Reklama

neděle 19. července 2020

„Po nich zůstanou pěkné filmy, po vás, Šarapatko, jenom smrad!“ Ivan Vyskočil tvrdě účtuje s radním ČT za napadené režiséry

Ivan Vyskočil
Ivan Vyskočil
19. 7. 2020    ParlamentníListy
Rozhodnutí Miroslava Kalouska nekandidovat v příštích volbách do Poslanecké sněmovny i jeho přetahování s poslancem Lubomírem Volným o transparent zaujalo oblíbeného herce Ivana Vyskočila. Zamyslel se nad bývalým brněnským zastupitelem Matějem Hollanem, který se nedávno vyjádřil, co se týče charakteru nepříliš lichotivě, na adresu písničkáře Jarka Nohavici. Ivan Vyskočil nešetřil ani radního ČT Zdeňka Šarapatku, jenž se na svém twitteru obul do režiséra Jiřího Stracha. Ani v dnešním Nedělním ránu nechyběl, jak Ivan Vyskočil říká, „Milion chlívek“.

„Léto je v plném proudu a s ním přicházejí i letní představení. Tu Shakespearovské slavnosti, tu hraní na různých hradech a zámcích. Tahle představení pod širým nebem jsem měl vždycky rád, i pro diváky to mělo zvláštní a neopakovatelné kouzlo,“ říká na úvod dnešního rána s úsměvem Ivan Vyskočil.

„Zdá se, že kouzlu letních představení propadl i pan poslanec Kalousek. Také on ve Sněmovně předvedl neopakovatelný výkon,“ pokyvuje herec a popisuje situaci, která ho, mírně řečeno, zaujala. „K řečnickému pultu přistoupil poslanec Lubomír Volný a přinesl si s sebou desku s nápisem oponujícím heslu Black Lives Matter. Bylo na ní, že na všech životech záleží, tedy All Lives Matter, nejen na těch černých. Tu se zvedl poslanec Kalousek a transparent vzal a odnášel ho kamsi pryč. Poslanec Volný vystartoval a chvíli se o desku tahali, až to vypadalo, že se snad budou i prát (no konečně, aspoň by byla ve Sněmovně nějaká sranda),“ směje se Ivan Vyskočil.

„Když se řečník opět ujal slova, poslanec Kalousek se opět chopil transparentu a odnášel jej pryč. Tak se situace opakovala několikrát. Někdy opakovaný vtip nebo akce na jevišti, opakovaná stále stejně až ad absurdum, vyvolá salvy smíchu. Ale to si mohou dovolit jen opravdoví mistři, jako byli VaW, kteří přesně věděli ten okamžik, kdy to ještě táhnout, a kdy to přesně utnout. A to tihle dva poslanci nebyli ani jeden,“ pokyvuje herec.

„Bylo úžasné to pozorovat. Jak nebojácně Kalousek zasáhl. Musel přece! Nemohl připustit, aby na půdě ‚jeho sněmovny‘ se zaskvělo heslo, které vyslovil náš pan prezident. A tak v duchu TOPky statečně bojoval s poslancem Volným o kus tvrdého papíru s heslem proti BLM. Ale ten výraz, se kterým odnášel ten transparent... ten neopakovatelný tvrdý a přece hrdý pohled... to statečné oko upřené do poslaneckých lavic s výrazem‚ vidíte mne, jaký jsem frajer, jak umím hrdě a klidně zasáhnout, jak jsem IN a podporuji hnutí BLM‘... To bylo na ‚zlatou tělku‘ a medaili ochotnického spolku Kráva. Nikdo s nás, profesionálních herců, by to takto nedokázal zahrát! Jen velká škoda, že se předtím ještě nestačil nalíčit černou tělkou, aby ještě více zdůraznil solidaritu s rabujícími demonstranty v Americe,“ nešetří Ivan Vyskočil sarkasmem.


To už v té Sněmovně nebude fakt žádná prdel?

„A teď se dočítám, že se Miroslav Kalousek rozhodl už nadále nekandidovat na funkci poslance,“ pokračuje v souvislosti s bývalým předsedou TOP 09 Ivan Vyskočil. „Ale to je přece věčná škoda. Už od školních škamen víme, že v každé třídě musí být nějaký třídní šašek, který nikdy nezklame a zařídí vždycky nějakou prču. A Miroslav Kalousek to splňoval bez chyby. To už v té Sněmovně nebude fakt žádná prdel? Tak to už se asi na to nebudu dívat,“ uzavírá herec „téma Kalousek“.


13 komentářů :

 1. Po všeckém hovno, jen po včelách med 🙂 a herr Š-trapka včela rozhodně není!

  OdpovědětVymazat
 2. Konečníku tu bude dost i bez Myrdy Kalouska, taková paní Němcová, či Jourová, umí rovněž pobavit. Filmovou tvorbu tu hodnotí kde, kdo, ovšem domnívám se, že nejvyšší kritéria mohou splnit pouze díla americká. Rozhoduje počet spotřebované munice, kopanců do hlavy a vyslovených vulgarit. V tomto ohledu pan Strach skutečně nemůže uspět a proto jej některá čuňata kritizují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen mě udivuje jedna věc, že president Zeman si vybírá samé experty. Zřejmě mu napřed "podkuřují" a jemu se to líbí a jednoho dne zjistí, že nejsou k ničemu. Tak je nakope do ... že pane B.Sobotko.

   Vymazat
 3. Škoda, Míru nepřekoná ani čuňajs Novotný a to je slušný kalibr.:)

  OdpovědětVymazat
 4. Kalousek nebude? Ale bude! To budou za ním běhat redaktoři profláknutých médií jako je ČT, Forum, a podobní "přátelé" zdegenerované pražské kavárny. A společně se stejně nesnesitelným Šláfenbergem, který si demokracii a svobodu plete s penězi, s mocí peněz. Ten nevzdělané "kníže" by měl vypadnout okamžitě. V PS pospává po nočních orgiích a ještě je za to nekřesťansky placen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. poserplína si to neplete - takzvaná demokracie je jen o moci a prachách

   Vymazat
  2. Taky si myslím, že pan Kalousek žertuje, určitě neopustí prkna co znamenají svět. V nejhorším případě se zjeví v převleku za ptáka Fénixe za nově založenou stranu. Pan Šarapatka není tak nadaný ani fešný toho, když skončí na smetišti politických dějin, nebude nikdo postrádat.

   Vymazat
  3. Jarek, to je jiný kafé. Ten už dávno má místo v srdci, nejen Slezanů, Moraváků, Čechů i Poláků a Rusů. To ty ostatní s... irituje.

   Vymazat
 5. Rád čtu články od pana Vyskočila furt je Čech a ne zaprodaný poskok jako jiní komedianti. O tom nýmandovi kraďouskovi se píše až moc ale může jít s úsměvem do důchodu nebo zlikvidoval levici v Čechách.

  OdpovědětVymazat
 6. Jarek Nohavica, Jiří Srach - to jsou u mě osobně garanti kvality. Bohužel řízení světa se dnes ujal jakýsi ideologicky zdegenerovaný odpad, a tak je to jak je.
  Po Jarkovi zbydou stovky krásných písní, které potěší, zrovna tak po Jiřím spousty krásných filmů a pohádek, na které se nezapomene. Po hňupovi ale zbyde vždycky jenom trochu smradu a smutných vzpomínek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:27 Mám no to naprosto stejný pohled jako Vy. Vedení ve světě se opravdu ujal zdegenerovaný odpad. Čím větší flink, po kterém by v nedávné době pes neštěkl, tím dnes větší opěvovaná celebrita.

   Vymazat
 7. Je mě líto,jací "kádři" dnes rozhodují za nás:Šarapatka,Kalousek,Myrka stojednička,knýše Kchárl,Vosina Štětina,Jourová a mnozí další.Havel sliboval vyhodit stranické kádry a na jejich místa dosadit "odborníky".Něco jako Vondra,pěnice Parkanová,Baudyš co málem sestřelil letadlo,Klause co rozpůlil a potom rozprodal republiku.Ale co,chtěli jste na Hradě Vencu flašku,syna z kolaborantské rodiny.Celá Praha tehdy řvala Havel na Hrad.Tak máte všude ty vaše "o d b o r ní k y" na slovo vzaté.Pro pitnou vodu si choďte do potoka,vyjde to levněji

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.