Reklama

úterý 11. srpna 2020

Bonanza Media: Problém ukrajinské tajné služby v případě MH17!

-kou-

10. 8. 2020  BonanzeMedia.com a PrvníZprávy

Ukrajinští politici a vojenští činitelé obviňují ruskou stranu z pádu malajského letounu MH17, ale předložené důkazy naznačují zapojení Kyjeva do této tragédie.


(Foto: Trosky Boeingu letu MH17)

K těmto závěrům dospěli nezávislí investigativní novináři z Nizozemska.

Během šesti let od katastrofy MH17 byly veřejnosti předloženy četné telefonní rozhovory odposlechnuté ukrajinskou bezpečnostní službou SBU. Ta se snaží využít tyto „důkazy“ jako vinu Ruska za pád letadla, ale tak jednoduché to není. Jediný člověk, který mluvil o zříceném Boeingu, byl totiž plukovník v ukrajinské armádě, uvádí nizozemské vydání Bonanza Media.

V září 2018 byl zveřejněn zachycený telefonní hovor, při kterém jakýsi člověk hovořil o možném pádu ještě jiného civilního dopravního letadla: „Pokud to bude pokračovat, sestřelíme další malajský Boeing.“ Tato slova patří plukovníkovi ozbrojených sil Ruslanu Grinčakovi, který v té době velel 164. radiotechnické brigádě ukrajinských ozbrojených sil. V této funkci byl zodpovědný za vzdušný prostor na východě země.

„Až na jedny noviny, de Volkskrant, média v Nizozemsku tuto zachycenou konverzaci nezveřejnila. Očividně se rozhodla, že to nestojí za zmínku,“ poznamenali autoři Bonanza Media.

Nizozemští státní zástupci a společný vyšetřovací tým (JIT) vyslechli osobu, se kterou Grinčak mluvil. Zároveň, z nějakého neznámého důvodu, nebyl plukovník ukrajinských ozbrojených sil povolán k výslechu. V tomto smyslu málokdo na Západě ví o odposlechu Grinčakovy konverzace.

Pokud jde o materiály předložené SBU, silně ovlivnily veřejné mínění v západních zemích, ale ve skutečnosti se ukázalo, že jsou prázdné. Zvláště byl zveřejněn na internetu rozhovor s vojenským vůdcem DLR Igorem Bezlerem, kde se zmiňuje o určitém „ptáčkovi“. Podle ukrajinských zpravodajských služeb proběhla tato konverzace několik minut před katastrofou MH17. Později však byl i nizozemský státní zástupce nucen přiznat, že se SBU mýlila. Šetření ukázalo, že časový interval mezi touto konverzací a havárií letadla byl tak krátký, že jej nelze připsat malajskému letadlu.

Dokumenty k pádu MH17 rozbíjejí verzi nizozemského žalobce!

„SBU zřejmě neměla po ruce žádné odposlechy, které by bylo možné použít jako důkaz. Začali tedy vymýšlet důkazy. Stalo se to nejen pomocí frází vytržených z kontextu, ale také kvůli zásahu do zvukové stopy,“ poukázali analytici.

Akash Rosen, soukromá digitální forenzní společnost OG IT Forensic Service, analyzovala tzv. „důkazy SBU“. Mluvíme o pěti zachycených konverzacích, které Kyjev použil k obvinění svých protivníků. Ty byly spěšně vyloženy na kanálu YouTube 17. července 2014. Rosen zjistila, že tyto rozhovory byly vytrženy z kontextu a že video bylo upraveno v listopadu 2018. Západní média se opět rozhodla tyto nálezy ignorovat.

„Odposlechy SBU krátce po katastrofě byly spěšně připraveny k zveřejnění na YouTube. Pro žádného audio odborníka není obtížné dokázat, že s nimi bylo manipulováno,“ uvedli novináři z Nizozemska.

V březnu 2020 představil Akash Rosen další zvukovou analýzu materiálů SBU, které byly zveřejněny na internetu den po katastrofě. Odborník opět zjistil, že zvuková stopa v prezentovaném videu byla silně zkreslená.

Kromě výše uvedeného je zde i otázka, na kterou Ukrajina dosud neodpověděla, a za níž by se měla také zodpovídat - proč neuzavřela vzdušný prostor pro civilní letadla nad bojovou zónou nad Donbasem. Přičemž je zřejmé, že tento krok vedl ke katastrofě malajského letadla Boeing letu MH17, při níž zahynulo 298 lidí.59 komentářů :

 1. No jo banderovci přeci nemůžou usvědčit sebe a když lžou a západ s nimi tak to budou dělat dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro jakekoliv vysetrovani leteckeho nestesti letu, ktery letel pod IFR, je nutna t.zv. objektivni dokumentace (radarove snimky, komunikace na frekvencich, zaznamy leteckeho dispecera(stripy), letove plany,...) a jen z ni je mozne urcit, co kdo zanedbal, kdo nedodrzel rozestupy a pod. V pripade MH17, vsak okamzite nabehla SBU do Borispolu a veskerou objektivni dokumentaci zabavili a odnesli buhvi kam. Mareni dukazu, je priznani viny, proto neni zadnych pochybnosti.

   Smazat
  2. 12:32 to byste chtěl po JIT opravdu moc. Tahle skupinka plně spolupracovala s materiálem, který ji dodala Ukrajina coby jedna z hlavních složek vyšetřování po USA. Že USA nebyly jmenovány do JIT, to vůbec nevadí, do vyšetřování "Srebrenica" taky ne, přesto tam měli rozhodující slovo a dohled nade vším.

   Nejvíc se mi líbila tiskovka 2016.
   Otázka: proč jste nepřijali primární radarová data od Ruska, když jste je po nich tolik chtěli?
   Odpověď: protože za ty dva roky měli dost času, aby je zmanipulovali.
   Otázka: to že jsou zmanipulovány vám potvrdil nějaký specialista v oboru?
   Odpověď: ne, ale za tak dlouhý čas země jako Rusko určitě ta data zmanipulovalo, protože nedokazují výsledky našeho vyšetřování.
   Otázka: OK. Proč jste ale vzali v potaz stejně stará data z ukrajinského radaru, o němž tvrdili, že byl znefunkčněn ruskou sabotáží?
   Odpověď: to je přece jasné. Nová data mění původní ukrajinskou výpověď, kde nepotvrdili letící raketu požadovaným směrem, zatímco teď už ano.
   Otázka: zajímavá úvaha. A proč se domníváte, že tentokrát Ukrajina mluví pravdu?
   Odpověď: Ukrajina je přece naším hlavním dodavatelem důkazů a účastníkem vyšetřování.
   :)

   Smazat
  3. pro 11:32. Ano, navíc se ještě nesnesly všechny trosky na zem a už byly sankce proti Rusku.

   Smazat
 2. Prosím vás, tohle nikoho už dávno nezajímá. Od 17.7.2014 16:00 vím, že Rusko nechalo úmyslně sestřelit malajské dopravní letadlo plné Holanďanů a tohle se ve světě ujalo jako pravá svatá pravda. S kýmkoliv se na toto téma bavím, pokud si vůbec něco pamatuje, každý mi vítězoslavně oznámí: "a jó, to není to ztracené letadlo, to je to, co nechal Putin sestřelit nad Ukrajinou". Tečka. Jakýkoliv další rozhovor nemá význam.

  Kdyby snad soud rozhodl o úmyslné vině Ruska jinak (pokud by lidé vůbec nějaký soud zaregistrovali), pak by se všichni rozčilovali, jak to je možné. A nepochybovali by, že ten soud byl Rusy podplacen.

  Od samotného počátku jsem věděl, kam to všechno směřuje. Že z toho nebudou obviněni nějací povstalci, ale že to je přímý direkt proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zásadní otázka je -komu to má sloužit? Vzhledem k tomu, že Rusům to v žádném případě nemá pomoci, pak musíme hledat viníka na druhé straně.

   Smazat
 3. Západní kapitalisti a jejich poskoci na Ukrajině jsou schopni jakéhokoliv zločinu !

  OdpovědětSmazat
 4. Dobytek z banderostánu bude lhát až do úplného konce, tedy do doby kdy svět buď nezapomene či nedojde ke změně bandosteránských jelit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,29
   Takovej odpad jako je banderovec se nemění!!!!

   Smazat
  2. Byli byste tak laskaví a používali pojem Ukrajinec/Ukrajina?

   Smazat
  3. 16:40
   Banderostán a Banderovec.... To jsou správně názvy!!!!!

   Smazat
  4. Když už odjakživa je toto hraniční uzemí teda tzv. U-krajina a takže když už na tom tváte tak je to pohraničník a ne ukrajinec a tzv, Ukrajiny vznikli až židobolševickou revolucí a je to relikt socializmus její cetraní mocí je patriarcha vší RUSi v Moskvě a prezident RF ješ je nástupnim státem CCCP zněhoš se dodnes skoro jako jediný pro absoluně protiustávní postu nedokázali vyvázat a jestě tehdejšíí separtisti anektovali Sevastopol i s KRYMskou republikou,.

   Smazat
  5. AD 18:52: Moc pěkně jsi to zamotal, cizinče.

   Smazat
  6. 18;52
   Výsledek inkluzivního vzdělávání... 🤓

   Smazat
  7. 16:40
   Proč? Když se bavíme o SBU a napojeném odpadu, co má na svědomí smrt civilistů, myslím, že správný pojem je zločinec, ne? Nebo kriminálník. Vrah. Šmejd. Svině. Dobytek. Hovado. Zkurv... Vyberte si.

   Smazat
  8. 23:53 pokud mluvíte o národu, používejte správné termíny. Možná nevadí občasné použití Ukrouši, ale vámi uvedené nadávky jsou daleko za čarou. Podotýkám, že mluvím o národu, obyvatelích Ukrajiny, ne o zkurvysynovi jakým je třeba Kolomojskij, Parasjuk, Pašinskij, Turčynov, Saakašvili, Timošenko, Farion, Jaceňjuk a hromada dalších banderovských vyjebanců.

   Smazat
  9. 8,46
   Až bude fungovat normálně,můžeme jí nazývat Okrajinou...vzhledem k tomu,že to nehrozí,tak to zůstane Banderostán a banderosvloč ji obývá!

   Smazat
  10. 8:46
   Nemluvil jsem o národu (můžete si přečíst znovu, co jsem napsal) a trvám na tom, co jsem napsal.

   Smazat
 5. Útoku na ukrajinská města tehdy velel nějaký důstojník GRU Girkin, který už měl s akcemi tohoto typu bohaté zkušenosti. Vzápětí po sestřelu MH17 ho Kreml ústy Surkova z akce odvolal a naoko dal řízení války do rukou rozeným Ukrajincům. Zřejmě hrozilo, že by při případném zajetí mohl mluvit. Occamova břitva tady funguje skvěle, totiž, že nejjednodušší vysvětlení - omyl separátu - je pravdivé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyto výmysly SBU a mainstreamu už byly dávno vyvráceny ty havlistický uplakánku. Dohledej si to pokud to umíš, ať nejsi za vola. Viz článek, pravda se nakonec stejně ukáže, tak se snažíš zbytečně a děláš ze sebe ještě většího nýmanda než jsi.

   Smazat
  2. 9,42
   Mlčeti zlato!

   Smazat
  3. Vy vole, snažit se po množství důkazů tvrdit že to byla akce Kremlu, je opravdu známka banderonacionalismu či snad hůře rozkladu ŠKM. /šedékůrymozkové)

   Smazat
  4. 9:42 momentálně se bavíme o MH17. Jestliže podle vás měl Girkin bohaté zkušenosti se sestřely dopravních letadel, byl bych povděčen, kdybyste alespoň nějaké ty případy Girkinových sestřelů uvedl. Já totiž o žádném nevím.

   Taktéž jste zjevně nesledoval ani prohlášení samotné JIT, která o separátech nemluví, ale vinu dala přímo Rusku. Stejně tak nesledujete ukrajinská média, která už donesla tzv. svědectví přímo z Kremlu, kde se údajně o sestřelu dopravního letadla mluvilo dávno předtím než se tak stalo. To už byla silná káva i pro Holanďany, takže v jejich závěrečných zprávách se toto zcela bezpochyby naprosto pravdivé poznání prozatím neobjevilo.

   Technicky obvinění JIT stojí na vodě. Jediné, čeho se lze chytit jsou utajení svědci, prý přímo takoví, co byli v kontaktu se skupinou střelců. Podle indícií se ale povětšinou jedná o agenty SBU, kteří dávali dohromady celý důkazní materiál. Myslím, že to jsou velmi čestní a pravdomluvní lidé, kteří pomáhají lidstvu... podobně jako agenti jiných tajných služeb. Samozřejmě kromě ruských, ti naopak lžou a všude škodí.

   Smazat
 6. Táta doma, máma do práce, nařídila EU. A už dost, zní z Česka. Je to vážné

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tata-doma-mama-do-prace-naridila-EU-A-uz-dost-zni-z-Ceska-Je-to-vazne-633281

  OdpovědětSmazat
 7. Toto "tema" se bude řešit ještě za deset let. Vůbec není zájem o to, aby se něco "rozhodlo" - není dostatek důkazů, v podstatě nejsou žádné, každé "svědectví" je podplacené, tedy bezcenné. A že tomu tak je, se už obecně ví. Za těchto podmínek nelze rozhodnout nic, jedině snad si podplatit nějaký rozsudek, ale do toho už nikdo nepůjde. Celý svět už se zvrhl v mafiánské praktiky - i řadoví občané. Podvody,podrazy, šmejdy, násilí, vyhrůžky - už je i ta "normální" část světa, respektive ta, která byla ještě kdysi "normální" dnes "západ" - jedna jediná ošklivá, páchnoucí stoka. Tohle může změnit jen "světový" převrat, anebo válka. To ale není možné - tak snad nějaký zánik současné civilizace jiným způsobem. Anebo udělat červenou čáru? Vykašlat se na to, co bylo, a dívat se pořád dopředu? Nenípat se neustále v minulosti a katastrofách, za účelem získávání "počtu shlédnutí" neboť újma druhých zajímá morálně i psychicky zvrhlé lidstvo nejvíce? Možná by stačilo úplně zakázat činnost mediím. Postavit je mimo zákon - a svět by se uklidnil i bez válek. Všude by zavládl mír. Dokud budou media účelově roznípávat problémy, a vymýšlet si sračky, dokud bude manipulovat s myšlením lidí bulvár, v současné době už tak hnusný, že jej není možno ani komentovat - nic se nezlepší. Dalo by se to brát i tak, že je jedno, jestli čtu nějaký pitomý román, nebo mediální bláboly. Román lze zahodit, PC lze vypnout a odstavit do komory. Pak už žít jen pro radost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud se udělá červená čára tak všichni paraziti se na čas odmlčí a potom znova začnou parazitovat. Pochopte že to mají v genech. Příklad Tordes Eisenkraft-Železný. Kdo jím prokáže ten podvod s Novou. SNB.

   Smazat
  2. máte pravdu, nicméně když se prostřednictvím médií snaží dostat do podvědomí takoví šmejdi jako bakala….prostřednictvím dalších šmejdů typu aktuálně.cz, forum 24 a jiné výblitky, kde sedí a píší své chorobopisy/články šmejdi jako je šafr a mnozí mu podobní, tak se není čemu divit.

   Smazat
  3. 11:40
   Ano, vaše vysvětlení je stejné jak to Ruské
   Vše je podplacené Západem tudíž bezcenné. Celý svět podle vás ubližuje a lže o Rusku. Myslíte, že z těch desítek ruzných kauz co Rusko vyprodukovalo za poslednich několik let není ani na jedné kousek pravdy??? Tou zarputilou lží Rusko ničeho nedosáhne, jen celý svět se na ně bude dívat s opovržením, čehož už dnes Rusko dosáhlo!!
   A zakázat činnost mediim, to myslíte vážně??? Větší hloupost jsem dlouho neslyšel, naposled zakázal media masový vrah v Kambodži Pol Pot , kde nechal pozabíjet 3 miliony lidí, vy budete velký chytrák.

   Smazat
  4. Určitě jste chtě+l napsat "těch desítek kauz, co proti Rusku vyprodukovalo NATO...". Pak by to bylo správně, Běžče.

   A média, to js kapitolka samo pro sebe. Jak k tomu přijdeme, že ti, co mají peníze, mohou skrzevá média lidem blbnout hlavu, lhát, překrucovat, cenzurovat, poštvávat, vnášet falešná témata a odvádět pozornost od věcí vážných. A postih či trest nikde!

   Tak se lidem nedivte, že mají médií plné zuby.

   Smazat
  5. 14:40
   Ty imbecilní havlopussynko, kdyby ten spolek kolem amiokupantů MĚL PROTI RUSKU RELEVANTNÍ DŮKAZY, TAK JE DÁVNO ZVEŘEJNIL A NEMLŽIL VYBÁJENOU POHÁDKOU!!!!!

   Smazat
  6. 15:10 sklapni blbe.

   14:40 já jsem už tisíckrát na sociálních sítích četl, že Putin souloží s malými chlapci, které pak během orgasmu zabije a nechává pohřbít někde nedaleko prezidentské rezidence. Takže když jsem to už tolikrát četl, tak to zcela určitě bude pravda. Také o Rudé Armádě jsem četl, že vyvražďovali Židy. Takže i tohle bude pravda. V 90.letech jsem se domníval, že Gagarinův let do vesmíru byla čirá ruská propaganda, že se to nikdy neuskutečnilo.

   Tehdy nebyl ještě internet a tato informace byla pro mě nová. Tehdy jsem byl schopen uvěřit úplně všemu ohledně každé ruské špinavosti, stejně tak jsem věřil na čisté úmysly západního kapitálu.

   Takových pravd dnes slýchávám denně mraky a denně nás jimi masírují. Třeba tím, že masivní migrace je přínosem, že každý z nás osobně může za potíže Afriky a jsme nuceni se o ně nezištně postarat. Že jsme povinni sdílet jejich kulturní návyky.

   Taktéž nás bombardují další pravdou, že teplouši jsou něco víc než ti ostatní a že mít děti je fujfuj a když, tak jedině jako materiál pro pedofily. Že inkluze je při nás jedinou volbou stejně tak očkování proti Covid.

   Já jsem naopak rád, že tu internet je, že tu je zpravodajství, i když to většinové vlastní vlivové skupiny. Je pravda, že člověk může snadno ovlivněn, ale pokud umí jazyky a má zdravý způsob uvažování, pak se přibližné pravdě dobere. Máme trénink z minula. Vy zjevně ne.

   Lidé jako vy o sobě tvrdí, jací jsou demokraté, ale nejraději by zavřeli hubu všem, kdo má na věci jiný názor anebo přijde s jinými informacemi. A je vám jedno, z jakých zdrojů je získal.

   Vy tomu říkáte fejky a tetelíte se blahem, když někomu smažou celý účet, vymažou veškerou komunikaci, zablokují videokanály a nejlépe, když si ho vezme do parády policie. A je úplně jedno jestli se mluví o Rusku, Číně, buzerantech na nějakém jejich happeningu nebo muslimech na hranicích EU.

   Smazat
  7. 14:40 náš Pepek Vyskoč opět na scéně, uboze placený, značně retardovaný, agent provokatér :-)

   Smazat
  8. 16:38
   Výsledek inkluzivního vzdělávání...

   Smazat
  9. 16:38 smazat buzeranty? to nemyslíte vážně! vždyť je to klíčový a propagovaný směr budoucího vývoje euroatlantické civilizace :-)

   Smazat
  10. 18:36 to plně chápu a již se na to těším :)

   Smazat
  11. 14:40
   Tak schválně, proč by nemohla být zakázána činnost médií? Uveďte důvod. A bláboly o Pol Potovi si strčte někam. Právě masivní mediální lži přiživují nenávist a rozbroje. člověk, co žije někde na okraji civilizace a nesleduje TV, nic takového necítí, minimálně ne k lidem, které vůbec nezná. Na rozdíl od jedinců, jako jste vy.

   Smazat
  12. 23:58 já jsem proti. Chci vědět, na co se zaměřuje protivník. Člověk se tak může líp chránit. A co se týká samotného zakazování, bohužel třeba paskvil "Hlídací pes demokracie" zůstane v prostoru, Parlamentky se zruší.

   Smazat
  13. 16:38
   Píšete nesmysly. Mezi Putinem a jeho chlapci, nebo dopingem Rus. sportovcu je snad obrovský rozdíl. No, ale ani ty chlapečky bych nepodceňoval! Von je divnej, chytá tygra za krk, střílí 8 a pul golu v hokeji, ze břehu tahá amfory a ti chlapci, to je jen třešnička na dortu!!

   Smazat
  14. 10:16 nejni žádný rozdíl. Sportovci nebo chlapečkové, vše je pravda. Mimochodem CNN nedávno uvedli interview s Rodčenkovem, který tvrdil, že s nástupem Putina začal masivní doping. Tomu samozřejmě všichni věříme. On taky tvrdil, že všechny ruské medaile jsou pod vlivem dopingu, včetně šachu.

   Smazat
 8. Já si tipnu viníka, sídlí za Atlantikem, ježíši, jak se jen jmenuje?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,21
   Amiokupant!

   Smazat
  2. 13:21
   Máte pravdu, z pohledu Amíka to je Rusko!!! Já, na rozdíl od vás, jsem si vzpomněl
   Obdivuji váš skvělý usudek!!

   Smazat
  3. 14:53
   Ústy idiota promluv ženerál Pavel 😃

   Smazat
 9. Blahobyt je pro udržení morálky holt horší než gulagy. Zločiny velkých i malých elit, zahraničních i tuzemských, povedou k rozkladu. Teprve rozklad zase povzbudí zdravý lidský rozum. Tak to – jako na houpačce – holt chodí už věky, akorát se střídají velmoci a jejich impéria.

  Třeba jednou vznikne tak ohromná tragédie, že lidé konečně zmoudří, ale zatím se to nestalo.

  OdpovědětSmazat
 10. Na jednom slovenském rádiu o tom mluvili..jedná se ve skutečnosti o sloučeninu nitrid galia a o to se pomstít Putinovi. Viz první letadlo kde bylo 20 odborníků na výrobu nitridu gália. Na palubě druhého měla letět Putinova dcera a její holandský manžel, kteří vlastní firmy v Holandsku, které vyrábějí stroje na výrobu této sloučeniny určené pro výrobu čípů pro elektroniku, pc a v radarou techniku atd.

  OdpovědětSmazat
 11. Ted se stejne resi pocatek coronaviru; za 50 let, az zemre posledni obcan FIRST svetove velmoci, bude to v jeho zaveti.

  OdpovědětSmazat
 12. V.V.Putin po nehode povedal , ze USA nikdy nezverejnia satelitne snimky...keby usa mali dokazy , roznesu Rusko na kopytach...ale skutocneho vinnika nie je mozne pomenovat !
  Bola by to blamaz celeho zapadneho sveta a ich intrig !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prý nepotřebují satelitní snímky na obvinění a odsouzení Ruska. Nikdy to nepotřebovali, protože o tom, co Rusko chystá, Ukrajina věděla už pár dní dopředu. Osm hodin před sestřelem to vyšlo dokonce i v Ukrajinské Pravdě.

   Mimochodem, co se týká uzavření vzdušného prostoru, na to je podáno moratorium. Ukrajina nemůže být již z toho vyšetřována, obviněna a už vůbec souzena.

   Smazat
  2. stopy jsou již zahlazeny, dispečeři zmizeli, pilot Vološin, který jistil sestřel, tak ten se již zasebevraždil, prostě všechno v cajku :-)

   Smazat
  3. 8,28
   Banderostán za to taky pořádně zaplatil....amiokupant odvezl VŠECHNY ZLATÉ REZERVY k sobě do úschovy.....NA VĚČNÉ ČASY!!!!.-D

   Smazat
 13. Jak to asi může dopadnout, když pověříte podezřelého vyšetřováním. No přesně takhle.

  OdpovědětSmazat
 14. Ukrajina je celkově ve sprostém slově a někdo to bude muset zaplatit. Amerika na to nemá, EU s tím nechce mít nic společného (bordel způsobil Obama a spol.) a od ruského cecícku se odstřihli sami kyjevští banderovci. UA je dnes nejchudší zemí Evropy (s Albánií) a je i v čele nejrychleji vymírajících zemí světa (s Lesotem). Banderovci už od Trumpa nedostávají pořádně zaplaceno už ani za útoky na Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš s Moldávií nebo Kosovem. Albánie už nejchudší není.

   Smazat
 15. Hele, a to už všichni zapomněli, že v té době po téměř stejné trase mělo letět letadlo s Putinem, které na poslední chvíli trasu změnilo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,51
   Nezapomněli,to se nedá!

   Smazat
  2. Už tady i jinde bylo mnohokrát řečeno, že Putin nelétá nad bojovými konflikty. Zvláště ne nad těmi, kde se používá technika PVO, a tím spíš ne, kde představitel uvedeného státu vyhrožuje Putinovi podříznutím hrdla. Skončete s těmi "hypotézami".

   Smazat
 16. Vrazi 300 lidí. CHtěli rozpoutat 3 světovou válku sestřelením Putinova letadla???
  Vrah Boeingu nad Ukrajinou je známý!
  Tak už je to konečně venku. Pamatuji si, že dokonce Rusové doložili satelitní snímky i s rozlišením čísla letounu, který letadlo sestřelil. Proto skončila činnost komise dřívější a v té nové nesměli být ruští zástupci. Pravdu ale nelze umlčet, vždy vyjde najevo.Tak už ho našli! Proč naše média mlčí? Vrah 300 lidí v malajsijském letadle je známý, "on jen vykonával rozkazy". Prezident Prorošenko ho osobně odměnil, aby mohl zdrhnout k Saudům do emirátů...JMÉNO MASOVÉHO VRAHA nevinných lidí je: DMITRIJ JAKACUD. Ukrajinský SU-25, který sestřelil "Boeing", pilotoval Dmitrij Jakacud. Generální štáb Ukrajinské armády vytrvale popíral přítomnost svého letadla na obloze nad Doněckem, když byl sestřelen malajsijský boeing. Nicméně v průběhu nezávislého vyšetřování získali experti důkazy o přítomnosti čtyř stíhaček SU-25, čísla na trupu 06, 07, 08 a 38, z 299. Perutě letectva Ukrajiny dne 17. července 2014 ve vzdušném prostoru Ukrajiny. O tom je nový dokumentární film žurnalisty Andreje Kuraulova "Jak zemřel ,Boeing?".
  V dokumentu jsou soustředěny a presentovány všechny nejnovější informace o zničení "Boeingu" ve vzdušném prostoru Ukrajiny. Nezávislé vyšetřování expertní skupiny dokázalo, že v osudný den bylo malajsijské letadlo sestřeleno ukrajinskou stíhačkou SU-25 s palubním číslem 08, kterou pilotoval podplukovník ukrajinského letectva Dmitrij Jakacud. Pravděpodobně došlo k omylu s letadlem, kterým se vracel Putin z cesty po Jižní Americe v tom čase a v té jisté letové trase, ale před ukrajinskými hranicemi byl jeho let odkloněn na Bělorusko. I o těchto přípravách atentátu na Putina Rusi věděli a komunikace na vojenské frekvenci to potvrzovala. Atentát připravovala Ukrajina a USA, s přímým souhlasem Obamy!!! Ode dne tragédie až do současnosti původce tohoto zločinu se podle výsledků vyšetřování nachází ve Spojených arabských emirátech. Též zmizela děvočka, která ten den dělala řízeni letového provozu nad Ukrajinou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:15, jestli jste měl v úmyslu podpořit Rusko, tak jste ho tímto sejmul. Člověče, taková snůška keců, to svět neviděl. Jděte raději na pivo a bavte se o rybách.

   To vaše zaručeně pravé letadlo střílející na Boeing, vyfotografované ze satelitu, byl fejk jako vyšitý. Je mi líto, že to nedokážete poznat sám, protože každý fotograf, který někdy pracoval se zoomem, ví, že pokud by to vůbec někdo vyfotil, pak jen z dalšího letadla a to vůbec nemluvíme o poměrech velikostí těch letadel. Tedy celkový výsledek je trapná koláž někde z Photoshopu.

   Žádná čísla na těch snímcích vidět nejsou. Jestli chcete vytahovat nějaká čísla, zkuste to u těch Buků, kde se jich vyskytla kvanta a všechna byla i tak ukrajinská.

   Letadla viditelná i na Donbase měla zcela evidentně jinou úlohu, zásah byl veden zdola protivzdušnou obranou. Dispečeři zřejmě byli uklizení proto, aby se svět nedozvěděl o tom, že Ukrajina měla nějaké stíhačky ve vzduchu. Zmizely též letové plány a radarové záznamy. Ukrajina totiž celou dobu tvrdí, že navzdory pozemní ofenzivě neměla podporu letectva. To je směšné. Už v 1.světové byla pozemní vojska podporována letectvem.

   V čem lítal Obama, ví čert, ale dost možná, že v tom měly pracky americké tajné služby, protože akce "MH17" a "Babčenko" jsou kvalitativně na jiné úrovni. Ovšem žádné důkazy o tom veřejnost nemá. Jediný vstup USA (Obama) byl ten o těch satelitních snímcích, které dosud nikdo neviděl. Vlastně viděl. Jacísi svědci, kteří to zvěstovali celému světu. Haleluja!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.