Reklama

neděle 2. srpna 2020

Americké sliby byly lži. Vojenská biolaboratoř v Almatě musí být okamžitě uzavřena!


Ajnur Kurmanov
2. 8. 2020   news-front.info
Ještě na začátku května ministerstvo zahraničí Kazachstánu prohlašovalo, že Centrální referenční laboratoř (CRL), postavená za peníze ministerstva obrany USA v Almatě, je údajně zaměřena na boj proti COVID-19 a významně přispívá na snížení rychlosti šíření onemocnění. Ba co víc, podle vyjádření diplomatů se místní specialisté zabývají zkoumáním koronaviru za účelem zpracování tuzemské vakcíny a výroby PCR testů. 

Dvě třetiny kazašských podníků patří zahraničním korporacím.

MZV, vláda i prezident Kazachstánu se tvářili a tváří, že CRL v Almatě je ryze místní rozpočtová organizace, jako i další vědecko-výzkumné ústavy, pracující na základě amerických výzkumných programů a kontraktů, jež mají zajistit epidemiologickou bezpečnost země. Že je to mýtus, jsme se všichni nyní přesvědčili v praxi, ale nikdo z úředníků nechce přiznat, že v průběhu všech těchto měsíců klamali jak Kazachy, tak i své sousedy.

V dubnu prezident Kazachstánu Kasym-Žomart Tokajev odeslal pozdravný dopis kolektivům Národního vědeckého střediska zvláště nebezpečných infekcí M. Ajkimbajeva (NNCOOI) a Národního střediska biotechnologie, kam patří CRL, které vyvíjely testovací systémy pro zjišťování koronaviru COVID-19, odpovídající mezinárodním standardům.

Dokonce poznamenal, že tento úspěch demonstruje vysokou konkurenceschopnost tuzemského biomedicínského odvětví. "Jsem přesvědčen, že vypracované testy pomohou uchovat život a zdraví tisícům Kazachů", je uvedeno ve zdravici hlavy státu vědcům. Samozřejmě, že to bylo podáno jako nebývalý úspěch biologů, kteří uskutečnili opravdový průlom na laboratorním vybavení, dodaném Pentagonem.

V rozhovoru pro noviny Kazachstanskaja Pravda z 15. dubna letošního roku generální ředitel NNCOOI Ajkimbajeva doktor lékařských věd Toktasyn Jerubajev, když poukazoval na čistě občanský charakter svého ústavu, také zmínil nebývalý úspěch pracovníků laboratoře: "Takže CRL našeho vědeckého střediska, když potvrdila svou důležitost a nutnost v systému zajištění biologické bezpečnosti země, se stala jedinou laboratoří v Kazachstánu, která, po přijetí prvního úderu epidemie, se chopila provádění diagnostického výzkumu COVID-19".

Nejen to, veřejně prohlásil, že nebude nedostatek vyvinutých kazašských PCR testů! Na otázku novináře, kdy bude zavedena hromadná výroba tuzemských testovacích systémů, aniž by zapochyboval, odpověděl: "Experimentální série jsou již vyráběny a používají se pro laboratorní potvrzení diagnózy COVID-19. K dnešnímu dni výrobní kapacity CRL NNCOOI MZ RK (MZ RK - Ministerstvo zdravotnictví Republiky Kazachstán, pozn. překl.) umožňují provádět každý den 1 000–2 000 vyšetření. Už v květnu plánujeme zvýšit výrobu testovacích systémů na 50 tisíc kusů měsíčně. Pokud všechno půjde podle plánu, budeme s to zajistit testovací systémy pro všechny podniky, podřízené ministerstvu zdravotnictví a vytvořit strategickou zásobu pro případ hromadného rozšíření infekce na území země".

A na otázku o tom, jaká je cena tuzemských testovacích systémů, doktor lékařských věd bez uzardění poznamenal, že bude desetkrát levnější v porovnání s ruským analogem! Nevěříte? Zde je jeho odpověď novináři: "Definitivní cena bude určena později, až bude zahájena jejich komerční výroba. Dnes můžeme pouze konstatovat, že experimentální tuzemský testovací systém je levnější než analogický ruský přibližně 10x".

Pokud bychom měli věřit doktoru lékařských věd Toktasynu Jerubajevu a novinám Kazachstanskaja Pravda, tak nyní by země měla být zavalena vlastními PCR testy. A jestliže máme věřit kazašským diplomatům, pak vynikající medicínští biologové by už stihli k dnešku vyvinout vakcínu na COVID-19. Ale zdá se, že něco nevyšlo. Nebo ministerský předseda, který nevyslyšel blahopřejné dopisy prezidenta, nevyčlenil prostředky na výrobu zázračných a mimořádně levných tuzemských testů, takže ve výsledku musí úředníci reálné PCR testy nyní nakupovat v zahraničí nebo je dostávat v podobě humanitární pomoci.

Skutečná katastrofa kazašského systému zdravotnictví, kdy v nemocnicích někdy nejsou dokonce základní léky a dokonce teploměry, a u lékáren se tvoří kilometrové fronty, nebo lidé si nemohou dlouhou dobu nechat udělat placené PCR testy, ukázala všem názorně absurdnost a lživost oficiální propagandy, pokoušející se skrýt skutečný charakter americké CRL. Vždyť už je zjevně všem jasné, že žádné testy nevyráběla, a to, že se zabývala tři roky zkoumáním nejrůznějších koronavirových infekcí, očividně však ne kvůli vytvoření vakcíny.

Nejen to, čínští diplomati na začátku července odhalili existenci v zemi tisíce zemřelých na novou ne zcela prozkoumanou atypickou pneumonii. Ve výsledku bylo vedení státu nuceno přiznat tento fakt a spojit statistiku počtu nemocných touto chorobou s "běžným" COVID-19. Dokonce bývalý poradce prezidenta Olžas Chudajbergenov před týdnem prohlásil, že celkový počet nemocných v zemi už dosáhl hranice dvou milionů osob!

"Nyní je oficiální počet nemocných koronavirem 67 tisíc a pneumonií asi 234 tisíc (od 1. ledna do 15. července). Pokud máme vzít čistý přírůstek nemocných pneumonií, tak to bude kolem 163 tisíc. Celkem 67 + 163 = 230 tisíc nemocných koronavirem. A to je minimum. Kdybychom nebrali přírůstek, ale celkový ukazatel, tak to bude nikoli 230 tisíc, ale 301 tisíc nemocných/těch, kteří nemoc prodělali. Přinejmenším těch, které zahrnulo PCR testování, kteří se obrátili sami na nemocnice. Přirozeně, existují ti, kteří prodělali nemoc doma, ale u nich zatím není jasno, jaká čísla máme očekávat. Když vezmeme v úvahu, že na nemocnice se obraceli pouze ti, kteří měli symptomy, ale že 85% stoná bez symptomů, tak nemoc prodělalo nebo jí trpí asi 2 miliony Kazachů. Někde se mohu mýlit, ale důležité je, že nyní Ministerstvo zdravotnictví Kazachstánu zahrnuje do koronaviru všechno, co spadá do jeho kompetence", prohlásil na své stránce na Facebooku Olžas Chudajbergenov, a následující den byl odvolaný.

V této velmi těžké situaci právě Rusko dodalo první humanitární pomoc v podobě 18 tisíc testů, používaných pro zjištění COVID-19, a také 44 tisíce reagentů. V nejbližší době bude odesláno dalších 50 tisíc testů, i když tolik, a dokonce ještě 10 krát levněji, měla vyrábět americko-kazašská CRL v Almatě. Celkově bylo odesláno kazašskému lidu léků, prostředků ochrany a potřebných aparatur v hodnotě víc než 800 milionů tenge, do čehož však není zahrnuta pomoc ruských nekomerčních organizací.

Ze své strany ministerský předseda Askar Mamin poděkoval Rusku za poskytnutou pomoc v boji s COVID-19 - za léky, ochranné prostředky a výsadek tří desítek mediků. "To nejdůležitější je, že jsme získali zkušenosti ruských lékařů, kteří přijeli, pracovali a pracují v různých regionech Kazachstánu", konstatoval premiér Kazachstánu.

Kromě toho si pospíšil požádat svého ruského kolegu o vakcínu proti koronaviru, u níž proběhlo úspěšné testování. "V souvislosti s tím, Michaile Vladimíroviči, počítáme s tím, že, jakmile bude zahájena průmyslová výroba vakcíny, bude mít Kazachstán možnost získat dávky vakcíny pro obyvatelstvo mezi prvními zeměmi. Je to velmi důležité", řekl.

Chce se v souvislosti s tím Askaru Maminovi položit otázku ohledně vlastní "tuctové" vakcíny, vytvořené na vybavení dvojího určení, "darovaném" Pentagonem, nedošla cíle? Kolikpak životů zachránili biologové lékaři, pracující za americké prostředky? Vždyť bylo černé na bílém v tiskové zprávě ministerstva zahraničí Kazachstánu napsáno, že CRL v Almatě "je zaměřena na boj proti COVID-19 a je významným přínosem pro snižování rychlosti šíření onemocnění".

Není tak velké množství nemocných v podobě dvou miliónů osob důsledkem činnosti oné laboratoře, která byla údajně postavena pro mírové účely? A není existence nové neprozkoumané atypické pneumonie záležitostí rukou amerických "přátel", kteří ve skutečnosti řídili a řídí alma-atinskou laboratoř a činnost údajně rozpočtových vědecko-výzkumných ústavů?

Jedno je jasné, že nám celou tu dobu nestydatě lhali, protože žádným zpracováním vakcíny a výrobou 50 tisíc PCR testů měsíčně se velmi nebezpečná vojenská americká laboratoř nezabývala! Oficiální prohlášení úředníků byla pouze přikrytím pro zabezpečení další práce CRL a vojensko-biologických objektů Pentagonu na území Kazachstánu. Nyní se tato lež stává zjevnou pro všechny, ale žádné závěry se z tohoto nedělají.

Taková lehkomyslnost a ledabylý vztah jak k vlastnímu lidu, tak i ke svým nejbližším spojencům a sousedům snižuje síly a může přijít celému Kazachstánu draho. V nynějším okamžiku prudkého zostření vztahů mezi Čínou a USA se země může stát polygonem otevřeného čelení a linií fronty budoucí války. Psal jsem o tom již před několika lety, kdy u někoho z kazašského vedení byly ideje na rozmístění americké vojenské základny v Kaspickém moři.

Ani Říše středu nebo Írán nebudou čekat, kdy na ně bude z území Kazachstánu zasazen biologický úder novým modifikovaným "nábojem" v podobě ještě smrtelnějšího kmenu koronaviru nebo jiné infekce. Pokud Moskva zatím působí diplomatickými metodami domluvy, tak Peking, když mu bude hrozit skutečné nebezpečí, nebude ztrácet čas a zasadí úder na CRL a dalších pět podobných objektů v Kazachstánu.

USA a EU sotva odešlou v takovém případě své armády na ochranu Nur-Sultanu a proto, aby zabezpečily své sliby. Podobná avantýra může právě tímto pro Ak Ordu (prezidentská rezidence v Kazachstánu, pozn. překl.) skončit, když bude dřívější politika zahrávání si s americkými vojáky pokračovat. Jestliže už nyní dvě třetiny ekonomiky patří zahraničním korporacím a republika je de facto rozdělena na sféry vlivu, tak už nikdo nemůže v měnícím se světě poskytnout záruky zachování země jako takové.

V zájmu národa Kazachstánu je nyní nutno bez meškání zavřít tyto objekty a zastavit práci na programech Pentagonu. Je třeba se vzdát tohoto smrtícího neokoloniálního kurzu, jinak nás očekává nevyhnutelná katastrofa!

Ajnur Kurmanov je vůdce Socialistického hnutí Kazachstánu 

38 komentářů :

 1. Nu, teď ještě jestli Spojené státy páně socialistův brekot vyslyší. Nevím, jak velkou sílu toto hnutí má. Ono je u nás taky rozdíl, jestli něco prosazuje Anofert, nebo stranička s nulovou reálnou silou cokoli prosadit.

  OdpovědětVymazat
 2. Zbytečně dlouhý článek, ale jako historický dokument ano. Stejné vyvražďování domácích obyvatel, jak je známe z Ukrajiny, Gruzie, Pobaltí. Nedá se nic dělat. Národ, který si v hysterii zvolí taková vedení musí trpět, třeba až k vyhynutí. A nepomůže nějaký "Eourosvaz", že bude jen jeden národ, v němž bude stejný bor.el, jako v samostatných národech. Jen s tím rozdílem, že vymřou všichni, ne jen ty národy, které si zvolily do čela hajz.y. Je to smutné, ale je třeba říct: Kazachstáne, dobře ti tak. Trpíš za svou blbost. (Jen upřesňuji: v monarchii je to jiné; tam zodpovídá monarcha. V demokracii zodpovídají všichni.) Čili v podstatě je to dobrá zpráva. Úmrtím tisíců se projevuje spravedlnost. Nepomůže pověsit jen presidenta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Re (21:38):
   ... zbývá už jen drobná otázka, a sice, komu (se) v monarchii vlastně "zodpovídá" monarcha? A kdo a jak jej k odpovědnosti bere?
   Podobně se lze ptát i v případě vašeho pojetí demokracie.
   Bude to jinak.

   Vymazat
  2. Pro Františka, v monarchii monarch odpovídá lidu své země a chce pro něj to nejlepší a tím vlastně i pro sebe. A v tyranii (a obdobně ve vazalském státě) myslí tyran jenom na sebe a svůj prospěch, a vazal sleduje do písmene nařízení svého loutkovodiče i když je proti zájmům jeho státu/národa. Přeji hezký den JS

   Vymazat
 3. USA je světový zločinec č. 1 !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uz od Korejske valky, stale AMERICA FIRST!

   Vymazat
 4. Těch laboratoří po světě mají neurekom. Lidí je moc, zdroje nejsou nekonečné a vyvolení jsou z toho nervozní. Kdyby nebyl Zeman nebo Babiš, tak je to světový. Jak málo stačí debilům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže ty US laboratoře tam fungují od 90.let a velmi pomohly v rozvoji biologických věd v Kazachstánu, který coby součást SSSR neměl vůbec žádné zkušenosti s biochemií a mikrobiologií. Dlouhá léta jsem pracoval v oboru, takže vím o čem mluvím.

   Vymazat
  2. Co je na tom, že v Kazachstánu mají americké biolaboratoře. My také spolupracujeme na mnoha projektech s USA. Kdyby ne, byli bychom zas o sto let pozadu jako za komunistů. A jak říkají mojí přátelé biologové, bát jsme se měli Rusa určitě ne Američana. S Američany se dobře spolupracuje, jsou otevření, velice odborně zdatní a ochotní. U Rusů to bylo podstatně horší. Prý všude šmejdili, ale aby se podělili o svoje poznatky, tak to ne. A vůbec, vy víte o jaké laboratoře se jedná? Protože můj kamarád v jedné ukrajinské byl, obyčejná laborka...

   Vymazat
  3. 8:34 souhlas, díky americkým soudruhům už umíme vyrábět farmaka, která bychom jinak vůbec nepotřebovali v marném boji českých lékařů proti nejnovějším objevům americké farmakologie, která se testují na českých pokusných králících. Ať žije a vzkvétá americká farmacie a medicína obecně, které právě letos celému světu demonstrují prokazatelné "úspěchy" v boji proti koronaviru a to plošně po celém území celých USA :-)

   Vymazat
  4. Dříve se říkalo "kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou". Dnes by to genderově neobstálo, ale ve světě frčí něco podobného "kam čert nemůže, tam nastrčí Američana". V Čechách bych doplnil "když ne Američana, tak alespoň jeho slouhu".

   Vymazat
  5. 22:08 Kdyby neměli tolik biolaboratoří po celém světě, tak by těžko mohli v tak krátkém čase rozšířit všechny mutace koronaviru, aby se dostalo na každého. Jak by jinak světu mohli vysvětlit nemocné posádky na lodích, které brázdily oceán řadu měsíců před vypuknutím nákazy ve Wuchanu (mimochodem, i tam má svou soukromou laboratoř Bill Gates).

   Vymazat
  6. Ty tvoje dezinformatore, ty znalce! Vsechny US laboratore kolem Ruska a Ciny a jejich vyzkumy jsou utajene! Lzes jako pes, ze by Kazachstan neco profitoval z tech laboratori. Ani urady nesmeji tam vstoupit, natoz neco kontrolovat! Ten profit je pro ty zeme byvaleho SSSR tragicky. V Gruzii onemocnela nahle v okoli spousta lidi na nezname choroby, nekolik jich zemrelo. Totez se deje i jinde, kde z laboratore viry patogeny zamerne uvolnuji mezi obyvatelstvo a zkousi tak jejich ucinnost.
   Vakcinu proti COVID-19 testuji USA na ukrajinskych vojacich za maly baksis. 5 vojaku uz zemrelo. Mame se na co tesit!
   Plany USA s Ruskem a Slovany: Genocida!
   Prectete si :
   https://www.pokec24.cz/historie/odtajneni-zapadnich-dokumentu-pokud-vam-to-neotevre-oci-tak-potom-uz-nic/

   Vymazat
  7. V mediich se nic o laboratorich na hranicich Ruska a Ciny nic nedozvite. Vsude je cenzura, zamlcuje se. Rusko vyzadovalo informace proc USA shromazduji geneticke informace v tech laboratorich - bez odpovedi.
   Vsechna media na zapade jsou proamericka, prolhana a manipulovana. Patri nekolika superbohatym Zidum, ktery podporuji Deep State.

   Vymazat
  8. Rád bych vy chytráku 8:34 viděl onoho kamaráda a přátele, kteří vás informují z oboru biochemie. Zvlášť o té československé zaostalosti a USácké sdílnosti. Nevíte o tom nic, vyprávíte pohádky. Sloužil jsem v liberecké protichemické jednotce. Leccos vím a pamatuji, dětino.

   Vymazat
  9. 8:34 tak váš kamarád byl v laboratoři v Banderostáně? No víc asi nemusíte ani psát, s fašounkama kamarádí zase jenom fašounci

   Vymazat
 5. Je to smutný že je další ohnisko k válečnému konfliktu až se usa položí bude lépe.

  OdpovědětVymazat
 6. Čí je covid-19, no přeci ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,11
   Přeci Emerika FIRST,ne?!.-))))

   Vymazat
 7. USA testuji vakcinu na ukrajinskych vojacich. Uz jich 5 zemrelo na nasledky. Mame se na co tesit, az bude ockovani povinne.
  Laboratore USA kolem Ciny a Ruska studuji geneticky material Rusu a Cinanu, aby mohly vyvijet smrtelne latky. Proc? Tady mate odpoved - slouzi ke zniceni techto zemi pro zachovani hegemonie USA:
  https://www.pokec24.cz/historie/odtajneni-zapadnich-dokumentu-pokud-vam-to-neotevre-oci-tak-potom-uz-nic/
  USA jsou zlo, velice nebezpecne pro Rusko a Slovanstvo.

  OdpovědětVymazat
 8. Virus COVID-19 byl vyvinut americkymi laboratoremi v USA. Byla uverejnena zprava i o jeho velike nakazlivosti a vedci varovali pred jeho uvolnenim. To se stalo v prisne strezene biologicke laboratori ve Fort Detrick, kde 1 rok nefungovala dekontaminace odpadnich vod. V okoli zacala epidemie na jare 2019 a pak ji rozsirili vojaci US army do Italie a teprve potom do Wuhanu na Armadni mezinarodni soutez.
  Kdo s cim zachazi, tim i schazi. Americky bordel a nevule lidem pomoci se ukazal jako nejvetsi podporovatel sireni pandemie v USA. Pandemie je soucasti planu USA k zavedeni NWO. Vyvolanim chaosu, strachu a nouze kvuli nezamestnanosti lide budou souhlasit s dalsimi opatrenimi k jejich dalsimu zotroceni, ktere uz probiha.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím si, že se jedná o plán USA. Spíše o plán někoho, kdo zatím USA využíval jenom jako nástroj k ovládání světa. Ale je to jenom nástroj, který s radostí zahodí a nahradí ho třeba Čínou. Je to vidět právě dnes, kdy je globalistům osud obyčejných Američanů naprosto ukradený a kdy se ukazuje, že jsou na tom v reálu neskutečně špatně, daleko hůře než Evropané, ale třeba i vysmívaní Rusové. Všechno nasvědčuje tomu, že právě Amerika je dnes obětována "vyšším cílům" globalizace a NWO.

   Vymazat
 9. CENZORE DVOŘÁKU TA RUDÝ DOBYTKU KURVO ZASRANÁ PROČ TADY NEJSOU MOJE PŘÍSPĚVKY ZASE PRAVDA BOLÍ CO TY ŠMEJDE ŠMEJDU AŤ TI TY HEMEROIDY VYHŘEZNOU AŽ KE KOLENUM CHCÍPNI HAJZLE RUDEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Indický běžče = anonyme 11:31, obsah i forma vašich "příspěvků" brání redakci v jejich zveřejňování.

   Vymazat
  2. 11:38 jen ho nechte, je to evidentně tupý hysterik, agent provokatér Pepek Vyskoč, kterému kácejí americkou modlu, nadto přijde o svůj žold :-)

   Vymazat
  3. Co znamená ta hnusná, odporná prasečina velkými písmeny napsaná v 11.31?!! Tohle si může někdo opravdu dovolit veřejně psát? Vždyť to hnusné, perverzní a sprosté prase je nemocné - je to duševní mrzák! Jak by si jinak dovolil takové odporné prasárny psát? Ten člověk by si zasloužil rozkopat břicho a čumák - až by mu z huby vylítaly všechny zuby a střeva už by mu dohromady nikdy nedal - prase jedno odporný! Co si to dovoluješ!! Nikdo jiný tady takové odporné prasárny nepíše ty mrzáku - víckrát mezi nás - slušné lidi - na diskuze nelez. Jsi zrůda!

   Vymazat
  4. 18.50 To je fakt dobrý! Psal si to běžče sám? Abys dokázal tu nespravedlnost na NR? Prostě všude samá prasata...a ty chudák

   Vymazat
 10. Tedy osobně jsem tu nezažil, že krom sprosťáren běžec nenapsal něco pravdivého. Výždy byly ty jeho pseudopravdy vyvráceny. Opravdu výkvět demokracie.

  OdpovědětVymazat
 11. 8:04 Od 2 SV JUESEJ přetahují vědce z celého světa. Bez SSSR by v Kazachstanu byly mnohem horší životní podmínky. Před virusem i k nám létaly Kazaši na práci a vykládaly mi jaká tam je bída. Je to vlastně obrázek jak pomáhá nejrozvinutější stát světa. Vy píšete jako by někdy v historii parazitům šlo o prospěch hostitele. SNB.

  OdpovědětVymazat
 12. Bill Gates provozuje svou soukromou biologickou laboratoř čistě náhodou právě ve Wu-hanu (za Obamy byl zákonem zakázán vývoj nebezpečných látek na území USA, tak laborky vystěhovali do světa, kde jsou lidé levní a postradatelní). Bill Gates si koupil fabriku na výrobu své jedinečné vakcínu proti koronaviru právě u Prahy. Vakcína bude vyráběna ještě před ukončením testů a má mít dokonce až 50% účinnost. Ale to nevadí, Češi jsou nejvhodnější pokusní králíčci. Vakcína nebude levná, ale těch devět tisíc bude mít každý zaměstnanec (důchodce proočkuje stát), protože velký šéf zruší superhrubou mzdu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenom aby se, jen tak náhodou, neobjevila nová pneumonie v Praze. Nevím proč, ale začínám mít alergii na biolaboratoře, obzvláště ty od pana Billa Gatese. Proč v Roztokách dál nevyrábějí starý dobrý penicilin?

   Vymazat
 13. Ptejte se hlavně na to, kdo vlastně to americké svinstvo do Kazachstánu přitáhl, kdo to schválil, kdo to povolil a co za to dostal.

  OdpovědětVymazat
 14. Vážení nepodceňujte Trumpa. USA je řízeno stínovou vládou už od zavraždění J.F.Kenedyho tak jak to známe od desíti dnes už hluboce pod nulu.Většina američanů /90%/ má nižší životní úroveň než posmývaní Rusové.Díky vlastní ochrance přečkal 4 pokusy o atentát, přečká i současně vyvolaný MAJDAN. Pokud se dožije voleb, vyhraje a společně s Putinem a dalšími dobrými lidmi změní svět k lepšímu. Globalismus-zlo už dnes prohrává i v Evropě. VĚŘTE a přemýšlejte pozitivně .
  Nezapomínejme na nechvalně proslulá slova Henryho Kissingera, která pronesl v roce 1970: „Kdo řídí zásobování potravinami, řídí lidi - citace dále říká: „Kdo ovládá energii, může ovládat celé kontinenty; kdo ovládá peníze, může ovládat svět. “ Kromě Vatikánu žádný stát peníze nemá. Kdo vlastní peníze -sedm rodin Vatikánských židobankéřů= KABALA. Vítězná válka skrytě probíhá !

  OdpovědětVymazat
 15. Proč mne to všechno zase vůbec nepřekvapuje?

  OdpovědětVymazat
 16. Amerika vznikla na lžích a vraždění, kdo jim věří, se zlou se potáže!

  OdpovědětVymazat
 17. Stačilo napsat, že Kazachstan je takový Cizáky Rozkradenstán, jako ČR...

  OdpovědětVymazat
 18. noviczech
  ...už jsem tu jednou psal, náhodou jsem zaslechl na německých zprávách v radie, že Čína oficiálně Německému velvyslanectví oznámila, že (mám dojem) v roce 2016 zabila ve své zemi 400 amerických tajných agentů. USA k tomu nedalo žádné vyjádření. S ksindlem jenom takové jednání, ale když máte "zaprodané" politiky, tak ve své zemi "čumíme do roury" a nic ve prospěch národa se dělat nebude! Kazachstán není výjimka, americkému ďáblovi se postaví jen málokdo!

  OdpovědětVymazat
 19. https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rusky-lekar-pandemie-koronaviru-je-zkouskou-biologicke-valky/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.