Reklama

úterý 14. července 2020

Po koronaviru další otřes: Němcová nevylučuje kandidaturu na prezidentský úřad


Lubomír Man
14. 7. 2020
Ty nebolestnější události vám setrvávají v hlavě i se všemi obrazy, které je doprovázely. Vracel jsem před sedmi lety v rychlíku Leo z Prahy do Ostravy a hleděl na televizní obrazovku, umístěnou na stěně vagónu metr nad mou hlavou - šly tam zrovna zprávy ČT – a hned ta první mi vyrazila dech z těla. Po pádu vlády Petra Nečase navrhuje ODS za premiérku Miroslavu Němcovou a její nejbližší usednutí do premiérského křesla je prý už hotovou věcí.


Říká se, že nejúděsnější zprávy vám projedou tělem jako blesk, čili jakýmsi sekem, mířeným od hlavy k patě, ale u mě tomu tak nebylo. Ve mně se ta zpráva kroutila odshora dolů a pak zase odzdola nahoru a zase zpátky, jako byla rozhodnuta zasáhnout, pohmoždit a posléze i ochrnout všechny části mého těla. A kroutil jsem se a hroutil v jakémsi obranném reflexu proti té zprávě celý a to navzdory tomu, že jsem ve vagónu nebyl sám a že to byla ostuda, ale nedalo se to zastavit.: TOHLE PROPÁNABOHA UŽ NE! TAKHLE HLUBOKO PŘECE KLESNOUT NEMŮŽEME! PANENKO SVATOBOŘICKÁ, KDO SEŠUP NÁRODA DO TÉHLE STOKY KONEČNĚ ZASTAVÍ?

To skutečně ta, co je tak čestná, poctivá a tak svatý a nedotklutelný je jí majetek nás všech, že svou poslaneckou oktávii i s příslušnou kartou na odběr benzínu strčila do rukou svého syna s tím, že kilometrů s nimi může projezdit kolik mu libo, protože terazky je ona místopředsedkyní poslanecké sněmovny, bude teď velet naší vládě? To ta, co si v roce 2010 začala před své jméno psát Mgr. třebaže se kolem žádné budovy vysoké školy v životě neprošla, má být nejvyšší a tedy i nejváženější občankou republiky? Kdysi ve Žďáru myla schody svého krámku a byla to ta nejpřiměřenější a nejspravedlivější práce pro ni, protože co od těch schodů vstala, rozsévá do našeho politického života zlost, nenávist i omezenost. A teď má být strážkyní úspěšného postupu národa vpřed, jeho hospodářského i kulturního vzestupu a spokojeného života nás i našich dětí? Probohasvatého, kterému z oborů, jejichž znalost je k vedení vlády potřebná či dokonce nutná, tato opovážlivá hochštaplerka rozumí? Je odbornicí na národní hospodářství, na peněžnictví a bankovnictví, na věci materiální výroby, na zdravotnictví, školství nebo vůbec na nic z toho? Cožpak její vztekem stažené rty a hněvivé výpady jednou proti těm a podruhé zase proti oněm, což je jediné, co si lze z jejích výstupů pamatovat, lze považovat za dostatečnou kvalifikaci pro vedení země? Co jsme komu udělali, že takoví se dnes do jejího čela cpou a nikdo se tomu ani nesměje, ani nediví a ani proti tomu nevytáhne do ulic?

Stalo se tehdy spásou země, že prezident Zeman zažádal od bezbřehé kariéristky101 notářsky osvědčených podpisů těch poslanců, kteří ji na předsedkyni vlády navrhují – a jelikož ty se nešely – padl nápad udělat z Němcové premiérku pod stůl.

Co tam však nepadlo bylo přesvědčení Miroslavy Němcové, že její zmařená šance stát se vládní premiérkou byly podrazem, zločinem a národní tragédií, za kterou se ona prezidentovi jednou krvavě pomstí. Protože kdyby nebylo jeho a jeho požadavku 101 řádně potvrzených poslaneckých podpisů vyžadovaných pro její premiérskou nominaci (sněmovna má 200 členů), stala by se ona ne-li prvním občanem, pak tedy první občankou země. A že tomu tak není, za to bude prezident platit, jak ještě žádný prezident na světě neplatil. Na to může vzít jed.

Dnes mají mnozí, ne-li téměř všichni za to, že když necelých pět let poté zbořila poslankyně Němcová slavnostní atmosféru zasedání nejvyšších představitelů státu ve Vladislavském sále Pražského hradu, když v průběhu druhého inauguračního projevu prezidenta Zemana vyskočila ze svého místa a s bodáky v očích se drala do uličky a pak, následovaná 14 svými na akci zřejmě domluvenými nohsledy (Pospíšil, Schwarzenberg, Kalousek, Langšádlová, Czernin, Pekarová, Láska a další), uháněla ze sálu a pak ven z Hradu, a to s takovým spěchem, že novináři ji dostihli až na Hradčanském náměstí, šlo o protest proti právě vyslovené prezidentově kritice stranickosti Bakalových tiskovin a České televize, ale já mám za to, že šlo o s parádou vykonanou pomstu na prezidentovi „ za první českou nepremiérku“. Sice pozdní a jakoby s pozdržením vykonanou, ale zato vyhovující psychologické poučce o tom, že nejen vykonání pomsty, ale i její plánování přináší mstu vykonávající osobě pocity ze všech nejlibější.

Pomsta by tedy poslankyni šla a nadešel čas rozjímat nad tím, je-li to pro státníka ta nejlepší či dostačující vlastnost. Protože právě do této kategorie a konkrétně do prezidentského jejího oddílu se poslankyně Němcová, jak oznámila média v minulých dnech, chystá přestoupit. Oznámila totiž, že své usilování o prezidentský úřad nevylučuje.

Což je jako bychom my, lidé obyčejní řekli, že se na ten úřad sápeme jako hladoví psi.

Máme se na co těšit.

78 komentářů :

 1. Tento komentář se Vám povedl,díky za něj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dříve peklo zamrzne, než aby se stala tato kreatura premiérkou. Jí přece sluší leda tak krást rohlíky...

   Vymazat
  2. Pane Mane, dovolím si s Vámi nesouhlasit. Když naše Mirka nevyloučila kandidaturu na presidentku, smálo se padesát procent národa. A druhých padesát neví kdo to je. No a s tou odborností to začalo už naším Kájou Schwarzenbergů. Chlapec stižen lehkou idiocií, co se nám zasekl ve čtvrté třídě a po pár pokusech to rodiče vzdali, neboť jim došlo, že dál to prostě s klukem nepůjde. Ale také Kája se domnívá, že když navštívil lesnickou školu, je tedy lesník. Také navštěvoval hospody je tedy hospodský. V poslední době navštěvuje nemocnice, co nevidět tedy přidá před jméno MUDr. No a Mirka určitě také prokáže, že nějakou vysokou školu navštívila. Jó kde jsou ty časy, kdy se jeden z presidentů bránil úřadu řka, že si je" vědom své nedostatečnosti". Byl to prachsprostej vzdělanec. No a "tohle" je Mirka.

   Vymazat
  3. No vy Miroslavo Němcová jako údajná kandidátka na prezidenta za tzv.hnusný slepenec opozice by jste i při vašem minimálním vzdělání si měla uvědomit,že ty nehody nemají příčinu v panu ministru Havlíčkovy či panu Babišovi.Ti tento stav zdědili po předchozích ministrech ,kteří svými lumpárnami a zlodějnami málem způsobili krach všeho.Je úsměvné,že váš stranický principál Fiala se v mediích nadouvá ,co by bylo vše udělat.On si ale nedokáže udělat pořádek ve své tzv.partaji kde jeho kolegové i z opozice se netají svými profašistickými názory a plány.Třeba dementní starosta Novotný ,který dělá ostudu všem lidem.Vy také podnikáte různé aktivity za velké peníze v různých sekcích .A úspěch máte asi takový jako váš kolega podvodník Benda,který podváděl s diplomem ze školy v Plzni.Když se na to přišlo,tak ani nehnul brvou a škodí lidem za velké peníze dále.Jeho otecko jako opravdový disident se neštítil osobně přivítat v Praze s masovým vrahem Pinochetem,kterého původně pozval další disident Komárek ,aby mu Pinochet poradil jak to tady dát prý do pořádku.Těch akcí vaší partaje a také tzv.opozice je mnohem více.Proto není dále záhodno abyste dlela v naší krásné Praze a vratte se domů tam ,kam patříte mezi své.Zde nejste vítána.Naše země potřebuje opravdové odborníky a to jak víte vy zrovna nejste.

   Vymazat
 2. Však si budete moci vybrat každý svého prezidentského kandidáta, výběr bude rozmanitý: Němcová, Kalousek, Novotný, Halík, Vystrčil, Hřib, Kocáb...možná přijde i kouzelník. To se ještě budeme divit nad úrovní kandidátů!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezapomeňte na Dominika Feriho nebo "slušňáka" Radka Bangu například...

   Vymazat
 3. Což o to, kdysi to bývala pěkná holka. Bývala, nasráno v hlavě má ale furt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechceš tím říct, že se do PS prošoustala, že ne?

   Vymazat
  2. 16:29
   On by jí ho normální chlap půjčil????
   Leda v případě, že by chtěl být posléze celoživotně impotentní😉

   Vymazat
 4. Snad už jen věčný post-tlamec Marek Benda a Miroslav Kraďousek ve mně vzbuzují stejné pocity na zvracení jako tato jedovatá plevel s neuvěřitelným "Bravados" SEBE"vědomím"...
  Lidé BDĚTE!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.29 - a to studoval plzeňská práva, tak může dělat vše. Je to jen netáhlo, co nic neumý.

   Vymazat
 5. Na MaP YO jsem viděl svědectví jak araboafrikuje kabinetně.
  Platí ji snad z marrakéše vyslankyni? Vyjedete ajn cvaj, nahradí si vás. Kalergi. A Rath se bude smát. :-)))
  https://www.youtube.com/watch?v=StIzboo1Hic
  __________________________________________
  To je brutopýrace podkonních. :yes: , eš, 14.07.2020 7:04:41
  youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ . Na aeronetu je poslední pojistka svobody projevu fekální pornograf již chronicky dělající mimo mísu a témata diskuzí za to ale s se slabikářem gramatiky. :mail: plakani se bojí že jde do tuhého a už mají takřka babylonská zmatení slov a výrazů z deformovaných životům odtržených chovů užitečných idiotů. . novarepublika.cz/2020/07/pomateni-elfove.html#comment-form . Anonymní12. července 2020 10:24 Byli to bojovníci v sametovém divadle. Kdyby jim přerazili hnáty za zhýralosti tak by mohli tvrdit totalita když je měli strčit do šaškecu. Anonymní13. července 2020 19:49 Anonymní11. července 2020 19:42 No ta je takovej magor, na AEN mu ty pomatené spatlané blbosti neprochází, tak blbosti nakopíruje jinam, totální magor je to. Anonymní13. července 2020 20:48 19:49 Mají tam bossingostalkingového devianta gramatického slabikáře a s dominancí ten hloupý sociopatický deviant už zaříznul mnoho diskuzí a nacpal lidem do hlav své exkrementy co by privilegiant hulvátství. Mimochodem velký bratr řádí jak vzteklý a to že sahá po nevzdělatelném brutopýrovi je symbol protěžovaných agresivních hlupáků. Mažou mazalové, hanba je nefackuje a poblión hrůz zrůd jim tam hnojí o 106. A protočil panenkami už dlouhému zástupů lidí dobytek. . youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI . . ulozto.cz/file/jAxI61p409Hp/they-live-1988-1080p-tr-otukenim-tv-mp4 . . aeronet.cz/news/testovani-5g-site-v-centru
  Reagovat

  Re: To je brutopýrace podkonních. :yes: , eš, 14.07.2020 7:05:31
  pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-carola-racketeova-versus-jiri-sagan/#comment-1125185
  Reagovat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:39 co si pícháš za matroš ?

   Vymazat
  2. 23:15
   on si nic nepíchá, už se tak narodil brutopýr

   Vymazat
 6. Ve state,kde se najdou idioti schopni volit Bendu,Schwarzenberga,Nemcovou,Pekarovou,Pospisila ,Štétinu a jine šmejdy se nedivim ničemu.Řeporyjskeho zlocince jakbysmet.Narod kolaborantu a nevzdelancu zvoli i tuto krávu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přestaň se navážet do Čechů. Co ty jsi za vlastizrádné hovado?

   Vymazat
  2. 12:14
   On nenadával Čechům nýbrž havlolejnolahvárenský stoce, která výše jmenovaný odpad volí!

   Vymazat
  3. Pro 09:57 Myslm si, že lidi, které jistý filozof nazval "městská chudina", často i s vyšším vzděláním si naivní s myslí si, že když volí ODS (dosaďte si třeba TOP cosi a nebo KDU...), budou "in" a budou patřit mezi "lepšolidi". To se děje stejně, jako v době jisté době/události, která byla výstižně charakterizována slovy "lidé na ulicích jásají a provolávají sláva a na balkonech se potutelně usmívají šmejdi". Ale zpět k volbám, to je systémem voleb, ti v politických stranách si mezi sebou rozdělí pořadí na kandidátce a lidé volící stranu tu osobu Němcovou berou na kandidátce jako nutné zlo. Tak se do parlamentu dostávají i lidé slabě řečeno nevhodní. Jiný je Marek Bendů, věčný poslanec. Ten i přes zařadění na nevolitelné místo si dokázal zorganizovat preferenční hlasy (asi není potřeba mnoho a stačila rodina a známí) a "voilà", hle byl zvolen a jeho 4 děti nebudou muset třít bídu! Za to má můj obdiv, že je to kluk přičinlivý, bohužel nejspíše jenom ve svůj prospěch. A prosím také doplnit na seznam dobrého vojáka (ne Švejka), ale jakéhosi Petra Pavla (nebo snad Pavla Petra, koho to zajímá snad generála v.v. ).
   Já jako národnostní menšina a hrdý občan ČR jsem smuten, že tento skvělý národ si nedokáže vybrat někoho moudrého, s vysokou morálkou a pracujícího hlavně pro zájmy republiky. Přeji všem štěstí u dalších..., budeme ho potřebovat

   Vymazat
  4. 15:51 opravdu ??
   "... Narod kolaborantu a nevzdelancu zvoli i tuto krávu ... "

   Vymazat
 7. U Haška to celkem chápu, asi dostal pukem do hlavy. Ale Němcová?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pukem asi nedostala ale mohla vypadnout na hlavu.

   Vymazat
 8. A jako správná demoKRADKA a zlodějka bude okrádat turisty o gáblík,protže stánek s pečivem jí na Hrad nikdo nepřiveze!!!!.-DDDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Nákupy" jí bude dovážet ochranka...

   Vymazat
  2. 15:18
   Leda z Vulkánu z Hrádku nad Nisou, jiná ochrana by ji nešla k image! 😉

   Vymazat
  3. 10:03
   Tak je třeba umět vykládat jazyk! Krásná slova demo KRADKA, demoKRAD. Slovanský jazyk je vždy velmi hravý. Zkuste tohle u angličtiny nebo němčiny a nikdo z nich to v podstatě nepochopí.

   Vymazat
  4. 18:47
   Tady jsme v Čechách, tak si dovolím zůstat u češtiny, ale jinak dík.

   Vymazat
 9. To je moc dobře, kavárně už hrabe, jen víc podobných "kandidátů".:)

  OdpovědětVymazat
 10. SPD 4%. Taberiové z Respektu dělali "předvolební výzkum" za státní prachy:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/4-pro-SPD-Coze-Okamura-Pozadi-pruzkumu-Bakala-a-dalsi-jmeno-630520

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,28
   Z podpantofláka Taberyho se musí děd a herecký bard Štěpánek obracet v hrobě!!!!

   Vymazat
  2. Ad 10:28. 4 - 4,5% pro SPD dle průzkumů je svaté přání. Ani se moc nedivím, Tomio osobně se během let hodně zlepšil, má kromě zaujetí a bojovnosti mnohem hlubší přehled o faktech i souvislostech v našem politickém rybníku, správně a stručně argumentuje v debatách. Vrací se mu to v podobě vzteklých a ubohých reakcí na jeho vystoupení. Kromě toho má SPD řadu velmi kvalitních členů ve vedení strany, kteří přišli po posledních volbách a zvyšují prestiž strany. Držme si palce. A.Š.

   Vymazat
  3. SPD de dole jen, vzhůru se už nevysouká! Dneska jim utekla k Triku v lóře Tomiho bejvalá rozkuřovačka!

   Vymazat
 11. Ještě jste zapomněl na její první pomstu, kdy jako předsedkyně parlamentu nechala napsat prezidentskou přísahu špatně, protože si myslela, že to Zeman bude číst a ne, že to dá zpatra.

  OdpovědětVymazat
 12. Když čtu příspěvky došel jsem k názoru, paní Němcová ať jde třeba do .... Nikdo si na ní nevzpomene, jen vlastizrádná ČT v čele s Moravcem, dokud budou v funkcích jako je Moravec či Dvořák z ČTZ, tak se tomuto státu nebude dařit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:27
   Státu se daří tak nějak střídavě a nepozoruji, že by pánové Moravec, Dvořák měli nějaký vliv na " daření" státu.

   Vymazat
  2. 10;29
   Na chápání je třeba MOZEK, NE flaška 😀

   Vymazat
 13. Příspěvek 9:57 mi mluví z duše, bohužel. Taky bych to moc nepdceňoval.
  Titulek od pana Mana sice vypadá jak ze zábavného pořadu, ale mám vážné obavy, téměř jistotu, že kdyby o kandidatuře rozhodovali pouze pražáci, tak to má Němcová v kapse.
  Ve státě, kde může psychopat dělat starostu, kde jde do lochu člověk za krádež pěti rohlíků, se opravdu i nemožné může stát možným. Mně by to nepřekvapilo.

  OdpovědětVymazat
 14. Neúcta k prezidntovi značila neúctu k České republice.

  OdpovědětVymazat
 15. Já vás varuji je třeba podporovat protikandidáta liberálu bude kandidovat Václav Klaus starší nebo mladší. Nebo třeba Babiš je to furt pro nás menší zlo než ta štětka němcová. Jako levičákovi se mě to říká těžce ale realita je daná.Moc rád bych byl kdyby byl president Okamura ale není to realita. Bohužel budeme muset volit menší zlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:59 jakého druhu jste to "levičák", když preferujete pana Okamuru? Povíte?

   Vymazat
 16. 4 % pro SPD. Cože?! Okamura: Pozadí průzkumu. Bakala a další jméno

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/4-pro-SPD-Coze-Okamura-Pozadi-pruzkumu-Bakala-a-dalsi-jmeno-630520

  OdpovědětVymazat
 17. Ta alamara byla nekdy hezka? Fakt? Že mi hned napoprvé padla do oka jako mimořádná a zpnlomocnena almara?
  Jeden můj známý má takový bonmotak: Není osklivych zen, to jen my jsme někdy málo pili.
  Kdysi jsme mel za to, že by v politice mělo být více zenskych. Dneska už si to nemyslim. Snad až na nějaké výjimky je to katastrofa. Celosvetove.
  Co napsat k naprosto tragické karikature politika a neurazit?
  Almara ze Zdaru stala za organizovanymi útoky na Paroubka a socany v určitém obdobi. Až te kr@ve stejně jako tomu lobotomikovi z Rep někdo vysvetlil, že může špatně skoncit. Nenavist z té kr@vy jen čiší, jedine slovo není z její palice, ale jen z herbare těch nejhorších liberálních flosKULI... To být na Hrade, tak budeme celému světu pro smich. Flaksa jako přeprana Always.
  Něco podobného byla tetka Benešová anebo stará tupolefova. - Já si nesmirne vážím pana profesora Klause ...
  Názor žádný , jen zjevene pravdy z bible vycucu.
  Ta kr@va by byla schopna přivést Českou republiku do válečného stavu s Ruskem i Čínou najednou.

  Orinoko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Orinoko, existuje krása fyzická a tam se ji nedá upřít že v mládí mohla někoho přitáhnout. Pak ale stačí něco říct a dojem te tatam. Třeba některé chlapy přitahují protějšky s nižší inteligencí, důvody mohou být různé

   Vymazat
  2. 13:29
   U vás je každá almara, kráva, tak se pochlubte co máte doma vy za Nastěnku, krasavici.
   Jinak její vliv trošičku přeceňujete, válečný stav??? vy budete velký "MYSLITEL" co

   Vymazat
  3. 10;22
   Ty svoje mOUDra si našel na dně vodky jako udavač Havel???!!! 😉

   Vymazat
  4. P.S. Zrzavej udavač aspoň chlastal vodku, ty chodíš jen usrkávat primářoj formáč ve kterym skladuje potraty cigorek! :-)))

   Vymazat
 18. Začínám se prezidenských voleb děsit.

  OdpovědětVymazat
 19. To, co předváděla paní Němcová v čase, kdy ozbrojené komando zatklo hejtmana doktora Ratha, a kdy ho vodili do sněmovny jako medvěda v klepetech, a ona někdy o půlnoci podepisovala nějaký glejt o jeho zatčení a pak ze sněmovny utíkala - to byl naprostý vrchol hnusu - to, jak se zachovali a chovali tihle parchanti v cause doktora Ratha je nezapomenutelný hnus - tady od devadesátého se jenom kradlo -Vondra, Kocourek, Kalousek, A a další a další, celou řadu parchantů zlodějských politických už projednávali - ale k nikomu se nechovali tak odporně a hnusně, jako k Dr Rathovi. Tak hnusně se nechovali a nechovají ani k vrahům a zločincům, tam se pořád hledají nějaké "okolnosti" ale tak odporné chování k hejtmanovi? Na tom si nějaký ten politický sajrajt s mocí smlsnul - co všechno může - jak velkou má moc! Nad tímto perverzním jednáním nejspíš radostně onanoval - ničení vlivného člověka - lékaře v přímém přenosu. Tam šlo o vyřizování odporné zvrhlé nenávisti! Časem někdo o tom natočí film? Nepochopím to NIKDY! Co předváděli národu za exemplární, pokleslé a perverzní divadlo - a proč? Dr Rath je polistopadová Milada Horáková - jenom nevisí za krk - ale dva roky ve vazbě - proč? Předpokládali že se oběsí, a oni pak nebudou mít s prokazováním vykonstruovaných zhovadilých "trestných činů" žádný problém? Bohužel se neoběsil. Dodnes se za to nikdo nestydí, a ta na černo obarvená stará mrcha by dokonce chtěla dělat prezidentku? Té politické chamradi snad už hrabe - to není možné! Že se nestydí, nebojí, jsou drzí jako opice -a co si myslí o občanech - že jsme jen pitomé ovce?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:58 Váš příspěvek je přesný, zvlášť závěr.
   Ta politická chamraď nás voliče má opravdu za pitomé ovce, plebs, nýmandy, hovno. Z toho důvodu si dovoluje čím dál víc, protože moc dobře ví že ji nic nehrozí. Kam až to s takovou může dojít ?

   Vymazat
  2. No to jsem rád, že si na dr Ratha někdo vzpomněl. Jeho proces byl odpornš zkonstruované divadlo s cílem, aby se jeho vina či nevina nedala jednoznačně určit ani potom, co tahle pakáž odtáhne.

   Vymazat
  3. Ona ta chamraď námi manipuluje. Nedivil bych se, kdyby se do "boje" pustil Kalousek.

   Vymazat
  4. J.H. 18.28 hod. A vy jste u těch bezpočtu hlavních líčení byl? Já ano. Vy? Pochybuji. Rath je non plus ultra dobytek. Roubal byl proti němu beránek.

   Vymazat
  5. 23:23
   A Kraďozsek je slušnost sama, že????!!!!!
   Ten měl už 20let sedět na Mírově i s celou demostokou!!!!

   Vymazat
  6. 6:24
   Proč by měl pan Kalousek " sedět" na Mírově, to by mě zajímalo.A co je DEMOSTOKA, nějaký uliční výbor komoušu??

   Vymazat
  7. 10;07
   Když si zlinkovanej a ynteligentni tak nepiš, projeví se to!!!

   Vymazat
  8. Ano Unknowne 23.23? Že dobytek? A co potom jsou všichni ti polistopadoví hnusní zbohatlíci - dnes miliardáři? Kellner, Krejčíř, Rittig, ...... a další a další, zloději jako ministr Kocourek, Kalousek ( taky je za ním nevyřešená vražda) samá odporná, zkrz naskrz hnusná zlodějská pakáž - i vrazi - zabíjení bílých koní - co to bylo? Ti jsou tedy megadobytek? Jděte do hajzlu! Dr Rath -ještě jako prezident České lékařské komory nikdy nechtěl, aby zdravotnictví bylo zprivatizováno - bojoval proti této prasečině. Neubojoval to - a zdravotnictví je dnes byznys a smradlavá stoka- každý kdo vleze do špitálu, čumí jak umí. Hnus! Kalouska - toho chemického parchanta - stokrát nazval i ve sněmovně ožralou - takové věci se u nás neodpouští. Kalousek mu pak předvedl, co všechno může. Celá řada lidí v politice prokoukla ( různí herci, kteří si mysleli, že budou užiteční jako poslanci) ti panečku čuměli, co je česká polistopadová politika za erc svínstvo a špína! Martin Štěpánek - jako ministr kultury - si dokonce prohnal hlavu kulí, protože se s tím svinstvem nedokázal vyrovnat. A vy tady budete štvát proti Dr Rathovi? Jste fakt asi nenávistí posedlej a zaujatej! A to přirovnání k Roubalovi -což je několikanásobný sprostý vrah - to se vám tedy povedlo! A že jste lezl na hlavní líčení s Dr Rathem? No - to mluví za všechno.Musíte být zvlášť magor. Tam by nikdo normální nešel. No nic - vlezte mi -víte kam. Že jsou u nás lidi sv.... už jsem poznal z diskuzí. neuvěřitelné sv.... a blbci non plus ultra, nenávistí prolezlí a furt žvaní a žvaní....

   Vymazat
 20. To, že M. Němcová svou kandidaturu nevylučuje, je jedna věc. Tou druhou je zas možnost vyloučit tu zhůvěřilost při volbách.
  Doufám, že tu druhou možnost voliči většinově i využijí.

  OdpovědětVymazat
 21. Kde je její svaté rozhořčení nad sprostotou Zemana, který jen přeložil z angličtiny výraz ku.da a kterýžto výraz v tomto jazyce běžně používala i vznešená ústa knížete. Jak může tak útlocitná a morálně nás všechny převyšující osoba být ve stejné straně jako řeporyjec Pavel Novotný s jeho vyrazivem. Miroslavo Němcová ty jedná...

  OdpovědětVymazat
 22. Může mi někdo vysvětlit jak táto útlocitná osoba může být ve stejné straně jako Řeporyjec Pavel Novotný?

  OdpovědětVymazat
 23. Ona by mohla obrážet funusy jako placená plačka.
  B.H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toho Jakeše bohužel propásla... ;(

   Vymazat
  2. 7,08
   Hlavně,že si zabečela na funuse vlastizrádce národa,vrchního humanitárního bombarďáka a megaudavače Havla!!!

   Vymazat
 24. Jedno vím určitě,demoblok postaví nejvíc kandidátů na prezidenta,aby se některý uvedl.Bohužel nevím koho bude volit venkov,zodpovědný občané,levicový voliči.Sice čuchám ,že bude kandidovat Klaus st.ale ten je ještě horší než známé tváře demobloku.

  OdpovědětVymazat
 25. Po dlouhé době opravdu povedený vtip. Jako prezidentka by mohla sídlit na hradě Špilberk a být, pokud možno, pod zvýšenou ostrahou.

  OdpovědětVymazat
 26. https://ac24.cz/en/-/jak-jsme-znicili-republiku-cr-neni-pravnim-statem
  http://svobodnenoviny.eu/evropskou-unii-zalozili-prominentni-naciste-a-kartely-ktere-vybudovaly-treti-risi/ )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Bože chraň nás před idioty kteří čmárají články na ac24. Napsat ( neznám výstižnější slovo)než nesmysl, že, Převrat v roce 89 zařídila a zaplatila CIA, vedla tohle všechno STB a KGB. Nebudu dál rozebírat hloupý žvást, ale je vubec možné, že nějaký pomatený jedinec vyprodukuje tolik nesmyslu?? Asi ano.A jsou tady lidé, kteří těm blábolum věří a rozšiřují je do světa!!!

   Vymazat
  2. Pro 10:14 chtěl bych mít Vaši jistotu. To chcete tvrdit, že ač se o to od samotného vzniku socialistických států v tzv. Východní Evropě i od vzniku SSSR pokoušeli, tak naši Velcí bratři na západě se v roce 1989 této myšlenky vzdali a přemlouvali Gorbačova, ať se vzdá myšlenky na likvidace tzv. socialistického tábora. Vždyť k tomu měli ve všech našich zemích dlouhodobě vychovávané lidi (takových VH byli zástupy). To mi nějak hlava nebere. Hlavní status operandi nejmíň v druhé polovině 20. století je vytipovat si lidi všehoschopné, ochotné se bít za cizí zájmy proti zájmům národním- důsledek rozklad zemědělství, podstatné omezení průmyslu, likvidace bojeschopnosti armády (ta současná je jako celek k smíchu, jsem také VV) a školství vychovávající lidi mnohem méně vzdělané než kdykoli od snad 19. století. To bylo vše jenom náhoda....?

   Vymazat
  3. 10;14
   Věř i tomu, že Havel neBYL vlastizrádce, alkoholik, obdivovatel nacistů a udavač.... holt komu není shůry dáno v apatyce nekoupí!!! 👎

   Vymazat
 27. Bože, chraň naší ovčínu.

  OdpovědětVymazat
 28. Ale je zde "malý" problém a to, že zatímco se snaží vetřít do Senátu prostřednictvím senátorských podpisů, tak v případě kandidatůry na prezidenta bude muset nést kůži na trh, což při její oblíbenosti mezi lidem zavání krachem.

  OdpovědětVymazat
 29. Co se divíme? Sami utvrzujeme tyto nevzdělané nuly v tom, že jsou pro nás důležité a nepostradatelné. Byla jsem loni na jezdeckém dnu v píseckém hřebčinci. Všichni přítomní se těšili "na koníčky". Bohužel, nejvíce místa bylo věnováno proslovům několika místních "hlavounů" a také pana Drahoše, představeného - mimo jiné - jako kandidáta na prezidenta. Žvásty, které se z jejich úst linuly, se nedají opakovat. Pouze jeden z nich řekl směrem k podlézavému řediteli hřebčince: "Lidé sem nepřišli, aby poslouchali naše projevy. Přeji Vám příjemnou zábavu." Zbytek dne strávili tito "nadlidé" v jakési speciální tribuně s terasou, na níž se objevovali občas se sklenkou vína a se svým doprovodem. My ostatní jsme seděli naproti - v dostatečné vzdálenosti - abychom nenarušili jejich pohodu. Samozřejmě, místo bylo hlídáno. A z takového podhoubí vyrůstají Němcové, Langšádlové, Drahoši a spol.Nevadí, že jsou darebáci, ale, co kdyby za mě ztratili slovo ...

  OdpovědětVymazat
 30. MYRKA PRYMYTYVKA STOJEDNIČKA PREMIÉRKA PREZYDENTKA

  Kdo je ta stvůra z ODS zločinecké tlupy s tak dlouhým vlastně až šlechtickým jménem ?

  MYRKA udělala ze strašení z komunizmu (za kterého vegetovala na ČSÚ ) přímo vzletnou kariéru....

  Absolvovala Střední zemědělskou školičku a hned po ní(!),bez jakékoliv praxe v drůbežárně, dostala zaměstnání a to již v roce 1972 na bolševickém ústředním orgánu - Českém statistickém úřadě tedy tam,kde bolševici kádrovali každého zaměstnance,i uklízečky !Jak se tam dostala v době normalizace a jak je možné,že zde pracovala až do roku 1992 !!!!
  Buď byla MYRKA bolševický kádr nebo rozhoďnožka,připadně oboje !
  Potom přišla doba po Hadráku STB a ona začala "podnikat" a to jakožto OSVČ měla krámeček s knihami a protože chcípala hlady ,tak to zabalila a dala se na politiku !
  A hle, její ,od jiných blbů odkoukané a nejen jí dokola omílané antikomunistické fráze ji dostaly prostřednictvím zločinecké ODS až na předsedkyni Sněmovny !Funkci bílé kobyly plní pro zločinecké podsvětí a ODS do dnešní doby !

  OdpovědětVymazat
 31. Ale to je jenom způsob duševní masturbace, že si ani neškrtne, je i Mirce jasné.

  OdpovědětVymazat
 32. Štefec: NATO oslabilo armády V4; ČR bez bojového potenciálu. Hampl/Skála: V USA to vře

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020071412219814-stefec-nato-oslabilo-armady-v4-cr-bez-bojoveho-potencialu-hamplskala-v-usa-to-vre/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:54
   Neplakejte nad naší armádou, má vyšší poslání.
   Zpráva z ČTK :
   ...pan generální Pavel se v uplynulých měsících zapojil do boje s koronavirem, založil iniciativu...
   ...nemíní tím vytloukat nějaký kapitál...
   No comment.

   Vymazat
 33. Tak tu vam bratia cesi prajem ! Sebavedomie p.Nemcovej nema
  hranic !

  OdpovědětVymazat
 34. Pre 10:06, počuj brat Slovák (velké S!), ja som Slovák už vyše 67 rokov, žijem v ČR a tak sa mi zdá že nám slovenčinár, "dedo" Redecha hovoril, že Češ(s?)i sa píše s velkým Č! A k takémuto výkonu na hodine by povedal, "Sadni si barbar, máš päťku!" Inak s Němcovou súhlas, a ako "mŕtva vetva Slovenského národa, tj. emigrant ktorým som sa stal rozdelením spoločnej republiky" prajem všetkým bratom na Slovensku úspech s Vašou novou prezidentkou. Zdá sa, že pracuje výhradne v záujme Slovenska a to telom i dušou. A pokiaľ by sa i mne vlúdila nejaká chybička v gramatike, tak sa ospravedlňujem, už dlho píšem výhradne česky prípadne iným západným jazykom.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolím si, dovolí-li NR bulvár.
   Možná si obě dámy, Němcová, Čaputová politickou kariéru vypracovaly opravdu tělem a duší. Byly obě za mlada jistě krásné, ale když je poslouchám, proboha kdo jim dal duši? Kdysi jedna politička za Soc.dem. měla duši xxl, která na chlapy zabírala, že přebíhali, Znám případ od zelených ale poslouchat se nedala. Nejen pro to správné r ze známé pohádky.

   Vymazat
 35. Bylo by dobře, aby se o post presidenta republiky ucházelo více osobností, např. MUDr. Hilšar, skoropremiérka Mirka, prof. Drahoš, možná i Mirda a ještě Kocáb apod.; a pak Skutečný Kandidát, který by, na rozdíl od předchozích, na základě zdravého rozumu voličů sítem voleb nepropadl. A.Š.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.