Reklama

čtvrtek 9. července 2020

Prohlášení nově zvoleného prezidenta Srbska

Srbský prezident Aleksander Vučić
9. 7. 2020
Vučić získal už v 1. kole voleb 56 procent hlasů občanů. Nově zvolený srbský prezident Aleksander Vučič se vyjádřil ohledně vstupu Srbska do NATO: "My, Srbové nikdy nezapomeneme, co NATO udělalo naší zemi, srbský lid nezapomíná, a proto nikdy do NATO nevstoupíme." 

A pokračoval: "Srbsko není bohatá země, ale je hrdá a náš osud bude určovat náš národ, ne EU ani NATO. Stejně nikdy nedovolíme, aby bylo Srbsko použité jako nástroj nátlaku proti bratrskému ruskému národu. Srbský národ a ruský národ společně bojovali a umírali celá staletí, proto nás spojuje pouto nejsilnější. Srbsko nikdy neprodá svoji hrdost ani svobodu za žádné peníze, ani jiné výhody. 

Nikdy nedovolíme, aby nám Evropská unie vnutila falešnou solidaritu ohledně přijetí imigrantů. My jsme nebombardovali ani Sýrii ani jiné státy, a proto nedovolíme, aby Srbsko ohrožovaly hordy utečenců...."

Slyšeli jste v našich médiích o novém prezidentu Srbské republiky a o tomto jeho prohlášení? Ani slovo, ticho po pěšině...

54 komentářů :

 1. Bylo by lepší připsat, že to je staršího data.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (12:18):
   Asi máte pravdu, a stejně tak není jisté, co bude Vučič prohlašovat zítra či za deset let.
   Ale, to, co řekl po svém zvolení, jsou slova politika hrdého na sounáležitost s Rusy v jejich letitém vzdoru západním mocnostem.
   Čímž se - bohužel - značně odlišuje od postojů těch našich.
   Vlezprdelků z naší havlérky a všech jejích odnoží.

   Vymazat
 2. Skvěle bratři Srbové tak je to správné kdybychom i u nás měli takového presidenta. Co se děje je opravdu odporné.

  OdpovědětVymazat
 3. Tak mluví skutečný prezident nezávislé země a ne loutka USA jakých je v EU mnoho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen nevím, zda president Zeman uznal presidentem Srbska Vučiče. Nebo nemusí. Nejsou protesty v Bělehradě příprava na "puč"?

   Vymazat
  2. 8.7. jsem šel do hospody a hlásím se, že v Srbsku probíhá "puč". Dělali si ze mě legraci, dnes už je to jasné, puč nevyšel. Policie zakročila jak měla, kdo hází zápalné lahve a kameny nemá nárok na nic.

   Vymazat
 4. Znovu (již po několikáté připomínám): podpora zločinné agrese proti suverénnímu státu je největším zločinem poválečné ČSR! V tomto se např. Slováci zachovali chlapsky. A na okraj: může mi někdo z diskutujících připomenout nějakou "akci" NATO za níž by nestál rozvrácený, insuficientní stát?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:30 oni ti Slováci mají k tomu svému rozhodnutí i důvod navíc. Maďarskou menšinu jako většinu na části území. Ona ta razantní politika V. Orbána, třeba poskytování občanství zahraničním Maďarům, těšit leckoho nemusí. Vzpomeňte Trianon!

   Vymazat
 5. Jenom doufám, že jednou i náš prezident pronese vyjádření v podobném duchu. Ale to musíme nejdříve dát vale jak EU tak Nato. Proto volme SPD, to je jediná volitelná strana, která by vystoupení z těchto zločineckých uskupení uskutečnila.

  OdpovědětVymazat
 6. tleskám Vučičovi a blahopřeji Srbům k takovému prezidentu!

  OdpovědětVymazat
 7. Pan Vučič zřejmě dlouho žít nebude. Dle těch demonstrací, které opět někdo financuje! To brzy zapomněli na nálety, zabíjení a Kosovo.

  OdpovědětVymazat
 8. Velmi dobře řečeno. U nás bohužel nikdy takový člověk nebude.

  OdpovědětVymazat
 9. Těžce zkoušené Srbsko:
  1. Na Srbsko svedli atentát na následníka trůnu. Atentát byl připraven a financován – jako obvykle – západními mocnostmi. Rakouský mocnář pod tlakem Západu a proněmeckých velitelů vyhlásil Srbsku válku.
  2. Situace seopakovala v 90. letech. Západ zase bombardoval Srbsko, české lud.y v čele se zlodějem polí, lesů a vesnic se k Západu přidaly.
  3. Chtějí v Srbsku ukrajinský Majdan. Už jsou tam protipresidentští majdanisti v ulicích.
  4. Rusko = Srbsko = Česká republika bez demoblokových zrádců.
  Putine, pro Boha, zachraň Srbsko !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je. Zapad vyuzil slabost Ruska a chtel Srbsko i Rusko ponizit. Vrhli se v ohromne presile, bombardovali uranovymi bombami, zabili tisice lidi.
   Vucic ma pravdu. Musi na sebe davat pozor, maji killery vsude, podplati i hajzlbabu, aby dala do WC misy bombu.

   Vymazat
 10. Mě by spíš zajímal názor dobytku z ODS,TOP,Starostové,Pijáti a další svoločí z politické scény.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,02
   Já věřím,že na demohavlostoku výše jmenováných si názor udělá každý slušný Čech,tedy i Vy.

   Vymazat
 11. Srbsko jako hrdý národ se nikdy nepoddalo okupantům stejně tak jako hrdý ruský národ.

  OdpovědětVymazat
 12. Anonymní9. července 2020 7:44

  Bylo nás na prstech obou rukou, kteří jsme stáli na Pančevském mostě, když v Bělehradu kvílely sirény. Bylo nás o něco víc, když jsme na protest proti zlovůli pozvali tisíc srbských dětí na prázdniny Čech. Obklopeni mlčící českou většinou, lhostejnou k politice státu zvanéhoČeská republika. Uznání odtrženého Kosova byla už jen třešnička na dortu poroby. Náš národ si stěžuje na okupaci Německem a Varšavským paktem,sám však leta tiše souhlasí s misemi v různých zemích.. A Madla ? Srbové ji ukryli za války.. Dnes už není co komentovat. Jen se tiše stydět za uplynulá léta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Madla je opravdu odporný zjev a kolik přitom má v Česku obdivovatelů! Myšlení těchto vylízanců nikdy nepochopím. Nejvíc mě štve ta praktická bezmoc nás diskutérů!

   Vymazat
  2. Nikdo lhostejny nebyl. Kdyz nesmite do medii, mohou si delat co chteji jako dosud a smat se nam. Za co umirali nasi lide o valce a za totace? Kdyz vidite vysledek, tak se dneska na nejake protesty kazdy vykasle, kdyz videl ty podvody a manipulace lidi o a po plysaku! Nemuzete se lidem divit.

   Vymazat
  3. ... lednička je plná kalorií, opiáty levné, egoismus sa mazlí s fanatismem, zfilmovaná návodná fikce přichystána, gladiátoři v arénách bojují o celoživotní sumy spořitelů několika vesnic, korupce, lži, podvody a manipulace ve školských osnovách, mluvící parchanti demokratůry propagovaných sekt mluví o společenských hodnotách a olizují prachy virus nevirus.

   Vymazat
 13. V Srbsku jsme se setkali i s dnešním prezidentem Vučičem, tehdy 29 letým. Kéž by mu odhodlání vydrželo!
  Gratuluji.

  OdpovědětVymazat
 14. Už jim tam začíná majdan, pomocí mladých blbečků! Rusko by mělo zasáhnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Celý tým lidí s Prezidentem Trumpem připravoval akci na osvobození lidstva 35 až 40 let. Vše co řekl, doposud splnil. A v budoucnu dle mého názoru určitě také splní. Zlikvidoval podzemní města, laboratoře a tunely po celém světě, postavil se kabale čelem. Odtajnil mnoho patentů a ukázal na pravé viníky, kteří provozovali pedofilii a hlavně obchod s orgány dětí. Eliminoval celý finanční systém zotročení lidstva a podařilo se mu odstavit VATIKÁN, anglickou KRÁLOVNU a díky tomu znárodnit FED.

   Vymazat
  2. USA investuji unsumy natistenych penez do organizaci majdanu, demonstraci, nepokoju. Trump ted uvolnil 3.8 miliardy $ na 'zadrzovani' Ruska! A nikdo o tom nemluvi, ticho, normalka, vsichni si na zapade zvykli. Ani Rusove nenarikaji. Vedi, ze by to zlosyneum delalo dobre. Tohle prece nemuze jit do nekonecna, tahle nespravedlivost!

   Vymazat
 15. Na minulejch volbach v USA, primo z uctu Vlady Srbska, poslal na ucet Klintn Fandejšn 2 miliony usd.
  Je to Sorošuv pudl.Ten skonci bud za mřizema nebo u sveho bratra Xi-a v prevychovnym centru.

  OdpovědětVymazat
 16. To je po Orbánovi další vlastenec. Doufejme, že ty dvě vlaštovky udělají jaro a střední Evropa se vzchopí, proti diktátu německé EU. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropu budou zase zachranovat Madari a Slovani,menecenna rasa, vzdorujici zapadnim nadlidem a buzerantum.

   Vymazat
  2. Anonymní9. července 2020 19:13
   Bez podpory Ruska to asi nepůjde. Proto ti naši slouhové těch „západních nadlidí a buzerantů“, se tak urputně snaží rozbít naše vazby na Rusko. P.K.

   Vymazat
 17. S ohledem na budoucnost institucí George Sorose v Maďarsku diskutovali srbský prezident a syn miliardářského filantropa Alexandra o otevření pobočky romského institutu Open Society Foundation v Bělehradě.
  https://balkaninsight.com/2018/04/20/serbia-s-soros-s-institute-branch-opening-discussed-with-vucic-04-20-2018/

  OdpovědětVymazat
 18. Za prachy se dá koupit i občanská aktivita ulice. Vše je dnes zboží. Jestli jste našli něco co se koupit nedá, tak napište.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14.34 Nikde jsem (zatím) nesehnal možnost PŘEŽÍT ŽIVOT. Církvím a podobným pofidérním slibotechnám a prodavačům zboží které nikdy nikdo nespatřil ani neuvidí,jsem ochoten platit až na dobírku, ve frontě k Poslednímu soudu po Apokalypse...
   Přežít život (to znamená žít "furt und furt";-) se zatím nikomu nepodařilo...

   Vymazat
 19. Několik let starý výrok. Recyklujete?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I kdyby, zadna recyklace to neni. Je to odhodlani statecneho Srba, ktery odmita US nadvladu. Vam je to pane jedno, chcete klid a vychlazene pivo, vidte? Jako u nas kdysi v redakci Rudasa bylo takove teplo, i kdyz smradek. Vsem se to libilo!

   Vymazat
  2. Proti výrokům Aristotela nebo Abraháma/Ibrahíma, či třeba Ježíše či Posla božího Muhammada (Kéž mu Alláh požehná a dá mu mít), je to aktualita...

   Vymazat
 20. Škoda, že tam pan Dvořák zapomněl(?) uvést kdy a kde to pan Vučič řekl. V tomto případě je to dost podstatná informace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18;49
   Význam je stále platný, tak neřeš!

   Vymazat
  2. 20:09 To přece není pravda. V závěru článku pan Dvořák červeným písmem zdůrazňuje, že o tom v našich médiích nepadlo ani slovo. Je-li tento výrok několik let starý, pak je tu pan Dvořák za blbce.

   Vymazat
  3. 20:41
   To, že o tom nepíše havlopropaganda je celkem pochopitelný,takže nechápu, proč to z pana Dvořáka má dělat blbce.... ale vím bezpečně, z koho to Blbsteina dělá!Máš tři pokusy 😀

   Vymazat
 21. Co se týče Srbska, není celkem směroplatné co a kdy Vučič řekl. Naprosto jasné je, že Srbové jsou hrdý a statečný národ a Rusko je dnes v jiné situaci a už nedovolí aby jejich soukmenovce a bratry někdo zneužíval. Troufám si tvrdit, že si to dneska nikdo ani netroufne. Kosovský řezník je souzen a dojde asi na všechny vrahy a to je dobře. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětVymazat
 22. Ale je fajn, že má Srbsko podanou přihlášku do EU a má nyní status kandidátské země. Moc bych si přál, aby Srbsko bylo co nejdříve přijato za plnohodnotného člena EU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi o tom víš p.r.d. Podle průzkumu veřejného mínění je pro vstup Srbska do EU m e n š i n a občanů a sympatie k EU stále klesají. EU si podmínila přijeté Srbským uznáním Kosova. To žádná srbská vláda samozřejmě neudělá, protože by ji občané hned večer pověsili. Nevím, proč si takovou hloupost přejete. Asi jste utrpěl úraz hlavy.

   Vymazat
 23. O tom ako tam teraz izraelské tajné služby a spol organizujú prevrat ako na Ukrajine nenapíšete? Ani o aktuálnom prejave Vúčiča , kde hovoril o organizovanom majdane a infiltrácii agentov do tajných služieb Srbska? Autor má chabé informácie.

  OdpovědětVymazat
 24. Vidíte a důležitých voleb do senátu za Tuberu, se zúčastnilo 9% voličů, že prý nechtějí senát, tak nechodí volit. Sorošovci šli volit všichni, nejsou to debilové a ovládnou v klidu místní domorodé kmeny. Vidím to kolem sebe, není na co být hrdý.

  OdpovědětVymazat
 25. ČT pokračuje v indoktrinaci zrůdnou ,liberální’ ideologií:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020070912202435-pokracuje-v-indoktrinaci-zrudnou-liberalni-ideologii-ovcacek-zkritizoval-ct-kvuli-reportazi-o/

  OdpovědětVymazat
 26. Pokud Srbsko vstoupí do EU, jakože Soros a spol.na tom pracují na plné obrátky už několik let, přestanou být hrdou zemí a budou muset možná i do NATO. A bude o nich EU rozhodovat stejně jako o Kosovu, které budou muset uznat s pomocí svých zrádných zkorumpovaných europoslanců v EP. Vstupem do EU vznikne kasta královsky placených lidí v EU a EK i z řad Srbů, televize bude mluvit proevropsky (pro EU), bude znásoben počet neziskovek lidskoprávních a migračních s dobrými příjmy pro majitele, vznikne velký počet bohatých lidí přijímajících evropské dotace a také velký počet úředníků s poměrně dobrými platy, kteří budou rozdělovat dotace, např. zemědělské dotace. Spousta nových zbytečných míst na úřadech bude muset vzniknout aby byly plněny evropské požadavky, např. provádějící genderovou agendu. Cenzurní úřady provádějící boj proti dezinformacím. Mnoho lidí bude na EU závislých a ti budou zrazovat srbský národ.A mládeži se budou vymývat mozky, protože ti ztratí historickou paměť a v médiích se budou dozvídat o teroru Srbů na kosovských albáncích a potřebě omluvit se za to. To budou voliči EU. Už dnes v centru protestů proti Vučičovi jsou mladí a protesty tam organizují neziskovky s podporou OSF Sorose.

  OdpovědětVymazat
 27. Anonymní10. července 2020 9:05
  Naprosto přesné, takto zmáknuli již téměř celou střední a východní Evropu. My jsme přijali s lehkým srdcem oddělení od Slovenska a stali se „Západem“. Nevím, proč se Srbové za Kosovo stále zlobí, a tím si blokují zářnou západní budoucnost. Ale Open Society Foundations nezahálí a pracuje na nové srbské generaci. Však to známe i od nás. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jako v roce 1941 NATO pak napadne Ruskou federaci.

   Vymazat
  2. 2:37
   Proč čmáráš hlouposti pokud přijdeš domu ráno nalitej. NATO existovalo v roce 1941 ??
   Já pouze vím, že Němec společně s Rusem napadl Polsko, nebo ne??

   Vymazat
  3. Ad 9:51: Ty jsi mi ale povedený neználek! NATO stejně jako Hitler chystají válkou proti Rusku (viz Plán Barbarosa). Stejně jako Hitler jdou po nerostných surovinách. Stejně jako Hitler při tom lžou, šíří nenávist a verbují na svou stranu celou Evropu. Žádný rozdíl, možná jen některé technologie se změnily.
   Ohledně Polska nevíš lautr nic. V roce 1939 přepadl Hitler Polsko a po zhroucení polské vlády i armády si SSSR vzal zpět to, co mu uchvátilo Německo za 1. světové války (viz Brest-Litevský mír). Postoupil jen na Curzonovu linii, tady linii s převažujícím ruskojazyčným obyvatelstvem. Tak si dostuduj dějepis a přestaň tady šířit tu velkopolskou katolickou propagandu.

   Vymazat
  4. 12.07 děkuji, chápavý. Historie se opakuje. Tehdy se všichni nechali porazit, aby mohli podporovat Hitlera. A když zjistili, že Rusko vstalo a blíží se do Berlina,otevřeli druhou frontu a pak Churchill chtěl spolu s ostatními znovu proti Rusku. Dnes se ofcielně druží vNATO. Díky.

   Vymazat
 28. Zajímavé-https://aeronet.cz/news/ve-sluzbach-satanovy-synagogy-desivy-pribeh-srbskeho-prezidenta-ktery-je-varovanim-vsem-vlasteneckym-hnutim-v-evrope-aleksandar-vucic-alexander-soros-george-soros-joe-biden-barack-obama/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.