Reklama

neděle 19. července 2020

Nehoráznost! Zůstane urážka generála Ludvíka Svobody v České televizi bez potrestání? Arogantní nula moderátor Železný, kuře na steroidech – dostane konečně padáka a Česká televize se tak stane lepší institucí?

19. 7. 2020 ArFa

Česká televize Události a komentáře, 22:16 h, 15. 7.2020. Redaktor České televize Jakub Železný: “Nábřeží, které se bůhvíproč dodnes jmenuje po komunistickém prezidentu Ludvíku Svobodovi.”VIDEO (10 vteřin). Moderátor Želený: “Nábřeží, které se bůhvíproč dodnes jmenuje po komunistickém prezidentu Ludvíku Svobodovi.”Opravdu je nutné, aby v České televizi pracovali na moderátorských postech arogantní politruci? Co dokázal hejsek Jakub Železný kromě toho, že denně vytáčí doběla statisíce televizních diváků svou svazáckou angažovaností? Opravdu stačí jako kvalifikace na místo moderátora ČT vypadat jako kuře na steroidech?


Generál Svoboda: Hrdina


“Nábřeží, které se bůhvíproč dodnes jmenuje po komunistickém prezidentu Ludvíku Svobodovi”! To jako že by se tak mělo jmenovat jinak? Například po nějaké LGTB aktivistce, nebo po hlavounovi Evropské unie? Kde bere ten šišla tu drzost?

Generál Svoboda se díval denně smrti do očí. Moderátor Železný civí do kamery.

Na Dukle to byla jiná káva, než tlachání ve studiu za peníze nešťastných koncesionářů

Generál Ludvík Svoboda je jeden z největších hrdinů naší novodobé historie. Je to přesně ta osobnost, po které by měly být pojmenovány ulice, parky a nábřeží.
Moderátor Jakub Železný je přesně ten typ, který by neměl pro své ideologicky vypjaté zaměření pracovat v pozici moderátora v České televizi, jejímž hlavním posláním je BÝT SLUŽBA.

Moderátor Železný – a nejen on z té ČT psychoparty – zjevně zcela podlehli dojmu, že když jsou denně na televizní obrazovce, mohou žvatlat co je napadne, hlavně že je to v rámci té správné ideologie.

Vyměnit! Nahradit! Osvěžit!

Zbytečný výpad arogantního moderátora


Česká televize je služba, služba, třikrát služba – a ne nástroj party politruků, kteří působí dojmem jako by byli zaměstnanci PR kanceláře USA, EU, LGTB a spol.

Věta “Nábřeží, které se bůhvíproč dodnes jmenuje po komunistickém prezidentu Ludvíku Svobodovi” byla navíc úplně zbytečná, nijak nesouvisející s problémem, který se moderátor Železný rozhodl právě řešit: Že za shluk nehod na železnici může ministr dopravy, protože současně vykonává také funkci ministra průmyslu.

Příčinou nehod byl ve všech případech lidský faktor, nijak nesouvisejí se systémem. Ze strany České televize to byl především opět ideologický útok na člena vlády premiéra Babiše. Průhledný, chabý a hloupý výpad, jakýsi oslí telemůstek mezi neexistují pandemií covid-19 a budoucí neexistující pandemií covid-20.

Stížnost na moderátora Železného

Redakce Arfa.cz se připojuje ke skupině televizních diváků, kteří podávají na moderátora Jakuba Železného stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání a na Radu České televize.


81 komentářů :

 1. Komunistickým prezidentem byl i Václav Havel. Byl zvolen z vůle KSČ a hlasy komunistů. Bez nich by prezidentem nebyl. To ovšem tomu arogantnímu frackovi nevadí. Kdo pouze zapochybuje o svatosti paní Horákové, toho vyhodí ze studia. To je obrázek té prověrkové komise vydávající se za novináře. Přesně jako v 50. letech nebo na začátku normalizace (zažil jsem coby teenager). jenže praktiky 50. let odsoudili komunisti už v letech 60. a od normalizačních praktik se distancovali po r. 1989, tak naši nejdemokratičtější a nejsvobodnější a nejnezávislejší a vůbec nej "novináři" se v nich zcela viditelně zhlédli. Už jen výběr témat, pozvaní hosté ukazují, že jsou pilnými žáky agitátorů neblahé paměti. A k tomu přidali moderní formy, jako on-line nápovědu, která přímo do ouška velí moderátorovi co položit za otázku, jak zareagovat... Jo to jejich vzory to měli daleko těžší. Museli do jámy lvové sami. A jako tenkrát následuje dehonestace, větší či menší zpochybnění kompetentnosti viníka zastávat své místo a více či méně skryté vybídnutí ke kádrovému řešení provinilce. Zatím! Ale jak vidět přituhuje. V "diskuzních" pořadech se řeší už nikoliv přítomní, ale kádrují se i ti nepřítomní, a vynášejí se soudy bez toho, aby se dotyční mohli vyjádřit. A pouštíme se i do mrtvých! Jak dlouho to bude trvat? Dlouho! Jedněm politikům to vyhovuje a druzí se bojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždyť Jakub Železný začínal svou životní pouť jako kriminálník, když byl pravomocně odsouzený za znásilnění prostitutky v době, kdy jeho obřezaný tatík obral stát o 10 miliard Kč, které stát zaplatil jeho soukmenovci jen proto, aby si nakradl 1 miliardu !! Jakub je "morálně" nejvhodnější pro toto protektorátní médium !!

   Vymazat
  2. Ano, ano, Toníku. Na těch 10 a půl miliardy z našich kapes pro Ronalda Laudera presidenta Světového židovského kongresu (kamaráda Moše Zemana) si pamatuji a tu aférku toho mladýho s tou .urvou taky...
   Takže máme 3 televize + jednu takovou problematickou a musím s nelibostí kondstatovat, že 3 z nich jsou zcela ve vleku a v ovládání sionisty a slouží jen k manipulování, štvaní a dezinformacím a proto jsem už před 12 lety vyhodil všechny svoje TV přístroje a vás k tomu vyzívám taky. Neplaťte ten poplatek, živíte tím ty nejhorší xindly, kteří dělají vše proti vám s cílem nikoli USA first, nýbrž Izrael first...

   Vymazat
  3. Jen pro pořádek - znásilnění se dopustil jeho bratr David.

   Vymazat
  4. Ten Kuba má vlastně nechtěně pravdu. Alláh, milosrdný slitovný, budiž jeho jméno nastatisíckrát pochváleno, ví vše - tedy i proč je po generálu a presidentu Svobodovi pojmenováno, co je po něm pojmenováno.

   Vi proto i, jak je možné, že NĚCO TAKOVÉHO jako Jakub Železný prudí i za mé peníze v mnou nedobrovolně placené "fejkovizi".

   Já vím proč po gen. Svobodovi..., ale toho Železného nevím; toho jistě zařídil Starozákonní pan Satanáš.

   Vymazat
 2. Karle Kryle, měls pravdu, už zase ryjeme držkou v zemi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to pravda a zmetkové zaprodaní si plní kapsy z daní poctivě pracujících. No fuj !!

   Vymazat
 3. Co všechno si Češi nechají líbit, to nemá obdoby. Stydím se!

  OdpovědětVymazat
 4. Ten teplouš má ramena jako králíček, ale hubu drzou na přes hubu.

  OdpovědětVymazat
 5. Generál Ludvík Svoboda to nikdy neměl jednoduché, ale životem prošel se ctí a měl by být příkladem všem mladým k následování. Proto měl obrovskou autoritu i mezi obyčejnými lidmi. Právě proto se snaží mladým znetvořit jeho obraz. Právě proto se ho bojí, že by si ho mohli lidé "více všimnout". On pomáhal ochránit a zachránit naše národy v nejtěžších dobách. Ne náhodou se ho báli již za války v Londýně, kdy mu "zatrhli" vyznamenání francouzským vyznamenáním a doufali, že se nestane generálem, natož ministrem obrany.
  Chci věřit, že jednou mu naše národy nejen vysloví skutečné uznání, ale že bude symbolem. Jedním ze symbolů našich národů pro celé věky. Jako Jan Hus, jako Sámo, jako Jan Žižka, Karel IV. a jako naši další významní lidé, z nichž se mnohým dnes nedostává té úcty, kterou zasluhují. Symbolem člověka.
  Jeho "oponenty" se zabývat nebudu, nechci se až tak zašpinit, kdybychom si jich prostě nevšimli ani při volbách, a není pochyb o směru jejich sympatií, mohli by si tak nanejvýš utřít nudle z nosu i s tou "slavnou" dnešní ČT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro ignoranta 22:01 L. Svoboda nezradil nikdy! Bojoval v legiích. I u Zborova. Potom, co nás naši "spojenci" hodili v Mnichově Hitlerovi do chřtánu odešel do Polska. Tam velel tzv. "legionu". Poláci z nás velkou radost neměli. Mysleli si, že jim jejich kamarád Adolf dá nejen kousek Československa, který už si obsadili, ale i další území na Východě. Aby tady měli to vysněné "trojmoří". Ale právě utečenci z Československa, tedy už z Protektorátu jim to kazili. Taky jich pěkných pár vrátili přes čáru rovnou do rukou Gestapa. Ale později jim už začalo cvakat u zadnice, tak povolili budovat některé jednotky. Ale už bylo pozdě a jejich kumpán z Berlína jim to vykreslil rychle a rázně. Svoboda přešel do SSSR. A rovnou do lágrů. Dosud jsme se k SSSR chovali jako nepřátelé (diplomatické styky jsme uzavřeli až r. 1934 jako jeden z posledních států) a tedy byli jsme nepřátelé. Ale karta se obrátila a my jsme byli jedni z prvních, kteří jsme vybudovali svoje jednotky v SSSR. Chtěli jsme na frontu už v prosinci 1942. A rovnou ke Stalingradu. Ale to Sověti nedovolili, protože tam by se prapor vypařil během několika hodin. A tak nás nasadili až v březnu u Sokolova při odrážení německé protiofenzívy u Charkova. A tam se Svoboda osvědčil. Úkol splnil. Třetina jednotky padla. Vedl prapor, brigádu do vítězných bojů u Kyjeva, Žaškova, Bílé Cerkve až na Duklu. Před tím byl vystřídán gen Kratochvílem, který byl salonním ("parketovým") generálem (na vojně zvaným "parkeťákem") a ten se ovšem v boji neosvědčil. A tak byl do čela nyní už armádního sboru jmenován Svoboda. Ano. Když zjistil, že se "demokratické" strany v r. 1948 snaží opět nás svázat se stejnými "spojenci" z Mnichova, postavil se proti. Spolu s Janem Masarykem. Ale na toho si netroufnete, co? Pak byl jako skoro všichni fronťáci (z Východu i ze Západu) odejit z funkce i armády a dělal účetního v JZD. Na osobní zákrok Koněva ho nechali soudruzi dělat šéfa Vojenského muzea. V r. 1968 byl zvolen prezidentem republiky a zabránil jednak konfliktu se "spojenci", ale hlavně odstavil tzv. "revoluční křídlo" KSČ v čele právě s Jakešem, které chtělo zavést teror jako v 50. letech. Když za ním přišli, že ustaví tzv. "dělnicko-rolnickou vládu" a vypořádají se s oportunisty po bolševicku, tak jim oznámil, že ČSSR vládu má a doslova je vyhodil z kanclu i z Hradu. Zabránil tak politickým procesům. Dělal maximum pro to, aby dopady "bratrské pomoci" byly co nejmenší. Politické čistky v 70. letech už dělali jiní. Na to se u nás najde vždycky dost ochotných přesvědčených. Tu pro demokracii, tu pro obranu menšin, tu pro obranu žen, přírody.... Vidíte to dnes a denně okolo sebe. Takže L. Svoboda vždy sloužil svoji vlasti. A nikdy nezradil. Jeho žena, dcera i syn byli po celou válku pod kontrolou gestapa a nakonec i v koncentrácích. Jeho syna Mirka nacisté zavraždili fenolovou injekcí do srdce. A co dělali a udělali pro tuto zemi ti vaši hrdinové? Vždy, až bylo po všem tak vytáhli fangličky, hesla a šli s revolučním řevem zabírat koryta. Jako po 38., po 48., 68. a naposledy po 89. Tak si přestaňte otírat hubu o člověka, který své vlasti obětoval všechno. Nehodil se ani komunistům. Jen měli vše pod kontrolou, tak se ho zbavili. Po 48.i po 68. a nehodí se ani novodobým revolucionářům. Ti mají za ikonu E. Moravce. Ten jim sedí.

   Vymazat
  2. Bohužel Danny, zradil. Sám sebe podpisem pendrekzákona. Jenže - byl to ještě on, jako osobnost Ludvík Svoboda? Osobně ho mám za hrdinu až na ten poslední kakánek.
   No, co nadělám. Musím brát lidi tak, jací jsou - i s kakánkama. Jde o to, co převažuje. A u Generála převažuje celý jeho život. Čest jeho památce.
   "Šélesný! Šélesný! A já pořád Olofěný, Cínový, Měděný, a von ten parchant Šélesný!"
   Akorát že ten Železný ze Švejka byl chlap, ale to na té fotce je lejno na kramfleku.

   Vymazat
  3. Jo Milane z 0:00, to se to vynášejí morální soudy dávno po věci a z pozice, kde za nic světoborného nezodpovídáte, nic takového jste rozhodovat nemusel ani rozhodovat muset nebudete. Z takových pozic je za zrádce např. i prezident dr. E. Beneš, za zločince kde kdo. Přečtěte si třeba J.F. Kennedyho "Profily odvahy" (ať už to napsal on, nebo pro něho někdo jiný), abyste pochopil nejen roli, ale i situaci světových osobností v běhu historie lidstva. Kakanče.

   Vymazat
  4. 0,00
   Někdy menším zlem přededete zlu velkému. I já se na éru socialismu dnes dívám jinak. Kdyby jsme dnes museli, jako tenkrát, žít za hotové a ne na dluh, už by jsme žrali sebe navzájem. Při takto zodpovědném "hospodaření". A za ten současný blahobyt jednou šeredně zaplatíme.
   Ano, spousta věcí bylo tenkrát špatně. Ale za to mohli stejní lidé, kteří nás táhnou ke dnu i dnes. Tlučhubové a kancelářsští hrdinové. Když jim nejde o kejhák, tak si vyskakují. Kdyby to smrdělo krchovem, budou sami předkládat pendrekové zákony. A dost možná už mají nějaký připravený.

   Vymazat
  5. Ad milan 0:00 - máte to trochu pomýlené. "Pendrekový zákon" byl nutným opatřením k upevnění a ochraně veřejného pořádku ve státě. Máte totiž 2 možnosti, buď necháte vládnou "bandu", která se ustanovuje mimo řád a vykřikuje své požadavky, nebo musí platit státní zákony!

   Vymazat
 6. http://www.narodnisjednoceni.cz/archiv/arch2005_01.htm

  OdpovědětVymazat
 7. běžně nepoužívám takové výrazy, ale v tomto případě - Železný je dobytek. Degenerovaný dobytek.

  OdpovědětVymazat
 8. Protestuju proti dehonestaci hrdiny 2.svět. války generála a prezidenta Svobody v přímém přenosu ČT p.redaktorem Železným. Dle mého názoru... pokud p. Železný neni ochoten respektovat, že lidem jako je gen. Svoboda vděčíme za naší národní a fyzickou existenci, tak je to projev protizákonné hitler-fašizace maistreamu. Rada ČT má příležitost zdůvodnit svoji existenci a ochránit čest národního hrdiny! Redaktor p.Železný nemá v ČT co dělat a z hambou by měl být vyhozen!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To už dávno není česká televize, to je sionistická propagandistická "Trúba jerichova", jak říkávala moje babka ze Svidníka, které vždy při zmínce velebila Svobodu, jako vlastního syna...

   Vymazat
  2. Souhlasím s oprávněně kritickými hlasy vůči ČT, protože lze už z výrazu a dikce některých moderátorů a moderátorek vyčíst jejich falešný postoj a zaujatost. Je to ubohost nejvyššího stupně - a sionistická buňka - celá naše slavná veřejnoprávní TV. Otírají si huby o opravdové hrdiny - viz Železný vůči gen.Svobodovi. A další hlásné trouby ČT vidíme a slyšíme denně na ČT a jejích politicky zaměřených kanálech.

   Vymazat
  3. Petr Miška 27.8.2020.Když je člověk mladý dělá blbiny,rozum přichází postupně a v malých dávkách .U Železného by už měl ten rozum začít fungovat dávno,kdo chce národ poučovat-měl by mít přehled o svých názorech a správnosti svých názorů.Pokud to tak není a jen se dělá CHYTRÝM,nebo poslouchá někoho v pozadí ,tak ať se sebere a jde si vše přečíst a naučit do Vojenského historického muzea.Tam si přečte vše dle strohých vojenských hlášení-po pravdě sepsané v dané době.Nechte pana generála v klidu,udělal toho dost pro náš lid.Pan Železný zatím nic.Jděte pane Železný a podívejte se na pravdu ve spisech VHÚ.

   Vymazat
 9. Tady čtu diskutujte slušně. V poho, ale to je malinko problém. Jak chcete diskutovat v rámci slušnosti s těmi hňupy z čt?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě se toho tyfusa zastávej.....

   Vymazat
  2. 19:13- správná připomínka ale nejsou při ruce k jiné "diskuzi".

   Vymazat
  3. Když klesnete na jejich úroveň, jste lepší? Jim jde o vulgarizaci všeho, o zničení všech hodnot a jedním z hodnot každého národa je jazyk, největší svatyně a chrám, kde třeba naši lidé prožívali nejtěžší období našich dějin. Dovedete si představit ten ohromný šok Němců, když krátce před "pádem" monarchie Rakouska se mohlo na veřejnosti začít mluvit i česky a mluvilo se a na německý jazyk se často Čechy "nereagovalo"? A to bylo po tři sta letech poroby národa.
   Počítáte Železného, Kalouska, Švarc-něco a mnohé další jim podobné za Čechy? Já ne. Jsou to lidé, kteří náhodou žijí na tomto území, ale zradili už dávno. Sami se vydělil, vždyť "otec Koláře" se sám vyjádřil že prý Češi smrdí. To o nich říká vše.

   Vymazat
  4. 21,35
   A už jste někdy slyšel, že by se gauner změnil k lepšímu po prosté přímluvě? Já vlastně ano. Píše se o nich v bibli. Ale v reálném životě jsem nikoho takového nepoznal. Obyčejně vydrželi být gaunery až do šibenice.

   Vymazat
  5. Mám dojem, že nastal čas, kdy by měli ty přiblblí aktivisté podporující BLM, včetně toho idiota Kalouska, Lásky atd. začít nutit toho skřenčelýho SchláffenDrecka, aby se na potkání omluvil pokleknutím za nevolnictví a staletou porobu, kterou naši předci museli od nich snášet a to samé vyžadovat od těch vypasených flanďáků s Dukou v čele !!!

   Vymazat
 10. Taková česká facka a kopanec do vajec by tomu spratkovi vysvětlila, že urážet může fotra a ne hrdinu z druhé světové války a exprezidenta Československé socialistické republiky!!!!

  OdpovědětVymazat
 11. Buhví proč Jakub Železný pracuje ve veřejnoprávní televizi, kde za peníze daňových poplatníků uráží jejich národní hrdiny. Je naprosto neuvěřitelné, že ihned po oné "větičce" nenásledoval padák, kredit ČT by tím nepatrně stoupl.

  OdpovědětVymazat
 12. 18:11 danny
  perfektně zformulovaný názor!...tomu zpratkovi Železnýmu by to nemělo projít! Když si uvědomíme, co jsou za rodinu!? ..švindlem získaná licence na NOVU a pak podvod, kterej stál naší republiku 10 miliard, tak to se mě chce zvracet ! A takovej zmetek má drzost dehonestovat člověka, kterej nasadil život, aby jsme mohli žít v míru a aby se on sám do tak povedené rodinky mohl narodit.

  OdpovědětVymazat
 13. Toto ubohé protekční smrduté hovínko nesahá panu Generálu Svobodovi ani po podrážky. Hodí se tak akorát k tomu aby se klaněl před geniálním textařem a básníkem, Bangou a líbal mu nohy.

  OdpovědětVymazat
 14. S hajzly jako Železný se nediskutuje.Tito hajzlové jako je Železný se snaží pouze vyprovokovat lidi k násilnému činu nebo slovní výhružce a pak je žalovat.To je smysl jejich počínání.Hajzlové jako on skončí špatně doufám,že se toho dožiji.

  OdpovědětVymazat
 15. Na této moderátorské pozici, bůhvíproč, dodnes zaclání, inteligentnějším moderátorům, tento, velice nechytrý člověk, Jakub Železný.

  OdpovědětVymazat
 16. Jako reakce na to neustálé kádrování veřejnosti a její minulosti, by podle stejných kritérií bylo zajímavé zhodnotit celou ČT popř. ČRo+. Chybí jim zpětná vazba, vyhazují peníze za zmanipulované a neobjektivní výzkumy veřejného mínění, které je jen utvrzují, že to dělají dobře. Když není možná diskuse k jednotlivým pořadům a pracovníkům ČT a ČRo+, tak by takové diskusní fórum mohlo být založeno na stránkách Rady pro rozhlasové a TV vysílání. Mazat z takové diskuse by se měly jen sprosté výroky. To by možná zpětně pomohlo motivovat a kultivovat ČT na její cestě k realitě a k veřejnosti, která si ji musí platit. Měl by to být i jejich zájem, protože jinak veřejnoprávní média zaniknou.

  OdpovědětVymazat
 17. gen.Ludvík Svoboda bojoval proti nacizmu za nás, pan Železný "bojuje" za koho?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za germánský superstát globalisty z usa a za sudetoněmecký landsmanšaft.

   Vymazat
 18. ČT je nereformovatelná jako EU. Jediná možnost je kompletně všechny propustit, ponechat pouze ostrahu. Poté výběrové řízení na nového ředitele a novou radu. Ředitel postupně obnovovat zeštíhlenou ČT. Půlroční výpadek vůbec nezaškodí a bývalí zaměstnanci dostanou zavyučenou a budou mít čas se zamyslet nad svou činností. Nový lidé by měli skládat zkoušky kromě odbornosti i z dějepisu !!

  OdpovědětVymazat
 19. Kniha Z Buzuluku do Prahy je ke koupi v několika antikvariátech v ceně od 29 do 900 korun. Ta horní hranice je obvykle s generálovým podpisem.

  OdpovědětVymazat
 20. Budte radi za to co v Cesku mate ,az k vam dorazi zumpa styl z USA ,kde nevidet ted nic jineho nezli opici a k tomu politicke kecy s reklamou 25 minut za hodinu pro deti ci uplne idioty poznate co to je srackobedna .Ja proto ze na jues sracky se divat neda vubec ,divam se nekdy na CT 24 kterou vidim v HD v me TV a znam tedy i Zelezneho Selesnejmedenej- a myslim si ze jako moderator profesionalne to nedela spatne ,samozrejme proti vetru se chcat neda a tak mele dle not tak jako vsichni a vsude .Zde v USA se moderator jen spatne do kamery podiva a leti na vterinu ne na minutu . Talze budte soudni zkuste RT, Aljazeeru nebo cinu a uvidite ze ta 24 je neni takovej hnuj jak tady predrecnici placaji . Videl jsem tam spoustu naucnych programu bez prerusovani ,s vyborne mluvicim anglicky moderatorem (nevim jmeno) atd .Takze se zklidnit ono to peri neni vzdy tak bile a i ty zvejkacky tady stoji za backoru, jsou tvrde jako ty dortove svicky co jsme jako kluci zvejkali v Ceskoslovensku .

  OdpovědětVymazat
 21. Železnému mladšímu tečou nervy stejně jako Wittovské a oba začínají hysterčit, protože čas pobytu v soukromo-právní (tzv. veřejnoprávní) ČT se jim krátí. Oba se potřebují projevit jako kované kádry pro další využití v politice. Wittovská k tomu všemu ani neumí pořádně vařit a těžko může očekávat od Koláře, že dostane dostatečné kapesné na soukromé výdaje a stravenky! Železný by se rád upíchnul v nějaké partaji, ale nikdo se nehlásí. O protekčního synáčka, který je synem soudruha Železného staršího, který se snažil kvůli vlastnictví TV Nova veřejně potupit nezištné soudruhy z USA, tak o takového proradného ubožáka nikdo nestojí, protože přece i dnes stále platí "America First Again!"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeho fotr se narodil za II. světové v Samaře.
   Jak to, že prarodiče moderátora neskončili jako téměř všichni bývalí Č.S. občané v některém z gulagů? Přežila , z těch uvězněných pouze třetina.
   By si moderátor měl zamést před vlastním, rodinným prahem.

   Vymazat
  2. Taky mám dojem, že v Goebbelsově české TV je až moc kohoutů na stejném smetišti. Možná má usmrkanec Železný pocit, že je moc v pozadí, že staří profesionální lháři a košťata jako Moravec, Wollner, Fridrichová, Tvarůžková a další mu ujíždějí, tak ten chudák malý chtěl přitvrdit a ukázat správný svazácký charakter. :-)

   Vymazat
 22. S hajzly jako Železný se nediskutuje.Tito hajzlové jako je Železný se snaží pouze vyprovokovat lidi k násilnému činu nebo slovní výhružce a pak je žalovat.To je smysl jejich počínání.Hajzlové jako on skončí špatně doufám,že se toho dožiji.

  OdpovědětVymazat
 23. http://ceskawcela.pise.cz/323-vladimir-zelezny-pozapomenuty-demon.html
  děd,otec a syn.

  OdpovědětVymazat
 24. Toz stále zijeme ceskoslovenské sionistické socialismos tentokrát s maharalovó prichotí ....to je enem likvidacné program a jeho figorky....já se na to sracko nedívám.......slonce v srdci p.s.

  OdpovědětVymazat
 25. Někdo by měl té nahnědlé kreatuře říci, že armádní generál Ludvík Svoboda došel v čele Československé armády z Buzulku až do Prahy. Že to byla řež, o tom snad nikdo zdravý nepochybuje.
  Myslím, že jedna kulka by mu zasvištěla nad hlavou a ten Volkssturm-geroj z čt by kviček jako prase, které neví, kam se co nejrychleji zahrabat. :-)

  OdpovědětVymazat
 26. Všiváku, pliveš po člověku, který je jeden z těch, díky kterým jsi dnes na světě. Zavřít tě a už nepouštět.

  OdpovědětVymazat
 27. Vzpomínám, že on ten Železný Jakub býval jakýmsi podvedoucím pod podvedoucím Kubalem co taky oba moderátoři. Teď Kubal vedoucím i moderátorem a Železný Jakub jen moderátorem prostým. Jasně, tak se víc snaží! Jenže, Řezníčka ani Kubala nedožene. Na to se zdá skutečně prostý.

  OdpovědětVymazat
 28. Co můžete chtít od takového nýmanda, jakým je Železný, v životě nic nedokázal, oproti L. Svobodovi? Tento přenašeč textů se jinak nemůže živit, než čtením textů a lezením mezi půlky nadřízeným!

  OdpovědětVymazat
 29. ČT od voleb nedělá nic jiného než, že provádí honbu na demokraticky zvolené politiky, zejména Babiše a Zemana, za pomoci debil bloku. Občas to proloží nějakou perličkou.Redaktoři ČT, k tomu přidej Kalouska, Němcovou, P.Novotného,Mináře, Fialu, Hřiba, Schwarcemberka(nyní se svým novým vyjádřením, že Češi se chovají vúči cikánům jako dobytek, že by tím prohlášením něco zakrýval?). Co jméno, to lidský, morální a politický odpad. Vyvézt tento humus na smetiště dějin bude velmi těžké a obávám se, že samotné volby je nevyvezou. M.R.

  OdpovědětVymazat
 30. CENZORE PROČ TADY CHYBÍ MOJE PŘÍSPĚVKY Z RÁNA????????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože jsou chorobně nenávistné a sprosté.

   Vymazat
  2. 10:35
   TADY VIDÍŠ TY DOBYTKU DVOŘÁKU CO JSEŠ ZA HAJZLA RUDÝHO ANI JEDEN MUJ SLUŠNÝ PŘISPĚVEK TADY NENÍ
   PÍŠI ŽE PAN žELEZNÝ NENÍ SOUDEM ODSOUZEN JAK PÍČÍ MÍSTNÍ HOVADA JE TO VŠE LEŽ ANI TUHLE PRAVDU SEM NEDÁŠ TY RUDÁ ZASRANÁ SVINĚ NOHAVICA STBÁK JAK HOVADO A TAKY TADY NENÍ PO MÉM PŘ. ANI ČÁRKA Z ČEHO TY KUNDO RUDÁ MÁŠ STRACH Z ---- PRAVDY----- A TAKOVÝCH STBÁKU CO SEM PŘISPÍVAJÍ JE MNOHEHEM VÍC KREJČÍ KOLLER SÝS TO JE TA TVOJE PRAVÁ STBÁCKÁ PRAVDA TO JE TA TVOJE PARKETA TAKOVÍ PARCHANTI MAJÍ U TEBE KREDIT ŽE SE ZE SEBE NEPOBLIJEŠ!!!! CO dVOŘÁKU NENÍ MOC TAKOVÝCH ČURÁKU ZVADLEJCH JAKO TY JAK JÁ JSEM ŠŤASTEN ŽE NEMÁTE DNES RUDÁ SEBRANKA PRAKTICKY ŽÁDNÝ VLIV NA DĚNÍ U NÁS JEN ŠKODÍTE CELÉMU NÁRODU JAKO TEN TVUJ ŠÉFÍK PARAZIT DAVID ZMETKU RUDÝCH JE VÁS 99% BOŽE AŽ VY VŠICHNI POCHCÍPETE JAKÝ TDY BUDE KLID
   ABY TI HEMEROIDY VYLEZLY POD KOLENA HAJZLE RUDEJ

   Vymazat
  3. Pane Dvořák, tak mne napadlo, že byste už mohl nejspíše vydat ÚPLNÝ slovník českých a moravských sprostých slov. Podle mne tohle na trhu chybí. Rád bych se poučil ... 8:)

   Vymazat
  4. 15:07-ruply Vám nervy? Pokud jste přežil zdravotně, s nad Vás to neovlivní v dalším psaní. NR Vám umožňuje zdravý odtok frustrace ale prosím, šetřete se, pro své zdraví.

   Vymazat
  5. Nechme nenávistného ubožáka 15:07 jeho osudu. Nemyslící nedouk, co zamrzl někde v 70. letech a 30 let po revoluci honí vyfabulované estébáky, aniž by se dokázal vůbec zamyslet, co se ve světě děje. U něj bude platit, že kdo s čím zachází, tím také schází.
   Až skončí někde s igelitkou posledních hadrů na skládce, tak bude proklínat estébáky za to, co mu provedli, ale bude posílat svoje drobné na podporu Milionového chlívku nebo Člověka v plísni nebo třeba profesionálního parazita Hrušínského, to bude teprve pointa za jeho existencí. :-)))

   Vymazat
 31. Vy všichni tady píšete jaká je u nás cenzura, nelze vyslovit svuj názor a když to někdo udělá, jako pan Železný, tak ho pomalu zabijete.
  Proč se tady nepíše co udělali komunisti v 50-60 letech se Svobodou, jak ho odstranili z veřejného života, až v r.68 byl zase vytažen na světlo, aby byl zase těma samejma komoušema odstraněn, tohle vám nevadí???POKRYTCI, jen když si mužete do pana Železného kopnout co.
  A ta fotka pěti moderátoru je co?? zase hon na čarodejnice, podle rudých not??? Zapomeňte, ani ta obluda Xaver vám v tom nepomuže!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Indický běžče, divím se, že tě redakce vůbec pouští do diskuze. Ty neumíš nic jiného než lhát a nálepkovat.

   Železný je redaktůrek/moderátor veřejnoprávní televize. Na jeho názory není nikdo zvědavý. On je nemá co vystrkovat na odiv. On má sloužit lidem, informovat je a to nestranně.

   Parchant Železný, znásilňovatel kurev, to nedělá. Prohřešuje se proti Chartě ČT stejně jako další uvedení výtečníci.

   Jen aktivistický silně omezený blbec napíše to, co jsi napsal v 10:35.

   Vymazat
  2. 10:35
   právě proto, že známe osud gen. Svobody, tak ho bráníme proti dehonestaci mainstreamového póvlu.

   Vymazat
  3. Tebe musel mít lékař jako mičudu už v porodnici a kopat s tebou trestný kopy od rána do večera.... jak jinak lze vysvětlit tvojí debilitu havlopussynko?! 🤮

   Vymazat
  4. 10:35
   NO PASARAN fašoure!

   Vymazat
  5. 10.35 Ano o osudu generála Svobody víme, dokonce i to, že ho z komunistických potíží dostal maršál Žukov. I za to si ho vážíme. A k Železnému, on kopl první do generála Svobody tak ať se nediví, když se mu to vrací! A to kopnutí do jeho eledrp je opravdu to nejmenší co by se mu mohlo za napadení našeho národního hrdiny stát. Frštéhe,statečný zastánče Železníka??,

   Vymazat
 32. Technická: Železný nečučí do kamery, ale do čtecího zařízení......

  OdpovědětVymazat
 33. Tady někdo už přišel s myšlenkou, že Železného projevy o gen. Svobodovi nebo před tím o Horákové jsou snahou na sebe upozornit. Ale mlčet se nemůže, protože pak by syčákum jako je on, vše prošlo. A to nesmí!

  OdpovědětVymazat
 34. Jakub Ž. to řekl sám za sebe,nebo to měl nařízeno z rezie? POKUD sam za sebe,tak to je osel a pokud druha varianta ,tak o to víc je to odsouzeni hodne !!

  OdpovědětVymazat
 35. Kdo si za padesát let vzpomene na nějakého hlasatele někde na bulváru, jak se jmenoval? CO?
  Ale generála Svobodu si lidi uchovají. Jako symbol člověka a vlastence. Stejně jako si uchovali natruc germánům Husa, Žižku, Karla IV, Václava atd atd. Nakonec tihle vyhrají a jejich pomlouvače čeká osud zapomenutí a hanby.

  OdpovědětVymazat
 36. S restaurací neonacismu byť v Europodobě musíme počítat s dehonestací všeho, co tvořilo pozitivnější část naší milosti. A čím je někdo větší nulou a nelidským hovadem, tím nechutnějí se v tom vyžívá. Že jdou ve stopách praseryjského starosty Novotného, který kácí pomníky vítězů nad nacismem a staví pomníky nacistům, není divu. Ano, dnes čété proklíná ty, kteří chtěli budovat humanitu a oslavuj ty, kteří by rádi znovu holdovali různým podobám holokaustu a protilidské bestialitě. Že se k nim přidal syn toho, který okradl náš stát - občany - beztrestně o 12miliard ještě hodnotných Kč, to bude jednou právě v takovém režimu, který žijeme na oslavu! A budeme mít "Nábřeží zloděje Železného". To se bude dobře vyjímat.
  A jen na okraj - Ostraváci zřejmě nerozumí česky, nedivím se, mluví hatmatilkou, a tak demonstrují za šíření infekce covid - 19. Že jsou potenciálními vrahy a mohli by být vrahy skutečnými, to jim nevadí. Divná to kultura v Ostravě. Jak pak vynikne inteligence Jihlavanů a dalších, kteří snadno a rychle pochopili, jak se mají chovat, aby si zachovali lidskou tvář!

  OdpovědětVymazat
 37. Ubohost tohoto rezimu, ktereho se nechce nikdo zbavit. Jestlipak komuniste takhle soustavne ryli do 1. republiky nebo protektoratu? Nedelali to proto, ze dokazali pro lidi udelat neuveritelne moc, a to byl jejich cil, zatimco tenhle rezim jen lidi okrada a snazi se jeste vic. A maskuje to uroky na cokoliv z doby CSSR.

  OdpovědětVymazat
 38. Kdyby nebylo generála Svobody a Sovětské armády, tak by předci Obřezance Železného vyletěli komínem v Osvětimi !

  OdpovědětVymazat
 39. 18:46
  je to restaurace fašismu v EU-USpodobě !

  OdpovědětVymazat
 40. Žasnu, kolik historik-idiotů v maistreamu má snahu vykládat dějiny...snad předpokládají, že jsme se za posledních 30let intelektuálně dostali na úroveň dětí z mateřské školky!

  OdpovědětVymazat
 41. Nejhorší jsou dnešní historikové, kteří při bádání o 2.sv.válce skončili u filmu 4z tanku a pes.

  OdpovědětVymazat
 42. Vkládám podruhé, když nevím, proč nebylo zveřejněno:
  Pro 10:35 pan Železný je placen za roli, ve které nemá vyjadřovat svoje názory, ale nestranně referovat. Viz kodex ČT. Jako kulturní člověk měl byste to vědět!

  OdpovědětVymazat

 43. Ano, sionizace České kotliny s Prahou-"Novým Jeruzalémem" uprostřed kvačí mílovými kroky ku předu a s ní spojená změna a usilovné přepisování his-Tórie českého národa a ti Železných "starých volů pitomci" to mají na starosti a zdárně to zvládají ve všech institucích a spol.organizacích...
  Není dne, abych se z "českých" MSM nedověděl o hrůzách holokaustu, ani ve dny Velikonoc tomu nejsme ušetřeni a namísto popisu "snímání z kříže" jsem musel hodinu poslouchat na ČR2 kecy o židovském svátku Purim...a když nic jiného, tak vždy narazím alespoň na nějaký židovský recept na "šoulet", nebo něco podobného a kecy o tom, jak je to zdravé a oblíbené u nás po staletí jídlo...
  Ano, vskutku český/československý vlastenec Ludvík Svoboda jim už leží v báchoře a dlouho a tak jim navrhuji, aby to nábřeží nazvali namísto něj rovnou po velkých recích z "naší obce", jako byli např. gen.Moše Dajan (ten přišel o jedno oko ve válce s Araby, mohl by tudíž nahradit Žižku na Vítkově, jen namísto koně by seděl na tanku M48) anebo po gen.Arielu Šaronovi řečenému "Řezník ze Sabry a Šatíly" anebo rovnou po nejslavnějším vojákovi s kupírovanou oháňkou-feldmaršálu Erichu von Mansteinovi...i ten by si to zasloužil, neb sloužil do roztrhání těla (nikoli však toho svého) 3.říši, předobrazu EU a před Norimberským tribunálem stál pouze jako svědek a dožil v poklidu za německý důchod...a jeho pomník by mohl nahradit ten Koněvův...
  Navrhuji o těch změnách celonárodní diskusi a plebiscit!!!
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,27
   Jen jednu věcnou....Moše Dajan je mi daleko sympatičtější,než celá ta muslimská pakáž,která se díky vměšování amiokupantů hrne do Evropy!!!!!A být v pozice Izraela,tak s muslimem JINAK,NEŽ JEDNAJÍ ONI NEJEDNÁM!!!!

   Vymazat
  2. 12:31-Hňupe, kdyby nebylo toho tobě sympatického Moše Dajana a bordelu, který dělají jeho soukmenovci na Středním východě, žádní otravní mohamedáni by se nesrali do té tvé Evropy, plné tobě podobných blbů...
   Máte od mohamedánů jen to, na co jste si zadělali...
   Ale to je zřejmě pro tebe nepochopitelné, ale uklidním tě, nejsi sám, bohužel.
   Teď vám všem nezbývá, než si tu selanku užít a podílet se na problému vzniku "Velkého Izraele"...

   Vymazat
  3. 10:27-ostré, pravdivé a poslední Vaši větu uzákonit pro tvorbu nové Ústavy a jejich dodatků!

   Vymazat
 44. Dobrý den. Co Čech to historik. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, co historik, to hysterik a co Čech, to flegmatik a ignorant...

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.