Reklama

pondělí 27. července 2020

Okamurova videa, umlčování nepohodlných názorů a prohlubování totalitní zvůle

Ivan David
27. 7. 2020
Anonymní autor na portálu ČTK oznámil, že byl zrušen youtube profil Tomia Okamury ZDE. Uvádí, že "Pravidla YouTube podle webu zakazují zveřejňovat videa s násilnými nebo krutými záběry, jejichž záměrem je především šokovat, vyhledávat senzaci nebo které jsou samoúčelné. Podobně pravidla Facebooku mimo jiné zakazují šířit informace nezákonné, zavádějící, diskriminující nebo podvodné." Tím se snaží vnutit představu, že videa Tomia Okamury měla některé nebo všechny tyto vlastnosti. Samozřejmě není uveden žádný konkrétní důkaz, že by to tak bylo. Jedná se tedy o čirou zvůli.Připisuje-li se autorovi videa záměr ("především šokovat, vyhledávat senzaci a/nebo samoúčelně"), je potřeba takové tvrzení dokázat. důkaz opět chybí. Posouzení je anonmní a není možné se proti němu odvolat, což je další typický rys zvůle. Umlčením ve veřejném prostoru je poškozen zájem a občanské právo vyjadřovat veřejně vlastní názory. Tvrzení, že Youtube je soukromý podnik, ve kterém si vlastník (Google) může dělat co chce, je neudržitelné. Majitel hospody také nemůže libovolně vyhodit hosta. Ani majitel pozemku nemůže beztrestně odstřelit osobu, která na pozemek vstoupila. Je vázán zákony.

Youtube nemá charakter soukromého klubu s výlučným členstvím. Nelze vyloučit někoho, kdo není členem. Omezovat zájmy jednotlice nebo zájmových skupin lze pouze zákonem. Který zákon zde byl porušen?

Jestliže Youtube takto jedná, dopouští se zvůle a/nebo umožňuje uplatnění zvůle totalitní moci, tedy takové, která brání volné soutěži myšlenek, tedy vytvoření předpokladu pro demokracii. Umlčování konkurenčních myšlenek je podmínka udržení totality. Přesně to jsem měl na mysli, když jsem hlasoval v Evropském parlamentu pro deklaraci odsuzující totalitní režimy. Tedy včetně totalitního režimu budovaného eurounijními orgány, které se přitom drze zaštiťují demokracií.

Tomio Okamura ukazuje a bude ukazovat nepohodlnou pravdu. Zaslechl jsem tvrzení, že SPD je antisystémová strana. Je to vlastně pravda. Jediná vystupuje proti vládnoucímu systému. Ostatní "opozice" není opozicí, protože není antisystémová, chce jen nahradit současné představitele systému u moci.

Youtube ale nebrání prosazování Youtuberů ("influencerů"), tedy lidí prosazujících prostřednictvím youtube vliv. Musí to být ale "ten správný" vliv. Tedy takový, který obrací pozornost na blbůstky podporující zájem "ubavit se k smrti", nebo vyjadřují názory souladné s vládnoucí mocí.

Objektiv je objektivní i když záběr vždy vytrhuje část z kontextu. Stalo se to? Ne, jde jen potlačení pravdivé výpovědi o událostech nebo něčích názorech, které nepřekračují zákon. Jde o to, aby se občané zbaveni možnosti získat pravdivé informace rozhodovali chybně, tedy o možnost manipulovat veřejností pokud na ní ještě záleží, a není už jen tupou masou.

Zvůle bude pokračovat, protože vládnoucí moc se chce udržet pomocí totalitních prostředků. Je povinností demokrata se takévé zvůli postavit.

48 komentářů :

 1. Ano, dnes se k tomuto článku na PL velice inteligentně vyjadřil vážený pan starosta z Řeporyjí.
  Vždycky mě dojme jeho kultivovaný a moudrý projev. Pokaždé, než cokoli vysloví, pečlivě zváží kdejaké slůvko, kdejakou myšlenku. Není proto divu že jeho názory nutí k přemýšlení i ty nejvzdělanější. To by byl panečku předseda ODS. Věřím, že by na svoji stranu strhl masy intelektuálů a pomohl této slušné straně k vítězství.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:13 Jo ani jsem na to neklikal stačil mě jen nadpis. Jednou taky na tu svini dojde a vyškvaří ten zatuchlý bůček.

   Vymazat
  2. "Jednou taky na tu svini dojde" - bez sance, tyhle ty nase svine, jakmile uvidi varit vodu, tak okamzite zacnou lovit mysi a stekat na kolemjdouci, vulgo vymeni chlivek a jsou zas 'nepostradatelni'...

   Vymazat
 2. noviczech
  ...pane David, již tím, že stát vydal zákaz kouření v restauracích, které mu vlastně nepatří, ale jsou to soukromé podniky, zasáhnul jako "diktatura", pro mne jako "nacistická moc" do soukromí lidí! Kdo jim tyto další kroky zastaví? Majitel restaurace nemůže..., co nemůže, stalo se s ruským zákazníkem a jak to soud vyřešil? Když naše státní politické vedení si bude podávat ruku stouto šelmou ze západu, podle knihy Zjevení jsou dvě, (USA + EU), tak jsme a zůstaneme jejich otroky a to právě přes jejich paragrafy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13.33 - doplnit si vzdělání, až se tam bude kouřit, tak ať si kuřáci platí své léčení, vědomě se sebepoškozují

   Vymazat
  2. 15.20 - blbý, omezený, stupidní blábol! V hospodách se kouřilo vždy, od toho hospody byly! Jinak jsou myšleny cukrárny. A nikdo se o "zdraví" lidí -kuřáků - starat nemusel. Ani vy nemusíte! Starejte se sám o sebe. Nebo si myslíte, že "nekuřáci" jsou nějaké lumen, kteří si nepoškozují zdraví zase jiným způsobem?Tady si lidi prostě zvykli vyzdvihovat jedny nad druhé, je to odporný, totalitní nešvar. Co takhle žít, a nechat žít, hledět si svého, nekušnit do života druhých? Asi byste nebyl schopný to zvládnout.

   Vymazat
  3. 15:20 Oni si to taky bohatě platí ve spotřební dani. Vás rozčiluje, že jiní lidé mají jiné chyby, než máte vy, nebo ještě hůř - myslíte, že jste polobůh bez chyb.

   Vymazat
  4. Kuřáci nejen poškozují sebe, ale poškozují i jiné hosty restaurací, kteří nekouří. Samozřejmě poškozují zdraví i členům své rodiny a ani neví, že své bližní mnohdy zabíjí!Je možné říci, ať do hospod nekuřáci nechodí, ale stejné je možné říci o kuřácích, ať sedí doma a báňají. Kouření významně škodí zdraví a u kuřáků jde vlastně o formu sebevraždy a skutečně léčení vzniklých komplikací a nemocí patří mezi supernákladné. Já nedovedu pochopit, v čem je potíž u kuřáků s kouřením skončit. Kouření začíná pubertální frajeřinou a končí pak stařeckým předváděním se. Také jsem kouřil a přestal jsem, problémy z přechodné abstinence nedokáže překonat jen lidský srab. Žijeme zrovna v době pandemie COvid-19 a i zde se ukazuje mnoho občanů, kteří řvou vzteky, že by se měli chovat jako lidé a infekci vědomě nešířit. Demonstrace hudebníků "za živou hudbu"? Tedy za lživou, každý kdo jakkoliv se podílí na šíření infekce možná pak se stane i reálným vrahem. A demonstrovat na podporu zločinu?

   Vymazat
  5. 20:06
   K tomu kouření - jste odnaučený, a tedy abstinující kuřák. Tím se vysvětluje vaše nenávist ke kuřákům, a vám podobní jsou zpravidla nejmilitantnější. Nechoďte do kuřáckých prostor, a nechte kuřáky, ať do nich chodí. Doma sedět nemusíte ani vy, ani oni. A ne každý kuřák kouří v přítomnosti členů své rodiny, jak píšete. Starejte se raději o svoji životosprávu, a náklady na léčení vašich neduhů, a nemoralizujte jiné. Nic vám není po tom, jak si kdo uspořádá život, když svým konáním neomezuje, a neotravuje jiné.

   Vymazat
  6. Ad 2:24. Jen ty poslední slova, co píšete, lze přijmout: "když svým konáním neomeezujete a neotravujte jiné.¨" Nejsem člověk, který by trpěl nenávistí za hrob, jen lituji své přátele, se kterými jsem "slavnostně" kouřil 1 cigaretu za rok. Všichni ač mladší jsou dávno pod drnem. Kuřáctví je dnes otázkou inteligence. Když se ví, že jde o zdraví vysoce škodlivý návyk, inteligent se snadno vzdá toho, co mu škodí, např. také hádek s blbci.

   Vymazat
 3. Přesně tak a kdy už si to Češi uvědomí že SPD je jediná vlastenecká strana. Je třeba aby se proti nim postavilo více lidí bakšiš není řešení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Být Rusem, navíc Rusem věrným Kremlu, jinou stranu skutečně nevolím.

   Vymazat
  2. Nechci být s Rusem, ani s Američanem či Japoncem. Musím být s tím, z čeho mám užitek a ne jen problémy.

   Vymazat
  3. 14:51 Ty jeden havloide pomatený co to meleš o Rusku nechci tu je ale ani skopčáky a američany. Suverénní Český stát který si bude žit podle sebe a ne podle nějakých cizáků ze zahraničí. Vy se lísáte k západním cizákům ty Kremlofobe.

   Vymazat
  4. 22.25
   "Suverénní Český stát který si bude žít podle sebe..."
   A to bude kdy ???
   Češi byli suverénní naposled jedině pod vedením Jana Žižky z Trocnova . Po bratrovražedných Lipanech jsou už jen otroci a jimi už zůstanou .

   Vymazat
 4. Ano, úžasná úvaha o tom, kterak je antisystémová strana kopaná do zadnice ryzím produktem systému, který pomáhá systém udržovat a toto celé šokuje. To si děláte pr***?

  Zdrojů má SPD dost, aby si vytvořila vlastní platformu a časem na ni stáhla i ostatní rizikové tváře či příspěvky, kde bude hrozit, že budou vaporizováni/y. Co je na tom tak těžkého k pochopení? Časem (s IPv6) přijde blokace IP adresy, plná kriminalizace, pak je fňukání na místě, ale teď? Bože...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thomasi juniore, nemáte chuť či schopnost chápat jasně napsané slovo a myšlenky p. eu poslance a psychiatra MUDr. Ivana Davida? Tak se tu nepleťte do diskuse prosím.Děkuji, Jana.

   Vymazat
  2. Jani, pokud nemáte nic k tématu, taky nepište. Souhlasím s Thomasem, nesouhlasím s Davidem. YouTube je soukromá firma a má právo určovat SVÁ pravidla, pokud neporušují zákon. On pan europoslanec také rád maže blokuje a kádruje. Docela bych se vsadil, že neuveřejní tento nevinný kritický příspěvek, podobně jako jiné.

   Vymazat
  3. Youtube je sice soukromá firma, ale pracuje ve veřejném prostoru a má z něj značný profit. U nás neplatí daně, ale chce určovat, co je a co není košér. A tady je ten problém.

   Jako hospodský, který pracuje ve veřejném prostoru se musí podřídit obecným pravidlům a platným zákonům, tak i majitelé sociálních sítí musí dodržovat místní zákony. Nejsou oprávněni omezovat něčí svobodu vyjadřování!!!

   Takže jsem pro, aby Youtube postihl trest za jeho nehorázné a protiústavní chování?

   Vymazat
 5. Co to zkusit dát k soudu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:45
   K """ naším nestranným """ sOUDům???!!!!To může pan Okamura rovnou podat stížnost na,Lampárnu, vyjde to na stejno 😡

   Vymazat
  2. 13:45 A předseda by mohl být bartoš a přísedící pekarová s fialou. Tak funguje soudnictví.

   Vymazat
 6. Tu totalitní zvůli je potřeba upřesnit, je to totalitní zvůle debily zneužívaného práva -debilního práva ..
  Lidstvo zblblo, ztratilo rozum a tak nechává misto rozumu vládnout právo Velkého bratra ..

  OdpovědětVymazat
 7. Youtube i Facebook jsou soukromá a mohou si zveřejňovat nebo nezveřejňovat, co chtějí. Např. Youtube po mně chtěl už před dlouhým časem jakési potvrzení. Má na to plné právo. Já jsem na toto potvrzení dodnes neodpověděl a na Youtube se od té doby nikdy nedívám. Jen pokud to někdo stáhne na své stránky, videa si pustím. Problém vidím jinde. Bu´d tato média znárodnit, ale kterým státem? A i když budou znárodněna, pak zde bude problém jako s Českou televizí: ta dělá totéž jako tato soukromá média a není síly v ČR, která by jí to zakázala. Ale to už je jiný problém, než u Youtube a Facebook. Zvykli jste si, že soukromé korporace jsou heroldi svobody a divíte se, že nejsou. Divíte se, ač byste měli přiznat, že jste se mýlili. Koncerny spoluvytvořily nacismus, nyní vytvořily internacismus. Naprosto zákonité. U ná v ČR byl a ja hlavním blbounem v tomto směru psychopat Klaus st. A dodnes nepřilezl ke křížku. Tak co chcete po nějakých zdejších komentátorech?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14.03 Nedivím se, že se nepodepíšete. Ostatně co po vašem jménu, stejně ho nikdo nezná.

   Vymazat
  2. Možná jste pane Davide "naskočil" na první větu 14:03. V podstatě má ale pravdu. Jsou to soukromá média jako každá jiná včetně Čt. Problém je, že státy nemají svobodné fórum s celosvětovým přesahem. Jsou závislé na benevolenci soukromých poskytovatelů. Můžeme se rozčilovat ale to je tak všechno.

   Znárodnění nepřichází v úvahu, možná národní sítě ale kdo bude určovat "závadnost"? Ajťácká doba nám připraví ještě mnohá překvapení k řešení.

   Osobně jsem pro státní portál bez omezení cenzurou, s osobní zodpovědností jednotlivců dle platných zákonů.

   Byl by to takový problém ale nejsem IT?

   Vymazat
  3. Vážený MUDr. Ivane Davide. S tím jménem u nás obyčejných, co tvoříme onu většinu společnosti, máte pravdu. Jméno u příspěvku je k ničemu, podstatný je obsah. Ještě si dovolím poznamenat, že Vaše argumentace k oprávněnosti či neoprávněnosti blokovat svobodný projev kteréhokoli autora je logická a každý "editor" by se v takovém rámci měl pohybovat. Tedy i ten, který věnuje spoustu svého času diskuzi na těchto stránkách. JiH

   Vymazat
  4. 14;03, souhlas a chtěl bych dodat, že Ivan David sám blokuje příspěvky, které se mu nehodí. Nejsou ani vulgární ani neporušují zákon, jen mají jiný náhled na věci než Ivan David. Schválně jestli tenhle můj příspěvek projde.

   Vymazat
  5. Žijeme ve světě soukromého kapitalismu a ten si může dělat s námi lidmi co chce? A co takhle když pak "stát" se vzepře a podnikání neslučitelné s humanismem zakáže a pošle Facebook a Youtube do háje?

   Vymazat
  6. Ad 18:04 - MUDr. David nic neomezuje ani neblokuje. S nehodícími se diskuzními příspěvky polemizuje. J8 osobně nepouštím do diskuze sprosťáky, provokatéry a rasisty. Který z nich jste vy? Pošlete svůj příspěvek ještě jednou ať naši čtenáři sami posoudí.

   Vymazat
 8. Je to další strašná zpráva. Jobovek je pořád víc a víc. Tohle zavření huby Okamurovi je to, co bohužel stejně každý "opozičník" tak trochu očekával. Šrouby jsou utahovány stále rychleji, aby si naivní obecenstvo nestihlo uvědomit, co se děje.

  Další špatná zpráva: naši mocipáni nejprv před pár dny vypustili fejkový balónek se zákazem voleb pro Coviďáky v karanténě, ale jenom proto, aby teď mohli o to snáz prosadit korespondenční hlasování jako ideální nástroj pro falšování voleb!

  OdpovědětVymazat
 9. Když jsem slyšel Jakuba Michálka /Piráti/, jak plká v ČT24, musel jsem se zasmát. Kritizoval premiére Babiše, že moc nerozumí pandedii, ale on se svým právnickým zděláním je na výši. Michálek je po ministru Hamáčkovi, který rozumí téměř všemu. Bude ještě húř.

  OdpovědětVymazat
 10. Jestliže se dějí zvěrstva, a ta se musí zamlčovat, a nesmí se před nimi varovat, je to signál pro zločince, kteří je páchají, že mají volné pole působnosti ke svým zničujícím rejdům. Kdo utajování napomáhá tím, že likviduje varování zveřejněním zvěrstev, podporuje zločinnost, a je sám zločincem. Zbabělá totalita to navíc dělá výběrově podle její jediné pravdy pravdoucí, protože pluralita je jedním z jejích úhlavních nepřátel.

  OdpovědětVymazat
 11. Čtu zprávičky pana Davida a v mnohém ty informace jsou po ověření tak jak jsou podány. Google, Microsoft, Facebook by neměli existovat. Jejich myšlení je odvrácená strana pravdy bez morálních a etických vazeb. Zlo pochází vždy ze zla. Dobro z dobra. Vášnivost která je mezi tím, si nevybírá a skáče jak do zlých, tak do dobrých činů. Je zmanipulovaná proto, že je nedokonalá. Anonymita musí být oprávněná když se jí brání, ne když nečistě brání a skrytě vymezuje a trestá. V systému je příkladů mnoho. Nezáleží na jakémkoliv izmu který si člověk vytvořil na základě obrany svých vztahů s ostatními jen proto, že je zdědil a nebo se naučil žít a jednat v zájmu chamtivé moci, násilí, podvodu a překrucování ve lžích, jak se mu to hodí a podle zbabělé povahy která mu nařizuje jednat bez odpovědnosti. Ten má vždy lidské nedostatky. Zákon příčiny a následku je nesmlouvavý a vždy se obrátí proti viníku a spravedlivému. Příčiny jsou jinde a protože nás o nich neučili, musíme se chovat v různých kvalitách chování tak dlouho, než je skutečně pochopíme.

  OdpovědětVymazat
 12. Jednoduché a prosté: nejsme suverénním státem, což mnozí nemohou pochopit (ti málo chápaví). Zajímavé, že komunistům je to jasné!

  OdpovědětVymazat
 13. Už teď hledejte alternativy. Dřív , než to bude 2 hodiny po vecerce.
  Je jich spousta. Je třeba mít je v zaloze. Vývoj přeje pripravenym.

  Orinoko

  OdpovědětVymazat
 14. O žádných nedovolených aktivitách předsedu SPD Okamuru nevím.
  Vím ovšem, že vše co je protiamerické se nesmí zveřejňovat. No a oba jak Google tak Utobe jsou američtí zmetci, kteří si na pokyn Trumfa dělají co je napadne. Cenzura a umlčování pravdivých informací, už chybí jen zatýkání za zveřejňování "nesprávných" názorů. Ať žije Okamura!

  OdpovědětVymazat
 15. Totalitní kapitalismus, který žijeme ohrožuje na existenci pravda. To byl a je největší nepřítel všech totalit, trpěl tím i socík, jenže ten se s pravdou, která době navoněla, dovedl vypořádat s elegancí mrtvého brouka, zatím co totalita kapitalistická obrací pravdu na lež a ze lži vyrábí pravdu. Mistry v tom jsou na čété a taková to služba diktatuře kapitálu je velmi dobře placená, stejně jako žoldnéři a jiné mocenské struktury v rukách kapitálu! No a i proto jako národ vymíráme a kapitál už jistě pro nás má vyhlédnutou rezervaci, kde bude národ dožívat, nepochybně budou muži i ženy sterilizovány, aby nedělaly obtíže a pro potížisty bude koncentrák v Osvětčimaanech.

  OdpovědětVymazat
 16. https://www.arfa.cz/bratri-v-triku-babis-orban-duda-evropska-unie-udelala-pro-svou-zachranu-to-jedine-co-mohla-uplatila-sve-cleny-cizimi-penezi-ale-pozor-je-to-past-zvitezili-jsme-ano-ale-pouze-tehdy-kdyz-neh/#.XxiTQlUza70
  Česká republika hlásí největší zadlužení v historii, a to takové, že ho nebude moci nikdy splatit. Krachující německý projekt Evropské unie si díky uměle vytvořené krizi kolem neexistující pandemie koronaviru zachránil krk cizími penězi – dočasně. Protože ve skutečnosti je to past

  OdpovědětVymazat
 17. Dezerce! Tomio Okamura vyzval přeběhlou poslankyni Hyťhovou ke složení mandátu

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dezerce-Tomio-Okamura-vyzval-prebehlou-poslankyni-Hythovou-ke-slozeni-mandatu-631892

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chtělo by se říct, že zradila program a hnutí, díky němuž se do parlamentu dostala. Ale falešná čučkařská alternativa o její zradě dávno psala, a ona to vzápětí rezolutně odmítla. Takže Hyťhová byla prostě po Volným jenom další infiltrát, který čekal na vhodnou příležitost. Některá zlatokopná individua by pro vlastní prospěch byla schopná jakékoliv lsti. Ta křivá baba je už navždy nedůvěryhodná.

   Vymazat
 18. Pane Davide, chcete ještě stále tvrdit, že je kapitalismus slučitelný s demokracií?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V posledních desetiletích obzvlášť zesílily dva proudy, protisměrné, ale zároveň synergicky devastující zdravě hospodařící společnost:
   • tvrdý nástup neoliberální politiky s náboženskou vírou v neomylnost trhů, a
   • faktická degradace trhu taková, že dnes již naprosto převládl systém, který již není kapitalismem svobodného trhu;
   původní soukromý mikrosvět podnikatelů a podnikání je dnes globálně nahrazen státním a korporátním makrosvětem byrokratů.

   Profesor ekonomie Milan Zelený:
   „Ano, úlohou státu je regulovat trh ve smyslu ochrany spotřebitelů a slabších či bezbranných účastníků trhu,
   ale nikoliv intervenovat v zájmu nejmajetnějších a nejsilnějších až do té míry, že celý stát a hospodářství jsou, tak jako za komunismu, řízeny jako jeden velký, gigantický podnik; kdy už nelze opravdu hovořit o kapitalismu.“
   „Byrokratické intervence ničí přirozené signály trhu, udělují politické výhody a nevýhody, preferují a udržují monopoly, hýčkají si majetnou třídu, která financuje stranická dobrodružství; tržní účastníky vystavují manipulacím, lžím, korupci a instituci ‚drobného tisku‘ ve smlouvách“.

   Vymazat
  2. Vláďo
   svobodný trh tu nikdy nebyl a startovní čára taky nebyla pro všechny stejná. Zpětně je mi vše jasno a slibuji, že už na sliby pol. stran nenaletím, prostě jim nevěřím. Okamura i když není našinec, vsadil na vlastenectví a protože ostatním politikům moc vadí, což dokazuje i nová cenzura, tak dám SPD hlas.

   Vymazat
 19. Toto je zase jenom jeden z projevů liberalismu. Celý liberalismus je špatně, ale to říká pouze SPD. Tak jako nás tlačí k potravinové nesoběstačnosti, aby z dodávání potravin profitovali a dostupností/ nedostupností potravin nás mohli ovládat, toto je v bleděmodrém na poli informačním. Prosazováním několika málo centralizovaných médií a potlačováním ostatních, vytváří stejnou situaci. Z monopolního postavení finančně profitují a vytváří další nástroj, pro ovládání mas. Vždyť to není až tak dávno, kdy se provalovaly aféry, jak Microsoft podplácí úředníky na klíčových místech státní správy, aby přešli na produkty Microsoftu.
  Je třeba ukončit korupci politiků (lobbingem, či přemrštěnými platy), zavést progresivní zdanění finančně silných skupin, navrátit řízení státu do rukou volených zástupců a zavést trvalou kontrolu a možnost odvolání, těchto úředníků, atd. Krátce, je třeba odstranit liberalismus a zavést demokracii. P.K.

  OdpovědětVymazat
 20. Žijeme v matrixu díky televzi...Je to krásně nazváno, asi víte proč, TELE VIZE!!!!! Je to vize pro telata???? Nebo je tím myšleno dívat se do dálky????? A když ano, tak pouze trubkovým viděním!!!! A co když to všechno, co jste kdy slyšeli, byli jste naučeni z povinnosti je JENOM LEŽ!!!!! To čemu říkáme hloupý, odpovídá spánku!!!! To co nazýváme spánkem je hypnóza. Co znamená být zhypnotizován = podvědomí!!!!! Lidstvo bylo a je, aby nepoznalo čeho je vlastně článkem, hypnotizováno do nevědomého stavu bytí. (otroci)

  To co prožíváme se mění a to velmi rychle. Speciálně v dnešních dnech. A to bude všem trvat tak dlouho (někomu navždy), dokud z nevědomí nebude uvědomění!!!!! Když něco znáte a nikdy nepoužijete, znalost Vám byla k ničemu!!!!! Když něco víte a vědomosti k ničemu nepoužijete, byly Vám k ničemu a je to promrhaný čas na Hotelu Země!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Inu, Český jazyk je nejkrásnější na světě... a nejmoudřejší.

   Televize - Vize pro telata...
   Voli volí voly (to je přeci přirozené, svůj k svému)...
   Demokracie = vláda lidu podle 2., nebo podle 3. pádu? Do voleb dle předvolebních slibů podle 2., po převzetí moci se uvidí - zatím bylo vždy podle 3. pádu...

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.