Reklama

středa 8. července 2020

Cítí se méněcenní a nenávidí Západ

Ivan David
8. 7. 2020
Před několika dny se mi dostal do rukou rozhovor s bývalým příslušníkem Al Kajdá, který přeběhl k německé tajné službě, tedy jakýmsi insiderem ve věcech islámu a islamismu. Irfan Peci hovoří o tom, proč mladí migranti bojují proti společnosti, která jim poskytla útočiště, i o nedávných kraválech ve Stuttgartu a ve Vídni.
 
Předkládám k přemýšlení a před přečtením doporučuji připomenout si vyjádření ministra zahraničních věcí Spolkové republiky Německo Heiko Maase, že státy východní Evropy budou muset přijmout migranty, pokud chtějí nadále těžit výhody ze svého členství v EU. Toto vyjádření či spíše výhrůžku přednesl zcela jasně na zasedání Bundestagu, který zasedal u příležitosti zahájení německého předsednictví Evropské radě.
 
Cituji Wochenblick:
"Irfan Peci byl ve věku 16 let šéfem německé pobočky Al Kajdy. Pak opustil víru v islám a změnil strany. Jako V-Mann (informátor) znovu infiltroval islámskou scénu a pomohl úřadům rozbít teroristickou síť. Dnes Irfan Peci vysvětluje nebezpečí a struktury islamismu a chce bránit Evropu před islámem. V rozhovoru pro „Wochenblick“ Irfan Peci vysvětluje, proč tolik mladých muslimů v současné době páchá nepokoje na evropských ulicích.
 
Wochenblick: Narodil jsi se v Srbsku v roce 1989 a když ti byly dva roky, kvůli válce jsi uprchl se svými rodiči do Německa. Pak jsi se rozhodl jít proti společnosti, která tě přijala a stal jsi se islamistou. Jak se to stalo?
 
Irfan Peci: Necítil jsem se součástí této společnosti. Ve zpětném pohledu musím říci, že je to také kvůli tomu, že je vám levicovými sociálními pracovníky a učiteli neustále vtloukáno do hlavy, že jste migrant. Určitě došlo také k diskriminaci, ale pokud budete stále slyšet, že jste vždy znevýhodněn, protože je společnost rasistická, nakonec se utečete do role oběti. Je to také dobrá výmluva: stejně byste neměli šanci. To může vést k tomu, že lidé chtějí tuto společnost zničit.
 
Wochenblick: Myslíš si, že islám hraje roli v nedávných nepokojích ve Stuttgartu?
 
Irfan Peci: Ve Stuttgartu bylo provoláváno „Allahu Akbar“. To je muslimský bojový pokřik, náboženská formule. Zmíněné země původu výtržníků, Irák, Sýrie, Kosovo, Bosna ... jsou všechny islámské. Média tento faktor záměrně ignorují. Snaží se vyhnout tomu, aby se otevřeně říkalo, co daná skupina je - konkrétně muslimové - a místo toho se mluví o „party scéně“.
 
Wochenblick: Protesty „Black Lives Matter“ vedou USA k napětí. Zároveň můžeme pozorovat výbuchy násilí mezi mladými migranty v evropských ulicích. Šíří se protesty z USA do Evropy?
 
Irfan Peci: To má dlouhou historii. Ve Stuttgartu bylo policii zakázáno zasahovat několik měsíců, jak potvrzují zprávy policistů. Politika stále brání policejní práci a zasahuje do ní. Takto byly vytvořeny prostory bez zákona. Respekt k autoritě, monopol státu na násilí je ztracen. Pak uvidíte fotografie protestů v USA, kde se bojuje proti policii a to motivuje k násilí také.
 
Wochenblick: Takže jde o pomstu?
 
Irfan Peci: Vidíte se v roli oběti, stejně jako černoši ve Spojených státech. Slyšíte to znovu a znovu mezi migranty: Jsme na tom, jako migranti v Evropě, stejně jako černoši v USA. Jsme znevýhodněni, jsme diskriminováni, nemáme stejné šance, a proto se budeme mstít a budeme škodit.
 
Wochenblick: Ve Spojených státech se v rámci nepokojů „Black Lives Matter“ zmocnil černý islamista spolu s Antifou části Seattlu. Co říkáš na spolupráci islamistů a levicových extremistů?
 
Irfan Peci: To mě vůbec nepřekvapuje, protože jsem předpovídal něco podobného už před lety. Četl jsem mnoho knih islamistů, kteří se zabývali strategiemi dobytí Západu. Jednou z těchto strategií bylo vstoupit v rámci tohoto boje do krátkodobého spojenectví s levicí. Protože koho vidíte například na pro palestinských demonstracích? Levici a levicové radikály. Taková aliance je pro islamisty samozřejmostí. Mají stejné obrazy nepřítele: pravici, nenávist vůči islámu.
 
Wochenblick: Je běžnou praxí, že se islamisté pokoušejí spojit s levicovými extremisty?
 
Irfan Peci: Zažil jsem to na demonstracích v květnu. Objevily se výtržnosti vůči policii. Islámská skupina, se kterou jsem byl na demonstracích, viděla dobrou příležitost házet kameny na nevěřící německé policisty. O levici ani nijak dobře nemluví, ale jsou to pragmatické zájmy, které je spojily. Pokud tam vypuknou kravály, prostě se přidáme.
 
Wochenblick: Je to důležitý faktor, touha po vzpouře?
 
Irfan Peci: Někdy ano. Na jedné straně hraje roli kriminalita, protože ve Stuttgartu byly vyrabovány obchody a plundrovalo se. Na druhé straně jde o vyjádření pohrdání, které má člověk vůči zemi a společnosti. Islamistům je vštěpováno: ti druzí jsou podřadní, jsou ne muslimové, za nic nestojí. Jsou našimi nepřáteli, zabíjejí naše bratry v Afghánistánu.
 
Wochenblick: Jak by se měl hodnotit konflikt ve Vídni-Favoriten, mezi tureckými nacionalisty na jedné straně a Kurdy a Antifou na druhé?
 
Irfan Peci: Jedná se o starší konflikt a tyto konflikty probíhají v Německu již několik let. Znovu se rozhořely kvůli IS a boji proti Kurdům. Ideologie tureckých Šedých vlků obsahuje nejen nacionalismus, ale také islámské myšlenky. Část Antify projevuje solidaritu s Kurdy proti nacionalismu Turků. Kvůli zahraniční infiltraci, neomezenému přistěhovalectví jsou tyto konflikty samozřejmě stále častější. Není náhodou, že se celá ta věc stala ve vídeňských Favoriten. (Čtvrť s převážným podílem obyvatel migračního původu)
Když jen projdete náměstím Viktora Adlera, máte pocit, že z 80 až 90% vidíte pouze migranty. Turečtí nacionalisté to považují za své území a brání je proti Kurdům."

84 komentářů :

 1. Dostal bílou rakev, ačkoliv utýral dítě, video. Kdo ví proč bílou.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kuca-pohreb-louny-tyrani-vezeni.A200708_114720_domaci_lesa

  OdpovědětVymazat
 2. ,,Česku hrozí podrobení se cizině. A všichni mlčí.”

  https://www.youtube.com/watch?v=hgTkcnMKYGg

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/-Cesku-hrozi-podrobeni-se-cizine-A-vsichni-mlci-Poslanci-dostali-vazny-dopis-Mame-ho-629875

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heiko je boží, mějme ho rádi. Proč bychom neprofitovali na afrických právnících, doktorech, snad i spisovatel s filosofem doplaval. Jen mi není jasné, jak ty černoušky u nás, s naším existenčním minimem, udržíme. Přivážem je třeba u Jičína ke stromu ? Nebo, že by němci už zase vymysleli nějakou směrnici o koncentrácích ? Je zábavné, jak troubovitější Heiko, kouzlem nechtěného, vykřikuje "uvnitř Evropské unie nelze využívat pouze práv, ale je nutné i plnit povinnosti"! Tedy právo černouška bude (pokud ještě platí volný pohyb osob) dle rady běhat a bydlet kde se mu zlíbí, protože podle Hejkala jsou "i jiné věci, jiné základní hodnoty, ke kterým jsme se členstvím v Evropské unii zavázali." :) Nebylo by tedy od věci, aby těch jiných hodnot využili migranti, ale ještě bych využil našich přemnožených právníků, aby pomohli k pohybu za lepším našim drahým cikánům. Případně několika milionům cikánských dříčů z Rumunska a Slovenska. Heiko bude při plnění povinností určitě nadšen.
   Jinak nebude třeba, aby někdo z Kajdy přebíhal. Po dvaceti letech války za tu demokracii v Afganistánu, si budou zúčastnění muset přivézt dost a dost Agghánců co kolaborovali s NATO, protože ti naši afghánští demokrati by tam nepřežili ani den. To jsme to panečku vyhráli !

   Vymazat
  2. Mikeši, víte jak je tu udržíme??!!
   No, nikoli tím, že jim budeme dávat minimální plat, oni dělat nebudou, takže nebudou pobírat bídné minimum, nýbrž jim dáme velkorysé EU-nařízené "sociální a integrační podpory", jejichž výši už EU určila a blb Sobotka odkejval a které budou několikanásobek průměrného důchodu a budeme jim posluhovat a oslovovat je "Veliký vezíre", tak se věci mají! Vy to nevidíte, kam to spěje??!!
   Vždyť už i cigány si takhle hýčkáme a brzy bude nejen arabština, ale i neexistující cigánština úřední jazyk a vy se jej budete muset učit, aby jste rozuměl rozkazům svých nových pánů, jak navrhují někteří pomatenci z různých nevládek, držící Bakšišovu zkorumpovanou vládu za koule...

   Vymazat
  3. 10,57
   Vidíte to černě,ovšem realisticky!

   Vymazat
  4. Svoboda pohybu je liberální přikázání. Takže oni se budou volně pohybovat po Schengenu, jenom jim budou bankovní konta (volný pohyb peněz je další liberální přikázání) plněny z našeho rozpočtu. P.K.

   Vymazat
  5. 10:57
   Vidím kam to spěje. Aby ty blbiny naše sousedy přešly, proto je třeba podpořit migraci našich, rumunských a slovenských cikánů. Podpořit kočování. Ukazovat jim jak je Berlín krásný. Ukazovat jim jaké jsou dávky a podpora v Německu. Prostě jsme zanedbali osvětu. To neříkám proto, že bychom se oba dva nenaučili cikánštinu. Těch devět set slov určitě zvládneme (i když delfín má o dvě stě výrazů méně a nerozumíme) S arabštinou to bude krapet horší.

   Vymazat
 3. Syrie byla a doufám je sekulární země !

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je nesmíme je pustit sem jinak bude s Českem konec. Co je nám do skopčáku kteří říkají že jejich budoucnost je v islámu. Špatné je že se v tom blátě válí „levice" i když podporují zájmy globalistických miliardářů z usa. Pro mě antifa žádná levice není je to jen pakáž co nic neuznává.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, to není levice, to jsou idioti, trockističtí idioti řádně už prověření dějinami, naprosto mimo chápání základních faktů, našení, přesvědčení, ale naprosto blbí, mávající rudou fanglí a přitom placení a pracující pro ten nejhorší světový globalisticko-oligarchistický xindl...
   Jednou, pokud vůbec přijdou k rozumu, se za to budou stydět a pokud ne, dovedou nás do situací, jako např. velký mladý revolucionář a pampeliškář z r.68 Joschka Fischer, který pak jako min. zahr. věcí NSR patřil k architektům agrese NATO proti Jugoslávii...

   Vymazat
  2. 8:30 - výborně řečeno, souhlas!

   Vymazat
  3. 8:30 Jo takový co okupovali vilu Milada v Praze smažky a netáhla. A bartoš a pyjáti jsou to samé a přidávají se k nim mladí naivové. Ať se dívají co se děje v usa a jestli chtějí takový svět.

   Vymazat
 5. Německý ,,úředník" nám říká co musíme udělat? Ale, to už tady přeci bylo. Tenkrát jsme mu ustoupili! A dnes ?

  OdpovědětVymazat
 6. 22:00
  Blbiš a spol. je horší než Protektorátní vláda ve 40.letech 20.stoleti😡😡😡

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:31
   Buď trochu opatrnější, když víš co nechceš, jseš si jist co jiného chceš ? Nevím, já sice nevolím ANO, ale než být OstMarkou s premiérem Berndem Posseltem tak to mám raději Babiše.
   Jak říká paní učitelka v 1.třídě : Méně mluv a více myslí.

   Vymazat
  2. 22:31 popište prosím proč je předseda vlády ČR "blbiš". Mimochodem, co vy víte o Protektorátu Čechy a Morava jako součásti Velkoněmecké říše, tedy s Říšským protektorem na Pražském hradu. Víte vůbec, kdo jím všechno byl a jaké měl pravomoci, mentální nedospělče?

   Vymazat
  3. Vy dva experti, jestli se vám zamlouvá, že Blbiš skáče, jak fašoEU píská je to vaše věc!!!!! Že se tahle vláda chová jako nesvéprávný mopsl je nad unce jasnější.... jen šlépějích to nevidí!!!!!! Blbiš něco jiného tvrdí a jinak se navenek chová, měl by mít koule a chovat se jako Orbán 👍

   Vymazat
  4. Vy 5:58 se pokuste zajistit, aby ten Bibiš měl stejnou nebo i větší volební podporu než má doma onen Orbán. Ten vládne s ústavní většinou a ne v koalici závislé na podpoře komunistů. Urážlivě kritizujete a podstatná fakta buď ani neznáte, nebo jejich význam nechápete. Jak už tu je několikrát psáno - nebýt hlupáků, zlí nic nepořídí.

   Vymazat
  5. 9,07
   Tím jak se Blbiš chová NIKDY NADPOLOVIČNÍ VĚTŠINU jako Orbán nezíská!
   Jak vidím,heslo sám pro sebe máte zvoleno skvěle.

   Vymazat
  6. 9;07
   Blbiš svým chováním k fašoEU a k amiokupantům nadpoloviční většinu jako Orbán NIKDY NEZÍSKÁ!!!!
   Psáno je tu několikrát i to, že "" Se stářím přichází obvykle moudrost.... někdy přijde stáří samo """""....

   Vymazat
  7. 9:07-Pane, Vy jste zjevně na "játra..."
   S tím veskrze zrádným a zcela zkorumpovaným Bakšišovým abtailungem tady nikdy nebudou poměry, jako v orbánovském Maďarsku i kdyby měl Bakšiš u voleb 100%!!!
   On není nic jiného, než součást té upíří sionistické vývěvy na majetek jedinců, států a národů a proto nás právě uvrhává do nikdy nesplatitelných dluhů svým židovsko-finančnickým mentorům, se kterými se tak rád ukazuje klečí před nimi na kolenou a olizuje jim jejich zkrvavené pracky (viz. to slavné foto s Albrightovou a návrh Sorosovi dát mu Invalidovnu za korunu)...
   To jen Vy jste asi slepý i s těmi ostatními trdly co si nechávají zacpat hubu koblihou a jeho kecy, jejichž význam je schopen změnit několikrát za odpoledne!!!

   Vymazat
  8. 11.07 Premier Babiš dostal do vínku nesplatitelný dluh po za bakšiš nás prodajících "demokratických" předchůdcích po převratu r. 1989... věrných článků vaší dobře odhalené "vývěvy".

   Vymazat
  9. 20;10
   Orbán si s podobným """" darem demokratů """" dovedl poradit!

   Vymazat
 7. Německý ministr nám chce nutit migranty? Vyhrožuje? Ať raději zaplatí Čechům reparace! Generál Blaško se vytočil jako nikdy

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nemecky-ministr-nam-chce-nutit-migranty-Vyhrozuje-At-radeji-zaplati-Cechum-reparace-General-Blasko-se-vytocil-jako-nikdy-630000

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:38
   Díky za navigaci do P.Listů na rozhivor s panem generálem, to je jeden z opravdových chlapů, ktéří mi dávají naději, že není nic ztraceno.

   Vymazat
  2. 23:18 Není za co je třeba rozšiřovat dobré informace též jsem pana generála volil.

   Vymazat
  3. Nechci vám brát iluze.JSem také volič SPD, ale pan generál ve mně vzbuzuje spíš negativní pocity. Jeho vykřikování jednoduchých hesel sice na mnohé zabírá (47.000 preferenčních hlasů), ale podezřívám ho, že na víc nemá, že jde jen a jen o jednoduchého zupáka, který jde po penězích. Uvidíte, uvidíte, zatím žijte v iluzích. Zklamání bývají hořká.

   Vymazat
  4. 10;10
   A co pan generál kritizuje nesprávně??? Stačí jednoduchá odpověď... zdarma 😆

   Vymazat
  5. 10:26
   Na rozdíl od vás, nemůžu nesouhlasit s příspěvkem 10:10. Pan generál o jeho práci, a o dění v europarlamentu žádné zprávy nepodává, a tak se dobře etabloval s europoslanci jiných frakcí. Ostatně i ta jeho přítulnost k Trikoloře tím, koho volil do senátu jako člen SPD, se nedá hodnotit pozitivně. Tak si ani dobře mířenou kritikou pan generál reputaci nezachrání.

   Vymazat
  6. 10:10 Člověče co to povídáte znáte trochu pana generála ten musí mít zájem aby tu nevládli úchyláci. Po penězích určitě nejde a jednoduše říká co nás nejvíc trápí.

   Vymazat
  7. 12,00
   Názory pana generála jsou už po léta stejná a nemění je podle hesla,Kam vítr,tam plášť!Takže jeho po celou dobu dobře mířená kritika sedí i teď!

   Vymazat
  8. 13:24
   Jeho dobře mířenou kritiku nikdo nezpochybnil, a určitě to není vše, co dobrého v europarlamentu pro ČR činí, a tak by se slušelo, aby také o tom cudně nemlčel. A jeho stabilní názory by se mely odrážet i v loajalitě k hnutí, jehož pomocí se stal europoslancem. Jestli je jeho stabilním názorem, že kandidáti trikolory lépe souzní s jeho názory, potom by bylo poctivé vyměnit příslušnost k hnutí, a ne zrazovat to, jehož členem je.

   Vymazat
  9. Osobně si myslím, že být tam místo p Babiše takový Rakušan (myslím ze STAN), Fiala či Adamová-Pekarová, tak je osud ČR definitivně zpečetěn.

   Vymazat
 8. Co je to všechno platné, když 30% národa volí s vidinou vyšších dávek nebo důchodů Babiše. Ten udělá silné prohlášení na domácí půdě, a pak jeho partaj udělá přesně to, co jejich ALDE frakce. Takže můžeme hudrat, můžeme nadávat, můžeme doufat, ale protože je Babiš kromě kočkované ohledně dotací s EU leadery jedna ruka, jakékoli úvahy a snahy o opuštění EU nebo aspoň posunutí EU doprava (pryč od zelených, ultralevice a socialistů) se v ČR odkládají minimálně o pět let. Navíc EU ztratila bohužel významný konzervativní hlas - UK. Zkrátka, lepší to nebude, je třeba se naučit v tom plavat, každý jak umí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy jste 22:24 natolik omezený, že se řadíte k těm, kteří Babišovi přičítají odpovědnost za jednání Alde, Jourové a kdekoho dalšího, že? Co vím, Babiš opakovaně prohlásil, že on ani hnutí ANO, na kvóty pro migranty, stejně jako dosud, není ochoten přistoupit. To ovšem záleží i na vládě, její podpoře koaličním partnerem popřípadě krom KSČM i další opozicí a také, na partnerech ve V čtyřce i mimo ni, tedy vesměs mezi postkomunistickým východem. Když tedy máme a asi ctíte tu evropskou demokracii, tak se v ní laskavě trochu vyznejte a neplácejte nesmysly.

   Vymazat
  2. 22:44
   Souhlasím, že za Jourovou a podobné týpky z ANO může Babiš, zbytek viny mi není tak jasný. Co mi vadí víc je program opozice, která krom lex Antibabiš nic nenabízí. Předhazovat lidu jednotlivé dobře vybrané obětí už znám od procesu Dr Rátha. I on není nevině, ale kolik jiných i horších se zametlo pod koberec a o kolika se ani nedovíme. To je můj problém. Byl jsem volič ČSSD, dnes už nebudu.

   Vymazat
  3. 10:59: Stala se ze současné ČSSD pod vedením Pocheho a Petříčka ultrapravicová strana hájící cizí zájmy?

   http://svobodnenoviny.eu/stala-se-ze-soucasne-cssd-pod-vedenim-pocheho-a-petricka-ultrapravicova-strana-hajici-cizi-zajmy/

   Vymazat
  4. 12,49
   Tou už se ČSSD stala za Srlbotky a Diensblíra!!!

   Vymazat
 9. Budoucnost národa se bude odvíjet od schopnosti jeho příslušníků rozpoznat své životní zájmy a aktivně bojovat za jejich prosazení a zajištění. Jak jednoduché! Prostě pokud si necháme vnutit cizí zájmy, které otevřeně hlásá výše uvedený skopčácký ministr, tak si národ jiný osud nezaslouží. To je nevyhnutelné...

  OdpovědětVymazat
 10. At zije Trump a jeho rodina from Hercegovina
  huhuhuhahahaha

  OdpovědětVymazat
 11. Prominte ze odbocuji od Islamistu k cernochum !
  Ale je dobre, aby jste o tom vedeli - hlavne ti, kteri jsou zodpovedni za bezpecnost vasi zeme.

  Black Life Matter je slogan.
  Za tim sloganem stoji organizace
  ktera se jmenuje
  Black Life Matter GLOBAL NETWORK FOUNDATION.

  Toto "FOUNDATION" je placene firmou, ktera se jmenuje
  Thousand Currenc , (z Delaware) vede ji Paul Stras IV, (z Californie ) a tato firma zaplatila $ 33 millionu
  donation pro Black Lives Matter.
  71 % z $ 33 millionu jde jako benefit a odmeny za destruktivni cinnost.

  Oni jsou proste velmi dobre placeni a to za zady IRS (Internal Revenue Service.)
  Nase IRS o teto organizaci nevedela, protoze donation pro destructivni bandu NENI deductible.
  Oni proste maji svoji vlastni economii, bez vedomi danoveho uradu.
  A ted bude mela !
  h.
  (Az tato bamda prijde k vam , tak se jim podivejte do penezenek. Jejich penize jsou nelegalni, mimo zakon.)
  h.

  OdpovědětVymazat
 12. Narodil se 1989. V roce 1991 mu bylo dva roky.
  V roce 1991. v Srbsku a na Kosovu nebylo a V od valky.
  Typek je fejkovej Albanec a voboje lzou.

  OdpovědětVymazat
 13. Prispevek ktery je neni z blazince, ale z BLM !

  EVIL CAR = zle auto.
  Ano panove, je to Mercedes - Benz !
  Bylo prohlaseno za zle auto !
  Black Life Matter (BLM) zada bojkot vsech prodejen, kde se prodavaji Mercedesy !
  Duvod ? Hitler byl rasista a nechal se vozit v Mercedesu !
  Henry Ford byl ultra rasista, ale o Fordovi zatim neni rec.

  Sv. Panna Marie byl prohlasena za rasistku a jezdila na oslu, tak cela posta v horach Mexica je rasisticka take, protoze pouziva osliky.

  NEEEE, zatim jsem se nezblaznil ! Ja vam akorat prehazuji do cestiny projevy vudcu BLM a nektere jsou ve slangu, coz je nejhorsi anglictina na svete.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za informace ze zámoří Honolulu (5.04) - a nějakého toho senilního nevychovaného sprosťáka, například anonyma 7.06, který nedělá nic jiného, než že pase po vašich příspěvcích jak slepice po flusu aby mohl urážet a nadávat, si nevšímejte. Je to nemocnej člověk - duševní mrzák tomu říkáme u nás. Tak dlouho a tak často čumí do internetu a loví kde co, až z toho zblbnul, vyjadřovat se neumí, názor k jakémukoliv článku ještě nikdy nenapsal, ale nadávky a urážky k vašim příspěvkům, to by mu šlo. Můžete být na sebe hrdý, že tomuto magorovi svými příspěvky pijete krev. Asi by se na takové příspěvky nezmohl. Pište - pište.

   Vymazat
 14. Už je tady zase.... zač nás redakce trestá tím senilem, k němuž nepřišla se stářím moudrost, staří přišlo SAMO!!!!! 😆

  OdpovědětVymazat
 15. Kdyby pomoc válkami postižených byla těmto poskytována v jejich rodných zemích, nemuseli by ten západ nenávidět, a cítit se méněcenní. Odsun nespokojenců zpátky do jejich vlastí je jediný recept, jak zamezit tahání jejich válek do Evropy. Zároveň by z jejich zemí měli vypadnout všichni vnutitelé demokracie. Ať si každý řeší svoje problémy doma.

  OdpovědětVymazat
 16. mně to tedy přijde jako tažení proti levici jako takové v situaci, kdy se společnost pro rozpory nikoliv levicové, ale kapitalismu, otřásá. migrace je toho součástí a je vyvolána v první řadě imperialistickými válkami, které vedou nebo rozpoutávají na jejich území nikoliv státy levicové ba ani ta Antifa, ale státy výrazně pravicové a tvrdě kapitalistické.

  samozřejmě, že ani já tady nechci migranty s vírou, která je mi cizí, ale jsou to migranti? nejsou to náhodou dobyvatelé a kolonizátoři podobní zcela těm, kteří vyšli z Evropy řečené západní a zplundrovali zbytek světa? i svou svou pomatenou vírou, že na to mají právo od samotného Boha, že jsou lepší než všichni ostatní?

  Kolonizace a kolonizátoři nepřicházejí a nikdy nepřicházeli páchat dobro, dokonce snad původnímu obyvatelstvu, ale jen kapsám svým a kapsám svých pánů. a dnes je to taky tak. Levice za to ale opravdu nemůže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak!
   Viki L.

   Vymazat
  2. Není všechno levice, co se za ni prohlašuje. Antifa je levice velmi sporná. SocDem už dávno není levicí. Trockisti jsou spíš násilníci než levice. Ježíš Kristus byl levice, dnešní křesťanské církve ale určitě levicí nejsou atd. atd. atd.

   Vymazat
  3. perfektní, tleskám!

   Vymazat
 17. Proč mladí migranti bojují proti společnosti, která jim poskytla útočiště? Protože čím víc bojují, tím víc od ní dostanou. Ta divná společnost se totiž snaží je podplatit.

  OdpovědětVymazat
 18. USA: ,,Jste bílí, jste vini. Opakujte si to.” Pokyny pro pracovníky ze školení

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/USA-Jste-bili-jste-vini-Opakujte-si-to-Pokyny-pro-pracovniky-ze-skoleni-630019

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapadá to do mého holywoodského hororu, v něm likvidace bélochů se nepodařila třídním bojem, proto hlavní černokněžník vymyslel BLM a zafinancoval rasovou likvidaci. Zbydou jen běloši, kteří budou poslušní a budou mít šanci se nechat zotročit. Naivní černouškové budou spokojeni pouze s formální vizí své nadvlády. Nic se nezmění jen neposlušných lidí ubude. Černokněžník konečně ovládne celou planetu a nastolí Nový řád. Happy end

   Vymazat
  2. 9:36
   Na to by nepřišli ani ve VUMLu.

   Vymazat
 19. https://cz24.news/negro-proc-je-pravda-o-cernych-zakazana-pravda-neni-rasismus-jsou-to-fakta-bili-a-cerni-100-faktu-a-jedna-lez/?fbclid=IwAR1pwicPmyz2Nswp-t2leqMTECpjNEfr8FF7V7hJSmuYTigSz7izILUgGaU

  OdpovědětVymazat
 20. Imigranti v každé zemi, v každém společenství vzbuzují po svém příchodu do něj jisté podezření, vždy a všude jsou zpočátku považováni za něco cizorodého, ba potenciálně nebezpečného. To je přirozená reakce většinové společnosti, to je přirozený projev sebezáchovného, imunitního systému každého společenského organizmu. Imigrant si v každém cizím prostředí, kam přijde, musí vydobýt uznání místní/většinové společnosti tak, že bude nejméně tak dobrý v práci/ve škole, že bude ochotnější, uctivější, milejší, nenápadnější... atd. atd. než příslušníci místní/většinové společnosti. A že bude hovořit jazykem většinové společnosti! Jen tak může překonat vliv imunitní reakce většinového společenského organizmu, do nějž "proniknul". Tak to bylo vždy, tak to je a tak to snad bude, pokud se tento imunitní systém "vyspělých" společností nepodaří rozvrátit tím způsobem, jakým se to aktuálně děje. Pokud nevěříte, zeptejte se českých imigrantů, kteří přišli v 60. či 70. letech do Rakouska, Německa, Švédska, ať nechodíme daleko, jak dlouho jim to trvalo a co museli vše udělat pro to, aby byli svými sousedy, spolupracovníky, celou společností časem uznáni za Rakušany, Němce… Jedině tak (a nijak jinak) si imigranti mohou získat respekt a být přijati (jako plně integrovaní) do většinové společnosti. Nevím tedy, proč zrovna černoši nebo muslimové by měli být výjimkou právě a zrovna v (křesťanské) Evropě či v USA. Mmch, u nás např. cikáni a v USA stále značná část černochů nic z těch výše uvedených podmínek integrace nesplňuje! Dlouhodobě! Podobně jako muslimové! A to je jeden z důvodů, proč je většinová společnost stále považuje za "cizorodé" prvky ve svém společenském organizmu, kteří ten organizmus a jeho normální fungování narušují, ohrožují...
  Viki L.

  OdpovědětVymazat
 21. Dobře jim tak nemají kouřit. :-)))
  Ze zvědavce


  dnes 2020-07-09 11:25:17
  Z pravého sloupku na pravém prostoru + můj odkaz

  kal.el 2a0b:f4c2::1.?.?.?

  … A ZVONEC NA KONEC
  … a zvonec na konec
  https://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2019/04/angelamerkel-eu-symbol.jpg
  Skutečnou vládnoucí skupinou je nejvyšší vrstva byrokratů- řídí mezinárodní organizace, korporace, neziskovky. Příslušníci této elity se navzájem znají, studovali na stejných školách, chodí do stejných restaurací a mají podobné názory. Tráví dovolenou na stejných místech a stěhují se do stejných čtvrtí.

  Kdybychom se podívali podrobněji, viděli bychom, že tato elita se člení na elitnější elitu a běžné členy. A elitnější elita se člení dále až k několika tisícovkám lidí, kteří ovládají světové banky, korporace, ministerstva a redakce.

  Proč je nazýváme novou aristokracií? Protože postupně došlo obnově onoho starého rozdělení mezi královským dvorem a lidem. Toto prostředí je dnes replikováno ve skleněných palácích korporátních centrál či organizací jako EU, Světová banka, OSN atd.
  Nová aristokracie je absolutně mezinárodní. Jejich jazykem je angličtina, jejich příslušníci se nehlásí k žádnému národu. K žádné zemi nemají vztahy.

  Členství v superbyrokratické elitě se do značné míry dědí. V praxi to znamená, že děti narozené příslušníkům nové aristokracie přicházejí s lepšími vrozenými předpoklady, dostává se jim vhodnější výchovy, podnětnějšího prostředí, stabilnější rodiny. Takže při přijímacích zkouškách na elitní školy jim nedokážou ostatní konkurovat. Nedokážou jim konkurovat ani u výběrových řízení globálních firem a organizací.
  ______________
  Deep state který kašle na okolí, demokracii, prosperitu ostatních a samozřejmě politiky s jejich demokracií pseudozákonodárců pro ochlokráty plutokracie za ohlodanou kost a jejich pozor!! Nevzdělanost sluhů, ovšem ale s imunitou páchat zvěrstva.
  https://www.youtube.com/watch?v=s7bB-K-yV2o

  99999

  OdpovědětVymazat
 22. Dlužno podotknout, ti co již pro červený svetr zapomněli, jak "skvěle jsme si popovídali u piva nejen o budoucnosti Evropy a česko-německých vztazích," uvedl Hamáček....s kým, že si to tak pěkně onehdá popovídal u piva, no ano, byl to tenhle otřesný německý ministr Maas za podobně nepříčetnou sociální demokracii německou. Následně také prý Babiš ještě před někdejší berlínskou schůzkou prý ocenil výrok tohoto maase ve věci přijímání migrantů...tak mně se tak nějak zdá, že si tu z vás lidičky zase někdo dělá a dělal bžundu, vysvtělit to jen blbostí novinářů nelze.... Ono jim to nestačilo, že hlavně kvůli této věci se ČSSD sama tak nějak přivedla na bankrot, teď se s Babišem zase otřepali a už ví jak na vás prostý blbý lid: tentokrát že prý jsou proti kvotám, že to píšou v nějakých dopisech, ale také současně píšou, že prý opět apelovali na realizaci komplexní azylové a migrační reformy...takže vlastně jsme proti tomu co chtějí němci, ale jsme pro to co chtějí němci, taková chytrá horákyně. Hlavně abyste držely ústa a krok. Já bych jim nevěřila nos mezi očima....to je stejné jako teď s tím babišem, lidem vykládají, že nebude souhlasit s tím, že budeme platit dluhy eurobankrotářů emisí společných eurodluhů, což je naprosto nehorázné, ale on vás lidičky dost možná prodá, potřebuje klid na práci bez konfliktu zájmu a stavění temelína, tak nás té eurokomisi dost možná a velmi pravděpodobně prodá. Zajímavé je, jak v tom umějí chodit, myslím v tom tahání lidí za nos. Ale když se lidi chtějí nechat tahat za nos, to už je jejich věc.

  OdpovědětVymazat
 23. Z článku je zřejmé (a zdaleka ne jen z něho), že islámští imigranti jsou předsudečně nenávistní vůči domácím.
  Tak teď už chápu, proč Hamáček tu předsudečnou nenávist vyrobil. Pro naši ochranu. A já mu až doposud křivdil.

  OdpovědětVymazat
 24. 11:08 - 2 x jsem immigroval !
  Po invazi Rusu do Ceska v roce 68 jsem jsem se dostal do JAR a po padu Rhodesie v roce 79 do Ameriky.
  Vzdy jsem byl adoptovan bez nejmensich potizi.
  Obe zeme ke me byly fain / pratelske a brali me jako jednoho z nich. Do obou zemi jsem prisel legalne a zacal pracovat behem jednoho tydne.
  Zadnou podporu jsem nikdy nedostaval.
  Nikdy jsem nezazil nejakou diskriminaci.
  V praci jsem byl tlacen nahoru a nikdy ne dolu.
  h.


  To ze barbari se neprizpusobi je chyba tech barbaru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,01
   A po třetí zdrhneš kam ty experte na všechno?!

   Vymazat
  2. 13.01 Chocholousek porad bere ,tam muze prednaset kolegum stejne vyspelym

   Vymazat
  3. 18;39
   Toho retarda by do blázince nepustili, tam jsou proti němu moc normální!!!! 😆

   Vymazat
  4. Nemůžete toho člověka nechat na pokoji -smečko mizerná 13.26,18.39,20.13??? Co tady předvádíte? Myslíte si, že ukazujete nějakou inteligenci? Myslíte si, že jen vy máte právo psát na diskuze svoje slinty? Jste odporní a už trapní. Honolulu má zkušenosti ze světa, a snaží se je sdělit - a vy jen urážíte a nadáváte! Jaké zkušenosti ze světa máte vy - trapné lopaty? Už dřepíte doma soustavně u PC, zajištěni důchodem, do práce nechodíte, už jste k ničemu - tak se tady přestaňte producírovat a vytahovat se svojí závistí a blbostí! Čeští zapšklíci - jak typické! Hrajete si na demokraty, přitom za sdělený názor nadáváte a urážíte - smečko trapáků!

   Vymazat
  5. 13.26, 18.39, 20.13 ... Kdybyste prožili a zažili zlomek toho, co bílí lidé v Africe a v USA, a nebo alespoň dokázali pracovat s informacemi a analysovat je, nemuseli byste se prezentovat jako Chocholouškův "vysoce inteligentní a uvědomělý" personál...

   Po převratu (1989) začaly některá všechytra páchat dobro pro Cikány a chtěli se s nimi bratřit... dokonce nechali kabelky chvíli ve škole (akce v tělocvičně) bez dozoru MEZI DĚTMI ŠKOLOU POVINÝNMI... a jedna "aktivistka OF" v kabelce měla peněženku s CELOU výplatou (tedy se zálohou, nebo s dobérkou... abych nebyl nařčen ze lži) a potom dámy brečly alespoň o vrácení dokladů... a nenašlo se nic. Ani desetníček. Ovšem okno v nářaďovně někdo otevřel... nejspíš aby byl potřebný čerstvý vzduch... a pod okny už nebylo ani živáčka.

   Potom brečela s ostatními na VB, když předtím slibovali/y Cikánnům co všechno pro ně udělají A CO že od jejich organisace DOSTANOU... a byly s cikánskou upřímností vzati/y za slovo... dali/y by jim mnoho, ALE NE ZE SVÉHO! Typická vlastnost dobroserů - rozdávat z cizího... a vydělávat...

   Vymazat
 25. 13:26 - NORTH to Alaska , presne jak to zpiva Jonny Horton.
  Way up North. Psssst, t.j. tajemstvi,
  tam neziji opice.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela vtipné, máte-li na to ale žijí tam predátoři silnější než Vy.
   Mimochodem, žijí tam také Inuité a nebudete pro ně vetřelec?

   Vymazat
  2. 18;32
   Vetřelec ne, ale za imbecila bude pro všechny!!!!! 😆

   Vymazat
  3. No - nejhloupější imbecil jsi tady ty anonyme 20.11 - beze sporu. Ukájíš se těma pitomejma urážkama? To jsi teda chudák. Zkus přemýšlet o kastraci a následné léčbě. To by tě zbavilo duševního trápení.

   Vymazat
  4. Na ceskych emigrantech stoji dnesni USA Jsou nejinteligentnejsi soucasti emigrace Mexikani se umeji jiz i podepsat a cesi vesmes zbohatli ,viz krajan z Floridy ktery stale zije v chranene community s ostrahou a najmem 9000 $ mesicne diky jemu mame informace ktere jinak taji CT 24 a zdejsi redakce Dekujeme huhuhu

   Vymazat
  5. Nesahej mi na havlicka !!!

   Vymazat
  6. 21;07
   Hezky ses o tipoval, teď dotáhnout do konce tu kastraci,výsledků množení kamene a cihly!

   Vymazat
  7. Pánové, 18:32 20:11 21:07 21:47 21:48 6:05
   nekočkujte se, je to k smíchu.

   Vymazat
  8. 12,51
   Co tam máš dál Všeználku?

   Vymazat
 26. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020070912199447-ombudsman-krecek-otazky-ktere-kladou-v-usa-zastancum-blm-je-mozne-polozit-i-romum-u-nas/

  Ombudsman má pravdu, a někoho asi trefí...

  OdpovědětVymazat
 27. Ještě k tomu Babišovi. Pokud by se svou politikou a v daném postavení v EU vládnoucímu systému alespoň přiměřeně vyhovoval, nepůjde proti němu mainstream všemi těmi prostředky, které nasazuje. Jistěže si ta EU klaka dalšího Orbána, vy všelijací chytrolíni, nepřeje!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já proti Babišovi nemám nic, poctivě se daní a je pod velmi pečlivou kontrolou, která stále číhá. AntiBabiš blok tvoří závistivci a Bakalovi "zaměstnanci". Babiš zvoral svůj štáb a vyvolence (Jourová..). Navíc v poslední době nějak neuplatnil svůj podnikatelský talent v akci OKD. Stačilo zavřít včas důl Darkov cca na 14 dnů, místo toho dnes zavřou 5-6 šachet na 6 týdnů to je ztráta jako dělo a to nejsme u konce akce Karviná. Tak jako premiér by mohl začít přemýšlet o Ministerstvu zdravotnictví. To je vše co mám za zlé svému premiérovi, ale pravda je, že lepšího zatím nevidím, snad krom Orbána.

   Vymazat
  2. "Svatá prostoto!"
   Jestliže proti Babišovi nemáš žádných námitek, tak jsi zcela zjevné dementní a naprosto mimo realitu...a je dobře, že se k němu hlásíš, poneseš jednou následky jeho vládnutí a to už brzy...

   Vymazat
  3. 11:0
   "Svatá vzdělanosti"
   Co poradíš ? Tichou sílu z Řeporyjí ?
   Zatím nesu následky minulých 30ti let a o úspěchy se dělí přiměřeně levice s pravicí.

   Vymazat
 28. Účet za diktaturu? Vládu veřejně popravit? Po ministerstvu vnitra chtějí poškození podnikatelé miliony na úhradu škod. Vnitro to odmítá.
  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=254132

  OdpovědětVymazat
 29. Prisudecna nenavist cisi z Vaclava zdejsiho aktivisty ktery nevime zda je antifa ci jina protistatni odnoz .Proto nam zde nechava opet prednaset informace pro 4 tridu pomocnou .Nekteri zde opet rici radosti nad informacemi ktere prichazeji od guru jmenem -vsak vsichni vedi ,nechci jmenovat aby to nebylo proti pravidlum Howgh

  OdpovědětVymazat
 30. A vy si představujete svět diktatury kapitálu jinak?.Kapitál proti lidu nejdříve vymyslel tzv. stření třídu, vrstvu kapitálem zkorumpovaných lidí a hlavně války s masovým vražděním nevinných obyvatel, asi pro zábavu zbohatlíků. A nyní přidává třídu nepřizpůsobivých. Prostě bez těchto vlastností kapitál hyne, jde o zločinecký systém vládnutí - a to víme již 170 roků a pořád mnozí jakoby nechápali, že všem formám otroctví a poddanství zvoní hrana. Proto i ten běs kapitálu i u nás poté, když po rozkradení majetku za 11 bilionů Kč po r. 1989 už není kde krást!!

  OdpovědětVymazat
 31. No přestavte si, že Kalousek už prý nebude kandidovat do PS. Je tam od roku 1998 a co dokázal? Škodit tomuto státu. Škodit nám lidem, nasekat dluhy státu, aniž byla pandemie. Dokázal popudit proti sobě celý národ svou neurvalostí a sebestředností, a velikášstvím.....

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.