Reklama

čtvrtek 30. července 2020

Země vzdoruje trojnásobnému útoku


Mike Whitney
30. 7. 2020
Nepřítel směřuje svůj útok na americký lid, na zemi a na demokracii a jeho konečným cílem je odstranit existující administrativu a nastolit svou vlastní loutkovou vládu. To je meta, kterou sleduje od samého počátku, třebaže pokud jde o pravou povahu toho, co se vlastně děje, mohly překotně vířicí událostí mnohé z nás zmást. To, na co dnes hledíme, je totiž kampaň nejšpinavějších triků (Russiagate), rozšířená do dravého nájezdu na prezidentský úřad.


Zdánlivě je cílem Trump osobně, ale skutečným cílem je jeho úřad, všeobecně vnímaný jako „sídlo moci“ který, jak nepřítel věří, by měl zůstat v rukou lidí, kteří zemi vlastní. To znamená v rukou bezohledných oligarchů, kteří se se svými chobotnickými chapadly zmocnili už téměř všeho kolem sebe: Wall Streetu, soudů. Kongresu, mainstreamových médií, Demokratické strany i nejmocnějších článků Národního bezpečnostního státu. To vše dnes oligarchové už vlastní a nemají v úmyslu se toho vzdát. A to i kdyby snad volby přinesly jiný výsledek, než o který oni usilují.

Takže ještě jednou: tohle vše není o Trumpovi, je to o bezkrupolózních lidech za scénou, kteří v posledních čtyřech letech a v utajení budovali páky vedoucí k moci, dost silné na to, aby smazala výsledek voleb z roku 2016 a instalovala kandidáta podle jejich chuti a vkusu. Jestliže nová odhalení new revelations o Obamově zapojení do špionážní operace, namířené ke svržení Trumpa z úřadu, vás ještě nepřesvědčila o tom, že všichni význačnější pracovníci v administrativě, v FBI, v CIA, v Národním bezpečnostním úřadu (NSA), v DOJ, v DNC a v MSM byli účastni spiknutí proti zvolené vládě, pak byste snad raději měli tento článek odložit a strčit své hlavy do písku, kam patří. Toto je určeno lidem, kteří si ze záplavy informací a dezinformací umějí vybrat co platí a co se skutečně děje. Což není samozřejmě nic jiného, než chladnokrevný boj o moc.

V současnosti sužují zemi několikanásobné krize. Krize zdravotní (Covid-19), krize ekonomická (strmě stoupající nezaměstnanost a hrozící deprese), a rozsáhlé společenské nepokoje. Jsou to všechno krize skutečně existující, ale současně jsou též všechny využivány a manipulovány k získání politického prospěchu. Prezidenství pak představuje v této široké operaci jen jedno z mnoha cílů. Celá společnost se před našima očima srovnává jakoby do jedné roviny, měni se, všechny instituce až k základní školní výchově a přirozené povaze práce jsou zpochybňovány, revidovány či přímo bezcitně trhány na kusy. Pod palbou se ocitla naše historie, naše ikony, naši hrdinové, naše zvyky a naše tradice. Nejsme už jeden lid, sdílející jednu kulturu a ideologii, ale opovrženíhodní obchodníci s otroky a rasisté, nezasluhující si základní osobní bezpečnost, nezasluhující si respekt a nezasluhující si ani být poučeni o tom, jak naše země vznikla a na jakých zásadách byl stát vybudován. Tohle všechno se vymazává až do poslední tečky a těmi, kdo to vymazávají, jsou intrikující elity bez tváře, operující za kouřovu clonou mediální propagandy, politické šikany a nyní též hnutí „za rasovou spravedlnost“.

Věříte stejně, jak tomu věřím já, že většina těchto krizí zázračně zmizí v pouhých několika hodinách či dnech po listopadových volbách? Že najednou zde bude, jak z nebes spadlá životy zachraňující očkovací látka, že legie aktivistů hnutí Na životě černých záleží se rozhodnou sbalit své rance a odebrat se domů, a že i ekonomika se postaví znovu na nohy, ovšem jen když tyto volby vyhrají demokraté a budou to tedy znovu oni, kteří se v zemi chopí vlády?
A není pak fakt, že by tomu tak spolu s naznačeným výsledkem voleb skutečně bylo a muselo být, důkazem toho, že současně probíhající společenský nepokoj v zemi není žádným spontánním výbuchem pobouření nad tím, jak se v USA s černochy nakládá, ale že jde o záštiplný politický trik, který má po naplánované a též už provedené diskreditací většinově bílé americké dělnické vrstvy přivodit Trumpovu porážku ve volbách?

Je to vše o penězích a o moci. Americký lid a jeho instituce se staly obětí nemilosrdného útoku a Covid-19, hnutí Na životě černých záleží a naplánovaná demolice ekonomiky jsou součástmi trojnásobné ofenzívy, jejímž cílem je zhuntovat zemi, přepsat její historii, zotročit její obyvatelstvo a ustavit scénu, ve které masu národního bohatství země uchopí hrstka mocí oslepených šílených mandarínů, kteří se nezastaví, dokud své ambice nenaplní beze zbytku .

Zmařit tento plán nebude vůbec jednoduché a bude vyžadovat nezměrné úsilí všech.

Vybral a přeložil Lubomír Man

52 komentářů :

 1. Když se Demokraté chopí vlády, všechny problémy Ameriky zmizí, včetně Covidu. Pochybnosti o BLM a LBGTIQ se stanou trestným činem. Tak pozor, protože k nesouhlasným komentářům se lze vrátit retrospektivně.

  OdpovědětVymazat
 2. Za všechna ta svinstva , která USA ve světě napáchala se musí už zaplatit !

  OdpovědětVymazat
 3. Byl už Biden na vyšetření Alzeimera? Ptám se vážně, nikde je se k této informaci nedostal. Reagan měl tuto diagnózu minimálně během druhého období. L

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20.53 - na vyšetření by potřebovalo víc US politiků. Až se SS smíří s tím, že už nic nebude jen podle SS, tak mnohé problémy zmizí. Není podobná situace i v ČR?
   Kolik politiků si pořád myslí, že jen oni mají pravdu. Až budou ve vládě, budou ji mít. Ale je to ALE.
   Pěkný den a trochu stínu.

   Vymazat
  2. Spíš by měli Alzheimer a Parkinson jít na vyšetření Bidena.

   Vymazat
 4. Ja to zde ziji, a denne to mam pred nosem !
  Zde informuji, ze s clankem souhlasim a ze je vystizny a pravdivy.

  Predkladam theorii na zaklade dedukce, logiky a znalosti teto zeme, co se stane po volbach.

  Tak jako fanaticka levice nastrcena a zneuzita Globalisty neuznala nikdy viteztvi Trumpa ve volbach 2016 , tak on nemusi uznat pripadne VYLHANE viteztvi Globalistu ve volbach 2020.
  Proste NEODSTOUPI, coz by znamenalo prvni, opravdu vaznou fackovacku.
  Zde informuji, ze budu srdcem a mozkem volit presidenta Trumpa ! Jeho agenda je prinosna pro kazdeho, kdo se zivi praci a chce zit v prostredi NEZAHNOJENEM barbary, bez kriminality, ktera je posledni dobou vetsi o 137 % .
  V nekterych mestech je proste zmatek.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O diky maestro, bez Vasich info Hurvinek Cesky -zaostaly kasparek by nevedel vubec nic .Jeste jednou diky at zije Trump Bolton Kushner Pomeje Ivanka a dalsi velikani doby

   Vymazat
  2. Brouk Pytlik,
   Amerika i Rusko jsou ve stejne situaci, Cina by chtela Manzurii to je temer celou Sibir a Turecko by chtelo veskery jizni pas Ruska od Krymu az po Kazachstan. Mexiko by chtelo si vzit cely jizni pas USA.

   Pochopytelne za vsim jsou sily jenz by chteli vladnout vsem, ne Mexiko ci Turecko ty jsou manipulovany nastroje. A pak prijde na radu Evropa !!!. A tak se panove modlete za silne Rusko a silnou Ameriku. !!! Ja porad nechapu proc si vetsina ctenaru musi myslet , ze USA strasne poskozuje Evropu, kdyz se mi nezda, ze maji nejake dukazy, spise jsou zmateni. Ty dejiny Evropy za poslednich 100 let mi pripadaji dosti bez vsech dukazu, vzdy nejaka figurka se objevila na scene od nikud a dostala se do posice.

   A tak Honolula odhad politickych sil na scene muze byt spravny, bohuzel pro vsechny male lidi, kteri vzdy plati nejvetsi cenu.

   Brouk Pytlik

   Vymazat
  3. Fuck off amiokupatn!!!!!!

   Vymazat
  4. U nás je prezidentem jednooký mezi slepými ,,králem". A díky za to. V USA je to slepý mezi slepými. Jestli prezident s Ajzlhajmrem nebo bez něj...Vždyť ten Trump se v tom od začátku máchá a neví kudy kam. Kdyby ho nesměrovali ti, kteří v případě vítězství Bidena budou zase řídit jeho, tak je úplně v pr...Tohle přeci není prezident velmoci! Věřím, že vysoké paneláky stavět umí, tak by se měl držet svého kopita. Biden je alespoň v politice matador.Osobně fandím Bidenovi, a v tom mi nezebrání ani politické školení holula pro neznalý a hloupý český národ. Přeji vám Bidena, Holule neboj, nic tak dramatického se nestane.

   Vymazat
  5. Ano, něco jsem už četl o prohlášení obou stran, že volby budou zmanipulované. Takže se obě strany připravují na neuznání výsledků voleb. Proto je důležité, aby Trumpa volilo co nejvíc lidí. Tedy pro Ameriku důležité. A tím vlastně i pro nás v Čechách a na Moravě. Aby tam nepropukl nikoliv řízený chaos (ten už propukl), ale ten opravdově chaotický!

   Vymazat
 5. Když si tam za mořem rozpoutají občanskou válku, trochu se pobijou je to jen jejich problém. Jedna z cest jak se z této situace dostat, je někde ve světě vyprovokovat novou válku. Pitomí jsou na to dost a lokajů mají zatím dostatek.

  OdpovědětVymazat
 6. Myslíte, že kulturně obohacená Evropa je na tom lépe?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lépe než Česko určitě.

   Vymazat
  2. 7:31 těšíte se na no-go zóny a mešity?

   Vymazat
 7. Nejhorší že by to vnucovali i nám to jejich svinstvo musíme těmto magorům odolat. V usa to budou muset zvládnout jejich lidé.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane Okamuro, vy chcete odejít z EU, když nám může dát 19 miliard eur?! ptala se moderátorka ČT. A odšpuntovala krasojízdu šéfa SPD, která na Facebooku trhá rekordy

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pane-Okamuro-vy-chcete-odejit-z-EU-kdyz-nam-muze-dat-19-miliard-eur-ptala-se-moderatorka-CT-A-odspuntovala-krasojizdu-sefa-SPD-ktera-na-Facebooku-trha-rekordy-632201

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:12 Díky za info.

   Vymazat
  2. 23:12 Není zač je třeba číst a vědět co se děje Okamura jediný bojuje za Český národ.

   Vymazat
  3. Dík za tip, rád si toho klauna při jízdě poslechnu.

   Vymazat
  4. 15:31 Pane i Werich říkal, že klaun je chytřejší krále a proto moudrý panovník si ho vážil. Vy jste asi hňup, držte se pevně volantu, ať nevyvedete se svým egem nějakou pitomost na silnici.

   Vymazat
 9. „Útlak ve jménu nových totalitních –ismů se institucionalizuje a rozšiřuje!“ Ovčáček zuří kvůli novým rozhodnutím EU

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020073012284078-utlak-ve-jmenu-novych-totalitnich-ismu-se-institucionalizuje-a-rozsiruje-ovcacek-zuri-kvuli-novym/

  OdpovědětVymazat
 10. Ve všech těch systémech od absolutismu přes komunismus až po globalismus, vždy šlo, jde a půjde především o moc a majetek. Chamtivost, touha po rozkoších a touha ovládat jiné je zřejmě od nepaměti uložena v lidských genech.

  OdpovědětVymazat
 11. Bidenova popularita stoupá raketovým tempem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8,38
   Zaplacená popularita.Je to stejné,jako zaplacená popularita Milionu havloch@anek na Letné!

   Vymazat
 12. Vzdoruje útoku ze strany neomarxistických, ultralevicových pošuků, kteří k smrti nenávidí USA, jejich historii, tradice, kteří nenávidí kapitalismus, demokracii a vše toto chtějí zničit.

  Skutečně mám velkou legraci z toho, že právě provozovatelé Nové republiky a taky diskutéři, kteří chtějí v kostce to samé se nad tím rozčilují. Vypovídá to o jejich inteligenci.

  OdpovědětVymazat
 13. Zdravím honolulu. Ještě něco k SARS2 ... 25.7.2020 proběhla v Madridu konference lékařů, biologů, právníků, psychologů a biochemiků, kteří už mají dost lží o tom, co se děje. Jde o celosvětové vyšetřování agendy Covid. Hledají další lékaře z celého světa aby se připojili a přinesli info ze svých zemí. Zaznělo tam:
  - V Hamburku vznikla organizace "Lékaři za pravdu". Vydávají i časopis.
  - Odsoudili opatřeni světové zdravotnické organizace.
  - PCR test, který se provádí ve Španělsku (nejen tam) detekuje více druhů koronavirů, tudíž i běžnou chřipku. Proto je tolik testovaných lidí pozitivních. Navíc covid 19 není tak nebezpečný, jak propaguje každá TV.
  -Na severu Itálie bylo úmrtí převážně u lidí nad 65 let a 90 procent z nich měli vakcínu na chřipku.
  - Dr. Gaston tvrdi, ze vlády všech světových zemí jsou podřízeny WHO a vědí o tom, ze jde o podvod.

  Chtěla jsem sem dát odkaz na video, mluvilo se tam španělsky a anglicky, ale už je odstraněno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prošel jsem koronavirem Při běžné chřipce se mi nestalo, že bych přišel o čich a chuť, které se mi po vyléčení vrátili jen částečně. Jiní měli jiné příznaky nic nepřipomínající chřipku, při které nejsou většinou ani velmi vysoké teploty a kašel připomínající ten černý. 9.23 vykašli se na odborníky celého světa a zeptej se těch, kteří koronavirem prošli ve svém okolí. Tito i chřipkou jistě někdy dostali. Zakládám celosvětovou organizaci Vyléčení z koronaviru. Ať si mě ty mistři v Madrtidu pozvou já jim tam udělám přednášku!!! Tolik hlupáků na jednom místě, dělajících ostudu svým řemeslům!

   Vymazat
 14. Honolulu, co říkáte na videa sympatického spisovatele a bývalého praktického lékaře Dr. Vernona Colemana? On například tvrdí: "Je více než jasné, že celý koronavirový hoax byl zorganizovaný a připraven psychology, kteří se specializují na vymývání mozků a na to, čemu se ve vojenských kruzích říká psychologická válka."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pana vachmajstr ten Coleman je ale hlava...

   Vymazat
  2. Tak aspoň že má pan lékaŕ v polstrované cele internet.

   Vymazat
 15. Pycha predchazi pad..
  Tak to funguje

  OdpovědětVymazat
 16. Na vsechny krize v USA si Emericani zadelali sami, I ten Covid-19 nechali uniknout na jare 2019 z Fort Detricku a pak ho US Army rozsirila po svete.
  USA nejsou uz davno svobodnou zemi ani demokracii. Je to zlo, teroristicky fasisticky stat, usilujici a svetovou hegemonii v NWO. Kdyz se USA samy znici, cely svet si oddychne!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,22
   Máte pravdu,ovšem k naší i celosvětové smůle to jejich zničení ještě chvíli potrvá....ale nakonec dopadnou stejně,jako Římská říše a Třetí říše....!

   Vymazat
  2. USA nikdy nebyly a nejsou svobodným soustátím.
   https://www.casopis-sifra.cz/kdo-nelze-s-nami-je-proti-nam-americka-korporatni-media-se-zbavuji-novinaru-kteri-nechteji-informovat-jednostranne/
   https://www.czechfreepress.cz/amerika/trump-nadale-bojuje-proti-nwo-zmocnil-se-centralni-banky-od-rothshildu-existuje-nadeje-na-zachranu-sveta.html

   Vymazat
 17. Po přečtení tohoto článku (autora Mika Whitneyho) člověka nemůže nenapadnout otázka, jestli země, v níž ani volby nemohou nic podstatného v řízení státu přinést, je ještě demokratickou. Či zda-li hra na (lži)demokracii není jen pláštíkem pro vládu tamní oligarchie a korporokracie.
  Je zvláštní, že vysoký představitel té země mistruje Čínu za její "tyranskou a utlačivou" vládu, která "ohrožuje" svět, aby pak svolával všechny (jakože) svobodné státy do šiku pro studenou válku No. 2 proti Číně. Té Číně, která narozdíl od USA stále dobře prosperuje (s meziročním růstem, o kterém se v USA může jen zdát), poskytuje tamním lidem stálé zlepšování jejich životní úrovně ..., a nikdy nevedla loupeživé útočné války proti komukoliv, kdo oplývá větším bohatstvím než ona sama.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Abyste se z té vaší slavné Číny neposral. Jednou byste tam napsal něco proti vládě a už byste "zmizel". Vy jste zřejmě taky jeden z těch "demokratů" z SPD, viďte?
   Jinak o růstu HDP se může USA jen zdát, zato Číně se může ještě tak 30 let zdát o Americkém HDP na 1 obyvatele.

   Vymazat
  2. Tím chceš říct, že HDP na jednoho obyvatele v Číně bude tak vysoký jako v USA, až bude Cína, stejně jako USA dnes, terorizovat a vydírat celou planetu a tisknout ničím nekryté papírky? Rozepiš se o "úspěchu" supervelmoci SS, ze které se můžeš posr.. .

   Vymazat
  3. 14:59
   USA terorizují leda tvůj zarudlý mozek.
   Samozřejmě, že USA jen vraždí, krade, tiskne, zotročuje černochy a jiné menšiny, tiskne. Na nic tam nemůžou být hrdí. Vše toto se musí zničit a vypálit do základů.

   Ano, přesně toto tvrdí tvoji ultralevicoví pokrokoví soudruzi z USA, kteří se v současnosti snaží svrhnout systém terorizováním měst. Právě vy si nemáte vůbec co vyčítat.

   Vymazat
  4. 14:59
   Ale prdlajs svrhnout. Naopak jsou tu proto, aby ten systém přetrval v zájmu Amerického 21.století (nebo jak si to nazývají?). Jsou ale jen nástroj, a tak asi netuší, že chčijí proti větru i se svými dirigenty.

   Vymazat
 18. Honolulu na You Tube si dejte Veterans Today - rubriku Vyšetřování a článek Judeo-ruská mafie - od gulagu po Brooklyn. Tak se vlastně dovíte o co u vás jde a kam to směřuje. My hurvínci toho moc nezměníme. Stále nemůžem uvěřit že je zeměkoule kulatá. V 48 jsme se vysraly na západ a v východu přišlo hovno. V 89 jsme se vysraly na východ a ze západu zase přišlo hovna. Vy aspoň máte doláče.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mistr jiz nekolikrat na toto thema upozornil a nikdo zde nechape ze zemekouli nesou 4 sloni a stale vice placata

   Vymazat
 19. 9:23 & 10:11 - Ja oravdu nevim, co si mam o tom virusu myslet.
  To ze lide v nasem state (Florida) umiraji po stovkach, se neda poprit , ale znam 4 lidi , kteri to prodelali a zatim nezemreli.
  Jedna dvojice je z Bostonu a druha z New Yorku.
  Obe dvojice ziji zde v nasi vesnici, coz je predmesti Fort Myers - velmi popularni turisticka area, ktera je ted bez turistu.

  Take media nas stale informuji o tom, ze pro nektere etnicke skupiny je virus horsi, nez pro nas belochy.

  -------------------------------------------------------

  BY PRODUCT - vedlejsi socialni ucinek teto nemoci je velka vlna nesmyslne kriminality , ktera je tak vysoka, ze Sheriff
  (velitel policie), prohlasil, aby lide ve meste Lakeland
  byli ozbrojeni.
  (Lakeland je mezi Orlandem a Tampou. Frank Sinatra tam bydlel.)

  ------------------------------------------------

  Globaliste vse svadi na presidenta Trumpa, kteremu zemrel stoupenec v Congressu.
  h.

  OdpovědětVymazat
 20. Me nekterte informacni prispevky neprojdou, coz je obojstrana skoda, pro vymenu informaci.
  Vy proste o nekterych vecech nemate tuseni a my zase nevime, jak VY EVROPANE, by jste se na ne divali.
  h.
  h.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honulule, ty a tak upřímný? Rád si s tebou vyměním informace, když se nebudeš nadřazovat a povyšovat. Jako příslušník rizikové skupiny, kde přežívá pouze 30% postižených, jsem byl pozitivně testován na Covid.No přežil jsem celkem bez problémů. Nikdo mi sice neřekl co mám jíst, jak se lečit akorát nařízena přísná karanténa 14 dní, pak ještě týden a už můžu mezi lidi. Léčil jsem se sám za pomoci manželky kvalitní venkovskou stravou, knedlo, vepřo, zelo, kachnou na medu, uzeným, kuřetem na paprice, bábovkou, pivem Staropramen atd. Tuto léčbu mohu ze své vlastní zkušenosti doporučit. O to to tam v tej Emerice máte složitější, nevím zda pomůžou koka kola a hamburgry. Třeba jo. Všem nemocným u nás i u vás přeji uzdravení. M.R.

   Vymazat
 21. My vime ze Vaclav Vas Mistre bojkotuje coz je skoda pro rozvoj naseho mysleni znacne zaostaleho Jsme proste Hurvinci z pomocnych skol a tak diky Pytlikovi a diky VVam Mistre vime vse co potrebujeme k nasemu omezenemu chapani Diky a sudte toho censora mate na to pravo dle konstituce jak tomu rozumim Vpred
  Cuc vr.

  OdpovědětVymazat
 22. Je to docela sranda, kdysi co Čech to muzikant, dnes co Čech to politický analytik.

  OdpovědětVymazat
 23. 19:16 - pane M.R., jsem rad, ze jste se uzdravil.
  Urcite mate silny immuni system.

  Na nas se zene Hurrican , je pojmenovan ISAIAS ! Protoze jsem to uz zazil, tak si delam nadeji, ze to VYCUCNE, vysaje, jedovaty a zamoreny vzduch plny virusu z cele Floridy a utopi ho v Atlantiku. Ve slane vode oceanu, neprezije nic.

  Stravu kterou jste jmenoval, neni mozne jist v nasem horku a vlhku. Hamburgers, nejime vubec.
  T.j., a vetsina jinych veci, pouze negativni propaganda o Americe.
  (Ja se nepovysuji. Ja se pouze branim.)
  Koncim americkym pozdravem KEEP HEALTHY
  h..

  ---------------------------------------------

  Pani doktori v Cesku ! SIRT 1 = ENZYME, ktery kdyz je v tele, tak napadne a zneskodni ty nejhorsi nemoci, ktere ohrozuji kazdeho bileho cloveka.
  Nagooglujte si ho ! Ja jsem vlezl mezi doktory v honbe za CHININEM, proti virusu a oni o tom mluvili.

  Pristi tyden vlezu mezi vedmy z NEW AGE. To jsou velmi chytre zeny. Kdyz nebudu mazan, tak vse co reknou napisi - po prehozeni do cestiny.

  OdpovědětVymazat
 24. Lulu, doporučuji dobrý tabáček, ten viru nechutná ni v nosotanu, ni v plících. Zapíjet džintonikem (1:1) gin desinfikuje ústní dutinu a tonik obsahuje chinin což jest antimalarikum.Užívat dle vlastní úvahy a chuti.

  OdpovědětVymazat
 25. Toho nešťastníka BIDETA netreba bráť vázne

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.