Reklama

pondělí 20. července 2020

Černá milice na pochodu, žádá nezávislou zemi


Paul Craig Roberts
20. 7. 2020
Je podivné, že když se chcete něco dovědět o Americe, musíte se obrátit na ruské médium. Zde je zpráva o těžce vyzbrojené černošské milici, pochodující přeměstím Atlanty: ZDE
Zní to radikálněji, než kdybychom hovořili o milici bělošské. Kde zůstala FBI? Vyšetřuje se to? Ne, to by byl rasismus.

Nicméně shledávám obtížným nesouhlasit s některými z výroků vůdce této skupiny Johna Fitzgeralda. Říká např. toto: „Jestliže se lidem bere možnost poznávat svoji kulturu a hitorii, nemají pak být na co hrdi“.

Tak tohle je přesně to, co bílí liberálové činí bělochům. Stačí si připomenout „1619 Projekt“ v New York Timesech.

Američané musí pochopit, že liberalizmus je smrtelná nemoc infikující jen bělochy. Neexistuje nic takového jako černošský liberál. Černoši mají prostě víc rozumu.

Překlad: Lubomír Man

37 komentářů :

 1. A co jen třeba bývalý prezident USA Obama? To je vodník, sedmý trpaslík, rusalka nebo co?
  Článek chápu. Ale nechápu tu "korektnost" v "neschopnosti" jedněch i druhých ras.
  Pokud by se pan Paul Craig Roberts podíval pořádně po světě, viděl by ty "nesprávné a nemožné" liberály třeba i v některých zemích Evropy. Nemluvě o samotné Africe, když už mluví o černé rase. Pokud by se vyjádřil správně, musel by napsat "míšenci tmavé pleti na území USA" (protože čistokrevní negři jsou vlastně jen ti, co se přímo sami v poslední době přistěhovali z Afriky), to by bylo mnohem přesnější. K tomu by stačilo se alespoň občas prokopat zprávami z "černého" kontinentu. Tam se toho děje! O čem ani nemáme tady nebo v USA ani ponětí, teda kromě některých tajných služeb, které to tam "správně" vždycky "provaří".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V roce 1848 koupila Amerika kus země v Africe pro osvobozené , černé otroky . Původní název Liberta , dnes Libérie.Odešlo tam z Ameriky pouze několik tisíc černých otroků. Přečtěte si tohle : Libérie-Wikipedie
   ! Budete koukat co se tam dělo a děje.

   Vymazat
 2. Zdrave jadro strany je jako nasi soudruzi z ATLANTY MAME OCELOVE PTAKY STEJNE JAKO NASI SOUDRUZI Z USA stejne jako nasi zemreli bojovnici jako s. J a s.S. Nechci jmenovat fasiste nespi.Proto do boje se Zelenymi soudruhy Karlickem Sw. a i s. Tuberou jez byl take bojovnik proti pravicove opozici Cest zejtra v sest a kolecka se vyrabi

  OdpovědětVymazat
 3. Nevím, ale myslím si, že ne koronavirus, ale současné nepokoje bude to, co Trumpovi prohraje volby. Kdyby nechal za pomoci síly demonstranty rozehnat, bylo by to pro něj méně škodlivé, než je nechat probíhat a stupňovat. Ti co demonstrují ho stejně nevolili a volit nechystali. Ale ti, co jsou nezřídka obětí ho před tím často volili. Ale nyní, kdy mají pocit frustrace, že je nechal stát napospas, ho volit určitě nebudou. A já se jim nedivím. Celé to vzbuzuje dojem, že prezident je v USA ještě větším šaškem, než u nás. Nikdo ho neposlouchá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ten Trumpeta NENÍ až takový blbec, jak na první pohled některým připadá!!!
   Proti kraválistům v demokrady řízených městech a státech nezasáhl, neb by se cokoliv pak svedlo na něj i to sabotování jeho snah o pořádek místními policiemi a národní gardou, podléhající nikoli jemu, ale místnímu, povětšinou demokradickému jemu v opozici stojícímu gubernátorovi...
   To, že nezasáhl federálními prostředky zabránilo vzniku občanské války a přeneslo odpovědnost a zlobu vyrabovaných živnostníků na místní samosprávy jimi volenými a snad právě to si tito uvědomí při nadcházejících volbách presidentských...
   Pokud nejsou Američani úplně debilní (a právě to není jisté) tak naopak jeho preference stoupnou.
   Důvěřovat aktuálním odhadům volebních preferencí se důvěřovat nedá, ale neviděl bych to s ním tak černě...

   Vymazat
  2. Absolutne, na tuhle luzu plati jen tvrda ruka tenhle bordel je umele rizen jako vzdy ze zadu a to temi smejdy co to delaji od nepameti Stupidni primitivove jsou jen pouzite beranidlo a Trumpovy hlaseni o tom ze ta cerna holota ma nejnizsi nezamestnanost jen tu luzu rozciluje .Copak oni chteji pracovat ,to preci musi vedet ze ne. Maji zajem se vrazdit sem tam zabit belocha a hlavne sex mezi chlapy skolackami atd .Tato luza to preci davno dokazala co to je -Haiti -S Africa -Rhodesie- jizni amerika a dalsi zeme kde se jim ustoupilo .Znici vse a priji Trumpovi aby konecne sebral odvahu a rozprasil tu holotu nezli zacnou vypalovat bile ctvrte -oni nas nenavidi k smrti. Trumpe probud se ,domluva neni mozna11111

   Vymazat
 4. Tak, tady na těch černošských milicích, které tvoří asi 20% bílí! vidíte o co tu co nevidět půjde...
  Jde o to navodit tak zvaný "řízený chaos", který se dá řídit s minimálním úsilím. Je to důležitý a už od nepaměti využívaný princip, kdy se proti sobě postaví dvě strany a pak se jejich vzájemné působení využívá k dosahování cílů toho třetího, řídícího a to za minimálního úsilí...
  A přesně o to, navodit takový stav, jde i v EU a proto se do zcela zdegenerované a morálně i fyzicky pokleslé Evropy, totálně prohnilé amoralitou a nesoudržností nažene tlupa ke všemu schopných otrlých, lačných, nadřených, pomstychtivých a řádně ideologicky připravených náboženských islámských fanatiků!!!
  Jak asi tohle soužití se bude snášet, integrovat se a multikulturně se rozvíjet a navzájem obohacovat ?!!
  No asi jako rozpálený olej, do kterého nalejete studenou vodu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní20. července 2020 21:19
   Jasně vysvětleno, kdo to ještě nechápe? P.K.

   Vymazat
 5. Když Prezident Trump hovoří o vakcínách, je to evidentně kód: Krásné vakcíny, které tak pěkně přicházejí, které bude distribuovat armáda a které budou hotové dávno před koncem roku (z tohoto posledního nedávného prohlášení se média, Fauci a spol. mohli zbláznit s tím, že vakcína bude nejdřív příští rok).
  Věřím, že kolem počátku listopadu*** už by měl být klid a covid „zázračně zmizí“, jak řekl Prezident Trump už na začátku celého COVID humbuku. ***Na začátku července se v komentářích kdosi zeptal „Vincenta“: „Jak dlouho ještě půjdeme peklem, než se dostaneme do nebe?“ Vincent na to odpověděl: „4 more months“ – „Ještě 4 měsíce.“ To odpovídá počátku listopadu a prezidentským volbám.

  OdpovědětVymazat
 6. Nemohu se zbavit dojmu, že se turkotataři rozhodli nechat vymřít USA. Čínu a Rusko zlikvidovat nemohou, tak zlikvidují USA.

  OdpovědětVymazat
 7. "But on July 4 before we went to the park my orders were, kill them – not shoot or wound them, kill them. “That was the safety briefing. I told them we were not to initiate anything but if they attack us, then everyone out here will kill everyone in sight."
  No, s ohledm na to, jak byli vyzbrojeni, to zní dost hrozivě. Však jim taky všichni uhýbali z cesty. Být na místě americké vlády, tak jim hodně rychle opatřím nějaké to území v Africe, dokud mají chuť se tam vystěhovat.

  OdpovědětVymazat
 8. Prechod od starého kybernetického AI systému na Kvantový systém 21 júla 2020 I Nicola Tesla.
  https://www.youtube.com/watch?v=TXzKq-eDILc&feature=share&amp
  https://www.arfa.cz/jejda-norsko-hlasi-pomoc-mame-prazdne-rakve-behem-udajne-epidemie-umrelo-o-13-procent-mene-lidi-nez-v-jinych-letech-stejny-problem-ma-ceska-republika-slovensko-nemecko-rakousko-madarsko/#.XxXsb1Uza70

  OdpovědětVymazat
 9. Já myslím, jak psáno na PL, jednou určitě přijde celosvětový občanský BLACK OUT. Kdy? Až ti ostatní lidé a občané budou mít těch blacků a jejich kontraproduktivních řádění dost. Věřím,že v USA přijde doba rozkvětu KKK. Jejich přičiněním? Přidají a spojí se pak policisté celého světa aby pomohli? Bez zábran?

  OdpovědětVymazat
 10. Však to píšu furt liberální šílenstvím se nedáme nakazit. Až budou slimáci u nich většina tak se s nimi párat nebudou. Ti uznávají jen islám a šaríu.

  OdpovědětVymazat
 11. Který systém bude asi v novém státu zaveden. Demokracie (s všelidovými referendy (podle Solona i s referendem střepinovým), liberální demokracie (kdo platí ze stínu ten řídí) nebo řízená imámy a otroctvím jako jeden ze vztahů. Kampak to asi spěje a kdo má nejsilnější tah na branku?

  OdpovědětVymazat
 12. Kde je najednou všechen ten boj proti fašizmu ? Samozřejmě nejjednodušší způsob je ten, že ho vůbec nebudeme fašizmem nazývat. A je po problému. Bohužel !!!

  OdpovědětVymazat
 13. Vojaci bez divizniho oznaceni delaji poradek v Portlandu, (Oregon).
  Uz jsem se o tom zminil pod autorem Bastou.
  Moc bych si pral, aby se muj domov (Amerika) vratila do starych koleji prosperity !
  Nejaky novy lek proti virusu, dostaneme v Novembru.
  nick h. z Floridy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby si zůstal ve své rodné, krásné domovině, neměl by si takové problémy v zemi, která nikdy nebude tvým pravým domovem. Na tvých příspěvcích je patrné, že si namlouváš, jak si na tom dobře. Věř, nejsi!

   Vymazat
  2. Honolulu,
   Nechci byt kriticky, je to neprijemne prochazet na stara kolena touto situaci.

   Prostuduj si Weimarskou republiku a dejiny Nemecka 1920 -1935 a pochopis jasne! kde stojime.

   Cernymi se necha snadno manipulovat, lehce uveri , a nenavist v nich je zivena dlouhou dobu.
   Ja je nevidim jako zlo, ale lidi velice demoralizovane , kteri jsou ochotni za vetsi $$$$ penize udelat vsechno.

   Ovsem kdyz rozbijes v Evrope rodny, rozbijes tradice a krestanstvi dostanes stejnou spolecnost jako cernych. Podivej se na Bile Negry z Luisiany.

   Brouk Pytlik

   Vymazat
  3. 16:37-Amerika prosperovala posledních sto let jen proto, že se podílela (její finanční elity) na rozpoutávání válek po celém světě a následně na jeho ožebračování a to už je čím dál tím méně možné a proto se USA propadají krok po kroku do hoven, kam patří...
   Tvá prosperita a prosperita Američanů byla vždy na úkor jiných a konečně to přestává a to je dobře...
   Je načase, abysis ty i ty hordy negrů konečně vyhrnuli rukávy a dali se do práce a dělali sami na sebe, aby na vás nemusel makat zbytek světa, včetně nás tady v ČR a až bude zlikvidován dolar a FED, tak už tam budete žrát jen sami sebe a své výkaly...

   Vymazat
  4. 17:31 - NEMATE dostatek predstavy a ani fantazie , aby jste vedel, jak se MOOOC mylite !
   (Mimo to, mohu zit v ktere-koliv zemi chci.
   Nejsem finnacne zavisly na zadne zemi, krome Ameriky, a ti mi poslou penzi kamkoliv budu chtit.)
   JENZE - mam rad Ameriku ! Znam ji !
   Ta zeme me adoptovala a HLADI ME !
   Dala mi uplatneni a uspech. Je to muj domov.
   Budu ji vzdy verny !
   To co se ted deje, je pouze prechodna neprijemnost a kdyby to president Trump dovolil, tak z cele terroristicke BLM udelame
   ....(cenzurovano !)
   h.

   Vymazat
  5. Pane h, Strčte si tu svojí Ameriku se vším všudy do prdele, jen si ni namažte nějakým klouzkem, ať Vás to moc nebolí...

   Vymazat
  6. Brouku Pytliku 18:06 !
   Weimarska republika 1918-1933 je velmi
   NEBEZPECNE THEMA, pro mistni ceske soudruhy.
   1 ) 90 % z nich nevi vubec NIC o te dobe !
   2 ) To co vi, tech mistnich 10 % je predzvykana propagnada , ve ktere oni jsou svati a ti durzi jsou dabli.

   --------------------------------------------------

   (Ty jsi dlouho mlcel, ja myslel , ze uz mas po kremaci.)
   h.

   Vymazat
  7. Honolulu, ti co fandili a vedli revoluce v Evropě "Rusko, RAD, Výmar", po převzetí moci Hitlerem všichni postupně emigrovali do USA a převzali pod pojmem demokracie moc nad vámi! Pomocí vás, "vývozem demokracie" silou se stáváte užitečnými idioty! Kdy to už pochopíte?
   Víte, že za atomovou velmoc vděčíte také Maďarům židovského původu?

   V Evropě se ještě může říci, vládnou nám cizozemci ale u vás, kde jste všichni cizozemci?

   Ano, patříte také mezi kosmopolity, kteří mohou žít kdekoliv jako jedno etnikum. Vám dají důchod kdekoliv, za služby, protože sami mají organizace po celém Světě, včetně těch tajných. Taková je realita milý honolulu ale budu "tepat" stále ty, kteří by Vás chtěli umlčet.

   Vymazat
  8. Ještě dodatek honolulu, nestáváte se v USA Výmarskou republikou, podílem určitého etnika na moci a předpolím pro nového "Ádu"?

   Vymazat
  9. 23:30 & 23:50 -ONI- nam nevladnou, prestoze se snazi.
   Rad bych vam hodne veci vyjasnil, ale na tomto webu to nejde.
   Krome toho -ONI- vubec nejsou jednotni. Kdezto ti ve Weimarska republice jednotni byli od podzimu 1918 az do roku 1923.
   U nas jsou lide, kteri tomu rozumi a stale porovnavaji udalosti v dejinach Evropy s budoucnosti Ameriky.

   -----------------------------------------------

   Zatim je vse v poradku. Nasili v ulicich nekterych nasich mest je sice bordel , ale neni to ohrozeni statu.
   V Listopadu to bude HORSI, vaznejsi !
   Krome toho u nas radi cinska nemoc a nikdo si s ni nevi rady. Vsechno je zavrene. Styk s Evropou a dokonce i s Canadou je prerusen.
   (Mam v Torontu nekolik kamosu. Kdybych tam chtel jet, tak nevim jak ! Mosty jsou zatarasene.)
   h.

   Vymazat
 14. Mezi obdobím po vítězných volbách D.J.T. v r. 2016 a současností v USA je několik podobností. Ač Trump vyhrál volby zcela čistě, ale neočekávaně, nejméně dva měsíce poté se demokraticky v ulicích bouřili rozhořčení příznivci demokratů; rozbíjeli a zapalovali auta, vybíjeli obchody a dekorovali se demokratickými transparenty. Makali tvrdě každý den, začínali poté, co je autobusy dovezly na dohodnuté místo a odjížděli zpět autobusy, jen co pobrali 20-30 USD, jak zjistilo několik nezávislých zdrojů; a pak to postupně utichalo.
  Nyní jsou zjevně scénář i režie stejné, s heslem „čím hůř, tím lépe“. Současné explozi zloby a násilí předcházelo dlouhé období očernit Trumpa konstrukcí Russia-gate, v procesu vedeném FBI, ve kterém byla obviněna i vyšetřována řada spojenců presidenta, včetně něj. Po několikaměsíčním období byla zveřejněna zpráva o tisících stran, ze které vyplynulo, že president před volbami nespolupracoval a nebyl podporován „ruskou stranou“. Když měl hlavní vyšetřovatel Muller, po cca roce tvrdé práce na spisu odpovídat v přímém přenosu na dotazy související se zprávou, nevypadlo z něj ani slovo; neznal jedinou odpověď..
  V současnosti je Trump grilován za covid-19. Překvapil mě před 2 dny rozhovor na kanálu FoxNews, tedy pro-republikánské stanici, kde byly prezidentovi kladeny otázky, jako by byl jediný zodpovědný za pandemii v USA. Bylo mu např. vyčítáno vysoké procento úmrtí nemocných, v porovnání s jinými zeměmi. Neodpověděl tím, že toto číslo do značné míry závisí mj. na etnickém původu, na zdravotní péči v jednotlivých státech autonomní, apod. Je pravda, že Trump odmítal dlouhodobě nosit roušku (ale její ochranný účinek dlouho odmítal i šéf WHO T. Ghebreyesus). Jak je možné, že se z týmu prezidenta nikdo nestará o to, aby byl president v podobných problémech poučen?
  Aspoň, že má Bílý dům dokonalou mluvčí. A.Š.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump a Babis jsou za vsechno zodpovedni. Za ten zbytek jeste Rusko a Cina. Cina obvzlast, protoze si dovoluje byt lepsi a mocnejsi jak emericky fetak, lhar, pedofil a buzerant.

   Vymazat
 15. Trump by měl na ten ksindl z BLM povolat armádu a Národní gardu.... střelba v případě ohrožení budiž NUTNOSTÍ!!!!

  OdpovědětVymazat
 16. 13 % je cernochu v USA. Az si zacnou narokovat i indiani svou zemi zpet, kterou jim bili ukradli a pritom jich 50 milionu zahubili, bude konec Emeriky. Po pravu. Svet se zbavi nejhnusnejsiho kolonizatora historie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18;51
   Včera bylo pozdě, nikomu ten amiksindl chybět nebude!!!!

   Vymazat
  2. Na území USA bylo asi 3 až 5 milionů indiánů a ne 50 milionů. To asi počítáte i Inky a Aztéky v Latinské Americe.

   Vymazat
  3. 23:21
   Máte chabé znalosti osídlení původních Američanů v zemi, která nynějším amiokupantům nepatří!!!!

   Vymazat
 17. Jak se USA staly babylonským otrokem. https://benjaminfulford.net/
  Informace, které poskytl, mě přiměly uvědomit si, co jsem byl v Japonsku svědkem, byl postupný proces zotročení, který byl ve Spojených státech již dokončen. Byli to lidé, kteří zavraždili Abrahama Lincolna, Johna F, Kennedyho, Martina Luthera Kinga a mnoho dalších.
  Zakladatel Bilderbergu bývalá královna Beatrixová nabízí Vladimírovi Putinovi obrovský úplatek, aby ukradl globální bohatství. Bitva o osvobození planety Země dosáhla klíčového bodu: volba mezi svobodou nebo techno-otroctvím. Frakce, která chce zabít 90% lidstva, poté mikročip a zotročit zbytek, nyní vyvíjí velký tlak, aby ukradla globální bohatství. Konkrétně bývalá královna Beatrix z Holandska společně s rodinnými příslušníky Rothschildů ve Švýcarsku nabídla ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi astronomický úplatek, který jim pomůže, spolu s celoživotní vládou Ruska. Trump s Putinem jsou domluveni a spolupracují.
  Dobro definytivně zvítězí nad zlem počátkem listopadu....

  OdpovědětVymazat
 18. Prtati VZTEKLOUNI a nenavistnici !
  Vas stekot proti Americe je stejny, jako stekot ratlika u silnice na projizdejici Cadillac.

  23:21 - pane vy mate pravdu, ale je zbytecne neco rikat "expertum", kteri o americkych indianech vi pouze to, co napsal Karel May, ktery v Americe nikdy nebyl, ani jako turista.
  nick h.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.