Reklama

úterý 25. srpna 2020

Kauza Navalnyj jako učebnicová ukázka hybridní války

Jan Schneider a -rp-

25. 8. 2020  PrvníZprávy

Německá vláda nevylučuje, že Alexej Navalnyj, „největší oponent prezidenta Putina“, byl prý otráven, protože němečtí lékaři prý našli v jeho těle stopy po otravě, ačkoliv žádný jed nenašli. I tak ale německá vláda, aniž by měla cokoliv průkazného v ruce, hned mluví o zvýšení protiruských sankcí.

Toto je školní příklad přísloví, že zloděj křičí „chyťte zloděje“! Západ neustále napadá Rusko, že vede hybridní válku, ovšem provádí to způsobem, který je pro vedení hybridní války nanejvýš typickým. Dává si vlastní gól, chtělo by se říci. K tomu by ale bylo potřeba, aby tuto reflexi provádělo čím dál více médií, aby se veřejnost naučila číst zprávy i s kontextem, aby tyto hybridní hrátky ztratily na efektivitě, píše Jan Schneider v komentáři pro Prvnizpravy.cz..

Například děsivá je informace, že zaťatí ideologové na českém ministerstvu zahraničí chtějí sice bojovat proti hybridním hrozbám, ale pouze proti těm, které pocházejí z Ruska nebo z Číny. Panenko skákavá, vždyť toto je vlastní modus operandi hybridní války, markýrovat obranu a ponechat zadní vrata nehlídaná a dokořán! Kdy ty sabotéry už konečně někdo vypráská? Vždyť zde jde už o trestnou činnost, ohrožování obranyschopnosti republiky, či snad dokonce o sabotáž!

Zpět k Navalnému. On sice byl asi největším a nejvýznamnějším Putinovým kritikem, ale v procentech s jednocifernou podporou. Putinovi kritici se nám snaží pověsit obřího hejla na nos, když tvrdí, že by Putin měl sebemenší důvod vztáhnout proti Navalnému ruku.

Vždyť právě existence Navalného a jeho veřejné působení je důkazem toho, že v Rusku je jistá, těžko zpochybnitelná míra demokracie. Jakékoliv napadení Navalného tedy musí mít jiný motiv – a selský (český kriminalistický) rozum napovídá, že logicky by tomu mohlo být právě naopak, než vyprávějí hybridní štváči.

Věc se má v kostce asi tak, že když Navalnyj (stejně jako Běloruska Světlana Tichanovská a další v podobné situaci) neprokáží schopnost zaktivizovat masy ke změně režimu, mohou té „svaté“ (ze zahraničí hojně dotované) věci posloužit jinak. Ano, jako oběti.

Když byl zastřelen Boris Němcov, vynořila se informace, že Alexej Navanyj v té době zcela úmyslně porušil podmínky svého domácího vězení a nechal se zatknout. Zřejmě měl informaci, že se hledá oběť. V policejní cele pak přežil v bezpečí.

Navalnyj byl po celou dobu svého posledního turné pod bedlivým dohledem tajné policie, říká se. Asi ne po celou dobu, jestli se mu opravdu něco stalo. Ale Putin a jeho režim opravdu nemůže udržet všechny své skutečné i zdánlivé kritiky na svobodě a ve zdraví a při životě.

Přitom jejich zraněním či likvidací by absolutně nic nezískal, protože ho reálně neohrožují, nemají co nabídnout (Navalnyj dokonce s Putinem velmi souhlasil ve věci přijetí Krymu zpět do Ruska, ale to hybridní štváči nezveřejnili, protože se jim to jednak nehodilo, a navíc jim není nic vzdálenějšího, než objektivní zpravodajství).

Takže summa summarum, modus operandi hybridních štváčů je takový, že někoho obviní, a aniž by se co vyšetřilo, aniž by kdo přinesl nějaký důkaz, který by obstál před soudem (a existence soudů je podmínkou toho, aby se společnost mohla považovat za civilizovanou), urychleně a bez soudu z obviněného udělají odsouzeného a hledí ho co nejrychleji potrestat, přičemž všechny, kteří se pozastavují nad těmito inkvizičními praktikami, staví do role spolupachatelů.

Tak taková je povaha moderní západní společnosti, výspy civilizace, kterou prý ohrožují zvenčí nějací barbaři. Ne, s těmi barbary to je pravda, ale jsou to především ti domácí odchovanci, končí komentář Jan Schneider.145 komentářů :

 1. Tady je včerejší asi hodinová beseda Sosnovského o případu Navlanyj
  https://www.youtube.com/watch?v=s8jood57ZBE
  Sosnovský je Němec, který se vrátil z Ruska po rozpadu CCCP do Německa a žije v Berlíně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co mi neomarxisti nedovolili publikovat v ramci Pravdy a lasky.

   Propaguji totiž pana byvaleho presidenta Havla.
   Tak pokud to pusti NR tj Svoboda a Přimá demokracie,tak jsem na to zvědava.

   "SIRE,Rusové otravili pana Navalného!

   Kdy bude mit pohřeb, Johne?

   Sire on žije,je v komatu a to jako host pani Merkelové,ve špitalu Berlin.

   To neni možné,jak se tam dostal.To ho vůbec Rusové nemohli otravit!

   Prý si šel "šńupnout koksu" na WC v letadle,najednou tam začal řvat jako zviře vypadl z kabinky s pokřiveným nosem a pusou,bylo to prý strašné!
   Johne,co tomu řekl Putin?
   No ten pro něho poslal soukromé letadlo od jenoho spřatelského miliardáře a zaletěli s nim do Berlina.
   Tam až se probudi z komatu,se ho maji zeptat, kdo mu dal ten falešný koks a pak začne vyšetřeni.

   No vidite Johne,že ho neotravil Putin,nebyl to nahodou nějaký blbý gojim,ti nic neumi, co mu to udělal?."

   Pokud to projde,co myslite je to pravda nebo ne?

   Podpis: Antineomarxistka ANNA.


   Smazat
  2. 2,21
   Jooooo,denní chlastání vodky a šňupání koksu(u nás má s koksem bohaté zkušenosti pohlavkující abstinent:-))) je svinstvo a jak se říká....Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu,až se ucho utrne!!!!!
   Nevalný je toho zářným příkladem!.-)

   Smazat
 2. Klobouk dolů před Vaším objektivním článkem pane Schneider, díky !

  OdpovědětSmazat
 3. Nastává čas boje mezi parazity a to bude teprve šrumec.

  OdpovědětSmazat
 4. Němečtí lékaři z Charité hledali u Navalného stopy otravy. Neprozřetelně pustili do světa informaci o vysoké úrovni cholinesterázy v krvi pacienta. Problém je v tom, že cholinesteráza je hlavním fermentem, který je používán k rychlé metabolizaci (odbourání) kokainu z lidského organizmu. Takže, "higly likely", je Navalný standardní kokainista.
  Lékaři ze Charité to mají těžké, řídí je politika. Před několika roky léčili i údajnou otravu ukrajinského prezidenta Juščenka dioxinem - otrava nebyla nikdy nijak prokázána. Naopak, zlí internetoví jazykové tvrdí, že se Juščenko sebepoškodil nadměrným přísunem etanolu právě v době, kdy podstupoval "omlazovací" kúru, která alkohol striktně zakazovala. Tito lékaři prosluli rovněž svou návštěvou Tymošenkové ve vězení, kdy ji po vyšetření prohlásili na smrt nemocnou a přispěli k jejímu propuštění z vězení. Tymošenková se obratem zázračně uzdravila a z invalidního vozíku vystoupila na vysokých podpatcích na pódium před shromážděním :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Saša otravuje až je ze všeho otrávenej

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Který Saša?

   Smazat
  2. 9,14
   Škoda,že ne i Saša Vondra,ale ten se dřív uchlastá!.-))))

   Smazat
 6. Mít nepřítele na očích a znát ho dobře, je půl vítězství.
  Když se projednával v Sovětském svazu ve vládě a v tajných službách návrh na případný pokus o odstranění Hitlera, bylo to prý zastaveno z podobného důvodu. Kdokoliv nový představitel místo něho by tehdy prakticky reálně umožnil Německu dohodu se "Spojenci" a následné osamocení Sovětského svazu v boji proti fašismu. A po případném "osamoceném" vítězství SSSR ve válce, by pak mohl následovat již nyní "myslitelný" plán "Nemyslitelné".
  Na rozdíl od přístupu Sovětského vedení ke Trockému, který mohl v počáteční fázi války způsobit Rudé armádě a SSSR mnohem větší a i nenapravitelné škody skrze svoje příznivce.
  Ryze pragmatické důvody.
  Ale prostý selský rozum u politiků EU nehledejme. To už prokázali na jedničku mnohokrát. Pro ně je to jen - možná nejspíš - náhradní řešení politického tlaku na Rusko, když Bělorusko se jim , minimálně zatím, nedaří. Tlakem chtějí zase a pokolikáté už, snížit oblibu Putina a pokud možno jej diskreditovat.

  OdpovědětSmazat
 7. Západ byl a je hnůj a smrděl k nám do socialistického bloku už dávno. Marxisté převlečení za komunisty dělali vše proto, aby v očích lidu ten hnůj voněl. Nicméně západ se z toho hnoje jen tak nevyhrabe, problém je, že nás chce na své smradlavé hromadě. Pouze Rusko nás může zachránit před Lichtenštejny, ale to by jsme museli vrátit Koněva a omluvit se, máme se na co těšit, tentokrát nás již Rusko nezachrání jako ve druhé světové a jako v šedesátém osmém. Smutný osud pro naše porobené děti jestli se rychle nevzpamatujeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21.05 - dostanete medajli, popsal jste to přesně. Současní 40 - cátníci si rochní, ale budou muset začít pracovat. Pak bude zle.

   Smazat
  2. Pane, zazil jsem 2. svet. valku a ziju 50 let v kapitalismu. Je to naprosto presne co jste napsal. Jenom ceskym drahosum, fischerum a moravcum to nedojde. Penize nesmrdeji.
   Jak ta hromada sracek v USA vypada, vidite na tomhle videu z Los Angeles 2020:
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=W8eYe_Od3LA&feature=emb_logo

   Smazat
 8. Myslím, že Nevalnyj není v Německu na tom nejbezpečnějším místě. Západu by se náramně hodilo, kdyby natáhl bačkory.
  Položme si otázku. Nebyla to náhodou likvidace po léta neúspěšného rozvraceče, aby uvolnil cestu někomu jinému?
  Nebo to souvisí s převratem v Bělorusku, kdy mělo být Rusko zablokováno vlastním problémem?
  Jaká je jeho budoucnost? Vykurírují ho a pošlou zpátky rozvracet? Uklidí ho někam jako Skripala?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výrok "...po léta neúspěšného rozvraceče" je třeba upřesnit na "velmi drahého neúspěšného rozvraceče"! Jinak to sedí. Navíc ta "opozice" v Bělorusku taky neuspěla. Nemá to bába v Berlíně lehké. Ale dobře jí tak! Kdyby měla rozum a odešla v době největší slávy mohla si tyto debakly ušetřit.

   Smazat
  2. 21:30
   Já si naopak myslím, že je dobře, že je v Berlíně. Kdyby byl v Londýně, už je po něm. Angela potřebuje dostavět Severní proud 2 a proto musí Navalného zachránit. Protože, když nebude Severní proud 2, nebude Ruský plyn, ale bude Americký plyn za mnohem vyšší cenu a miliardy eur Německých podnikatelů pohřbené v Baltickém písku. Navalný je figura, která má svojí smrtí zhatit Severný proud 2, proto jej Angela převezla k sobě, ať ho má pod dohledem. Pokud by Ruský symbol odporu proti Putinovi zemřel, musela by rukou nerozdílnou s USA vyhlásit Rusku sankce a jak tak znám USA, hlavní sankcí by byl konec Severního proudu 2. Toto je hlavní cíl, celé té rošády.

   Smazat
 9. Jaká pak otrava, prostě snědl párek nevalné chuti. To v EU jsou otrávené celé národy. A to určitě nebude párkem nevalné chuti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že bychom měli na JIP tolik čtyřicátníků?

   Smazat
 10. Nic vše je jasné a západu nevěřit ani slovo jen lžou až tomu samotní věří. I kdyby ten západní poskok zemřel tak na Putina a Rusko nemají maximálně budou brblat a dávat směšné sankce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A v čem na to tvé Rusko prosimtě nemají? Třeba v průměrné mzdě?Nebo snad v minimální mzdě? V důchodech? Nebo snad v době dožití? Fanatičtí hlupáčci jako ty mě nepřestávají fascinovat.

   Smazat
  2. 3:45 Hele nemají na něj ve všech směrech a ty vaše vylhané kauzy jsou směšné. Tomu můžou uvěřit jen lidé rozumu mdlého. Hlupák jsi tak ty já vím co se děje.

   Smazat
  3. 3:45
   Ale copak? Nespavost? Vrtochy a noční můry? A co ta nesnášenlivost?! Že by psychická porucha? No, nic neobvyklého v této stresující době. Přiznat pravdu neumíš, konspiraci vymýšlíš a šťastnou budoucnost nevidíš... To se někde podepsat musí, hochu.

   Smazat
  4. Идиот. Пиздуй в Германию. Там з/п еще в три раза больше чем в твоей нтщей Чехии

   Smazat
  5. 3.45 Západ jasně vede v počtu migrantů , státním dluhu a demonstracích ! Vy máte nějaké zprávy , že Rusové hladoví a žijí nazí na stromě ?

   Smazat
  6. 3,45
   Amianál se otevřel,zasmrděl a nic k věci NEměl…..jako obvykle!!!!!!!!

   Smazat
  7. V emerickym analu prebyvajici rusky zradce Navalny se z toho smradu roznemohl.

   Smazat
  8. 3:45
   Tuhle otázku byste měl položit spíše tomu půl milionu Němců, kteří se v poslední době přestěhovali do Ruska.

   Smazat
 11. Toto je hlavně školní případ,jak se chová slouha a pucflek dle not USA.Ostatně Německo je okupovaná země již 75let a dosud nepodepsalo mírovou smlouvu-proč asi?U Skripala se stejně takto zachoval další slouha-Britanie.O tzv."Česku ani nemluvě!!

  OdpovědětSmazat
 12. https://uloz.to/file/llSFVlT6xxJw/kdyz-ct-kuje-pikle-bradacova-moravec-slachta-a-r0man-janousek-uz-konecne-sedi-mafianko-benesova-ceska-justlce-s-pekama-oplacani-s0udcl-ma-si-odpykat-4-5-roku-v-tr-mu-byl-prerusen-pouze-o-rok-a-nesedi-to-neni-havel-mkv-jpeg

  OdpovědětSmazat
 13. No - už je to celé trapárna. Blafování s jedama - že už jim to není trapný!

  OdpovědětSmazat
 14. Indoktrinace dětí. Jako v časech básniček o Leninovi. Norské fondy. Hovoří dětský psychiatr, kterému udělali peklo kvůli Gretě

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Indoktrinace-deti-Jako-v-casech-basnicek-o-Leninovi-Norske-fondy-Hovori-detsky-psychiatr-kteremu-udelali-peklo-kvuli-Grete-634660

  OdpovědětSmazat
 15. Rusko varovalo USA a Evropskou unii před zasahováním do běloruských záležitostí

  https://cz.sputniknews.com/politika/2020082512430555-lavrov-prohlasil-ze-beloruska-opozice-je-rizena-ze-zapadu/

  OdpovědětSmazat
 16. Howgh. Nic netřeba dodávat.

  OdpovědětSmazat
 17. My jsme u nás měli také tři "otrávené" ricinem, tři komedianty, kteří se propůjčili k takovéto šaškárně, kdy doveze BIS další jedovou skříňku, aby tu spustili další otravné akce?

  OdpovědětSmazat
 18. Takže "hybridní štváči". No zní to dobře a úderně, minimálně jako třeba "korporátní fašisti". Ale kdo konkrétně jsou ti hybridní štváči?
  Schneider jenom hloupě žvaní bez sebemenšího důkazu. Holt, nenávist k "západní společnosti" je nezvladatelná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trolíku, ty sloužíš noční? Kdo má rozum a umí dedukovat (to ty nejsi), tak si dá vše dohromady. Hybridní válka proti Rusku prostřednictvím výroby skandálů a pomluv jede jak na běžícím pásu. Poslední: aféra Skripal, ruští žoldnéři v Bělorusku, aféra Navalný - suverénní Rusko, nad kterým nemohou vojensky vyhrát se snaží americký "deep stat" a jeho poskoci v NATO rozložit zevnitř. Pěstovanou nenávistí pak občany zemí NATO připravit i na horkou fázi střetu s Ruskem.

   Mimochodem, co to je ta tvoje "západní společnost"? Copak si např. krvavé války vyvolané státy NATO nezasluhují odsouzení a nenávist?

   Smazat
  2. 4:22 „Zahoď ten nůž!“ Prásk, prásk, prásk... Černoch střelen, v USA opět hoří. Policista promluvil

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Zahod-ten-nuz-Prask-prask-prask-Cernoch-strelen-v-USA-opet-hori-Policista-promluvil-634772

   Smazat
  3. 4:23 plácáte hlouposti. Schneider je čistě pro západní směřování České republiky. Jen je Čech a není liberál, takže hovoří za Českou republiku a ne za cizinu, nebo dokonce jen určitou skupinu z ciziny.

   Smazat
  4. 4,22
   Západ je odepsanej,amiokupant má na krku občanskou válku,aneb Sever proti Jihu a snad tentokrát vyhraje Jih a zažene demoBLM do bažin na věky!!!!!!
   o Mer-Khelostánu a o milovníku fosílií Macronovi nemá cenu psát,stačí vidět zprávy,jak jde díky multikulty obohacení celá ekonomika do prdele!!!!!!

   Smazat
 19. Takže Navalnyj, Skripal, Politkovská, Němcov, Magnitskij, Litviněnko, Juščenko,... a desítky dalších otrávených, zastřelených, nebo jinak zavražděných novinářů a opozičníků o kterých běžný Čech ani neslyšel (Rochlin, Jušenkov, Starovojtovová, Buzyna, Šeremet, Baburovová, Beketov, Domnikov...)
  Všechno dílo západních hybridních válečníků.
  Jste směšný, Schneidere.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trole, marně se snažíš! Čtenáři Nové republiky velmi dobře vědí, že ani v jednom z tebou jmenovaných případů nebyla prokázána sebemenší spojitost s Kremlem čili ruskou státní mocí. A to se "Západem" placené neziskovky, advokáti a různí "nezávislí" vyšetřovatelé v mnoha případech velmi snažili. Co tam máš dál?

   Smazat
  2. Co to je za patvar "Schneidere"? Česky se přece píše "Schneidře".

   Smazat
  3. 4:35 (5:03), ale byly to akce Kremlu, o tom přece nikdo nepochybuje. Nepochybuje ani o těch dalších jmenovaných z Ukrajiny, což byla opět práce Kremlu, stejně tak ty tisíce mrtvých na Majdanu. Nebeská setnina postřílena kremelskými vrahy. Asi jste neslyšel nic o Zelimchanovi Changošvilim, ale všichni vědí, že to byl mimořádně oblíbený a známý opozičník Kremlu a Kreml ho letos nechal v berlínském parku zastřelit. Kreml má samozřejmě pracky úplně ve všech špinavostech, co se na světě dějí. Tohle jste měl zřejmě na mysli.

   Takže: vrazi Politkovske a Němcova jsou už známí. V podstatě se jedná o ty samé, protože Němcov se soustředil tak jako Politkovská - na Čečnu. Ne že by tam nebyl žádný novinářský materiál, právě naopak, ale v době, kdy islámský chálífát Ičkerija unášel západní novináře a prodával lidí na náměstích, tehdy Anna bojovala proti zásahům Ruska do záležitostí Čečny. Naopak, v době, kdy tam je klid, soustřeďuje se na machinace tamní věrchušky. Na to doplatili oba, protože Němcov se dostal k materiálům Politkovské. Anna zřejmě objevila spojení čečenské mafie s tamní vládou. Znovu podotýkám s tamní vládou - ne s Kremlem.

   Kdyby vám kdosi nedávno ve svém kapitálkovém výlevu nepřipoměl nějakého Magitskeho, ani na něj nevzpomenete. To nebyl opozičník, to byl přece zloděj. Podobně jako Floyd, který nebyl žádný nevinný něžný obr, ale nafetovaný kriminálník, co zaútočil na policajty. Rozdíl byl v objemu krádeží. Magnitskij kradl v miliardách pro svého Mastera z USA.

   Juščenko je záležitostí Ukrajiny, co s tím má Kreml? Již dávno profláklá záležitost, která následně otráveného Juščenka vymrštila do prezidentského křesla. Leč jelikož kradl víc než ti předtím, brzo byl z něj ve volbách vyhozen.

   Litviněnko zcela evidentně dělal byznys s Po-210 a doplatil na to. Přenášet podobný materiál volně je zakázáno, na to jsou mimořádně přísná pravidla a žádná země se nebude chlubit tím, že je v jejích výrobních závodech takový bordel. V Rusku tehdy doznívala 90. léta. Litviněnko byl otráven buď svými partnery, nebo vlastní chybou.

   Do stejného diapazonu patří i Skripal. Netvrdím, že dělal byznys zrovna s tzv. Novičkem anebo jinými jedy, ale čím se bude v cizině živit plně vytěžený sběhlý špion?

   A koho tam ještě máme? Aha Navalnyj. Chlape, dyk von ještě žije! Neví se ani co s ním přesně je. Ani Němci nezjistili víc než lékaři v Omsku, nezajistili ani lepší léčbu. Kterým jedem byl otráven? Kdo to udělal? Byl vůbec otráven? Není tomu ani týden, co se Navalnému udělalo blbě, ale my už víme, že to Kreml se ho pokusil zlikvidovat. Přitom se jim to OPĚT nepodařilo a OPĚT proti sobě vyvolali extrémní bouři po celém světě i doma.

   Už to je nuda. Ale jak vidět, na vás stále zabírá. Nedávno jsem viděl materiál, kde jsou důkazy, že Rusko podminovalo ty baráky v NY a vyhodilo do vzduchu. Jestli to najdu, dám vám k přečtení.

   Smazat
  4. 4.35 Dejte si do vyhledavače " Splinter Factor " nebo " operace Gladio " , poučíte se jak západní demokrati pracují !

   Smazat
  5. Anonymní26. srpna 2020 4:35

   Hej! Trolle! To jsou všichni tví příbuzní? Nebo kámoši? Nebo jsi snad s nimi chodil na pivo? Co? Že máš o ně tolik starostí, starosto?
   Zameť si před vlastním prahem, komiku.

   Smazat

  6. Anonymní26. srpna 2020 4:35

   Ukrajinského novináře Buzynu zlikvivovali ukrajinští náckové soudruhu.

   Smazat
  7. 10:30 mylné informace, nechal ho zabít Putin.

   Smazat
  8. Jasně ty negramote 13:17 a teď tu o karkulce. Ty vidíš Putina i v ledničce, retarde? Proč se tu neustále ztrapňuješ, že by liberál-žold soudruha Hamáčka nebo Bakaly?

   Smazat
 20. 4:58
  Vždyť jsem o Kremlu ani o ruské státní moci nenapsal ani písmenko :-D
  Takže ještě jednou pro méně chápavé. Byly to všechno sebevraždy, nešťastné náhody a atentáty hybridních válečníků :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jste četl o upálených v Oděse a postřílených lidech na Majdanu,, tak jste musel hodně trpět.

   Smazat
  2. Psychické nemoci nemá, prostě debil, napsal by psychiatr v diagnóze o vás.

   Smazat
  3. 5,03
   Je lepší mlčet a být považován za hlupáka,než promluvit a odstranit VŠECHNY POCHYBNOSTI!!!!!.-)))

   Smazat
  4. Jasně, tvůj homosmajlík 5:03 tě označuje velmi jasně, liberál?

   Smazat
 21. Hahaha, trolíku, už toho máš dost. Běž si lehnout. Až se probudíš, tak si o těch případech něco přečti.

  OdpovědětSmazat
 22. Tak to se někde na Západě něco řádně podělalo (nebo v dohledné době podělá a vyplave na povrch), že je třeba akce na odvrácení pozornosti.
  Doporučuji všem vyhledat (a uložit si!!!- při současném stavu lidských práva lze mít za to, že tyto informace budou potlačeny) informace o operaci Gladio - dost poučné čtení a metodách demokratur.

  OdpovědětSmazat
 23. Dětský pohádkový příběh "Nekonečný příběh", v podání germánské vlády a vůbec všech podpindosníků pororačuje do nekonečna. Kdyby ti idioti místo debilních protivlastencekých řádění (myslím tím Navalného a spol) odjeli do svých výkrmen byl by pokoj.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 24. Nejdříve Rusové zabili studenta Šmída na Národní třídě, pak otrávili Litviněnka a Skripala s dcerou, teď to odnesl opoziční politik Navalnyj. Dokonce svým přístupem k Sýrii, Iránu, Bělorusku a dalším státům, otrávil Putin Trumpa, Macrona a Merkelovou takovým způsobem, že je z toho rozbolely hlavy. Ti Rusové pořád někoho otravují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte to malinko nepřesné.
   Putin otrávil především Clintonovu rodinu (ty některé fotografie Clintonové - boží rasa ďábla) a tu smečku kolem. Já bych se vsadil že Trumpovi Putinovi úspěchy v Sýrii a jinde zas až tak moc momentálně nevadí.

   Smazat
  2. Rusove taky zabili Nemcova a Trump je jejich agent, co rozvraci USA. Ma i jejich pas.
   Ti volove v USA tomu veri. Zatim co je nasili a vylidnovani velkych mest, zavirani obchodu vyhaneji z mest. Zacinaji spat na ulici ve stanech a delaji do kalhot strachem, ze je nekdo zastreli. Demokrate snizuji pocty policistu, nebo je rozpousti. Potrebuji vyvolat chaos v USA s dementnim Bidetem se jim to podari.

   Smazat
  3. Belorusko:
   H. Levy je vsude, kde je prevrat a pripojeni zemi k zapadu:
   https://www.youtube.com/watch?v=JGo9y19PikQ

   Smazat
  4. Rusove taky zabili Nemcova a Trump je jejich agent, co rozvraci USA. Ma i jejich pas.
   Ti volove v USA tomu veri. Zatim co je nasili a vylidnovani velkych mest, zavirani obchodu vyhaneji z mest. Zacinaji spat na ulici ve stanech a delaji do kalhot strachem, ze je nekdo zastreli. Demokrate snizuji pocty policistu, nebo je rozpousti. Potrebuji vyvolat chaos v USA s dementnim Bidetem se jim to podari.

   Smazat
  5. Rusové zároveň nakazili svět koronavirovymi infekcemi, ebolou, neštovicemi a dalším svinstvem. Jinak už jsem na mnoha místech, včetně Česka, viděl výzvy: zbavme svět Rusů, přijde ráj. Mám dojem, že nám vzniká nové občanské globální hnutí, něco jako ta slovenská hra "Zabi svojho Rusáka". Jen tohle by už nebyla hra, ale naostro. Mezi lidmi je strašně moc nenávisti vůči tomuto národu, strašně moc nenávisti. Putina vnímá většina planety jako samotného Belzebuba.

   Smazat
  6. Diky mediim pane! Uz 31 let od sametu je Rus zlo. Je slyset z medii cenzurovanych US rajem, kde se zije na chodniku ve stanu:
   Los Angeles 2020
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=W8eYe_Od3LA&feature=emb_logo

   Smazat
  7. Dneska Putin způsobil, že jsem nechytil autobus, nastartoval jsem tedy auto a zjistil, že skoro nemám benzín (manželka). Šel jsem na naší pumpu a zjistil, že je z technických příčin zavřeno. Tohle mu neodpustím.

   Smazat
  8. 16:15
   Za příčinou opití se dneska nevrtí.... to bylo ovšem celoživotní heslo Havla, ne prezidenta Putina!!!! 🤓

   Smazat
  9. Dědečkovi nejde soulož s babičkou, tak se naštve a vykřikne: Za to může Putin!
   "Proč Putin?" diví se babička.
   "Za Brežněva se mi tohle nestávalo!

   Smazat
  10. 9,51
   Dobře Vy!.-)))))

   Smazat
 25. Takže Putin zase otrávil Navalného. Sláva!

  http://svobodnenoviny.eu/takze-putin-zase-otravil-navalneho-slava/

  Ron Unz: Jak mohl Washington v listopadu 2019 vědět, že se v Číně v lednu 2020 objeví Covid-19?

  http://svobodnenoviny.eu/ron-unz-jak-mohl-washington-v-listopadu-2019-vedet-ze-se-v-cine-v-lednu-2020-objevi-covid-19/

  Česká republika posílá běloruským aktivistům deset milionů z našich peněz

  http://svobodnenoviny.eu/ceska-republika-posila-beloruskym-aktivistum-deset-milionu-z-nasich-penez/

  Trump je prvním prezidentem za 40 let, který nezačal novou válku

  http://svobodnenoviny.eu/trump-je-prvnim-prezidentem-za-40-let-ktery-nezacal-novou-valku/

  Švýcarům bylo řečeno, aby jako menšina navštěvovali integrační kurzy, protože „masovou migraci již nelze zastavit“

  http://svobodnenoviny.eu/svycarum-bylo-receno-aby-jako-mensina-navstevovali-integracni-kurzy-protoze-masovou-migraci-jiz-nelze-zastavit/

  OdpovědětSmazat
 26. Navalný nebyl pod dohledem tajné policie, nýbrž pod pečlivým dohledem svých bodygárdů.

  OdpovědětSmazat
 27. A jak bylo mazané, že ho vyfotili, jak pije čaj (car Nikolaj pil radši čaj, zpíval francouzsky ein, zwei drei...), jistě se to bude později hodit (ochranku nevidět). A že nic jiného ten den nepil, nejed?

  OdpovědětSmazat
 28. Navalneho kauza s otravou ma zhorsit vztahy Nemecka a ostatnich vazalu USA v Evrope k Rusku. Nemecti politici volaji uz po novych sankcich na Rusko. Zbesilost zapadu v kopani do Ruska se stupnuje. Vykazani ruskych diplomatu z Rakouska a Norska v posledni dnech to potvrzuje!
  I Cyber utoky nejsou dilem Ruska! Podle statistik v Rusku jdou utoky na rusky internet do milionu. Ve svete pochazi 75 % utoku z USA, z Ruska jen 5 %.
  Jak rekl stary zid na smrtelne posteli: Vse je jinak!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by v tom nakonec byla dostavba Severního proudu 2?

   Smazat
  2. Jedna se o sirsi spolupraci Nemecka a Ruska v technologiich, obchodu. Ta je vladou a EU blokovana sankcemi. Nemecka technologie a ruske suroviny dohromady, to desi Juesej i v noci. emecke firmy ale jedou a kaslou na sankce.

   Smazat
 29. Rozumím tomu, že ruská strana nepotřebuje lhát, když lži protistrany se dříve či později provalí. Nicméně svojí mediální politikou se takto dostávají vždy do defenzivy. Nejinak je tomu i v případě Navalného. Kdyby Rusové (tak, jak to dělá Západ) vydali prohlášení, jakmile letadlo přistálo v Omsku, že Navalného otrávili západní agenti, a teď se začalo vyšetřovat, odkud ještě byli a podle toho uvalí sankce na příslušnou zemi, měli klid. Byli ve výhodě, neboť by táhli bílými. A druhá strana by musela odpovídat, vyvracet to atd. Pak by Kreml mohl říkat, ještě výsledky nemáme, protože ti agenti byli rafinovaní, mohli mluvit o tom, že vysoce pravděpodobně to byli agenti z té či oné země, stačilo pár fotek nějakých lidí z neziskovek, jak přiletěli do Ruska, mohli pak dále používat "highly likely" atd. a měli klid. V mediální politice mají tedy jeětě hodně co zlepšovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní26. srpna 2020 11:05

   Nápad dobrý, ale dovedete si představit reakci našeho Petříčka a Babiše ? Rusko musí dokazovat pravdu vždy, EU nemusí dokazovat ani lež.Tomu se říká ústy politiků EU mezinárodní právo .

   Smazat
 30. Když stříleli Němcova, tak se o tom Navalnij dověděl a protože si nebyl jist kdo má být ta sakrální oběť, tak se nechal zavřít aby byl v bezpečí. Teď se někde vloudila chyba, Jeden člověk ochotný prodat za peníze přitahuje kolem sebe podobné typy, které prodají jeho. Příklad dobrých kamarádů byl u Fidela, kterého se nepodařilo odstranit až o do konce jeho života, ale např. Chvezovi byla vyvolána rakovina (stačí vybraný karcinogen do potravy). Inu highly interesting, very zajímavé. A Rusové udělali chybu, neměli ho pustit a měli ho vyléčit. Pochybuji, že by byl ochoten se obětovat a na truc Rusům zemřít jako naše hrdinka MH

  OdpovědětSmazat
 31. Jestli byl nebo nebyl a jak otráven Naválnyj ukáže přesně až pitva! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12,24
   Jéééé,Vy jste naivní!Kdyby toho feťáka a alkoholika měli pitvat veřejně,tak za dveřmi stojí Protidrogové a jde sebrat ty jeho kamarádíčky….a to amidemoKRAD NEmůže dopustit!!!!

   Smazat
  2. Navalny a Nemcov za prachy do nich zapadem investovane prisli na par procent volicu. Zklamali tak zapad a stali se disidentskymi ojetinami. Zapadu proti Rusku uz poslouzi jeste jenom jako mrtvoly nebo otravena ziva hmota. Varovani pro kazde Emericany koupene ruske ci ceske zmrdy za natistene $.
   Videl jsem video z vnitrku letadla, kde Navalny na WC rve jako krava co chce na sebe bejka. Vime kulovy co ten dobytek chlastal ci uzival, jestli to byl kokain nebo mel kuru na odvyknuti alkoholu.
   V Nemecku pise lekarskou zpravu CIA a jejich poskok BND. A podle toho to vypada. Latku ci duvod stale hledaji a uz je to pry otrava. Jejich vlastni blbosti a podlosti!

   Smazat
  3. Pitva nic neukáže, většina jedů se rozpadá do několika hodin.

   Smazat
  4. 16:00 jaká pitva, vždyť ještě žije, proboha! A doufejme, že bude. Co jste to za lidi?

   15:58 kdybyste měl křeče, které dokáže vyvolat inhibitor acetylcholinesterázy, nejen byste řval, ale zesral celé okolí. Právě ty křeče ukazují na akutní otravu.

   Smazat
  5. TY jsi mi velký chemik - velký Inhibitor! Komu čest tomu čest.
   Nezdá se ti, že to řvaní v letadle ukazuje spíš na velkého herce, komika, estrádního umělce, cirkusového klauna? Navalený si na hajzlíku ještě něco šmakovného přidal. Není tohle to správné vysvětlení?

   Smazat
  6. 16;00
   Pozvali by ho okamžitě a vzorky na toxikologii by odebrali taky, takže jed by se našel!

   Smazat
  7. 18:30 marně se posmíváte, ale je to tak.

   Smazat
  8. Blbost, měli provézt předávající inventuru. Pod dohledem lékařů,chemiků a komise ze západu odebrat vzorky od Nevalného (krev, moč, stolice, stěry, mozkomíšní mok atp) a vše zapečetit a uložit s protokolem do neutrálního trezoru. Potom si mohli Návalného v Německu vyšetřovat do aleluja, protože zjištěné rozdíly lze kdykoliv porovnat. Chaotické předání naopak připouští možnost různých podezření. Putin jako šachysta mě zklamal.

   Smazat
 32. Pane Schneidere, je radost číst Vaše články.Dobře, že k nám občas promlouvají inteligentní lidé jako Vy. Děkuji. A.

  OdpovědětSmazat
 33. Co ten Navalnyj chce , v RF je kapitalizmus , to chce , aby se znárodnilo ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:44 Chce moc vládnout, teprve moc přiáší bohatství.

   Smazat
 34. Myslím že se velmi rychle blíží doba, kdy se opět začnou stavět dráty na hranicích. Ne proto, aby mohli Rusové k nám, ale aby my nemohli k nim. Jakkoliv se to může ještě dnes zdát absurdní, nebude multikulturní evropský ráj místem pro život. A naopak Rusko se může stát zemí skutečné svobody takovou, jakou kdysi bývala Amerika. A další a další sankce mohou být pouze psychologickou přípravou evropského obyvatelstva. Já si totiž ještě pamatuji, jak nám soudruzi vykreslovali západ. A ti současní, unijní soudruzi, už v mnoha bodech ty minulé překonávají.

  OdpovědětSmazat
 35. 15:02
  Tak na co čekáš, val, val. Takové kolaboranty jako ty tady nepotřebujeme. Rusko a svoboda??? Ty jseš slušnej blázen!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:57 a vy jste zase Pepek Vyskoč :-)

   Smazat
  2. A v čem není v Rusku svoboda, žijete tam, byl jste tam dlouhodobě nebo jen žvatláte to co někteří "novináři" vyblijí ?

   Smazat
  3. 15:57 a idioti tvého ražení jsou tady potřební?

   Smazat
  4. 19:01
   Jen velice hloupí lidé, tak jako vy, si myslí, že je v Rusku tak jako v Číně je svoboda!
   Třeba jen tím, že omezili zahraniční stránky internetu kontrolují a propouští jen ty "" nezávadné "" info, nebo dokonce vypnuli, dále, pozavírali opoziční kandidáty před volbama, omezení práva na svobodu schromažďování, zákaz neziskových organizací. Stačí vám ten výčet, nebo mám pokračovat??
   Tahle omezení nikde ve svobodných Západních zemích nejsou. Aleco, vy tohle stejně zpochybníte. Nebo to sem cenzor ani nedá

   Smazat
  5. Asi bude problém v tom ,co si každý z nás představuje pod pojmem svoboda.

   Smazat
  6. 10:46
   A co jako se děje tady na demokratickém "západě"? Zkus si vyhledat na internetu některá témata, stránky, údaje, každý ví, že nejen Google silně upravuje vyhledávání. A to je lepší?
   Neziskové organizace tě platí a proto je musíš hájit?
   A co třeba BLM? Tady je podle tebe všechno v pořádku? Doufám, že to píšeš na koleně vkleče.
   Seznamy webů, které jako "oficiálně" šíří tady u nás fake news, jsou také v pořádku?
   A už přestaň dělat pokaždé chudáčka, že ti to tady neuveřejní. Podmínky jsou jasné a logické.

   A konec konců, jestli ti to nedošlo, tohle je také kapitalismus. Je to jejich a administrátoři si mohou dělat na svém webu co chtějí. Tak si založ vlastní web a nech si tam probíhat diskusi. Rychle na tebe skočí z "dozoru", uvidíš.

   Ztrapňuješ se jako většina politiků už první větou.

   Smazat
  7. 10,46
   U amiokupanta je svoboda: 1)Pod neustálým dohledem NSA nebo je 2)svoboda jen pro BLM.....a takovou svobodu si strč do prdele,vemeno z kachny!

   Smazat
 36. Tak už se údajně ví, kdo by mohl být za otravou Navalného. Je to Arkadij Sosnov, který v Omsku jako jediný cestující opustil letadlo a už se nevrátil. Údajně nezávislí vyšetřovatelé zjistili, že se jedná o aktivního pracovníka FSB, který převzal štafetu "stínu" při sledování A. Navalného po Sibiři za Igora Davlinskeho. Do letadla nastupoval v Tomsku. Sosnov je vystudovaný chemik organická chemie a biochemie a do FSB nastoupil po absolvování vojenské služby u pohraničního vojska. Sosnov je aktivní sportovec jehož koníčkem je kromě chemie létání a parašutismus. Není aktivní na sociálních sítích, ale po zveřejnění jména a fotografie se ozvalo několik desítek lidí, kteří ho znají. Přeberte si to jak chcete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Údajně nezávislí vyšetřovatelé zjistili," - víc není třeba číst.

   Smazat
 37. Jaké hybridní války? Kdyby si těch mediálních blábolů nikdo nevšímal, zaniklo by to bez povšimnutí a bez následků. Vždyť je to v podstatě úplně každému jedno - jaký "Navalnyj"? Co je to? Teď v létě je ve všech venkovních zahrádkách před nálevnama, barama, cukrárnama, pizzeriema atd. přímo narváno. Dřepí tam spousty lidí celé hodiny. Myslíte si, že vědí, co je to "Navalnyj", co je s ním, a že se jedná o hybridní válku? Ale internetová media už vědí, že bez čtení všech těch šílených zvěstí nedáme ani ránu - jsme nadšení čtenáři, lidi, co nemají žádné rozumné a optimistické aktivity ( zejména starší ročníky) a tak dřepíme u PC, čteme všechny ty bláboly, žvatláme k tomu, a ty žvatlanice mediím vydělávají, proto každé podobné "tema" rozpižlají na kousky, a každý den vyndají nejméně tři takové kousky - to je bratru pět set diskuzních příspěvků? A to už je na jediný den dobrý. Tak to jde, a tak se taky vydělává. Od stolu - dřepí se na zadku, píšou se bláboly převzaté z jiných, zahraničních serverů, to se překládá, a vydělává se. Možná sami tito "novináři" se pošklebují svým osvědčeným smečkám čtenářů, které je uživí. Takže - žádná hybridní válka - byla snad hybridní válka ze sochy Koněva? A jak to vypadalo mediálně zle! Hromady článků, ten šmejd Kolář se musel skrývat, pak to o tom "ricinu", do toho zašmodrchali toho blba Novotnýho - to bylo blábolů, a zlé! Byli do toho zataženi diplomaté - a tak dále - no a co z toho je? Nic. Vůbec nic. Vyšumělo to, stejně jako strejda Brady, jako všechno ostatní, co vypadalo, že válka už je na spadnutí. Je to v podstatě směšné. Celý svět propadl mediálním žvástům, a mediální šmejdi si to užívají. Kdyby nebyli čtenáři, nebyly by ani bláboly. Dřív se kupovaly noviny a časopisy - dnes už to nikdo nekoupí, přesto se to tiskne, a vozí se to do sběru papíru. Celej svět začal bejt šaráda - šaráda se špatným koncem a ten bude tak vošklivej, že to ani mediální šmejdi nepostačí napsat.

  OdpovědětSmazat
 38. Informace o Sosnovi neuveřejníte? Čekáte, až to vyjde na Seznam.cz nebo iDnes, když to přeloží ze západních agentur? Sosnov měl útočit zřejmě na palubě letadla. Pátrání po jeho identitě.

  OdpovědětSmazat
 39. 1557,A kde je ta svoboda? Za pomalovaný Autobus vězení, za názor že nemáme vojensky zasahovat v cizině basa, za "rasismus" basa, za .... basa.... Teď by zde zavřeli i Muhamada Aliho, který hlásal že by se rasy neměli míchat. V USA, baště rasové lásky klesá procento sňatků mezi bílými a afro..., tak baba řekni? Kam jít abych byl šťasten? I když bych některým Rusům i Ukrajincům v Praze někdy nejraději natrhl pr..., tak jsou nám mnohem blíže, než namachrovani, namyšlení a ..a.. občané US of A. Jedině pod ruským jhem nám zde patřil náš stát. To je již historie.

  OdpovědětSmazat
 40. 15:57 proc by mel být kolaborantem? Být mladší a mit vice peněz (je tam kapitalizmus)pomohu rodině
  přesídlil do Ruska. Jen pro
  budoucnost potomků. Koloborant je něco úplně jiného - to jsi ty,ty trumbeline! Kopeš za cizaky!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle jsem dal přečíst svým kolegům a úplně všichni se smáli jako diví. Nechtěli věřit, že to je fakt a ne vtip. Mám známé a vím o dalších, kdo žijí třeba v Thajsku, Tanzanii, Bolívii, Qataru, Mongolsku, Malajsii
   a určitě hodně lidí žije i jinde, ale v Rusku by nežil nikdo z nich.

   Smazat
  2. No vidíš, anonyme 11:07, jak jsou lidé v tvém okolí zblblí! Např. z Mongolska je v Rusku docela dost gastarbeiterů.

   Smazat
  3. 11:14 v Rusku nejsou žádní zato Rusů je všude plno takže neblufujte. Neznám nikoho kdo by jel do Ruska. Nedej bože na dovolenou. Dneska už nejsou ani obchodní kontakty. Kdybych si měl vybrat tak to raději jako kamarád Nepál Kyrgyzie nebo Kazachstán ale určitě ne Rusko.

   Smazat
  4. Loni tu měl pan Ďoubalík sérii cestopisů po Rusku. Velkou část zaujímalo povídání o cestě po Krymu. Kdo nechce vidět to, o čem neustále mluví a pomlouvá, ten je fakt případ pro psychiatra.

   Smazat
  5. Anonymní27. srpna 2020 11:56

   nepište nesmysly, v RF pracuje 17 milionů zahraničních dělníků,jen pro zajímavost 350 tisíc občanů KLDR, 4. miliony Ukrajinců atd.
   Trávím dovolenou každoročně v Rusku posledních 30 let 2x ročně celý měsíc a jsem maximálně spokojen, letos to zatím nevyšlo, neznám lepší místo na odpočinek. Hoďte za hlavu zkurv... politiku a v RF uvidíte co je to odpočinek. A když moře v RF tak v tuto dobu pobřeží Japonského moře nebo Krym, pohádka.

   Smazat
  6. 14:57 vy přestaňte blufovat, to jsou kecy a každý to ví.

   Smazat
 41. Možná by skutečně bylo dobré, kdyby vládu nad celou východní Evropou převzal nějaký Protektor z USA, protože to tady jde celé do kopru. V Česku by se vlády mohly ujmout šlechta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6,51
   Bohnické ozvěny?????!!!!!

   Smazat
  2. Ad 6:51 - dělá ti potíže už sama čeština. NAtož to ostatní... ale jako klaun dobrý.

   Smazat
  3. To vypadá na rádio Fltava.

   Smazat
  4. Česko si neumí vládnout samo.

   Smazat
  5. 6:51 Právě proto to tady jde do kopru, že jsme pod vládou amerického protektora a jeho místních loutek a podržtašků. A vzhledem k tomu, že to jde do kopru právě v USA, jdeme do kopru zákonitě i my.
   P.S.: šlechta se již brzy vrátí, ale bohužel jenom ta zahraniční, na českou nic nezbude - začne to Lichtenštejny a skončí sudeťáky

   Smazat
  6. 13:26 to je jen dobře. Zas bude pořádek.

   Smazat
 42. Mám jedno zábavné Lukašenkovo prohlášení, kterého si u nás moc nevšímají. Opozici vzkázal, že tolik koryt v Bělorusku není, aby se na každého nespokojence dostalo. U nás za převratu demokraté obsadili nejprve městský úřad. Na řadu lidí toužících po korytu se nedostalo. Poslali proto na místní velký podnik dopis se seznamem lidí, pro které chtěli nějaké dobře placené místo, nejlépe šéfovské, kde není třeba příliš pracovat. Tímto spustili zuřivé čistky a hádky o každou pozici. Pro budižkničemy to byla unikátní příležitost, jak se bezpracně dostat výše. Zajímavé, že odbornost a další schopnosti byly naprosto vedlejší. Až uslyšíte o kariéře někoho po převratu, mělo by se vám udělat zle na zvracení.

  OdpovědětSmazat
 43. Na RT ukazovali žádosti běloruské demokratky v Litvě, jak nabízí peníze za to, že lidi v Bělorusku půjdou do stávky. Peníze měli dostat lidé od policie za to, že zradí přísahu a přeběhnou. Dokonce jim nabízela byty. Protože bytů je obvykle málo, nevím, co by ta morálně odporná baba dělala, by jiné lidi z bytů vyhnala.

  Představte si monstra z Prahy a z Bruselu, která otevřeně podpláceli cizí lidi, aby zradili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jediná možnost, jak sejmout to monstrum ve vládě a jak dostat tuto zemi na správnou cestu. A jestli by to měli zaplatit krví, ať raději zaplatí a mají svobodu, než tohle a ještě k tomu ve svazku s Ruskem.

   Smazat
  2. Každý má možnost si různá prohlášení koordinační rady Běloruska přečíst, naslibovala rada opravdu dost smění se sice každý den podle politické potřeby. Kdo nevěří ať zkusí archiv opozičního radia Echo Moskvy a tv Dožď.

   Smazat
 44. Pořád čtu, jak Putin nechal někoho zabít. K tomu pak odmítači, že ne, to néé.
  A proč néé ? Ptá se někdo obecně toho "tábora míru a pokroku"
  na bájném západě proč zabíjejí jen tak pro radost celá města
  či národy ? To pak hledání nějakých "navalených" ani nestojí za to.
  Také s těmi "populárnimi" na západě a v Rusku (které vlastně už jenom ono představuje východ) je potíž. V Rusku či nově v
  Bělorusku je super persona kdejaký kecálek či ženská od plotny. Na západě je spousta anti režimních person, které ale
  v Rusku nikdo nevynáší na piedestal. Jsou rychle doma umlčování a tiše odesláni mezi svaté.

  OdpovědětSmazat
 45. 8:44
  Pokud na RT, ruské televizi, tohle ukazovali, tak jen totální blb tomu věří. Tady taky upáci kvičeli jak Soroš rozdává demonstrantum peníze, ano všem 250 000, při dem. Mil. chvilek. A zase jen ubohá lež!!
  Kdo podplatil vás,za ty nesmysly???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:23 no a co, my se snad máme podělat z toho, že na vás nezbylo a že si váš žold ponechal v kapse někdo jiný? Nastlat :-)

   Smazat
  2. To neznamená, že ty dostaneš peníze do kapsy. Na ty je připravená jiná peněženka a účet v bance. Musíš příště prostě vyžadovat platbu předem, to je přece co chceš, ryzí kapitalismus. Bez smlouvy ani cent!

   Smazat
 46. Navalný je standardním uživatelem kokainu. V letadle si šel šňupnout na toaletu a všechno nasvědčuje tomu, že mu někdo místo koksu podstrčil nějaké svinstvo. Asi by to chtělo najít dealera, u kterého nakupuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proč tak hrubě, dnes se to nazývá svobodomyslný člověk.

   Smazat
  2. 16:10 v tom případě je nejsvobodomyslnějším člověkem v Česku nácek z Rypákova :-)

   Smazat
  3. 16:51
   Ano, tu svobodomyslnost získal od fotka, který pilně donášel na Michala Tučného!!!!! 🤮🤮🤮🤮

   Smazat
  4. oprava: fotra

   Smazat
  5. 20:18 jablko nepadá daleko od stromu :-)

   Smazat
  6. 20;18
   Díky

   Smazat
  7. 13:42
   Vy jste v tom letadle byl a stejně společně na toaletě s panem Navalným??? Těžko co. Tak si laskavě odpusťe ty vaše nesmysly!! Tak se vyrábí lži, tenhle cans přejme několik podobných ubožáku a do několika dnu se tady dozvíme, že je Navalný feťák, stejné nesmysly a pomluvy jak v případě pana Havla!

   Smazat
  8. Je směšné, jak se zideologizované zblblo 10:08 snaží obhajovat Navalného, známého alkoholika a kokainistu. Nemusím s Navalným létat, stačí si přečíst něco na ruských opozičních webech. Podtrhuji opozičních! Tam je osobnost Navalného pospána dost důkladně. Proto také nasbíral po celé šíré Rusy jen nepatrně fanoušků a jeho podpora se rovná statistické chybě. Ostatně nález v krvi N. odpovídá i látce na rychlé odeznění účinků drogy, tady žádný novičok. Mimochodem, víte, že Navalnyj vřele souhlasil s navrácením Krymu k Rusku?

   A co se týká Havla, které sem mícháte: byl to také alkoholik podléhající cizím lvivům a názorům. Žádná pomluva, holý fakt. Potvrdí ho všichni Havlovi spolupracovníci (vyjímaje hradního tanzmeistera Špačka, ten hájí čest svatých ostatků do roztrhání těla vlastní lží).

   Kdo nemyslí vlastní hlavou - ten je pravým ubožákem!

   Smazat
  9. 11:04 je zajímavé, že vaše názory urážející diskutujícího redakce uveřejní bez možnosti, aby se vámi napadený mohl bránit.

   Takže zopakuju otázku přispěvatele 10:08 - by jste byl v tom letadel a viděl, jak si Navalnyj šlehnul dávku? Nebo že by si šlehnul nějakou jinou látku na blokování účinků kokainu? Vy máte jednoznačné informace, že je kokainista? Dosud se v tomto duchu o Navalném nemluvilo.
   Německé noviny s odvoláním na analytiky z Charité píšou už o Novičku. Pokud takový novinář renomovaného deníku nemá jistotu, že je tato závažná informace správná, pak by ji asi neuveřejnili, nemyslíte? Pod pojmem správná myslím vyslovená konkrétními lidmi, protože novinář není odborník.

   Smazat
  10. 13,23
   Jaký je rozdíl mezi odborníkem a specialistou....Odborník ví všechno o hovně a specialista hovno o všem!!!!!A to je i případ fingované otravy Nevalného feťáka a notorika a odborně specialovaných vyšetřovatelů!!!!

   Smazat
 47. Nebylo věnováno Navalnému víc prostoru, než problémům nášeho státu?

  OdpovědětSmazat

 48. Spiegel a FAZ už píšou o Novičku. Měla by se v nejbližší době vyjádřit i kancléřka.

  Rusko začalo vyšetřování na místě činu, ale šéf NATO vyjadřil nesouhlas se způsobem vyšetřování.

  Už šest evropských státníků bude v Evropském parlamentu a následně i po Evropské komisi požadovat mezinárodní vyšetřovací tým. Tím i neomezený přístup mezinárodní vyšetřovací komise ke všem materiálům ruské prokuratury, kriminální služby, tajných služeb, soudů, ministerstev, vládních úředníků všech instancí, státních korporací, armády a námořnictva a dalších soukromých a státních institucí. To proto, že Navalnyj těchto věcech psal, o jejich podvodech a korupci, o jejich nekompetenci, o tajných akcích Kremlu, GRU, FSB a SVR, a tyto věci bude mezinárodní skupina vyšetřovatelů pod vedením USA rozkrývat.

  Pokud Rusko neumožní práci této komise, bude obviněno z utajování důkazů a následně bude čelit mezinárodnímu trestnímu tribunálu. Jak prohlásil kdosi z Bidenova volebního týmu - je nutno dokončit práci Alekseje Navalného a rozkrýt všechna korupční schémata v Rusku. Například kvůli korupci jsou již uvaleny tvrdé sankce na ústav Gamaleji, který vyvíjí vakcínu Sputnik V a všechny další subjekty, které s ním spolupracují. Momentálně se rozvíjí tlak na Merkel, aby okamžitě přerušila kontakt s Ruskem ohledně NS2.

  Už několikrát se objevila možnost či požadavek vyloučit Rusko minimálně z BR OSN případně rovnou i z OSN. Této agendě se velice úporně věnuje jedna skupina právníků a publicistů z Ukrajiny, která působí také na půdě OSN. Jsou i jiné skupiny, jen ne tak aktivní.

  Vyloučení Ruska z této mezinárodní instituce je velice jednoduché. Prostě posadí jejich diplomaty coby osoby non grata do prvního letadla směr Moskva a zablokují jim přístup do USA, případně je obviní ze zločinu a posadí do báně. Amerika může v případě dokázaného zločinu jednostranně zrušit diplomatickou imunitu. V podstatě to může každá země. V případě ruského velvyslance to udělalo už Holandsko a zavřelo u do basy kvůli údajnému násilí vůči manželce.

  Causa Navalnyj se rozjíždí na všech úrovních a to ten chlap ještě žije.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trole, už jsem tě jednou s podobnými nesmysly nepustil do diskuze. Tady není fórum pro lži a štvaní proti Rusku. Rusko není náš nepřítel. Ale v textu ses dotkl dvou případů, které ukazují pravou podstatu „aféry“ . Je to snaha Američanů sabotovat konkurenční projekty, na kterých se podílí Rusko – Severní proud II a vakcína proti koronaviru „Sputnik V“. Oboje hází vidle do rozjetého amerického byznysu a Američané nemají na to ekonomicky obstát, tak vsadili, jak je jejich hloupým zvykem, na silové řešení a údery pod pás, pomluvy, štvaní a shánění svých věrných poskoků do houfu.

   Tvoje hloupé „úvahy“ o vyloučení Ruska z mezinárodních organizací jsou hody pouhého poťukání na čelo. Zmínka o „ukrajinských právnících“ pak vyvolává smích. Připomeň si „kauzu Navalnyj“ za rok. Bude ti smutno, kam, dospěje. I když o tebe žádný strach nemám. Ty budeš plácat nesmysly o další „kauze“.

   Smazat
  2. Anonymní28. srpna 2020 10:15

   Chlapče jíst chutná, stolice je pravidelná ?
   Co to píšeš za bludy, takové hovadiny by nevypustil ani Štěnina či jiný politik parlamentu. Srovnej si to v hlavě a hlavně si přečti co podepsal Putin za změny v ústavě RF. To bude odpověď na tvoje vyšetřování a vyloučení RF z mezinárodních institucí. To už udělali jednou a vyloučeli RF za Krym z Rady Evropy, dlouho netrvalo a s prosíkem přišli prosit, i Rada Evropy potřebuje ruské peníze.

   Smazat
  3. Anonymní28. srpna 2020 10:15

   Když jseš u těch ukrajinských právníků v Emedrice, neměli byse vrátit domů a raději obhajovat 14 ukrajinských nacionalistů kteří včera pod Charkovem rozstříleli mikrobus s 27 poslanci ukrajinského parlamentu ? "Sláva Ukrajině" !

   Smazat
  4. 11:18 a ty jsi kdo? Já mám informace z ruského prostoru. Sankce na ústav Gamaleji a instituce spolupracující jsou už v běhu, stejně tak jako další obstrukce ohledně NS2, NS2 je podle EU protiprávní projekt. Realitou je i aktuální vyšetřování kauzy Navalnyj, které je pod kritikou a je požadavek na vstup mezinárodních vyšetřovatelů. Rusku se nevěří. Všude o tom píšou, jen vy se tváříte, jako by se nic nedělo. Mám vám sem dávat linky?

   S požadavky na vyloučení Ruska z OSN se můžeme střetnout každou chvíli. Rusko prostě není oblíbené.

   Smazat
 49. Prošlo pár dnů a smrad po Navalném nějak vyprchal z médií, kde jsou ti naši hrdinové ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.