Reklama

sobota 22. srpna 2020

Foldyna ve Sněmovně: Podjebáváme cizí státy

Jaroslav Foldyna
22. 8. 2020  Parlament ČR

Jaroslav Foldyna - poslanec - hovoří o podjebávání jiných států z našich daní skrzevá "neziskovky".


47 komentářů :

 1. Pane poslanče Foldyno, pozapomněl jste na humanitární bombardování Jugoslávie, aby tam nastolili režim obchodníka s lidskými orgány a aby si tam postavili druhou největší základnu v Evropě, tisíce kilomentrů od toho svého rozvařeného státu.

  OdpovědětVymazat
 2. Evropské hodnoty: Pacientům s covidem pomáhá lék na poruchu erekce (převzato z hovínek, zablokováno v Bělorusku, kde problémy s erekcí ani s koronavirem nemají).

  OdpovědětVymazat
 3. Ano, tak má mluvit poslanec. Pan předseda vlády Babiš se v posledních dnech projevuje jak vylekaný chlapec, co dostal nařezáno. To ho tak vylekal Pompeo, nebo vlastní odvaha, že z tendru o jaderný blok nechce vyloučit konkurenci z východu? Že, snad aby se vlísal všelijakým těm hloupým sobcům, potom kdy prosadil změkčení předpokládané povinnosti nosit roušky, argumentuje slovy "lidé jsou už z nošení roušek otrávení". Řídí vládu a stát tak, aby prosperoval nebo podle toho, jak je kdo a z čeho otrávený? Roušky jsou prokazatelně účinné proti šíření Covid 19, takže co má co rozhodovat to, že nějací lidé jsou z nich "otrávení"? A jak se zastal demokracie pro Bělorusko! Víc, jak onehdá pan Zaorálek demokracie pro Ukrajinu. A jak to dopadlo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3,18
   Blíží se volby. Babišovo nejistota, podle mne pramení z obav, že by je mohl prohrát. Když do politiky vstupoval, neměl co ztratit. Mohl jenom získat. Dnes má. A udivuje mne, že tohle nepochopil. Do sedla ho dostala přímočarost, kdy něco sliboval a většinu se snažil splnit. Dnes je pod velkým tlakem z Bruselu a Waschingtonu a ty tlaky jdou opačným směrem, než jdou zájmy jeho voličů. Servilitou k protektorům bude postupně oslabovat.

   Vymazat
  2. Ale chce vyloučit konkurenci z východu. Jen určitá část jeho voličů chce slyšet něco jiného. Babiš obratně balancuje tak, aby jeho voliči uvěřili, že je snad nějakým Faragem.

   Vymazat
  3. Jasně anonym a ještě ani neví o čem píše.Blbost je věčná A ťech zamindrákovanejch blbu je pořád dost.

   Vymazat
 4. Foldyna nemusí být mým oblíbencem stejně, jako není mým oblíbencem Babiš. Ale před holými fakty by jsme neměli strkat hlavu do písku. Holým faktem je, že Babiše volilo nejvíce voličů. Proto vyhrál volby a bude je vyhrávat tak dlouho, dokud bude u nás jalová opozice a hloupí voliči. Podobné je to i v Bělorusku. Lukašenko není asi nejdokonalejším z dokonalých. Ale kdo je? A jestli to většině Bělorusů vyhovuje, tak proč ne? Stejně jako Iráčanům vyhovoval Husajn a Libyjcům Gaddáfí.
  Říká se, že čistému vše čisté. Jsme pidi národ předhánějící se v servilitě ke svým pánům. Tu lezeme do řiti Habsburkům, jindy Paříži a Londýnu, pokračujeme s řiťolezectvím Moskvě a v současnosti Waschingtonu. Mnohokrát jsem četl, že po nás naši protektoři ani tak přehnanou servilitu nepožadovali. Skutečně, je mi z nás na blití. Kdyby jsme z toho měli alespoň za korunu užitek, pochopil bych to. Neomluvil, ale pochopil. Ale v drtivé většině na tom ještě ekonomicky tratíme. O morálních ztrátách, kdy se světu prezentujeme jako nejkřivější z křivých, raději nepíšu. Skutečně, je mi z nás na blití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lži, zlodějina, korupce, pokrytectví a zrada vlastního obyvatelstva v zájmu světové židovské finanční mafie jsou nosné pilíře EU a proto vede takovou politiku a proto jsou její členské státy stejně prohnilé včetně toho našeho, čehož je důkazem i ta debata o Bělorusku.
   Co čekat od našich ústavních činitelů, až na výjimky, jako je ten Foldyna, "posranců a sernátorů", kterým to vše vyhovuje a tloustnou na tom všem svinstvu a udělají cokoli, jen aby ten stav udrželi.
   Babiš a to jeho ANO je toho všeho svinstva a pokrytectví příkladem.

   Vymazat
  2. 12:07 Ukažte mi, kdo v kolonii může dělat svobodně politiku jenom pro svou zemi. Nikdo. I kdyby se na hlavu postavil, nedovolí to naši poručníci. Ať tam bude kdokoliv, dostane se dříve nebo později do slepé uličky. Jako kolonie jsme v ři..., bez možnosti si svobodně vládnout.

   Vymazat
  3. Souhlasím, taky je mi z vás na blití. Kam vítr, tam plášť. Já byl vždycky věrný Americe a tak to taky zůstane.

   Vymazat
  4. 1:22 A které ? A opravdu, na věčné časy a nikdy jinak ? Co když tam udělají revoluci, stále budete věrný ? Chudáků, musíte mít silný žaludek.

   Vymazat
 5. Pan Foldyna mluví i za mě to je také můj názor a jsem rád že se přidal k nám do SPD.

  OdpovědětVymazat
 6. 7:06
  MÁTE PRAVDU...bohužel !...TAKY SE STYDÍM !

  OdpovědětVymazat
 7. Konečně po dlouhé době slyším chlapa, jaká by byla pohoda, kdyby takových bylo víc. Zatím jde většinou o přícmrdy bojující za svá křesla, respektivě za své strany. Ty se mezi sebou směšně okopávaji v boji o hegemonii moci. Moc je totiž zdrojem zisku. Občas se sem tam něco nedopatřením provalí, podívejte se na Brno. Určitě takových doupátek je víc je jen otázkou jak dobré mají krytí (Langer,Březina..). Vrcholem pokrytectví jsou volební programy, kterým věří jen naivní voliči a samy strany ne. Nejsem si jist, ale za touto viditelnou mocností je ještě silnější a neviditelná, kam určitě patří "neziskovky", EUboys, masmedia možná i Sörösboys, což je samostatný stát ve státě. Co všechno patří do tohoto metasystému moci nevím, ale určitě si musí udržovat jeho náklonnost všechny politické strany. Padnou-li v nemilost jsou jejich dny sečteny. Někde na konci řetězce moci je občan. Jeho optický vliv, obvykle ovlivněn masmédií, má šanci se uplatnit při volbách výběrem ze stran (jedné za 18 a druhé za 20-2). Určitě dodnes naše politiky straší přímá volba prezidenta a že se obecného referenda nedočkáme je jasná zpráva. Neboť na to nejsme dostatečně vyspělí.
  Zdravím všechny a držím palce Foldynovi jsem obyčejný občan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechci fandit pirátům, či mladým socanům aj. mladým politikům. Má to jednu pozitivu v tom, že si ti šmejdi chtějí také nahrabat, ale již není z čeho. Tak to pozitivum vidím v tom, že tvrdě půjdou po krku těm politikům vysloužilým. Je fakt, že mohou být ještě horší.

   Vymazat
 8. ANO zradilo nás běžné občany svými postoji v Bruselu. Trikolora také balancuje v názorech na EU POLITIKU. Takže jedinou volitelnou stranou, která je čitelná a volitelná je SPD Tomia Okamury . Kdo víte o dalším subjektu dejte vědět !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KSČ, to myslíte vážně! Proč panačku ji Babišovi a západu!

   Vymazat
  2. KSČM jsou taky političtí živnostníci, jen s malými výrobnami.

   Vymazat
 9. Foldyna, jeden z odporných prokremelských zrádcu našeho národa. Jeho podpora fašistu z " noč. vlku" je jasným porušením zákona a měl by být za to souzen.
  Snad mu tohle jeho počínání proti republice jednou někdo pořádně spočítá!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uklidni se mladý synku a zapátrej co je fašismus.

   Vymazat
  2. Foldyna mě mluví z duše, chlap který má koule, díky !

   Vymazat
  3. 17:43 Dejte si mokrý hadr na hlavu. Melete z cesty.

   Vymazat
  4. 19:26 Na to neexistuje jednoznačná odpověď - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Vymazat
  5. 17:43 Kolik, vám platí od řádky ?

   Vymazat
  6. 17:43 Nemluv za celý národ, odečti si mne !

   Vymazat
  7. 17:43 To vaše MY, musíte počítat beze mne.

   Vymazat
  8. 6:59 nečetl jsem to, ale pojem fašismus či fašistické uspořádání společnosti je v podstatě dohoda mezi vládou a korporáty o sociálním smíru. Nevýhodou bývají většinově represe, autoritativní vládnutí resp. diktatura a vázanost na konkrétní skupinu nebo osobu, která dohodu garantuje. Nejdéle se udržel Francův režim. Poprvé byl pojmenován v Itálii, z toho ten pojem "fasces", "fašismus". Fašismus obvykle nebyl expanzivní s výjimkou Německa, kde dominovala nacistická idea podporovaná různými bludnými teoriemi.

   Vymazat
 10. Kdo chce s vlky být, musí s vlky výt. Je naivní si myslet, že to děláme proto, aby se Bělorusům žilo líp. Stačí se podívat jak dopadla ta zdejší taškařice. Údajně si můžeme povídat a psát co chceme, jediným problémem je, že nejvděčnějším posluchačem a čtenářem je opět vnitro.

  OdpovědětVymazat
 11. Foldyna je opravdový chlap. Ne jak ti ostatní sněmovní přizdisráči.

  OdpovědětVymazat
 12. Foldyna to pojmenoval správně a zejména jasně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až naši zavedení páni politikové zjistí, že lid začíná oblibovat Foldynu, tak určitě na něj něco ošklivého najdou a média to rozmáznou.

   Vymazat
 13. Bělorusko dovršilo katastrofu veřejnoprávnosti v podání České televize. Den co den ve zpravodajství a publicistice neobjektivita. Ti Šámalovi a Mrzenovi dobráci snad věří tomu co denně pouštějí na obrazovky. Příklad z ranního studia na ČT 24 v neděli 23. 8. Mladá redaktorka drmolí informace z 22. 8. z Běloruska: demonstrace proti Lukašenkovi v Minsku i jinde, výzvy mdlé krásky Cichanovské ze zátiší luxusního hotelu v Litvě. Střih. Lukašenko v uniformě při návštěvě armádního cvičení, Lukašenko vyhrožuje demonstrantům, Lukašenko vyhrožuje stávkujícím, Lukašenko.... ani slovo, ani zmínka o tom, že Lukašenko vystoupil na velkém shromáždění svých příznivců v Grodnu (snadno se lze dočíst na serveru tut.by který rozhodně není provládní). Inu, objektivita v podání České televize. A to nás ještě od pondělí čeká návrat Wolnerovy reportérské úderky, která si užila dva měsíce prázdnin. A taky Nora...vítejte v realitě, přátelé!

  OdpovědětVymazat
 14. 19:32 O objektivitě našich tv stanic se nedá vůbec mluvit. Dnes v Partii na Primě se předvedla taky "nestranná" moderátorka Terezie Tománková. Nenechala domluvit ministra Havlíčka, skákala mu do řeči a doslova mu znemožnila svým blábolením reagovat. Nedal se a statečně to ustál. Velká vstřícnost vůči Skopečkovi z ODS, žádné přerušování jeho mluvy a souznění s ním se nedalo přehlédnout. Komu stranila bylo hned jasné a ubohost Tománkové ukázala, že v tv nemá co dělat, a dívat se na Primu je ztráta času.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Před několika roky bylo přitom zpravodajství Primi jednoznačně nejobjektivnější. Úplně hrůzně pokleslo nyní po vstupu CNN.

   Vymazat
  2. Přitom ještě před pár lety bylo zpravodajství Primy nejobjektivnější ze všech. Úplně největší pokles objektivity jsem zaznamenal nyní po vstupu CNN.

   Vymazat
  3. Přesně tak. Terezie Tománková dříve Kašparovská byla před nástupem CNN na český mainstream až třeskutě objektivní. Zřejmě ji nadřízení vyměnili notičky. Škoda pro ni.

   Vymazat
  4. No můj soused například tvrdí, že konečně se dá na Primu koukat. Hlavně se zlepšilo zpravodajství, které předtím stálo za hovno. Já posoudit nemůžu, bednu nevlastním, ani TV kartu, a na jejich internetové kanály nechodím.

   Vymazat
  5. Pozdravuj souseda a vyřiď mu, že je osel, když dobře hodnotí padlou televizi, naočkovanou americkou propagandou!

   Vymazat
 15. Je mi ze všeho na blití, všichni vědí že volby v Bělorusku byly zfalšované,kde jsou důkazy,jak jde 80% a 10% zfalšovat? Všichni vědí že Nevalný byl otráven,bez důkazů ty určitě naleznou Němečtí lékaři.Co je to za svinstvo? EU

  OdpovědětVymazat
 16. Proč ČT již několik dní neinformuje o stavu kovid v USA, odpověď protože jsou nejhorší na světě. Co se týče Běloruska, 200000 tisíc demonstrantů neni 9 milionů

  OdpovědětVymazat
 17. Stejně nejlepší skokanky má "Veřejnoprávní". Hodily by se i do trojboje. Pohodou pro ucho posluchače a oči diváka byl nedávný rozhovor s Danielem
  Kroupu, podařil se bez jediného přerušení. Když se chce, tak to jde, byl to souhlas v přímém přenosu. Jenom nic nového jsem se nedověděl a daný pán, ve vší úctě, je pro mne už jen překonaná minulost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo fakt, jedna židle uprostřed, na ni obžalovaný, dobře ho navítit a okolo nejméně tři televizní redaktorky a máme hotový diskuzní pořad.

   Vymazat
  2. 12:17
   Ostudu by skokankám i štěknám z ČT neudělal ani dnešní pan redaktor na rádiu R+, který vyšetřoval ředitelku nějakého sdružení obchodníků a dopravců, za to, že se aktivně neúčastní výletu pana broučka na Taiwan. Je mi líto, ale za větu " uveďte přímo jména firem, které se nechtějí účastnit" , by se nemusel stydět ani Urválek. Vypadá to že letadlo pana Vystrčila bude asi poloprázdné.

   Vymazat
 18. Vono kdyby se chtělo, tak pár chlapů by se našlo...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.