Reklama

středa 15. července 2020

Rusové klečí jenom před Bohem, vlastí a ruskou vlajkou

10. 7. 2020  bit.ly   ceskenarodnilisty
Jezdec „Formule 1“ Daniil Kvjat odpověděl fanouškům Black Lives Matter: „Rusové klečí před Bohem, Vlastí a vlajkou“. Již třetí den neutichá skandál kolem „selhání“ ruského jezdce „Formule 1“ Daniila Kvyata, který odmítl pokleknou před černochy USA. Feministky, aktivisti LGBT a všichni horliví příznivci „nového světového řádu“ se spojili proti ruskému sportovci a dalším pěti jezdcům „Formule 1“ kvůli jejich „rasistické pozici“. Nakonec Daniil Kvjat odpověděl a konstatoval, že je proti rasismu, ale ruská mentalita mu zabránila padnout na kolena před Black Lives Matter (BLM).

Virus BLM putuje světem měsíc a půl. Stupeň šílenství rozdmýchané sorosovskou klikou roste – ve Spojených státech velká část populace, včetně policie a guvernérů, klečí před vzbouřenci, vzbouřenci ničí památky a zakazují kulturní díla. Je zřejmé, že nepokoje byly vyprovokovány a financovány, aby poškodily Trumpa.

Ale po černošských nepokojích v USA začal diktát nové reality celému světu, historie se přepisuje a všichni by měli klečet a radostně mávat duhovým hadrem. „Formule 1“ také nezůstala stranou.
Nejenže zorganizovali svou koronavirovou show, která dostala závod na pokraj přežití a rozzuřila fanoušky. V rozporu se všemi tradicemi, které jsou již starší 70 let, se letos bude celý šampionát „Formule 1“ konat bez diváků. Slavnostní předání cen se také změní. Nebude žádné pódium a významní hosté, kteří by předali poháry vítězům.

Vítěz a dva další jezdci budou muset nastoupit na startovní čáru, zastavit na ní auta, a vylézt z nich.
Přijde k nim bezpilotní vozík, který přiveze … vodu, čepice, masky a ručníky.
Poté k nim přijde člověk v roušce a provede krátký rozhovor. Jezdci půjdou na mini–pódia určená na slavnostní předání cen. Následně, co odehrají hymny, si jezdci vyzvednou poháry, které stojí před nimi.

A zatímco fanoušci diskutovali o významu takového virtuálního závodu, organizátoři šli dále a podporují hnutí „Black Lives Matter“. Podpora proti rasismu a diskriminaci vyústila v přelakování vozů Mercedes na černou a na některých automobilech se objevily … duhové vzory. Ano, nebuďte překvapeni, podpora LGBT přichází ruku v ruce s povinnou podporou černochů, například již tento trend oznámili v NHL a namalovali symboliku hokejové ligy v barvách LGBT +. A samotný start etapy v Rakousku byl poznamenán ceremonií, během níž jezdci sjednoceni v rámci akce #WeRaceAsOne měli klečet na podporu „ponížených a utlačovaných“. Před závodem se na cílové rovince objevil nápis „END RACISM“ a na podporu demonstrantů a aktivistů po celém světě měli jezdci před začátkem závodu u něj pokleknout.

Tato akce však skončila velkým skandálem. Všechno to vypadalo trochu divně. Všichni piloti si oblékli černá trička se slovy „konec rasismu“ a klečeli před kamerami. Ale několik jezdců rozhodně odmítlo klečet, šest z nich zůstalo stát. Na kolena nepadli: pilot Alpha Tauri Daniil Kvjat, mistr světa 2007, řidič Alfa Romeo Kimi Raikkonen, dále Carlos Sainz (McLaren), Max Ferstappen (Red Bull), Charles Leclair (Ferrari) a Antonio Giovinazzi („Alfa romeo“).

Samozřejmě, že všichni „komisaři“ menšin okamžitě napadli vedení „Formule 1“, týmy „vzpurných“ jezdců a samotné „nepřizpůsobivé“. Co to má znamenat?? Vždyť prezidenti jsou na kolenou, papež leží u našich nohou, a tady nás odmítá banda jezdců – co to je za pořádek?

První s odpovědí přišel mistr světa Formule 1, dvojnásobný mistr světa a trojnásobný bronzový medailista Fin Kimi Raikkonen, který v historii Finska nenašel zneužívání černochů jako otroků.
A pak se o slovo přihlásil ruský jezdec a ukázal, že je opravdový ruský sportovec. „Když navrhli klečení jako gesto boje proti rasismu, bylo to pro mě trochu nepochopitelné. Protože je to proti mé mentalitě Rusa, který klečí jenom před Bohem, vlastí a ruskou vlajkou“ – řekl Daniil Kvjat.

Takže – krátce, jasně a srozumitelně pro všechny. Žádný „mazaný plán“ a pokus se ospravedlnit – ano, rasismus je špatný, ale padat na kolena nebude. Daniil Kvjat svým počinem ukázal, že ruský sport má budoucnost a ne každý ruský sportovec je připraven běhat pod bílou vlajkou nebo padat na kolena před duhovými fábory.

RIA Katjuša (překlad Janinna)

77 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Mně se líbí, jak se ten význam obrátil. Nikoho nezajímají ti šašci co poklekli, ale ti co nepoklekli.

   Vymazat
  2. Souhlasím. Když se někdo chce plazit, ať se plazí. Náš vojevůdce Jan Žižka z Trocnova také klečel jen před Bohem !!

   Vymazat
 2. Všechno záleží na člověku. Zde je vidět, jak pár jedinců dokáže narušit ďábelskou mašinérii podporovanou všemi sdělovacími prostředky i neskutečným množstvím finančních prostředků.
  Proto také Pjakin lidi vzdělává, neboť každý jeden, informovaný člověk, má velkou moc, narušit tyto plány. P.K.

  OdpovědětVymazat
 3. Nebyt Rusu, tak nam vladne Ada, nebo cernoch z USA. BLM je podvod na lidi uprednostnujici tmavou rasu. Rasismus zmenil znamenko. Utiskuji ne bili cerne, ale naopak. V USA uz dlouho. Tam to ma sve opodstatneni - po staleti budovali cernosi americky blahobyt zadarmo v nepredstavitelnem ponizeni jako otroci. My jsme nemeli kolonie a nehodlame se silenstvi promeny Evropy v t si ho tam buduji byvali evropsti kolonizatori v zapadni Evrope!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V dobách intenzívního otrokářství v Americe u nás existoval o něco méně krutý institut nucené práce - robota - a to až do poloviny devatenáctého století.

   Vymazat
  2. 21:21 A tebe je známy rozdiel medzi otroctvom a nevoľníctvom? A rozdiel medzi tým, keď ide o zotročenie jednej rasy druhou a tým, keď ide o nevoľníctvo v rámci jednej rasy? A ešte niečo, ty výlupok zdegenerovaného ponovembrového školstva: nevoľníctvo zrušil Jozef II. v 18. storočí, 1785, a nie v 19.

   Vymazat
 4. Před černými vrahy, zloději a lháři SE NEKLEKÁ!!!!! FUCK OFF BLM, FOREVER!!!!! 🤮🤮🤮🤮

  OdpovědětVymazat
 5. Jako technicky založený člověk a svým způsobem věřící chápu pocity ruského spotovce i dalších uvedených. Co se děje nechápu a co jsem viděl na internetu nesvědčí tomu, že ti kterým byli lidmi jiné rasy líbány těžké vojenské boty byli nějakými světci. Také bych nepolíbil, dámy prominou k tomu by mne museli nutit mučením, však je přece demokracie... a dalo by se říci mnoho dalšího, třeba že svět se v pr.el obrací. Nevím, co tam jedí nebo co na ně působí (elektro magnetické záření, HAARP, tzv. školy...???), ale fakt mentální disfunkce je zřejmý a nějací gauneři v pozadí celé akce z toho musí mít děsnou prču!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Největší prču z toho má Soroš. To je ten gauner, který to celé řídí a financuje.

   Vymazat
  2. Mrtvolak to predal svemu synovi jak zvykem v teto spolecnosti .

   Vymazat
 6. Kdyby byl apríl, bylo by to možná k pobavení, ale takhle je to k pláči, kam až může hloupost člověka klesnout. Díky ruskému jezdci za postoj a odvahu říct jasně ne k bělošskému výpadku mozku.
  Proč se hlavně bílá rasa ponižuje a chová se jako když jde vůl na porážku nemůžu pochopit. Proč se černoši cítí dnes v nevýhodě, když padl apartheid i otrokářský systém před léty, a mají stejné možnosti jako kdokoliv jiný? Běloši, zvedněte hlavu a neberte vinu na sebe za všechny minulé i domnělé hříchy na různých rasách. Nenechte se manipulovat!

  OdpovědětVymazat
 7. Kdyby byl apríl, bylo by to možná k pobavení, ale takhle je to k pláči, kam až může hloupost člověka klesnout. Díky ruskému jezdci za postoj a odvahu říct jasně ne k bělošskému výpadku mozku.
  Proč se hlavně bílá rasa ponižuje a chová se jako když jde vůl na porážku nemůžu pochopit. Proč se černoši cítí dnes v nevýhodě, když padl apartheid i otrokářský systém před léty, a mají stejné možnosti jako kdokoliv jiný? Běloši, zvedněte hlavu a neberte vinu na sebe za všechny minulé i domnělé hříchy na různých rasách. Nenechte se manipulovat!

  OdpovědětVymazat
 8. Přesně tak rasismus naopak a diktatura NWO to nesmíme připustit. Rusové jsou na tom skvěle a budou mít perfektní stát.

  OdpovědětVymazat
 9. NECHŤ VŠICHNI TI, KDOŽ MAJÍ NA SVĚDOMÍ KOLONIÁLNÍ, OTROKÁŘSKOU A GENOCIDNÍ MINULOST NÁRODŮ VŠECH KONTINENTŮ, SE VEŘEJNĚ PŘIZNAJÍ, ŽE ONI JSOU TI SKUTEČNÍ PŮVODCI VŠEHO ZLA A SDĚLÍ, KOLIK NA TOM JEJICH FAMÍLIE PO CELÁ STALETÍ A POKOLENÍ VYDĚLALY, KOLIK NA TOM DODNES VYDĚLÁVAJÍ, NECHŤ TYTO NAKRADENÉ MAJETKY VRÁTÍ TAM, KDE JE UKRADLI, NECHŤ ŠKRTNOU VŠECHNY NESPLATITELNÉ LICHVÁŘSKÉ PŮJČKY! POTOM NECHŤ POKLEKNOU NA KOLENA A DO SMRTI PROSÍ VŠECHNY SVÉ OŽEBRAČENÉ, UMUČENÉ, UTÝRANÉ A ZAVRAŽDĚNÉ OBĚTI O ODPUŠTĚNÍ!
  To je skutečně jediný správný způsob, jak alespoň přiznat svou neodčinitelnou a neodpustitelnou vinu. Ne ten pokrytecký cirkus organizovaný viníky toho, proti čemu jimi placení "revolucionáři" pokrytecky a naoko "protestují".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud bychom měli být důslední a udělat skutečnou morální revizi otroctví, tak by ne na kolenou, ale plazit se po zemi, měli Turci. Turci během několika staletí vpádů do Evropy odvedli do otroctví v Osmanské říši mnohem víc Evropanů, než kolik černochů odvezli otrokáři do Ameriky. Byli mezi nimi Španělé, Italové, Řekové, Bulhaři, Slovanské národy Balkánu atd. A pozor i Češi a Moravané. Ti se do Tureckého otroctví dostávali jako váleční zajatci po bitvách s Turky, nebo při Tureckých nájezdech na Moravu. V roce 1663 vyplenili Turci část jižní Moravy a odvedli do otroctví 100 tisíc lidí! Lidi nad 40 let pro otroctví bezcenné povraždili. V podstatě tím vylidnili pruh území od Uherského Brodu po Břeclav.

   Vymazat
  2. Pro 16:07
   To máte jistě pravdu. Nicméně Turci neorganizují Gréty, barevné revoluce, líbání bot černochům, LGBT, zelené dýly ... ..., tedy zatím neusilují o světovládu. A o těch, kteří toto organizují, o těch je řeč. Oni totiž i ty Turky ve svých válkách vždy využili dle svých potřeb. Takže Turci, stejně jako mnoho ostatních, mají své máslo na hlavě, ale řeč je trochu o něčem jiném.

   Vymazat
  3. Trochu paradox: v r. 1815 vyhlásil Kongres USA válku Alžíru. Důvodem bylo přepadávání amerických lodí ve středomoří a prodávání členů posádek do otroctví. Byla to první námořní operace USA v zámoří. Alžír uzavřel mírovou smlouvu, vrátil otroky a odškodnil USA.

   Vymazat
 10. A jak dopadly polské volby, není také Polsko rozdělené?
  Kdo ho rozdělil?

  OdpovědětVymazat
 11. Nechápu, co má co organizátor jakékoli "sportovní" akce soutěžícím ukládat, aby demonstrovali podle jeho představ. To je šaškárna, která nemá s lidskými právy nic společného.

  OdpovědětVymazat
 12. Proč bych měl klečet kvůli černochům, když jsem s nimi žádnou historii nesdílel? Ani celý náš národ? My neměli kolonie. Neměli a nemáme s nimi nic společného. Rád se jimi nechám povodit po Safari aby mi ukázali zviřátka, která u nás nejsou, naopak oni mohou přijet na dovolenou k nám a pokochat se našimi památkami. Fotbal do Afriky hrát nepůjdu, tak že tam na mne asi pokřikovat: Ty bílá opice nebudou. No všichni pocházíme z opic. Já se nemontuju do jejich života, jejichž způsob mnohdy nechápu, jejich věc a naopak nenechám si kafrat a ovlivňovat od nich si ten svůj způsob života. Opravdu nevím, proč bych si měl kvůli černochům klekat. P.S. A taky mě už bolí kolena. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ruku na srdce, když už jsme u té vskutku oduševnělé a povznášející hry zvané fotbal, při pohledu na manýry třeba takového Řepky, nebo při pohledu do ochozů mě připadá, že opice jsou tam všichni a to bez ohledu na barvu pleti i s rozhodčími a funkcionáři...
   A víte jak ta hloupá zábava vznikla a proč je tam tak důležité číslo 11?

   Vymazat
  2. 12:09, já myslím, že bychom měli postavit před soud Dominika Haška za to, že ten bílej vyjebanec hrál v tom zkurvenym bílým sportu zvaném hockey. WTF?

   A tenhle parchant, co šel hrát hokej namísto basketbalu, kde by úplně pohořel, protože nemá talent a je to proti mým černým bratřím jen hnusnej smradlavej bílej skrček, tak tenhle zrádce naší černý kultury, naší svatý věci, si teď může zasunout do prdele stožár od branky a olizovat černý nohy třeba půl roku, ale nic to nepomůže!!! My pamatujem a nikdy u nás nemá šanci v politice.

   Když pomyslím, že uvažuje o funkci presidenta naší krásný multikulturní země, naší krásný duhový země (ani v kůži s náhubkem a v řetězech jsem ho na Parade pride neviděl) - tak tohle je svinstvo. Fuj D.Hašek!!

   A to ani jeho děcka neprcaj s pedofilním učitelem. Hašek president nikdy. Z huby vypouštět umí, ale dělá úplnej opak....

   Vymazat
 13. Kdysi ještě před časem se klaněli báťuškovi carovi potom Leninovi, Stalinovi... a dnes by roli vůdce mohl zvednout Putin. Uvidíme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:23 CO chcete ještě vidět? Putin jim všem už natřel triko. Bez něj by Rusko nebylo. To si velká většina obyvatel této země uvědomuje.

   Vymazat
  2. 11:24, Putin už vůdcem je, a to dost dlouho a pozor! Je to volený lídr v plebiscitu. Jak vejde do dějin, to je ještě otázka, ale hodnotit ho bude lid jeho země, ostatní si můžou kvákat, co chtějí. Nevím, jestli by nás měl zajímat názor lidí, v jejichž vlastní zemi strhne nějaká černá žena migračního původu sochu "bílého otrokáře", tj. tamní historickou postavu, a sama tam pak za frenetického skandování hysterického davu postaví svou vlastní. V bronzu...

   Vymazat
  3. 11:23 To boli ICH vodcovia a nie nejakí stopohlavní buzeranti ti čierni kriminálnici s IQ v záporných čislach, že?

   Vymazat
 14. Otroctví se nevyhnulo ani bílé rase. Na amerických plantážích podobně robotovali také chudí bílí. Také od nás, odváželi židovští a arabští obchodníci mnoho lidí do muslimských monarchií, jako otroky. Jestlipak před námi muslimové a židé pokleknou?
  Celý ten problém není o otroctví, ale o rozvracení současných funkčních států západního světa. Nemáme žádný důvod se k tomu rozvratu dobrovolně připojovat, pod žádnou vymyšlenou záminkou. Není to v našem zájmu. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás bylo otroctví (nevolnictví a robota) Českého Národa postupně rušeno:

   Patent Císaře Josefa II. zrušil nevolnictví; t.j. umožnil volný pohyb, roku 1781.

   Ferdinand I. roku 1848 zrušil poddanství a umožnil vykoupit se z robotní povinnosti.

   Car Alexandr II. roku 1861 zrušil nevolnictví v Rusku a umožnil vykoupit se z RUSTIKÁLU.

   Roku 1865 (6. prosince) bylo zrušeno otroctví v USA...
   a "už" v roce 2013, slovy DVA TISÍCE TŘINÁCT, byl zrušen 13. dodatek ústavy Mississippi...

   V roce 2004 zrušili černoši otroctví ve státě NIGER v Africe...

   Tak nevím, proč by se potomci bílých otroků/nevolníků měli ponižovat před potomky nějakých černých otroků...
   lidmi na úrovni Dalitů.

   Není výcvik v plazení se před "viditelně" cizáckou spodinou pouhou přípravou na plazení se před Králem světa a jeho družinou z Protokolů Sionských mudrců (údajný podvrh carské ruské kontrarozvědky z let 1904/1905)? Kalegiho plán by tu úvahu podporoval...

   Vymazat
  2. A co to otroctví dnešních dnů, ty kreditky, složenky, daně, EET, všudypřítomné fízlování, vydírání všeho druhu od státu přes nevládky a exekuce, to všechno není jen jistá poněkud sofistikovanější forma otroctví??!!
   Jen cigáni jsou svobodní a plným porávem se nám směji, neb my odpovědní a kultivovani voli jim to všecko táhnem na hrbu a protože je toho málo, přibude k tomu ještě celý Střední východ, Afrika půl Asie...a spousta otroků si to nemůže vynachválit a nadšeně tomu všemu ještě tleská !!!

   Vymazat
  3. 11:38, muslimové pokleknou, aby viděli váš hasnoucí pohled přičemž si budou čistit kindžál od vaší krve.

   Vymazat
  4. Samozřejmě! Jenom za 250 let(1450-1700) odvlekli Turci do otroctví dva a půl milionů lidí! Přičemž otroctví v Osmanské říši trvalo až do začátku 20.století. Celkové lidské oběti tureckého otrokářství se odhadují na 5-8 milionů.
   Turecké otrokářství se vyznačuje mnohem větší brutalitou, než otrokářství západní. Jednak je tam obrovský podíl sexuálního otroctví, a to jak heterosexuálního, tak homosexuálního. A pak praktikování kastrace. Eunuch byl mnohem cennější, než běžný otrok, přičemž úmrtnost po kastraci byla až 90%.
   Nejcennější byli eunuši a bílé slovanské dívky.
   Jak vypadal takový kordón zajatců vlečených do osmanského otroctví můžeme vidět zde. Zajatci jsou připoutáni železným obojkem k provazu. První nese prapor s rakouskou orlicí, další nesou na tyčích useknuté hlavy svých spolubojovníků.

   https://cs.qwe.wiki/wiki/Slavery_in_the_Ottoman_Empire

   Turecké brutality v dobytých evropských městech:
   https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1c/Zware_mishandeling_van_christenslaven_door_de_Turken%2C_Jan_Luyken%2C_1684.jpg

   Vymazat
  5. Vaše příspěvky jasně hovoří, že nemá žádnou logiku, abychom se podrobovali hnutí BLM. Sami bychom měli být prošeni o odpuštění.
   Ale zde nejde o logiku. Globalisté rozvrací západní civilizaci a BLM je jeden z nástrojů, který si k tomu vytvořili. A tupě se ho snaží nacpat každému národu, který nemá dost rozumu a odvahy, se tomu vzepřít. Podobně, jako barevné revoluce.
   Západní Evropu nezachráníme, ale musíme zachránit sebe. Tj. odmítat všechny pokusy o náš rozvrat, tak jako Orbán. Volme SPD. P.K.

   Vymazat
 15. Odpovědi
  1. Lewis Hamilton je vegan a i svého velkého psa převedl na veganství.

   /muži 21. století

   Vymazat
  2. Dalibor 15. července 2020 11:43
   :) :)

   Tak to si nepřímo kladu takovou otázku už od mládí. Mne nikdy takovéto závody nelákaly.
   Ale jinak je to dokonalá bezedná jáma na peníze.

   Stanislav Ševeček 15. července 2020 13:26
   Ten pes ještě žije? Neloví potajmu britské myši?

   Vymazat
  3. 11:43, ano je to sport. Myslím, že furt víc než šachy. To byste mohl pochybovat o bobech, sjezdovém lyžování atd.., kde za ně pracuje gravitace.

   Vymazat
  4. Co je to za sport, kde více než kvality jezdců, rozhoduje to, jak "pokroková" bude technologie nebo kdo si "troufne" víc podvádět. Historie F1 je toho plná. Pak už se nedivím, že se za sport považuje i hraní počítačových her. Možná jako hra, ale soutěž nikdy.
   To opravdu víc je sportem šachová partie, která porovnává možnosti hráčů mnohem spravedlivěji. A záleží jen na hráčích jak se s partií a hrou soupeře vyrovnají za jinak rovných podmínek.
   Jízda gravitací. zajímavý názor, možná že teď se budou dělat lyže, boby, saně antigravitační.
   F1 je plně komerční záležitost.

   Vymazat
  5. 21:15, všude se podvádí a všude záleží na technologických výhodách. Sportem je vše, co se řídí pravidlem „Citius, Altius, Fortius“ a patří k tomu i soutěživé hry jako třeba fotbal.

   Vymazat
 16. Správně. Nač klekat, když si někdo hraje na politické "vojáčky". Když má někdo klekat, ať si klekne ten, kdo má sám máslo na hlavě. A ty jsem klekat nikde neviděl. Stejně je to jen další manipulace s lidskou masou a to s neuvěřitelnou drzostí. Stejně jako divadlo kolem koronaviru.
  Kam jsme se to jako Češi dostali, díky části našich imbec.lních politiků, podobných těm dvěma "nejviditelnějším", co ohlásili jakoby "konec" "kariéry", máme-li se kát za činy jiných a hlavně sami proti sobě samých? Nikde jsem neslyšel, že by se Němci dokázali upřímně bez postranních úmyslů omluvit komukoliv (natož nám) za vše, co jako "dobrosrdeční" sousedi provedli. Nikde jsem neslyšel, že by Velká Británie se upřímně a doopravdy kála za svoje staleté zločiny, byť jen tím, že by řekla pravdu. A copak se doopravdy Američané omlouvají? Ne, "svádějí" to na minulost. A vůbec, všichni co nemají psychické předpoklady řídit výborně byť jen malý kolektiv, by měli z politiky odejít a zametat ten bordel, co po sobě zanechali. Stejně jako Kalousek a spol.
  My si klekat nemusíme, stejně jako Finský jezdec nebo jako Rus. Když si klekneme, ponížíme se na úroveň všech těch vrahů, kolonizátorů a bláznivých blouznivců, co pořád chtějí ovládnout svět. Dokážeme jenom, že jsme se nechali zmanipulovat a že MÁME STRACH bojovat o svou budoucnost.

  Nebo nakonec začnou "klekat" nakonec i motory aut i letadel! Když všichni budou klečet, kdo bude dělat užitečnou práci? Prodejní vědci a inženýři?
  A jestli tohle má být revoluce, jako jsou předpoklady některých komentátorů a politologů, pak se musím smát. Jediná revoluce by to pak mohla být jedině na zničení všeho, všech a všemi. Pozadí je přece známo a to se nezmění i když se to "vymkne". Nebo někdo vidí "nějakého vizionáře", co by měl představu o dalším chodu "světa" a měl hlavně za sebou třeba maličkou, ale reálnou partaj či hnutí v podobě Lenina? Maximálně by nastoupila podoba, jak nám ji přednáší, krvavé francouzské revoluce, samozřejmě ve větším rozsahu. A znamenalo by to takové oslabení např. i Evropy, která by se pak stala bez jakékoliv varianty nejspíše na devadesát procent muslimskou!
  Jediná alternativa, která Ameriku může čekat, bez jejího zničení a pokud se nepodaří úřadům ukočírovat BLM a jakékoli LM a která ji zachová, alespoň třeba z větší části, je totální vojenská diktatura. Teda, pravda, neznám kvality amerických generálů. Třeba jsou to ve skutečnosti jenom "sralbotkové" a "taneční" generálové.
  Sakra, to jsem se vybouřil! Ale na tom, co jsem napsal nebudu měnit nic. Dobrý den a víru v dobré lidi.

  OdpovědětVymazat
 17. Psal jsem to mnohokrát. Jediná normální zem, kde chlap je chlap a ne napudrovaná nalízaná sračka se nachází východně od nás !!! USA poskládané z přiteplených magorů můžou být leda vzorem pro zdegenerované voliče Pirátů a spol.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že máte o světě a jeho obyvatelích poněkud idiotské představy.

   Vymazat
  2. 12:18 Tak nám tu předestřete, jak to v současné chvíli ve světě opravdu je, abychom neměli ty svoje "idiotské představy". Budeme opravdu ze srdce rádi, když se budeme mýlit.

   Vymazat
  3. 12:59, ale i v USA se nachází velké množství rozumných lidí i pravých chlapů. Bez nich by nebyli tom, čím jsou. Podívejte se na našeho Honoluláka :))) Starý ale furt bojovně naladěn.

   Vymazat
  4. Osobně bych za Vás o idiotství vážně uvažoval. Pokud jste si o Pirátech a jejich činnosti ještě nic nezjišťoval, tak je mi Vašeho názoru velmi líto...

   Vymazat
  5. Piráti jsou jako meloun. Zvrchu zelený, uvnitř rudý a když se to přežene s dávkováním je z toho hnědá.

   Vymazat
 18. V minulosti při vpádech Turků do Evropy, Turci také odvlékli
  bílé lidí jako otroky do své říše. Dnes EU uplácí Turecko aby brzdilo imigranty, místo toho aby řekla dost a konec. Svět je vyšinutý a nezdravý rozum vítězí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22 mučících technik na křesťanských otrocích v Osmanské říši:
   https://www.gettyimages.ie/detail/news-photo/circa-1635-twenty-two-different-tortures-inflicted-on-news-photo/51241680

   Vymazat
  2. Bílí otroci v Otomanské říši

   https://www.youtube.com/watch?v=ikIhLUoOeHU

   https://www.youtube.com/watch?v=5OdIqeWkhHU

   Vymazat
 19. To je přesně to, co západ nechápe a nikdy nepochopí. Rusa porazí zase jenom Rus. Můžou ho ponížit, nebo zabít, ale nikdy ne zotročit. Je málo národů, které by se Rusům v národnostním cítění mohlo rovnat. Případná válka proti Rusku bude posledním počinem lidstva.
  "K čemu nám bude svět, když v něm nebude Rusko", říkávají Rusové.
  "Když nebudu já, nebudeš ani ty", říkám já.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to povedal Putin -

   Vymazat
  2. No to proto, že jich je tak hodně. Ne snad, že by bylo hodně Rusů, ale v Rusku je hodně lidí. 147 milionů se těžko dá zotročit, zvlášť když sami vznikli jako sněhová koule, která se pak valila dějinami a prostorem a balila na sebe další národy. Ale nepokleknul ani Fin, který právem řekl, že Finsko nikoho nekolonizovalo. Fajn vidět mladé lidi, co mají vlastní rozum a hrdost. A taky jistý druh odvahy.

   Vymazat
 20. Co je to vůbec za lidi, kteří dopustí aby se jim někdo klaněl? To si nepřipadají ani trochu hloupě? Už jen představa, že by se někdo klaněl mě, je nadmíru nepříjemná. Musel bych sám sebe považovat za morálně nevyspělého ubožáka - jinými slovy "hanba by mě fackovala".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šlechta, panovníci, držitelé vašeho peněžního hrdla, vojenský velitel, který s vámi zachází se všemi stejně - jako s kusem hadru... kněží všech stupňů, atd, atd.
   12.40 Co vás v té dnešní škole učí?

   Vymazat
  2. Ne, jistému druhů lidí to přijde úplně normální a nepotřebují k tomu ani královský titul.

   Vymazat
 21. Tato mentalita a konání ruského pilota F1 je podle demokratů a humanistů nebezpečné. Na iDnes označili konání Daniila Kvjata za skandální, primitivně patetické, rasistické a xenofobní. Zatímco Raikkonen, Leclair byli označeni za hrdé přímé muže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:58 Je skandální, že iDNES posuzuje jednu událost dvojím metrem. Rusa znectí a zápaďáky označí za přímé muže. Neskutečné.

   Vymazat
  2. 12:58 Za skandální je iDNES, že jednu událost posuzuje dvojím metrem. Rusa znectí, a jeho západní kolegy označí za hrdé muže. Neskutečné.

   Vymazat
 22. Nas papez je zradce Evropy a bile civilizace !
  Prohlasuje verejne verny katolik NICK HONOLULU !

  Pokleknout pred BLM ? ?

  HUUUU, ha, ha, ha. Oni vam zapali auta, vyloupi obchody, zablokuji dalnice a nez se zacnou rvat mezi sebou, tak napadnou vas.
  Nikdy NEZAPOMENTE na osud Johannesburgu !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vzdyt to bylo uplne jinak Honolulu, to nebyli cerni ale globalisti, cerni jsou pouze medium

   Vymazat
 23. Chvála pánu Bohu, že se alespoň občas najde někdo, kdo je i s kultem černé kůže pošle do konečníku. Je nanejvýš symbolické, že tak učinil Rus a to velmi důstojně. Západní civilizace jde do kopru viz. domácí inseminační soupravy a pod.. Dřív se inseminovalo ve vepřínech a pod., teď v ložnicích. Kam se poděl normální svět, kde ho najít ?.

  OdpovědětVymazat
 24. Vstavaj strana ogromnaja, vstavaj na směrtnyj boj, s fašistkoj siloj ťomnuju, s proklatuju ordoj. Rus nepoklekl před jinými veličinami, nějaký black Floyd mu za otlačené koleno nestojí a zničenou hrdost nestojí.

  OdpovědětVymazat
 25. takto nesmyslně si může kleknout pouze onuce

  OdpovědětVymazat
 26. Otrok - anglicky slave, francouzsky esclave, německy der Sklave, italsky schiavo, španělsky esclavo, portugalsky escravo
  - ze stř.latinského sclavus - z lat. slavus = Slovan!!!

  Germánské kmeny používaly velké množství Slovanů jako otroky!
  - tak praví etymologický slovník

  Tak by před námi, po vzoru BLM, měli klečet Němci - SLM.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Se svými poddanými hojně obchodovali i česká knížata. Chlapa za hezkou látku nebo korále, prodávali celé rodiny, celé vesnice... a nevadilo mu, že chlapa Arabi vykleštili. Kastráti byli všichni z tohoto prostředí. Ale tito pracovali v dolech nebo podobně, v harému pracovali pouze domácí kastráti.

   Název Slovan pochází ze slova sklabinoi, což pochází z jazyka koiné v Byzanci. Byzantinci také obchodovali se "sklabinoi", což je obchodní komodita u nás nazývaná "otrok". Otrokářství už zanikalo, protože jednak civilizované území už nemohlo poskytovat lidské bytosti nábřeží pozici a zároveň začínalo něco, co by se dali nazvat rozvoj manufaktur a strojů. Noví sklabinoi tohle vše zastavili.

   Se slovanskými otroky se obchodovalo dokonce ještě i za Turků, kteří převzali arabský název pro tuto komoditu - sagaliba. A také i ceník. Ani sto sagaliba se nevyrovnalo cenou jednomu plnokrevníkovi anebo sokolovi. Z živého statku se jednalo o jedno z nejlevnějšího zboží. Zatímco ovci bylo možno zabít jen na jídlo, sagalibu bylo možno zabít jen tak pro zábavu.

   Vymazat
 27. Prijde doba a vlastne uz je tady, kdy bude nutno a bude to jedina moznost, davat nekomu dodrzky!!

  OdpovědětVymazat
 28. Osmanská expanze už jede na plné koule!

  https://megazpravy.cz/turecko-verejne-deklaruje-snahu-vojensky-obsadit-kypr-recko-bulharsko-a-dalsi-zeme/

  OdpovědětVymazat
 29. Negr z BLM zastřelil střelou do hlavy tuto krásnou bílou 24 letou ženu, matku malého tříletého syna poté, co řekla že "na všech životech záleží"

  https://www.the-sun.com/news/1129367/jessica-doty-whitaker-all-lives-matter-indiana/

  Neoliberální dobytek pak oslavoval její vraždu na Facebooku!
  A teď se podržtě! Facebook to nezablokoval, ani nesmazal!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-A-CT-tohle-taky-natocite-Lubomir-Volny-v-soku-nad-svinstvem-z-USA-630693

  OdpovědětVymazat
 30. To je síla, to se nevidí,
  nikdo nesedí nikdo NEVISÍ...

  Podporování toho černého vraha a podobných je Trestným činem "Schvalování trestného činu"!

  OdpovědětVymazat
 31. Az do ted F! byl muj zamilovany sport.Dostat se mezi 20 nejlepsich na svete,to je neuveritelny vysledek.Jsem naprosto in shock ze se neco takoveho mohlo dostat mezi elitu.Hura tem 6ti pilotum.Ja nemuzu najit slova to hell with F1.MJ Montreal

  OdpovědětVymazat
 32. Budeme vpodručí osmáků, nebo více opálených občanů natošup. Vždyť my se na rozdíl od Maďarů nedokážeme spojit. My se tu navzájem utlučeme čepicemi a ani si nevšimneme, že na Hradě sedí Kálif. Potom hurá koupit korán a modláček.

  OdpovědětVymazat
 33. Hrdina nové doby! A.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.