Reklama

pondělí 6. července 2020

Jsou Demokraté politickou stranou, nebo CIA protlačovanou Pátou kolonou?

Mike Whitney
6. 7. 2020
Obávám se toho, že to, co se dnes z politického zmatku v USA vynořuje, je osa, složená z CIA, z Demokratického národního kongresu a z amerických elitních médií. A cílem této osy je využít všech jejích sdružených sil v zájmu jediného: skoncovat s existencí americké ústavní republiky a vytvořit už trvalé autoritativního panství jedné strany.

Jakkkoli se může tento výrok zdát za vlasy přitažený, vše naznačuje, že USA skutečně upadají do tyranie.

„Jsme živými svědky nelítostné kampaně zaměřené k vymazání naší historie, k zostuzení našich hrdinů, k vymazání našich hodnot a k indokrinaci našich dětí. Vztekem ovládané davy svrhávají sochy našich zakladatelů, zohavují naše nejsvětější památníky a rozpoutávají vlny nasilnických zločinů v našich městech.“ - prezident Trump.

„Vlna svrhávání soch, šířící se z USA do celého západního světa, není aktem estetickým, ale politickým, a z bronzu a kamene zhotovené památníky - nyní zohavené a potlučené - představují hrozbu celému civilizovanému světu. Zloba nemíří už jen proti někdejším majitelům otroků, rozzuřené tlupy strhávají a ničí i sochy abolicionistů (podporovatelů zrušení otroctví), spisovatelů i svatých.“ - Charles Burris

„ Existuje malá skupina pološílených lidí, tvrdě pracujících na úkolu zničit americký způsob života. Jejich klamství a zrady jsou nekontrolovatelné a proto nepostižitelné, zatímco těm, kteří cti zákon, hrozí smrt kulkou víc než kdy jindy v naší historii. Věřím tomu, že útoky, kterým dnes vzdorujeme, jsou součástí dobře zorganizovaného a skvěle zafinancovaného úsilí, využívajícího rasismu jako meče, který má oslabit naše obranné síly. Jde o zbraň, která má posílit a legitimizovat násilí a zločin a nikoli tedy hledat pravdu. Tyto temné síly se proti nám zformovaly s jediným cílem: násilím prosadit společenskou změnu.“ - generál Michael Flynn.

To vše jsou, podle mého názoru, pravdivá prohlášení. A otázka z nich vyplývající zni: Budeme nemoudří až natolik, že ve volbách vložíme moc do rukou Demokratů, aby mohli vraždu Spojených států dokončit? Oni už dnes nejsou stranou pracující třídy, změnili se na stranu rasové a genderové nenávisti. A mnohakulturní země, hlásající nenávist, nemůže přežít.

Vybral a přeložil Lubomír Man

21 komentářů :

 1. V Americe o všem rozhodují peníze. Oligarchové nejsou takoví pitomci aby o něčem nechali rozhodovat politiky, bezvýznamné mediální magnáty nebo CIA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte naprostou pravdu a to že kapitalizmus zdegeneroval na vládu finanční elity ví každý, kdo chce vidět!! Nakonec krize tohoto zlodějského a korupčního režimu povede k lepšímu světu !!

   Vymazat
  2. Demokrate, stejne jako PRAHA, se chteji za kazdou cenu dostat DEMOKRATICKY K MOCI a vladnout tak jak JEN ONI chteji. Bezohledne.Naposledy takhle se dostal k moci Hitler.

   Vymazat
 2. Nechápu. V USA přece chtějí fanatičtí marxisti, maoisti, anarchisti a podobná ultralevicová verbež, svrhnout ten nenáviděný kapitalismus, neuznávají soukromé vlastnictví, chtějí vše zdarma, školství, zdravotnictví, bydlení apod. Tzn, mají podobné cíle jako Nová republika. Takže co se na tom Manovi a Nové republice vlastně nelíbí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty toho nechápeš víc, trollíku. Nepodsouvej redakci Nové republiky své představy. Nikdo tady nikdy nehlásal, o co se ty tu snažíš! Podsouváš, lžeš, vymýšlíš si, manipuluješ. Proč? Hloupost? Prachy od všiváků? Zblblost mainstreemem? Man to napsal dobře. Je to podnět k diskuzi. Ale ne k hloupým pomluvám a nenávistným výpadů. Divím se editorovi co má službu, že tě sem vůbec pustil.

   Vymazat
  2. "Nikdo tady nikdy nehlásal..."
   Mám ti sem nasázet 50 odkazů na články z těchto stránek a dokázat jaký hloupý, ale o to snaživější zoufalec jsi?

   Vymazat
  3. Trollíku dělej, 50, dělej a linkuj! Chci se bavit! Spěchej, trollíku! 50 50 50 50 50 50 50

   Vymazat
  4. Osobo z 23:18, když už se vyjadřujete k marxistům, tak si laskavě z marxismu alespoň něco přečtěte. Nebo vzpomeňte Československo za komunistů, ti se hlásili k marxismu. Takže co vím, uzákonili povinnost pracovat. A pracovat byli nuceni třeba i Cikáni. Dokonce, ani nezaměstnanost, ani bezdomovci, ani exekutoři a po uši zadlužení lidé nebyli. Komunisté neuznávali soukromé vlastnictví výrobních prostředků, nikoli prací nabyté vlastnictví pro vlastní potřebu! Račte pochopit ten rozdíl! Ano, vzdělání a zdravotnictví žádali a praktikovali jako bezplatné (zadarmo nebylo, protože každý zaměstnaný platil pojistné). Bydlení prosazovali, celkem úspěšně jako pro všechny dostupné ... Takže buď jste tak hloupý, že tyto rozdíly od vlastního tvrzení nechápete, nebo vědomě lžete. Tak i tak jste trapný.

   Vymazat
  5. S vámi 23:35 jsem připraven diskutovat prostřednictvím jednoduchých otázek a odpovědí. Očekávám vaši stručnou otázku k diskutované věci a těším se. Mějte se.

   Vymazat
  6. 23;35
   Je lepší mlčet a být považován za hlupáka, než promluvit a odstranit všechny pochybnosti!!!!! 🤓

   Vymazat
  7. 23:18 Ne ne vážený na nás a NR nic nesvádějte to je vaše liberální šílenství. Tomuhle vy pomáháte a kdyby jste vyhráli tak by ta lůza časem zatočila i s vámi.

   Vymazat
 3. A je to tak ! Tomuto clanku davam za pravdu.
  Ale lide naseho oblibeneho presidenta Trumpa, maji vybornou metodu na potlaceni tohoto zmatku a zatim to funguje.

  Misto toho, aby je Narodni Garda postrilela, pri rabovani nejakeho obchodu a udelala z nich hrdiny. Tak nasi agenti mezi zlodeji je vyfoti a zatknou za 3 dny.
  Soud je posle do kriminalu a palety jsou od 5-15 let PLUS financni pohledavka, za spalena auta a nebo obchody.

  Take si myslim, ze pred nejdulezitejsimi volbami v dejinach Ameriky ma nas president castecne svazane ruce.
  h.

  OdpovědětVymazat
 4. Hystericka valka proti "rasismu" , coz je kryti pro fanatickou levici & Globalisty k dosazeni jejich cilu, udela z mnoha lidi opravdu
  rasisty , a me to lehta branice.

  --------------------------------------------------

  Dalsi vec, kterou vim urcite, na zaklade rethoriky Globalistu je ta, ze nezvitezi- li Trump ve volbach, tak Globaliste pomasiruji na Rusko.
  h.

  OdpovědětVymazat
 5. A jeste neco do tretice na pobaveni !
  SLEDUJTE novy skandal !
  Ghislaine Maxwell (58), ktera nahanela nezletile deti Epsteinovi na sex, byla zatcena a bude vyspovidana, komu je Epstein pridelil na "pobaveni".
  Jeji fotr byl Cech, ale Anglicane ho zabili za obrovske penziijni podvody, ktere musela zaplatit UK vlada.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gott mit uns 😡

   Vymazat
  2. 23:43
   Sic se jedná o madam z nóbl vykřičeného domu,pardon letadla,či ostrovu, nesázím si za její přežití. Nejen, že mravně úzkostná Amerika, dá šanci na prezidenty úchylákům, ale dokonale znehodnotila pojem demokratická strana. Už dávno při přenosu zavraždění Usámy Bin Kádina a jeho dětí (i když zrovna on potřeboval odsouzení, ale dětí ne!) Jsem si všimnul nelidského výrazu madam Clinton. Od té doby mám odpor k americkým demokratům. Nejsem psycholog, ale nacvičené tuhé úsměvy můžete vidět u řady politických madam i jiných politických stran, stačí si pustit TV a sledovat Uši či Eriku, nejlépe bez zvuku.

   Vymazat
 6. Eh co. Změna. Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno.

  OdpovědětVymazat
 7. Jak znám američany Trump voleb nedožije.

  OdpovědětVymazat
 8. Schyluje se k dramatu historie. Trumpe a Putine spojte se.
  Nechť zhyne starý svět. Vzhůru již svobodné národy světa,
  zlotvory EU a NATO do velké hromady hnoje. Jako 2:33.
  Tož tak jako TS.

  OdpovědětVymazat
 9. Zahradníková o vměšování EU do voleb v Chorvatsku: Aspoň teď všichni víme, na čem s EU opravdu jsme

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020070712186538-zahradnikova-o-vmesovani-eu-do-voleb-v-chorvatsku-aspon-ted-vsichni-vime-na-cem-s-eu-opravdu-jsme/

  OdpovědětVymazat
 10. Hrozbu, kterou dnes pro Ameriku, představují potomci tehdejších otroků, budou jednou pro Evropu představovat potomci dnešních, takzvaných uprchlíků !!!
  Co jednou, už dnes.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.