Reklama

čtvrtek 13. srpna 2020

Jan Schneider: Přehnal to Vystrčil?

Miloš Vystrčil a Mike Pompeo
Jan Schneider a -rp-

13. 8. 2020 PrvníZprávy

Návštěva amerického ministra zahraničí Mike Pompea byla opravdu jen pro silné žaludky. Ta atmosféra hromadného klanění připomínala vítání Leonida Iljiče, až na ty francouzáky, ale kdoví, možná i na ty dojde, píše Jan Schneider v komentáři pro Prvnizpravy.cz.Pouze málokterý politik udržel alespoň občas a navenek přijatelnou pozici. Premiér Babiš se nenechal donutit k veřejnému slibu, že Dukovany dostaví americká firma, protože – na rozdíl od Američanů – zastává ideu svobodného obchodního rozhodování se zřetelem na prospěch vlastní země. Ministr zahraničí Petříček se nenechal vyprovokovat k hovoru o senátní návštěvě Tchajwanu, protože to je pod úroveň státní diplomacie komentovat nějaké ochotníky.

Ale zrovna ti senátní ochotníci se v oblasti sabotování zahraniční politiky státu velmi snaží, i když ústava ani kompetenční zákon jim žádnou roli při výkonu zahraniční politiky nedává. A státní orgány nesmějí dělat nic, co jim zákon nepřikazuje. Senát, coby proponovaný strážce zákonnosti, tedy koná veřejnou ústavní sebevraždu.

A předseda senátu Vystrčil se ještě k tomu všemu o několik koňských délek vzdálil peletonu Pompeových věrných a nejvěrnějších, když mu předal klíč od Senátu.

Že leckdo dostal v naší historii třeba „Symbolický klíč od bran hlavního města Prahy“, je známo, a nikdo se s tím výčtem moc nechlubí, protože v něm k těm minulým stále přibývají různé další položky, a poločas rozpadu jejich ožehavosti je velmi dlouhý. A tento čestný dar přitom jen symbolizuje důvěrný vztah k obdarovanému, že je v Praze vítán, že může kdykoliv přijít sám.

Nicméně učinit totéž se vstupem do horní komory parlamentu je skutečně bezduchá nápodoba, která je navíc absolutně nemístná. Je to vlastně takové freudovské podřeknutí – stejně to tady přes některé z nás ovládáte, tak tumáte i klíč, a choďte si sem rovnou, jako do samoobsluhy.

Mnoho senátorů zřetelně nekoná ve prospěch této země, jak je vidět například na Vystrčilově schizofrenní cestě na Tchajwan, protože popírá zahraniční politiku „jedné Číny“, deklarovanou za vlády jeho vlastní strany! Ale aby se k tomu někdo takto devótně přiznal, aby učinil takovýto politický „coming out“, aby druhý nejvyšší ústavní činitel předal symbolický klíč k horní komoře zákonodárného sboru cizímu státnímu příslušníkovi, to je neslýchané a nevídané!Velký problém bude mít ten, kdo bude Vystrčila chtít trumfnout v devótnosti. Snad už jenom zbývá jedna možnost, předat nějakému takovému potentátovi klíč od vlastní ložnice, nebo co.

Nebylo by správné ale zcela pominout to, s čím Pompeo vlastně přijel. Vzdal hold americkým vojákům, kteří na konci druhé světové války osvobodili část Československa, a varoval před zkreslováním dějin, aniž se zmínil o tom, kdo osvobodil tu „zbylou“ část Československa. Laskavě se pozeptal, jak to bude s tím naším dalším odběrem amerického zbrojního šrotu. Starostlivě poradil, že v oblasti kybernetické či energetické bezpečnosti je ošajstlich být závislý na Číně nebo na Rusku, a že bychom se měli s důvěrou zcela a plně svěřit do nezištné americké péče. Ovšem ať nás ani nenapadne zdanit obří americké firmy, které si tu vytvářejí zisky, protože to bychom se pak nestačili divit, dodal dobrácky.

Možná, že ten klíč od Senátu je podvědomě docela realistickým vystižením skutečného stavu věcí, končí komentář Jan Schneider.58 komentářů :

 1. Pepek vystrč, pardon vyskoč...meeemeee meee.

  OdpovědětSmazat
 2. Stydím se jako pes! Lide český, prohráls!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:29
   Jak se prosím stydí pes, já jsem ještě tak psa neviděl.
   A v čem ten lid " prohrál", nějak nechápu??!!
   Já se před r89 nestyděl jako pes, ale jako člověk, když se k nám nacpal Březněv a nahnaní lidé mu mávali a křičeli huráááá, že jste se nestyděl už tenkrát, za tu šaškárnu plnou francouzáku.

   Smazat
  2. 15,53
   Chápat mohou lidé obdařeni MOZKEM,havlopussynky NI OMYLEM!!!!.-D

   Smazat
 3. Nešel by Vytrčil někam zastrčit ? Třeba do Mongolska, nebo ještě jinam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl si Pompeo s tím klíčem vzít i ty senátory - pokud možno do některé z veselejších částí USA...

   Smazat
 4. Eisenkraftovi z ČT už hrabe!

  https://www.arfa.cz/to-nad-ne-kontroverzni-fanousek-konspiracnich-teorii-moderator-zelezny-ceska-televize-udal-straznika-kvuli-rousce-proti-koronaviru-urazka-obeti-bohuminskeho-pozaru

  OdpovědětSmazat
 5. Komentář protektorských a koloniálních blitek amerického hulváta ponechám znalejším. Nicméně, pohled na "zamyšlené" a dojaté tváře tupě zírajících a mručíc, "moudře" a souhlasně pokyvujících, senátorů při lhaní a výhrůžkách nezvaného návštěvníka, to byl opravdu pohled pro bohy. Tuhle partu pitomců, lokajů, vlezdozadků, válečných štváčů, zemských škůdců a slouhů cizích zájmů jsme nuceni ze svých daní královsky platit. Něco v tomto "demokratickém" státě není v pořádku, pokud není možné se s takovou svoločí odpovídajícím způsobem vypořádat. Možná by to chtělo nějakého Cromwella, který by je rozpustil a vymetl na hnůj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas..

   Smazat
  2. Jediným principem naší zahraniční politiky je nekritický a podřízenecký vlezdoprdelismus vůči transnacionálnímu kapitálu, Izraeli, USA a Německu a EU.
   Nemáme žádnou definici našich státních a národních zájmů a koncepci, která by je prosazovala...
   Ani jedna z těch posraných vlád je ani za těch 30 let nebyla schopna stanovit byť jen v náznacích, je to tragedie...a vina debilů s volebním právem!!!

   Smazat
 6. V USA mají velké problémy s drancováním obchodů a zapalováním aut, tak si možná Pompeo přijel pro radu, jak se poučit od států, kde tyto problémy nemají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „V kapitalismu jde vždy v 1. řadě o zisk...“ napsala Hanna Maria Minarch

   „Mně přijde, že USA chtějí poroučet co máme a co nemáme dělat. Ale my nejsme žádný vazal USA. Měli bychom být suverénní země. Cesta na Tchaj-wan je provokace našich aktivistů vůči Číně,“ vyslovil se Filip Hercík.

   „Tak Pompeo je klaunem, bývalý soudruh učitel Vystrčil podřadným šaškem,“ uvedl v diskuzi pod příspěvkem Eduard Kepka.

   Smazat
 7. Google v ČR při zisku 5 miliard platí 8 milionů na daních už několik let! Babiš jim sice chce zavést digitální daň, ale ta je směšných 5%. V Česku přitom činí 15% u fyzických osob a 19% u právnických osob.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/google-ma-v-cesku-miliardove-trzby-dan-z-nich-zaplatil-jen-par-milionu-53458

  OdpovědětSmazat
 8. Obávám se, že premiér Babiš, není až tak odolný vůči americkým svodům. Ale je mazaný a zbytečně nemluví o věcech, které mu nepřidávají voličské body. P.K.

  OdpovědětSmazat
 9. Babiš nemůže vyškrtnout Rosatom z dostavby Dukovan,to by bylo moc okaté,ale budou takové podmínky,že to vyhraje Westinghouse.Vsadím boty,že to dostane Westinghiuse.
  Tuším co se plánuje s Vystrčilem,kandidát na prezidenta,podporu od USA má jistou a to vyhrává volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdy naposled kašpárek s podporou USA vyhrál volby? Dyť zatím furt všichni dostávaj na prdel.

   Smazat
  2. Tenhle človíček by na Hrad neprošel, to si snad uvědomují i ti největší pitomci. Ostatně všichni normální lidé na vlastní oči vidí, že absolutně nestačí i na tu nynější svou funkci. Vždyť je to nebetyčná ostuda umístit do vysoké ústavní funkce tohohle nýmanda...

   Smazat
  3. 12:52 snad se ještě nezrušila přímá volba prezidenta ? Snad jsme ve hře ještě my (co jsme pro ně chátra) .

   Smazat
  4. Sdělení ohledně klíče může být také takové: Jsem a jsme Vám plně oddáni a národu tím sdělujeme, že jsme pod vaší ochranou a přímým řízením. A kdo,že to má v senátu převahu? Pouze tedy veřejná deklarace obecného názoru na strany demagogbloku.

   Smazat
  5. 17:49
   I to jeho jméno, vystrčil... on se v té tragikomické roli našel. Dyť ten moula umí akorát vystrkovat někde svoje ohanbí případně hlavu do příslušného otvoru - sotva přijela papalášská návštěva, Milošek hned hbitě přiskočil a zkoušel, co by na pana Pomeje/Pompeje vystrčil a vytasil se s klíčem. Naštěstí to nepopletl a nevystrčil na něj klíče od svého bytu, případně něco jiného. :-))

   Smazat
 10. Za prvé, Američané mají svých starostí víc než dost. Ty doby jsou pryč, kdy jsme se mohli z nějaké návštěvy amerického představitele p.srat, i když pár našich představitelů bude prát trenky a tanga. Pompeo mi tak trochu připadá jako strýček Pompo z pohádky, kdy co co zasadí tak vyrosre. Zatím vysazuje v Evropě nenávist a nevraživost mezi národy. Zasazuje do země staré vojenské produkty a prošlé jaderné zboží pro naši armádu a naše elektrárny a doufá s českými noshledy, že mu veroste něco super. Ve stávající situaci, mi návštěva Pompea připadá tak trochu zoufale, když už hledá spojence proti Rusku a Číně v naší zbědované republice. A to v době, když se to v amerických státech vaří. Podle mne se taková ta povýšenost amerického ministra zahraničí až tak moc nebere. Doba respektu nejen k němu ale celé USA je nanávratně pryč!

  OdpovědětSmazat
 11. Kde se proboha vzal ten Vystrčil? Neřeknu, kdyby se takový šašek vyloup před dvaceti lety, ale dnes? To je nějaký retro? Parkanová již dávno tlí v muzeu kuriozit.

  http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/8652-exministryne-obrany-parkanova-pro-bushe-s-kreslirem-vycitalem-bryskne-jako-kdysi-gustav-brom-bleskem-sepsal-pisen-pro-gagarina-stvorila-a-nazpivala-na-stejnou-melodii-kukacci-hit-dobry-den-prapore-hvezd-a-pruhu-vitej-radare

  OdpovědětSmazat
 12. Jejich velký vzor usa ignoruje mezinárodní právo tak tyhle slouhové slouhů můžou taky přispět svou troškou s....k.

  OdpovědětSmazat
 13. Jak už to u části lidí drobné postavy bývá, jsou upoceně snaživí a vůči autoritám až trapně submisivní. To se u pana Vystrčila zdá značně patrné.
  Divadélko s osvobozením Plzně jednotkami US army je zvlášť trapné tím, že ta již byla plně v rukou české samosprávy, když představitelé Říšskoněmecké moci do jejích rukou kapitulovali víc, jak den před příchodem US army. Naproti tomu US army ihned se svým příchodem zavedla okupační režim zcela stejný jako na území Velkoněmecké říše, českou samosprávu vyloučila a dokonce znemožnila pomoc Plzeňáků bojující Praze. To bez ohledu na skutečnost, že se nachází na území svého spojence, který je, de iure i de facto, ve stejné válce s hitlerovským Německem (jednotky armády SSSR tuto skutečnost plně respektovaly)!
  Při tom jsou skládány poklony generálu Pattonovi, který je znám jako obdivovatel "germánského" ducha, bezohledností i tím, že i pro tyto vlastnosti v další kariéře ve své vlasti nijak neobstál.

  OdpovědětSmazat
 14. Čím větší podstavec na kterém stojí trpaslík, tím více je vidět jaký je to trpaslík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:48
   RICHTIG, proto má Wenzlflaška ve Fuckongtownu tak velkej sokl... 🤣🤣🤣🤣

   Smazat
 15. Včera bylo vidět, jak umí soudruh Vyskoč ohýbat svůj hřbet! I ta fraška s tím klíčem byla trapná, styděl jsem se za něj! Co také chtít o člověka, kterého zvolilo cca 5,5 lidí!

  OdpovědětSmazat
 16. V c.k. Putimi "pepku vyskoč" a v Praze šašek "Vyskočil"

  OdpovědětSmazat
 17. Že je Senát ke dvěma věcem, snad musel dávno pochopit i ten nejzatvrzelejší zastánce. Důkazem toho je ten zamindrákovaný rozčepýřený pidikašpárek v čele tohoto bordelu. Jezevčík na vodítku má větší úctu a hrdost, než hovňousek vystrčil.

  OdpovědětSmazat
 18. Bál se i jen pomyslet na tichošlápka. Doba totiž byla zralá na výrazný poČIN a žádala svého
  klokoPTÁKA. Naslinil prst a VYSTRČIL svůj tělesný obzor. Kam jen růžové brýle dohlédly, všude
  samý svobodný Mordor.

  orinoko

  OdpovědětSmazat
 19. Ten klíč od senátu je samozřejmě symbolický, fakt si tím NSA v noci neodemkne a nebude tam instalovat štěnice. Ale jinak je to hezký symbolický dárek, před více než sto lety vznikla ČSR mimo jiné na základě Washingtonské deklarace, přátelství TGM a WW a americká ústava se stala základem pro tu naši. USA jsou historickým přítelem, byť komouši 40 vyplachovali mozky. No a teď se v diskuzi vypláchlí stydí, je legrace to skučení číst.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za klíč od senilátu (zamknout a hodit do kanálu)dostali od strýčka Pompa svatováclavské orlice a lubrikační gel.

   Smazat
  2. 14:45 No, vám ten "mozek" vyplachují teprve 30 let a lze konstatovat, že rovněž dosáhli slušných výsledků. Takže si vyměňte trencle a dál sněte o přátelství s USA.

   Smazat
  3. Milý dětino 14:45, v politice není komu být za co vděčný. Vítězným mocnostem První světové války vyhovovalo rozbití Rakousko-Uherska i oslabení Německa, když si Německo podřídili a Rakousko-Uherskou oblast rozdělili na vlastní "zájmové sféry" kryté víc nebo méně podřízenými "nástupnickými" či "obnovenými" státy. To všechno při snaze USA zaseknout v Evropě co nejvíc svůj drápek.
   Ke cti tehdejších čs. politiků slouží, že dokázali využít dobových možností ke vzniku národního státu v nejširších, tehdy možných hranicích (snad s výjimkou Kladska), což usnadnila i existence organizovaných vojenských (i jiných event. ozbrojených skupin) jednotek, které jak v zahraničí, tak na domácí půdě respektovaly jejich autoritu. To bylo pro vznik čs. státu a jeho postavení podstatné.
   Nevyhovovat to Británii, Fracii a Itálii, která o svůj vliv v našem regionu s Francií soutěžila, žádný čs. stát by nevzniknul (s tím, že i těm USA vyhovovalo, zapsat se tu i onde jako hodný strýček). Německo ztratilo svoje jihoafrické kolonie, ruský stát Finsko, Litvu, Lotyšsko, Estonsko, podstatnou část Bílé Rusi, Podkarpatskou Rus a významnou část Ukrajiny i svůj vliv v prostoru Číny.
   To je tak všechno krom toho, že v nové hře o kolonie, o kolonizaci nejméně části Ruského státu, bylo nejdříve obětováno Československo, poté i Polsko, ale to už si dosaďte sám, pokud vám rozum a přehled o Druhé světové válce stačí. Jakápak tedy vděčnost a s tím související divadélka ve velmocenských hrách. Od pádu SSSR se hra o nové rozdělení světa rozbíhá a čím dál zřetelněji běží zas. Co pochopíme a jak se podle toho zařídíme, nemá s vděčností jiným, nic společného. To nám říká historie, vy naivo!

   Smazat
  4. Jsme velmi rádi, že jsi nám to vysvětlil 14:45 politruku/anální alpinisto.

   Smazat
 20. Je to reprezentant modrých slouhů. Vymyká se tam kupodivu jen předseda. Ten je kupodivu fialový.
  Ale nepřeceňoval bych to. Právě takováto hovada organizovala vítání emerických debilů s nepojízdným army šrotem. Po světové předváděčce v Ťokově kaňonu i český zelený mozek zjistil, že bude nasazen v Bělorusku.

  orinoko

  OdpovědětSmazat
 21. Nabízí se citovat název jedné filmové komedie o blbci.

  OdpovědětSmazat
 22. Hora sádla M.Pompeo mluví o své pracovní náplni během šéfování v CIA.
  "Lhali jsme, podváděli jsme, kradli jsme." US idioti v puliku tleskaji.
  Zapoměl říct: Mučili jsme, vraždili jsme...
  https://www.youtube.com/watch?v=qfrhATD4nM0

  OdpovědětSmazat
 23. Zákon příčina a následku prostě funguje. Jako každý zákon. A to i tehdy, kdy si myslíme, že ne. Třeba u voleb. 6e se nic nestane, když to tam hodíme Pirátům, nebo ODS či TOP0000,9. Ale ono se stane a stalo. Takže Máme Piráty na radnici, i ODS a TOP 00nic. A nemáme pomník Koněva, ale máme pomník vlasovcům. Nemáme ruské turisty a díky výletu pana vystrčila na nás vystrčí fakáč i čínští turisté. A Praha přišla o 94% turistů. Z nichž nejutrácivější byli právě ti z Ruska a Číny. Takže i když se někteří turisté vrátí, ti nejbohatší nikoliv. Ale to té drzé pakáži nebrání tomu, aby neřvala a nepožadovala dodatečné dotace od ostatních regionů. Oni prý jsou ti hlavní. nedal bych jim nic. Ale začal přemýšlet o decentralizaci. proč musí vše být ausgrechnet v Praze? Ministerstvo průmyslu může být zrovna tak dobře v Plzni nebo Ostravě, ministerstvo zemědělství v Českých Budějovicích apod. Na schůze se mohou scházet v Praze nebo na některém zámku. Máme jich dost. Jinde hojně využívají telekonference a šetří čas i peníze. Možností je. jen jich využít. Ale na druhou stranu - je to paráda, chodit po Praze, když je Karlově mostě dvacet lidí a hospody poloprázdné! A pražští pepíci se u voleb postarají o to, že nám to vydrží!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Síla propagandy. Hlupáci z Prahy volí kretény, kteří jim zaručují odliv finančního kapitálu jejich města a ještě jsou na to maloměšťácky hrdí :)

   Smazat
 24. Česká nejsvětější trojice debility by se měla tumlovat.
  Babiš, Petříček, Metnar... Do zbraně , do Běloruska, na ně. Na Rusáky.
  Metnar bude pochopitelně nalétávat v Jas Grippen, Babiš bude útočit po zemi v Panduru a Petříček bude operaci t/řídit v linii návodčího.
  Česká debil army do Běloruska. Ať nám ukáže vítězství emerických zbraní.

  orinoko

  OdpovědětSmazat
 25. Takovouhle ostudu a vlezdoprdelismus nezažili Češi, Moravané, Slezané ani po bitvě na Bílé hoře, když bývalí protestanti přecházeli ke katolické víře žebrajíce u Maxmiliána II. o majetky.... 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
  Fuck off USA FOREVER!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Pan Vystrčil dal jasně najevo, jak to strany současné Národní fronty myslí s tou naší suverenitou. Ještě, že si odpustil poklek a tričko s nápisem BML.

  OdpovědětSmazat
 27. Projev Pompea mě zklamal. Nebyl ničím jiným jenom pomluvou Číny a ovlivňování našich politiků ve prospěch USA. Kde je ten volný obchod, kde lepší prodává? Jenom nátlak a "bu,bu,bu." Všichni, co něco umí, prodají a nejsou z USA, ohrožují USA. Člověk neví jestli se má smát nebo brečet. A ty kecy jak jsme pod komunisty žili, byl vrchol. Kecy o svobodě a při tom US Army, lidem kdekoliv na světě svobodu bere. Bylo mi trapně za naše zbytečné senátory a obzvlášť za Vystrčila s tím klíčem. Malý Napoleon v předklonu a ohnutá nula. Měl mu dát když chtěl, klíč od svého vigvamu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Strýček Pompo" se nedozvěděl, že většina Čechů má vzdělání z dob socialismu, které rozvíjelo technické a logické myšlení... Takže kecy pro Američany (bohužel i bílé, díky ubohosti jejich školství) nepadají u většiny Čechů na úrodnou půdu, protože Češi vědí (narozdíl od většiny Amíků) nejenom KDE leží Rusko a Čína, ale leccos z jejich historie a tradic.
   Pane 17.07, co zlého vám Napoleon provedl, že ho urážíte srovnáním s tím Vystrčilem? KDYŽ PŘIJEL DO PRAHY HEYDRICH tak protektorátní činovníci tak okatě nedávali své kapitulantství a vlezdorektismus na obdiv veřejnosti... Klíče mu měli předávat radní z Maizlovky...

   Smazat
  2. 8:44 Já ho neurážím, jenom jsem použil frázi, co je obehraná, že i vzrůstem malým dokáže "činem" tak nějak "vyrůst".

   Smazat
 28. Vystrčil je ubohá loutka a podržtaška k pohledání. Děti mají velké štěstí, že už neučí, ale kysne už jenom v senátu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Von byl učitel ? Tak to je lepší, že ho osud uklidil do Senátu.

   Smazat
 29. Vysoké funkce ve státní správě:

  ...
  Vrchní česká hygienička...
  Vrchní český lokaj a onuce - Miloš Vystrčil, předseda senátu
  ...

  :-)

  OdpovědětSmazat
 30. U vstupních dveřích do budovy senátu je třeba urychleně vyměnit zámek, Vystrčila ouředně prohlásit za blba a zbavit všech funkcí.

  OdpovědětSmazat
 31. Naprosto dokonalý článek!!!! Vystrčil se navždy odrovnal a podepsal si ortel. Něco tak neuvěřitelně úlisného, to je fakt rarita. Předpokládám, že kdyby božský Mike řekl, že mu má šašo olízat boty, tak to udělá a ještě poděkuje. Fakt neuvěřitelné, jak bezpáteřní a slizcí dokážou lidi být.

  OdpovědětSmazat
 32. Bratia Cesi , vy si len gratulujte k Babisovi a nezavidte mu
  zisk a profit ! Kolko odviedli pre CR tie prave geny Kalousek a Vondra ? Leda tak botu za 360 melonov v Promopro !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mame u nas stejny bordel jako u vas s Caputici od Serese a Zmatkovicem. Zabili Kuciaka, aby vas vyhnali do ulic a odstrelili Fica. Potrebovali vladu, co koupi nepotrebne US stihacky, zridi US zakladnu a bude provokovat Rusko. Zdarilo se, prodavac mineralky Pellegrini byl nahrazen vetsim pindosem, co ma jeste delsi jazyk. Vrazdu hodili na mafiana, ktery nemel motiv a neni tak blby, aby si sel sednout na 20 let! To Slovaci nevedi, ze je to hra tajnych sluzeb USA a Slovenska! Chudak Krocner, nema sanci... Vsak on vam to uz nechal vyridit, jak to bylo.
   Je to tragedie co se deje u nas i u vas.

   Smazat
  2. Mame u nas stejny bordel jako u vas s Caputici od Serese a Zmatkovicem. Zabili Kuciaka, aby vas vyhnali do ulic a odstrelili Fica. Potrebovali vladu, co koupi nepotrebne US stihacky, zridi US zakladnu a bude provokovat Rusko. Zdarilo se, prodavac mineralky Pellegrini byl nahrazen vetsim pindosem, co ma jeste delsi jazyk. Vrazdu hodili na mafiana, ktery nemel motiv a neni tak blby, aby si sel sednout na 20 let! To Slovaci nevedi, ze je to hra tajnych sluzeb USA a Slovenska! Chudak Krocner, nema sanci... Vsak on vam to uz nechal vyridit, jak to bylo.
   Je to tragedie co se deje u nas i u vas.

   Smazat
  3. Babisovi zavidi jen ti z opozice co ho chteji odstranit, protoze jim zavrel penezovody. Nastesti ma vydrz ale ta stvanice na neho ho uz unavuje. A to nikdo neoceni. Nemel by lhat, ale rikat lidem pravdu. Pak ho budou mit lide jeste radsi. Pro Cesko je to lepsi reseni jak jakykoliv kreten a neumetel, zvanil z opozice (mimo SPD), ktery si potrebuje nahrabat.

   Smazat
  4. Provokace Ciny a Ruska nas budou stat na kseftech ztratu asi 100 miliard Kc, rikaji ekonomove (pochopitelne ne ti z radia a CT). Vystrcil jede s 90 lidmi (taky manzelka Kubery! Byla asi v senate)na Taiwan, ktery nema pro nas jako obchodni partner v porovnani s Cinou zadny vyznam. Tak az lide nebudou mit u nas praci, jdete za kretenem Vystrcilem, at vas zamestna.
   Co se tyka Huaweie jsou od te firmy vsechny komunikacni site a vybaveni. Kvuli cene a technologicke spicce jejich vyrobku.
   Proto nam vnucuji americke drazsi CISCO vyrobky co zaostavaji. USA predvadeji tu nejspinavejsi obchodni valku historie. Proto: Prestante kupovat americke vyrobky a nahradte je jinymi. Politici to za vas neudelaji, ti jim neprestanou lizat.
   Zacneme kazdy u sebe. Kdyby to udelaly vsechny zeme, USA se podelaji jeste rychleji.

   Smazat
 33. Ja si vetsiho kretena a ritolezce jak Vystrcila u nas nedovedu predstavit.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.