Reklama

pátek 10. července 2020

Má náš liberodemoblok stejný cíl jako „malá skupina pološílených lidí“ v USA?

Lubomír Man
10. 7. 2020
Je možné, že by takováto shoda existovala? K zodpovězení té otázky si nejdříve zopakujeme čerstvý výrok generála Flynna, do nedávné doby to hlavního vojenského poradce prezidenta Trumpa: „Věřím tomu, že útoky, kterým dnes vzdorujeme, jsou součástí dobře zorganizovaného a skvěle zafinancovaného úsilí, využívajícího rasismu jako meče, který má oslabit naše obranné síly. Jde o zbraň, která má posílit a legitimizovat násilí a zločin a nikoli tedy hledat pravdu. Tyto temné síly se proti nám zformovaly s jediným cílem: násilím prosadit společenskou změnu.“


O jakou změnu jde, je každému jasné. Jde o BAREVNOU REVOLUCI, tentokrát nikoli už provedenou Spojenými státy v zahraničí, na Ukrajině (Revoluce oranžová), v Jugoslávii (revoluce buldozerová), v Gruzii (Revoluce růžová) a v Kyrgystánu (Revoluce tulipánová), ale o revoluci, jak na webu the Unz Review 5. července uvádí americký komentátor Mike Whitney, zinscenovanou a uskutečněnou přímo doma, ve vlastním domě, čili ve Spojených státech. A kdo že má takovéto světodějné dílo odvést? Na tuto otázku odpovídá Mike Whitney tak, že tento úkol na sebe bere Osa CIA - Demokratický národní kongres – hlavní mainstreamová americká média. „Cílem uvedené Osy“, píše dále Mike Whitney: „je využít všech jejích sdružených sil v zájmu jediného: skoncovat s existencí americké ústavní republiky a vytvořit trvalé autoritativní panství jedné strany“.

Takže je to, milý čtenáří, venku. A nejde o žádné jiné řešení než to, které předvídali a předvídají marxisté všech druhů a zabarvení už roky a roky. Nejvyspěllejší kapitalistická země ve svém nejvyšším stádiu svého rozvoje zákonitě propadne fašizmu. A otázkou zůstávají jen formy nátlaku či boje, kterými se k uvedenému cíli dospěje.

Současným mečem, o němž mluví generál Flyn a jímž má být vítězství fašizmu v USA dosaženo, je hnutí Black Lives Matter (Na životech černých záleží). Vnějškově většinou provozováno černošskými občany USA, ale jak dále uvádí generál Flynn, dirigováno ze zákulísí „malou skupinou pološílených lidí, tvrdě pracujících na úkolu zničit americký způsob života“.

To tedy abychom věděli, k čemu je současným fašistům USA toto hnutí dobré. Až ničení soch a rabování, mainstreamovými médií zatím podporováno, dosáhne neudržitelných rozměrů, vyhlásí se nad územím USA vláda pevné ruky a   j e d n é   strany (bude to přirozeně strana demokratická), která národu slíbí zavést v zemi konečně pořádek. Fašistický pochopitelně, protože jiný by takovýto úkol nezvládl.

Tolik tedy k USA, ale vraťme se nyní k nám domů. Nabízí se totiž otázka, do jaké míry by se naznačené fašistické řešení, ke kterému vývoj za Atlantikem směřuje, líbilo i politikům našeho současného liberodemobloku, resp. příznivcům pražské kavárny všobecně. A to pro případ, že by se cosi podobného jako pozornost odvádějící hnutí Black lives Matter vymyslelo a zavedlo i u nás. A následně by se šlo fašisticky řízně na věc tak, jak se to dnes chystá učinit Osa v USA?

Heslo Black Lives Matter (Na životech černých záleží), se většině našich lidí nelíbí, nelíbí se ani prezidentu republiky, protože jde o heslo rasistické, vyzdvihující jednu rasu nad druhou. Proto též náš prezident volá All lives matter, čili Na životech všech záleží, a vzal si je za své i nezařazený poslanec Lubomír Volný, který si je, výtvarně vyvedené na transparentu, těsně před svým úterním projevem ve sněmovně položil před řečnický pult.

A představte si, co se nestalo. Ze své poslanecké lavice se jako rozzuřený býk vyřítil předseda poslaneckého klubu TOP 09 Kalousek, transparent popadl a s nekonečnou zlobou v očích s ním uháněl zpět na své místo. Vlastně chtěl uhánět, ale poslanec Volný se od pultu na Kalouska vrhl a svůj majetek bránil.

Dalo by se říct: půtka jako vystřižená z ukrajinského parlamentu, ale současně i jedna velká záhada. Proč heslo All Lives Matter ( Na všech životech záleží), které si poslanec Volný položil před řečnický pult, rozlítilo poslance Kalouska až tak, že se kvůli němu nerozpakoval vyvolat ve sněmovně téměř rvačku – první v její historii? To snad proto, že heslo Black lives Matter mu jde k duhu až tak, že se proti jeho, řekněme, opaku, rozhodl postavit i své tělo? To opravdu má za to, že černoši jsou víc než běloši – a tedy víc než i on sám - Miroslav Kalousek?

Nenechte se vysmát. Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu, která skoncuje s nekonečným demokratickým handrkováním se soupeři opačných názorů, nastolí vládu pevné ruky a jedné strany, a to jak v USA tak následně i u nás, a bude to strana Bidenů, manželů Obamových a Clintonových za Atlantikem, a stranička Kalouskova a straničky jeho ideových přátel zde v ČR.

Hnutí Black Lives Matter k tomuto cíli vede, je jeho nezbytnou součástí a proto je třeba je bránit všemi prostředky, a tedy i svým vlastním tělem, jak poslanec Kalousek v úterý názorně předvedl. A to i s tím rizikem, že svým neurvalým a rozumem zřejmě nekontrolovaným útokem na Volného transparent poskytne důkaz, že jak on, tak i s ním ti správní z liberodemobloku a pražské kavárny patří do oné generálem Flynnem shora zmíněné „malé skupiny pološílených lidí tvrdě praujících na úkolu zničit americký způsob života“.

Zaměňte Flynnovu poslední reálii „...zničit americký způsob života“ českou reálií: ...“zničit demokracii v Česku“, a budete doma.

34 komentářů :

 1. V tom je ta bída…

  Prý vůbec nespal, měl bolesti břicha
  a rovněž hlavy, a též hůře dýchal
  Psal se rok tehdy dva tisíce čtyři

  Kalousek chořel – šlo mu o Teličku
  „Morální facka“, psal si do deníčku
  Eurokomisař? Nechtěl se s tím smířit

  „Morální kredit nemá, a to vadí“
  křičel, že Pavel je jak harampádí
  Komunista, co převlékl si kabát

  Kariérista, který strany mění
  Kalousek velel k jeho zatracení
  Má-li být zdravý, musíme to chápat…

  Léta však plynou, píše se rok dvacet
  Mirek nám náhle nechce z Pavla zvracet
  Omlouvá se mu – rukou potřesou si

  Co bylo, bylo, Telička byl v ANO
  Nyní se s Mirkem srdcem „TOPky“ stanou
  Ten, kdo má paměť, k těmto nezabrousí

  Dojemný příběh, oko není suché
  Morálka Pavla, co je silný duchem
  uchvátí toho, kdo sám ducha nemá

  Upřímnost Mirka také mnohé dojme
  Cedule ničí, má rád přehled v pojmech
  Ptám se jen, jaké s Pavlem zvolí téma?

  Z padoucha rek je – jeho přilba září
  Kdo také vůbec lepší má být tváří
  přetvářky, nežli ten, kdo tváře střídá?

  Hodnoty kluci tedy ukázali
  Kdyby tak jeden mozek měl či svaly
  Oba jsou stejní – a v tom je ta bída…

  OdpovědětVymazat
 2. Co probíhá v Srbsku? Také je to barevná revoluce, které mají naplnit ideu ovládnutí světa.
  Když čtu jak SS uvalí sankce na nějakého představitele v ČLR kvůli Ungurům, tak mě je to k smíchu.
  Někdy mám pocit, že dnešní 40-cátníci vůbec neví co chtějí. Oni se nechtějí nic učit, Žijí jen ze starého, už není kde co vytunelovat, Rusko, Čína, Venezuela nebo Írán to nedovolí.
  Bude vznikat jen chaos ....

  OdpovědětVymazat
 3. Protokol 10/25: "(...) Musíme proto celý svět rozeštvávat hádkami, nesváry, zápasy, nenávistí a velkou bídou, musíme vyvolávat hladomor a očkovat choroby..."

  OdpovědětVymazat
 4. O výroku generála Flynna není důvod pochybovat a také o tom o co se snaží pár kreténů pod rádoby vedením zrzavého hloupého zmrdečka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten zrzavý zmrdeček 12:00 má opravdu masivní podporu finanční i mediální = nelze ty kriply podceňovat. Stejně tak tzv. demoblok, protože na jejich straně působí drtivá většina médií, o peníze samozřejmě vůbec nemají nouzi, protože jsou placeni za svou politiku každodenního poškozování zájmů ČR (např. rozbíjením našich normálních vztahů s některými velmocemi, bezvýhradným podřizováním zájmům jiných států, rozkládáním tradičních hodnot atd.) Téhle svoloče se jen tak nezbavíme...

   Vymazat
 5. Až v ČR přejdou do akce obrození cigáni, tak jsem vážně zvědavý jak na to bude zdejší Pepek Vyskoč - kalousek reagovat.

  OdpovědětVymazat
 6. Jo přesně tak pane Mane o to jim jde o diktaturu která tu ještě nebyla. Musíme se těmto exotům ubránit jinak skončíme špatně.

  OdpovědětVymazat
 7. Zaměří-li vaši pozornost na barevné "aktivisty" a jejich přirozené projevy (ničení cizího, krádež, loupež, všeobecné násilí) odvrátí to vaši pozornost od hlavního dění... banksterismu atd. sebevyvolených náboženských obcí.
  Budoucí světový způsob života je dostatečně nastíněn už v Protokolech sionských mudrců vydaných carskou rozvědkou za Ruskojaponské války (1904-1905)...

  OdpovědětVymazat
 8. Jak je už asi třicet let známo, občan Kalousek bude "surfovat" na čemkoliv, co mu přinese moc a peníze. Že si svou cestu účelově dláždí jakoukoliv ideologií, která právě "letí", jednou křesťanskou, jindy multikulturní a jindy zase rasistickou, to už je u lidí tohoto druhu obvyklý jev. Není to v politice nic nového. Naopak odedávna se protagonisté takového pragmatického a cynického jednání v politice označují za Machiavellisty. Podle Wikipedie je Machiavellistou myšlen ten, kdo uznává, že „účel světí prostředky“ a je ochoten dopouštět se morálně pochybných jednání ve snaze dosáhnout svého cíle. Takže Kalousek? Asi tak.

  OdpovědětVymazat
 9. To, jestli se tomu dá ubránit, záleží i na těch, kteří si myslí, že se jich nic netýká, ale jsou jinak normálními lidmi. Je otázkou jestli se dokáží probudit nebo budou dále "mlčet".
  V Americe bude také hodně záležet ke komu se přidá armáda, či jestli bude také jen "mlčet". Myslím, že tam policie pořádek už jen tak nezavede. Bude se bát.
  Kdo by si to byl pomyslel, že Donald Trump bude opravdu tak klíčová postava amerických dějin, teda teď ještě stále přítomnosti a blízké budoucnosti. A že bílý muž v Americe bude tak ohrožený druh, který se buď probudí nebo zhyne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidi tam maji zbrane. A to je vzdy pro armadu tezke. K tomu jit proti krajanum? Srbska armada to odmitla. Problem neni, ze maji zbrane, problem je, ze jsou nuceni ty zbrane pouzit, protoze je k tomu donuti. Ti co tahaji za nitky budou ve svych bunkrech a chechtat se, jak jsou lidi blbi.

   Vymazat
  2. Autor clanku nevi, ze jsme kolonie USA a ze se kopiruje vse z USA. Odtud jdou nejenom trendy, ale i penize na diverzi, provokace Ruska, do medii, nezavislych zurnalistu, demonstraci a vselijakych grazlu, co zde maji zazehnout pozar.
   Videli jste to na demonstraci za bLM, ackoliv tady negri nejsou, vyrojilo se spousta bilych negru. I v EU parlamente hlasovali nasi poslanci vetsinove za BLM. Tady jsou, pamatujme si je:
   https://www.arfa.cz/silene-17-ceskych-poslancu-zvedlo-v-bruselu-ruku-na-podporu-rasistickeho-hnuti-black-lives-matter-tahouni-duo-udavacu-zdechovsky-peksa-jako-ze-rabovani-obchodu-zharstvi-zabijeni-deti-a-st/#.XwiXUy334RU

   Vymazat
 10. hned mne to taky napadlo. Šídlo v pytli neutajíš, už se klube ven

  OdpovědětVymazat
 11. Rozdílný přístup

  Nouzový stav platil všade?
  Zkouším vzít rozum do dlaní:
  Trestán je, kdo chleba krade
  Střežen, kdo sochu odstraní…

  Narážím na fakt, že Lukáš Kalina za krádež pečiva kvůli hladu jde sedět na 1,5 roku, zatímco Ondřej Kolář za odstranění Koněvova pomníku má ještě jako bonus policejní ochranu. Oboje se stalo za nouzového stavu.

  OdpovědětVymazat
 12. Morálka v hnoji

  Jsme opět v čase, nu proč to neříci
  kdy jsou tu zase Hugovi bídníci

  Před soudem stojí teď Lukáš Kalina
  je zcela v loji, naděje zhasíná

  V nouzovém stavu blýskl se krádeží
  Že ztratil hlavu? Co na něm záleží?

  Pět bulek pizza za třiašedesát
  pak už nic víc, a to hnal ho pouze hlad

  Rok a půl sednout tak nyní půjde si
  Je nám to jedno? Já vidím útesy

  Kalina v base – slyším smích Bakaly
  Rittig se pase – rád večer zakalí

  Dva roky dostal pak jistý Ibrahim
  Počítám do sta, však nesmířen jsem s tím

  Dívenku mladou znásilnil bez řečí
  kdo housky kradou, ty nikdo neléčí

  Tento se ale na svůj stav odvolá
  tak je to stále – tak je to dokola

  Langovi výzva k vraždění prochází
  Tohle je jizva, k níž nejsou obvazy

  Standarta česká zničena docela
  Soud tomu tleská? Zrůdnost již dospěla

  „Ať Dvořák visí“ – to jistě špatné je
  Zazní hlas čísi, že žádá galeje

  Je tady háček – že ten trest nežádá
  (pak marně pláče) pro jiná hovada

  Novotný žádal pověsit Lavrova
  To není vada? Jak se soud zachová?

  Čím dál víc lidí justici nevěří
  protože vidí, že slaví někteří

  A metry dvojí již nikdo neskrývá
  Morálka v hnoji hledá svůj derivát…

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marek...
   ..Langovi výzva k vraždění prochází
   Tohle je jizva, k níž nejsou obvazy...
   výborně popsaná výzva k barevné revoluci fašistického střihu

   Vymazat
 13. Autore vystihl jste to velmi dobre !
  Amerika byla zachvacena OBROVSKOU NENAVISTI, namirenou proti kazdemu, kdo je beloch.
  Je upne jedno, je-li to American, nebo Rus , Madar, Polak nebo Cech. Je uplne jedno, je-li to beloch levicoveho, nebo pravicoveho zamereni a je uplne jedno, jake ma nabozenstvi.

  Duvodem teto nenavisti NENI nejaka vylhana diskriminace , ale touha o zniceni Americke Konstituce a ovladnuti zeme.

  Zvyhodnovani cernochu na ukor belochu v ramci AFFIRMATIVE ACTION je vseobecne znama vec, pro kazdeho, kdo zde zil.
  A jim je to malo ! Oni chteji vice a vice !

  Nevim jak se bude vyvyjet budoucnost, protoze na obou stranach jsou lide, kteri touzi po konfrontaci.
  Vsichni moji kamaradi jsou ozbrojeni a jejich zakladni zbrani je AR-15 a vsichni utraci za strelivo a dalsi a dalsi zbrane.

  Ted se zacali cernosi mlatit vzajemne mezi sebou, takze kazdy vikend je ve velkych mestech mnoho mrtvych vcetne decek.

  A vy hlidejte svoje hranice pred invazi z Afriky.

  Pamtujte VIRIBUS UNITIS = BY JOIN FORCES =
  SJEDNOCENOU SILOU , se ubranite !
  h.
  (A kdyz se neubranite, tak dopadnete jako my v Johannesburgu na Hillbrow.)
  h.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby zde nebylo pana "Honolulu" který pravidelně přispívá do diskuzí, nevěděli bychom o poměrech v USA nic - kromě účelových lží našich mediálních prostitutů, které se hodí ke štvanici proti Trumpovi.Musel by někdo tu zkorumpovanou soukromou mediální sebranku vyměnit za solidní zpravodajský a informační subjekt, abychom se my občané dozvěděli objektivní pravdu - když už mocí mermo plkají o událostech ve světě, proč mocí mermo jenom lžou, anebo si vybírají jen to, co se jim hodí? Celý svět zničila elektronika, všechna ta media a internety - lidi podléhají falešným zprávám a lžím. Teď se media snaží celý svět zničit - postavit jedny proti druhým, ale co si ti novinářští a další mediální šmejdi myslí? Že oni zůstanou nějak mimo? Kam utečou, až se jim podaří lidi navzájem rozesrat a ozbrojit? Když psali ty sračky o tom "Floydovi" a jak se v USA bouří "lidi" a rabuje se, byly to desítky článků o tom stejném, vždycky tam byl odstavec ..."policista zaklekl a udusil"... v každém článku. Iks dní - a najednou je ticho po pěšině? Ale úplný ticho!! Přece se ty události a demonstrace nějak vyvíjejí - ne? Ale najednou to utnout? Asi to novinářským šmejdům někdo zakázal, protože největší prasárny dělají černý opice! Kdyby to dělali běloši, mlelo by se o tom pořád. Je mi ze všeho už zle! Díky panu Honolulu víme, co se opravdu v USA v současné době děje - a je to děsné! Strašné! Kdo s čím zachází, tím také schází - řekla by moje babička. Dík pane Honolulu za pravidelné příspěvky do diskuze. Snad to tam všichni přežijete.

   Vymazat
  2. Take 4 pomocna ? Vypada to tak a cist to umi asi jen zde

   Vymazat
 14. A zase uz prijde rok 1938 a to volani: Dejte nam zbrane , dali jsme si na ne ...?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, nepřijde, nemáme zbraně ani ve skladech v patřičném množství.

   Vymazat
 15. ... a barevná revoluce v ČSSR (bezbarvá, zato však sametová).

  OdpovědětVymazat
 16. Kolem nás, bohužel, opravdu zuří válka. A ve válce pouhý nesouhlas s nepřítelem nestačí !!!

  OdpovědětVymazat
 17. Trump zahajuje útok na dálku v plném měřítku a v listopadu se připravuje na výhru sesuvu !! https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2020/07/trump-launches-a-full-scale-assault-on-the-far-left-setting-up-for-landslide-win-in-november-great-dr-steve-3531925.html

  OdpovědětVymazat
 18. 22:07 Dekuji za kvetiny, ale ja vzdy psal realitu.
  Proc jsem byl vzat na milost, nevim.

  Panove v pripade, ze nekdo z vas, ma tento rok namireno do Ameriky, at uz pracovne, nebo na dovolenou, doporucuji - NEJEZDETE !

  Nejdrive se musi uklidnit a stabilizovat pomery, ktere zde vladnou.
  Je zde dvojite napeti ! Rasova nenavist a cinsky virus.

  Cast nasi vlady je oportunisticka a vyckava, jak dopadnou volby !

  T.zv. DEMOKRATE = FANATICTI utopisticti NEO-MARXISTE s bolshevickymi manyrami se chovaji jako typicti pomateni drogari.

  Stari zkuseni policajti hromadne zadaji o odchod do penze a mladi nevi, jak se ke kriminalnikum, co rabuji obchody chovat, aby nedostali titul "rasista".

  Rabovani obchodu je samo o sobe zajimave po strance psychologicke.
  Oni nekradou veci denni potreby. Oni se specializuji na ELECTRONIKU, luxusni auta, nebo na spickovou sportovni obuv se jmeny jejich idolu.

  ------------------------------------------

  Cestovani po Americe je v techto dnech take slozite.
  Kdyz jedete napr. z Floridy do Wisconsinu (uvedeno pouze jako priklad), tak se potrebujete nekde vyspat a lide se boji jit do Motelu, kvuli cinskemu virusu ! Tak bud spi v aute, nebo jdou do ultra luxusnich hotelu , kde ocekavaji
  vice bezpeci proti virusu.

  Letecke linky nefunguji a kdybych chtel jet na strudl do Vidne, tak nevim jak.
  h.

  OdpovědětVymazat
 19. Honolulu, na "milost" jste byl vzat zřejmě proto, že píšete tak nějak k věci, bez přihlouplých posměšků někoho, kdo nad těmi, co zůstali doma vymachroval.
  Pokud ještě zvážíte, že "... NEO-MARXISTE s bolshevickymi manyrami ..." je nesmysl a SARS CoV2 je přesný název viru, který vyvolává onemocnění Covid 19, můžete se stát moudrým přiměřeně věku a zkušenostem. Chce to ovšem, nedat na ničí propagandu.

  OdpovědětVymazat
 20. zvonka to vyzerá, že cílem liberální demokracie* je totální rozval hodnot a řádu lidské interakce.
  _______________
  * u slova demokracie uvozovky nepoužívám

  OdpovědětVymazat
 21. 6:10 - "prihlouple popsmesky" je jedina obrana , ktera existuje proti vasi ceske "inteligenci", jako je napr. vas nick Mugabe.

  Odborny presny nazev virusu pro me neni dulezity !
  Nejsem doktor a nikdy jsem po teto uznavane prestizi netouzil.
  Doktori se ted u nas hadaji, jako mali kluci.

  BLM se otevrene hlasi k Marxismu.
  Oni chteji udelat z bohate, (porad jeste), Ameriky, dalsi Venezuelu, kde neni ani mydlo v prodejnach.
  Hodne lidi se na tu bandu kriminalniku chysta, ale president jim nedovoli se na ne vrhnout..
  Uvidime jak to dopadne po podzimnich volbach.

  Moje nazory NEmaji zaklad v nejake propagange , ale v tom co jsem zazil a videl.
  h.

  OdpovědětVymazat
 22. Celý tým lidí s Prezidentem Trumpem připravoval akci na osvobození lidstva 35 až 40 let. Vše co řekl, doposud splnil. A v budoucnu dle mého názoru určitě také splní. Zlikvidoval podzemní města, laboratoře a tunely po celém světě, postavil se kabale čelem. Odtajnil mnoho patentů a ukázal na pravé viníky, kteří provozovali pedofilii a hlavně obchod s orgány dětí. Eliminoval celý finanční systém zotročení lidstva a podařilo se mu odstavit VATIKÁN, anglickou KRÁLOVNU a díky tomu znárodnit FED.
  Aliance a Trump porazili hlubokou vládu! Tajná světová vláda ztracena. https://www.youtube.com/watch?v=ORbSd-D1QLA

  Bright Alns a Donald Trump udělali osudné rozhodnutí pro celou planetu. Armáda nyní bude jen bránit a rozhodně bránit Spojené státy před vnějšími nepřáteli.

  OdpovědětVymazat
 23. Vlna nenávisti vůči bílým je pohodička, že:
  https://jitkamoody.com/?p=1367&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=smrt-francouzskeho-ridice-autobusu-zpusobili-ctyri-cernosi-mluvit-se-o-tom-nesmi

  OdpovědětVymazat
 24. A k tomu ještě teta Merkel, která nám bude posílat emigranty, zejména barevné, a bude to pak u nás jako v USA, A k tomu ještě odstranit Babiše a nahradit jej politrukem Filajou a ŠLAFENBERGEM....

  OdpovědětVymazat
 25. 13:11
  Já sice v Trumpovi nevidím velkého lidumila, ale souhlasím s vaším názorem. Podle mne se nechce dělit o moc a jeho moc je skutečně závislá na velikosti USA. Globalisti jsou nadnárodní a jejich cíl je přivlastnit si moc nade všemi. Proto je vlastně můj cíl shodný s Trumpem. Samozřejmě všechno to tanyny ve stylu BLM je jen zástěrkou, zrovna tak jako u nás hra na liberalismus a "chvilky". Jenže ve vší úctě, Donald v tom šlape jako slon v porcelánu, tak mám strach, že může volby prohrát. U nás se bojiště taky poněkud zamlžilo, protože pan Minář opouští strategii ulice, barikád a jeho perimetrem bude Senát. Brzy uvidíme, zda jde o "Blitz Krieg".

  OdpovědětVymazat
 26. Odkaz na původní text M. Flynna z 29. 6. 2020:

  https://www.wethepeopleconvention.org/articles/General-Flynn-OpEd

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.