Reklama

neděle 26. července 2020

Z toho mrazí! Moderátor České televize Železný: “Generál Svoboda kolaboroval s vrahy”,”Sehrál odpornou roli”, “Byl to hanebný vazal!” Obludné výroky aktivistického konspirátora. Česká televize jako nástroj propagandy pomatených jedinců?

26. 7. 2020  ArFa

Bývalý pionýr a svazák Jakub Železný (47 let, nyní moderátor České televize) vyrazil do boje proti generálovi Svobodovi s arogancí z níž běhá mráz po zádech. “Ludvík Svoboda již za války kolaboroval s vražednou komunistickou tajnou službou”, “Odporně zradil národ”, "...byl to hanebný vazal…” Veřejnost se bouří a volá po dovolání extremistického moderátora.


“Nábřeží, které se bůhvíproč dodnes jmenuje po komunistickém prezidentu Ludvíku Svobodovi…, uvedl moderátor Jakub Železný v České televizi v pořadu Události a komentáře 15.7. Na kauzu jako první reagoval portál Arfa.cz, nyní již kypí v mediálním prostoru.

Moderátor Železný reagoval na masivní kritiku svého nehorázného výroku o hrdinném generálovi Svobodovi textem, ve kterém obhajoval své politické přesvědčení (antikomunismus, radikální liberalismus) a také své právo generála Svobodu kritizovat.

Moderátor má problémy se svým aktivismem opakovaně a čelí výhradám odborníků i televizním divákům.

Dostane konečně padáka?


Moderátor Železný NEMÁ PRÁVO politicky kritizovat vůbec nikoho, zvláště pak ne v přímém přenosu. Moderátor může mít politické přesvědčení jaké chce, ať si vzývá Jehovu, Marxe, Pol Pota nebo svatou Gretu, ale jeho práci to nesmí ovlivnit ani náznakem.

Názorová nezávislost zaměstnanců České televize je pevně zakotvena v kodexu, který aktivista Železný porušuje opakovaně (m.j. paragraf 5) způsobem, na který by mělo vedení České televize zareagovat napomenutím, nebo i výpovědí.


Psycho-smyčka v přímém přenosu


Mnohé nasvědčuje tomu, že se moderátor dostal do jakési psycho-smyčky a považuje se již ani ne tak za moderátora, jako spíše za jakéhosi kazatele morálky, vykladače historie a , ano, také tak trochu politika.

Moderátoři ČT by neměli své politické názory vyjadřovat ani na sociálních sítích či v jiných médiích, protože tím hrubě porušují značku České televize.


Moderátor Železný ve své “obranném textu” uvedl:


“Opravdu nechápu, proč má v Praze, 31 let po pádu režimu komunistické strany, mít nábřeží člen předsednictva komunistické strany a komunistický prezident.”

V řadě hodnověrných pramenů se uvádí, jak Ludvík Svoboda již za války kolaboroval se sovětskou NKVD, vražednou komunistickou tajnou službou, nebo jak již dávno před únorovým pučem vstoupil do komunistické strany.”

“Co je však nejodpornější, je jeho role v srpnu 1968 a po něm. Podruhé zradil národ, dle svědectví z obou stran a rozhodně nebyl v noci z 20. na 21. srpna žádným odpůrcem invaze.”

“O pár dní později, při ostudných jednáních v Moskvě, sehrál Ludvík Svoboda zcela hanebnou úlohu, když jako poslušný vazal Sovětů drsně nutil váhající československé představitele, odvlečené do Moskvy nelegálně, aby podepsali kapitulantský Moskevský protokol, což se mu podařilo.”

47 komentářů :

 1. Oni nejsou pomateni jen chtějí za každou cenu do toho skopčáckého superstátu. A zavést diktaturu NWO ten havloid by měl být vyhozen z toho místa.

  OdpovědětSmazat
 2. V temném Středověku se o zásadních otázkách historie (což byla ve skutečnosti náboženská historie) vedly na univerzitách a koncilech veřejné učené vědecké disputace, blázni byli lidem "temného" Středověku jenom na posměch ..
  Dnes je to opačně, blázni káží veřejně svoje bludy a mnoho lidí je pokorně poslouchá ..

  OdpovědětSmazat
 3. To není pomatenost, to je krátkozraká vyčůranost. Dlouho mu to nevydrží.

  OdpovědětSmazat
 4. Opravdu nechápu, proč musím svým koncesionářským poplatkem sponzorovat "právo" pana Železného na šíření JEHO názorů v rámci vysílání tzv. veřejnoprávní TV. Pokud v tom hodlá pokračovat, tak by měl být neprodleně vykopnut. Nejrůznějších zrad jsme od listopadu 89 zażili desítky, počínaje kuponovou privatizací, zašití Sládka, církevní restituce, Kubiceho zpráva, restituce pana Schwanzerberka a pod.. K tomu ovšem nemají tzv. nezávislí modrátoři ČT co říct.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:37 Železnému mladšímu tečou nervy stejně jako třeba Wittovské a oba začínají hysterčit, protože čas pobytu v soukromo-právní (tzv. veřejnoprávní) ČT se jim krátí. Oba se potřebují projevit jako kované kádry pro další využití v politice. Wittovská k tomu všemu ani neumí pořádně vařit a těžko může očekávat od lobisty Koláře, že dostane dostatečné kapesné na soukromé výdaje a stravenky! Železný by se rád upíchnul v nějaké partaji, ale nikdo se nehlásí. O protekčního synáčka, který je synem soudruha Železného staršího, který se snažil kvůli vlastnictví TV Nova veřejně potupit nezištné soudruhy z USA, tak o takového proradného ubožáka nikdo nestojí, protože přece i dnes stále platí "America First Again!" :-)

   Smazat
  2. U něj a nejen u něj dnes platí především "IZRAEL First Again" a to immrvére!!!

   Smazat
 5. Současní svazáci ze soukromé ČT (které se kdoví proč říká veřejno-právní) dostali zjevně za úkol obracet se co nejvíce zpátky do historie, aby se odpoutala pozornost publika od současného totálního bordelu, který se právě odehrává nejenom doma v Česku, v celé EU, NATO nebo v USA, vzorové demokracii číslo jedna (pro ty české svazáky zvlášť). Asi dostali noty právě od amerických čučkařů. Jinak si nedovedu vysvětlit třeba ani to nedávné "kobercové bombardování" chudákem Miladou Horákovou, o které tři dekády ani nehlesli. ČT je vzorovým propagandistickým nástrojem bůhvíkoho, možná amerických demokratů pod vedením senilního Bidena a zákulisních hráčů jako je odepsaná Hitlary. Výzva: "Jakube Zrezavělý, vrať se do hrobu!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:46 co má asi tak dělat chudáček Jakub, když mu kádrový profil pohnojil nejenom dědeček, který přinášel svobodu se Svobodou z východu a ne ze západu, a když mu to ještě více podělal vlastní otec, který americké soudruhy Laudera a spol. označil za zloděje a lháře, kteří okradli Česko o TV Nova. Chudinka Jakoubek by pak s touto rodovou zátěží přece nemohl přežít v ČT ani den, proto ta jeho divadelní vystoupení, kterými se chce odpoutat od svých "závadových" předků. V ČT totiž přituhuje na všech frontách a někteří nepřežijí :-)

   Smazat
  2. Ty nevinné tvářičky, co se objevují na obrazovce musejí být velmi dobře prokádrováni, aby si náhodou nepustili hubu na špacír (a nevybočili ze standardní rusofobie a protičínské propagandy) a nepustili do éteru něco proti Bruselu nebo dokonce proti USA. Zjevně jsou sledováni a "kamerováni" na každém kroku, ložnice a WC nevyjímaje. Když v ČT kamerují i "TAJNÁ" hlasování rady ČT, tak proč by vynechali snadno nahraditelné redaktůrky, že?

   https://www.arfa.cz/skandalni-utajena-kamera-v-rade-ceske-televize-objevena-nahravala-kazde-tajne-hlasovani-video-z-klicoveho-okamziku-zasedani-rady-je-tu-od-zacatku-rika-svedek-ovlada-ceskou-televizi-tajna-slu/#.Xx1x6Z4zbcs

   Smazat
 6. Pokud by ČTV "okupoval" jen tento jeden arogantní omezenec, co se má za držitele "pravdy", nebylo by nic jednoduššího, jak to médium ozdravit. Jeho neprodleným propuštěním.
  Problém je však daleko horším.
  Stejně jako tohoto by Rada pro RTV musela žádat o propuštění celých redakcí. Těch, kteří v nich bůhvíproč dodnes místo vyváženého zpravodajství a publicistiky šíří pokleslou (neo)liberální propagandu mísenou s bulvárem, aby vše ostatní hubily jako plevele.

  OdpovědětSmazat
 7. Bůhvíproč?

  Na internetu je k dispozici fotografie jistého mladého Vladimíra,který se bůhvíproč jmenuje Železný, s komunistickým prezidentem Antonínem Novotným - jako delegát pražské organizace z roku 1959. Proč?

  Bůhvíproč.

  OdpovědětSmazat
 8. Vlastizrada je dneska v módě viď, kolaborante Železný?! 🤮🤮🤮🤮🤮

  OdpovědětSmazat
 9. Místo toho padáka
  nalejou mu panáka.
  Přidaj taky na platě
  a nepošlou ho k lopatě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ale nemyslel "zlatýho padáka". To bych si musel dát hořčák. Ale asi máte pravdu, ruka ruku myje.

   Smazat
  2. 15:05
   A mráz kopřivu nespálí....

   Smazat
 10. Tak se mi zdá, že si s taťkou rozdělili role. Taťka nalevo a syn napravo, ale nakonec se jede rovně, tam kam chtějí. Nevěřím na to, že by ten chlapeček jednal z vlastní vůle, někdo si to objednal a najděte ho!

  OdpovědětSmazat
 11. Ach ten antisemitsmus...
  http://blog.aktualne.cz/blogy/benjamin-kuras.php?itemid=35465

  OdpovědětSmazat
 12. Snaží se svazáci, asi abychom i o tu zbytkovou státnost přišli. Kdo nám ji bude garantovat? Znechucene Rusko? Těžko.

  OdpovědětSmazat
 13. Byli popliváni všichni, kdo se podíleli na obraně a následně na osvobození naší vlasti. Jejich památka zhanobena a vše, co je připomínalo bylo odstraněno. Okupantům a vrahům byly postaveny pomníky. Knihy osvoboditelů nejsou nikde vidět. Zato pamětí hitlerovských generálů a maršálů jsou plné výlohy. Zejména se činí Naše vojsko (už ten název je výsměchem). Poslední kapkou (zatím) byl kalendář plně věnovaný nacistické Wehrmacht. A pěkný, výpravný na křídě. Předcházely tomu sady hrnečků s podobným vzhledem. Soudy to prohlásily za zdroj zisku a nikoliv za propagaci nacismu. Jen připomenu, že v sousedním Německu je za něco podobného kriminál. Na několik let a natvrdo. Tam si můžete koupit krásné modely bojové techniky, ale svastiky například na ocasy letounů si musíte dokoupit jinde. Oslavy osvobození postupně utichají, jen pár politiků jde na raut na to či ono velvyslanectví. Ve školách se okolo tohoto tématu chodí po špičkách. Ludvík Svoboda byl poslední, kterého si netroufali napadnout. Jeho zásluhy byly a jsou příliš očividné. Nicméně, bylo jasné, že se s ním musí nějak vypořádat. Ale kdo? Takový výpad nelze obhájit a tak by mohl koštovat několik tisíc hlasů. Tak byl vybrán nýmand bez charakteru, bez jakýchkoliv zábran a bez jakékoliv morálky. Osvědčený primitiv. Ten rozpoutá štvanici. Na něj pak vše svedeme. Účelu bylo dosaženo a my jsme z obliga. Zaručíme mu setrvání na jeho postu. Ne že bychom mu byli nějak vděční (tuto vlastnost ani neznáme), ale může se hodit i do budoucna. Špinavé práce bude vždycky dost. Zejména, když nás nic nestojí neboť si ho diváci sami platí. Odkážeme se na svobodu slova, nezávislost ČT, demokratické tradice....(doplňte si podle svého). Dovoluji si připomenout, že 1. republika byla přes všechny své neduhy a nedostatky ostrovem demokracie ve srovnání se svými sousedy, ve kterých vládly fašistické režimy. Ve všech do jednoho! Polsko (Pilsudski a Beck), Maďarsko (Horthy), Rumunsko (Antonesku), Rakousko a Německo bez komentáře. Československo mělo 30.9. 1938 zmobilizovánu 1,5 mil. armádu a bylo odhodláno se bránit. Mělo podepsány spojenecké smlouvy zavazující tehdejší velmoci přijít mu na pomoc. A výsledek známe! Chamberlain v rozhlase a filmovém shotu: "Máme kopat zákopy a zkoušet plynové masky pro zemi o které nic nevíme...". USA? Prezident USA Roosevelt mu poslal po Mnichovu telegram s jediným slovem: "Goodboy!" (chlapík), Francie? Vrchní velitel francouzské armády generál Gamelin si po Mnichovu prorocky povzdechl: "Nevím, kde teď seženu těch 45 divizí". Toto vše má být zapomenuto. Musí. Protože jak bychom obhájili skutečnost, že se nyní paktujeme se stejnými zeměmi se stejnými režimy jako před Mnichovem, ne-li horšími? A proto je třeba zapomenout i ty, kteří nás osvobodili. Když nás "spojenci" hodili přes palubu tenkrát, kdy jsme se mohli a chtěli bránit, jak by dnes zdůvodnili prostředky a padlé pro zemi, která si neváží ani osvoboditelů, ani svých hrdinů, tedy ani sama sebe. Zemi, která si svévolně zrušila armádu a bránit se zcela otevřeně nehodlá. Spoléhá na své spojence. Na jakoukoliv otázku týkající se obrany naší země slyšíme pouze, že jsme pevným článkem NATO a naši spojenci nás nedají. Já dodávám, ano. Ale pokud někdo nabídne solidní cenu, tak se o nás dohodnou. Bez nás, samozřejmě. Proto útok na L. Svobodu neberu jako nějaký výkřik nýmanda z Wolnerovy smečky. Plně koresponduje z popliváním obětí Lidické tragédie. I to vzešlo ze stejného brlohu. A tento trend bude pokračovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My se s nimi nepaktujeme, ale jsme s nimi násilím paktováni. Stejně, jako tenkrát, a vždy před tím, jsme pro ně jen levná pracovní síla, zdroj surovin, odbytiště jejich šmejdů a prostor - životní a nástupiště na Rusko. "Naši" tehdejší i dnešní "spojenci" nás po předchozí sudetské přípravě podstrčili Hitlerovi jako zbrojnici, průmyslové zázemí a nástupní prostor na SSSR. Nekonečné úvahy o tom, jestli jsme se tehdy mohli a měli bránit jsou liché. Bránit jsme se nemohli. Pokud bychom tak učinili, vrhli by se na nás "naši" "spojenci" společně s Hitlerem, protože Hitlerův postup byl jimi řízen a financován, neboť jej režírovali ve svém vlastním zájmu, a to jako útok spojeného západu proti SSSR Hitlerovýma rukama a zázemím celé střední a západní Evropy s USA v zádech... Dnes je situace úplně stejná, protože stejné síly se pokoušejí o totéž.
   Prozatím se západním parazitům nepodařilo rozpoutat válku proti Rusku, a tak si zatím pomohli koronavirem. Krizi a válku totiž ke své existenci nezbytně nutně potřebují. Výsledkem obou světových válek bylo zničení a dramatické zadlužení celé Evropy. Kdopak byl tehdy věřitelem??? Výsledkem koronaviru je zničení evropské ekonomiky a dramatické zadlužení celé Evropy. Kdopak je dnes věřitelem??? Kdo nás pořád tlačí do krizí, válek, bídy a zadlužení??? Kdo to je???

   Smazat
 14. Divný národ, který si platí to, co mu škodí!

  OdpovědětSmazat
 15. noviczech
  ...možná se toto co napíšu bude zdát některým lidem k smichu. Ale, ...žijeme ve velmi zvláštní době, extrémní, nepřátelská a velmi zvláštní. Mám známého, který pracuje, tedy normální, ale... ON SI MOC NEPAMATUJE! Nadává na komunistickou vládu, ale chválí jejich sociální program a jejich bývalé kvalitní potraviny! Když jedeme spolu někam na kole, za půl roku už neví kde jsme byli, někdy se se mnou začne hádat o příběhu, který mi ale sám vyprávěl, že ho prožil a nyní tvrdí, že mi toto nikdy nevyprávěl-.Ale chodí do práce a žije, je to stále "člověk" ! A toto pozoruji i u několika dalších známých! Já pracuji na CNC stroji, když zapomenu, tak odborník ví, je rána jak z děla a velká oprava! Tedy, soustředění a paměť hraje velkou roli! Co se děje, že se lidé propůjčí ke hlouposti, lžím, pomluvám, je to úmyslně a nebo z toho důvodu jako můj známý, začátek demence??? Něco ve společnosti není v pořádku, NEMOC?, BÍLÁ? jako v Čapkově románu? Co nás čeká do budoucna...?!!!!!!? Ještě jeden bod vám povím: za honbou za majetkem jsme "zabili" naše zdraví a zdraví našich dětí NEKVALITNÍMI POTRAVINAMI!!! Hlavně levně, malé náklady, velké zisky, na toto DOJEDEME!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale noviczechu 18.37 - vykašli už se na ty potraviny. Tak si jez co chceš, třeba myši, červy, a okusuj trávu. To je určitě zdravé a přírodní. Upravené potraviny jíme už hodně dávno, protože jinak by se nemohlo prodávat nic. Jeden den přivézt, druhý den zkonzumovat - jinak by se všechno zkazilo. To by bylo technicky neproveditelné. Zatím to nikomu nevadilo. Takže - když se výrobci snaží, aby potraviny byly průběžně všude a pořád, zas někdo kušní a nadává - to je jako s těmi rouškami. Já budu nosit roušku, protože jsem posera z betléma, Vím, že tak jako tak stejně jednou zdechnu, ale teď zrovna ne! A huby zavážu všem! Jsem nekuřák ( nebo odnaučenej, to je nejhorší sortiment)takže prostě nebude kouřit nikdo! Jsem zalezlej doma jako červ v jablku, nikam mně to netáhne - ale se mnou ať zalezou všichni! A tak dále - to je myšlení dnešních "lidí" - Ńetolerance! Nenávist! Závist! Sobectví! Ignorance! Egoizmus! Proč už neplatí "žít, a nechat žít?"

   Smazat
  2. Je to možná jakási nemoc, ale hlavně je to pohodlné a relativně bezpečné. Ono řvát společně se řvoucím silným (ať zdánlivě, či skutečně) přináší, sice falešný, ale pocit síly a sounáležitosti se "silným" a tím i jakýsi základ pro to být pořád výš než ti, kdož přemýšlí a řvát se zdráhají. A proto tolik jednodušších spoluobčanů stále křičí se silnými, i když si přitom plivou do vlastní tváře.

   Smazat
 16. noviczech
  ...ještě vám něco napíšu. Pustil jsem po týdnu radio, ..a slyším...o komunistické hrůzovládě..., redaktorka mluvila. Až ta hloupá madam bude ležet tři dny posraná v pečovateláku a nikdo ji nepřebalí, protože si všichni museli utahovat opasky, ať si na svou větu vzpomene, až si dá někde od soukromníka klobásu s bude tři dny bojovat o přežití, ať si ta hloupá redaktorka vzpomene na svá slova, jsou tito lidé jako Železný a ona a další zaprodanci ooravdu tak DEMENTNÍ, slepí či co, nebo jim to pan SOROS přikázal tak mluvit jinak budou bezdomovci, nevím, ale kdo lže nedopadne dobře. Ono, kola osudu se točí a jen přijdou zase do stejného bodu, pozor na to. Ale, dejte volovi rozum, vůl je určen na.......!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:39
   Co jste to proboha všechno semlel, tři dny posraná, třidny po klobáse v komatu, do toho Železného, Soroše, no takový guláš se moc nevaří!! Tady se člověk doví věci neuvěřitelné, nepochopitelné!!

   Smazat
  2. Stejný příběh s rádiem, jen obsah poněkud jinÿ. Šlo o adoraci sudeťáků kteří bojovali za Hitlera a dnes žijí u nás s německým občanstvím dál. Přitom vím,od příbuzných, že hodně z nich zažádalo o německé občanství v okamžiku platnosti mezistátní dohody podle které dostávají německé důchody. Pro naše veterány takovou pozornost neslyším.Tolik PostBelum.

   Smazat
 17. Je to jeho názor, (Železného) nebo náboženské přesvědčení? Taky by to mohlo být něco jako plnění bobříka v klanu fanoušků nikoli nepodobnému Rowdies.

  OdpovědětSmazat
 18. Čété není platformou pomatenců, ale naopak je platformou přesně řízených obrozenců neonacismu byť ve vyšší "kvalitě". Peníze jsou všemocné a kdo je má vládne - tedy v diktatuře kapitálu, kterou tak bohatě dnes žijeme. Kdo má peníze, vlastní armádu, soudy, policii i nájemné vrahy, ten řídí osudy milionů, národů, států, ten vede teroristické války a okupuje cizí země, které plundruje. No a i my jsme takovou kolonií a většina tzv. politiků jsou její poskoci - z peníze. Politické strany? To jsou až na výjimky jen sluhové kapitálu a plní jeho rozkazy. Soudobý program diktatury kapitálu přes odpor Babiše a Zemana směřuje k vyhubení jakýchsi Čechů z té kotliny uprostřed Evropy, neb tisíciletá chuť Germánů na nový lebensraum nikdy nevyhasla. Platí, na čem se dohodli po r. 1939 pohlaváři nacistického Německa a Merkelová je jen nový Fýrer v obézní podobě. Takže čété je jistě nejen velmistrem ve lhaní, proti které Goebbels by byl amatér, ale je to předvoj "pokroku" radostně budovaného neonacismu z Bruselu. A samozřejmě nemůže chybět slouhům z čété ani potřebná dávka antisemitismu, ale zejména antislovanství. Za to jsou tam přece placeni. Humanita, to by byla pro čété sebevražda. Jen se potvrzuje to, že kapitalismus vždy byl, je a zůstává zločineckou formací. Radujme se!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:37
   Máte ve vašem blábolu spousty nesmyslu.
   Německo se dnes vypořádalo se svou fašounskou minulostí, nenajdete tam žádný pomník, žádné muzeum Hitlera, na rozdíl od dnešního Ruska, kde se staví a oslavuje jeden z největších vrahu v dějinách Stalin a to nemluvím o politice samovládce Putina, který spěje k Ruskému fašismu! Opravdu, načmáral jste hloupé bláboly!!

   Smazat
  2. Já se domnívám, 21.37 - že už není nic naše a "národní" už vůbec ne. Televize - americká. Media - americké. Internetová žvatla -americká. Uvědomte si, že všechno, co sdělují, začínají větou...Češi nechtějí tohle...Češi nedělají tamto....Češi nakupují...Češi pijí.... vyjadřoval by se takhle Čech o svých spoluobčanech? Ne! Takhle se vyjadřují americké kreatury, imitace Čechů. Ano, občas za odměnu uvedou nějaký ten český film (ale nikdy ne natočený podle historických románů - nic o Němcové, nic o Jiráskovi, Nerudovi, a dalších a dalších, a že máme těch skvostů natočených fůru - ale to se nesmí) veškerá uváděná "kultura" je jen americký nebo anglosaský současný hnus a škvára! ( Ani tyto filmy nesmí být z doby, kdy byl svět ještě normální) všechny ty mluvící hlavy už žvaní jen s tendencí amerických imitací - i Železný. Jim už to divné, blbé a trapné nepřijde. Jsou to "američánci" s českým původem. Za ten se stydí. Za svá česká jména se stydí - třeba jednou bude Železný "Jacob Steel"?

   Smazat
  3. Ad 8:45 Pane hněváte se na PRAVDU a užíráte se, místo abyste se dovzdělal. Gruzínec Stalin má nepochybně na svědomí í řadu lidských životů, jen třeba proto, že naletěl, podobně jako JUDr. Horáková podvrhům zpravodajců, kteří zaúkolováni nacismem v případě Stalina a kapitálem v případě Horákové, obojí k rozvracení SSSR nebo ČSR. Ovšem Stalin byl úplný amatér v oblasti vraždění nevinných lidí proti nemalé částí amerických prezidentů, neb ti se podíleli na vyvraždění indiánských národů a USA udávají sami, že to bylo 152 milionů mrtvých. Oni se také až do 20. století podíleli na masovém vraždění černých otroků, víte, že jen při jejich lovech v Africe a přepravě do Ameriky jich zahynulo 15 milionů?.- Tedy proti mnohým USA prezidentům v počtech zavražděných byl nakonec Hitler i s Himmlerem břídilové a holokaust byla jen "prkotina". Takže se pro pravdu nezlobte, okrádáte sám sebe o zdraví! Stačí jen občas vědět k čemu mám hlavu, myslet a vzdělávat se. Vím, dnes je těžké pravdu hledat, když je vše obraceno - pravda v lež a lež v pravdu, ale takový už je život v diktatuře kapitálu. Ta hyne pravdou a mírem - to jsou dva úhlavní nepřátelé těch, co vládnou Světu svými nakradenými penězi!

   Smazat
 19. Zajímalo by mne, jak jsou vybíráni redaktoři a každý, kdo je puštěn na obrazovku byť jen nepravidelně. To snad nezařizuje málo inteligentní ředitel ČT. Nejde náhodou o tajnou divizi jedné služby, která by ráda změnila výuku dějepisu? Chodí Železný občas na střelby?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud máte vysokou školu, tak se mužete stát taky redaktorem moderátorem na naší jediné pravdivé ČT, tam je svět ještě v pořádku. Moderátoři, tak jako pan Železný, Witovská, Kubal, Moravec a další vysocí profíci.

   Smazat
  2. 8,34
   Joooo, občasná docházka a zaplacená VŠ(nejslíp práva v Plzni)dělá z moderátorů NEčeské havlovize skutečný giganty.....jejich debilita se Mléčné dráhy dotýká!!!!.-DDDD

   Smazat
 20. Pokud Jakub Železný vyjadřuje svůj skutečný názor, tedy nedělá si z nějakého důvodu píárko, pak je omezencem non plus ultra. Protože nepochopil, že proti Velkoněmecké říši bylo možné bojovat pouze při respektování jistých podmínek, že třeba i v roce 1968 ani jakékoli hrdinství nenabízelo žádné lepší řešení. Jakub Železný je viditelně arogantní, buď zcela bezohledný, nebo neuvěřitelně hloupý jedinec. Sám žádnou kritickou situaci neřešil, nic nedokázal, pouze se neoprávněně, prostřednictvím profese, producíruje. Doufám, že sklidí co zasel. Když už krom kodexu veřejnoprávní služby máme k dobru i "předsudečnou nenávist".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:29
   Co brání vám, stát se lepší jak pan Železný v ČT.
   Říkat o někom, že je hloupý, pokud je sám dutej jak sud není dobrá vizitka.
   Co jste dokázal v životě vy, že kritizujete vynikajícího profíka pana Železného??

   Smazat
  2. 8,38
   Co že ten pološílenej rektální amialpinista Železný krom pomluv dokázal????Na tebe ty havlopussynko se raději neptám!!!!.-DDDDD

   Smazat
 21. Již v 89. roce a pak v řadě "barevných" revolucí se potvrdila, paroduji "role zrádce v dějinách" a to nemluvím o Jidášovi, jako klasickém případě. Systémy které nebylo možno zničit silou padali jako domečky z karet pod vlyvem vnitřních zrádců a předem připravených spolupracovníků (řada z nich si také říkala disidenti). A v této diskusi se potvrzuje, že lidé znají o co v tzv. ČT jde. Je to součást stejného vzorce jednání, kdy kýžený výsledek není v zájmu vlastního státu/lidu/národa ale těch, kteří takovéto struktury a lidi v nich podporují, napomáhají jim k funkcím a pod. Řešit tohle dilema je velice obtížné a demokratickými prostředky to nejde. Dá se to udělat jenom tak nějak "po bolševicku", jak říká jiný "klasik" - tj. vyhnat je svinským krokem.
  Také stále více platí Fučíkovo "lidé bděte", ať si říká propaganda ČT co chce, my víme své. Češi uměli vždy číst mezi řádky a tak nějak se dopátrali pravdy i přes úpornou snahu ji zkreslit. Hlavně starší generace ví kde je pravda, a není to jenom o jednom z nejoblíbenějších prezidentů, prezidentu Svobodovi o kterého otírají své jedovaté jazyky. Je to systematická snaha nás obrat o naše hodnoty. A pak budeme obdobně jako občané RF v počátku devadesátých let bezradní a náchylní se nechat stále více zotročovat. Ale myslím, že se vždy najde nějaký V.V.P. který se objeví odnikud a .... Takže naděje umírá poslední, a povinnost platit ČT považuji za nemorální a odpornou (vyšší princip mravní, morálka je výše než pokřivené paragrafy zákona). Jediné co tam má hodnotu je možno Poirot, jinak je to kromě propagandy (včetně účelových pořadů) jenom o Hitlerovi a snaze ho tak nějak polidštit. Ty pořady o něm také nejsou náhodou, proč nám ho soustavně připomínají?

  OdpovědětSmazat
 22. 8:38 to musela napsat jeho tetička, to je tak prosťoučké, až to dojímá.

  OdpovědětSmazat
 23. Je nezbytně nutné, abychom rovněž začali reagovat na vývoj ve světě a tedy přinejmenším na odstavování Chazarů z politického dění. Klasický příklad máme právě před sebou. Lze ale takový krok čekat od českých pdopindosníků, které jsme si v pomatení smyslů navolili do sněmovny?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.