Reklama

úterý 7. července 2020

Ve sněmovně je policie. Kvůli BIS, Koudelkovi a Rusku

Ilustrační foto
7. 7. 2020  ParlamentníListy

Kdo vynesl redaktorům Deníku N informace z uzavřeného jednání bezpečnostního výboru sněmovny o vývoji kauzy ricin? ParlamentníListy.cz pátraly mezi poslanci a členy výboru. Únikem se totiž zabývá policie a věc má na stole pražská vrchní žalobkyně Lenka Bradáčová. I kdyby se příslušné orgány dobraly k potenciálnímu viníkovi, který tajné informace vynesl, není podle našich zjištění pravděpodobné, že dojde k jeho vydání sněmovnou. Policie ČR se podle informací PL o celou věc již aktivně zajímá přímo ve sněmovně.Kauza ricin stále není u konce. Přestože Česká republika na základě šetření kontrarozvědky vyhostila dva ruské diplomaty a formálně tak vše skončilo, když premiér sdělil, že příjezd agenta s jedem byl smyšlený kvůli vnitřnímu boji dvou pracovníků ruské ambasády, vše může mít vedlejší dopady. A to možná i na české poslance. Policie už se podle našich informací věcí zabývá a v úterý kvůli tomu dorazila do sněmovny. Nejspíš bude mluvit se všemi, kdo se schůze v utajeném režimu na počátku května účastnili.

Pražské vrchní státní zastupitelství má totiž na stole trestní oznámení vedení sněmovního bezpečnostního výboru. To bylo podáno poté, co z jejich uzavřeného jednání s šéfem BIS Michalem Koudelkou unikly informace do Deníku N. Přestože nebyla přítomna žádná média a dle deníku Právo poslanci s šéfem tajné služby jednali v utajovaném režimu, deník následně vydal článek, kde citoval údajně přesné pasáže, jež na sněmovní půdě měly zaznít. Všichni přítomní měli přitom zachovat mlčenlivost.

ParlamentníListy.cz měly možnost hovořit s několika členy bezpečnostního výboru a ti jsou rozčileni, že kvůli nezodpovědnému úniku mají být popotahováni policií. Popuzeni jsou i z toho, že se z extrémně citlivého uzavřeného jednání, které může mít zahraničněpolitické dopady, dostávají informace do médií.

Nejprve se podívejme na to, jaký byl oficiální výstup dotčeného jednání. Šlo o usnesení výboru, které bylo zveřejněno na webu sněmovny. „Výbor pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky po úvodních vystoupeních ředitele Bezpečnostní informační služby plk. Ing. Michala Koudelky, ministra vnitra Jana Hamáčka a policejního prezidenta brig. gen. Mgr. Jana Švejdara, na základě návrhů přednesených místopředsedy výboru JUDr. et PhDr. Zdeňkem Ondráčkem, Ph.D., a PhDr. Pavlem Žáčkem, Ph.D., a po obecné a podrobné rozpravě I. bere na vědomí informaci přednesenou ředitelem Bezpečnostní informační služby plk. Ing. Michalem Koudelkou, ministrem vnitra Janem Hamáčkem a policejním prezidentem brig. gen. Mgr. Janem Švejdarem. II. považuje opatření bezpečnostních složek státu při hájení chráněných zájmů státu a zdraví občanů České republiky za adekvátní. III. vyjadřuje podporu opatřením Bezpečnostní informační služby proti působení cizích zpravodajských služeb,“ zní text usnesení.

To je vše, co se mohlo legálně dostat na veřejnost. Žádné podrobnosti a už vůbec ne konkrétní informace o tom, co na jednání říkal šéf tajné služby Koudelka či další pozvaní. Krátce poté, ...    ....    .... .....  ...... ..... ..... (celý text najdete ZDE)

45 komentářů :

 1. Opravdu nerad to říkám, ale občan se musí doslova stydět za ty mnohé nedomrlé postavičky, co si hrají na politiky a zákonodárce. Nemají totiž často ani elementární intelektuální a morální předpoklady pro výkon této role. Jednoduše řečeno, jsou prostě trapní a nezodpovědní...

  OdpovědětSmazat
 2. Czexit, už včera bylo pozdě!

  https://aeronet.cz/news/video-nemecky-ministr-zahranici-v-bundestagu-odpovedel-poslanci-ceskeho-puvodu-za-afd-ze-evropska-unie-bude-v-dobe-nemeckeho-predsednictvi-prosazovat-zavedeni-celoevropskeho-prerozdelovani/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 👍👍👍👍👍👍👍

   Smazat
  2. 👎 "Není nic staršího, než včerejší noviny".
   Tajný démonizovaný mystik VK se probudil.

   Smazat
  3. 8,30
   To,že jde o starší zprávu z ní hoax nedělá!

   Smazat
  4. 20:38
   Nechápu lidi, kteří dávají odkaz na naprosto neduvěrohodný, prolhaný Aronet a ještě těm žvástum věří.. Nedávno tam nějaký chytrák napsal delší článek, že vražda černocha policajtem byla jen dobře nafilmovaná komedie, že se nic nezakládá na pravdě, ve finále pohřbili nějakého bělocha, opravdu neuvěřitelný plátek! Pan VK je nějaký divný !!

   Smazat
  5. Já se zase divím, že někdo dá svůj hlas ČSSD, KDÚ-ČSL nebo Pirátům.

   Smazat
  6. Aeronet je filiálka mainstreamu. Rozdíl mezi nimi je ten, že mainstream si nehraje na alternativu jako to dělá "dobře utajený" pomatenec VK.

   Smazat
  7. 9:45
   Pane nesleduje Aeronet, já to taky nečtu, ale kdyby to šlo, tak doporučuji News na internetu, nebo TV satelit. S trochou angličtiny, či němčiny dostanete nezkreslené informace a okamžitě. Jinak sprosťàrna od ministra zahraničí Německa (jménem Maas) k naší republice přednesená na zasedání Bundestagu je pravdivá. Mám to přímo od nich. Příště se nezesmějšujte.

   Smazat
  8. Ano, Maas je kariéristický šmejd. Před volbami lhal a tvrdil něco jiného a pak rázem otočil a už prosazuje pritidemokratický a islamistický Merkelbordel.
   Přesto sem nedávejte slátaniny z Aerohovna. Existuje spousta lepších zdrojů.

   Smazat
 3. Blanický manifest za svobodu 2020 /VIDEO

  http://www.nwoo.org/2020/07/07/blanicky-manifest-za-svobodu-2020-video/

  OdpovědětSmazat
 4. Podílí se Hamáček na mnohamiliardové "Kočnerizaci" přes podvodníky "KONŠPIRÁTORI.sk"?

  http://www.skrytapravda.cz/domaci/3371-podili-se-hamacek-na-mnohamiliardove-kocnerizaci-pres-podvodniky-konspiratori-sk

  OdpovědětSmazat
 5. Bylo by moc dobré kdyby nějaké komedianty a šiřitele falešných informací obvinili a odsoudili. Ale to se bohužel nestane nebo v ČR nefunguje právní stát.

  OdpovědětSmazat
 6. Lipovská: Toto mi řekli v ČT a nerozumím tomu. A z tohoto nemusíme vyjít živí

  Zaprvé, Unie problémy neřeší, Unie je problém.

  A zadruhé, Unie s žádnou pomocí nepřišla. Unie pouze hledá způsob, jak od občanů členských států získat co možná nejvíce peněz na hraní.

  To, co Brusel provádí, je čiré gamblerství. Velmi zvláštní gamblerství, neboť vystupuje ve dvojjediné roli – zároveň jako hráč i jako provozovatel kasina. Česká republika se do tohoto hráčského doupěte dostat nesmí, jinak se z něj živa a zdráva nedostane. Záchranný fond navíc evidentně nemá zachraňovat dělníky, řemeslníky, důchodce, zdravotní sestřičky nebo podnikatele. Má zachraňovat krky těch, kdo nás do krize přivedli.

  A má nám podloudně vnutit agendu, kterou jsme mnohokrát odmítli – migrační, zelenou, modrou nebo duhovou politiku.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Lipovska-Toto-mi-rekli-v-CT-a-nerozumim-tomu-A-z-tohoto-nemusime-vyjit-zivi-629804

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Top není gamblerství, mameluci dostali role a vy kste figurky které poráží na výměnu a nahrazení obyvatel kalergi na přání promuslimské osn. Skořápkáři - odkaz berou dvakrát.
   https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

   Smazat
 7. Právě hlásí, že v Rusku sebrali špióna, který měl našim čučkačům prodávat informace. Sledují ho od r. 2017 a je tedy velmi pravděpodobné, že mají neprůstřelné důkazy. Takže čučkaři zmršili kauzu "ricin" ale od a do z. Vláda to završila naprosto diletantským řešením a okořeněným jakýmsi blábolením o suverénní zemi. Vláda zcela úmyslně přehlížela řádění pánů Novotného, Hřiba, Koláře a ještě větších nýmandů (prý novinářů) okolo nich. Vinu nesou především Hamáček jako předseda vládní strany i jako ministr vnitra a Petříček, jeho poskok coby MZV. Oni i premiér nepodnikali nic proti zcela jasně kriminálním krokům i když byli jasně upozorňováni, že to bude mít vliv na politiku RF vůči naší zemi. Tak jsem zvědav, jak se vykroutí z této šlamastiky. Jestli teď nevyhodí toho diletanta Koudelku, tak už si neumím představit průšvih, za který měl letět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. danny souhlas, ale to mělo daleko větší souvislosti, než jenom kufr s ricinem v Praze. Bylo to součástí protiruského tažení, aktivovat nepokoje v Rusku, před hlasováním o konstituci. Zásahem jejich FBS to selhalo a u nás Koudelka dohrával akci již vykolejenou z programu.

   Smazat
  2. CSSD ovlada uz pres 20 let policii, soudy, MV. Kryje veskere zlodejny a kde to nejde reorganizuje a zbavuje se Slachty.
   Vsechno diky zvanilum v opozici, stiticich se Babise. A ten je stale u moci a zase vyhraje. Lepsi alternativu zeme nema. Predstavte si ty sasky u moci. To i Bohous by je strcil do kapsy.

   Smazat
  3. 23:41
   Máte pravdu, ty vaše bláboly se nedají číst. Mužete mě napsat jak se projevilo to vaše - "" řádění a kriminální kroky "" těch třech pánu??
   Je hezké jak se zastáváte Ruska, vy budete velký ČESKÝ vlastenec!
   Proč se tím vubec plátek par. listy zase zabývá? Vždyť tvrdili, že naši " čučkaři " vaří z vody a celé je to nesmysl a najednou se tim "nesmyslem " zase někdo zabejvá?!
   Že se nedá dnešnímu Rusku věřit ani pozdrav, je jasný fakt. Dnes vytáhli nějakého Ruského špiona, který měl spolupracovat s naší rozvědkou, zase nějaká prolhaná akce Ruska!

   Smazat
  4. 9:21
   Víte, světu je dnes celé Rusko u zadku, co si na těch chudácích vzít. Pokud nebude Putin válčit a obsazovat cizí uzemí, tak bude ve světě klid a celé Rusko ať se třeba staví na hlavu.

   Smazat
  5. Indický běžče 9:57, vítej ve službě, bude zábava.

   Český vlastenec v minulosti za Rusko bojoval právě proto, že byl vlastenec - viz legie, 2.odboj - východní armáda. Sympatie k Rusku na českém vlastenectví nic nesnižují, neubírají mu. Zato ty, potomek bretschneiderů, černožlutých fangličkářů, druhorepubliových nácků, protektorátních udavačů, fanatiků 50.let, normalizačních kariéristů a nynějších amerických čípků, ty určitě vlastenec nejsi. Ty dnes určitě zbožňuješ NATO, USA i EUrosojuz. Prostě zemský škůdce a ztělesněná ostuda Čech, Moravy i Slezska.

   Ruskové mnohokrát chytili českého špióna, který tam neměl co dělat. Viz např. člena falešné mise OBSE na Donbasu, "pracovníci Člověka v tísni na Donbasu, vyhoštěná paní vedoucí českého kulturního střediska v Moskvě, pod krytím "novinářů"- manipulátorů pánové Pazderka a Karas atd. atd.

   A ještě poznámečka: když píšeš "dnešnímu Rusku se nedá věřit ani pozdrav, to je jasný fakt" ... tak víc hloupější a propagandou zneužívanější věty jsi už napsat nemohl.Patři do kategorie "všichni vědí...", celý svět se na tom shodne...", "světové společenství souhlasí..." atd, tad,

   Měli by vás pořádně vyškolit a když nemáš talent, tak bys měl hledat jiné místo. Já chci mít za své daně vzdělané a šikovné čučkaře a ne nevzdělaná nemehla.

   Smazat
  6. 10:01 - opět ve službě? Stýskalo se nám. Ale doškolování moc nepomohlo, že. Ono to Rusko je pro pomlouvače fakt tvrdý oříšek. Celá Evropa jede na ruský plyn, zbrojí proti Rusku, pomlouvá Rusko, firmy chtějí vyvážet do Ruska, jen zblblíci z čučky si myslí, že českým lidem lze vsugerovat blbosti, a ty je sem píšeš. Polepši se, studuj, zajímej se o Rusko víc, určitě tě napadne něco chytřejšího nebo aspoň zábavnějšího. Čau!

   Smazat
  7. Pro 9:57 a 10:01 Když pominu všechen hnus ve vyjadřování a vůbec vystupování tak Pavel Novotný veřejně vyhrožoval politikovi RF (ministru zahraničních věcí) a dalším lidem pověšením. To je trestné. Vyzýval k zavraždění dalších lidí (svého jmenovce). To vše ne jednou, ale mnohokrát a opakovaně. Veřejně oslavuje nacistické zločince - vlasovce. I to je podle našich zákonů trestný čin. Napadl orgán činný v trestním řízení - policejního vyšetřovatele, že je debil a odmítl dostavit se k provedení nařízeného úkonu s tím, že má dovolenou. Každý jiný člověk už by měl na krku několik paragrafů, a byl by minimálně předveden jak říkali naši rodiče "postrkem" (v poutech a v doprovodu policistů). Ale pan Hamáček a generál policie mají naděláno v gatích a nechají ze svých podřízených veřejně dělat hlupáky. Pan Kolář porušil mezinárodní smlouvu o ochraně památek tím, že nechal odstranit sochu velitele vojsk, která osvobodila značnou část naší vlasti včetně Prahy. Když pominu další útoky na Ruskou federaci. taktéž se - ve spolupráci s panem Hřibem dopouštěli podpory a propagace činů fašistických zločinců - vlasovců a bagatelizování jejich zločinů. Opět veřejně. Pan Hamáček a spol. (policie, justice) nijak nezasáhli aby tomuto protiprávnímu jednání zabránili. Kam až jsme dospěli? Včera dostal bezdomovec, který ukradl tři housky 1,5 roku natvrdo. Černoušek, který znásilnil čtrnáctiletou dívenku dostal dva roky, ale prý se ještě bude zkoumat, jestli to není moc neměl by být léčen. Jistý Lang z Jesenice otevřeně na sociálních sítích vyzýval k zavraždění prezidenta a povraždění poslanců Parlamentu (pominu výrazy kde slovo "svině" patřilo k těm slušnějším) a soud urychleně sdělil, že je to v pořádku, maximálně by to mohl být přestupek a poslal to k posouzení starostovi Jesenice. Safonov prodával ty informace nikoliv českým čučkařům, ale USA. Čučkaři dělali americkým "kamarádům" jenom křoví. Takže ti jsou z obliga. Oni nic, oni muzikanti. Dostali to od nás. To my budeme mí problémy s Ruskem. A jistě ne malé. Pro pána 10:01 Rusko je světu u zadku? Tak proč je každý den na každé stránce médií? Oni jsou chudáci? Zaplatili dluh za celý SSSR, zaplatili svůj vnitřní dluh. Všechna opatření proti koranaviru platí ze svých rezerv! Nezadlužují se. Právě dostavují plynovod SPII, atd. atp. Otázkou je, co si Rusko vezme na nás! Co nám patří v této zemi? NIC! Takže to vás může těšit, že nám opravdu není co vzít.

   Smazat
  8. 9,57 10,01
   Indické kachně nenadávejte,má totiž NESMRTELNOU HLAVU....zbytek si jistě každý domyslí!.-DDD

   Smazat
  9. danny,
   díky za perfektně shrnující komentáře !

   Smazat
  10. 10:21-Perfektní, souzní to s mým názorem, škoda, že "Bůh" ztratil schopnost je značit Kainovým znamením.

   Smazat
  11. 15:12
   Pane Povolný, kdyby měl Bůh každého takového zmetky označit upadnou mu obě ruce během týdne 😑

   Smazat
  12. 11:07
   Vaše bezduché bláboly jak ti 3 pánové podporují fašouny jsou k smíchu. Jen napravili nesmysly které do nás před rokem 89 rudí pochlebovači SSSR hustili, vy bude asi jeden z nich!
   Proč je Rusko každý den v mediich??? Už jsem psal, pokud vnímáte psaný text - pokud nebude Putin válčit a obsazovat cizí uzemí a doplním, lhát, sestřelovat letadla, nebude napadat ČR, slovně, tak není potřeba si Ruska vubec všímat, veškeré dnešní zlo světa pochází z Ruska!

   Smazat
  13. Indický Běžče skrývající se za Anonyma 10:21, jsi ukázkový případ vypatlaného mozku. Oběť lhaní a propagandy politiků a médií. Chceš příklady?

   Tak jeden po druhém:
   Ti tři pánové staví pomníky SS manům, válečným zločincům (vlasovci) a zároveň ničí pomníky osvoboditelů národa od genocidního německého nacizmu. Jak jinak to nazvat, než podporou fašizmu? Z toho se nevykroutíš. Ty jsi stejný.
   „Rudí pochlebovači SSSR“ sice do nás hustili kde co, ale nelhali! Jen některá fakta zatajovali. Jen blbec se snaží dělat všechno obráceně než za bolševika. Když přitloukáš hřebík, tak také tlučeš kladivem do hlavičky jako za bolševika? Nebo tlučeš na špičku hřebíky hlavičkou napřed do dřeva? Vypadáš na to druhé, No potěš koště, liberecký amerikáne!

   Proč je Rusko každý den v médiích? To se ptáš ty, který přesně tohle Nové republice vyčítáš? Trochu sranda, ne.

   Putin válčí, protože ničení států Američany a státy NATO už přesáhlo všechnu míru. My bychom také měli pomoci Asadovi porazit Daeš čili Islámský stát. Zatím se o to snažíme jen v Mali kvůli francouzskému interesu o místní uran. Nebo chceš aby náboženští fanatici ovládli svět?

   Jaká že to cizí území Putin zabral? Snad ne Krym? Byl vždycky ruský. Od doby Kateřiny Veliké. K Rusku se připojil tehdy dobrovolně a v roce 2014 opět dobrovolně, po všelidovém hlasování a řádnou parlamentní procedurou. Chceš to všechno popřít?

   Kde´s sebral tu pohádku, že Putin „sestřeluje letadla“? To myslíš tu tragédii,která nastala na Donbasu vinou ukrajinských raketčíků. To má být Putinovo dílo? No, nenech se vysmát. To může hlásat jen nemyslící trouba, co neumí číst ani logicky myslet.

   A prosímtě, v čem že ten hrozný Putin lže a „napadá ČR“? Uveď příklady. Jistě je budeš sypat z rukávu. Do toho! Dychtím.

   Smazat
 8. Sundávají jim klepeta u žvanícího pultíku? Jen jestli budou mít dost antonů po skončení schůze.

  OdpovědětSmazat
 9. Vláda je obrazem stavu společnosti, v níž žijeme.
  Trvá to už dlouho,od pádu Rakousko-Uherska minimálně. Snad jen v letech 1948-89 nás někdo ve světě bral vážně. Přesto si mnozí v české kotlině myslí, že jsou stredobodom sveta , jak se tomu říká na Slovensku. Smutné. Havlotrapnostán.

  OdpovědětSmazat
 10. 1. Je nutne vedet, kdo z politiku a vedoucich uredniku ma jake vzdelani a popripade kde si ty tituly koupili.
  2. Srovnat jejich majetek s prijmy 20 let dozadu a nevysvetlitelne zbohatnuti trestat zabavenim majetku jako v Italii u mafie.
  3. Pred vyhostenim diplomatu Ciny, Ruska a Iranu provest nejdrive vysetrovani a verejnosti oznamit duvody. Cuckare a BIS rozpustit. Jinak zustaneme bezpravnim statem ovcanu.

  OdpovědětSmazat
 11. Naše milá justice:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020070712190627-soud-poslal-muze-na-15-roku-do-vezeni-kvuli-kradezi-housek-je-to-normalni-zuri-konecna/

  Co na to Mirka?

  OdpovědětSmazat
 12. No já myslím, že stále čekáme, kdo je za tím prvním únikem, zda koudelkovic(ČSSD) nebo petříčkovic (ČSSD)...tak jenom upozorňuji, že buď ho/je najdete anebo oznámíte, že jste s lidmi manipulovali a vyrobili řízenou provokaci. Tak my chceme vědět, kdo to páchá a pod čí ochranou. Když myslíte, že se z toho vyvlíknete neustálým odváděním pozornosti lidí, no tož prosím, ale jedná se o omyl...Ale komu není rady, tomu není pomoci, to poznají, až jim lidi strčí do hubě harmoniku, pak si možná rozpomenou na to, co udělali špatně...důsledky budou veliké a už se to blíží

  OdpovědětSmazat
 13. Zuby nehty se snažím držet jen fakt. Že je něco shnilého u našich tvůrců či obhájců zákonů je zřejmé. Že došlo k úniku tajných informací je fakt. Odkud vítr vane mi není tak jasné, prodejnou plajznerku lze hledat jak u poslanců, tak u vyšetřovatelů. Bylo by dobré tento problém poctivě vyšetřit a potrestat, není první a bylo by dobře, aby byl poslední. Jde totiž o důvěru a ta už dnes má namále. Samostatnou otázkou je existence kufru s ricinem. Nabízí se vysvětlení, že jde o dokonalou provokaci, ze zahraničí, kterou BIS spapala i s navijákem,co poněkud kazí její renomé. I naopak, byl-li kufr s ricinem skutečnÿ, potom o profesionalitě řešení tohoto problému vzniknou vážné pochyby. Nedokážu odhadnout kam až dosáhne vyšetřování, možná se to nenápadně vypaří. V každém případě tento problém nesvědčí o dobré kondici našich vrcholných orgánů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistěže je kufr s ricinem pravda! Vyhlášený investigativní novinář Janek Kroupa vyslýchal na chodníku před velvyslanectvím osobně toho mordýře, co ho sem přivezl. Ten sice naivně zapíral a básnil něco o spodním prádle a holení, ale na Janka si nepřišel. Ten si totiž všiml, že při odpovědích přešlapuje a to je jasným důkazem, že lže! Inu to se pozná odborník.

   Smazat
  2. 12,01
   Janek Kroupa je odporná a prolhaná havlopakáž,nemlich celej fotr!

   Smazat
 14. pokud si to správně pamatuji, tak media přinesla informaci, že ve věci toho ricinu (teď nemluvím o výboru sněmovny) BIS kvůli úniku informace tehdy podala trestní oznámení....předpokládám, že nikoliv kvůli úniku nějaké jejich informace z ruského velvyslanectvi, to by bylo poněkud bizarní...a pokud zdroje kundry byl ten druhý z ruské ambasády co si měl vyřizovat nějaký účet s tím prvním z ruské ambasády, a pokud ten jeho mail měl být důvod, že koudelka podle tvrzení kundry měl vědět že tu jde někdo něco páchat na kolářovi a hřibovi, pak to ovšem nevysvětluje, jaký že to únik informací měl tehdy koudelka na mysli, že podával trestní oznámení...my stále tedy myslím čekáme na řádné vysvětlení odkud a jaká informace tedy unikla, kdo byl pachatelem a jak byl/bude potrestán...celé to tak působí jako řízená provokace, proto by bylo jistě lepší, abyste to lidem vysvětlili a netahali je za nos

  OdpovědětSmazat
 15. Tak už víte, kdo byl ten Kundrův tajný zdroj, který je třeba chránit? Jako vždy - Udavač...

  OdpovědětSmazat
 16. Nemám je rád, ale Hřib, Kolář a Novotnÿ jsou v tom nevině. Vypadají jak hrdinní tenoři z operetky, nebo muzikálu.

  OdpovědětSmazat
 17. Zajímavé je ovšem i to, proč nejsou dr. Bradáčovou bráni k odpovědnosti ti (pracovníci) BIS, kteří údajně celou kauzu pomocí jejich hlásné trouby zn.: Kundra uvedli v život?
  A tím zostudili nejen BIS, kterou i prezident republiky označil za čučkaře, ale i celou republiku.
  Provokace totiž není příliš dobrou metodou, jak žít s jinými národy v míru a vzáj. důvěře.
  Kde tedy zůstala odpovědnost ředitele BIS?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Případné otázky. Opravdu. Hlavně ta poslední. Odpověď? Odpovědnost vrchního čučkaře Koudelky zůstala zamotaná v politickém pletichaření vládních stran i opozice. Stejně tak jako odpovědnost Koláře, Hřiba, Vystrčila, Novotného a nakonec i Petříčka. Já na bráchu, brácha na mně, něco za cibuli něco za křen něco zaplatíme něco zapřem. Už to jakým způsobem se dostal Petříček do funkce, kam si jezdí pro instrukce (i boural, když se vracel z raportu), jak reaguje pan profesor politologie Fiala na ostudné, až kriminální výlevy Pavla Novotného, absolutní nečinnost policie, kterou tento primitiv veřejně a soustavně dehonestuje sprostými urážkami ukazuje, že vláda nemá pod kontrolou zahraniční politiku a obětuje pověst, zájmy a nakonec i bezpečnost státu politickým hrátkám. Že probíhají obchůdky a kšeftíky na politické scéně i na policii, státním zastupitelství i justici. Jak jinak vysvětlit, že výzvy k vraždění politických odpůrců procházejí zcela beztrestně nebo dokonce bez povšimnutí, ale za pět housek z hladu dostanete latu 1,5 roku natvrdo. Za znásilnění nezletilé pak dva a i to se mnoha lidem zdá moc a pachatel se odvolal. Zřejmě mu bude vyhověno. Neb je ve správné skupině. O tom co se dělo v Brně zřejmě léta ani nemluvě. Současné zatýkání a obviňování je důsledek politiky. A tak by se dalo pokračovat. Rusové s nódmítají jakési konzultace s naší stranou. Oni už kašlou na výmluvy, vysvětlování jalové plácání a bezobsažné fráze o jakési svobodě, suverenitě apod. Očekávají činy. Ne kecy. A našemu panu prezidentovi někdo nejspíš potichu vzkázal, že by na oslavách Dne vítězství, kam se podle svých slov chystal nebyl vítaným hostem. ještě, že se mohl vymluvit na koronáče. Tedy suma sumárum, bude zase plno keců ale skutek opět uteče. I ten diletant Koudelka zůstane na svém fleku.

   Smazat
  2. A co se divíte máme-li 30let Protektorátu Böhmen und Mähren pod vlajkou fašoEU a amiokupantů.... Al-Hamajda ke vlastizrádce, takže k odsouzení bubáka není vůle!!!!

   Smazat

 18. Že mlčí Babiš povoláním oportunista chápu, ale nemůžu pochopit prezidenta Zemana..už mu jde o h.vno a taky mlčí !

  OdpovědětSmazat
 19. Tak u nás je politika něco jako živnost, všimněte si jak málo politiků přišlo z normálního zaměstnání a ti se po ukončení své politické expozice ke své profesi vrací. Většina našich politiků v podstatě nepřišla z normální práce, ale z mlhy, nebo z nic neříkajícího pracovního zařazení. Poznáte je podle toho,že po ukončení jejich politického angažmá, dostávají trafiky. Tato sorta je velmi nebezpečná, svou neprofesionalitu nahrazují aktivitou a my pak sklízíme plody jejich "práce". Nejhorší na tom je, že dopředu jsou špatně odhalitelní, jejich CV napíší odborníci PR a my se potom divíme, koho jsme to vlastně zvolili.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.