Reklama

čtvrtek 13. srpna 2020

Contra Magazin: NATO mění Evropu na cíl jaderného úderu!

-kou-

13. 8. 2020 Contra-magazin a PrvníZprávy

Po rozpadu Sovětského svazu zmizela potřeba NATO, ale místo toho, aby se sama rozpadla, aliance pokračovala v expanzi na východ, píše Contra Magazin.

(Na snímku Jens Stoltenberg - generální tajemník NATO)

Kvůli obklíčení Ruska vzala vojenská organizace mezi své členy nejen země Varšavské smlouvy, ale také bývalé sovětské republiky a změnila Evropu na cíl jaderného úderu, uvádí se v redakčním materiálu.

V roce 1951, když byl Dwight D. Eisenhower prvním v historii, který se ujal funkce vrchního velitele sil NATO v Evropě, nastínil cíle aliance: „Pokud se za deset let všechny americké jednotky, které jsou v Evropě k zajištění národní obrany, nevrátí do Spojených států, bude to selháním celého projektu“.

A opravdu selhal, konstatuje Contra Magazin. Koneckonců uplynulo 70 let, Sovětský svaz se dávno zhroutil a američtí vojáci nikdy neopustili Evropu. Varšavská smlouva skončila v roce 1991, kdy se sovětská vojska stáhla z východní Evropy. Americká říše použila tento svět k rozšíření NATO na východ a přesunu svých jednotek na hranice Ruska.

Přiznání: Pentagon přesouvá vojáky na hranice s Ruskem!

V Alianci se objevily nejen země Varšavské smlouvy, ale také bývalé sovětské republiky. A její expanze není ukončena. Spolu s balkánskými státy bude vojenská organizace přijímat kavkazské republiky jako své členy s cílem obklíčit Rusko od západu a jihozápadu, míní časopis.

Ve skutečnosti je nyní čas na rozpuštění NATO, protože již není nutná, poukazuje publikace. Skutečností pouze je, že z Evropy činí cíl jaderného útoku v případě války s Ruskem, dodává temně redakce Contra Magazinu.


23 komentářů :

 1. Bože, ochraň Evropu, má nemožné politiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Politici jsou naším obrazem, naším zrcadlem. Teprve tehdy, až se vymotáme z kalných vod hmoty, tj. přestaneme prahnout po nesmyslech a zbytných věcech, jako je tetování, elektrokola, výkonnější mobil, který by nám ostatní záviděli, přejídání, alkohol, energetické nápoje, ale také moc, sláva, prachy, vliv, postavení ve společnosti atd., atd., atd., začnou se objevovat na vrcholných postech lidé, kteří budou opět jedněmi z nás.....

   Smazat
  2. 19:09 Nepodceňujte nás, třeba to trvá déle a je to tak dobře, protože ti hujeři sice udělají "hr", ale pak to končí majdanem.

   Smazat
  3. Aha, a čím to asi bude?
   To se ptám spíše jen řečnicky.

   Nebude to námi, lidmi, co jsme pohodlní, a/nebo líní, a/nebo přezaměstnaní (prací/zábavou/věcmi postatnými i nepodstatnými), a/nebo ustrašení ... s tím něco dělat?

   Co s tím jeden člověk udělá, že? To je slyšet často.

   Inu dělat může mnoho, může měnit sebe a tím ovlivňuje přinejmenším své nejbližší okolí. A to není málo. Je to vlastně to nejmocnější, co člověk dělat může a měl by.

   Smazat
 2. Hlavně si sem k nám nenechat nacpat americké soldáty, jak se usilovně a dlouhodobě snaží vlastizrádci z ODS a především TOP 0009. Před patnácti lety akutně hrozilo, že američtí špenáti okupačně obsadí naše Brdy. Dokázali jsme je odrazit, ale nebezpečí okupace části území ČR americkým vojskem zdaleka nepominulo. Nezapomeňte na Vondru.

  OdpovědětSmazat
 3. Evropa a její obyvatelstvo jen dokazuje přes své reprezentanty, jako je mj. i ten trotl Stoltenberg, že je povětšinou tlupa nemyslících hovádek, kterým nezáleží na svém osudu, nýbrž jen na plném korytě a to čehokoli...

  OdpovědětSmazat
 4. Jo jo čtu si rychlo zprávy co běhají na čt24 a zrovna tam bakšiš a pompeo jen francouzák chyběl. Tak dostal slovo ten americký blb obdivuje pattona smíchal nacismus s komunismem. Od kterého nás prý osvobodili zdůraznil „Ruskou hrozbu" a řekl že nato čekají velké úkoly. Já zase vím že když bude Rusko napadeno tak první cíl bude usa a ten slouhovský zbytek v Evropě se vzdá sám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:23
   Co tak o vás říct, že jste blb, tak jako vy titulujete pana Pompea. Vy ho snad osobně znáte?? Že jste stejně nekritizoval Brežněva a Husáka, když se chovali jak dva buzíííci!
   Vy se dívíte a odsuzujete srovnání nacismu a komunismu??? Tan komunismus byl daleko horší jak celý nacismus. !! nikdo Rusko nenapadne, co by tím Západ získal, proč si ničit svuj několikanásobně výkonější prumysl, několikanásobně vyšší životní uroveň, svou zaběhlou demokracii. Pokud samo Rusko nikoho nenapadne ( tím si nejsem zas tak jist )Západ na Rusko z vysoka sss kašle!!

   Smazat
  2. Pro 1535 Pana Pompea osobně neznám, ale stačí si ho poslechnout. Je to blb. Plzeň osvobodili Francouzi. Každý si to může přečíst na velké pamětní tabuli na plzeňském magistrátu. Socha generála Pattona vůbec jako socha nevypadá a může znamenat v podstatě cokoliv koho napadne. nejvíce připomíná trosky, do kterých americké letectvo obrátilo Škodovku v dubnu 1945, když se snažilo vyřadit poválečnou konkurenci (třeba PARAMO v Pardubicích nebo fabriky v Praze Libni, Vysočanech a Hloubětíně). Západ chce dobýt Rusko pro jeho obrovské bohatství. Hitler byl pouze poslední, kdo to zkusil vojenským napadením. Zdaleka ne prvním. Ostatně paní Albrightová to řekla jasně a nedvojsmyslně: "Bohatství Sibiře je tak rozsáhlé, že je nespravedlivé, když ho vlastní jedna země. Musí být svěřeno demokratickým silám a využíváno mezinárodním společenstvím". Přitom za "demokratickou sílu" považuje výhradně USA a "mezinárodní společenství" je eufemismus označující jejich poskoky. Ta dáma byla ministryní zahraničních věcí USA (State Departement). USA nemají několikanásobně výkonnější průmysl. Nemají totiž skoro žádný průmysl. Všechny rozhodující výroby přenesli do zahraničí. Především do Číny. Ale i do států Východní a Jihovýchodní Asie (Jižní Korea, Malajsie, dokonce i Vietnam) a "zaběhnutou demokracii" nám právě předvádějí v přímém přenosu. A nejen v USA. Ale i ve Francii, Itálii a hlavně v Německu. Tu demokracii pocítili třeba v Katalánsku. Takže klídek, primitive.

   Smazat
  3. 15:35 Srovnáváte nacismus s komunismem? Ten u nás nebyl. Jestli myslíte náš socialismus a srovnáváte ho s nacismem, že nacismus byl lepší, tak o vás musím říct, že jste neskutečný blb!!!

   Smazat
  4. Anonyme 15.35 - používáte hodně kvalitního parfemu? Abyste nepáchl od amerického zadku. To je něco strašného, co dokážou vypotit americké imitace - kteří si ještě přezdívají "Češi". Že vám to není trapné. IQ usušenýho hada.

   Smazat
  5. 15:35 Blb opravdu jsi ty jsi to neslyšel já ano bylo to něco podobného když Trump mluvil o krásných zbraních mluvil jak trotl. Jo samozřejmě pro ně je komunismus horší než nacismus Však nacismus stvořili aby zlikvidovali první socialistický stát na světě. V socialismu jsem žil a bylo to skvělé proti těmto s.....m. Tady pan danny ti to vysvětlil já nejsem dobrý na psaní.

   Smazat
  6. 19:43
   Výborně napsáno, danny.

   Co bude kecat Pomeje-Pompeje, bylo jasně předvídatelné, sotva oznámil zahraniční cestu. Tito primitivní arogantní zloději v oblecích nic vymyslet neumí, jenom si jedou svoje naučené bláboly. Pan Pomeje-Pompeje žije jako to první a skončí jako to druhé.

   Smazat
 5. NATO sice vzalo mezi sebe země střední a východní Evropy, ale tím svoji akceschopnost spíše oslabilo. OS ČR mají cca 20 tis. lidí. Ale po stránce vybavení jsme na úrovni 70. let a ve výcviku asi nejhůře v historii, pokud se o něm dá vůbec mluvit. Nemyslím tím pár set specialistů určených pro zahraniční mise. Myslím na vojsko určené k obraně země. Dále chybí systém doplňování a výcvik záloh (těch pár dědků, co si říkají aktivní zálohy má daleko i k bývalým Lidovým milicím). Naprosto chybí civilní obrana. A jinde to nebude lepší. Spíš horší. Takové Pobaltí nemá armády vůbec. Takže jsme pouze jako nástupní prostory pro americkou armádu, protože ani Němci se do zbrojení, tím méně válčení nijak nehrnou. Situace dospěla tak daleko, že se pohádali s Američany tak, že tito je opouštějí a přesouvají svoje jednotky jinam. Ani Francouzi nijak nehoří touhou zopakovat si rok 1812. Raději by obchodovali. Američani sami bojovat s takovým soupeřem jistě nebudou. Tak nevím, koho by na ty Rusy poštvali. Ruská armáda se vzpamatovala z "reforem" trouby Gorbačova a kořaly Jelcina. Je na 70% nových zbraní a neustále posiluje. A hlavně cvičí a cvičí! V Rusku je vojenská služba ctí a nemají problém s doplňováním. Spíš naopak. Velice rychle se etablovala Národní garda. Zřejmě podle amerického vzoru plní funkci výcviku záloh úkolů, které kdysi plnila tzv. "zeměbrana" (Landwehr a Landsturm). Tedy ochranu týlu a zdroj vycvičených doplňků pro bojující armádu. Každý útok bude mít nedozírné následky pro útočníka i území, ze kterého bude podniknut. Takže USA se snaží, aby to byla Evropa. Ale i Asie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Produkt současnosti blábolí nesmysly. Jako Forest Gump když narukoval do armády.

   Smazat
  2. 16:15
   Ohodnotil se na 1⭐

   Smazat
 6. „Strejda z Ameriky nám přijel říct, co máme dělat, co nemáme dělat, s kým se máme kamarádit a s kým ne... Pane Pompeo, my nejsme retardi,“ napsal Ladislav Janda.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak na vojně nám vykládali cosi o útočném vojenském paktu a měli pravdu. Naštěstí jsme v té době byli schopni je vojensky odstrašit. Nakonec dosáhli svého pomocí svých tajných služeb a svých zdejších agentů. Armádu máme k prdu, takže můžeme tak akorát poskytovat pár brigádníků svým pánům. Jako cílová plocha taky nejsme k zahození a o to jde hlavně.

  OdpovědětSmazat
 8. Protoze Rusko pri raketovem napadeni nebude mit cas na zjisteni zda maji rakety atomove ci konvencni hlavice, bude odpoved Ruska atomovymi raketami na mista, odkud ty rakety startovaly. A tak jsou NATO a USA a jejich rakety na uzemi Evropy skutecne nasim primym ohrozenim. Autor clanku tuhle podstatu vyjadril a je nutne souhlasit.
  Ted si staci predstavit kretena, ktery na Rusko odpali raketu. Bude sedet mozna za Atlantikem, protoze rakety jsou pod velenim Americanu. Ti pak budou prihlizet, jak Evropa hori a budou mit o konkurenta mene. Jak je to dabelsky vymyslene. Evropane zmohou kulove, nikdo se jich nebude ptat, jestli smeji na Rusko zautocit. Proto - NATO rozpustit, Americane musi opustit Evropu a vzit s sebou vsechny rakety a atomove zbrane. Staci, kdyz zde zustanou atomovky v GB a ve Francii. Ze by nas Rus napadnul, to zapomente! Evropa je hrozne zadluzena a bez surovin, plna buzerantu a pedofilu u moci, plna LGBT uchylu! Ta by Rusko mela lakat? To rikaji americti superbohaci, aby mohli prodavat zbrane Evrope, hodne zbrani! Verit tomu uz nemuze ani idiot, ze nas Rusko napadne. Ma suroviny, ohromne neobydlene prostory, nepotrebuje nic a chce mirovou spolupraci. Je na case tu podanou ruku prijmout a vsechny nenavistne hajzly a rusofoby co tomu brani vyhazet, nakopat do riti, aby nas uz neobelhavali a nesrali!!!! Aby nebranili mirove spolupraci vsech zemi sveta na principu vyhodnem pro obe strany. Tak jak ho uz praktikuji Rusove a Cina, v BRICS.

  OdpovědětSmazat
 9. Ano, Evropa se musi osvobodit ze skrceni skrze USA a delat jim uzitecneho idiota! AT jdou s tim strasenim Ruskem do rite! Oni sami jsou nebezpecim pro Evropu, protoze na nasem uzemi provokuji neustale Rusko!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Hajzl Stoltenberg na obrazku je norsky Quisling a musi byt spravedlive potrestan za sluzby Evrope nepratelske cizi mocnosti USA!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. No tak nevím. Za půl hodiny se můžu podívat kdykoli na ty sochy nebo co e to tu píše, Patton a další pomníky, jakýkoli, tohle ten pisatel výše nikdy ani neviděl, protože nikdy nebyl v Plzni. Za tyhle lidi se musím stydět. Co se týká armády, byli jsme na tom o hodně lépe jako Československo, ale nebudu tu pět chválu ani na strejdy že států, ani na Ivany a už vůbec ne na Fritze. U nás je mnoho skvelich lidi, sportovců, vědců, vsestranych lidi a je to tak že bez nás by svět byl úplně jinde. Ale teď je blbá doba a snad za pár let se už konečně dočkám toho, že tu bude v aspoň trocha z toho co bylo u nás za Masaryka, teď to není. To bude až občané ČR a Slovenska budou zase v jedné zemi, nebudou se hádat mezi sebou a budou občané 1.kategorie v suverénní zemi, ostatní národy tu budou jen na výpomoc a budou respektovat bez debat že oni nejsou ti hlavni..

  OdpovědětSmazat
 12. Prozradím vám tajemství, má-li být bojištěm Evropa, tak transporty po naších dálnicích a na naší železnici a s využitím pofidérní nosností mostů nepovedou k vítězství. Vlastně jsme tak viditelnou zárukou míru.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.