Reklama

úterý 21. července 2020

Proč Babiš tancuje jak Merkelová píská?

Martin Kunštek

21. 7. 2020
Před parlamentními volbami se předseda ANO Andrej Babiš smál tehdejšímu premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD), že na jednání Evropské rady mlčí, protože neumí anglicky. Dnešní premiér Babiš sice anglicky umí, ale je to stejné, jako za Sobotky. Před Evropskou radou si je předvolá nebo mu zatelefonuje Angela Merkelová a řekne mu „SCHNAUZE ANDREJ!!!!!!“. A Babiš tu hubu drží, protože dobře ví, co by se stalo, kdyby na jednání Rady řekl něco, co by se říšské kancléřce nelíbilo. 
Ta by zvedla telefon, zavolala by spolkovému ministru zemědělství, aby vyškrtl hnojiva a postřiky vyráběné firmou Agrofert Deutschland ze seznamu látek, jež smějí používat zemědělci, kteří od německé vlády dostávají národní dotace.

Takhle Babišovi zůstaly kšefty v Německu a on výměnou za to souhlasil, že Češi budou do rozpočtu EU platit více než z něj dostanou. A že se formou nových daní placených přímo do Bruselu všichni Češi složí na zaplacení dluhů EU, které vzniknou kvůli dotacím elektromobilů, 5G mobilním sítím a kvůli tomu, že Itálie a Španělsko neodešly včas z Eurozóny. Takže si celá EU musí půjčit, aby jim mohla půjčit.

Proto, aby italské firmy a španělské firmy polostátní firmy mohly rozkrást německé, francouzská a holandské banky. Dotace Agrofertu, majetek Němcům a dluhy a daně Čechům. Tohle dnes ráno podepsal premiér Babiš v Bruselu.

83 komentářů :

 1. Přestaňte radit Babišovi a dívejte se, co dělá, jaké má výsledky! Naivní trotlové, podívejte se co proti němu stojí. Když do něho budete rejpat, tak nastoupí Kalousek, Fiala, Pyjráti a uvidíte, co se bude dít!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechceme ani Babiše ani ty vaše pyjaty, atd. Chceme ve vládě lidi s mozkem, nezkorumpovanea ty kteří jsou pro přímou demokracii a referenda o zásadních udalostech pro naši zemi. Takže jako jedini kteří toto mají v peogramu a to SPD.

   Vymazat
  2. Nejsem právě z těch, co chodí vyřvávat na náměstí proti Babišovi, ale tohle je docela ostudné. Ano, Babiš má svou Achillovu patu v existenci fabrik v Německu a pokud ho Angela nebo kdokoliv jiný odstaví, bude ho to stát miliardy EUR. Takový vlastenec zase není, aby se obětoval pro nějaké Čechy. Jsou zde ještě dvě strany, které podobné problémy nemají a nezpronevěřily miliardy - komunisté a SPD. Piráti už se zařadili mezi osvědčené podrazáky. Minimálně jejich řádění v Praze napovídá, co dokážou, pokud se dostanou k moci v celém Česku. Jestli tyto jednoduché souvislosti český volič nepochopí, zaplatí to ze své vlastní peněženky. (Bohužel mám obavu, že nepochopí)

   Vymazat
  3. Ti kobliháři musí být mírně řečeno přihlouplí, když věří takové lži, že miliardářem se stane slušný člověk a ne zloděj jak se děje ve 100% !!
   V kapitalizmu vládnou oligarchové a u nás si politiky nemusí kupovat, když dokonce podrazák a oligarcha dělá premiéra !!

   Vymazat
  4. 23:50
   S tím SPD to myslíte vážně do vlády????? Pomalu nikdo z nich nemá vysokoškolské vzdělání, už jen poslouchat Okamuru je utrpení. Nic jiného než stále se opakující stejné bláboly, jak kolovrátek.Lidé mají rozum a nikdy nic takové nedopustí!!!

   Vymazat
  5. Díky za nabídku na komunisty. Ale mám pocit, že to tu už někdy bylo ... No ano! V minulém století. A naštěstí to tam skončilo.
   Mám stále nepříjemnější pocit, že sem na stránky chodí víc milovníků diktatury než té od SPD propagované přímé demokracie!

   Vymazat
  6. Pane TOTO-v Čechách nejsou voliči, zde jsou jen vůliči a to od slova VŮL, nikoli vůle a tak se nedivte těm výsledkům...

   Vymazat
  7. Nejásám s mávátkem, mám EU v kategorii za zenitem, ale momentálně všem kritikům vzkazuji - máte někoho lepšího jako kandidáta na premiéra ?

   Vymazat
  8. Nejste podnikatel, nevite nic o podnikani. Nechte Babise na pokoji. Chcete tam Sobotku kejvala co neumel spitnout v cizi reci?

   Vymazat
  9. Metody tajných služeb využívané k rozvracení vlasteneckých scén v EU

   http://svobodnenoviny.eu/metody-tajnych-sluzeb-vyuzivane-k-rozvraceni-v
   lasteneckych-scen-v-eu/

   Vymazat
  10. Toto z 1:49 má pravdu. Už jste zapomněli? Merkel zavolala: Komunisté nám nevadí, ale SPD NE!
   Babiš: Vnitro ČSSD nedám! Dal a rád...
   Pro milovníky Andreje Babiše více zde:

   http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/10364-padouch-nebo-hrdina-my-jsme-jedna-rodina

   http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/10657-k-cemu-jsou-vlastne-volby

   Vymazat
  11. Nevim co stoji proti Bsbisovi,ale vim,ze je zlodej dotaci z eu.Pokud nekdo obhajuje Babise,mel by litovat i lichvare Kellnera.

   Vymazat
  12. kolokol 8:54
   vůbec nechápete situaci...kdyby existoval "bejvalej systém a RVHP"...tak by jsme byli ušetřený pádu do ekonomický a s tím existenční hajzldíry do kterého padáme.

   Vymazat
  13. 8:50 Co rýpete do SPD tam jsou chytří lidé a hlavně vlastenci. Pan Okamura by byl skvělí premiér. A bakšiš je také váš člověk jen ho nenávidí že vyhnal havloidy z vlády a funkcí. Jen ať zkusí sem pustit slimáky nebo dát stát germánům tak dopadne jak kraďousek.

   Vymazat
  14. 11:04:Zatímco Češi mlátí antiruskou slámu, Berlín a Paříž si mnou ruce. Strejček odhalil podstatu bruselského diktátu

   https://cz.sputniknews.com/politika/2020072212255546-zatimco-cesi-mlati-antiruskou-slamu-berlin-a-pariz-si-mnou-ruce-strejcek-odhalil-podstatu/

   Vymazat
  15. Jediná SPD nás může vyvést z chomoutu pod názvem EU, ostatní prohloubí jen naši roli kolonie. Babiš pro své kšefty v Německu o které nechce přijít, Piráti, ODS, KDU a další z dement bloku pro vlastní profit, který jim přijde z EU. Vsadím se, že kdyby SPD vyhrála volby dopadne to jako v Itálii. Najednou se největší nepřátelé, na jedné straně Babiš, na druhé celý dement blok spojí do jednoho šiku za blaho EU.

   Vymazat
 2. To není žádná novinka AB má v Německu byznys a tak musí šlapat brázdu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chlapa, který postaví v Německu fabriku a ta funguje, před ním je třeba chodit v předklonu. Co měl Babiš naposledy jednání v EU, tak z něho šmejdi radost neměli. Řeknun to hodně slušně, ten článek není pravdivý, zřejmě autor nahradil pana Kollera.

   Vymazat
  2. Anonymní22. července 2020 0:16
   Něco takového mohl říci řetízek a Vůl mohl mlčet a táhnout.
   Václav

   Vymazat
 3. Bohužel, drtivá porážka České republiky. Naše deseti milionová země dostane něco přes 35 miliard euro a pětimilionové Slovensko dostane 40 miliard euro.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to zase nedopadlo podle vašich přání vašnosto (23:22). Ten váš nesmyslný a nekonečný hon na Babiše, nakonec ze mne udělá voliče ANO. Potom se nedivte co je dementů, kteří ho volí. Dnes mi docela naštvali Tělíčka se Sašou Vondrou v TV. Za Teličkou je jen brázda špatně vyjednnaných přístupovÿch podmínek do EU a za Vondrou krom ostudy spojené s bombardováním Bělehradu i útrata za PromoPro. Ti hoši, by měli mlčet a chodit po špičkách v kanálech a ne si brát na soudce.

   Vymazat
  2. Jj, to je chytrý, volit eurobabiše kvůli honu.

   Vymazat
  3. 0.33 - nemusím premiéra Babiše, ale musím přiznat, že co on udělal pro ČR, to se za všech předchozích vlád nepovedlo.

   A něco do pranice:
   Divák už nebude chtít platit? Kauza „Železný a bůhvíproč Ludvík Svoboda”: Stížnost. A krok proti redaktorům ČT
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Divak-uz-nebude-chtit-platit-Kauza-Zelezny-a-buhviproc-Ludvik-Svoboda-Stiznost-A-krok-proti-redaktorum-CT-631293

   Další když Bendové odsuzují Žižku, dle nich byl lapka a dle mého jsou a byli Bendové jen vyžírkové.

   Kdo si neváží svých dějin je jen podržtaška a přizdisráč. Tak to říkával můj velitel a vždy měl nnakonec pravdu.

   Vymazat
  4. Mýlíte se, nikdo nic nedostane. Vše, co obdrží formou grantu bude muset splatit vč.ůroků. V případě, že některé státy nebudou splácet, zaplatí i za ně... !

   Vymazat
  5. 0:33-ty jeden dovedo, co po sedmi letech vládnutí zloděje a podvodníka Babiše ses stal jeho voličem, kohopak jsi volil, nebo spíš "vůlil" od slova nikoli vůle nýbrž vůl, dodeť ??!!

   Vymazat
  6. Pane, Vy "vůlíte" stále ty zlodějské a korupční zrádce,
   co rozdali republiku? To se máte čím chlubit.
   A vy, 23.50 jste ignorant až na půdu. Možná, že panu Okamurovi nerozumíte co stále říká. Chce to pro vás ještě nějaký čas. To víte. Vlastně nevíte.

   Vymazat
  7. Anonymní22. července 2020 0:33
   „Ten váš nesmyslný a nekonečný hon na Babiše, nakonec ze mne udělá voliče ANO. Potom se nedivte co je dementů, kteří ho volí.“
   To, že se také blížíte dementnosti, nám nemusíte sdělovat, je to patrné z celého Vašeho příspěvku. Ten Telička je Andrejův člověk. Stejně jako Jourová a Charanzová. Zdá se, že ANO2011 je líhní EUrofunkcionářů. Chudák předseda Andrej, který v tom musí existovat. Volme SPD. P.K.

   Vymazat
  8. 9:18 To není pravda. Viz výsledek:
   750 miliard eur, 20 bilionů korun, 4 % HDP Evropské unie. To je krátká bilance schváleného „Fondu obnovy EU“. Z toho 390 miliard eur budou dotace, 360 pak půjčky členským zemím.

   Vymazat
  9. Zde - doveda, blížící se dementnostj - děkuji za všechny vaše oslovení.
   Jenom mi uniklo, jaké řešení, krom demise premiéra navrhujete. Nemusíte se zdržovat s analýzou mého duševního zdraví, ale těším se na vaše návrhy. Váš spoluobčan 0:33.

   Vymazat
  10. Anonymní22. července 2020 20:19
   Vy prostě nezklamete. Tu analýzu jste provedl sám, já se s ní zdržovat nemusel. A návrh toho řešení, je v poslední větě (mého příspěvku 13:24). P.K.

   Vymazat
 4. Mlčení se považuje za souhlas a pokud ob(v)čané ČR mlčí
  znamená to, že jsou rádi, že mohou
  -elektromobily,
  -5G mobilní sítě,
  -fotovoltaické elektrárny,
  -digitální vysílání(koupě nového TV,či set top boxu) -a jiné "životní nezbytnosti",
  finančně podpořit a jsou hrdí na to,že mají takovou schopnou vládu, která jim pro to zajistí ty nejlepší podmínky.
  Káže vodu a pije víno - jak příznačné přísloví pro dnešní politiky, co dělají z lidí novodobé otroky.

  OdpovědětVymazat
 5. AB má jstě rád slovenskou skupinu Horkýže slíže, která má, pro něj inspirativní skladbu s textem

  Máme slávu, máme vavríny, hlavne tie vavríny, hlavne tie vavríny,
  lebo hlásáme ľuďom samé kraviny, totálne kraviny, totálne kraviny.

  Máme zisky, máme predaje a dobré predaje, a dobré predaje,
  a ja sa vlastne pýtam, čím to je, sa pýtam čím, to je.

  My máme silný mandát jak hovado,
  každému táráme celý deň od rána
  a potom všetci zblbnutý nad radom,
  dokola naj naj, na na na, na na na.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:17
   Nějak se tady rozmáhají verše, já mám taky něco "kvalitního".
   Myslíš na chrabré krasnoarmějce
   celá ta léta myslíš na ně
   veselé jako kvitek na tubetějce
   patříte spolu k jedné straně
   ty pujdeš navždy s nimi odhodlaně
   patříte navždy k stejné straně
   ta jistota je mocnější jak zbraně
   ty viš to ty to víš
   ty vděčně myslíš na ně
   Památka na socialistickou školu.

   Vymazat
  2. 10:14 Také něco mám:

   Kdo je tady pánem?
   Kdo tady velí?
   Komisař rudý,
   rozkročen v zelí.

   Vymazat
 6. Chtěli jste do Evropy,do Evropské unie?Chtěli jste do NATO?Chtěli jste Havla na Hradě?Řvaji jste na Václaváku Havel na Hrad?Tak nepiskujte,ohněte hřbet a makat!!!Socík se vám nelíbil,bylo málo šlechty a multimilionářů,teď je tu máte

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, přesně tak, hovádka chtěla vést stát jako soukromou firmu, tak to mají...
   Volit chazarského zdivočelého hokynáře a jeho partaj můžou jen tupci v Čechách a na zubožené a mentálně retardované Ukrajině...
   Merklová si s tím šaškem, ale i s celým tím Českem vytírá nejen řitní otvor, ale i tu svojí vypelichanou hrmu...
   Babiš není žádnou opozicí "debilbloku", to by jste už mohli konečně pochopit, jediné, v čem si nerozumí a co u něj kritizují, je jeho industriální impérium, dnes přicuclé na stát a jeho instituce-počátek korporátního fašismu u nás, zásluhou idiotů, co volí Babiše a jeho ANO !!
   Babiš je jen nevypočitatelný populista a vypočítavý takový ten Jánošík naruby, ideální komsomolec budování NWO pod sionistickou vládou!!!
   Autor článku má pravdu!!!

   Vymazat
  2. ...jak trefné a výstižné...kdo je nepoučitelný ten musí trpět.....to se týče celého národa. Nepamatujeme si vlastní dějiny...pak jsme je povinni zopakovat...jen víc poteče krve.

   Vymazat
  3. Pane, lidi byli podvedeni mocenskou hrou zradcu SSSR a hegemona USA, kteri nas zavlekli tam kde jsme. Plysak byl puc v rezii sovetskych a US tajnych sluzeb. Od plysaku se zde v mediich jenom lze a pomlouvaji se prezident, premier, hnuti ANO a cela vlada. To se deje jenom v Cesku a USA. A nemuzeme s tim nic udelat. Nejsme suverenni zemi, jak si naiva komentator predstavuje a aosocuje Babise a vladu.

   Vymazat
  4. Přátelé, co nadáváte na Bábu. Dobrá, já vám věřím, ale kdo místo něj. Hlavně ne Kalda, Fiala, a další profláklá jména.Čekám na odpověď a návrhy................

   Vymazat
 7. Koblihy nikdy nepochopí, že Babiš a EU jedno jsou. Pořád si budou myslet, že je tam za rebela. On ale je ještě jeden důvod, kromě Agrofert Deutschland, proč nevyjednal nic. Neumí vyjednávat, když není po jeho, sklouzne do hysterie a partner si ho povodí jak jezevčíka.
  Že koblihám není divné, proč zákon o referendu není vůbec na obzoru.

  OdpovědětVymazat
 8. Já nepropiskuji. Ale pysk držet nebudu. Chcete se pobavit? Běžte na film Havel. To je mimořádná hlína. Bude třeba natočit něco o eurosojuzu. Třeba s názvem - Jak pravda a láska do prd@le došly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:01
   Hlupák film neviděl, ale kecu plnou hubu.
   Jen díky takovým jako vy, ta pravda a láska kolabuje!!

   Vymazat
 9. AB se bojí o své podniky v Německu a tak skáče jak Merkelová píská. Neobhajoval ani svá předchozí tvrzení o tom, že zelená politika je pro ČR nesmysl. Přitom je na příkladu Polska a Maďarska vidět, že kdo se drží svých názorů a neotáčí se jako korouhvička ve větru, tak ten v rámci možností může něčeho dosáhnout. AB však ničeho nedosáhl. Je to na jeho odstoupení z politiky. Ať to zkusí někdo jiný. Nejlepší by byly předčasné volby do PSP, protože až skončí program Antivir, tak zde bude masová nezaměstnanost, jako v USA.
  Podpora elektromobilů a jiných "zelených" nesmyslů nás nezachrání!

  OdpovědětVymazat
 10. AB dokázal, že vůbec nechtěl hájit zájmy ČR. Protože na tomto jednání nebylo vůbec důležité, zda hájí seriozní zájem. Nejdůležitější bylo vytrvat v hájení svého návrhu. Čas byl na straně AB, ale on se zjevně chtěl zalíbit Merkelové. Vždyť se vůbec nemuseli dohodnout na probíhajícím jednání. Určitě by předseda Rady EU svolal další. AB není dobrý psycholog a nechápu jak mohl být úspěšný podnikatel?

  OdpovědětVymazat
 11. A ještě je nutno dodat, že Česko by mělo přijmout alespoň 10 tisíc sirotků a následně i jejich rodiny, což by v konečném výsledku mělo činit cca 500 tisíc příbuzných, všem jim pak umožnit pohodlný život. Slovensko jde příkladem a už přijalo prvních pět tisíc těchto zcela opuštěných ubožátek
  , kterým již slíbilo přivést i jejich taťku, mamčy, dvanáct sourozenců s rodinami, tetky, strejce s rodinami, dědy, babči, spolužáky a další potřebné příbuzné, ale hlavně jejich manželky a případné dětičky, aby se snížil jejich smutek a stres z toho, že jsou na světě úplně sami a aby mohli začít žít normální život, například studovat v evropských madrásách znalost Koránu, neboť k životu člověka již nic dalšího netřeba.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:00
   Proč neustále čtu nesmysly, že se k nám budou lifrovat utečenci, vy tady nějaké snad vidíte, někdo sem nějaké poslal ?? Tohle už čtu několik roku a nikoho sem nikdo neposílá. Umíte si vubec představit jak by tohle fungovalo??? 500 tisíc lidí narvat k nám?? Proč vubec píšete ty vaše nesmysly??? Pokud by na naše uzemí vjel jen jeden autobus s uprchlíky, okamžitě by zasáhla policie, armáda. Jen tupě žvaníte a lžete, na Slovensku nikdo nikoho NEPŘIJAL. Asi volič stb, pardon, SPD!!

   Vymazat
  2. 15:59
   - Ano, lidé vidí, že se v některých lokalitách najednou objevují islámští migranti, takže lžeš.
   Kromě toho je známo, že jsme nějaké přijali, viz kauza kravín ap.
   - Snaží se je sem tvrdě lifrovat EU, neziskovky, pan Rozumek a podobní šmejdi, takže tvoje druhá lež.
   - Babiš zatím pokusy EU odmítl, ale nedávno Německo znovu vyhrožovalo, že nás DONUTÍ je přijmout, takže opět lžeš, blbečku.
   - Napoprvé jich určitě nepřijde půl milionu, ale číslo se bude postupně zvětšovat, rozhodně to nebudou stovky ani tisíce, takže tvoje čtvrtá lež.
   - Kromě toho, když dostanou azyl v Německu, mohou si klidně jet sem, tak jako ten, co znásilnil tu holku. Kdo tupě žvaní a lže, jsi ty, elfíku, a tobě podobní nedouci.

   Ale soucítím s tebou, elfíku, že ta migrantská veš neznásilnila tebe a neobohatila tě, chudinko. Je to velká nespravedlnost, že? Prober to s panem Jandou z Evropských hovnot, on ti určitě pomůže, je na tyto věci odborník.

   Vymazat
 12. Nejsem babišovec, ale proč autor článku LŽE??? Do rozpočtu platíme podstatně méně než dostáváme, každý rok o 75 miliard dostaneme více a jak bylo řečeno, každý stát si zaplatí pouze to co si pujčí, nikdo nebude platit dluhy za druhé, o tom se vubec nemluví
  A druhý nesmys, chtěl bych vidět Němce,Francouze jak si nechají od Italu a Španělu rozkrást banky. Tohle je zase článek, jen lež a co nejvíce pomluvit EU, zase jen oblbování lidí!! .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se od počátku R. 2021 změní. Dle vyjednanych podmínek budeme čistými plátci. A ještě si dobrovolně necháme zlikvidovat průmysl a energetiku. Za to si podle povolené o rámce vybudujeme v lepším případě výrobu navazující na elektromobily a solární panely. Vše se projeví na snížení naší životní úrovně.

   Vymazat
  2. Anonymní22. července 2020 9:04
   „každý stát si zaplatí pouze to co si pujčí, nikdo nebude platit dluhy za druhé, o tom se vubec nemluví“
   Už jste někdy slyšel o Fondu obnovy? Ten byl právě schválen. EU si půjčí u bank peníze, za které budou všechny státy EU ručit. A EU bude dělat politiku, komu jaké peníze daruje a komu jaké peníze půjčí. Splácet to budeme i s úroky všichni, ať už z toho nějaké Euro uvidíme, či nikoliv.

   „A druhý nesmys, chtěl bych vidět Němce,Francouze jak si nechají od Italu a Španělu rozkrást banky.“
   Proč by si je měli nechat rozkrást? V Řecku již ukázali, jak se to dělá. Dlužník na splátky úroků, prostě bankám odevzdá prosperující aktiva, která ještě vlastní. V tom Řecku to byly letiště, přístavy a příkazy, že musí své občany více držet u huby.

   Do tohoto svrabu nás dostal AB. Tedy on se demokraticky podřídil parlamentní většině ANO, ČSSD a KSČM. Volme SPD. P.K.

   Vymazat
  3. 5.04 - a kolik peněz utíká za firmy, kde vládnou Němci?

   Pořád čtu, jak nás vybrakoval Rus, ale jak nás zlikvidovala "svoboda a demokracie" a jak neustále obdivujeme Izrael. Dnes dokonce viděl, jak v Izraeli stříkají "demo" vodu na protestující. Je otázkou času, bude to v ČR také. Je tady skupina politiků, kteří tento styl politiky obdivují.
   Brzy budou volby a moc se budeme divit.

   Vymazat
 13. 0:17
  I za cenu některých obtíží s EU,se dnešní doba nedá srovnat s tím vašim nefunkčním, zaostalým " socíkem". Jen naprostý zoufalec jako vy, muže tu dobu obhajovat!
  Nejsem si v dnešní době vědom ohnutého hřbetu, což se nedá říct o době před r.89, tam byl 40 let onutý hřbet až k zemi, díky tomu vašemu " socíku".

  OdpovědětVymazat
 14. A doufat ve vítězství pravdy a lásky kde neviditelná ruka trhu všechno vyřeší nejlépe. Volit nechoďte stačí státní aparát, jeho rodinní příslušníci a přátelé. Pár zoufalců co volí ostatní kompars to nezmění. Starý negramotný blbec.

  OdpovědětVymazat
 15. To jsou otázky! "Proč Babiš tancuje jak Merkelová píská?"
  Protože z toho má a z oposice ni nemá. Nemáte nějaké obtížnější otázky?

  OdpovědětVymazat
 16. Proc by netancoval jak piska? Pata kolona chce aby cesky premier tancoval jak Nemecko piska, jeste mu budou do rytmu tleskat. Takze tu a tam to nekdo zkritizuje, ale tupi Chvilkari, CT a debilblok kvuli tomu do neho nepujdou. Je naprosto v klidu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:23
   Trochu vás opravím, PÁTÁ kolona nejsou vámi popsaní chvilkaři, ani ČT, ani opoziční blok, ale vy, bojovníci proti EU, NATO, miláčci Ruska, to vy jste ta pátá KOLONA, neustále okopávající dnešní opozici,pomluvy Západu, vychvalování ruska, co by jste chtěl, asi jako před r.89, všichni držet hubu a krok co. Zapomaňte!!

   Vymazat
 17. Porazili nás naším zatažením do EU.
  Nyní pouze sklízíme ovoce práce našich politických špiček a naší vlastní hlouposti. V mém případě hlouposti sousedů, ode mě souhlas nikdy nedostali. :-)
  Není se čemu divit, stačí se zamyslet kdo jak silnou má ekonomickou pozici a rychle musí vystřízlivět každý eurounijní hujer, pokud zrovna nemačká výplatní pásku proevropské neziskovky.
  Za peníze lze prodat duši, morálku i část těla ..... a přitom hodnoty vytváří pouze lidská práce, ne peníze. Skutečnou hodnotou a potěšením je pohladit vlastníma rukama zhotovení dílko, dílo či předmět. Pokroucenému vidění světa propadá spousta z nás úplně stejně, jako v temném středověku při upalování čarodějnic. Majetek movitých čarodějnic církvi ani feudálům nesmrděl.
  Brrr .... až mrazí v zádech při pomyšlení, jak málo stačí k nápravě a jak malá skupina cvičí s milióny .. vlastně bezduchých ... Jako celek se chováme jako živí mrtví ...
  ABC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:25
   Pokud jste mrtvej vy z politiky EU, tak vám není pomoci.Nikdo nás neporazil. Já jsem naopak hodně živej a vždy EU dám svuj hlas.
   V čem vám vadí a omezuje EU?. Mě v ničem, naopak, čerpal jsem díky EU dotace a tím jsem dal práci mnoha lidem kteří ve firmě pracují do dnes min. 8 let. Mě v zádech nemrazí, jezdíval jsem často na Západ a pokud jste něčeho dosáhl, tak vás místní berou za rovnoceného partnera, ale vy si budete stěžovat věčně, známej kolorit Českých uplakánku, docela vám vaš brekot přeji!!!!

   Vymazat
  2. 15:21-nepředpokládám, že by ABC reagoval na Vaši stupiditu. ...vlastně bezduchých...
   Svým způsobem jste "malý Babiš" který velkému závidí.
   Vaše životnost tedy závisí na dotacích a EU. Až nebude nebo bude žádat po Vás daně pro ty druhé, to bude řevu, viďte?

   Vymazat
  3. 15:21 : Až vám finančák vyměří zelenou evropskou daň, až vám přijde jednou za rok složenka na "solidární platbu" za zkrachovalou Itálii a ž vám přijde příkaz k úhradě příspěvku na ubytování 500 migrantů ve vašem městě, tak poznáte, jak jste se s tou EU spletl...

   Vymazat
  4. ...to né on, ten podnikateklskej samolibej trouba dal za pomoci těch EU dotací práci 8 lidem, ale daňoví poplatníci přes povinné odvody pro tu idiotskou EU drží nad vodou to jeho blbé podnikání, šmejdovi jednomu!!!

   Vymazat
 18. I ty odsouhlasené peníze na granty nebudou země EU schopny vyčerpat, protože jsou vázány na schválené projekty Komisí EU, Radou EU a to v šibeničním termínu r. 2021 až 2022.
  Tak naše účast v takovém opticky velkém projektu se jeví v rozporu s ekonomickými zájmy nás i všech zemí EU. My jako něco obdržíme, ale ve skutečnosti více EU odešleme k úhradě dluhu ostatních členských zemí. A efekty u nás realizovaných projektů nebudou adekvátní vloženým prostředkům. Asi jako cyklostezky a podobné již realizované projekty u nás.

  OdpovědětVymazat
 19. To není jen přání Babiše ale všech lepšolidí v ČR co bude s námi je je jim srdečně jedno.

  OdpovědětVymazat
 20. Pane Kunsteku, slovutny komentatore!
  Asi Vam nedoslo, kde zijete! V kolonii USA a EU. Nejsme suverenni zeme, aby premier mohl reagovat tak, jak vy si to naivne prejete. Na komentatora jste se pasoval sam? Kolik vzdelani mate v ruksaku? Asi moc ne...

  OdpovědětVymazat
 21. Naprosto demagogicky zaver clanku tohoto komentatora diskvalifikuje a dela ostudu tomuto portalu. Neni prece na ctenarich, aby takovehle sracky uvadeli na spravnou miru!

  OdpovědětVymazat
 22. Jeden z vás lže nebo mlží pane Kunšteku. Neomlouvám Babiše, jedná jak umí a jak mu dovoluje situace. Dovolím si tedy osobní otázky. Jste pro vystoupení z EU, NATO a celé struktury našeho regionu? Pokud ano, jakou nabízíte variantu bez otřesu hospodářského a politického? Podotýkám, že já jsem pro ale nemám politickou zodpovědnost. Zdá se mi, že Vy také, čímž se "přifařujete" k opozici nebo aktivistům.

  Až mi nabídnete možné varianty, nabídnu Vám moji volbu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle bez otřesu v reálu nepůjde nikdy.

   Vymazat
 23. EU byl megapodvod! Naprosto něco jiného, než jsme si při vstupu představovali. Za oponou krásných keců byly bezohledné predátorské cíle. V první řadě to byla likvidace našeho domácího trhu a jeho ovládnutí německými řetězci. O živobytí tehdy přišly desítky tisíc lidí žijících z obchodních marží, které teď jdou do Německa. Na toto téma jsem nečetl jediný článek, jedinou práci, která by to fundovaně zpracovala, nebo byť jen reflektovala. Češi z německého řetězcového blitzkriegu oněměli.
  Co horšího, veškerá legislativa, kterou pod diktátem EU přijímáme, pouze umetá cestu těmto cizáckým nenasytným molochům.
  Kdo ovládá trh, ovládá zemědělství, ovládá částečně i průmysl, diktuje si, co se bude prodávat a od koho(především německé zboží) atd. Doslova ovládá tu kterou zemi zevnitř.

  OdpovědětVymazat
 24. Přijde cenzura hudby? Sluníčkáři kritizují Ortel

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020072112248748-prijde-cenzura-hudby-slunickari-kritizuji-ortel/

  V českých městech vřele vítají Sudeťáky. Ale proč?

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020072112249053-v-ceskych-mestech-vrele-vitaji-sudetaky-ale-proc/

  OdpovědětVymazat
 25. Brblale 0:17
  to co jsme nechtěli: byla vláda nomenklaturních komunistů, výjezdní doložky a STB....ostatní mohlo zůstat!..a v podstatě to taky ze začátku tak vypadalo, ani EU a NATO nepředvádělo takové hovadiny jako v současné době.

  OdpovědětVymazat
 26. Všichni ti mudrlanti a kritici AB si vůbec neuvědomují, že na každého našeho politika se vyvíjí potřebný tlak, aby jeho jednání bylo v zájmu nadnárodních evropských skupin. Plytké "revoluční" komentáře svědčí o ohromné naivitě a zásadním nepochopení globálních politických hrátek! Je zřejmé, že odcházející Merkelová s AB věci konzultuje, ale ten náš demo-spolek by si namazala na chleba (i když bude bez úřadu).

  OdpovědětVymazat
 27. Babiš je za náše peníze oligarcha a politicky oportunista...snaží se hrát na všechny strany! A i to je pro tzv. liberáli málo! Nevolil jse ho ale v současnosti Babiše pokládám za menší zlo...obávám se, že může a bude hůř!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní22. července 2020 13:10
   AB dělá pro liberály dost, to nemějte obavy. Vždyť ta jeho ANO2011, je líhní EUrobyrokratů. Pod vedením toho Vašeho „menšího zla“, hůř opravdu bude. Viz jeho schválení nesmyslného skoku, ve výši zadlužení, naší země. P.K.

   Vymazat
 28. Evropě to osladíme! Pamatujete na tento vážně míněný spot z r. 2008?
  https://www.youtube.com/watch?v=1pVoUE5_yXs
  Opravdu k "popukání"...

  OdpovědětVymazat
 29. Kdo píše pro blbce,
  má jistotu širokého publika
  Ale zase si moc nefanděte. Vy píšete pro superblbce

  OdpovědětVymazat
 30. Osobně jsem před lety požádal prezidenta, aby apeloval v parlamentu na změnu ředitele a dozorčí rady ČT. Taktéž jsem poprosil ministrini Šilerovou letos v březnu, nechť využijí podvodnou komedii cov19 k razantnímu rozpuštění ČT a Koudelkovy BISKY za nekompetentnost,šíření paniky, lživé informace pro premiéra i prezidenta. Dále jsem prosil, aby nezadlužovali naše potomky nesplatitelnými dluhy.Dále jsem si dovolil říci, že toho vím více než celá Hamáčkova komise.
  Moje tvrzení jsem doložil informacemi z amerických, italských, řeckých,a dalších světových vebů i prezidenta afrického Zimbamve jež doložil 85% chybovost testů.
  Navrhl jsem jim ať veřejně vystoupí, omluví se lidem a zruší všechna omezení, čímž se vyhnou soudním sporům o náhradách..Napsal jsem nebojte se a zapíšete se do svět. dějin. Výsledek všichni vidíme. Straší se dál. Kabala chce údajně nasadit druhou vlnu se skutečnými úmrtími. BOUŘE to nedovolí a všechny TEMNÉ SÍLY TVRDĚ POTRESTÁ!
  Pokud je pravda, že si Babiš vypůjčil peníze na stavby smrtelně nebezpečných věží se signálem 5G, stihne ho velmi tvrdý trest....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Píšeš voloviny. Sítě G5 jsou bezpečné.
   "Před lety" jsi o covidu-19 nic nevěděl.
   Chybovost testů není vůbec velká, to jen několik hlupáků šíří nepravdy, kterým věříš!

   Vymazat
 31. Jenže to nebyl Babiš, který přivedl ČR do područí 4. říše národa německého podle představ Adolfa Hitlera. Byla to ODS a spol., které za to mohou, zničily vše dobré, co bylo za socíku a pomnožily vše špatné z téže doby! Co zmohl Hácha proti Hitlerovi tehdy a co zmůže proti paní Merkel-Hitler Babiš dnes? Ale právě v tom neštěstí koronavirové krize a eunacismu atd. jsme měli štěstí po 25 letech diktatury kapitálu, že do čela vlády nastoupil oligarcha Babišova formátu. Můžeme si klást otázky proč oligarcha se tak namáhá, když politických poskoků by mohl mít na každém prstě tucet a bez námahy a odpovědnosti jako jiní řídit dnes opoziční strany starého formátů i záludné a podvodné desperátní Pirátské party stát dále v hluboké amorálnosti a asociálnosti až po vítězné vymření českého národa. Tak tomu udělal Babiš a ANO konec a je naěje, že neskončíme v rezervaci - koncentráku, které měli k dispozici indiánské národy. Chápu ten vztek proti Babišovi a tu snahu svrhnout ho z vlády u všech těch, co rozkradli stát do poslední mrtě po r. 1989, občany připravili o 11 bilionů validní koruny a nyní mají utrum. Vše co je proti Babišovi má právě kořeny v těch grandiózních zlodějích, jaké česká historie nepoznala ani po Bílé Hoře v době Temna. A tak buďme rádi, že to současné Temno, vypracované protibabišovci, už má konci tunelu světlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Patřil jsem k zastáncům Babiše, ale právě proto, že není blb a dobře ví, která bije, mi vadí, že k nám není upřímný. Chápu, že nelze jen vyhrávat a politika se pohybuje jen v mezích možného, ale právě proto by bylo dobré neztratit kredit důvěry u nás doma. Tvářit se jak úspěšně bojoval v Bruselu a nepřiznat, že jde o legrační transfery peněz organizovanými Němci, Francouzi, Holanďany... Kteří vyberou z chudších daně a pak jim z nich udělají dary. Stačí systém popsat solidně.

   Vymazat
 32. Merkelová nesmí bránit volnému pohybu lidí a zboží. To jsou přeci základní postuláty pro fungování EU. Pokud tomu tak není tak EU a USA nejsou demokratické, ale autoritářské státy, podobně jako byl Hitler. To ani SSSR nebránil pohybu zboží v rámci celého světa. To jen silné státy jako USA si prostřednictvím Trumfa dovolí sankcionovat, zastrašovat, vyhrožovat zemím, které nekonají tak jak si Trumf či Merkel představují....

  OdpovědětVymazat
 33. Zastavit pohyb nebude třeba, zastaví se sám strachem z koviru.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.