Reklama

neděle 30. srpna 2020

Jak mohl Washington v listopadu 2019 vědět, že se v Číně v lednu 2020 objeví Covid-19?

Ron Unz

30. 8. 2020
Začátkem srpna t.r. citovala americká televize ABC čtyři na sobě nezávislé zdroje, které už v listopadu roku předchozího varovaly v Asii umístěné americké vojenské síly USA před nekontrolovatelnou epidemii, vyskytující se v oblasti čínského města Wu-chan. Toto varování pocházející od zvláštní lékařské zpravodajské skupiny, operující uvnitř CIA, získalo mimořádnou pozornost členů americké vlády, ale pak se stalo cosi zvláštního.
Mluvčí Pentagonu existenci takovéhoto listopadového varování oficiálně popřel, zatímco různí vládní a armádní nejvyšší činitelé odmítli věc komentovat. Avšak několik dní poté izraelská televize ohlásila, že američtí zpravodajci se v listopadu loňského roku se svou zprávou o vypuknutí tajemné nemoci ve Wuchanu podělili jak se spojenci Izraele, tak i se členy NATO, čímž byla pravdivost původní zprávy televize ABC plně potvrzena.

Z uvedeného vyplývá, že jisté skupiny americké Obranné zpravodajské agentury věděly o vypuknutí smrtelné virové nemoci ve Wu-chanu o víc než měsíc dříve, než se o ní dověděl kdokoli z čínské vlády či jiných čínských úřadů. Jestliže si tedy naše zpravodajské agentury dosud neosvojily technologii paranormálního předjímání, mohlo se vše udát stejně tak, jako když jako první o požárech, které teprve přijdou, ví žhář.

Naprosto nová choroba přichází tiše a ve své asympthomatické podobě může snadno uniknout správnému rozpoznání. Takže bychom neměli být tak moc překvapeni, že si v Číně nepovšimli jejího vzniku už loňského října či listopadu, zatímco američtí zpravodajci ve stejných měsících už perfektně věděli, o co jde, a začali všechny své spojence o nemoci z Covidu-19 informovat. Navíc jsem zaznamenal i tento neobvyklý způsob šíření pojednávané smrtelné nemoci.

Vypukla, jak známo, v Číně a odtud se šířila do zemí s ní nejblíže sousedícími. Potud tedy vše logice věcí plně odpovídající. Jenže pak – a to koncem února - se stal druhým epicentrem nemoci tisíce mil vzdálený

Irán. A ještě překvapivější bylo, že zde se nákaza nejrychleji šířila mezi politickou elitou. Nemocí z Covidu-19 onemocnělo 10 procent poslanců iránského parlamentu, tucty vysokých iránských politických činitelů nové nemoci podlehly a američtí neokoni na twitteru jásali, že jejich nenávidění nepřátelé padají k zemi jako mouchy. K tomu připočtěme, že v lednu zabila Amerika jednoho z nejvýznamějších iránských vojenských velitelů.

Co myslíte? Byla to pouhá souhra náhod a okolností?

Z the Unz Review vybral a přeložil Lubomír Man

53 komentářů :

 1. Proto mu amíci v laborce dali ten název ne? covid-19.

  OdpovědětSmazat
 2. Naprosto ničím nepodložený konspirační blábol jakéhosi Unze, žádné odkazy, žádná videa pořadu z ABC, prostě nic jen primitivní, nesmyslná propaganda.
  Btw, jak vysvětlíte, že do Ruska nákaza dorazila ze sousední Číny až jako poslední. A navíc mají vakcínu jako první???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, elfíku, nepovídej :-D

   https://abcnews.go.com/Politics/intelligence-report-warned-coronavirus-crisis-early-november-sources/story?id=70031273

   https://edition.cnn.com/2020/04/08/politics/us-intelligence-report-china-coronavirus/index.html

   Smazat
  2. Lžeš!

   Smazat
  3. A čím by jsi ho chtěl podložit? Přiznáním viníka? Skutečně bystrý chlapec ...

   Smazat
  4. 1:07

   A anglicky umíte?
   Vaše úžasné odkazy totiž vůbec neříkají to co se snažíte tvrdit. Že rozvědka předem informovala, že epidemie se začne teprve někdy v budoucnu šířit.
   Říkají, že US rozvědka věděla o šíření epidemie na ve Wuchanu už v listopadu, v době kdy čínská vláda tuto epidemii tajila.

   Smazat
  5. 21:02 Mají vakcínu první protože mají lepší vědce je se třeba bránit když usa vypustili takové svinstvo.

   Smazat
  6. Anonymní 30. srpna 2020 21:02

   Btw tobě nemá cenu vysvětlovat vůbec nic. Btw jsi bezmozek, poleno a nevěřící Tomáš. Btw...

   Smazat
  7. 21:02 to je tady normální, Luďo. Je jedno, jak logické vaše připomínky jsou, jestli přinesete důkazy a jaké máte argumenty. Všichni se na vás sesypou jako sršni na bonbon a budou vám nadávat do bezmozků. Nic nepomůže; viz argument 9:21, bez odezvy, invektiva pokračují. Podívejte na tu zoufalost 10:14 - to bude asi někdo z tábora globalistů, kdo řízeně odrazuje normální lidi debilními komentáři. Pokud byste chtěl náhodou odpovědět, máte mnohokrát smůlu.
   Obávám se, že moje podpora vám bude zas blokovaná.

   Smazat
  8. 9:21 OMG :-D Hned jedna z prvních vět odkazovaného článku: "Editor's Note: This story has been updated to reflect comment from the Pentagon." Sorry jako, anglicky fakt umím :-D Nicméně to je asi jako číst za minulého režimu informaci, že článek byl upraven v souladu s informacemi poskytnutými Hlavní správou StB :-D

   Smazat
  9. 12:38 Tak určitě, z vás všech elfíků logika a důkazy je stříkají na vše strany ;-) :-D Tak hlavně že si ty pykujete sobě navzájem, být tu systém lajků, tak si navzájem i vylepšujete skóre.

   A teď vážně, z vás tří trollíků tu ani jeden nedal absolutně žádný důkaz, neřku-li jakýkoli logický argument. Jako opakování mantry, že něco, co se nám nařízeně nelíbí, je "fejkňůs", fakt není důkazem vůbec ničeho.

   Smazat
  10. To zas bude až se mu tohle donese - https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/americky-obrnenec-v-jizni-koreji-rozdrtil-osobni-auto-ctyri-mrtvi-40334857

   skřekat náš tepickej zřízenec o "amikupanech":-))) On, co je otrlej od formáče, ve kterým primář tamní prosektůry uchovává potaty cigánskejch socek a kerej mu chodí potajmu upíjet se zase rozbulí nad rozmáčkuntím několika bezcenejch žlutejch psiskosmažců! Komedie ...

   Smazat
  11. Já tmu elfovi ty odkazy dodám. Stačí když se kouknete na jedno video, skoro bych měl říct film, protože je dlouhé hodinu a 10 minut. Na Youtube vydrželo pár dnů a hned ho smázli. Jenomže já si podobná videa stahují do PC a pak je publikuji. Tak si udělejte kafíčko, kuřáci zapalte cigárko a dívejte se: https://www.topcz.net/dokument-co-nechteji-abyste-videli/. Pokud byste si k tomu ještě chtěli přečíst článek o této „Fake Pandemii“,čtěte www.desitka.org/jaka-jsou-skutecne-overena-fakta-obklopujici-covid-19-pravda-lez/ a dívejte se jaká jsou skutečně ověřená fakta obklopující COVID-19. Co je pravda a co lež

   Smazat
 3. To že to jsou parazité a dá se od nich čekat všechno možné jsem věděl už od svého mládí. Proto jsem 68 rok přešel bez emocí. V 89 jsem už ovšem věděl že je to cesta do pekla. Podle profesora Bárty jsme už víc jak 6 civilizace, takže nic nového pod sluncem. Problémem jsou současné možnosti. Nejjednodušší to mají katolíci, půjdou rovnou do nebe.
  Chybí komentáře Honolula, snad ho nesežraly opice z Limpopa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu, 21.13, že skoro všechny naše potrhlé celebrity a hnusné "hvězdy" které po devadesátém zázračným způsobem zbohatly a nalezlo to na Floridu, odkud to posílalo vyzývavé fotečky jak si rochní, utíkají houfně tam odtud - většinou do Španělska, a celá řada si jich vrací "domů" ( najednou je jim ČR dobrá) to tam nemůže vypadat dobře. Dokonce si myslím, že v současné době je to v USA úděsné, jenže to se u nás nesmí psát, ani ukazovat v TV ( pořád je USA náš vzor!) No a možná Honolulu i přes svůj věk taky někam utekl ( nebo je to ještě horší?) Dříve nevynechal pomalu jediný den k diskuzím - což je opravdu divné.

   Smazat
  2. 21,13
   Opice nejsou blbý,aby žrali toho Muheheho z bažiny!!!!

   Smazat
 4. Americani vi vsechno(zvlaste kdyz to delaji prvni)!

  OdpovědětSmazat
 5. Za vsim zlem na svete hledej CIA a kdyz se mines, tak urcite USA.

  OdpovědětSmazat
 6. To, o čem se podřekla ta US televize ABC, ovšem patrně není ničím jiným než vědomým biologickým útokem na US politicko-ekonomického konkurenta č. 1 a na íránského úhl. nepřítele Izraele.
  A samosebou tím i (vele)hrubým porušením zásad mezinárodního práva.
  Nelze se divit Číňanům, kteří již nějakou dobu vyvracejí pokrytecká obvinění z USA i od jejich vazalů z toho, že CoVid-19 byl do světa vypuštěn Čínou.
  Je otázkou, proč ještě nebyla věc Čínou nastolena k projednání RB OSN.
  Pokud by bylo prokázáno, že toho prevíta mají na svědomí jinde (a svět tuší i kde) měly by být proti viníkovi přijaty sankce.
  Ovšem každý z běžných smrtelníků tuší, jak by takové jednání v RB OSN vypadalo a jak dopadlo ...
  ----
  Korunu všemu nasadili v USA nedávno i tím, že na význačné výzkumníky z pěti ruských výzkum. ústavů uvalili sankce. Patrně proto, že si tito dovolili efektivně vyvinout své vakcíny proti té virové nákaze.

  OdpovědětSmazat
 7. Lehce, přece z not:


  https://uloz.to/file/3SD9mo4FvVtj/ghana-o-kovidu-mp4

  OdpovědětSmazat
 8. Nevím teď ze kterého roku to bylo (dost dlouho), ale byly uspořádány "hry", jak bude USA reagovat na případnou pandemii, neuvěřitelně podobnou té dnešní, byli u toho zástupci jak vládního, tak podnikatelského prostředí.
  Patenty na virus, dával jsem to zde v jedné diskusi během týdne, jsou zase z let 2004-7.
  Já osobně si myslím, že stále o tom nevíme dost. Protože podle mého názoru se jim něco krutě nepovedlo a proto ta prvotní panika. Vše nasvědčuje tomu, že se může jednat o netypické "chřipkové" onemocnění, které nejen může výrazně oslabit imunitu hned, ale domnívám se, že nepřímé důkazy nasvědčují dlouhodobému působení, že uzdravení a "vypocení" jako v případě chřipky stačit nebude a ani vakcína nic nezmění. Podobně jako HIV/AIDS. Pak totiž virus může pravděpodobně přežívat v těle nemocného aniž mu momentálně škodí, bude jen oslabovat postupně imunitu, prostě jako parazit. Také neumíráte na AIDS, ale S AIDS, který oslabuje také tu samou imunitu.
  V každém případě jsme svědky, ať už je koronavirus umělého původu nebo ne, toho, jak nezodpovědně se jedná a nakládá s jedněmi z nejnebezpečnějších potenciálních hrozeb pro lidstvo. Místo aby se vědci snažili lidstvo léčit a uzdravovat, tak místo toho pouze potlačují symptomy. A vymýšlejí nové nemoci.
  Chtěl bych připomenout jednak "nadpodnikatelům" a jednak také těm prodejným děvkám vědcům, vojákům a politikům, i když vím, že oni to číst nebudou, že jednoduché zákony evoluce zákonitě mění jakékoliv naivní představy o možné bojové epidemii. Každý virus, jakéhokoliv druhu, ať škodlivý či pro lidstvo neškodný, musí prostě zmutovat (to samé platí o čemkoliv živém, co se nemnoží dělením, ale i tam mohou nastat změny!) a nikdo nikdy nikomu nezaručí, jakým způsobem. A nezaručí ani to, jestli na to má "lék". V podstatě logicky vyvozeno, neexistuje ani zaručená tzv. genová zbraň, ze stejného důvodu a ta pak, po mutaci a změně, bude nezastavitelná, na rozdíl od moru ve středověku. Jinak než pro něj vhodnou mutací virus nepřežije. I my, lidé, při pokračování rodu předáváme mutaci. Tak to je. Prostě železné a neměnné zákony přírody. Ještě jednodušeji řečeno. Vyhrajete bitvu, ale nikdy nemůžete vyhrát za žádných okolností tuto válku. Jedině za cenu totální likvidace všeho a všech. A tomu se říká vítězství?
  A ještě jednu poznámku. Nemůžeme porazit přírodu z jednoduchého důvodu. My sami jsme její součástí a tím "vítězstvím" zlikvidujeme zároveň i sami sebe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Imunitu - si oslabujeme sami anonyme 22.44 - nikdy dříve se lidi nekrmili takovým množstvím prášků jako dnes, nikdy nebyly léky "volně v prodeji" - dnes se to v každé drogerii hemží sračkama "doplňky stravy" - vitamíny A,B,C,D,E,F.... televize srší reklamou jak je to všechno zdravé a nutné - lidi to požírají, krmí tím i svoje děti, a imunitu mají na hadry. Ano, jsme na tom tak, že spoustu lidí poničí úplně obyčejná chřipka. Všechno je účelové - s cílem zničit co nejvíc "socek" - pracháči už nepotřebují tolik lidí. Kdyby chtěli pečovat o zdraví občanů, zakážou jakékoli reklamy v TV týkající se syntetických vitaminů a všeho možného svinstva, a zakážou volný prodej tohoto, a zakážou šmelinářskému šmejdu vyvážení zdravých, českých léků ven. Na to ale nemají koule - pohněvali by si zbohatlické sráče z lékárenského lobby a to je hodně silná páka. Už se o tom žvanilo několikrát, ale zatím se k činu nepřikročilo. Namísto péče o lidi se boří sochy, lidi se akorát straší, a zabalili nám huby do roušek. Chápu - nějací parchanti se hned chopili výroby roušek, teď jsou jich miliony na skladech - a? Chtěli by od státu odškodnění za zmařené investice - tak nám raději zabalí huby. Ta proklamovaná "péče o lidi" je úplně směšná, a ukazuje se, jak jsou lidi neskutečně blbí. Ano, zabalte si huby, ale dál požírejte léky z reklam, a všelijaké dryáky! Mazadla na huby, vlasy, kosmetickej a další "průmysl" potřebuje prachy!

   Smazat
  2. 9,47
   Přesně!!!!
   Imunitu a hadrem na hubě si rozhodně nezvýšíme!!!!!

   Smazat
 9. Ale čínská chřipka se neobjevila v lednu. Ona se objevila už na podzim, akorát že lékaři, kteří se o tom zmínili, šli do základů přehrady. Pak už to soudruzi nemohli tutlat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha, takže když nevyšel elfíkům tah z 21:02, že to vůbec, ale vůbec není ničím podložené a že je to lež jako nejvyšší čínská věž a vůbec úplňácky fejkňůs, tak tělocvikář bez jakékoli praxe Kartous, jinak odborník na úplně všechno, zavelel k nové strategii, jo? Tak jo, všichni, co to v té zlé a škaredé Číně prokoukli už čtrnáct let zpátky, jsou zabetonovaní ve Třech soutěskách. Čestný sorošovsko-liberální.

   Smazat
  2. Něco tak blbého může namlátit do klávesnice jenom blb a zas v noci - 23.43. Bejvalej soudruh, dnes na zajištěném důchodu ( od soudruhů). Když se ti soudruzi tak hnusí, proč neodmítneš brát od nich důchod? Nemáš ani žádnou hrdost - jen potřebu brebtat urážky. Jako průměrný ubožák - tím nikoho neurážím, jsou lidi, které urazit ani nelze.

   Smazat
  3. Ale kdeže, to Američani! Zdejším konspiratikům to nevysvětlíte.

   Smazat
  4. 11:50 Tyhle vaše výkřiky do tmy jsou fakt vůbec nejlepší. Jestli si v centrále myslíte, že jimi jako zaséváte nějaké pochybnosti do davu, tak fakt ne. Studujte váš vzor Pepu Goebbelse lépe, zatím vám ta propaganda moc nejde. Dokažte, že ten virus není původem z Marylandu, jinak jsou vaše "zaručené informace" obyčejné kecy.

   Smazat
  5. Tedy důchodce - dnes tzv. starodůchodce okradli Vencl Flaška a jeho vlády po r. 1989, nejen tím, že byl vykraden důchodový fond do poslední koruny, ale i změnou vyměřování důchodu k 1.1.1996 a pak znovu zrušením daňového odpočtu zaměstnaných důchodců a posléze nulovou valorizací důchodů u těch, kteří v důchodu dál pracovali a platili důchodové pojištění i více jak desetiletí. Kdo ví, mohl by jmenovat premiéry a jejich mninistry financí, kteří okradli české důchodce nejméně 4 x. A to nemluvím ani o valorizacích o 49 Kč, tuším finančně-chemickým borcem Kalousem.

   Smazat
 10. Věděli to jednoduše. Při 7. světových armádních dnech, které se konaly ve Wu-chanu 18-27. října 2019 a zúčastnili jich armádní sportovci ze 100 států, včetně USA, onemocněla většina účastníků covidem-19, včetně našich sportovců, ač netušili, že se jedná o nákazu covidem. Američané zřejmě zjistili u svých navracejících se nemocných sportovců přítomnost covidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (00:01):
   Naskýtá se tedy otázka, a sice, proč Američané zaslali varování pouze Izraeli a do centrály NATO, pokud tu nákazu u svých sportovců zjistili a rozpoznali, že je nebezpečná?
   Tedy, proč stejné varování od nich neobdržela Čína a také i země všech tam zúčastněných sportovců?
   V říjnu přece v Číně nikdo ani netušil, která bije!
   A mnoho z tamních obětí nákazy mohlo dnes žít, pokud by opatření, která tam byla později přijata, byla zavedena dříve.
   Stejně jako v těch ostatních zemích po světě ...
   Asi by se jich na ten moment měla přeptal i WHO. A se zájmem si vyslechnout US odpověď ...

   Smazat
  2. Ale to asi neznamená, že to byli právě oni, Američani, kdo nakazil nebohé obyvatele Wu Chanu, obzvlášť když ten předcházející virus pocházel také z tohoto města, ne?

   Smazat
 11. Američania zistili prítomnosť covidu z dôvodu, že ho tam priniesli ako chorobu z e cigariet

  OdpovědětSmazat
 12. jaký je vůbec zdravotní a životní stav US sportovců - vojáků, kteří se zúčastnili vojáckých sportovních her v Číně ?

  OdpovědětSmazat
 13. Nebudu řešit otázku z 1.třídy = kdo si začal ? = . Jen mám názor, že sankce je pofiderní pojem. Nikdy nevedla k nápravě, jen šikovným obchodníkům odemkla novýt trh. Viníci nebyli sankcí postižení a jen neviní obyčejní občané na ji doplatili. Je to jen jakýsi teatrální pokus o zdání nápravy. Proto mám toto slovo spojené s alibismem.

  OdpovědětSmazat
 14. No - v každé případě to "západní svět" vymyslel dobře. "Covid" je neúčinnější prostředek na občanskou neposlušnost. Mají strach z obyčejných lidí -aby se nevyřítili do ulic a nevymlátili přežraný, pupkatý korytáře od plných koryt. Jakmile se objeví náznak, že by se lidi shromáždili, vyhlásí "zákaz vycházení" pod přísným trestem, s odůvodněním, že kvůli "pandemii" musí pečovat o lidi. Ani nemuseli nikoho zabíjet k té komedii, každý rok zemře všude určité procento lidí na různé nemoci, není problém svést to všechno na "covid" což už dělají, a tito mrtví jim i po smrti dobře slouží ve válce s občany. A ve svých žocích peněz se budou shlížet pořád - už si to posichrovali, nikdo na ně nemůže. Ty roušky jim za to divadlo stojí, jsou zajištěni a nemusí platit soukromou ostrahu. Jenom ti rabující černoši jim to podněkud kazí, na to ještě nemají nic vymyšleno.Ale ty "zákazy vycházení" kvůli "covidu" se jim fakt povedly!

  OdpovědětSmazat
 15. Američané, válka - pomalý žáci. https://beforeitsnews.com/tea-party/2020/08/americans-war-slow-learners-2638788.html -

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě v rádiu šířili jednu vědeckou teorii o vlivu zeleně (stromů) na inteligenci dětí, podle výzkumu měst. Copak jim nedošlo, že je to jen důsledek sociálního rozdělení společnosti, kdo si může dovolit žít ve vile obklopené zelení? I když by rád volil, prostě je to nedostupné.Ti co na to nemají,bydlí v činžáku bez zahrádky. Taky nemají zbytečné peníze na kurzy pro své děti a páni vědci si to vysvětlíli posvém. Samozřejmě vzniká i saldo výchovy už i u střední třídy a možná je to i záměr. A uživit vysokoškoláky to je dnes super investice.

   Smazat
 16. z článku Vitalia.cz z 5.9.2019
  V Americe byl během léta (2019) hospitalizován člověk, u nějž se rozvinula vážná respirační nemoc, jíž podlehl. „Aktuálně onemocnělo dýchacími potížemi kvůli kouření e-cigaret skoro dvě stě lidí,“ byla i u nás hojně citována televizní stanice BBC. Postižení trpí kašlem, dušností, únavou, ale někteří také zvracejí a mají průjem. „V mnoha případech pacienti přiznali, že použili produkt obsahující THC,“ citují Novinky.cz americké CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí). I tak byla ale vytvořena dokonalá iluze toho, že elektronické cigarety začaly pomalu zabíjet…

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže e-cigarety je problém chemický covid biologický.

   Smazat
 17. Nojo, kdyby nebyly ty konspirace, někteří by stratili smysl života.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víte jaký je rozdíl mezi " konspirační teorii" a relitou? Pár let

   Smazat
  2. 11:42 Raději se místo té brigády pro tělocvikáře bez praxe Kartouse doučuj ve škole pravopis. Píše se "ztratit", původní slovní základ je ve slově "tratit", tedy o něco přicházet.

   Smazat
 18. E-cigarety se kouřily 12 let před rokem 2019. To nikoho z těchto lidí do roku 2019 nenapadlo do e-cigarety nacpat třeba cannabis na který údajně umírali kuřáci v roce 2019? Nevěřím.Mimochodem, jakto, že problém s e-cigaretama vyšuměl? Už nikdo neumírá na e.cigarety?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U nás už nejsou.

   Smazat
  2. 11,47
   Ta pseudozdravá náhražka cigaret má daleko věštsí smrtnost,než klasické cigarety!

   Smazat
 19. Proč USA zavedly sankce proti ruským laboratořím které se podílejí na výzkumu vakcíny Sputnik V ? Pěkny hnus američtí soudruzi,ale už jsme si zvykli!

  OdpovědětSmazat
 20. Teda musím říct, že už dlouho jsem nečetl takhle srandovní konspirační blábol. Pobavil jsem se, fakt.

  OdpovědětSmazat
 21. Jak USA věděly s předstihem, že ve Wuchanu vypukne pandemie Covid 19? No proto, že znají staré české heslo, čím kdo zachází, tím také schází a chtěly nám Čechům dokázat, jak hluboce se mýlíme. A když se to heslo naplnilo a v USA onemocnělo a zemřelo absolutně nejvíce lidí na tuto infekci, také jednou nám Čechům uvěří. Jste na to hrdi aspoň stejně, jako na toho Vystrčccosi, co letěl na truc na Tchajwan, jen aby dokázal pravdivost téhož hesla. Nevíte proč obecně čím větší gauner a blbec v politice tím má menší tušení o své idiocii. Prosím byla posádka, která řídila letadlo, na tom se svým mozkem lépe? Rád bych si oddechl, moc by mne mrzelo, kdyby letadlo třeba spadlo do lidmi obydlené části Světa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestaňte už šířit tuhle vaši lež! O nákaze nevěděli s předstihem. Ale CIA o ní věděla už v době, kdy ji Čína ještě tutlala a zamlčovala.

   Smazat
 22. Dívám se na tento svět už víc jak dvaaosmdesát let, a tak mohu
  si dovolit konstatovat, že je to se vším tady čím dále horší.
  Obzvláště po dokonaném vítězství pravdy a lásky, v srdečném
  objetí kapitalismem.
  Beru všechno to zlo jako trest "boží", když toho boha
  správně pojmenuji.
  Ano, příroda, náš opravdový bůh, se na to vše nemůže dívat.
  Pokud vím, tak se na tom, že ta poslední pohroma není dílem
  laboratoří, shodli všichni hlavní nepřátelé.
  Pokud ne, tak by to byl důvod ke světové válce všemi prostředky. Jenže to by byl už konec.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.