Reklama

sobota 25. července 2020

Trump vlezl do pasti, nastražené mu establishmentem


Paul Craig Roberts
25. 7. 2020  paulcraigroberts
Michael Horowitz, generální inspektor amerického ministerstva spravedlnosti, pokračuje ve svém útoku na prezidenta Trumpa, který tohoto zrádce zcela nepohopitelně ponechává stále v úřadu. Horowitz je operativcem Demokratické stany, který s dopomocí aféry Russiagate kývl před časem demokratům na jejich snahu zbavit zemi prezidenta Trumpa s pomocí vymyšlené aféry Russiagate. A web the Hill se k hnutí svrhnout Trumpa a „bílou Ameriku“ nyní pohotově přidává: ZDENyní tento Horowitz, zodpovědný za pokus svrhnout prezidenta z úřadu, vyšetřuje údajné použití síly pracovníky federálního vymáhání práva proti „protestujícím“ ve městech Portland a Washington.

Řečeno jinak: jestliže místní demokratické vlády ODMÍTNOU použití policejní moci státu a místních vlád při ochraně majetku a životu lidí ze strany vzbouřenců a rabujících živlů, označovaných presstitutkami jako „pokojní protestující“, takže na místo je nutno povolat federální policii, obrátí to mediální presstituky na „Trumpovo nepřiměřené použití síly.“

Jak jsem psal už před lety: Trump Washingtonu nerozumí a obklopil se vládou, která je vůči němu a vůči Americe v opozici. Kterýmžto způsobem se ve své vládě nechal uvěznit.

Je třeba porozumět tomu, že oficiální postoj vládnoucího establishmentu je ten, že bílá Amerika je zlo, které musí být svrženo. A nazíráno z tohoto hlediska to, co je klamavě označováno jako „mírové protesty“, jsou ve skutečnosti revoluční činy, jejichž smyslem a cílem je ponechat bílé Američany a jejich majetek před násílím nechráněn.

Jestliže pak Trump vystoupil, aby bránil to, co stát a místní demokraté bránit odmítli, měl už establishment připravené své mediální děvky, které prezidenta označily za zlo, stavějící se do cesty revoluci nazývané „mírový protest“. Nu a Trump tam sedí a v těchto dnech dává své vládě svolení k tomu, aby ho vyšetřovala.

Nadmíru důvěřiví Američané se musí už jednou probudit a porozumět tomu, že Trump má své nominanty, čili lidi, které on sám jmenoval, na ministerstvu spravedlnosti a na ministerstvu vnitřní bezpečnosti, kteří ho nyní vyšetřují ve věci dodržování zákona a pořádku v USA. Že on sám jmenoval generálního prokurátora a ředitele vnitřní bezpečnosti, kteří z uřadu dosud nevyhodili ty zpravodajce, kteří nyní ohlásili , že budou Trumpa vyšetřovat v záležitosti zachování práva a pořádku ve Spojených státech.

Není už zkrátka naděje pro Ameriku.

Překlad: Lubomír Man

9 komentářů :

 1. Někdo by se mohl napsat článek jak funguje demokracie v USA.
  rusky https://www.youtube.com/watch?v=_lxKHQttI2E
  anglicky: https://www.youtube.com/watch?v=b7IkxdLpJJg

  OdpovědětVymazat
 2. Neberte nic vazne ! Zatim je to porad jen sranda !
  V Listopadu to sranda nebude !
  Mezi lidmi na americke ulici se mluvi o tom, ze kdyz "Demokrate" neuznali volby v roce 2016, (a nikdy se snimi nesmirili), tak Trump nemusi uznat volby v pripade, ze by je v Lisopadu prohral.
  DEFINITIVNE BUDU VOLIT TRUMPA - NEJLEPSIHO PRESIDENTA od dob Ronalda Reagana.

  -------------------------------------------------

  Vysvetleni ohledne korupce !
  Vysoke hodnosti nekterych dustojniku jsou zarukou, ze to budou solichat na obe strany, aby si ty hodnosti zachovali. T.zn. pendlovat mezi Globalisty a Trumpovci, nebot nikdo nevi, jak ty listopadove volby dopadnou - KROME ME ! Vim, ze to vyhraje nas oblibeny Trump !

  ------------------------------------------------------

  Federalni vojaci ted mlati Anarchisty, Antifu a BLM v ulicich nekterych mest. (Napr. v Chicagu.)
  NEVIM , je-li to dobra strategie ! Kdyby je nemlatili, tak se zacnou strilet VZAJEMNE - coz je uzitecne pro civilizaci, ale takove "fasisticke" (a opici) nazory mam pouze ja !
  (V mladi jsem pracoval v Africe.)
  Vsechno vidim jinak a ne jen politicky.

  ----------------------------------------------------

  My na Floride tyto problemy nemame ! Zde vsichni zavodi, kdo drive zemre ! JA MAM CHININ ! Kdyz jsem nezemrel na
  Zambezi , tak je mala pravdepodobnost , ze se se to stane zde.
  A kdyz ano, tak na vas nasmeruji Hurrican, za mazani prispevku.
  h.

  OdpovědětVymazat
 3. Nechť všichni havloidi táhnou do své vysněné země - Emeriky a v tom tavicím kotli se pak můžou sežrat navzájem.Amen

  OdpovědětVymazat
 4. Je mi úplně jasné milý Lulu, proč je Trump tvůj favorit. Trump je boxer a je jen otázkou, zda proti němu nestojí hráči pokeru. Pro lidi je to úplně jedno, neb oba týmy budou přísahat na bibli a prosperitu, ale jen pro sebe. Po volbách se ukáže, zda po hodování mocných spadne pár drobků od stolu pro plebs, nebo ne.

  OdpovědětVymazat
 5. A co má prezident dělat chránit stát a tu většinu normálních občanů dokonce i slušní černoši jsou proti té pakáži.

  OdpovědětVymazat
 6. 23:06 - Mylite se ! President Trump pozvedl za 3 roky Ameriku k prudke prosperite, po strance ekonomicke !
  Vse se vsak zhroutilo kvuli cinskemu virusu, behem 3 mesicu.
  Autority na prikaz doktoru zavrely stovky firem.

  My dodnes nevime, co si mame o te nemoci myslet.

  U nas zemrelo 170 lidi behem 10 dnu.

  Nic nefunguje ! Kdybych chtel jet do Vidne , tak NEVIM JAK.
  Letecke linky jsou zrusene take.
  Lide maji strach z neceho co neni videt.
  (Virus !)
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O:13
   Lulu, Amerika není nevinná, určitě víš, že tam máte taky laboratoře na biozbraně. Že to dnes odnesla Čína, dalo práci přesvědčit, nebo koupit veřejné mínění. Když se zase pro změnu někde utrousí antrax, pak to bude asi složitější. Tak neplakej nad koncem rajzování, možná jste taky spoluviníky.

   Vymazat
 7. Tu prosperitu platí celej svět, protože amiokupat je zloděj No. 1.
  Teď mají na krku občanskou válku a pak se ten ksindl vrátí do pravěku.... a svět si oddychne!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Honolulu je poznat že jste katolík. Katolíci se před tím než ztratily moc chovaly hůř jak dnešní muslimové, tím je nechci obhajovat. Kapitalizmus byl kdysi také pokrok ale má ve svých genech parazitizmus a tím i korupci. Protože se tyto vlastnosti staly pro mnoho lidí normální, tak je to příznak nastávající katastrofy. Tramp volby vyhraje a tohle všechno je jen komedie aby jste nepochopily o co jde. Dolar přejde do digitální podoby a hotovostní platby nebudou. Ahoj.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.