Reklama

pátek 24. července 2020

Mike Whitney: Volte demokraty....a pak se dívejte, jak USA hoří


Paul Craig Roberts
24. 7. 2020  informationclearinghouse
Souhlasím s Mike Whitneym. Nevěřím tomu, že jakýkoli Američan by mohl být tak tupý, aby volil jediného demokrata.
"Toto je nejnebezpečnější doba v historii člověka a vážnost tohoto spiknutí nelze podceňovat. Netýká se jakékoli hrozby konvenční války nebo nukleárního zdecimování. Je založeno na faktu, že tohle je psychologická válka vedená psychopaty proti všemu lidstvu a její cíle určuje malá skupina monster, která se dlouhodobou indokrinací zmocnila myšlení mas."  Ary Barnett


Která politická strana podporovala protesty, nepokoje a rabování ve 400 městech celé Ameriky? Která strana podporovala strhávání historických památníků a soch v celé zemi? Zvolení předáci které strany mají za to, že vláda nemá právo chránit federální majetek před vandaly, vzbouřenci a násilníky v Portlandu? Která strana dovolila brutálnímu davu zmocnit se vlády nad centrem města Seattle a vyhlásit se zde svým vlastním nezávislým národem? Která strana se tvářila srozuměně, když se země propadala do „širokého otřesu a masových bouří, jaké si země od roku 1960 nepamatuje.“ (Michal Tracey).

Guvernéři které strany nařidili uzavírání podniků, které strhlo ekonomiku do volného pádu, likvidujícího miliony živností a pracovních míst? Vůdcové které strany vedli tři roky trvající povstání proti prezidentu Spojených států s tím, že je ruským agentem? Která strana zahájila proces impeachmentu založenému na falešných prohlášeních, která nebyla ani seriózní ani ověřitelná? Která strana tvrdohlavě odmítala přijmout výsledek prezidentských voleb z roku 2016 a činila možné i nemožné, aby prohloubila politický antagonizmus a polarizaci země?

Která strana pracovala se členy elitních médií a zravodajských služeb, aby Trumpovu prezidentskou kampaň infiltrovala svými důvěrnými informátory, elektronickým sledovacím systémem a dalšími pokoutními podvody, směřovanými k sabotáži voleb a narušení Trumpovy politické agendy? Která strana už nespočetněkrát prokázala, že neslouží zájmům lidí, ale kádrům elitních globalistů, v jejichž hledáčku je teď ústavní republika, a kteří plánují vymazat naši historii, naše ikony, naše tradice, naši kulturu, naši identitu a dokonce i naše nejupřímnější ideály, a to vše jen proto, aby ustavily Nový pořádek vedený technokraty, finančníky a plutokraty? Která strana není skutečnou politickou stranou, ale pátou kolonou, rozhodnutou svrhnout zvolenou vládu a rozdělit zemi do frakcí, bojujicích jedna proti druhé?

Demokratům se nedá věřit. Už se jim podařilo zrealizovat svoje tažení proti dělnickým odborům, svoji proválečnou zahraniční politiku a nyní zaměřují svou pozornost na zavedení své vlastní probiznisové imigrace, která bude ještě víc zhoršovat životní úroveň pracujících lidí.

Kdo takovouto politiku podporuje?

Určitě ne lidé kteří viděli, jak jejich pracovní příležitosti odplouvají do zámoří a jejich naděje do budoucna mizí spolu s tím, jak demokraté Clinton a Obama mění zemi na vyprázdněný koš servisních služeb, kterým dnes de facto USA jsou. Není právě tohle skutečným důvodem, pro který demokraté tak horlivě podporují „rasovou spravedlnost“ a hnutí „ Na životech černých záleží“? Nejde o způsob, jak zakrýt jejich pohrdání pracujícími lidmi většinově bílé Ameriky kteří demokraty kdysi volili, dokud je ovšem demokraté nevrhli pod kola autobusu a namísto jim začali posluhovat svým bohatým donátorům a manažérům Wall Streetu?

Samozřejmě že tomu tak je. Afričtí Američané nezískají ze své oučasné podpory demokratům poté co se 5. listopadu sečtou volební hlasy, ani penci. Hnutí Na životech černých záleží je zde jen proto, aby americkou společnost rozdělilo. A to ve prospěch Demokratické strany.

Demokraté spolupracují s mainstreamovými médií establishmentu a s jistými kruhy zpravodajských služeb na tom, aby ovlivnili transformační změny, kterými bude elitářská vize panství jedné strany v USA zrealizována. A žádná faleš a násilí nebudou shledány hanebnými, pokud pomohou konečnému cíli, jímž bude zrození represivního policejního státu, ovládaného žravými a neukojtelnými elitami a jejich po moci bažícícími komplici.

Z webu Information Clearing House vybral a přeložil Lubomír Man

16 komentářů :

 1. Americká pravda a láska konečně zvítězí i v USA. Blahopřeji z celého srdce!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joooo, čas trhnul oponou....

   Vymazat
  2. A to se říkalo že majdany tam nebudou protože nemají doma své zahraniční ambrsády. Strejda soroš zaktivizoval sám neziskovkáře.

   Vymazat
 2. Už je to jisté. Donald Trump s přehledem vyhraje volby. Rusko mu předalo důkazy, že CIA je největší pašerák drog na světě a demokratická strana z toho profituje. Tohle Biden nerozdýchá.

  OdpovědětVymazat
 3. Izraelský 9tv.co.il/item/16349 se k tématu dnes vyjádřil: Igor Gindler překládá významově Black lies matter jako "život marxistů má význam"; bělochy hnutí chápe jako pravičáky... pokud nepokleknou před "black"...

  Kdo umí rusky alespoň pasivně, doporučuji pozornosti všech. Nezávislý názor z Izraele...

  OdpovědětVymazat
 4. Když když místo hledání příčin toho proč se většina američanů přiklání k demokratům, tomu prostě jen nevěříte tak jste evidentně úplně mimo a nic nechápete a chápat nechcete.

  Nazýváním voličů názorových oponentů "tupci" ničeho nedosáhnete a už vůbec jejich názor nezměníte. Právě naopak.

  Nechápu, proč redakce zveřejňuje takové nic nepřinášející texty autorů kteří jsou zcela mimo a chtějí jen vylít své frustrace a vyvolat konflikt.

  Když už tak zkuste raději Fox news.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (22:16):
   ... a že zkusit Fox News? A co takhle ČTV, viďte!
   Ta to dává česky a polopatě.
   ---
   A pokud je kdos vypatlaným tupcem, je dost obtížné jej nazývat bystrolínem. Jen by jej to křivilo.

   Vymazat
 5. http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=254917 Zombie? Joe Biden zničí Spojené státy, jestli stane prezidentem. Neví ani, že je naživu.

  https://aeronet.cz/news/video-temer-40-americanu-si-mysli-ze-joe-biden-trpi-demenci-ten-navic-uz-drive-sokoval-licenim-svych-zazitku-s-detmi-jak-mu-drbaly-chlupy-na-noze-a-skakaly-mu-na-kline-kdyz-pracoval-jako-plavcik/

  OdpovědětVymazat
 6. "Materiální sílu lze porazit pouze materiální silou. Ale i myšlenka se může stát materiální silou, pokud se zmocní mas." K. Marx, Osmnáctý brumaire Ludvíka Bonaparta.

  OdpovědětVymazat
 7. Bohužel, budou hořet, ale budou se, tupci, utěšovat tím, že je to demokratický oheň.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každá kríza, každá katastrofa, každá vojna, ........ ktoré vyvolajú politici demokraticky zvolení - je demokratická katastrofa, vojna, .....

   Vymazat
 8. Bohužel pan Roberts má pravdu pokud by vyhráli demokraté tak to bude mít špatné následky i pro nás.

  OdpovědětVymazat
 9. noviczech
  ...pane Roberts, nepřeji lidem zlo, ale to co postihuje USA je jen malá, ale velmi malá odměna za to, co USA minimálně od roku 1945 rozsévala po světě! Ještě víc a ještě hustěji! Pusťte si film z vietnamské války. Dodnes katolický, demokratický západ prodává zbraně těm, potom těm druhým a pak se chlubí, že dělají protézy pro zmrzačené děti v Afghánistánu, Iráku, Sýrii či jiných zemí!
  Vše byla VAŠE politika, teď sbíráte trochu ovoce a naříkáte! Kdo zničil KULTURU národů, VAŠE západní demokratická miliardářská, zkorumpovaná společnost! Kdo ničí planetu sta tisíci výrobky a ještě větším množstvím odpadu?
  Kdo stále vytáčí ekonomiku do extrémů na úkor lidí, kultury, ekologie? ....odpovězte si sám, určitě historii znáte!!!!

  OdpovědětVymazat
 10. 12:53 "Dodnes katolický, demokratický západ" píšete. Ale kdež, on ten "demokratický" západ není zdaleka a jen katolický! Například J.F, Kennedy byl prvním prezidentem USA katolického vyznání ..., v Německu je katolické snad jen Bavorsko, v Británii tak polovina Severního Irska atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:51-možná noviczech nemyslel jen katolíky ale křesťany obecně. Nikdo již nespočítá jejich oběti "ve jménu Kříže". V USA přísahají rukou položenou na Bibli. Možná jen na Starý zákon, který je společný vícero monoteistickým náboženstvím. Potom bych chápal zvěrstva ve jménu kříže, půlměsíce, tóry. Pokud jste nečetl počátky "naší civilizace", vřele doporučuji!

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.