Reklama

neděle 16. srpna 2020

Ještě že máte, pane Šafře, po agentovi v zásobníku vraha


Lubomír Man
16. 8. 2020

Ježímárija, jsme přece malý národ, tak malý, že většina Američanů o nás ani neví. No a protože jsme malí, ta
k máme i malé mozky, to je logické. Takže co můžeme, když k nám přijede zahraniční ministr skoro největší země světa? Poslechnout si ho, kývnout a udělat to, co nám řekne. Což se též víceméně stalo, až na to, že jsme tomu ministrovi zatím ještě přímo na dušu neslíbili, že soutěž nesoutěž bude Dukovany dostavovat americký Westinghouse. 
To byla chyba, ale jinak to šlo. Skoro všichni naši představitelé, kteří s ministrem jednali nebo třeba jen v jeho blízkosti stáli, se správně přihrbovali a přešlapovali, aby ukázali jak jsou ve srovnání s ním malí a nepatrní a o kolik mají menší mozky než on, ale jednu připomínku bych i tak měl. A to tu, že předseda senátu Vystrčil se hrbil a přešlapoval jaksi až moc. Jako by se každou chvilku chystal vrhnout se ministrovi k nohám s tím, že mu vyleští boty. To nepůsobilo dobře a musíme vědět, že se na nás nedívají jen naši příznivci, ale i naši nepřátelé, kteří chování přes míru, i když je dobré, okamžitě registrují a můžou se nám za ně, když jim k tomu dáme příležitost, třeba i vysmát.

Tolik tedy jen tak povšechně a teď tedy k tomu, proč vůbec tenhle článek píšu. Chci jím totiž plně podpořit nejčerstvější názor šéfredaktora webu Forum 24 pana Pavla Šafra (Forum 24 14.8), o tom, jak celkem uspokojivý průběh ministrovy návštěvy a dobrý dojem z ní nejen narušil, ale skoro až zlikvidoval prezident Zeman. Jakoby nevěděl, či jako by si zakázal vědět, že z pohledu amerického amerického ministra nejsme nic víc než prachobyčejný Vidlákov, se stavěl, jako bychom i my měli též jakýsi stát a tím pádem jakoby též on byl jakýmsi politikem či státníkem. Takže se snad jako jediný před americkým ministrem nehrbil ani nepřešlapoval, což by pořád nebylo tak strašné a ministr by to snad po pár frťanech byl ochoten i spolknout, kdyby ovšem nedošlo k vůbec nejhoršímu, co se při ministrově návštěvě mohlo stát. Protože on totiž náš prezident – a teď se raději něčeho chyťte, aby to s vámi neseklo - si dovolil položit americkému ministrovi otázku, jestli by nestálo za úvahu skončit s nepřátelstvím mezi USA, Ruskem a Čínou a namísto toho utvořit koalici těchto tří velmocí, které by spolu bojovaly proti světovému terorizmu.

Ježíšmárija, chápete tu do nebe volající opovážlivost? Tak on má americký ministr kolem sebe stovky a možná i tisíce rádců, kteří si ve dne v noci lámou hlavy nad tím, co by měl ministr v zahraniční politice dělat, a teď se mu do toho opováží radit jakýsi chlap z obyčejné americké gubernie? No netrefil by vás z toho šlak? Však taky právě pan Šafr z Fora 24 se toho správně chytil a napsal: „Je to jako by český prezident poradil někomu, komu do domu právě leze zloděj, aby se s tím zlodějem sbratřil a vyrazil s ním v dojemné svornosti lovit potkany“.

Tím zdvojeným zlodějem, který leze do cizího domu, mínil pan Šafr samozřejmě Rusko a Čínu, a třebaže jde o obraz – a to si přiznejme - dost sporný už toho důvodu, že na vloupávání do cizích domů jsou specialisty spíš Američani než Rusi a Číňani, i tak za něj panu Šafrovi co mám sílu tleskám.

A víte proč? Protože ten obraz probouzí fantazii. A na lidí, kteří moc nepřemýšlejí nebo nemají informace, může dobře zabrat. A o to nám přece jde. Aby takové věci zabíraly. A on naštěstí pan Šafr je takový machr, že když už ten obraz ruského a čínského zloděje, vlamujícího se do americké chalupy do českých hlav jednou dostane, vezme ho a utíká s ním ještě o kus dál. Zkrátka napíše, že „prezident se chová jako agent čínské komunistické strany a nejspíš jejím agentem také je“.A když už je v tom správném rozmachu ještě přidá „Před americkým ministrem se tedy Miloš Zeman choval přesně tak, jak se to o něm již léta ví. Ale my bychom se neměli s tou ostudou smířit. Zemanova proradnost a jeho nízká inteligence je i naší ostudou“.

Co říkáte? Ten mu to dal, co? Třeba s tou prezidentovou proradností, co? Nebo s jeho nízkou inteligencí? Dovedete si představit jaký mozek musíte mít, abyste takové poslední dvě věty, co v tom Safrově referátu jsou, vymysleli? A ještě tak šikovně ta slova poskládali?

Kdepak, není nad pana Šafra, ten to umí vzít za správný konec. Věřte tomu.

Šafr na Hrad! 


52 komentářů :

 1. Pravdoláskaři začali před příjezdem srýčka Pompo intenzivně lubrikovat, pan prezident zůstal frajer.

  OdpovědětSmazat
 2. Máte pravdu pane Šafre, kdyby se přece jen těch pár voličů při prezidentských volbách rozhodlo jinak, tak by prezident Drahoš dnes radil americkému ministrovi, jak lze nejrychleji stáhnout králíka. Pan prof. Drahoš to přeci perfektně předvedl. Nebo ne ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No je dobrej a umí cizí řeči! Šukam šukam kaj mom mantel!!!

   Smazat
  2. Taky je odbornik na 7 Tibetanu. Jeho piruety jsou prislovecne tomuto namyslenemu ouradovi, ktery v zivote nic nevytvoril, jenom zil z nasich dani.

   Smazat
  3. Taky odbornik na vykolejeni vlaku Balda na hrad! To neni for, to jinde vyzaduje nejake hovado nebo provokater.

   Smazat
  4. A kdo to vlastně je ten moralista Šafr ? Snad to není ten chlapec, kterého když ožralého policajti tahali z auta, tak se jim ještě ke všemu zechcal jako líče ? Tak snad až takové hovado si nedovolí někoho mistrovat ? A opravdu si to smradlavé nic říká novinář ? Do jakého že to přispívá plátku ? Forum 24 ? No to je asi počteníčko.

   Smazat
 3. Arogantní lampasák zůstane arogantním lampasákem i kdyby tragače padaly. Tento "major Borovička" však nenaložil se svým životem tak, jako jeho románový kolega a proto nás teď mohl přijet "obšťastnit" svýmy moudry. :-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřijel ten Pompeo, aby tu opět zařídil nošení roušek? Na podzim jsou v USA prezidentské volby, pomalu každej druhej tam má covid a v Evropě si budou lidé hovět bez roušek. Tak to ne!

   Smazat
 4. "Zemanova proradnost a jeho nízká inteligence ..." - proradnému hlupci každý proradným a hloupým.

  OdpovědětSmazat
 5. K tomu hrbení.
  Jednou jsem naprosto nevěřícně pozoroval svým zrakem, jak "můj" vedoucí tak podlézal ""našemu společnému" vedoucímu, že se mi nejen udělalo mdlo - z tohoto i či jiného "mezilidského" důvodu poprvé a zatím naposledy v životě (holt už mám "zkušenost" a jsem tak "proočkován") - ale i na "nadvedoucím" bylo vidět, že mu to není příjemné. Dodnes ale nevím, zda to bylo chováním "mého" vedoucího", či tím, že jsem to "případně mohl vidět".
  Jak si pak můžete sebeméně vážit takových lidí?
  Protože "můj" vedoucí zůstal na místě a nakonec i posílil svoje pravomoce a plat, jak se mám dívat na toho, a zcela určitě i na ty, "nadvedoucí"?!

  Nelez, Janku, pánu do zadku,
  Nebo v dostaneš v hospodě přes budku!

  Ono je mnohem jednodušší se takto hrbit "jen", protože si pak snadno můžete pomoci k "lehkým" penězům. A hloupí lidé to dělají raději, než aby pracovali, protože pak by se mohlo ukázat, že neumí zhola nic! Většina z nich je pak dokonce neustále "přítomna", protože by se mohlo ukázat, že bez nich to jde (zákonitě) mnohem lépe. I proto se hromadě lidí - patolízalům, podlézavcům, vlezdozadkům, podržtaškám, slouhům, kariéristům, udavačům (jak se "krásně" tvrdilo, že to je vynález komunistů, a ejhle, ono je to nejen historické, ale i současné jako nic na světě (!) nezávislé na systému), pomlouvačům, donašečům, udavačům, podrazákům, zrádcům, podvodníkům, podfukářům, zlodějům, špiclům, lokajům, pochlebovačům, bezpáteřníkům, kolaborantům, "vážným" klekačům na jedno koleno, lichometníkům, přisluhovačům, pokrytcům, manipulátorům, licoměrníkům, farizejům - zdá, že se dnes žije tak krásně. Protože zejména dnešní evropská anglosaská "civilizace" tohle má za jednu ze svých hlavních opor!
  Když mi dnes někdo tvrdí, že se žije nejlépe v historii, tak vím, na základě mých zkušeností ze zaměstnání a života vůbec, že musím být ve střehu, neboť těhle idiotů jsou mraky i všude kolem nás.

  Jen tak pro odlehčení.
  Byly jednou dvě rodiny v USA, které se spolu přátelily. V Americe slovanský pár pak jednou přátelsky navštívil americký pár u nich doma, pojedli, popovídali si, popili nemnoho a pak se chystali domů. Američané, že jim zavolají taxík, když pili. Ale slovanský pár, že je to kousíček (tři čtyři bloky) a že pili jen malinko. A tak odjeli z návštěvy svým autem.
  Američané však nelenili a zavolali policii. Protože Američané jsou vždy a za všech okolností zákonoposlušnými debily a idioty.

  Podle reakce na takový příběh se pak dá velmi snadno poznat, kam kdo patří každý doopravdy. Takoví, Američani, nemohou být ve skutečnosti nikdy a v ničem svobodní. Ke svobodě potřebujete ne jen znát zákony, aby vás zbytečně nezavřeli, ale musíte vědět, co je spravedlnost, vůle podle které chcete žít. Svoboda nikdy nemůže být ve smyslu filosofickém vyhlášena soudním rozsudkem, jak se mylně domnívají nejen v Americe. Tak můžete jen někoho případně zbavit obvinění a propustit zpět do běžného života.

  OdpovědětSmazat
 6. Malé národy sa poučili z histórie :
  1.- chovali sa hrdo, chránili si samostatnosť, a nakoniec ich veľkí zožrali.
  2.- natreli sa lubrikantom a zaliezli do najbližšej teplúčkej riti. A v nej prežili dlhé veky. Akurát občas vymenili tú veľkú riť za inú, väčšiu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Male narody samy do zadne rite nelezou. Nalakaji a dokopaji je tam silnejsi lhanim a krasnymi sliby o zarne budoucnosti, demokracii, svobode, atd. Po case narod zjisti, ze v te riti jim vladnou lidi z te minule rite a ze je tase okradli a jeste vic okradaji.

   Smazat
 7. Pane Mane, obdivuji se Vám, že můžete číst šplechty nějakého Šafra. Je to úsilí srovnatelné se čtením úvodníků Rudého práva v "oněch správných letech".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych toho Šafra spíše přirovnal k Peroutkovi, který ve svých článcích dělal z Hitlera gentlemana. A propo, má již Šafr Peroutkovu cenu?

   Smazat
  2. 11:50
   Ne, ale udavač Havel mu odkázal středovou Svatováclavskou orlici! 🤮🤮🤮🤮

   Smazat
  3. Někdo tu napsal:"Šafr na hrad!" Na Mírově se určitě nějaká cimérka najde, i s pěkným výhledem na okolí.

   Smazat
 8. Klvaňova hlásná trouba napojená na Aspen institut ve Střední Evropě holt zakejahala... Co od ní čekat jiného?

  OdpovědětSmazat
 9. Proč jsme slepí hluší…

  Výročí nějak hořce opět chutná
  již nejde mluvit ani o retuši
  Prý proti Rusku obrana je nutná
  A jaká byla Amerika s Bushi?
  Co třeba Irák? Tomu mrtví sluší?
  Zbytečně mrtví – Státy neuspěly
  Jednoho dne tam jejich tanky vjely
  Dvacátý první srpen slzy suší
  prázdně pak hledí do Venezuely
  Proč k okupacím jsme teď slepí hluší?

  V Libyi Turek je nám zcela putna
  naopak, s ním teď máme vztahy užší
  Taková strava více je než hutná
  z takové stravy vypustíme duši
  Z pokrytectví nás nic však nevyruší
  Tváříme se, že jako nechumelí
  Co práva Kurdů? Vyslechnou je cely
  Někdy zní povyk – jindy bzukot muší
  Morálka, nebo propaganda velí?
  Proč k okupacím jsme teď slepí hluší?

  Na hlavě muže není žádná kutna
  Khaled al-Assaad svou brzkou smrt tuší
  Palmýra bez něj bude velmi smutná
  poklady ukryl – a slib neporuší
  Pro Katalánce tady nejsou uši
  V Paříži buší starce, nerupne-li
  u džbánu ucho – svrab je přebujelý
  Koho dnes Assange nebo Snowden vzruší?
  Prý abychom se stydět nemuseli…
  Proč k okupacím jsme teď slepí hluší?

  Vlast je nám zjevně termín podezřelý
  Slastně si žili, dokud neumřeli
  Ti, kteří pustí jedy do ovzduší?
  Už může říkat pravdu člověk smělý?:
  Proč k okupacím jsme teď slepí hluší?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nase ostuda Petricek uz poslal nasich 40 milionu na podporu pucistu z Ukrajiny a USA na Bile Rusi. Lukasenko byl nerizena strela a tak hledaji kravku, jejiz jedinou kvalifikaci je manzelka disidenta, aby ho nahradila.

   Smazat
 10. Babišův boj

  Na Letnou Andrej zřejmě zapomíná
  Milion lidí vysněnou je metou
  V Unii na něj kydala se špína
  zkušenost měl by mít už mnohaletou
  Svůj hrob si hloubí velmi hloupou větou:
  „Katastrofou je, co se tam teď děje“
  Tady ho mají jistí za zloděje
  a že se s ním prý nikdy nezapletou
  Demokrat chce být? K svému konci spěje:
  Podpoří Babiš ty, kteří ho smetou?

  Že dvě stě tisíc lidí vzteky siná?
  Z takové hrstky věže nerozkvetou
  Že snad je v Minsku situace jiná?
  Opět se jistí do věcí tam pletou
  kde lidská práva jsou jen proprietou
  Vidíme krásně všechny farizeje
  kdy i Klaus mladší křičí, jak moc zle je
  Demokracie? Vždyť ji máme sjetou
  v děravém člunu míří na peřeje:
  Podpoří Babiš ty, kteří ho smetou?

  Němcová s Láskou vypouštějí džina
  Andrej se tedy spojí s touto četou?
  Asi mu v horku mozek nezapíná
  Lukašenko prý stojí před odvetou
  Západní šíbři kouli jedu hnětou
  Občan jen zírá, občan sprostě kleje
  že zřejmě žije v zemi čaroděje
  Babiš se chlubí svojí piruetou
  Pompeo zatím příšerně se směje:
  Podpoří Babiš ty, kteří ho smetou?

  Strašlivá propast tady znovu zeje
  Lidem se nikdy klidu nedopřeje
  Obzor nám ztmavnul zvláštní siluetou
  Určuje téma nové epopeje:
  Podpoří Babiš ty, kteří ho smetou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babisova podlost a prolhanost uz je dostatecne potvrzena. Na co jeste cekate?

   Smazat
  2. Jenže Babiš je "podlostí a prolhaností" naprostý žabař proti politikům ODS, TOP 09, Pirátům..., kteří zastupují jako poskoci své pány Backaly, Krejčíře, Kožené, Pitry a další megazloděje - jmenované partaje okradli náš stát a jeho občany o 11 bilionů Kč po šmirglové kontrarevoluci (laskavě si prodělte 10 miliony občanů a budete vidět o kolik milionů jednoho každého občana okradli - ještě ovšem validní Kč, na tu dnešní musíte násobit ještě 11, jak byla zloději znehodnocena! A Babiš jim najednou "uťal tipec", tak se vztekají. Chvála, že nám Bůh seslal Babiše, jinak bychom již neexistovali ani jako stát ani jako národ.

   Smazat
  3. Marku - jste jednička, jako vždy! Úžasný talent. Psát básně například o hvězdách nebo o večerní tůňce, nebo jak psal J.V.Sládek ... "Znám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les, tam roste tmavé kapradí, a vůkol rudý vřes. Tam ptáci, laně, chodí pít, pod javorový kmen, ti ptáci za dne bílého, ty laně v noci jen"... a tak dále. Takové romantické vázané verše by možná ještě někdo zvládl, ale verše o politice a politicích? Sotva! Zkuste webmagazín Rozhledna - tam je přehlídka talentů, ale takoví jako vy, tam nejsou. A jako vždycky - ty verše jsou ušité na tělo. Ale vsadím se, že kdybyste se dostal do politiky, a udělali by z vás třeba ministra kultury, možná byste se odbouchl, jako Martin Štěpánek, velice talentovaný herec po svém slavném otci - ale politickou všivárnu neunesl. Já bych tohle pokrytectví ( americké je hnusné, ale české? je z celého světa nejhnusnější) neunesl určitě.

   Smazat
  4. Děkuji. Do politiky bych nevstoupil. Je to tam nastaveno tak, že buď se dotyčný stane loutkou a hájí zájmy všech možných, jenom ne svých voličů,nebo se z politiky poroučí s nějakým skandálem. Tady je nejprve nutná změna celého systému...

   Smazat
 11. Šafr píše pro čtenáře, jejichž inteligenci výše uvedený způsob psaní i argumentace plně odpovídá a vyhovuje. Je mi jich sice líto, ale nic na tom nezměním. Ostatně, je to jejich volba a vizitka, když věnují čas blábolům vyšinutého Šafra. Co mě ovšem pořád vytáčí do běla je skutečnost, že jsem nucen každý měsíc přispívat na platy "šafrovským" podvodníkům a manipulátorům z tzv. veřejnoprávních sdělovacích prostředků. To je přece nebývalá sprosťárna! Proč se mám podílet na dobrém bydle hovádek jako jsou např. Moravec, Železný, Fridrichová, Wolner a další podobné morální zrůdičky? Přísahám, že budu volit pouze takovou stranu, která mě takové povinnosti zbaví. Třeba tím, že Kavčí hory zprivatizuje, ať si je čert koupí...

  OdpovědětSmazat
 12. Hlupak prohlasuje o druych, ze jsou hloupi, protoze si mysli, ze si tak ostatni jeho vlastni blbosti nevsimnou. Je to stejna porucha jako kdyz pachatel svadi podezreni na jine v nadeji, ze si hi nevsimnou.
  Totez dela Safr. Havloidni rusofobni ubozak, ktery ma jedinou kvalifikaci a tou je nenavist ke vsemu, s cim dnesni rezim v Cesku nesouhlasi. To je jeho kvalifikace. A takove prdelni diry nam rikaji co si mame myslet.

  OdpovědětSmazat
 13. No pane Mane to se Vám povedlo a Hašek by to nenapsal lépe. Von pan Pompeo vypráví jak podváděly, lhaly, rozvracely a Zeman ho nabádá k spolupráci podle Šáfra s ještě většími bandity. To už skutečně platí: Zachraň se kdo můžeš".

  OdpovědětSmazat
 14. Bulharsko si nechalo vzít South Stream jenom díky jednomu americkému senátorovi Johnu McCainovi (t.č. na věčnosti). V případě jaderné elektrárny se již zřejmě poučilo, protože na stavbě bulharské jaderné elektrárny Belene se bude podílet společně ruská společnost Rosatom, francouzská společnost Framatome a americká firma General Electric! Tedy žádná zbankrotovaná firma Westinghouse, kterou Česku přijel vnutit Pompeo. Jeho rodina v ní zřejmě vlastní akcie. Nějaké by mohl darovat Babišovi a vše by šlo jak po másle :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem si zcela jist, že Babiš firmu Westinghouse v Dukovanech angažuje a zachrání před krachem. Firma sice nic stavět nebude (protože to už ani neumí), ale může být překupníkem, na kterého bude pracovat klidně i Rosatom (který to naopak umí). JE jsou většinou nakonec třikrát dražší než v době tendru, takže něco zbude na všechny dodavatele :-)

   Smazat
 15. S posledním dovětkem naprosto souhlasím, jako bych to viděl živě.
  Pan Šafr v roli mukla na Mírově, úžasná představa.

  OdpovědětSmazat
 16. Musím ale docela ocenit Babiše a Zemana. Všeobecně se očekávalo, že před tím americkým papalášským vepřem budou stát v servilním pozoru, což se nestalo. Naopak v pozoru stál ten srandovní modrý pták z ODS, Vystrčil. To se ale vcelku očekávalo. Jinak zdravím legrační šmíráčky a čučkaře z BIS, jmenovitě podpraporčíka Koudelku a jeho konkubínu Hnátkovou, hodností nadstrážmistryni.

  OdpovědětSmazat
 17. Pane Man super vtipně napsáno..I blb si najd eposluchače

  OdpovědětSmazat
 18. Pan Šafr by mohl už konečně zjistit, čí agenti byli Havel, Vondra, Ruml atd.. A objasnit v čem byli, nebo jsou, lepší než agenti kohokoliv jiného. Takový Vondra, by tu, jako správný agent, chtěl mít americké vojáky. Nemáme vlastní, tak pozveme cizí, pro pochopení, proč byla v podstatě zlikvidována naše armáda,zcela postačující. A bez armády je každý stát, hodný tohoto označení, bezpochyby namydlen. Takže se můžeme jenom modlit, aby v SRN nevyrostl nový Hitler, tu ztrátu času už bychom nedohnali, nehledě na to, že málokoho zajímá osud zdejšího režimu. Jednou patříme pod tyhle, pak pod tamty a jděte za něco takového vyhodit kopyta. Snad pan Šafr by mohl, vypadá revolučně uvědoměle.

  OdpovědětSmazat
 19. Kdo může brát vážně liberálně nemocné zatím jich tu je bohužel dost samý transatlantický poskok.

  OdpovědětSmazat
 20. Americké letectvo zaútočilo na syrskou armádu. Na místě jsou mrtví i zranění

  https://cz.sputniknews.com/svet/2020081712384736-americke-letectvo-zautocilo-na-syrskou-armadu/

  OdpovědětSmazat
 21. Ondráček o Babišovi: Nesouhlasím s tím, jak se vměšuje do Běloruska. Ať se věnuje domácí politice, problémů tu je dost

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020081712384687-ondracek-o-babisovi-nesouhlasim-s-tim-jak-se-vmesuje-do-beloruska-at-se-venuje-domaci-politice/

  OdpovědětSmazat
 22. Drzí Němci si dovolují napadat a kritizovat našeho prezidenta Miloše Zemana

  http://svobodnenoviny.eu/drzi-nemci-si-dovoluji-napadat-a-kritizovat-naseho-prezidenta-milose-zemana/

  Gangy BLM požadují, aby se bílí lidé vzdali svých domovů

  http://svobodnenoviny.eu/gangy-blm-pozaduji-aby-se-bili-lide-vzdali-svych-domovu/

  Libyjský migrant čelí 3 letům vězení za pobodání belgického kněze, který mu nabídl kávu a sprchu

  http://svobodnenoviny.eu/libyjsky-migrant-celi-3-letum-vezeni-za-pobodani-belgickeho-kneze-ktery-mu-nabidl-kavu-a-sprchu/

  Starosta Bristolu vyzývá místní obyvatele, aby hostili migranty ve svých domovech

  http://svobodnenoviny.eu/starosta-bristolu-vyzyva-mistni-obyvatele-aby-hostili-migranty-ve-svych-domovech/


  OdpovědětSmazat
 23. No a je to venku, na YT The Hand Behind The Blast. Každý týden nové zkázy, aby nebylo možné zamyslet se nad tím kam to vede.

  OdpovědětSmazat
 24. Safr, Fendrych, Klvana, Svarc, Pehe, Mitrofanov, Stetina, aj. Nekoncici rada ceskych zradcu a zaprodanych zmetku, ktera vzdy existovala a bude existovat. Dovoli jim prevlect kabaty za loyalitu a pojedou dal. Ovcan zira, ale mlci.

  OdpovědětSmazat
 25. Lidem, kteří bezvýhradně souhlasí s aktuálním režimem (jedno v jaké době) rozumím. Je to jejich jediná kvalifikace k dosažení alespoň nějakého sociálního postavení (kromě kriminálníka) a tak se musí opravdu snažit (smažit).
  Těmto lidem doporučuji, aby v době koronavolové využili příležitosti k výraznému sociálnímu výtahu a začali nosit kromě vojenské masky i atombordel. Co na tom, že jim to pomůže pouze rychleji umřít, hlavní je, že se zviditelní natolik, že si jich všimnou a aktivizují je (coby udavače) naši nosatí páníškové a jejich "čehoslovenki" užiteční idioti. Inu září volá a roušky, distance a poslušnost debilů se zavede všude (i doma na záchodě). Gojové, vy budete tak poslušní, až to nepřežijete!!!! A opovažte se nevolit toho na koho ukážeme prstem, stupidní otroci!!!
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
 26. Pani Tichanovskou pozvaly na KGB Běloruska, pustily jí záznam z rozhovorů její volební komise. Poznala podle hlasů kdo co řekl o jejím osudu a požádala o povolení odcestovat za svými dětmi do Litvy. Takže asi se něco nepovedlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. běloruská Svetlana Tichanovská = venezuelský Juan Guaidó

   Smazat
 27. Já tedy pokud jde o hodnocení Vysrčblba nesouhlasím. Jak by se měl blbec před pánem chovat, copak dorostl kvality psa, aby jen čenichal a plazil se a kňoural? Ani kočky, aby se lísal. A takové pohanské stvoření kdo vyšlechtil. Ale ne že by Vystrčcosi byl jediným pablbem Česka, určitě nemá primát, ale do desítky přeborníků v blbosti se určitě vejde a jistě se najdou pochybovači, že by je Vystrčcosi předběhl. Jo, co si na Vysočině vypěstovali, to sklízí.

  OdpovědětSmazat
 28. Nevím zda NR poskytuje prostor pro davovou terapii korespondentům, ale vedle několika zajímavých názorů čtu jen nadávky. Chápu, že žijeme v náročné době, že se cítíme ohrožení i podvedeni a že vyrovnat se se vším musí každý sám. Taky se přiznám, že často v autě použijí sprosté slovo a mám pocit úlevy. Ale psát nadávky lidem, které často vůbec neznáte ani nevíte co dělají, natož proč to dělají je opravdu hloupé. Úplně mimo mísu je vyhrožování násilím. Poradím vám, bude lepší, když si prásknete dveřmi. Neberte to prosím, jako obhajobu politiků, ti samí se rozhodli a usilovali o svou roli a my máme právo kontroly, kritiky a nakonec je i nevolit. Toť vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdy máte v práci dovolenou? Myslím v BIS?

   Smazat
  2. 6:27
   17.8. bylo pondělí, tedy pracovní den. Čas 22:28 je po po pracovní době, tak co sem pletete "dovolenou v BIS" ? Já tomu pánovi docela rozumím, vy asi ne, ale proto nemusíte blbě útočit.

   Smazat
 29. No - tak zkrátka přijel nějakej americkej potentát, a lidi u PC se můžou zvencnout. Hloupých a stupidních blábolů a nadávek hafo! Ubohé. Potentáti se mezi sebou navštěvují odjakživa - i za feudálů u šlechty to bylo normální. A ještě uzavírali mezi sebou výhodné sňatky a podobně. Myslím, že ještě nikdy nebyla doba tak ubohá, aby lidi místo rozumných a radostných a přínosných aktivit dřepěli denně u PC a mydlili do klávesnice žvásty, kidy a nadávky. Jak asi funguje rodina, kde dědek dřepí celé dny u PC a píše? Zkouším si to představit, ale moc mi to nejde.Asi půjde o osamělé existence.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:37 A vy pane, vy děláte co? Vy do klávesnice mydlíte samé vznešené filozofické úvahy, respektive vy u PC vlastně vůbec nesedíte. Že?

   Smazat
  2. Anonym 18. srpna 2020 1:20
   Tím, že jsme si všimli té inkriminované návštěvy jsme zřejmě narušili přísnou konspiraci a tím jsme umožnili pochopit nepřátelům, že k nám přijel americký ministr "něčeho". On však ve skutečnosti domlouval sňatek nějaké političky a nějakého politika z těch zemí, které navštívil, aby získali USA geneticky stejně hodnotný materiál jak u tohoto Anonyma (17. srpna 2020 21:37). Takových je tak málo, kteří mají starost o nás a ne o sebe.
   Jak to bylo ve Švejkovi. Von si nechal říkat pane hrabě.

   Smazat
  3. 21:37 Zřejmě jste svůj blábol napsal, jsa obklopen početným kolektivem a zřejmě i radostným. Upírat někomu právo na vyjádření názoru taky o něčem svědčí.

   Smazat
  4. 21,37
   Schválně,udělal von něco,aby šel příkladem a přestal ty svoje mOUDra smolit do PC?!.-D

   Smazat
 30. 21:37
  Taky nevidím ty radostné příležitosti dneška. Možná, že pán žije v zemi, kde zítra znamená včera. Já stojím po kolena v bahně lži, nenávisti, cenzury a kádrování. Dnes jsem slyšel zajímavou větu, že i když nemůžeme něco změnit, tak je dobré to aspoň popsat. Dávám do davu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.