Reklama

čtvrtek 16. července 2020

Timio Okamura krátce k událostem včerejšího dne

16. 7. 2020  youtube

26 komentářů :

 1. Pan Okamura má pravdu a zaprodanci nechtějí nějakou vládu Čechů ale amerických miliardářů. A co se děje může dopadnout velice špatně bourají sochy pak zbourají baráky poté spálí knihy a nakonec budou vraždit lidi. A zadlužování bude platit více generací naší země.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaprodanci prostě stojí s nataženou pazorou a slouží největší nabídce. Rasa, morálka, ani účely zájmu páníšků je nezajímají. Je přeci GLOBÁLNĚ TRŽNÍ EKONOMIKA... a oni v souladu se systímem trhají co se dá. UBI BENE IBI PATRIA. Ave CAESAR - Avigdor Kunta Kunti...

   Vymazat
  2. Všichni USA kolaboranti straší komunisty. USA zatím začínají ovládat Maoisti, kteří jsou stokrát horší než komunisti. Jsem opravdu zvědavý, kdy ty kolaborantský hovada půjdou klečet před ambasádu USA.

   Vymazat
 2. ČR je totálně vyplundrovaná, zkorumpovaná- není nám pomoci.
  https://www.protiproud.cz/politika/5219-vitaskova-muze-klidne-spat-co-nam-ukazalo-7-let-justicniho-teroru-spelduv-teplakovy-fetis-bude-nekdy-v-resortu-spravedlnosti-lip-jak-to-bude-s-kauzou-babis-blahoprejeme-aleno.htm

  OdpovědětVymazat
 3. EU zneužila koronavirus! Brusel buduje superstát pod záminkou pomoci. Názor

  https://cz.sputniknews.com/nazory/2020071612229092-eu-zneuzila-koronavir-brusel-buduje-superstat-pod-zaminkou-pomoci-nazor/

  OdpovědětVymazat
 4. Tunelování - tento termín, který obletěl celý svět vznikl v souvislosti s privatizací Knižního velkoobchodu zakládajícím členem ODS MUDR. Miroslavem Mackem (http://viditelny-macek.cz), který dnes permanentně špiní premiéra Babiše).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten pitomeček z Řeporyjí mi tak zprotivil ODS, že snad toho pana Okamuru půjdu volit.

   Vymazat
 5. Řeč to vskutku pěkná, pravdivá. Chápu, že ksichtoknihy "komunita" takové řeči nepřeje.

  OdpovědětVymazat
 6. Jak to zapadá a stále pořád dokola. Člověk je nepoučitelny, nechame to zajít až do konce! Budeme prožívat své peklo. Jak může být člověk tak blbý na slovíčka a lži, jen mi připadá,že jim
  nezáleží na svém životě a dětech. Je tu jedna ale poslední věc, že u voleb vezmeme rozum do hrsti.

  OdpovědětVymazat
 7. 1. Prosím, co bylo mezi 3.39 a 3.49 min.?
  2. Kdy bude souzen kápo zločinců Václav Klaus st.?

  OdpovědětVymazat
 8. Tak jsem se nezasmál už dlouho. Kapitalista, podnikatel v jedné osobě Okamura, kritizuje kapitalismus, větší frašku snad už nejde vymyslet a ta chvála socialismu,jen další komedie jak posbírat hlasy, hoši to je kašpar. No a ty další žvásty už po několik let stále stejné, koho zajímají. Tomuto zoufalci dá ještě někdo svuj hlas při volbách??? snad ne! Tak uvidíme co cenzor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Okamura není kapitalista, ale podnikatel bez většího kapitálu. Troubo, aspoň by sis měl čichnout k teorii ekonomie, když už chceš psát.

   A to ostatní - pan Okamura chce stále stejné - přímou demokracii, která omezí vliv lobby a zkorumpovanců a dá větší prostor opravdové demokracii.
   Kašpárek jsi leda ty, anonymní poštěváčku 10:12

   Vymazat
  2. Anonymní17. července 2020 10:12
   „Tak jsem se nezasmál už dlouho.“
   Já si naopak myslím, že jste veselý člověk a smějete se často. Alespoň ty Vaše primitivní tapety, u kterých se smějete, jsou zde často vidět. Kohopak volíte Vy, ať se také zasmějeme? P.K.

   Vymazat
  3. Lidi, to je (10.12) bezmozek, co?

   Vymazat
  4. 10:12 V kapitalizmu slušné podnikatele vytlačí ti úspěšní

   Vymazat
  5. Bez většího kapitálu? Mrkněte kolik byly volební příspěvky státu. Zatím mu business plán - obchod s lidskou blbostí - vychází na jedničku. Frustráti pro stromy nevidí les.

   Vymazat
  6. 11:13,12:16
   Dobře vám Japonec vymyl mozek, hlavně vyjádření - bez většího kapitálu-, je všeobecně známo, že voliči Okamury jsou tak nějak jednodušší a vy dva jste toho dukazem, přesně jak píše v 15:02, vaše blbost je nekonečná a toho kapitalistu jsem použil podle Okamury, tak si srovnej pojmy.
   Milánku, nějak moc argumentu najednou, nepřeháněj, nebo raději přeháněj.

   Vymazat
  7. No vy jste se opravdu povedl. By mně zajímalo, za koho kopete? Za Čechy určitě ne, jinak by jste nemohl tak hloupě mluvit.

   Vymazat
  8. 17:05
   Tak se pochlubil svým NEvzděláním ty mOUDro z havloflašky???!!!! Nebo ti taky studium komunisti zakazovali jako udavači a netáhlu věčně zlitýmu, kterýho si nevážila ani vlastní matka?!!!

   Vymazat
  9. Kaspar a zoufalec jsi jedine Ty. A ty tvoje zvasty nezajmaji uz vubec nikoho kaspare!!!!!!

   Vymazat
  10. Anonymní17. července 2020 17:05
   15:02 napadá T.O. za to, jaký ODS, ČSSD, Lidovci vytvořili volební zákon a zákon o financování politických stran? Vždyť podle těchto zákonů jsou financovány všechny politické strany. Jestli my jsme jednodušší, tak Vaše mozkovny jsou přímo vyleštěné. P.K.

   Vymazat
  11. 10:12, kde jste v té Okamurově řeči našel chválu socialismu a proč by třeba i úspěšný podnikatel neměl kritizovat některé z projevů kapitalismu? Nebo nemusí být vylepšován (kapitalismus) třeba jen proto, aby jako systém nadále obstál? Pochopte, že tím co jste napsal ukazujete, že ani na tu špičku nosu si nedohlédnete!

   Vymazat
  12. 10:12
   Mate samozřejmě právo na názor, ale argumenty vám poněkud kulhají. Zjednoduším - kapitalista, - kašpar, a - žvásty. Budete se divit, ale právě takové pitomosti, mně přesvědčí, že vy jako jeho opozice jste bez šance. Já mám jen jednu poznámku, projednávaný dluh EU, který asi Babiš podepíše, nebude problém utratit. Želbohu nebude to do prorůstovýcb investic, ale do nákladů za pandemii. Nejsem expert, ale lze spočítat to co následovalo po importu víru z Itálie a bylo to jen pár desítek. Dnes vidím dopad nezvládnuté karantény na jedné šachtě s následkem pro celý kraj a právě slyším radostnou zprávu, jak se v Chorvatsku rekreuje 106 000 Čechů. Tak nemusím bÿt Baba Venga a věštit to tóčo, až se naši turisté vrátí. To už Vojtěch neukecà a asi to vůbec nebude ani možné zvládnout kapacitně. Na 1.místě půjde o idské životy, potom samosebou o ekonomiku ale už nepůjde jen o poloprázdné hotely, hospody či fitka. Půjde o zdravotnictví, zásobování energetiku a čert ví o co všechno. Doufám, že má vláda připraven krízový plán. K mému údivu se odebral Parlament na prázdniny a hodlá se sejít až v září. Tak kéž se já mýlím na celé kolo.

   Vymazat
 9. Přímá demokracie za pár let bude i u nás možná. Zmanipulování a oblbování lidí už je ve stádiu, kdy budoucí lidé budou volit bezmyšlenkovitě ty, které jim doporučí výhradně hlavní média. Lidé, a nejen jen mladší ročníky, už dnes přebírají vše co jim cpou do hlavy pseudo-autoritní média. Pan Okamura má pravdu, ale s komunisty jednat nebude ani náhodou. Privatizace všeho co se vytvořilo prací a z daní lidí za socialismu tedy bude pokračovat. Např.včera mě na nádraží v Pardubicích informovali, že čekárna je jen pro ty, kteří si koupili lístek ČD, ale jen 1.třídu. A tak čekárna vybudovaní za socialismu zeje prázdnotou a je zamčená, i když máte lístek na vlak od ČD.

  OdpovědětVymazat
 10. V čem se může parazitizmus projevovat jako pokrok lidstva. Starý negramotný blbec.

  OdpovědětVymazat
 11. Jsou to čučkaři, zapomněli mě zdanit za konzumaci kyslíku z ovzduší a současně občas vypustím i něco metanu. To všechno nutno zdanit !

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.