Reklama

pátek 28. srpna 2020

Česko snese fšecko - i Piráty


IP

28. 8.2020 KosaZostra čili

velice mne zaujal článek pana Lea o komunikaci s Pirátkou a poslankyní Richterovou.
Takže:

a) Když slyším slovo Piráti, zvedá se mi žaludek. Ve skutečnosti to byli extrémně otrlí a bezohlední zločinci, na jejichž činy by neměli žaludek ani SS-mani z koncentráků. Romantický odér jim dodala série filmů o Černé perle s Johnny Deppem. Takže zhlouplá a naivní mládež to baští. Také se jeví jako zajímavý boj proti autorským poplatkům, kdy se Piráti snaží krást duševní vlastnictví. Vesměs jsou marginálním politickým proudem, ale protože „Česko snese fšecko“ a „Nikoliv Amerika, ale Česko je země neomezených možností“ (citát jednoho vlivného soudruha z dob normalizace), tak jsou vlivnou politickou stranou. Také u nás do určité míry suplují politicky deklasované Zelené, kteří např. u sousedů v Německu mají nemalý vliv. 

b) Rodina je základ státu, ale i celé společnosti. A po dlouhá století, ba dokonce i tisíciletí to byla pravda. Rodina, zvláště vícegenerační, zajistila sociální program pro člověka od narození až do jeho smrti, ale také zvláště v zemědělských společnostech byla výkonnou ekonomickou jednotkou. Zvláštnosti Homo sapiens (zvláště oproti jiným savcům dlouhotrvající vývoj lidského mláděte) určily již ve sběračsko-loveckých společenstvích fungujících desítky tisíc let odlišnou roli mužů a žen, což se také musilo projevit geneticky. Takže muž je silnější, přímočařejší a má lepší orientační smysl, žena je naopak emocionálnější, je schopna více současných činnosti apod. Tyto dlouhodobě vznikající dispozice se prostě za krátkou dobu vývoje kulturního člověka nemohly vymazat. Žena má také více předpokladů pro péči o děti. I v jiných dobách určitě vznikaly různé genderové variace, ale nějak se musily přizpůsobit hlavnímu dvojpohlavnímu proudu, nebo byli přizpůsobeni násilím. Psychologové znají zajímavý jev zvaný sublimace, který popisuje přetvoření prvotních neuspokojených tužeb do náhradního řešení, nejčastěji v umělecké tvorbě. Nejslavnější představitelé tohoto jsou s velkou pravděpodobností pánové Michelangelo a Leonardo da Vinci, kdy se občas soudí, že slavná Mona Lisa je vlastně tvář chlapce.

Průmyslová revoluce a na ni postupně navazující sociální programy začaly význam zvláště vícegenerační rodiny upozaďovat. Zdokonalovaná mechanizace a automatizace, také nedostatek pracovních sil v zázemí během I. a II. světové války ukázaly, že ženy mohou zastat většinu rolí ve společnosti dosud vyhrazených mužům. Projevilo se to zvláště v Německu nebo bývalém Sovětském svazu po II. světové válce, kdy produktivní mužská populace byla zdecimovaná, také psychicky a fyzicky poškozená, a ženy to musily vzít do svých rukou. Byly natolik úspěšné, že když se chlapi vzpamatovali, tak zjistili, že jsou obklopeni mimořádně dominantními a sebevědomými ženami. Cesta k výrazným feministickým hnutím byla otevřena.

II. světová válka vůbec investicemi do vědeckotechnického rozvoje zbrojní techniky a nezbytného zvýšení produktivity racionalizace průmyslové výroby se výrazně podepsala na společenských změnách. Poválečná obnova a také hlad po nových produktech zvýšily význam pracujících, což se zpětně odrazilo na jejich životní úrovni.

Kvalifikované dělnické profese se zařadily do společenské vrstvy, které říkáme „střední třída“ a do určité míry zpravicovatěly. Nemalý vliv na tyto společenské pohyby měl ekonomicko-společenský systém v sovětské zájmové sféře. Díky nové struktuře průmyslové výroby byly původní levicové společenské ideje prakticky realizovatelné ve formě fungující společnosti.

Západní levice se začala potýkat s problémem – revolučních proletářů začalo ubývat.

Budu citovat Umberta Eca v jeho Faucaultově kyvadle: „Vypracovaly si pro to teorii, že revolučním subjektem už není proletář, ale deviant, odchylka od normálu. – Radši proletarizovat devianty než deviovat proletáře …“.

A jsme u poslankyně Richterové v její myšlenkové kuchyni. A když k tomu připočteme menšiny, přičemž za menšinu lze definovat kohokoliv a fakt, že menšiny nikdy nebudou spokojeny, tak již je vše jasné.

c) Ještě se u nových revolucionářů setkáváme se zajímavou věcí – protknutí revolučních myšlenek s konzumerismem. Zvláštně se to nedávno projevilo u jednoho exemplárního případu. Když lidé touží po dítěti, tak se někdy stává, že se narodí tělesně postižené. Morálně silní lidé se s tím nějak smíří a intenzívním úsilím se snaží, aby toto dítě vyrostlo v člověka, který je schopen zaujmout vhodné místo ve společnosti. Stal se ale případ, že si jistý americký pár si nechal oplodnit a donosit dítě „na zakázku“ ukrajinskou matkou. Dítě se narodilo postižené a jako vadný produkt bylo zadavateli odmítnuto. Vadný kus nebyl převzat….

Jeho další osud neznám a pro klid spaní raději znát nechci, protože jsem si mohl přečíst, co se děje s vyvinutým plodem při přerušení pozdního těhotenství – další „právo“ ženy.*) Takže dítě – malý člověk – dříve podoba Boha, případně podoba Krista – Jezulátka, se stává produktem jako mobil nebo televizor, na který má kdokoliv „právo“. O to, že se vlastně jedná o živou myslící bytost, která má minimálně právo vyrůstat v řádné rodině a znát svou matku a svého otce – nezájem. Ale dalším rozvíjením těchto úvah se mi dělá nevolno, tím spíše, že má kouzelná vnoučata dorůstají do školního věku a děsím s toho, že se jich ujmou pedagogičtí novátoři s myšlením poslankyně Richterové.

Takže na závěr již asi 50 let starý aforismus (mnou lehce upravený) Stanislawa Jerzy Lece, který by mohl posloužit i panu Leovi jako odpověď poslankyni:
„Od konce (tohoto) světa si mnoho neslibujte.“


*) s povzdychnutím autora, který zpochybňuje právo žena na potrat, redakce Nové republiky nesouzní.

17 komentářů :

 1. Tak pozor piráti byly drsní loupežníci skvělý námořníci a bojovníci. A esesáky jste moc podcenil to co se dělo v koncentráku nemá alternativu. Ale tahle zženštilá pakáž s nimi nemá co společného. Popírají základy lidské společnosti a slouží globalistům kteří nás chtějí dostat do NWO. Kdo je podporuje tak se těší do liberální diktatury. Normální člověk je volit nemůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ohlupovani davu nema konce.Bohaci dali sestavit novou ideologii

   NEOMARXISMUS.

   V ni se reaguje na zmizeni dęlniku a do prazdneho prostoru natlacili pry "utlacovane mensiny",ktere ted agresivnim terorem smerujicim k rozbiti statu,narodu a moralky,pouzitim nejhorsi spiny vitezi v destrukci spolecnosti,chteji vladnout za kazdou cenu a znicit svymi mensinami demokracii.
   Pote na techto troskach anarchie a destrukce se ukazuje cil podlych a nenazranych majitelu velkych penez.
   Po vybrani vsech nasich aktiv exekucemi,kasy rozpoctu a nasich penez z kapes dochazi jasne k destrukci nejen policie a justice,ale i k nasili o jakem se domorodcum CR jeste nikdy ani nezdalo.

   Na troskach "SPOLECNOSTI" bude pry snadne znovu ozivit uceni Marxe a ohlupeny dav to jeste s povdekem prijme .

   Proto se objevuji prvni ANTINEOMARXISTE,ale pouze na "alternative"kde jsou samozrejme nami zvolenymi stranami,kteri ovladaji obcanum ukradenou moc(sam GR TV za pllat 250 000 a premii dalsich 250 000 mesicne tvrdi "podprahove",ze nelze nikoho volit

   TJ OPAKUJINENI KOHO VOLIT.

   Prvni volici zacali uvazovat jak resit opravdovou svobodu a primou kontrolu a demkracii nami zvolenych krutovladnych nenazranych podvodniku.

   Nesmime zapomenout politicke subjekty zanikaji,ale volici musi byt vecne,jinak tu zase bude fasisticka diktatura i kdyz se bude jmenovat jinak.!

   Smazat
 2. Dnes už je mám přečtené, je to jen TOPka s novým makeupem.

  OdpovědětSmazat
 3. Piráti (Zelení na Západě) nejsou nic jiného než současná, moderní verze někdejších komunistů a svazáků v progresivním kabátě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:40-to je blbost, co píšete.
   Když už si berete do huby komunisty, měl by jste v souvislosti s Pyjáty spíš užít slovo "trockisti"...
   On je obrovský rozdíl mezi "komunisty" a "trockisty" a házet je do jednoho pytle a nerozlišovat je svědčí o hlubokém nepochopení problematiky...

   Smazat
  2. 14.57

   V dnešni situaci je jedno,jak se štěpi nešťasnni komunisti.

   Jejich vedeni si očividně vzalo do hlavy,že jejich zbytek bude dobit na sračku.
   Nejsou už schopni ničeho.
   ŽAdný zajem o dalši voliče už nemaji a jejich členove stárnou a vymiraji.
   Proč neotevřou svůj nami občany zaplacený "stranicky"web rubrikou diskusi,aby se podobal zdejšimu,kde voliči začinaji bojovat sami za SVOBODU,PŘIMOU DEMOKRACII a kontrolu nami občany zvolených "zastupců".
   K čemu slouži jejich "verchuškou" zvolená taktika a la LUMIK,kdy svoje voliče vedouci lumisko vede do propasti zapomněni a slepi členové strany si odmtaji koupit slepecké hůlky!.
   Objevi se tady nebo aspon někdo z nich, zbytku jejich voličů,aby vysvětlil, proč tam dale chtěji MARXISMUS a nyni je jasné,že se daji ohlupit a ohlupovat neomarxismem aniž by proti němu zvedli odpor, jejich "členstvo" dodnes asi nevi co to je a jejich šef jim to prý odmita vysvětlovat 24 hodin denně jako to zaživáme tady na NR!

   Smazat
  3. Neurážejte laskavě bývalé svazáky a komunisty srovnáním s tou spodinou!

   Smazat
  4. 17.32
   Naopak,byvali komunisti a svazaci jsou mi nanejvýš sympatičti a nikdo mi nezabrani jejich zbytky zachraňovat před propasti zapomněni.
   Mym jediným přanim je

   Pojďte vy staři poctivi stranici alepon pod křidla SPD,když už vás vaše vedeni nechává v parném léte v dešti a mlze a na stranu sere!.
   Damy a panové opakuji pojdte se s nami občany voliči prat se za Solidárni stát,kde silni a výkonni bohači budou i platit dostatečne daně,zjistěte si jak je k tomu začit nutit!
   K tomu dostanete i dvě třetiny mezd a důhodů,které vam ti prokleti kapitalisti bez přivlastku kradou v tomto hrůzném gangsterskem systému "tepleho proudu" neomarxistických menšin a vy kdysi všehoschoni komubnisti jim držite dnes k tomu štanglu!
   Komuniste pojdte s nami do hnuti voliči za voliče a bude po bordel statu Pyjatů,kde se musi zjištovat jakeho jsou ti cirkusaci vlastně pohlavi!

   Smazat
  5. 12:40, když "Piráti (Zelení na Západě) nejsou nic jiného než současná, moderní verze někdejších komunistů a svazáků" tak a nepochybně chystají zespolečenštění výrobních prostředků, znárodnění až po kdejakého živnostníka. Dík za upozornění, to mi na mysl nepřišlo. Volit je napříště rozhodně nebudu.

   Smazat
 4. Tak z takových pirátů je mně doslova na blití. Bez této strany se Česko obešlo v minulosti a obejde se bez nich i v budoucnosti. Stejně je to Sorosovská pakáž!

  OdpovědětSmazat
 5. Dnes po tiskovce vlády...
  Radostné zjištění pro důchodce vypadá to nadějně ne sice 6, ale 5000 Kč snad opravdu dostanou, dojemné byly takřka nepřející dotazy od některých novinářů. Zato mě rozemály dvě úrovně daně z příjmů 15% a 23% vlastně ne ta procenta, ale hranice mezi nimi, je to 140 000kč/měsíčně. Závěrem, když neprší, aspoň kape a novináři jsou skutečná "elita".
  Zdravím všechny, budoucí důchoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady najdeme odpovědi. Stačí jenom poslouchat.
   Manipulace Lidí - 7 způsobů jak jí UNIKNOUT ! https://www.youtube.com/watch?v=SeaTf6cfDbU
   Přes 50 % zdrojů planety Země vlastní necelé 1 % lidí, kdy politici jsou jejich sluhové a my ostatní otroci, přičemž jako správní otroci musíme poslouchat!

   Smazat
  2. Bylo by naivní neočekávat, že většina příjmů v epdilonovém okolí brzy dobrovolně klesne pod kritickou hranici. Drobné si nepamatuji, ale pro 140 000 je ve hře 11 200 kč měsíčně při použití nižší sazby při možném rozdílu sazeb. Takový důchod by i některý důchodce bral. Jinak tato suma za rok dělá 134 400, kdo by se zdráhal o ní přijít. Zajímala by mne struktura platů u poslanců, možná by mi to vysvětlilo tu tajemnou konstantu 140 000. Přednášky o nespravedlivém,či disproporčním přidání důchodcům jsou z tohoto hlediska směšné. Pomazané hlavy zapomněly, že starší generace ještě umí násobilku. Přeji všem důchodcům pevné zdraví.

   Smazat
  3. Blbové tvrdí, že je to předvolební úplatek. Ale kde je psáno, že to bude dáno. U nás je běžné, že sliby jsou chyby. Tak uvěřím, až je budu mít v peněžence. Tak páni blbové uklidněné se,vždyť vy to znáte nejlíp.

   Smazat
 6. Pozor, tady se někdo dopustil týrání zvířat ! No řekněte, obléknout čtyři vepře do buzerantského společenského oděvu.

  OdpovědětSmazat
 7. Pirati jsou anarchiste a ANTIFA, zejmena jejich nacelnik indian Bartos. Podle outfitu indian, podle mluvy liberast, neomarxist. Ostatni ve strane je vyber akorat tak pro mlade nezkusene hlupaky ve volbach.
  Jejich pusobeni v opozici je ciste destruktivni, Hrib i Kolar a bordel v Praze na magistratu tady nechci ani rozebirat. Hnus!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.