Reklama

sobota 1. srpna 2020

Čeští elfové hledají spolupracovníky: Přidej se k nám!

Český elf - lidský nedodělek
Lenka Procházková
1. 8. 2020

„Ivan David kritizuje EU za dalších 458 miliónů eur, které unie vyplatí Turecku za plnění závazků v řešení uprchlické krize. Současně s tím se v negativním světle jeví i aktuální rozhodnutí prezidenta Erdogana o přeměně chrámu Boží moudrosti na mešitu. Řecko v těchto dnech vydalo zákaz přejezdu tureckých kamiónů přes své území a ministr zahraničí Nikos Denidas předložil v Bruselu návrh na zavedení sankcí proti Turecku jako reakci na agresivní tureckou politiku v oblasti Středozemního moře. Další kritika EU směřuje na jednání o plánu obnovy, které podle jeho slov uvalí státy do dluhových pastí.“

Takto Čeští elfové v červencovém monitoringu stručně shrnuli témata, kterým se Ivan David věnoval na serveru Nová republika (a souběžně na FB). Nerozumím tomu, proč jeho komentáře pokládají za dezinformace. Hned v úvodu jejich webové stránky totiž stojí:

„Není ti jedno kam naše země směřuje? Díváš se také s obavami, jak někdo stále přilévá benzín do ohně, který rozděluje naši společnost do nesmiřitelných táborů? Chceš proti tomu něčím sám aktivně přispět?“

Ale když (i bez jejich vyzvání) doktor David řadu let aktivně přispívá k větší informovanosti občanů a průběžně vyjadřuje obavy z toho, kam směřuje naše země, nedokážou to rozpoznat. Nejspíš v té záplavě zkoumaných „materiálů“ spoléhají jen na „klíčová slova“ a unikají jim souvislosti. Svého nedostatku jsou si vědomi, a proto žádají veřejnost o pomoc. Rádi by totiž pronikli i do soukromých mailů, v nichž se „klíčová slova“ vyskytují. A dávají návod, jak jim v tom občan může pomoci:

„Pokud se k tobě řetězové maily nějak dostávají, jednoduše je přepošli na naši sběrnou adresu posli.retezak@seznam.cz k další analýze a statistikám.“

Současně své budoucí tajné spolupracovníky ujišťují, že dostanou dobré krytí, neboť: 
„Protože jsme neustále pod nepřátelským tlakem trollů, pracujeme anonymně v utajení a s veřejností komunikujeme pouze prostřednictvím našich mluvčích.“ 

Takže varianta, že by se jejich naverbovaní pomahači v budoucnu objevili v nějakých „Cibulkových seznamech“ je jistě vyloučena. Více informací o Českých elfech si můžete vyhledat na: https://cesti-elfove.cz/pridej-se-k-nam/49 komentářů :

 1. Heslo masáž na 5G zdarma s kyslíkovým dluhem a vlastní dotovanou krvetvorbou kyanovodíku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle jsem nepochopil. Ale to, že elfové jsou udavači, vyžadující zničení jakýchkoliv jiných názorů, než jsou zrovna povoleny, je jasné. Hodně mi to připomíná situaci, popsanou v Bradburyho knize "451 stupňů Fahrenheita". Čím se vlastně elfové liší od paličů knih z hitlerovského Německa nebo z uvedené knihy? Čím se liší od středověké inkvizice? Nejdůležitější je pro ně zničení jiných názorů, než jsou povoleny. To, že za tento "zločin" se zatím ještě neodsuzuje do vězení ani neupaluje, neznamená, že za několik let tomu tak nebude. Pokud ale společnost potlačí "jinakost", končí demokracie. Co jiného je demokracie než soupeření různých názorů? Jestliže potlačíme jiné, než povolené názory, zůstává jen ten správný a spolu s ním i správní politici, správní úředníci, soudci... Od té chvíle už nebudeme potřebovat ani volby. Opravdu zajímavá perspektiva.

   Vymazat
 2. Peníze z EU nejsou ani tak dluhovou pastí jako pojistka na to, aby se náhodou někomu nechtělo z EU odejít. Chceš pryč tak vyrovnej dluhy a jdi! Proto je EU najednou tak rozdávačná. A k ty Sofii nebyl ten chrám už jednou muslimský? Tedy mě stavbou tak připadá...Jinak je mi jedno, komu patří, já katolík nejsem. Ale i jako bezvěrcovi mi asi bude vadit, až bude chrám sv. Víta zasvěcen Mohamedovi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:41 Hagia Sofia je původně jeden z nejstarších křesťanských chrámů. Sv. Vít je ve srovnání s ním naprosto bezvýznamný, až Vám bude vadit, že je muslimský, bude už dávno pozdě. Rozhoduje se teď.

   Vymazat
  2. Pane doktore 11.09, víra, je-li pevná, nestojí ani nepadá se žádným kostelem. Východní křesťanstvo, v oposici k Římu, se rozdělilo na Patriarcháty a Němci jenom za Druhé světové zlikvidovali více kostelů všech konfesí (pro místní věřící nejdůležitějších)n než různé revoluce a, světe div se, ve věřících to víru upevnilo. Moudře toho využil, a celé víry, jeden vyloučený geniální seminarista v Rusku.

   Dnes vládne strach z posílení vlivu Ruského patriarchátu (a tím i Ruska) na úkor ostatních patriarchárů poplatných "hostitelům".

   Ateistům nepřipadá příliš odlišné, musí-li u nás nedobrovolně dnes platit církve, náboženské (židovské) obce, africkou invazi verbeže, nebo jednou, MÍSTO NICH, daň Kalífátu... který verbež pokrotí...

   Vymazat
  3. Anonymní1. srpna 2020 16:49
   O víru se jedná až na tom nejnižším stupni. Víra je vějičkou a spolupracovnicí moci. Pochybuji, že např. kardinálové věří tomu, co představují. Za mocný Vatikán, dnes nikdo nepůjde bojovat z přesvědčení, že je zástupcem Boha na zemi.
   Ale jde o naši kulturu, která historicky vychází i z té křesťanské víry našich předků. Na tuto kulturu jsme zvyklí, je součástí naší identity.
   Mýlíte se, když se to snažíte marginalizovat tím, že by nám nemělo vadit, zda platíme daň církvi, nebo chalifátu, který nám udělá pořádek. Zřejmě nejste Čech. P.K.

   Vymazat
  4. P.K.- nadzvedla mne Vaše pochybnost, zda je 16:49 Čechem. Lépe čtěte. Možná jím skutečně není ale v podstatě říká co Vy, jen z ateistického hlediska a lépe historického. Vás patrně předkřesťanská doba nezajímá a nepovažujete ji za porobení nás "barbarů" křesťanstvím, kteří nevěří v západní ani východní, neb je to "klacek" na neposlušné.

   Vymazat
  5. Miroslav Povolný1. srpna 2020 20:46
   Nevím, zda se mám vracet k tomu 16:49, nebo reagovat na Vaše nové argumenty. Tak to vezmu popořadě.
   Proč jsem pochyboval, zda je Čechem. On tvrdí, že ateistům je jedno, zda platí daň církvi, nebo chalifátu. Já se domnívám, že to nikomu není jedno. A nezáleží to speciálně na víře. Ačkoliv ateista, mám nějaké rodiče, nějaké předky, kteří se usilovali o nějaký stát, navazovali na nějaké tradice, něco považovali za dobro, něco za zlo. To je v nějakém souhrnu, kultura národa. Pokud se 16:49 domnívá, že nějakému členu národa, který má zažitou tuto kulturu, je jedno, pokud mu to někdo obrátí vzhůru nohama, potom se domnívám, že tuto kulturu nemá zažitou a nejspíš to nebude člen národa.
   Nyní k Vašemu historickému diskurzu, ve vztahu k 16:49. Nejsem si vědom, že by v naší historii byl někdy chalifát, že by tedy nějak patřil do naší kultury. P.K.

   Vymazat
 3. Sedím na veřejně vyvěšené e-mail adrese. Co připojení k internetu v ČR existuje, žádný "řetězový e-mail" jsem nedostal.
  Že téměř všem těm "sluníčkářům", "kavárníkům", "pana Havla" fanynkám a fandům širší souvislosti unikají, není divu. Vynikají neznalostí. Ať se snaží, jak se snaží, klíčovými slovy to nevyřeší.

  OdpovědětVymazat
 4. Migranti do Čech!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Migranti-do-Cech-padlo-na-pude-nemeckeho-parlamentu-Nejen-to-Dalsi-sokuji-skutecnosti-o-Sobotkovi-Usvedcujici-fakta-dukazy-632294

  Masarykův projev o Demokracii a kázní!
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/neni-demokracie-bez-kazne-rika-masaryk-na-dosud-nezverejnenem-zaznamu-91217

  OdpovědětVymazat
 5. Kdo přilévá do ohně právě tihle smetáci které zastupují. Kam směřuje naše země. Do otroctví eu a islámského chalífátu děkuji nechci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravdu si myslíte, že se do otroctví a ke kastraci, atd. někdo hrnul DOBROVOLNĚ A ŽE SE MU CHTĚLO? Koho kdy zajímalo, co otrok chce, jestli mu chutná krmení...

   Vymazat
 6. Tak jsem odkaz odklepl a ze všeho nejvíce mi to připomíná nějaké svodky bývalé STB."USA jsou vykreslovány jako chaotický stát..." .../Sledovaná osoba je známa svými antisocialistickými postoji a negativním vztahem k Sovětskému svazu./ Vždyť se to prakticky neliší. Jenom je změněno znaménko. A ona snad emerika není v chaosu? Ať si debilní elf odklepne válečné mapy, dostala se do nich i emerika. Asi by měl sledovat i tato místa, byť jejich tvůrce zjevně není nakloněn třeba "syrskému režimu".
  I STB pracovala v utajení - Josef Stračena se jmenoval Karel Hábit, Ditrich Kolík se jmenoval SERžant Kulík atd. atp.
  Ten přijatý název - Elfové vypovídá hodně o zaKUKlencích samotných. Dobro konané anonymně. Ale nepodceňoval bych je. Tato sorta říká co sleduje teď, ale už zítra to můžou být jejich vlastní lidi. Třeba green trubka Pavel. To podle toho, co nějaká exponovaná trouba zrovna vynalezne.
  Proto by je měla sledovat slovutná režimní BIS, pokud tomu sama nevelí.

  orinoko

  OdpovědětVymazat
 7. A co tak tomu řetězákovi@seznam něco poslat - třeba milion mejlů, ať se nefláká? Neumí to někdo?

  OdpovědětVymazat
 8. Žádný deviant si nesmí nechat ujít příležitost přidat se do toho nechutného spolku. Ať jsou pěkně všichni pohromadě, ani selfíčka netřeba, nedodělky jsou si podobná jako vejce vejci. A nevím, proč elfové útočí na trolly, když jsou to jejich soudruzi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chce to vytvořit seznam odpudivých tvorů - elfů českých
   a vyvěsit to všude s popisem jejich činnosti, za čí peníze a Hamihamiho se zeptat, jestli JEHO MV má tuto odnož. BIS Koudelky jestli je uvádí jako extrémisty ve svém pamfletu. SPD dotoho.

   Vymazat
 9. „Okamura přesně popsal základní poslání Čaputové.“ Harabin dal za pravdu lídrovi SPD a zmínil se o úloze Fica i Kotleby

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020073112291435-okamura-presne-popsal-zakladni-poslani-caputove-harabin-dal-za-pravdu-lidrovi-spd-a-zminil-se-o/

  OdpovědětVymazat
 10. Čeští elfové jsou především sami dezinformátory. Přes jejich "ušlechtilé" cíle nezapřou skutečné cíle, prozápadní orientaci. Pokud jsem východně orientován, jako Slovan s preferencí této kultury, jsem označen jako troll. Dobře a kde je ta diskuse, co si přeje většina nás?

  Tlačení pravice, neolevice "na pilu" ze mne dělá opět "disidenta". Jsem tedy troll v obráceném gardu proti jiným trollům. Kdo s koho?

  Věřím sobě a lidem, komu ještě bůh zachovati rozum ráčil.

  OdpovědětVymazat
 11. Čeští elfové-trollové jsou jako za Němců "vlajkaři" !
  KOLABORANTI !

  OdpovědětVymazat
 12. https://megazpravy.cz/slovenska-tv-to-dala-video/

  OdpovědětVymazat
 13. Co znamená "sjednocená společnost"? Alespoň podle těchto "elfů"? Všichni se sjednotíme na jedné myšlence. "Pluralita názorů" bude v tom, že ji budeme z různých úhlů vykládat, popisovat, ukazovat, ale výsledek musí být vždy kladný! jak tvrdila paní Geislerová v období největší slávy Miliónového chlívku: Musíme skoncovat s názorem, že každý může mít svoji pravdu. Pravda je jenom jedna." Jistěže objektivní realita je jenom jedna. Ale existuje na ni mnoho pohledů a hodnocení. Sklenice je poloplná nebo poloprázdná podle názoru pozorovatele. Reálně jde o tu samou sklenici, která je do poloviny zaplněná tekutinou. Ale podle paní Geislerové budeme muset hlásat jen ten její pohled. Jak to ale zařídit? Prostě. Nedovolíme těm "jiným" svůj názor (zpočátku) veřejně projevit. Jiný názor označíme za nejprve za hloupý, potom za nepravdivý a následně za škodlivý a nakonec za nepřátelský. Stejně tak označíme jeho nositele. Nepustíme je do mainstreamových médií. Alternativní média označíme spolu s nositeli jiných názorů. A hle! Máme zde přesně vymezenou skupinu "hodných". Jsou to všichni, kteří veřejně hlásají tu "jedou správnou" pravdu. A pak skupinu těch, kteří si dovolují veřejně hlásat jinou. Ale ještě zbývá obrovská masa těch, kteří se veřejně neprojevují na žádnou stranu. Kdyby se povedlo těm "špatným" dostat na svoji stranu dost těch mlčících, mohla by převládnout ta jejich "špatná" pravda! Tomu je třeba zabránit. Tak se prohlásí za jediné představitele všech svých + mlčících. To jsme "my". Zbytek jsou "oni". Ukažme si na ně prstem! Jsou to rozvraceči. Zneužívají dobroty toho, že jsme dovolili dát do zákonů a Ústavy svobodu mít svůj názor a veřejně ho projevovat. My jsme ovšem měli na mysli pouze ten správný názor. Ten náš! A ti lumpové zneužívají naší dobroty a ještě se tím ohánějí! Takže jim to zatrhneme i v těch jiných médiích. Budeme je žalovat, budeme mazat jejich příspěvky, zajdeme za našimi kamarády v politice, ti zajdou za svými kumpány v ekonomice a ti přestanou inzerovat v těch hnusných médiích. Navíc na ně poštveme naše bojůvky z nejodhodlanějších protože nejlépe zaplacených bojovníků, zorganizovaných v "neziskových" organizacích. A kdyby ani to nepomohlo, pozveme si kamarády ze zahraničí! Od čeho tu máme EU? Za třičvrtě miliónu měsíčně naši europapaláši musí ukázat nějaké výsledky. A volby? Pokud bude vládnout pouze jediná pravda, jsou volby zbytečné. To vidí i slepý! Jediná možnost vylučuje volbu už z principu stavu. Tak to zařídíme tak, že naši pravdu bude hlásat více subjektů a volič si bude moci vybrat pouze mezi nimi. A kdo by někdo chtěl zneužít i této naší dobroty a volit někoho jiného, tomu volit zakážeme! Jak jasnozřivě navrhla naše hvězda Bára Štěpánová! A ještě máme v záloze koncentráky. Seznamy už tvoří několik našich organizací. Jednou z nejaktivnějších jsou Evropské hodnoty v čele s vyhlášeným umělcem Jakubem Jandou. A ti jsou přisáti přímo na ministerstvo vnitra. takže případná realizace půjde hladce. Když to tak po sobě čtu, krucifix, vždyť ono už to tady všechno bylo! Tak proč něco vymýšlet. V6dyť to můžeme prostě opsat. Řadu realizátorů z minulosti a mezi nimi i ty hlavní v máme mezi sebou. A ne na bezvýznamných postech! Třeba soudruha Pitharta, nebo Rychetského. Ti se činili už na začátku 50. let. A další se hrnou do čela, jako třeba Petr Pavel. Ten sice zkušenosti nemá, ale o to více se bude jistě snažit. My to těm rozvracečům natřeme!

  OdpovědětVymazat
 14. 11:06 - Pane Povolny, pozdraveni do Ostravy. (Tam to neznam.)
  Zapadni kultura je moc fain, ale neni znama v Cesku.
  Ta kterou zobrazuje napr. Hollywood je cvrnknuta "orientalni" exotikou netypickou pro krestanskou Ameriku a je ignorovana obcany, krome deti, samozrejme..

  Pani Prochazkova, dekuji za zverejneni fotky cenzora.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tys to ale vůbec nepochopil, luline z Florindely. To je tvoje vlastní vymazlená podoba. Nesmíš se dívat na fotky, kde jsi byl ještě potrat. Musíš se dívat do zrcadla , které je teď ale bohužel vejpůl. Emerika právě teď nejvíc ze všeho připomná prdel tvého houpacího koně, před kterou ty klečíš , ale máš s tím problém. Tvoje dna je mrcha. Co děláš s tou oteklou náloží? Používáš na ni svojí vlastní hojivou moč?

   orinoko

   Vymazat
  2. Orinoko, vtipné, asociovalo mi to problém levice a pravice. Záleží z které strany se díváš ale pořád se díváš na prdel někoho jiného.

   Vymazat
  3. Nebuď sprostej na honolulana orinoko. Proč? On píše něco, ty píšeš něco. On žije tam, a ty tady. On by chtěl lepší život tam, a ty tady. Ale ani jeden se nedočkáte. Lidi by se měli spíše stmelit - v celém světě - stmelit proti svým otrokářům a vyhryzům životních hodnot. Jenom bych mu připomněl, že Hollywood už dávno není tím, co byl - skvosty Hollywoodu už jsou minulostí, včetně námětů a herců - teď už je to jenom šmíra a ubohosti. Nesmysly a surovosti, placama tak přiblblé, že to nejde na rozum. Že by byli Američané "křesťané?" No - to by se jim hnusilo zabíjení a rozesírání národů - ne? Snad křesťané rabují obchody a zapalují auta? Asi ne - problém je jinde. No a Češí? Co my máme s náboženstvím? Všichni se prsí, že jsou atheisté - tak proč se vůbec o náboženství zajímají? Kdosi prostě začal mrzačit společenské a civilizační hodnoty, a vymklo se jim to z pařátů. Teď čumí, neví jak dál, a vymysleli koronavirus - no a dál? Za to honolulan nemůže.

   Vymazat
  4. 20:12-když projdu Váš komentář, Orinoka, můj i Honolulu, zdá se mi, že mluvíme a odsuzujeme stejné.
   Není chyba, že se nás snaží někdo dělit?

   Já se o náboženství zajímám, protože není osobní ale součástí moci na de mnou a tomu se bráním. Až pochopíte mechanizmus centralizované víry, stanete se ateistou také.

   Vymazat
  5. danny 12:11
   citace: "pokud bude existovat jenom jedna pravda, tak jsou volby zbytečné"...jedna věta a obsahuje vše !

   Vymazat
  6. danny 12:11
   omlouvám se za špatnou citaci a opakuji :
   "pokud bude vládnout pouze jediná pravda, jsou volby zbytečné "....výborná definice !

   Vymazat
 15. SRANDA - musi bejt ! BLM (Black Live Matters), se u nas stale hlasitej dozaduje, aby Nemecka firma Mercedes-Benz, byla blokovana a sabotovana, protoze vyrabi auta, ktera jsou
  rasisticka a "ZLA" !
  Upozornuji na realitu, ze BLM neni zapadni kultura !
  Ale "kultura" z povodi horniho Zambezi, aby jste si to v Cesku nepopletli.
  h.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My si nic nepopletem. Ale Mercedesové se od nepaměti dělaly, hlavně ty luxusní, převážně v černé barvě...

   Vymazat
  2. Je to zvláštní, já osobně asi takovéto záležitosti podceňuji. Ale Lenka P. patrně ne, což je v pořádku. Je třeba veřejně mluvit o prasatech, která si nárokují roli sametových ordnerů , protože oni sami po nás jdou svinsky.
   Spousta věcí je dostupných, jen je nesmíme podceňovat a nevšímat si jich. Zvláštní, právě o agentech, dneska třeba trollech, jsme s Lenkou P. vedli krátký rozhovor.

   orinoko

   orinoko

   Vymazat
  3. 13.155 Však také v Čechách česky znamená nějaké BLM = BÍLÍ LIDÉ, MYSLITELÉ...

   Vymazat
  4. Máte pravdu honolulu 13.15- i auta mohou být zlá. V přiblblém, zdegenerovaném a perverzním světě může být všechno. Ať si bylo, jak si bylo, nikdy jaksi nebylo, aby jaksi nebylo. "Sranda musí bejt" říkal už dobrý voják Švejk.

   Vymazat
 16. Jak je možné, že existuje organizace sbírající informace o občanech, inzeruje přijímání nových členů, aniž by byla identifikována BIS. Kromě mluvčího není veřejnosti znám ani jmenovitý seznam odpovědných vedoucích této organizace, výsledky její činností, pro mnohé bezúhonné občany nepříznivé, zatěžující, a státní správa je nečinná. Lze předpokládat, že s výsledků špiclování svých novodobých "domovních důvěrníků" těží informace ne nepodobné dávné STB. Elfové sledují a evidují názory konkrétních a identifikovatelných občanů, sami ovšem pracují v utajení bez možnosti obrany proti důsledkům jejich nezákonného účelového jednání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BIS o tom jistě ví. Ale má teď hromadu práce s vymýšlením kauz proti Rusku a Číně. A navíc plnou hlavu starostí, jak vybruslit z poslední (zatím) blamáže minimálně evropské úrovně d ricinem a ruskými agenty. takže naše čučkaře nestrhněte. Dělají co mohou.

   Vymazat
  2. 15:14
   Vědí o tom a spolupracují. I v rámci boje proti našim "nepřátelůM.

   Vymazat
  3. Přesně! Tyhle protistátní organizace jako jsou "elfové", by měly sledovat tajné služby!

   Vymazat
 17. Matkou lidského nedodělku je ČSSD. Kdo je otcem?

  OdpovědětVymazat
 18. Tihle elfové hodlají společnost sjednocovat ve víře v, cituji: "...prozápadní ukotvení naší země v EU a NATO...", když trolly jsou všichni bez takové bezmezné víry. Už na první pohled je to hloupé, blízké Gottwaldovskému "Kdo nejde s námi, jde proti nám". Dovoluji si nevěřit a vůbec nejsem přesvědčen o nějakém "ukotvování" tam, nebo jinam. Považuji za správné o problémech světa i národa ze všech myslitelných pohledů diskutovat. Spojuje snad ten, kdo se označí za Elfy, aby druzí mohli být Trolly? Skutečně jsou ti "Elfové" tak hloupí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby četli ti troubové Terryho Pratchetta, tak by si nemohli říkat elfové. Nebo jim ten název přilepil nějaký jejich skrytý nepřítel. Protože u Terry jsou elfové sakra zmetci!

   Vymazat
  2. 12:48 Souhlasím s vámi, přihláška je velmi infantilní.

   Vymazat
 19. Troll alert.

  👀

  OdpovědětVymazat
 20. Kam směřují úplatky Turecku je jasné. Je třeba opět pozvednout velkou tureckou říši a někdo musí také zaplatit náklady na její armádu.

  OdpovědětVymazat
 21. To má vážně někdo čas a chuť sledovat aktivitu jakýchsi "českých elfů"? Jestli ano, pak dobře mu tak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:09
   Je to obráceně, oni sledují ostatní. A nejen to. Proto je nutné na ně upozornit, a nenechat je škodit.

   Vymazat
 22. Pořád někdo unavuje s tím "elfové". Pořád jsem to ignoroval a považoval to za blbost. Až teď jsem se podíval na jejich stránky. Píší tam: "Čeští elfové jsou občanským hnutím, které mapuje, analyzuje a aktivně bojuje proti cizím dezinformačním kampaním na českém internetu. Volnou inspiraci našli v podobném hnutí Elfů z pobaltských republik, kteří už léta bojují proti silnému tlaku ruských hybridních a dezinformačních nepřátelských akcí v kyberprostoru." A tak už to vím. A mám na to i celkem jasný názor. Stačí mi tři slova: Dite do prde.e." A ještě stručněji: Ste b.bci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šéfem těch zneužitých nebo vyčůraných protinárodních šašků je jistý Kartouz, neČech, stejně jako jsou všichni nebo většina těch, kteří jsou dnes zapojeni, většinou s pověřením, do protiruské štvanice a rozeštvávání národa.

   Vymazat
  2. Tady na NR jsem se dozvěděl, že elfů je 40, přičemž 9 z nich má vysokou školu a ostatní jsou studenti. Podle mne, dobře vědí, že se příslušností k elfům nemohou veřejně chlubit, proto jsou ve státem podporované ilegalitě.

   Vymazat
 23. 13:44
  perfektní definice..fašistické elfí organizace !
  Vše podstatné na několika řádcích !

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.