Reklama

pondělí 20. července 2020

Některé z kroků, které zdravotnické úřady udělaly, aby zajistily maximální umírání na coronavirus.


Paul Craig Roberts
19. 7. 2020   paulcraigroberts
Toto je je velmi důležitý článek z pera Merryl Nassové, převzatý z jejího blogu Antrax Vaccine-posts by Merryl Nass, M.D. Dr. Nassová v něm píše: "Je pozoruhodné, jak série událostí z posledních třech měsíců vytvořily sjednocený názor na lék hydroxychlorochin, což je názor dnes už natrvalo zdomácnělý v USA, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandě a v západní Evropě. Je to názor o tom, že tento původně protimalarický,generický a laciný lék je nebezpečný a neměl by se používat při léčbě fatální nemoci z Covidu-19, pro kterou žádná jiná spolehlivé léčba neexistuje.


Hydroxychlorochin se během 65 let bezpečně používal a používá se dosud pro miliony pacientů. I tak se však podařilo prosadit názor, že tento lék je bezpečný pro rozličná jeho použití, ale stává se nebezpečným v okamžiku, kdy by se měl použít proti Covidu-19. Je to samozřejmě nesmysl, ale zdá se, že zafungoval náramně.

JEDNÁ SE O ZORGANIZOVANOU AKCI? ROZHODNĚTE SAMI.

Mohly být jednotlivé akty této akce naplánovány tak, aby udržely pandémii v běhu? A to s cílem prodávat oklamané veřejnosti jak drahé léky, tak i očkovací látky? Mohly tyto akty vyústit v dlouhodobé ekonomické a společenské utrpení a strádání, respektive v další přesun bohatství střední třídy na lidi nejbohatší? Jsou tyto události důkazem spiknutí?

Zde je neúplný seznam toho, co se stalo. Prosím přispěte do něj, jestliže víte o dalších aktech tohoto příběhu, které by do něj měly být zahrnuty. Půjde o živý dokument.

Sepsala jsem ten seznam tak, jako by byl výčtem aktů, které mají být vykonány oněmi lidmi v pozadí, kteří za nepoužití hydroxychlorochinu v současné pandémii stojí.

-Zakažte lékařům používat lék pro ty případy, v nichž by byl pravděpodobně účinný (to je v časných stadiích nemoci). A zakažte jej požívat mimo ty situace, které dokážete řídit a kontrolovat.

-Zamezte nebo omezte používání hydroxychlorochinu tím, že to budete vy, kteří budou řídit jeho dodávky do zdravotnických zařízení, a budete přitom v různých státech používat různé metody.

Ve státě New York podle rozkazu guvernéra podávejte tento lék jen hospitalizovaným osobám a ve Francii určete, že je možno jej dostat jen na lékařský předpis.

-Zveličte nebezpečí léku a zdůrazněte jeho vedlejší účinky, které jsou ve skutečnosti velmi vzácné, jestliže se lék používá správně. A každého ujistěte o tom, že jste slyšeli o člověku, který po požití tohoto léku zemřel.

-Namísto testování léku u ambulantních pacientů v počátečních stadiích nemoci, kdy je lék nejúčinnější, zaměřte se pouze na omezené klinické testy u pacientů hopitalizovaných.

-Podle příkladu Dr. Fauciho (zdravotnický poradce prez. Trumpa), proveďte u ambulantních pacientů test s použitím hydroxychlorochinu a azithromycinu, ale namísto plánovaných 2 000 pacientů do něj zahrňte jen pacientů 20, z nichž lék dostane jen polovina. Načež dobu jejich sledování radikálně omezte. Směšně malý počet sledovaných vám pak zajistí výsledky zcela bezcenné.

-Navrhněte klinické testy, při kterých použijte příliš vysoké dávky léku, které pak některé z pacientů poškodí, a zároveň s tím jakýkoli možný pozitivní účinek zamaskují. Zajistěte též, že tyto nadměrně vysoké dávky léku použijete při dalších testech ve 400 nemocnicích v 35 zemích světa.

-Ve světově proslulém lékařském časopise Lancet zveřejněte studii založenou na databázi 96 000 Covidem-19 onemocnělých lidí, ve které uveďte, že používání hydroxychlorochinu způsobilo zvýšenou úmrtnost lidí postižených koronavirem. A můžete si být jistí tím, že všechna média tuto zprávu, která de facto zatloukla poslední hřebík do rakve hydroxychlorochinu, zveřejní."

Tolik tedy jen k některým částem článku Merryl Nassové, ke kterému dodávám už jen toto:

Autorka článku je lékařka a hlavním obsahem jejího článku je seznam kroků, které byly učiněny zdravotnickými úřady v USA, Kanadě, Austrálii, Novém Zélandě, v západní Evropě a zřejmě i v Rusku v zájmu toho, aby zabránily lékařům používat laciný hydroxychlorochin (HCQ ), společně s azithromycinem a zinkem k léčbě koronaviru.

HCQ spolu s azithromycinem a zinkem je jediný známý a účinný lék (dalším snad jsou už jen velké intražilní dávky vitamínu C), proti koronaviru. Dr. Didier Raoult prokázal jeho účinnost při léčbě více než 4 000 pacientů a řada amerických lékařů ohlásila podobný úspěch.

Jak pravidelní čtenáři tohoto webu vědí, popsal jsem už některé z podvodných praktik použitých CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), NIH (americké Ministerstvo zdravotnictví) a WHO (Světová zdravotnická organizace), k vylíčení HCQ jako nebezpečného a vraždícího léku. Merryl Nassové seznam záměrných falzifikací Big Pharmy, jejichž jediným cílem je zabránit účinné léčbě koronaviru, dokazuje, do jaké míry už byla lékařská profese zasažená korupcí velkých peněz. Jediným důvodem pro blokování HCQ je totiž uchránit trh pro extrémně drahou a neefektivní léčbu Remdesivirem koncernu Gilead a současně též zachovat cosi jako předkupní právo pro trh s vysoce výdělečnou očkovací látkou, jejíž účinnosti je už dnes mnohými zpochybňována.

Dr. Nassová zdůrazńuje, že rada Národního ústavu zdraví, která má hlavní slovo v boji proti koronaviru, se skládá ze 16 členů, z nichž všichni jsou nejrůznějšími způsoby svázáni s firmou Gilead. A Dr. Nassová se ptá: „Jste pak překvapeni, že se všichni staví proti používání hydroxychlorochinu a za co nejširší využití Remdesiviru?“

A mé osobní přesvědčení o celém problému? Mám za to, že nebezpečný vir nejpravděpodobněji unikl z nějaké laboratoře a že Big Pharma, Bill Gates a policejní stát jej pohotově využili pro své agendy.

Vybral a přeložil Lubomír Man

40 komentářů :

 1. Proč je v článku foto pana Besta???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože šotek. Nebo pitomec?

   Vymazat
  2. Jen obdivuji drzost "šéfů" Ostravska, jak si hrají na moudré. Přitom je jasné, že Ostravsko je v pěkném srabu a bude se z viru dlouho vzpamatovávat. Když "chlast" je přednější, než být zdravý. Kolik je "českých pendlerů v rámci Česka"? Dost a brzy to roznesou do zbytku republiky. Roušky budou hodně brzy a bude to bez podpory, stát na to nebude mít.

   Vymazat
  3. Ukázka manipulace! :)

   Vymazat
  4. To není Best, to je Merryl Nass. Už jsme všichni úplně zblbli. Jenom jedno už vím, že nikomu nevěřím.

   Vymazat
  5. Již je to opraveno.

   Vymazat
 2. Je stále více zřejmé, jak dokonale byla naplánovaná a je realizovaná koronavirová opona, aby dobře skryla přeformátování finančního systému, včetně americko-anglosaské společnosti.

  OdpovědětVymazat
 3. Četl jsem i jiné články a za tím stojí globalisté z usa kteří se snaží vytvořit co největší chaos. A co nejvíc si namastit kapsy.

  OdpovědětVymazat
 4. Rozšíří se eurozóna o Burkinu Faso?

  http://svobodnenoviny.eu/rozsiri-se-eurozona-o-burkinu-faso/

  Black Lives Matter a jak ve skutečnosti vypadá jejich bezprávní systém bez policie

  http://svobodnenoviny.eu/black-lives-matter-a-jak-ve-skutecnosti-vypada-jejich-bezpravni-system-bez-policie/

  Bílí lidé jsou soudně stíháni kvůli uplatnění práva na sebeobranu

  http://svobodnenoviny.eu/bili-lide-jsou-soudne-stihani-kvuli-uplatneni-prava-na-sebeobranu/

  P.C.Roberts: Černá milice na pochodu, žádá nezávislou zemi

  http://svobodnenoviny.eu/p-c-roberts-cerna-milice-na-pochodu-zada-nezavislou-zemi/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozšíří se eurozóna o Burkinu Faso?

   Já chci Evropu s Brazílií a Argentinou, Kubou, nebylo by špatné se "bezplatně" podívat do Číny a do Japonska! To by pak Evropa byla silná!! Pak by Rada Evropy mohla být v Tokiu nebo Pekingu nebo taky v Havaně.

   :)

   Vymazat
 5. Prosím redakci, aby tento článek šířila do široké veřejnosti a parlamentu, aby si nikdo v vrcholných papalášů ani v myšlenkách nepřipustil, že "sklapnou kufry" a naordinují nám americké drahé a neúčinné sračky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To stejně udělají, protože to nikde nečtou.
   Psst! Je podezření, že úzké vedení EU neumí vůbec číst! To víte Dyslexie!

   Vymazat
 6. V Charkovské oblasti Ukrajiny provedli američtí virusologové test léku proti Covid-19 na 15ti Ukrajincích (z toho bylo 10 vojáků) a opět z toho vyšla "peremoga": čtyři pokusní králíci zemřeli, 8mi se zhoršil zdravotní stav natolik, že jsou v resuscitaci, zbylí tři jsou na plicní ventilaci. Skoro to vypadá, že to nebyl lék, ale naopak, že se jedná o znásobení účinků na lidský organismus. Něco jako tzv. test na koronavirus, po kterém se naopak testovaní nakazili, či dokonce zemřeli!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:43 K dnešními dni je identifikováno více než sto modifikací koronaviru (který není homogenní, a proto proti němu nikde nebude žádná univerzálně účinkující vakcína), pouze některé jsou zhoubnější a využitelné vedoucí silou NATO v bakteriologické válce. Ukrajinci jsou pro americké nadlidi pouhým materiálem a evropskými indiány!

   Vymazat
  2. 15:18 no bóže, chcípají přece "jenom" Ukrajinci, to jsou pro západ stejně "jenom" skoro Rusové, v každém případě jsou to "JENOM" Slované, takže to přece euroatlantickým nadlidem nevadí, přece odjakživa platí Slovan = slave = otrok.

   Vymazat
 7. Jakpak se má pan prezident Brazílie Bolsonáro s chřipičkou Covid 19? A co Lukašenko a Trumpeta ještě se nenakazili? Však se taky nakazí. Britský blb s přehazovačkou už se nějak osobně poučil a promořil tak drží raději hubu a i ten švédský velikán co radil jak se promořit nějak zmizel v propadlišti dějin. Nebo ho už příbuzní umřelých pověsili? Jó ještě bude s Covidem hodně potíží a rozhodně žádná sranda. Inu všeho do času. 1. jezdec apokalipsy úspěšně jede a hlupáci mu klestí cestu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda anonyme 14.00 - potíže budou. Zadrátujou lidem huby, a zbaví je možností společensky se angažovat a pracovně jen ve vybraných pozicích. Jinak bude všude zavřeno a zákaz vycházení - každý domácí vězení. Bude vytvořené prostředí jako v koncentráku. A peníze zmizí z oběhu - budou jen karty. Zblblý svět - jak v blázinci. Tohle všechno jsme si nechali líbit.

   Vymazat
 8. Na Covid-19jako takový NIKDO NIKDE NEUMŘEL!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No v tom případě na běžnou chřipku taky nikdo nikdy neumřel. Prošel jsem kovidem a docela dobře. Hůř na tom byl soused nekuřák, který dostal jakýsi zánět plic. Kdyby nedej Bože(!!!) zemřel tak by to na kovid podle vás samozřejmě nebylo ale na ty plíce...Co lidí zemřelo na rakovinu a ono to vlastně na rakovinu nebylo, prostě selhaly játra, mozek, ledviny, kosti...Oni to všechno jsou takové spojené nádoby...Co myslíte?

   Vymazat
  2. 16:14
   Vy asi ve zdravotnictví neděláte, takže takže Vaše vývody nemá cenu dále komentovat

   Vymazat
  3. Protože jediným pravdivým kritériem je úmrtnost v měsíci doporučuji porovnat si ji s rokem 2019 a dalšímy. Je to práce na 3 hodiny, pak bude jasno jak to je.

   Vymazat
  4. 6.31 - na rozdíl od pána 15.04 já to přiznám.

   Vymazat
  5. 9:29
   Příspěvek z 15:04 i z 6;31jsou mnou psané a věřte, že po 30letech práce ve zdravotnictví vím, o čem mluvím. Přeji Vám hezký den.

   Vymazat
  6. 10.26 nechci se do toho míchat, ale mě z vašeho příspěvku taky vyplývá, že neumíráme na žádné nemoci, zejména infekční choroby ale na selhání orgánů. Tak končí většina životů. Opravdu tak vás možno chápat, když podle vás na co-19 nikdo neumřel. Na 30 let ve zdravotnictví převratný poznatek...Tak se tady všichni mějte a diskutujte.

   Vymazat
  7. 17:14
   Vy budete profesor i ministr zdravotnictví v jednom!!!

   Vymazat
  8. On dělá v nemocnici uklízečku - tím se to vysvětluje, pánové. :-)

   Vymazat
 9. Nestěžujte si, je tu svoboda a demokracie? Pořád to slyším v TV.

  OdpovědětVymazat
 10. Myslím si, že to nebude vše tak jednoznačné, jak to píše článek a že jde vlastně o boj mezi farmaceutickými firmami. Že je farmacie a farmaceutická výroba a prodej obor srozumitelně vyjádřeno nejzlodějštější, ví všichni, co si musí něco koupit v lékárně. A nejen u léků na předpis jsou marže sto a více procentní, ale u volně prodejných pak i tisíci násobné. Ale jaký div, vždyť je to praxe i běžných "maarketů". Velikánské balení s ubohooučkým obsahem. A většina zná: doplatek u léku je 100 Kč, "zapoočtítaelný doplatek" je 10 Kč. I stát vstoupil - tedy pojišťovny do této lichvářské praxe. A stejné ke to nyní s aktuálními "léky" proti Covid-19. Asi skutečně je jen naděje ve vakcině a že vir nebude mutivat jako chřipkový. A pokud se účinnou vakcinu podaří - recepturu - hekrům ukrást, tak to bude znamenat, že jeho cena bude asi desetinou té, kterou si výrobce bude vyžadovat. Jinak to může končit i podobně, kdy i náš stát vyhodí desítky miliard za padělky a neúčinné léky jsou při ptačím či prasečím moru.

  OdpovědětVymazat
 11. Na léku na covid budou farmaceutické koncerny z USSA tvrdě vydělávat, takže klidně nechají tisíce lidí pochcípat, než aby se připravily o budoucí zisk - samozřejmě s pomocí zaplacených onucí mezi lékaři, ve vládě, médiích atd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škorpione, viz výše, na Covid ještě nikdy nikdo neumřel!!! Píše ti to ten co 30 let vynášel bažanty. Tak tu neoblbuj tisíci pochcípanými. Tak, že lék na kovid je naprosto zbytečný.

   Vymazat
  2. Tak vynášejte bažanty dál, na víc zřejmě nemáte. Stejné asi podle vás je to i s chřipkou, na tu ani při té španělské také nikdo nezemřel, ale na infekcí vyvolané přidružené nemoci, také bakteriální a na poškození pro život nezbytných orgánů.... Těžko se vysvětluje amatérům ve zdravotnictví, že i třeba banální klíště dovede přivodit smet a na přisátí klíštěte také nikdo nezemřel. Umírá se na banální zlomeniny... A když známe opatření, která jsou schopna bránit šíření infekce, je lidskou povinností je dodržovat. Nepochopím nikoho, kdo se cítí v situaci epidemie COViD-19 opatřeními obtěžován a nepřipouští si, že šířením infekce se může stát vrahem? A nevadí mu to, že ztratil sám lidskou tvář, kterou jinak a jindy požaduje po druhých!

   Vymazat
  3. 21,59
   Na patologii se bažant vyskytuje pouze jako zvěřina donesena od kolegů ty zdravotnickej experte!!!!!!
   Na Covid 19 jako takový NIKDO NEZEMŘEL,NENÍ O TOM ŽÁDNÁ RELEVANTNÍ PITEVNÍ ZPRÁVA,NEdouku!

   Vymazat
 12. Masmédia mají za úkol strašit a vyvolávat paniku, což je trestný čin... Účelem je vystrašit lidi na tolik, aby se všichni dávali očkovat s tekutým čipem. Pokud to nebude fungovat je připraven plán druhé vlny, kde už budeme my obyčejní lidé skutečně umírat. Lidé pak budou PROSIT, aby byli očipováni... Věřím, že skrytá BOUŘE už je natolik silná, že to nedovolí.Je to válka kde platí válečné zákony a tomu odpovídající TRESTY. Popravy mohou být prováděny veřejně, což hodně sloužících GOJÍMŮ probudí a odradí.

  OdpovědětVymazat
 13. Trump president to overil na sobe a vyhraje take volby pobije homoBidena a proto se nebojime znovu jej postavime

  cuc

  OdpovědětVymazat
 14. Katastrofa, nejen zabíjet ty nejméně odolné a chudé, ale i vydělávat na bezmoci lidí. Kam se to ten svět řítí. Kdo zastaví ty vrahy a diktátory, jež usilují ovládnout svět a mastit si kapsy, ačkoliv ví, že si jakékoliv bohatství nevezme do hrobu????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Složitý systém nelze opravit selským rozumem a tj. reorganizací ani revolucí. Je nutné nasadit něco jako bílé krvinky. Trpělivě vyhledávat skutečné škůdce v systému a opatrně uklidit, aby se okolní části systému nepoškodily, podobně jako při opravě elektroniky a složitých řídících systémů a zařízení.

   Vymazat
 15. Institut Aleny Vitáskové - Podnět k zákazu činnosti ODS coby fašistické bojůvky https://www.email.cz/web-office/hz2xgh43vWWq7euOtwpXpfYb3aBJDkpnA7jj_6d7p3EZy92kSL3PI6O2JfgvwrEEis49PFY/Institut%20Aleny%20Vit%C3

  OdpovědětVymazat
 16. Podľa merania zemetrasení v strednej Európe je podivné, že je veľký výskyt na severnej Morave a najmä v príhraničných oblastí Poľska. Dnes bolo zaznamenaných 10 zemetrasení v tejto oblasti. Je podivné že epicentrum zemetrasenia sa odohráva najmä v hĺbke 2 km a dnešný max otras bol 3,4 v Poľsku a 2,5 v Česku tiež v hĺbke 2 km. Prečo nefungujú bane a vymyslel sa Kovid u baníkov? Lepší dôvod uzavretia baní v Česku a v Poľsku? Zemetrasenia bývajú v hĺbkach okolo 30 km a oblasť Sliezka Liberecka či Olomoucka nepatrí medzi tektonické pásma? Čo sa deje?

  OdpovědětVymazat
 17. Jano, nejsem expert, ale můj selský rozum nabízí, jako vysvětlení hlubinné dolování uhlí. Teritorium tomu odpovídá.

  OdpovědětVymazat
 18. - co se týče poslouchání vlády, jsem proti - ... jeden citát od Göringa:
  "Samozřejmě, že lidé válku nechtějí. Proč by měl chudý rolník toužit riskovat svůj život, když to nejlepší, co může očekávat, je, že se snad vrátí zdráv zpátky. Přirozeně, prostí lidé válku nechtějí nikde na světě. Ale nakonec to jsou politici, kteří určují směr. Je vždycky lehké získat lid k podpoře a k tomu, že bude poslouchat, co politici přikážou. Je to jednoduché. Stačí, když se lidem řekne, že na ně někdo nebo něco útočí. Odpůrce pak obviníte z nedostatku vlastenectví a z toho, že zemi a lidi kolem sebe vystavují nebezpečí. Dříve nebo později lid přivedete k tomu, aby poslouchal." Germann Höring, Norimberk, 1946
  - další citace:
  • Vakcína proti chrípke zrejme zhoršuje ochorenie COVID-19...vakcína potláča imunitné systémy dospelých a preto môže byť významným prispievateľom k ich úmrtiam, lebo ich robí oveľa náchylnejšími na infekciu
  impfkritik.de nadále hlásí:
  Genová vakcína Corona: Až 100% vedlejší účinky!
  ( Bill Gates: „Očkování je nejlepší způsob, jak snížit počet obyvatel..") !!!
  Davos: Vyděsit epidemií, potom zotročit...
  • ...před německým parlamentem poslanec Peter Boehringer tvrdí, že virus COVID nebyl ničím jiným než zcela obyčejným chřipkovým virem...testy byly velice nepřesné. Ukazovaly i u neinfikovaných pozitivní výsledky...
  ...Evropští patologové také neidentifikovali protilátky specifické pro SARS-CoV-2, a proto je v současné době „nemožné“ vyrábět účinnou vakcínu.
  Dr. Kaufman: Ve skutečnosti se nikdy vědecky neprokázalo, že by vakcíny chránily před jakoukoliv nemocí... tadesco.org/doktor-kaufman-o-skodlivosti-vakcin-covid-19-a-autoritarskych-opatrenich/
  protiproud.cz:Velký podvod s koronavirovou pandemií už je dostatečně odhalen a prokázán. Píše o tom čím dál více medicínských specialistů. Žádná pandemie či epidemie koronaviru neexistovala a neexistuje. Všechno byl a je pouze strašák na lidi, aby si bez protestů nechali "naordinovat" ta nejtvrdší omezení základních lidských práv a svobod.
  ...jedná se o zločinný podvod světových elit v čele s Gatesem, Sorosem, Rockefellerem a dalšími, kteří si chtějí otestovat, kam až mohou ve své snaze totálně ovládnout světovou populaci jít, co všechno si obyvatelé planety nechají líbit...
  ...členové nizozemské královské rodiny byli vždy nacisty na vysoké úrovni. Právě oni a jejich následovníci nacistických táborů, jako je Bill Gates, stojí za snahou nahradit hotovost digitálními penězi. Zdroje NSA tvrdí, že lidé budou muset akceptovat mikročip, aby měli přístup ke svým digitálním peněženkám s platbami státní podpory. Mikročipy umožní úplnou a trvalou kontrolu nad globální populací ze strany satana uctívající chazarské mafie. Tito lidé protlačují falešnou pandemii COVID-19 ...
  -----------------------------------------------------------
  - a když se ptáte, co je to za výbuchy a nepatřičná zemětřesení v malých hloubkách, zadejte si tadesco.org, tam najdete vysvětlení..., po mnoha letech, co se ztrácely děti po tisících a když prez. Trump poznal šokující pravdu, shromáždili se kolem něj věrní a začala eliminace nejdříve pedofilů a ač to zní sebeneuvěřitelněji, začalo čištění podzemí - tajné tunely, základny, laboratoře(po celém světě, tedy i u nás) a eliminace nejprve pedofilů, následovat budou všichni kabalisti, satanisti a jiné zrůdy ve všech státech a na všech pozicích..., je nachystáno přes 160 000 obžalob a vězení Gitmo... = Trump s Putinem zachrání lidstvo!
  (špatně se píše a kontroluje tak malé okénko, snad se povede)

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.