Reklama

neděle 16. srpna 2020

Benjamin Kuras radí zdravým bílým heterosexuálním mužům velmi praktickou věc: staňte se ženou! (VIDEO)

Benjamin Kuras
16. 8. 2020

Spisovatel, humorista, esejista, fejetonista a dlouholetý emigrant v Británii Benjamin Kuras formuloval na Vlasteneckém setkání v Příčovech několik receptů, jak úspěšně přežít nápor dnešní vlny homosexualizmu, genderizmu, "black lives metter", feminizmu a dalších -izmů. Snad se vám některý z nich bude hodit.17 komentářů :

 1. Jak rada bych byla shemailem ale pro me stari mne zadny ci zadna nechce ac muj jazyk je jako struhadlo na mrkev.Take rad beham nahatej po parcich a mam rad deti mam rada i zviratka muze zeny a vse co je v nasi LGBTQ++
  Doda vr
  Napis cekam
  Ziji v juesej Florida vybezek to civilizace ,hojne kontactu do vyssich kruhu pac a pusu bejci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se taky nechal přeoperovat asi před pěti lety z ženy na muže. Nejsem zatím plně funkční, ale stálo mi to za to. Nahatej po parku neběhám. Bohužel jsem homosexuální, což mi jako ženě tak nevadilo, v pozici muže to je horší. Změnil jsem i zaměstnání. Protože i předtím jsem vypadal spíš jako muž, teď si s vizáží a identitou chlapa hledám práci podstatně snadněji a můžu i diktovat platové podmínky. Mluvím o technické oblasti, kde slepice nemají narok ani kdyby se rozkrájely.

   Smazat
  2. Ja by som chcel byť T. Ale nie z LBGT, ale z 8OO. T800. A "Nouproblem." Lebo: "Ajbibek" a "Astalavistabejby."

   RChPz

   Smazat
  3. 2:51 - 11:40 Hoši nic moc, kdyby jste se nechali upravit na drsnosrstého jezevčíka, tak by to bylo aspoň trochu úsměvné.

   Smazat
  4. 20:38 no já bych zpátky slepicí bejt nechtěl ani za nic. Slepice si hledá hůř líp placenou práci, každej měsíc krámy a další hnusárny.

   Smazat
 2. Pro mne je to jasné. Stávám se tajným muslimem a veřejným feministkou. Rozhodl jsem se podporovat Erdogana v jeho spravedlivém boji proti sobě samému!

  Jen tak mimochodem. Obamová má vystoupit na něčem od Demokratické strany.
  Prý se Obama, jen jsem to několikráte četl, neověřeno, zabýval utajenými vztahy s muži. Co se bude asi tak povídat o Obamové? Že je to chlap v sukni? A nejsou přitom oba dva Muslimy?

  8-)

  Hopsa, hejsa, do Brandejsa, páč,
  Tam dozvím se, co jsem zač.
  Císař Rudolf za selkou tam nikdy nedojel,
  A tak nikdy se pravdu o sobě nedozvěděl.
  Paruku, sukni, na sobě určitě rtěnku na rtech
  Vzpomenu si o táborských Adamitech
  Bratři Jan Žižka a Jiřík Poděbradský vytáhnou meč
  A kouzlo bude pryč! Heč!
  V kalhotách, drsný vous na tváři,
  Budu zpívat do Slunce záři
  Za pochodu k Táboru čistému
  Kdož jsú Boží bojovníci a zákona jeho
  Nepřátelům vyznání nečistého
  Na cestu k jejich domovu chmurnému.

  OdpovědětSmazat
 3. 2:51 Taky beru vše, jen s politiky netančím.

  OdpovědětSmazat
 4. ...a já bych ještě k tomu všemu, co tam pan Kuras řekl, že "vadí-li vám to všechno o čem mluvil, staňte se židem, jako on a podílejte se aktivně na tom všem, co tak kritizuje, jako to dělá Soros & Comp. a většina jeho souvěrců"...
  Kuras je jen vtipný žvanil a pokrytec, protože nelze věřit tomu, že při své inteligenci neví odkud a kdo to vše organizuje a platí...

  OdpovědětSmazat
 5. To je prča!:DDD
  Benjamin Kuras měl přes potok poněkud hloupějšího oponenta:

  https://www.youtube.com/watch?v=Iki_AspXZqM

  OdpovědětSmazat
 6. No tak to jo to jsou rady na draka normální chlap zůstane chlapem i kdyby se na hlavu stavěli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To předstírání příslušnosti k agresivní menšině se dá uvažovat ve sféře keců, ale jak dojde na činy, tak je tu problém se svědomím a potlačením přirozenosti, aspoň tedy u normálních jedinců. Odlehčím to odkazem na film Sexmise, kde vůdkyně ženské říše byla posledním přežívajícím chlapem, dokud se neobjevili na scéně další dva. V realitě bych to viděl na včasné zorganizování ve prospěch obrany přirozenosti, ustupování zlu nikdy nic dobrého nepřineslo.

   Smazat
  2. 19:12 Jo mám ten film skvělá sranda ale tihle „sociální inženýři" to myslí vážně.

   Smazat
 7. „Pokud spolu žijí dva muži, je to něco jiného než ‚manželství‘.“ Ombudsman Křeček natvrdo o stejnopohlavních sňatcích

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020081612377933-pokud-spolu-ziji-dva-muzi-je-to-neco-jineho-nez-manzelstvi-ombudsman-krecek-natvrdo-o/

  OdpovědětSmazat
 8. Benjamin Kuras je skvělý.

  OdpovědětSmazat
 9. Kuras spojil filosofii a logiku s humorem a to se mi'moc líbí. Škoda, že téma o armádě nedostal generál Blaško, ten je podle mne vlastenec srdcař. Taky zdravotnictví nebo zemědělství mohli svěřit Dr Davidovi. Jinak fajn.

  OdpovědětSmazat
 10. Dotaz na všechny čtenáře, zejm. účastníky sobotního Vlasteneckého setkání. I na pana Kurase.
  Mějme dva bratrské národy (konkrétně slovanské). Jeden disponuje silou schopnou vymazat celá území z mapy. Druhý zblbnul a pozval na své území vojenské útvary téhož baziliška, který už dříve byl tak vyčuraný, že pohnul Hitlera ke zničující válce, sám z této války mocně těžil, Hitlera pak zradil a nechal, aby se z Hitlerova území stala spálená země. Sám bazilišek nejen že Válkou neutrpěl, ale na ní naopak velmi vydělal. Teď tedy ten bazilišek umístil svá vojska na území toho jednoho bratrského národa. Upozorňuji ještě, že baziliškovo území je tisíce kilometrů od území toho bratrského národa. A teď si představme konflikt. Bazilišek zaútočí z toho jednoho bratrského národa na ten silný bratrský národ. Otázka zní: Jak bude postupovat či jak má postupovat ten silný bratrský národ vůči vojskům baziliška, která jsou na území toho druhého bratrského národa a ze všech sil útočí na ten silný národ. Má ten silný národ zničit baziliškova vojska s celým tím druhým bratrským národem? Rozlišovat obyvatelstvo a baziliškova vojska nelze. Je to totální konflikt. Přitom nepadá v úvahu, že by ten silný národ zaútočil na území samotného baziliška. Jde o lokální konflikt, ne o konflikt celosvětový. Má tedy ten silný bratrský národ prakticky vymazat ten druhý bratrský národ z mapy? Přitom je jasné, že bazilišek tam svá vojska umístil právě proto, že si přál tento bratrovražerdný boj. Co tedy v takové situaci dělat? Bazilišek se zřejmě poučil u Hitlera, tehdy se mu to osvědčilo, sám podstatně posílil. A má v plánu posílit i tentokrát. Lze tedy takto zlikvidovat milióny bratří? Přátelé, jaké byste navrhovali řešení? Řešení reálné, ne sny.

  OdpovědětSmazat
 11. 21:08
  Jste skoro blízko pohádce o Kočičce a pejskovi jak vařili dort.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.