američané jsou vesměs národ nevzdělaný a barbarský svou historickou povahou, jistě nachází na Floridě a okolí auditorium. Pokud nanadává, nepíše o hurvíncích či jiné pubertální pitominy, nejsem proti, aby byl součástí místní diskuze. Jeho pohled je pohled zajímavý, i když s ním nemusíme souhlasit. Jeho životní zkušenost je jedinečná - JAR, rasový konflikt atd.

   Smazat
  6. 6,53
   Raději komentáře Pana Miroslava Stingla o Indiánech,než dokola se opakující hovadiny od senila z bažiny!

   Smazat
  7. 6:52 naprostý souhlas. 6:19 Čechy otravuje, protože chtě nechtě, je Čech. Nechápete?

   Smazat
  8. 8,45
   Není Čech a nikdy jím ani nebyl,chápete?

   Smazat
  9. Jsem proti každé cenzuře, krom projevů psychopatů, pederastů, pedofilů, nekrofilů a podobných úchyláků. To už nejde o cenzůru, ale o hygienu.

   Smazat
  10. Neuvěřitelně blbé odpovědi na příspěvek Honolula. Nevím, či máte v hlavě, ale mozek to nebude.

   Smazat
 12. Uz jste si ulevili nedochudcata ?
  Musim vam to zopakovat , aby se vam pritizilo.
  Prvniho Mercedesa jsem mel v roce 1972.
  Ale je to cista pravda , ze u vas jsem nemel penize ani na kolo.

  T.j. a bylo tim, ze vsichni u vas vzdy vsechno zpackaji.
  U vas proste, zadny rezim nikdy nefungoval , nefunguje a nebude fungovat.
  Vy jste bili cernosi, velmi exoticti, zabavni a hodne mi pripominate kmen NDEBELE (zap. Rhodesie.)
  Ndebele jsou lidozrouti a vzdy sezerou nejakeho sveho souseda a nekdy i ritualne.
  U vas je to na dennim poradku bez ritualu.
  h. (Vas nedostizny vzor.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevyskakuj. To,Mže já tebe reagovali bobové, neznamená, že jsou tady všichni takoví.

   Smazat
  2. Honolulu, začínáte být lítostivý, je to z textu "cítit". Roky nás odcizily ale jsme Češi, já napůl Moravan. To neznamená, že se vrátíte k "hurvínkům" aby pár Hurvínků vyhrálo, aniž o nich víme, co jsou zač. V této době právě oni rozeštvávají lidi mezi sebou pod přítmím celosvětového Deep World.

   Nastávající doba má jen tři řešení. Výhru NWO, pravděpodobné, výhru národních států a tím i rozpad USA a ta třetí varianta, válka globální, která rozhodne o výherci těch dvou, nebo žádného a je tu restart nové civilizace, možná těch "opic" z Afriky a "bohů" z bunkrů.

   Smazat
  3. 13,26
   Je to debil,to je celé!Nadávat a trolit o ničem,to by mu šlo skvěle,ale proč tím neobohacuju veby v okolí vlastní bažiny a otravuje tady je mi léta záhadou!!!

   Smazat
 13. Veskere vase analyzy, ohledne chlouby ceske emeigrace, nicka honolulu, jsou ohodnoceny znamkou NEDOSTATECNY !
  T.zn., ze pres veskerou vasi snahu se stat v ceskem blazinci uznavanym ceskym Sigmundem Freudem - nebudete nikdy nicim jinym, nez paciety.
  h.

  OdpovědětSmazat
 14. Záleží na všech životech, ale Amerika je směs nejrůznějších národů a etnik a proto tam bude každou chvíli někdo ječet , že je utlačovaný anebo o rasismu.Už se dá pochopit , proč se Evropa zbavovalo po roce 1945 menšin, které nejen , že křičely něco o utlačování, také rozbíjely ČR a dostávaly od Hitlera za to vyznamenání a vzaly si německé občanství.Nepřiměřený policejní záhah měly v USA řešit soudy a ne demonstrace a rabování obchodů a zas někdo se snažil ledem tvrdit, co si mají myslet.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.