Reklama

pátek 3. července 2020

Exkluzivně! Pavel Novotný: Vězení a padák z ODS? Policie teď trestně stíhá starostu Řeporyjí kvůli podněcování k trestnému činu vraždy jeho jmenovce, bývalého policejního prezidenta


3. 7. 2020 ArFa

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) je teď trestně stíhán za výtržnictví a podněcování k trestnému činu, kterého se měl dopustit proti svému jmenovci, bývalému policejnímu prezidentovi Stanislavu Novotnému. Tentokrát mu již hrozí vězení. Exkluzivně na Arfa.cz.

Pavel Novotný při rozhovoru v pořadu Rozstřel TV iDnes se šéfredaktorem MF Dnes Jaroslavem Pleslem. Celé video TV iDnes ZDEBývalý policejní prezident 
Stanislav Novotný

Usnesení policie České republiky bylo Pavlovi Novotnému odesláno 24. června.

Je v něm uvedeno: Pavel Novotný (39) se měl dopustit trestného činu výtržnictví a podněcování k trestnému činu tím, že dně 9. 12. 2019 v pořadu pro pořad Rozstřel internetového média iDnes uvedl následující.

“Stanislav Novotný zradil Českou republiku a měl by za to, vlastizrádci by měli viset.”

“Stanislav Novotný zfetovanej nebude, on vypadá, že to myslí vážně, buď mu někdo míří na jeho děti, nebo to myslí vážně. Každopádně je to vlastizrádce a vlastizrádci by měli viset.”

“Panu Novotnému by měl být pomočen hrob. Novotný je vlastizrádce, pičus. Za tohle normálně vlasovce tahali s auta a zapalovali benzínem.”První strana usnesení o zahájení trestní stíhání Pavla Novotného (ODS) z 24. června 2020

Stanislav Novotný (60) je bývalý policejní prezident, předseda Asociace nezávislých médií a spoluzakladatel Křesťanské demokratické strany.

Sebestředný tlachal?


Policie vzala v potaz, že je “Pavel Novotný veřejně známou osobou, která přispívá k posilování, či naopak k oslabování veřejné morálky a právního státu. Výroky tak nelze hodnotit pouze jako výlevy bezvýznamného sebestředného tlachala”, jak uvedl při podání vysvětlení .....bývalý policejní ředitel Stanislav Novotný.

Policie konstatovala, protiprávní jednání obviněného Pavla Novotného vykazuje naplnění vysoké míry společenské škodlivosti.

Pavel Novotný (ODS) v ruské televizi Rossia 1, kterou sledují stovky milionů diváků. 
Vpravo nahoře Stanislav Novotný, bývalý policejní prezident.Čtěte též:
Extremistický starosta Novotný: V předvečer odhalení pomníku esesáků obviněn z podněcování k trestnému činu vraždy. V Praze klíčí semena nacismu, míní expert v České televizi

Trestních oznámení jako máku


Dozorový státní zástupce uvedl, že sociální aspekt jednání podezřelého Pavla Novotného vyvolal značně negativní emoce široké části veřejnosti, které se projevily mimo jiné i řadou trestních oznámení na podezřelého.

Míra nebezpečnosti jednání Pavla Novotného byla zvýšena výběrem internetového média iDnes, jakožto nejrozšířenějšího internetového zpravodajského média v České republice s dopadem na širokou veřejnost.

Pavel Novotný v ruské televizi Rossia 1

“Chci zavraždit tu zrůdu“


Zdaleka nejde o jediný konflikt Pavla Novotného se zákonem. Ten před několika měsíci kandidoval na post místopředsedy konzervativně liberální strany ODS. Už se toho načetlo tolik, že jen pokuta by už neměla přicházet v úvahu.

Bývalý bulvární novinář Pavel Novotný (38) byl letos v únoru pravomocně odsouzen na dva měsíce vězení nebo k pokutě 66 tisíc korun za nebezpečné vyhrožování manželovi bývalé televizní moderátorky podnikateli Markovi Vítovi. Zaplatil pokutu a vyvázl tak vězení.

Novotný o Vítovi mimo jiné napsal dopis, který poslal policii:

“Připravuji úkladnou vraždu člověka, protože se jedná o skutečně zrůdu. Rozhodl jsem se jej zabít. Jsem duševně zdráv a rozhodl jsem se pana Marka Víta zavraždit,“ napsal Novotný v dopise policii v roce 2016.

Pavel Novotný během přímého přenosu pro Russia 1 obvinil moderátora, že je zfetovaný
Čtěte též:
Kokain? Policie zabavila bílý prášek v kanceláři starosty Řeporyjí Novotného (ODS). “Pár boulí, papíra a vystřelit…” Šest dávek LSD najednou! Proč mu neudělali krevní testy?

O poslanci Parlamentu ČR: “Chci, aby visel!”

Pavel Novotný byl letos v dubnu obžalován za vyhrůžky oběšení poslance Zdeňka Ondráčka(KSČM) za přečin navádění k trestnému činu. Novotný uvedl, že tentokrát už se vězení zřejmě nevyhne.

O poslanci Parlamentu České republiky Novotný mimo jiné řekl nebo napsal:

"Já bych si přál, aby visel.” “Je to duševní mrzák, kterého nepovažuju za sobě rovnou lidskou bytost”. "Přeju mu smrt, za tohle býval polní soud a rovnou kulka. Zm*d.“ “Je to bolševická svině.”


95 komentářů :

 1. No tak vyčkejme jak se k tomu postaví naše "nezávislá" justice, zláště Městský soud v Praze (ten je obzvlášť "nezávislý").

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máte pravdu. Na druhé straně ke stíhání si vybrali (a proč asi??) zrvna takový výrok, který ve srovnání s tím svinstvem, co řeporypák předvádí jindy, je ještě nevinný. Že by vlastizrádci měli viset, s tím by nakonec spousta lidí i obecně souhlasila. Akorát řepopyj si dělá představu o vlastizradě podle vzoru, kde Vlasov je naopak geroj Vaterlandu. Mám ale podezření, že je to schválně. Až příště někdo řekne něco ošklivého o opravdových vlastizrádcích, uslyší "vždyť jsme stíhali i toho Novotného".

   Vymazat
  2. Co je to za hnůj ta ODS,když trpi ve svých řadách odporné kriminálniky typu toho jejiho "pavlika".

   Nejprve vykradl aktiva ČR, jejich president v privatizaci,dal zlodějům amnestii a nyni je tu odporná a slizská kreatura representujici ODS a prý kandidujici na předsedu.

   TI KDO VOLI ODS CHTÉJI,ABY ČR BYL JEN PRASEČAK!

   Vymazat
 2. Ten člověk nepatří do vězení ale do nejpřísnější izolace někde v blázinci, zavřít do klece a občas ho vystavit při nějakém symposiu věnovaném debilům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V nejhorším suchu za 500. let ho vystavit dešti. Ale ve sklepě záplavové oblasti s navijákem na nejvyšší strom v okolí za bouřky v přímém přenosu čt orwell a z přilehlých mobilních tribun s bednami kamenů na zážitkovou turistiku muslimů. Co co, neznáte nadsázku v kocourkově?

   Vymazat
  2. V nejhorším suchu za 500. let ho vystavit dešti. Ale ve sklepě záplavové oblasti s navijákem na nejvyšší strom v okolí za bouřky v přímém přenosu čt orwell a z přilehlých mobilních tribun s bednami kamenů na zážitkovou turistiku muslimů. Co co, neznáte nadsázku v kocourkově? Businessmani.

   Vymazat
 3. Hoďte na něho síť a odvezte ho k Choholouškovi, ale takových už běhá po veřejnosti a po mediích, že už je koncentrace taková, že se stali pouze bezvýznamnými a nesledovatelnými.

  OdpovědětVymazat
 4. Petrovi Novotnému 2 x v životě praskla guma, jednou při bungee jumpingu, v tom druhém případu šlo přímo o katastrofu....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se ten táta, Petr Novotný, za svého synátora ani trochu nestydí? Petra Novotného jsem si vážil a jeho pořady jsem měl rád, nechápu však, jak tento člověk mohl vychovat takového exota.

   Vymazat
  2. Starý Novotný je úplně stejný.

   Vymazat
  3. 23:47
   Petr Novotný byl udavač stejně, jako Havel! 😡

   Vymazat
 5. Bohužel, titulek jistě potěší hromady slušných lidí, avšak výsledek je předem každému jasný. Žijeme v takovém právním morálním bordelu, že už se snad hlouběji spadnout nedá. Pochopitelně, že se tomuto nemocnému kreténovi nestane vůbec nic, naopak očekávám, že dostane od státu nějaké odškodnění za urážku. Na druhé straně je však dobře že toto zdegenerované hovado zastupuje ODS. Dost mě ale udivuje klid paní Němcové. Ta je jindy kvůli naprostým banalitám pomalu na zhroucení, ale v případě naprostého debila z jejich strany, jako by neviděla, neslyšela. Zajímavé ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žijeme v takovém právním morálním bordelu, že už se snad hlouběji spadnout nedá.
   Bohužel padáme ještě NÍŽ.
   MaP 502 Nájemní vrazi ve službách českých politiků. Jan Mička ve službách gangu Aleny Schillerové!
   https://www.youtube.com/watch?v=ak9paR_UYsU
   Babišové, Schillerové, Rusňákové a Faltýnkové jsou propojené mafiánské rodiny, které pod rouškou ANO ovládli stát a státní finance, tj. peníze nás všech. Tunelování státního rozpočtu formou dotací a koronavirových opatření a s podporou mainstreamových médií nabírá na intenzitě!

   Vymazat
  2. Zajímavé ? Smutné !

   Vymazat
  3. Jste optimista, jsem si jist, že spadnot se dá ještě hlouběji - dna jsme ještě nedosáhli, ale "pravda a láska spol sr.." nás tam spolehlivě směřuje.

   Vymazat
 6. Dlouho jsem nevěděl, jak na tohoto člověka reagovat. Zdálo se mi, že je asi nemocný a že by měl navštívit psychiatra. Pokud ale bral drogy, nelze ho litovat. Každopádně pouze škodí. A v tom sexy úborku ho snad spoluvězni dobře přijmou. Pokud ale nebude odsouzen, nelze věřit už vůbec ničemu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto marná práce Policie České republiky. Duševně nemocného člověka nelze řešit v rámci přestupkového řízení, natož trestně stíhat. Tohoto člověka, včetně jeho rodiny lze jen litovat.

   Vymazat
  2. Pokud si může Novotný dovolit nazvat vyšetřovatele debilem a ignorovat předvolání, za což by u kohokoliv z nás ostatních následovala policejní razie, tak to zřejmě bude výjimečný člověk, nemyslíte? Podobně jako ten Afričan, co beztrestně znásilnil školačku a ještě se mu skoro omlouvali za zadržení. Musíte si holt zvykat na to, že na vašich životech nemluvě o názorech, absolutně nezáleží.

   Vymazat
 7. PánBůh zaplať, že už se to pohnulo dopředu. Nejsem volič ODS, ale ta partaj si takového vola nezaslouží, ani bych nechtěl bydlet v Řeporyjích. Pokud by to bylo jen na těchto dvou úrovních, tak je to sice špatně, ale víceméně mimo mně. Ale ten člověk svým chováním dělá nebetyčnou ostudu celé republice, potažmo všem Čechům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:42
   Jako druhdy volič ODS tvrdím: Ale zaslouží, stokrát si ho zaslouží.

   Vymazat
 8. Zda se, ze si media takove lidi pestuji. Maji pak o cem psat. ODS je stranou porcovacu prezidenta, hysterek, vitacu, fasistu a rusofobu. Sama ODS se zrekla podilu na moci ve prospech Socanu. Tato abstinence moci a hlupaci ve vedeni strany z ni delaji stranu uchylu, sprostaku a Kazimiru, touzicich po moci s programem Antibabis.

  OdpovědětVymazat
 9. Videl jsem v ruske TV film s dvema Novotnymi. Ten jeden tam cosi blabolal jako nadrogovany ci ozraly tupec. Myslim si, ze to hral a chtel toto interview mit RT dehonestovat. Ten druhy Novotny, byvaly policejni prezident to prekladal co rika a snazil se Rusy upokojit.
  Vetsi trapnost z Ceska na cizim kanale jsem nevidel, jak se ten silenec z Reporyji choval! A je v pohode. Stavi pomniky fasistum, do kazdeho kopne a vyhrozuje lidem, ze je povesi a nic! ODSka nic, policie nic. Musi podat pravnik zalobu ze soukrome iniciativy, aby se neco delo.

  OdpovědětVymazat
 10. Člen ODS z Jesenice vyzýval k podřezání prezidenta a to u soudu prošlo a nebyl to trestný čin, i když soud přihlédl k faktu, že to pachatel napsal v noci na internet pod vlivem a ráno výrok smazal, ale tady u Notného to bude nejspíše výrok o vině, protože to by už moc "řvalo"! Novotný je opravdu "pitomec" a bude se muset z očividných t.č. před soudem zpovídat! Bude moc rád, když dostane pokutu, ale vidím to na nějakou malou "podmínku"! Snad už budeme mít od toho pitomce klid! Ještě by mohli být "uklidněni" Kolář s Hřibem, protože ti také pouze provokují!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani opakované výzvy k zabití prezidenta, dokonce i organizování vraždy není trestným činem, dokonce se jedná o záslužný čin, ale říct, že záleží na každém člověku, ne jen na černém, trestným činem je.

   Vymazat
 11. Za vyzvani do ringu vyzaduje Novotny tezke penize za to, ze se necha zmlatit a organizaci klani na urovni PR jako kdyby byl uz mistrem sveta. Tahle zbabela nadrogovana stenice rafinovana a nebezpecna je! Ze vseho vytriskat penize a publicitu.

  OdpovědětVymazat
 12. Doufám, že bývalý policejní prezident ten havloodpad za katr dostane!!!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Je nutné věnovat tomuto individuu pozornost? I špatná reklama je reklama, tak mu ji nečiňme.

  OdpovědětVymazat
 14. Buďte humánní, vypolstrovanou místnost aby se neotloukl o mříže. Ani zdravotní matraci nebude potřebovat protože to musí mít s podlahou vozembouch foldyny

  OdpovědětVymazat
 15. VSIMNETE SI ! Te strasne vety !
  "Socialni aspekt vyvolal negativni emoce."

  Typicka veta tyranu a dablu spanelske Invizice a Komousu v 50-tych letech.

  Pavel je mozna blazen a drogar, ale pro vas je uzitecny, protoze mate tendenci stale vyvolavat nova a nova "nabozenstvi" a na zaklade vasich "pravd" = ( lzi ),
  pranirovat a tyranizovat kazdeho, kdo mysli jinak nez vy a nema vas omezeny a jednostrany nazor.
  Vy vzdy potrebujete nekoho nenavidet a vase nedostatky svadet na jineho, kdo ani nevi, ze existujete.
  Toto jednani je take typicke pro BLM v Americe.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:59
   Bratr idiota promluvil řeči rodinného klanu 🤪🤪🤪🤪

   Vymazat
  2. No, honolulu. Já chápu, že v jistém věku je těžko možné vyváznout z předsudků. Ovšem házet do jednoho pytle všechny, kdo diskutují jinak než vy myslíte, přičítat jim stejné vlastnosti, které jste se rozhodnul vtisknout všem komunistům, tím, věřte nebo ne, tím se u soudných znemožňujete. Jste schopen to pochopit? Nejspíš už ne, že?

   Vymazat
  3. Jste demagog, protoze vychazite z toho, ze lidmi kritizovane chovani reporyjskeho fetaka je zcela normalni, moralni a prijatelne. Asi ten rozdil nevidite.
   https://i2.wp.com/www.ARFA.cz/wp-content/uploads/2020/07/nov.jpg?zoom=2&resize=720%2C380&ssl=1

   Vymazat
  4. Co je na kauze fasista a fetak z Reporyji sokujici, ze jeho chovani vylozene protizakonne nestiha policie z vlastni iniciativy, ani soudy! Bude stihan na zaklade zalob soukromych osob! Dale, ze je stale starostou (asi nemaji Reporyjci koule) a clenem ODSacke strany SSaku, fasistu a rozparovacu Zemana.

   Vymazat
 16. Tuhle Pražskou Zrůdu z ODS bych chtěl vidět na krásném Mírově proto že prase zůstane prasetem i když je z nějakých Reporyjí nebo z jiných Zhovadilovství.Jinak můžu potvrdit že tam v okolí Mírova rostou krásné Hříbky!!!

  OdpovědětVymazat
 17. Já se nedokážu zasmát, je mi z této exibice špatně. Protože v této hodně pomatené době se stává pan PN VIP osobností pro media a vzorem hodným adorace pro řadu spoluobčanů. Nebudu nikomu předpisovat jaké hranice má osobní svoboda,ale v okamžiku kdy zesměšňuje mou vlast,se musím ozvat. Vzhledem k jeho stáří, pravděpodobně nejde o adolescentní provokace a je tedy za své chování odpovědný. Protože své provokace graduje, nezbývá společnosti než jeho chování umravnit. Když by to neprošlo, tak mu nabídnout roli honorárního konzula třeba v Eswatini.
  .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Novotný je netrestatelný. I kdyby toho Ondráčka zastřelil, nic se mu nestane.

   Vymazat
 18. S psychopatem z ODS to (soudně) dopadne jako vždy. Bohužel ...

  OdpovědětVymazat
 19. A jak to celé dopadne? Předpokládám, že nijak.
  Prohlásí se, že to je jen roztomilý projev demokracie, že P.N. je sice poněkud kontroverzní, ale doma na něj nedají dopustit a bude všechno pokračovat dál.

  OdpovědětVymazat
 20. ¨Spíše než se zabývat osobně takovými podobnými tvory, bychom se měli zamyslet nad tím, jak znemožnit získat jakýkoliv politický vliv v jakékoli podobě právě těmto tvorům. To není jen problém České republiky, ale minimálně celé Evropy.
  Vždyť se stačí podrobněji podívat po hájích a lukách evropských, abychom viděli tu strašnou degradaci přípustné morálky na exponovaných místech všech úrovní i na komunální úrovni. Ještě před První sv. válkou by alespoň byl takovýto tvor (nazývat je lidmi je hanbou pro lidstvo) terčem nějaké povídky Jaroslava Haška o Zešílevším starostovi, kterému vlezli vši do hlavy a donutili ho skákat na náměstí do kašny pro drobné, aby bojoval s Turkem.
  Ale na druhou stranu, když se podíváme do minulosti, máme tu celou řadu evidentně šílených panovníků.

  OdpovědětVymazat
 21. Ten spratek potřebuje srazit hřebínek. Nepoznal práci, nedostatek, facku, kámoše u rvaček, dětství kluků jako dřív. Je to výchova spratka bez normálního táty, je to produkt havloidní proamerické sračkové doby. Pamatuji takové "frajery" a dostali přes držku a pak to byli fajn kluci. Tenhle dobytek potřebuje strašně po tlamě, pak se mu rozsvítí, že není šéf vesmíru, ale jen obézní, nechutné prase, které dohnalo zpěvačku pod vlak! Česko se zbláznilo, tohle dřív nebylo možné, tohle není demokracie, tohle je úchylárna chartistických ožralů a zaprodanců!

  OdpovědětVymazat
 22. Pan starosta Novotný už zareagoval. Vyšetřovateli poslal vzkaz: "Neotravuj debílku!" (viz weby). Dovede si někdo z vás představit, že by si mohl dovolit něco podobného? Jedině, kdyby byl přesvědčen o naprosté beztrestnosti. A to pan Novotný je. Už několikrát byl předvolán podat vysvětlení. Vždy poslal policisty někam a ihned se tím pochlubil smečce novinářů u dveří a pak na sociálních sítích. A vždy mu to prošlo. A není divu. Když nějakému Langovi z ODS prošlo i veřejné vyzývání k vraždě prezidenta a poslanců Parlamentu. Tedy k otevřenému teroru. Soud to prohlásil za možný přestupek a předal to k posouzení starostovi Jesenice. Tak co může postihnout tohoto magora? Oba, jak Novotný tak Lang jsou z ODS. A profesor mu ještě tleská! Tak si představuje tu novou, slušnou politiku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Novotný, to je nový směr v české politice. Pokud bude podporovat islamizaci země a pojede přesně podle nových pravidel liberální změny společnosti, bude plivat na Rusko a bude hodně vulgární, úspěch má zaručený. Lidé přesně tohle potřebují. Potřebují vidět českého premiéra, jak na jednu stranu pohlavkuje obyčejnou matku a kope do jejího dítěte a na druhé straně kouří na veřejnosti ptáka černému migrantovi. Stejně tak chtějí člověka, který osobně hodí oprátku na krk Zemanovi a Babišovi a dokáže střelit do hlavy Ondráčkovi. Tohle jsou už dlouhodobě nové touhy této společnosti, která už nechce být sprostě českou, ale moderní.

   Vymazat
  2. Jeden náš klasik napsal - čím větší hovado, tím hlasitěji dupe.

   Vymazat
 23. Naopak, zdá se, že Strana ho hází přes palubu.

  OdpovědětVymazat
 24. No jestli si ODS neudělá pořádek, tak pá, pá ODS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě naopak, ODS díky němu získává nové příznivce, hlavně v řadách mladých. Viz malé nebohé holátko těsně po maturitě Radoušek Šturmů...

   Vymazat
 25. Bohužel opět zavádějící nadpis v NR. Opravdu se tím co a jak zveřejňujete zamyslete.
  Václav
  Jinak bylo by to naprosto správné

  OdpovědětVymazat
 26. Rád bych doufal,že na případu tohoto zmrda,platí to staré známé rčení "o chcípající kobyle,která kolem sebe kope".Myslím tím "kobylu"kapitalismu!Jen v tomto zrůdném systému jsou totiž možné takové věci!

  OdpovědětVymazat
 27. Já bych v tom Novotným viděl potenciaál alespoń na ministra zahraničí. V rusku ho již znají, tedy alespon jeho prdel a tak nebude problém tento slibný začátek nevyužít k prohloubení již existijícich kontaktů a tak trochu využít genius Novotného. Já bych ho chtěl i jako premiera, protože dost již bylo řepky i babiše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych zase viděl Novotného potenciál ve zločině likvidovaném vepříně Lety... Mohl by v památníku dostat roli vepře... uznejte: 1) vypadá dost podobně, 2) není pravé prase, jenom běloch, TAKŽE BY NEURÁŽEL židovské ani muslimské návštěvníky, a svojí rolí by u černochů vyvolával pocity zadostiučinění... a Čechům by tam nevadil... sice tu celou frašku platí, ale dobře vědí o co jde, a tak nevidí důvod se tam ještě špinit.

   Vymazat
 28. Děkuji Bohu, že mi umožnil prožít část plodného života v Československé socialistické republice. I s Pražáky, o nichž jsme my v Sudetech znali jen z dějepisné pasáže o Bitvě na Vítkově a jiných zradách. Když začali Pražáci v čele s Havlem a pochybnými kumštýři všeho druhu dělat něžnou revoluci a následně si zvolili Mistra nad Mistry Klause a ODS do čela státu, dalo se z rétoriky vytušit, do jakého maléru se tato nešťastná země řítí. Že ovšem Pán dopustí, abych se díval v televizi na někoho tak mimozemského, jsem ani já netušil. Jsem rád, že se nehlásí k české národnosti a sepjal bych ruce k modlitbě za omluvu k vělkému ruskému národu- v našem státě jsou i normální a slušní lidé, jen Pražáci mají trochu jiný vkus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane jsem uz stary Malostranak a muzu ze zkusenosti rict jedno. Prazak je apoliticke hovado. Clouma jim prolhana mensina a on nejradsi prihlizi jak se to vyvrbi. I ja jsem jim byl, ale uz nejsem dlouho. 50 let ziju na zapade a vymenil jsem bryle. Kazdy den se omlouvam Rusku a Putinovi za to, ze jsem byl takovy vul. Tady je stejna rit v mediich jako u vas, neexistuje jina pravda, kritika, vse je umlceno . Jenom US hegemonie a jeji lez vydavana za pravdu, vladnouci vsemu i mediim! To je to, co zapad nici, to lhani si do kapsy, podpora zlocinu, lzi a pokrytectvi. Na to zapad dojede. Na Titaniku stale jeste hraje orchestr jako by nic. Cesi nevedi, ze stary svet zanika a novy uz dlouho jede, i kdyz se ho stary svet chce zadrzet v rozletu, znicit. Ze tady i v Cesku vladnou silene mensiny vselijakych zradcu, uplacenych politiku a redaktoru, bohata mafie, zasahujici za pomoci statnich zastupcu vsude a nic se s tim nedela. Mlcici vetsina je pane mrtva vetsina. Pujde do ulic az tehdy, az nebude mit co zrat a kde bydlet. A pak uz prijde jenom anarchie, diktatura a vetsi sracky jak dnes. Transformace musi byt celosvetova, my jsme pouze kopiraci, rozhoduje se jinde bez nas jako obvykle. Prehlidka idiotu podporujicich moc hegemona vam vyklada neco jineho. A vy tomu verite, rep. vetsina. Kdybyste pane vedel, zapad je houf ovcanu stejne jako u nas, manipulovany zlocinci, co maji ovcany na haku! Pracuji pro zajmy globalistu a superbohacu.
   Putin zavedl jako Svycarsko Referendum, jeho politika je podpora lidi, neslouzi mafianum a oligarchum, s temi je on v klinci. Proto Rusko zapad tak zurive nenavidi, neni to jejich koncept okradani ovcanu, mohlo by se o tom zacit mluvit a zadat zmenu. Krize vse urychli, i ta pandemie neni nahoda. Nechte se zavirovat, budete imunni, jenom par duchodcu drive umre jako na chripku. Poslou nove pandemie, potrebuji lidstvo ovladnout uplne a zotrocit v NWO!

   Vymazat
  2. Napsal jste to dobře. Napsal bych víc,stejně vše neotisknou a je to vlastně ztráta času, kterého také moc není. Děkuji za reakci, hodně štěstí Vám.

   Vymazat
 29. Mouřenín udělal svoji práci, mouřenín může odejít.

  OdpovědětVymazat


 30. Na osobě a názorech Pavla Novotného mě však zarazily úplně jiné skutečnosti. Na Parlamentních listech s ním vyšel v roce 2017 rozhovor, ve kterém z pozice Žida (on i jeho otec Petr Novotný, několikanásobný "Bavič roku", mají dle vyjádření obou dvou židovské kořeny; komunální politik se k nim v rozhovoru hrdě hlásí) hrubě uráží český národ a části české populace přeje rychlou smrt (Trump je kokot. Zemana volí kreténi, které by dřív shodili z útesu. Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat Kalousek a lidi jako Okamura budou sloužit nám, Židům). S nevěřícným kroucením hlavy jsem si ihned představil, jakou reakci by asi vyvolala opačná situace. Kdyby některá česká veřejně činná osobnost v novinovém rozhovoru sprostými výrazy urážela židovský národ a tvrdila, že drtivá většina Židů jsou zlodějští lichváři a prznitelé nezletilých árijských panen. A že řešením problému se Židy bude jejich vyhynutí.  Valentin Dobrotivý

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi správná poznámka, je potřeba si uvědomit, že ten agresivní kretén z přesvědčení s plným rypákem sionistických rasistických invektiv vůči všem okolo se hlásí k židům a že i jeho partajní šéf Fiala je potomek žida, který i se svým bratrem prošel jako kluk koncentrákem a že má u něj bezvýhradnou podporu a že za celou tu dobu jeho exhibic se nenašel NIKDO ze oficiální židovské obce a jejích organizací, ani z řad prominentů s židovským původem se nevyjádřil kriticky k jeho výpadům a urážkám a ani se vůči němu nedistancoval...

   Vymazat
  2. Jsem na 100% přesvědčen, že v případě, který popisujete bychom se nestačili divit s jakou bleskovou rychlostí a razancí by naše justice okamžitě sjednala pořádek. Nepochybně, ve prospěch židů.

   Vymazat
  3. O Židy se zde nejedná a pokud v tom nějací Židé jedou, jsou to zcela specifičtí lidé, úplně stejní jako jejich zdejší soudruzi v boji za lepší zítřky nadnárodních korporací.

   Vymazat
 31. Pavel Novotný má extrémně velké množství podporovatelů a je tahounem ODS. Vůbec bych se nedivil, kdyby se díky němu tato strana opět dostala do vlády a Novotný se stal premiérem. V mém okolí mu raketově stoupá popularita a lidé začínají, podobně jako on, hovořit o "podřezávání bolševiků".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co si pícháš za svinstvo? Ty vole, to je síla.

   Vymazat
  2. Jste nemocen. Dejte si obklad.

   Vymazat
  3. Bohužel, je to pravda.

   Vymazat
  4. Žádná pravda. To je provokatéři jitří čtenáře alternativní mediální scény. V naší společnosti stále ještė převažují slušní dobře vychování lidé, kteří rozeznají temnotou a zlo.

   Vymazat
  5. Popularita PN stoupá, o tom žádná, a spolu s ním rostou preference ODS. Ohromnou podporu má mezi mladými typu R.Sturm, kterého tak láskyplně griloval Xaver.

   Vymazat
  6. Jste blazen jako to tehotne prase:
   https://i2.wp.com/www.ARFA.cz/wp-content/uploads/2020/07/nov.jpg?zoom=2&resize=720%2C380&ssl=1

   Vymazat
  7. Byvaleho policejniho prezidenta Novotneho odstranili, aby jeho vulgarni jmenovec z Reporyji mohl provokovat svymi zalovatelnymi nenavistnymi urazkami. Slachtu odstranili ze stejneho duvodu a reorganizaci policie zastavili vysetrovani zlocinu CSSD. Al Hamadi prodal Lithium a stal se ministrem ve vlade!
   Jsme vsichni v tehle zemi tak blbi, ze si to nechame libit, nebo nas potrebuji jeste vice nasrat, abychom sli do ulic?

   Vymazat
 32. Zamyslel bych se i nad zdravotním stavem těch obyvatel Řeporyjí, kteří toto nebohé stvoření zvolili svým starostou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:35, zvolili ho asi proto, že pokud byste vy dostal předvolání k výslechu, neodpověděl byste vyšetřovateli, že je debílek, že nemá otravovat a netykal byste mu, jak si to beztrestně dovolí P.Novotný.
   Takového starostu, co se beztrestně vysere ve svatovítské katedrále během velikonoční mše přímo před oltářem a udělá z toho kulturní událost roku, chce mít každý. Uznejte, tolik grácie a odvahy! To nedokáže každý. Stejně tak nedokážete skopnout sousedovic babku ze schodů, jen tak z hecu. On to dokáže a ještě vynadá policajtům a zdravotníkům do vyjebanců.

   Umím si ho představit, jak coby ministr zahraničí ČR v rámci progresivní ideologie BLM močí v chrámu St.Denis na hrobky francouzských králů a vlastním hovnem maže ksicht portrétu La Giocondy v Louvru. NOVOTNÝ NA HRAD! On je budoucnost.

   Vymazat
  2. Křehulko černohuňatá, jejich diagnózy jsou nejspíš podnikatel/ka, individualismus; ubi compendarium, ubi Patria...

   Vymazat
 33. Prvek Novotný a všichni jeho následovníci usilují o tento druh společnosti.

  Islám je na západě Evropy extrémně podporovaný. Na evropské politiky tlačí i Turecko a Saúdská Arábie, stejně tak i organizace blízké Demokratické straně v USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Merkel i Macron zaplavuji zamerne Evropu islamskymi najezdniky. Cilem je Chalifat Evropa, nove staty. Vymazani vseho, cim Evropa byla. Za nase penize jsou sem tyto hordy prepravovany lodemi, letadly v noci. Deje se tak skryte, potichu. Je to mozne pouze v centralne rizene politice Evropy zaprodanci USA.

   Vymazat
  2. Novotny je nadrogovane hovado, bazici po publicite za kazdou cenu. Podporuji ho vsichni kolem i ODS, pokud jde o rusofobii, sproste urazeni prezidenta a vlady.

   Vymazat
  3. :) nevšiml jsem si, že mi automat slovo "Pavel" změnil na "Prvek". Zajímavé...

   Vymazat
  4. 8:37
   To vyhrožování, které je uváděno v článku s vaším odkazem, by v normální společnosti mělo mít za následek okamžité trestní stíhání s žalářem natvrdo pro všechny takové dobytky, a neprodlené vyhoštění těch, kteří ještě nemají občanství s nálepkou persona non grata! Když to Němci neudělají, odnesou to nevinní občané celé EU.

   Vymazat
  5. 10:38 Opravdu si myslíte, že v noci létají dopravní letadla "skrytě a potichu"?

   Vymazat
  6. To si nemyslim, to je skutecnost! 30 % migrantu prileta do Nemecka v noci letadly. Ze svobodnych a demokratickych medii u nas se to ovsem nedozvite!

   Vymazat
  7. ODS, strana zlodeju a fasistu, rozparovacu prezidenta, curajicich na hroby, vesicich byvale policejni prezidenty, vitajici smazky z celeho sveta, hlavne islamskeho, nenavidejich Cinu a Rusko, mavajici tibetskymi vlajkami, strana kandidatu na prezidenta, co umi jenom bohorovne zvanit, ackoliv maji titul profesora. Strana hysterek, co neustale urazeji prezidenta a vladu. Strana s jedinym programem a tim je Antibabis. Poslete je uz konecne tam, kam uz davno patri v pristich volbach!

   Vymazat
 34. Tak to jo přál bych tlustému vlasovci pár let lochu. Ale to se nestane dostane pokutu možná se bude muset omluvit a zas pojede dál. Není u nás spravedlnost pro všechny ale je správné že lidi co je napadá to nenechají jen tak.

  OdpovědětVymazat
 35. Korporace lidem vymývají mozky. Doplatí na to, říká Stonjeková

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020070312172906-korporace-lidem-vymyvaji-mozky-doplati-na-to-rika-stonjekova/

  OdpovědětVymazat
 36. Na těch fotkách vypadá,jako fótr na Smraďavce....

  OdpovědětVymazat
 37. Předpokládám, že PN nějaké IQ má a ne že ne. Takže jeho chování musí mít nějaké příčiny. Jeho eskapády, by ho normálně dostaly do musea kuriozit. Protože se tak neděje, nejspíš za ním někdo stojí a využívá jeho „práci“.
  ODS dostala za úkol, udělat z něho politika, tedy relevantní osobnost. Dále předvedli, že je splachovací a mohl nastoupit na scénu, v boji proti Rusku. Mohl žvanit cokoliv, tedy posouvat overtonovo okno našeho vztahu k Rusku. Tím také překrýval protiruské postoje dalších aktérů naši politiky, jako je Kolář, nebo Petříček.
  Záleží jen na nás občanech, jak dlouho budeme číst články o této stvůře a tím ji udržovat použitelnou pro další akce. P.K.

  OdpovědětVymazat
 38. Co to máme za zemi, kde je možné sprostě urážet prezidenta, premiéra, členy vlády i poslance?! A vyhrožovat jim?! To co se děje s Pavlem Novotným není jeho vina - JE TO VINA NÁS VŠECH !!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ať žije ODS, vedoucí politická síla této země, ať žije soudruh předseda Fiala, profesionální žvanil, zato přítel toho spolustranického nácíčka Novotného, ať žije soudružka Mirka Němcová, která tuto zemi dorazí svými duchaplnými proslovy a zásadovými činy, za kterou se proto táhnou nepřehledné davy českých voličů jak za spasitelkou této země atd.

   Vymazat
 39. Normální člověk nemůže něco tak debilního splodit, takže chyba bude zřejmě ve fotrovi a matce.

  OdpovědětVymazat
 40. Řekněte si to na rovinu, dámy a pánové. Řepohnida je ikona PARAZITŮ, ZAKOMPLEXOVANCŮ a NENÁVISTNÝCH PRIMITIVŮ, kteří nedokáží žít bez nenáviděného terče pro své komplexy, ať je to pro ně Rusko, nebo třeba důchodci, "venkovani", nebo autority a policajti, určité strany, které jim předhazuje mainstream (protože tihle tupci nepřemýšlejí a nenajdou si jiné informace) atp. Pro jejich neadrtálské představy, jak by vše vyřešili násilím nebo aspoň pořádným popliváním, je řepohnida ten správný vzor, protože ten primitivismus umí ještě veřejně prodat a mastit si ego. To je zákonitě skvělý vzor pro primitivy.

  OdpovědětVymazat
 41. Dříve se říkalo, co je povoleno Bohovi není povoleno volovi. Dnes ani toto neplatí. Dnes volovové a soudy vládnou!

  OdpovědětVymazat
 42. Nevím jestli by z Řeporyjí nešla udělat ZOO. Není normální aby lidé volili tkového vola.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná by mohli zažádat o dotaci z EU, návštěvnost by byla vysoká.

   Vymazat
 43. Jsem pro autonomní republiku Řeporyje, možná království s korunivaným .....

  OdpovědětVymazat
 44. to tí pražáci sú všetci takýto duchovní úbožiaci?...asi ano, keď ho volili a chceli aby ich zastupoval...ja len či by nemal byť zavrený na liečebni z bezpečnostných dôvodov...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14.38 Většina těch také pražáků se do Prahy vetřela z východu, dříve i z německojazyšných lokalit a diaspor.
   Skuteční Pražané proti vetřelcům nemají naději ani v Praze samotné... tak důstojně pracují a volí, jak jim rozum velí... Podle hesla "Jedině tvoje vlastní poctivá práce tě uživí, bělochu.

   Vymazat
 45. Tahle fotka nema chybu. Zurici fetak Novotny pri projevu k ODSackym SSakum a zdrogovany na lavicce v parku.
  https://i2.wp.com/www.ARFA.cz/wp-content/uploads/2020/07/nov.jpg?zoom=2&resize=720%2C380&ssl=1

  OdpovědětVymazat
 46. Pan Novotný musí mít radost, protože takovou pozornost mu určitě závidí řada politiků. Trefil se do nevkusu a módní dekadence dnešní společnosti. Jeho fanklub reprezentují jednak osoby s omezenou rozlišovací schopností, ale i intelektuálové oblibujíči Gogolovský škleb. Ať chcete, nebo ne tak se stal VIPákem.

  OdpovědětVymazat
 47. Jasnou nocí vlci vyjí
  jdem pro šaška z Řeporyjí.
  Nadělal už spoustu chyb
  půjde s ním i hlupák Hřib.

  A až zmizí tyto tváře
  vrátíme se pro Koláře.
  Jasnou nocí vlci vyjí
  sežerem to klubko zmijí!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.