Reklama

čtvrtek 9. července 2020

Prchněte z New Yorku, dokud je čas!


Paul Craig Roberts
9. 7. 2020
"Bude to teď už jen horší. Narodil jsem se v New Yorku a toto mé město nebylo nikdy vyděšenější a méně obyvatelné, než je dnes. Bojím se, že jsme se ocitli na okraji nové občanské války." Mitchel Feierstein
Mitchell Feierstein je generálním ředitelem Fondu ledovcové ekologie a autorem knih Jak se svět dostal do téhle šlamastiky, Co se stane příště a Jak se můžete chránit.


Obyvatelé New Yorku, když se setmí, se bojí opustit svůj domov. Policisté se bojí v ulicích patrolovat a násilné činy a rabování jsou na denním pořádku, zatímco živnosti všeho druhu krachují. A našim hodnotám a kultuře byla vyhlášena válka.

Spoluzakladatelka hnutí Na životech černých záleží Patrisse Cullorsová prohlašuje: Naším cílem je dostat Trumpa z Bílého domu.

Tyranští fašisté z Antify se pokoušejí vymazat z našich hlav historii a historické osobnosti zrovna tak, jak to činí Islamský stát (ISIS), či jak to činili nacisté. A hordy příslušníků Antify jsou vlastně bojovými oddíly Demokratické strany, které bychom mohli označit za demokratické milice. Proto též Demokratická strana odmítá odsoudit jak Antifu, tak násilí, jehož se její hrdlořezové dopouštějí.

Redaktorka deníku New York Times Nikole Hannah-Jonesová podpořila rabování a ničení majetku těmito slovy: Ničení majetku, který je možno nahradit, není násilím. A kampaň starostky Seattlu Jenny Durkanové nazvaná „Léto lásky“ vedla k chladnokrevnému zavraždění 19 letého H.L.Andersona ml. Byl zavražděn 20. června v nejkriminálnější čtvrti města, kterou starostka Durkanová zbavila policejního dohledu. Tato starostka později přiznala, že poté, co policie předmětnou čtvrť z důvodu své vlastní bezpečnosti opustila, vzrostla zde zločinnost o 525 procent.

O víkendu, zahrnujícího i Den nezávislosti (the Indepence Day), bylo v Chicagu postřeleno 80 lidí, z nichž 17 na následky zranění zemřelo. Mezi zavražděnými byly i děti, např. sedmiletá Natalia Wallace, kterou brutálně zabili na ulici, policii taktéž opuštěné. Nicméně na ochranu dětí v Chicagu starostka města Lightfoodová ani poté nic nepodnikla.

Americká mainstreamová média odmítají o těchto znepokojivých jevech referovat. Vybírají si co říct, a co ne, anebo rovnou lžou. Žádné médium např. nezveřejnilo zprávu o pěti dětech zavražděných v USA v rámci hnutí Na životech černých záleží během posledního víkendu, Proč ne?

Střelných zranění v New Yorku v červnu vzrostlo oproti předcházejícímu měsíci o 120 procent a vražd o 30 procent.

Vybral a přeložil Lubomír Man

109 komentářů :

 1. Volte demokraty jako dosud, vše je na správné cestě do ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkusme misto planého hořekováni tady začit psát navrhy jak ten maras řešit!

   Vymazat
  2. Volit republikány?

   Vymazat
  3. Tak se stane z USA druhé HAITI!!!

   Vymazat
  4. 7:51
   Specnaz, AK-47...

   Vymazat
  5. Je v podstatě jedno, kdo je u vesla v USA, EU jede stále ten svůj progresivní liberální program. Alternativa, tak jako v Americe Trump, tady není. Vlastně je, V4, jenže pomocí koronaviru a rozkladu zevnitř (viz Slovensko) se to podaří zvrátit.

   Vymazat
  6. 7:51 Tak mi budeme radit Americe, co má dělat? :-)
   Jednak o naše rady nepochybně nestojí, jakož i my o její. A není v silách "lůzy", což jsme my všichni na celém světě, abychom s něčím pohnuli.
   Faraon rozhoduje, že vyjde slunce. My se můžeme leda klanět. Ani nevíme, jak vypadá. On. Faraon.

   Vymazat
  7. 10,29
   Jako odpad planety Země!!!!

   Vymazat
  8. My radit nebudeme, ale nejsem si jist co udělají někteří "Mi" z nás.

   Vymazat
  9. Čo chcete robiť keď už nemáte na nič vplyv. Aj toto písanie nám napokon zatrhnú. Nemáme peniaze nemáme moc.... to je celé

   Vymazat
  10. Jako u nás piráti,tak si je zase volte,roky utíkají,máte času dost.....

   Vymazat
  11. Tak rozhodlo polibdíra.....

   Vymazat
  12. Souhlasím a dodávám: na celém světě.

   Vymazat
  13. Mnoho let už říkám, že tam, kde ten bordel začal, musí i skončit. Pochopitelně z toho mám i strach, mnoho z toho se může přenést, v nějaké míře i do vazalských zemí, kterou jsme i my. Na dění v Americe už nemá vliv ani jejich prezident, ani jejich vláda. Jediné řešení, které je, je neřešitelné a to že by se státy světa domluvily a přestaly být vazaly. Sami ale vidíme, že část i naší vlády je ochotná jít proti našim lidem, svým voličům. Západ se komplet zbláznil a přišel i o pud sebezáchovy. Škoda, že jsme v 89 byli tak podvedení a tolik jsme prohráli. Držím palce rozumnému a prosperujícímu východu a doufám, že nás, kvůli pár létům hlouposti, nehodí do jednoho pytle. Jsme Slovani a vypadá to, že ze západních směrů, existuje pro nás, stále, konečné řešení, jen v mezidobí se objevuje oblbování a mazání medu.

   Vymazat
  14. Lidé v USA sami vědí co podniknout. My je následovat nemusíme. Není třeba opakovat každou hloupost, která vzniká na západě. Někdy je lépe dívat se na východ. A hlavně myslet hlavou, není to jen držák na čepici.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Z Evropy taky. A pak už pro ně nebude kam prchat.

   Vymazat
  2. 7:59
   Prchněte k nám do Thajska, tady je klid po pěšině.

   Vymazat
  3. 8:41
   A jak dlouho bude????

   Vymazat
  4. 8:41, u mě na chalupě je taky klid a přímo ráj na zemi. Zatím to tak je.

   Vymazat
  5. Prchat se bude přátelé jinam. (Kam asi?) Asi by se vám to teď nelíbilo... ale nastal čas si na tu myšlenku zvyknout.

   Vymazat
  6. 10:02 Vybuduj si chalupu i pod zemí, možná ti to pomůže, možná ne.

   Vymazat
 3. Tak to jsem zvědav, jak se případně budou hájit po skončení toho všeho "revolucionáři".
  Debilizace světa je v mnohem pokročilejším stádiu, než jsem si dosud myslel. Tohle nedopadne v žádném případě dobře. A je to také odpověď těm, kteří stále tvrdí, že historie se "nedá" měnit. Jen to probíhá všem na očích a doslova bleskově. Nemyslím si, že to "demokrati" nebo kdokoli z "jejich strany" případně po jejich vítězství jen tak zvládne. Vypadá to totiž na dost dlouhou dobu a čas tu hraje proti všem. S jídlem roste chuť a Bůh ví, kam to až může dojít, tahle idiotská záležitost. Pustili ze řetězu monstrum a to se nebude chtít jen tak nechat znova zavřít. A kdo bude pak u nich ještě ochoten pracovat u policie? A když použijí armádu, je tu i riziko "banánového" efektu - vojenského puče. Tedy pokud mají svým způsobem schopné a rozhodné armádní činitele.
  Jestli ale vyhrají "demokrati", pak svět napevno čeká doslova vlna "odebírání" zdrojů ve všech podobách. Bude se pokračovat v debilizaci obyvatel pokud možno po celém světě. Podle mne nebude nikde docela bezpečno. "Demokrati" budou chtít všechno dohnat.
  Pořád si myslím čím dál tím víc, že by do politiky a podobných "profesí" měli lidé projít až po dlouhém pobytu na důkladném vyšetření jejich mozků a případně je tam už nechat na doživotí. Už jen tohle riziko by odvrátilo hodně "magorů" od vstupu do politiky.
  Jedno je ale přece jen jisté. Bohatí zase letos pořádně zbohatnou a hádejte, kdo pořádně zchudne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmi pravděpodobný vývoj. Při lhostejnosti, lidí uznávající pouze peníze, skoro jistota. Hezky rozebraný současný stav.

   Vymazat
 4. Takove zajimave veci se ted deji v New Yorku a v Chicagu a vy jste v Cesku o vsechno prisli !
  Uznejte ! Neni to kopec srandy ?
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja jsem nevidel nikde statisticky, jak se chovaji Cernosi podle nabozenstvi.
   Ja jsem znal Ibu triab z Biafry, ti byli krestane, ti nemeli zajem o demonstrace, penize ano, divali se Americke Cernochy jako na nestablini lidi.

   Cela Afrika je Moslimska , nemam-li pravdu HONO.

   Brouk von Pytlik

   Vymazat
  2. Honolulu to už je taková ta šibeniční sranda z koncentráku a těžko v tom hledat něco zábavného či vtipného. Asi by ses měl vrátit včas domů.
   Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  3. Ty tvoji idioti rozesrali celej svět, tak si užijte výsledek😡😡😡😡

   Vymazat
  4. Neboj, změní se to. Německo, které teď přebírá předsednictví, požadují někteří jeho představitelé, aby v konečném stadiu tvořilo migrační zázemí z Afriky a Asie v Česku minimálně 15%. A to v co nejbližším čase. Ještě nikdo nikdy nás tak neohrozil.

   Vymazat
  5. 6,37
   V Teplicích(Muslicích)už toho máme 22 let díky Kuberovi mraky!!!!!

   Vymazat
  6. Ale jo. Už před 82 lety. A kdo jiný, než Němci.

   Vymazat
  7. 6:37
   Máte pravdu- někteří představitelé- jinak nikdo nikdy nám bez našeho souhlasu nikoho nevnutí!
   Je zajímavé, jak některým lidem dělá dobře psát tyto nesmysly, jak vysloveně po těchto nesmyslech baží a otravují tím druhé.
   Já, ani nikdo z mého okolí se necítíme být tímto nesmyslem ohroženi a co vy??? vylejzáte ven?? BUBUBUBU podívejte se pod postel, co lednice, kolik jich tam máte??

   Vymazat
  8. 7:48, ale ne, tehdy to bylo jiné. Germanizace nás ohrozit nemohla, i když byla mnohem agresivnější než za Habsburků. Tohle je plíživé, sice viditelné, určitě viditelnější než za R&U, ale pokud se to povede naočkovat na samotném počátku, v delším časovém horizontu již nezvratný proces. Navíc, nasekat z Čechů Němce jako v případě Lužických Srbů, je sice samo o sobě pro nás špatné, protože bychom zanikli jako národ, jenže kulturně to zas taková změna není. S Rusy ještě menší změna (ti se ani o změnu neusilovali). Multikulturizace je vymazání nejen národních cenností a zvyků, a v tomto případě i těch německých, ale i genofondu a historické paměti. Lybijci jsou částečně potomky Kartaginců a Lybie uchovává historický odkaz, podobně jako dnes i jiné světové instituce navzdory snahám starého Říma. Z naší kultury nezůstane kámen na kameni.

   Mám kolem sebe hodně lidí, kteří takovou změnu vítají a říkají tomu "neodvratný a blahodárný proces", takže velmi dobře vím, o čem mluvím. Nemají z toho žádný profit, dělají to z přesvědčení. Na druhou stranu zde vznikají uzavřené skupiny lidí, kteří se řadí na vyšší příčku než jsme my ostatní. Existují mezi nimi něco jako "kasty" a je to pro ně výhodné. Připadá mi to jako vznik nové šlechty, v budoucnu i pokrevně spřízněné, velmi bohaté, vlivné a hlavně globální. Tyto globální struktury budou ovládat přez své nastrčené figury celé národy, jejich zdroje, jejich mysl a tělo, jejich armády, budou řídit celý jejich život. Technické prostředky už má to máme.

   Vymazat
 5. Konec západní civilizace v přímém přenosu, děsivý a současně nechutný a trapný pohled...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konec pax-amerikana, konec dolarové nadvlády, konec nadměrné nesmyslné spotřeby. Pokud se Trump udrží bude to celkem pro svět v pohodě, opasky se utahovat budou i když při šikovném řízení ve V4 nijak zásadně. Pokud Trump padne bude to ošklivé, bude hrozit, že evoluční linii převezmou delfíni, protože větší omezenci (schopnost vnímat globální souvislosti) než oponenti Trumpa nejsou v historii lidstva známí (Gates, Soros, Biden, Hilary ...)

   Vymazat
  2. Jestli myslíte, že my jsme z toho venku, mýlíte se. Vezmou váš plat a vaše důchody, vezmou vaše všechny úspory, vezmou váš dům, a všechno to dají "potřebným". Možná vám vezmou i volební právo.

   Vymazat
  3. Vy co tady píšete " konec Západní civilizace " jste stejní hlupáci a žvanilové, jako ti, co nám tohle vtloukali do hlav před 60 lety ve škole, jen tupé hloupé fráze a stále nic. Stejné jak tady místní vyřvávali kones dolaru a dolar stále posiluje, stále světová měna číslo 1*****.
   Sklidněte hormon a věnujte se raději vašim králíkum a slepicím, to má u vás aspoň smysl.

   6:43
   Tak tohle je perla mezi perlama má smysl něco takového komentovat. Pokládám si otázku co nebo kdo je tenhle " člověk ", přece není možné něco takového vubec vymyslet, jak vubec muže s tímto názorem žít,jít mezi kamaráda, fungovat v rodině ?? Jen se zeptám a kdo mě jak popisujete, všechno vezme,??

   Vymazat
  4. Všechno je to údajně financováno demokraty, aby svrhli Trumpa. To je pro ně asi jako u nás Babiš v bleděmodrém. Vědí, že volbami to nepůjde. Jako u nás. Tak chtějí převrat. Jako u nás.
   Katastrofy NIKDY nejsou zažehnány. Mohou být jen posunuty v čase.

   Vymazat
  5. 9:47
   Když nevidíte ten úpadek tak budete nejspíš jedním z článků jeho příčin. Ještě zkuste vysvětlit, na čem ten dolar, který není podložený prací natož zlatem, posiluje. Už ani rotačky tu měnu netisknou, ale jsou to jenom vygenerované číslice... A ten hormon raději zklidněte vy ve vašem organismu, jinak nepřesvědčíte, že vy sám vůbec nějakou rodinu, nebo kamarády máte.

   Vymazat
  6. Anonymní 10. července 2020 9:47
   Až vám to budou brát, pokud zvítězí i u nás takový přístup jako ten váš a my se jako celek neubráníme, a nemusí to trvat tak dlouho, pak si na něj vzpomeňte. Ono bude stačit, když sem přijdou imigranti, nebo taky může přijít muslim a zaklepat u vás na dveře. Nebo jste už pravověrný muslim, pro jistotu dopředu? Každopádně byste se měl trošku vzdělat a pochopit, jak se má muslim správně chovat k nevěřícím. Nemusí k nám tedy ani přijít to hnutí BLM nebo nějaká ta obdoba.
   Konec konců, jestli máte nějaké to máslo na hlavě, může vám to všechno vzít i soud.

   Vymazat
  7. 15:16
   Jako bejvalej ofs, tiskař vám musím napsat, že peníze se na rotačce NETISKNOU!! Při tisku peněz je využito více tiskových technik, ale ono je vám asi jedno, jen když si přisadím v hloupostech na USA.!

   Vymazat
  8. 16:35
   A co děláte vy dnes proti migraci musulmanu k nám ( ona žádná není )
   , to, že žvaníte od klávesnice , tak to nám moc nepomuže.Pokud přijde musulman tak dostane kulí do palice,ale nemyslím, že k tomu někdy dojde!
   Žádné " máslo " na hlavě nemám, nikdo mě muj celkem slušný majetek nevezme, pujčku od banky na podnikání jsem dávno zaplatil a jiné nemám, já na rozdíl od vá su klidný, buďte taky klidný, nic se nejí tak horké!!

   Vymazat
  9. 9:47
   Empirie je matkou poznání, nic vám nebrání spolu s vašimi přáteli, strávit dovolenou v Calais. Po vašem návratu se těším na nový názor.

   Vymazat
 6. Je to náhoda, že na straně takových těch ne zrovna radostných událostí se s převahou objevují ženy? Což je díky dosud fungujícímu přechylování (které hodlají Piráti zrušit) dobře patrné?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Sama jsem žena a už dlouho biju do vlastních řad. Je spousta žen inteligentních, moudrých, které si určitě žádnou kritiku nezaslouží. Bohužel existuje kategorie žena aktivistka, navazující politička aktivistka. Vyskytuje se jich celosvětově čím dál víc.Jsou vidět všude kolem. Absolventky sociálních studií, fanatické ekoložky, fanatické novinářky, ženy, které vlastně neví,zda jsou ženy. Jsou studované, přesto omezené, bez znalostí souvislostí, bez logiky a se správně vymytými hlavičkami. Některé časem zmoudří, z jiných se stávají bezskrupulózní chamtivé bestie prahnoucí po moci. Kde zůstaly ty moudré, milující maminky?

   Vymazat
  2. 1:53 - moudrá slova, ženo.... kéž by vás bylo takových víc...

   Vymazat
  3. Kde zůstaly ty moudré, milující maminky?

   Zůstaly ve škole, která je zdeformovala. Studium jim prošlo buď přes lepší schopnost memorovat a nebo přes to "obvyklé" ... Zůstaly v rodinách, kde je rozmazlovaly, hýčkaly a dávaly jim vědomí převahy nad muži. Zůstaly za branami hranice kultury "televize", kteréžto všechny neustále křičí o právech žen, které se ale kupodivu žen týkají často jen z padesáti procent ...
   Já jako příslušník ohrožené "menšiny" - mužů, bych byl proto, aby nás EU dotovala z rozpočtu. :)

   Vymazat
 7. Paní spoluzakladatelce nacistické strany BLM, všem těm poblbnutým podporovatelům těchto fašistických bojůvek a zejména starostce Seattle, kteří hlásají, že na konci tohoto běsnění bude ráj na zemi bych chtěl připomenout slova rakouského filosofa K. R. Poppera: "Každému, kdo chtěl nastolit na zemi nebe se vždy a bez výjimky podařilo nastolit peklo.". Že vše už tady bylo. Židovské pogromy ve středověku, novověku i zcela nedávno měly stejné schéma a průběh. Hon na nepřátele té či oné Říše, třídní nepřátele, nepřátele socialistického či jiného zřízení, Křišťálová noc i stalinské čistky, islamistická zvěrstva - to vše má stejná hesla, stejné vznešené fráze a stejné konce. Utrpení a smrt. Válka v jakékoliv podobě - spravedlivá, dokonce i ta svatá nedělá lidi lepšími. Dělá je mrtvými. Výsledkem není katarze, očištění, ale zesurovění, zhrubnutí, touhu po pomstě. A to je vidět znovu v přímém přenosu. Jen doufám, že se to nepřelije k nám. Ministr vnitra politický pletichář a policejní prezident podělánek s generálskými lampasy. Veřejně nechávají ze svých lidí dělat hlupáky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veľmi dobre napísané.

   Vymazat
  2. Danny 23:27, mícháte dohromady příliš mnoho odposlouchaného, zůstáváte na povrchu problému. Zní to pěkně, ale nic k realitě světa to neříká. Jakou představu máte o cestách a prostředcích, kterými docházelo k tomu, čemu se říká pokrok? Jak se domníváte, že je reálné pokračovat? Moralitkami?

   Vymazat
  3. 10:19- ono je těžké jít do hloubky a nekoledovat si o paragraf. Proto nikdo nepublikuje, co mají společného periodicky se opakující pogromy. Zkuste rozebrat vládce peněz, moc jejich podzemí ve světě i jejich zvrhlost "očisty svého genofondu o méně úspěšné", když to tolik přidá na zisku při boření a obnově!

   Vymazat
  4. Pro 10:19 Každá doba měla svoje. A musíme prostředky vždy posuzovat z hlediska právě té doby. Ale my jsme už asi dále než v 19. století nebo v 30. letech století minulého. Válčit v dnešní době je dost riskantní nejen pro obě válčící strany, ale pro celé lidstvo. Tento prostředek, tak účinný a proto tak oblíbený v minulosti dnes prostě selhává. A ZHN už má kde kdo. A může je mít ještě více zemí nebo sil. Musíme najít jiný způsob prosazení se než vraždění. To je úkolem politiků. Ti špičkoví už si to uvědomují.

   Vymazat
 8. Dobrá zpráva:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020070912202732-prymula-americane-budou-v-bohumili-vyrabet-vakciny-proti-koronaviru-na-cechy-se-ale-mozna-nedostane/
  A na ty, co jsou si rovnější, se snad dostane...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. buďte rád, že se na Čechy nedostane, protože proti heterogennímu viru (kterým je Covid-19) jako prevence stejně nic fungovat nebude (genetička Peková), farmaceuti by se měli spíše zaměřit na léčení těch, kteří onemocněli a nevyvíjet něco, co bude k ničemu stejně jako před pár lety Tamiflu proti ptačí chřipce, po kterém dnes pes neštěkne a byl zlikvidován a náklady na vývoj a výrobu spláchnuty do kanalizace :-)

   Vymazat
  2. 11:20
   Vždyť jo, proto je to dobrá zpráva. A ti, kteří jsou si rovnější, jsou Čechy maximálně občanstvím, a americkou vakcínu zaslouží.

   Vymazat
  3. Tamiflu zlikvidovala umělá aféra kolem ptačí chřipky, u které však nikdy nebyl prokázán přímý přenos z člověka na člověka. Lidé si tehdy sháněli Tamiflu a brali ho preventivně, čímž byla účinnost tohoto virostatika zlikvidována - ořesně jako u antibiotik, která se psala jednu dobu i na rýmu. A máte pravdu v tom, že narychlo vyvinutá vakcína je dost nebezpečná, normální vývoj vakcíny probíhá několik let a musí se důkladně prověřovat z hlediska účinnosti i vedlejších účinků.

   Vymazat
 9. Lepší v Česku bezdomovcem, než v Americe policajtem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud neumite zabijet klekem na krk,tož lepe byti v Čechach bezdomovcem.

   Vymazat
  2. Klekem na krk z boku zabíjet??? Si děláš snad srandu!!! Každý odborník to potvrdí! Pokud šňupeš, bereš drogy, či jsi nemocný, ani tak Tě nemůže ohrozit! Pokud k tomu máš nyní populární virus, 5G síť a stres z placení falešnou bankovkou, kriminální minulost s výčitkami, že Tě konečně dostali, tak zemřeš sám...
   Jisto jistě to nebyla vražda, neboť ta musí být plánovaná, jak říká zákon...

   Vymazat
 10. Toto je skutečná tvář kapitalismu a všech ostatních režimů založených na soukromém vlastnictví výrobních prostředků bez pravidel a mantinelů. Toto je pravá tvář velkokapitálu a jeho fašismu a fašistů, kteří nastupují na scénu vždy, když kapitál není schopen řešit další vývoj společnosti, když se dostává do krizí, které není schopen řešit jinak než ještě větší krizí a válkou. Bez krizí a válek přijdou parazité o nakradené majetky a uzurpovanou moc. Je třeba nastavit mantinely a zbavit parazity nakradených majetků a uzurpované moci dřív, než oni zničí lidskou civilizaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je dobře, že je nás více, co to vidí... jen se obávám, že nás stále není dost... stádnost davo-elitářského stavu ohrožuje lidstvo jako takové

   Vymazat
 11. V sobotu prchejte i z Prahy, fetky budou mít rej v národní kulturní památce České republiky:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tuc-tuc-fet-a-chlast-V-centru-Prahy-probehne-technoparty-Az-uslysite-kde-to-bude-padnete-Neverili-nam-to-ani-poslanci-630076

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8;56
   30.let demokratů se nezapře, aneb Praha BYLA MATKOU MĚST!!!!! 😡

   Vymazat
  2. Amerika je zářný vzor právě pro pražskou kavárnu i pro satanského primátora. Proto je zcela logické, že když se dnes prchá z New Yorku, tak se bude časem prchat i z Prahy :-)

   Vymazat
  3. Zejména proto se zní bude prchat, neboť si Prahu zvolily nejčernější síly světa za svoje centrum...

   Vymazat
 12. Hm, ti demokrati zapomněli na přísahu když přebírají jakýkoliv úřad, si pletou na sebe opratku, vlastzrada je nejtěžší zločin v Americe.

  OdpovědětVymazat
 13. To je opravdu strašný Trump musí vyhrát a s tou lůzou zatočit právo a pořádek u nich neplatí.

  OdpovědětVymazat
 14. Líbat nohy vagabundům? Hloupost sluníčkářů dosahuje vrcholu, brzy struna praskne, obává se spisovatel Murín

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Libat-nohy-vagabundum-Hloupost-slunickaru-dosahuje-vrcholu-brzy-struna-praskne-obava-se-spisovatel-Murin-630055

  OdpovědětVymazat
 15. Přemýšlejme, jak takovéto a další skutečnosti ze života v USA dostat do povědomí široké veřejnosti. Žel (!!!) veřejnými sdělovacími prostředky je veřejnost neustále krmena domnělými klady této společnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. alespoň konečně vidíme zemi, ve které zvítězila pravda a láska :-)

   Vymazat
 16. Arménská diaspora v USA se prý dala do pohybu. Prodávají domy, byty, restaurace, obchody atd. Arméni jsou velmi citliví na nepřízeň osudu, kvůli které trpěli stovky let. Jsou ale příkladem i pro ostatní imigranty v USA. Nejzajímavější je skutečnost, že utíkají z "bohaté" Ameriky zpátky nejčastěji do chudé Arménie :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím, kolik je v USA Arménů, ale třeba Irů je tam 35 miliónů (Anglie je tam vyvážela jako "bílé" otroky ještě před negry z Afriky!). To by byla sranda, kdyby se jich pár miliónů vrátila do Irska, které má dnes jenom 4 milióny :-)

   Vymazat
  2. Amerika zalígrovala hranice, teď utečou asi jenom bohatí, co vlastní soukromá letadla.

   Vymazat
  3. Tak to si koupím armanak.

   Orinoko

   Vymazat
  4. 10:36, zpět do Arménie z USA po letech pobytu a s americkým občanstvím, přičemž se v Americe dopracovali k vlastní firmě a bydlení.... Tohle jste si právě vymyslel anebo čtete fakt hodně špatné zdroje. Zkuste něco, co je uvěřitelné.

   Vymazat
  5. 7:04 pro pravdu se zlobí pouze neinformovaný pitomeček :-)

   Vymazat
 17. Ozbrojená skupina černochů pochodovala v USA: „Černá síla! Černá láska!“

  http://svobodnenoviny.eu/ozbrojena-skupina-cernochu-pochodovala-v-usa-cerna-sila-cerna-laska/

  Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

  http://svobodnenoviny.eu/demonstranti-black-lives-matters-nejak-zapomneli-kdo-zrusil-otroctvi/

  P.C.Roberts: Tyhle protiamerické univerzity jsou pro nás mnohem větším nebezpečím než Putin a Čína

  http://svobodnenoviny.eu/p-c-roberts-tyhle-protiamericke-univerzity-jsou-pro-nas-mnohem-vetsim-nebezpecim-nez-putin-a-cina/

  OdpovědětVymazat
 18. Ivan David a Hynek Blažko hlasovali jako jediní z českých europoslanců proti podpoře BLM!
  Kéž by jim správná muška vydržela i v dalších hlasováních.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/17-ceskych-europoslancu-zvedlo-ruku-na-podporu-protestu-v-USA-a-proti-Trumpovi-Nektera-jmena-Klause-juniora-velmi-nemile-prekvapila-630169

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Europoslanci za SPD jako jediní hájí zájmy ČR.
   BLM je rasistické heslo, a ti europoslanci, kteří hlasovali na podporu BLM, i jejich voliči, by se měli jasně vyjádřit, na kterých životech jim tedy nezáleží!

   Vymazat
  2. 11:27, tak to by možná Davida a Blaška měli konečně za něco zavřít minimálně na 20 let. Třeba za § 403 Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Samozřejmě také zrušit tento blog a zajistit členy redakce, stejně tak dohledat totožnost souhlasících přispěvatelů do diskuse. Jednou se tak stane, protože progresivní agenda vítězí na všech frontách.

   Vymazat
  3. Hitler taky vítězil na všech frontách . Ale jen do určité chvíle.

   Vymazat
 19. V USA právě probíhá celoamerická kulturní revoluce, nápadně podobná té maoistické v Číně. Teď jde o to, jestli se v USA najde síla, která zabrání občanské válce a rozpadu země. V Číně se ta síla nakonec našla, ale o USA pochybuji, protože tuto zemi dnes řídí rozhádaná gerontokracie (viz strašidlo Pelosiová nebo senilní Biden). USA se asi shlédly v ruské komunistické nomenklatuře nad hrobem, která nechala rozpadnout SSSR :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vsechno co se ve svete deje, neni nahodou. Proto vase uvahy jsou zbytecne. USA potrebuji preformatovat, protoze se staly hrozbou lidstva a zemekoule (jejiho nerostneho bohatstvi).

   Vymazat
  2. Ze pry Rusove zijici v Praze hlasovali proti zmenam ustavy, liboval si komentator v Cro. A tedy ze nesouhlasi i s Putinem. Nedodal proc. Nova Ustava vylucuje Rusy z dvojitym obcanstvim z politickych a jinych funkci v Rusku! Ti jsou Rusku nejvice nebezpecni, protoze uplaceni a vychovani k diverzi.
   Rusko nemohou znicit vojensky a tak to zkouseji zevnitr. Trump povolil 3.8 miliard $ na destabilizaci Ruska. S temi penezi si vsechny koupite v Rusku i v zahranici! Hrozne nebezpecne!

   Vymazat
  3. To je jenom dobre. Za sve zlociny musi kazdy zaplatit. Ne u nejakeho posledniho soudu, to jsou vymysly flandaku.

   Vymazat
  4. 14:37 ruští emigranti přece museli hlasovat proti změnám, protože ústava dnes nerozlišuje, jestli pláchli do Prahy nebo do Washingtonu. V obou případech se ke státní službě v Rusku už nikdy nedostanou. Natožpak v Česku nebo ve Washingtonu, že? Prostě jsou odepsaní tam i tam a musí je to s.át :-)

   Vymazat
  5. 14:37 ať z Ukrajiny, nebo z Ruska, utíkala do Česka pouze problematická spodina, která si sice nahrabala prachy na úkor svých bližních, ale dále na západ s nimi nemohla, aby nemusela prokazovat původ těchto peněz. Na západě by o ně mohla lehce přijít, mnohdy i s kejhákem. To zatím v ČR nehrozí, tady vděčně přijmou jakéhokoliv ruského mafiána a ukrajinského banderovce! Po mrtvých mafiánech Praha přejmenuje klidně i náměstí :-)

   Vymazat
  6. 11:28
   Jeje, to mě nenapadlo, ale budou jim asi chybět rudé knížky.

   Vymazat
 20. Jelikož cesta do pekel je dobrými úmysly dlážděná, musíme tu naši, ještě nedorostou, demokracii bránit. Když ji necháme utopit v bezbřehém libarslismu tak skončíme ve fašismu. Nemáme právo podávat ruku tam, kde nám ji utrhnout i s ramenem. Když to dnes nezvládneme, tak zítra po dláždění pojedou tanky a poteče krev. To si snad většina z nás nepřejeme. Prosím nenechte se hecovat a chválit za masové pochody. Revoluce byly vždy zneužity.

  OdpovědětVymazat
 21. V Emerice se to vyviji slibne i pro nas. Kdyz padne kolonizator nebudou kolonie se bat svrhnout okovy Deep Statu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:28 s vyjímkou pražských posluhujících loutek, ty jinak nemohou přežít

   Vymazat
  2. 11:28 Nevím jestli je to kulturní revoluce, ale jedno je zřejmé, celosvětový vyžírka, kde žije pouze 5% obyvatelstva zeměkoule, který spotřebovává 50% planetárních energetických zdrojů a produkuje 40% světového odpadu, tak takový vyžírka musí být převychován po dobrém, či po zlém. A kdyby ten vyžírka zmizel z povrchu planety Země, tak si oddychne celý svět!

   Vymazat
  3. No, nevidím to moc růžově, vedle migrantů z Afriky možná přibudou i z Ameriky.

   Vymazat
  4. 23:46, chtělo by to nepřehánět a jít se vyspat po těžkém dni.

   Vymazat
  5. 23:46 copak si myslíte, že ruský pas dostal jenom Steven Seagal? Do Ruska zdrhají i zcela obyčejní Američané, ale v ČT vám to neukážou :-)

   Vymazat
 22. Dneska v noci se mi zdalo, že mám mindu. Probudil jsem se , a ona to byla pravda.
  Mam kamarady,. Kteří tvrdi, že ženské mají také pero. Akorát , že dovnitr. Já jsem svým vnitřním zrakem například ve svém těle našel malé kozicky. Poslouchal jsem přitom vnitřním uchem bezducheho blba, jak mi tvrdil , že je Hermes Trismegistos.
  Ale já myslim, že to byl jen erda jednokulcak.
  Máme , co jsme chteli?
  Brusele všech zemi sveta, vylizte si p@del!
  My tady máme pořád svoji přirozenou diru.

  Orinoko

  OdpovědětVymazat
 23. Příště si berte méně prášků. Procházka před spaním dělá divy.

  OdpovědětVymazat
 24. 23:43 procházka před spaním? Jistě. To by ovšem nesměla být nebezpečná. Na ochranku nemám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5:46
   Neboj, klíďo brďo jdi, fešná baba nejsi a dnes se krade jinde a jinak.

   Vymazat
 25. V každé společnosti je srovnatelný podíl magorů, blbců, lidí průměrně inteligentních, nadprůměrně inteligentních i géniů. Ale úroveň vyspělosti společnosti je daná tím, která z oněch kategorií vládne. Není těžké uhodnout, kdo se ujímá vlády nad západem, včetně USA. Tady to nedopadne dobře. Tady žádné volby už nic nezmění. A ty, kteří věří v opak upřímně lituji. Setkání s realitou bývá zpravidla hodně nepříjemné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To věděl už J.Werich, co je srážka s bkbcem,..

   Vymazat
 26. Pro ODS a STOP 09: to není hoax, to vše je skutečná skutečnost. USA se hroutí....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. těm debilů to ale nevadí, budou vám cpát před oči Ameriku i nadále jako vzor zářných zítřků. Co byste ale chtěl od takového prázdného tlachala Fialy nebo od absolutní mimoňky Pekarové, nebo od jejího stínu, parlamentního tlučhuby Kalouska von Tulemore :-)

   Vymazat
 27. Ač nerad, musím polemizovat s vaší radostí z pádu Ameriky, prozradím vám tajemství, svět je tak provázán, že na Titaniku sedíme s nimi. Nejsem zrovna amifil, ale jen realista.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA se neztratí i kdyby padla jejich vláda. Ale bude trvat dlouho než se situace v této zemi "znormalizuje", bude-li tam vláda kompetentní a nebude podléhat vojensko-průmyslovým a finančním korporacím. Je bohužel otázkou, kdo v USA takovou vládu zvolí?

   Vymazat
 28. Nebude-li napnelismus, nebude ní cukatury...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.