Reklama

sobota 22. srpna 2020

Komu bude Navaľnyj viac slúžiť mŕtvy než živý? Skúmavka s jedom a Putinovym otlačkom sa zatiaľ nenašla

Ivan Lehotský
22. 8. 2020  HlavnéSprávySk

Líder ruskej opozície, ktorý sa dlhé roky čoraz neúspešnejšie snaží byť aspoň trochu dôstojným súperom Vladimírovi Putinovi a získať aspoň zlomok jeho popularity, bol vraj otrávený. Ampulka s jedom a Putinovými odtlačkami prstov sa ešte stále nenašla.

(Na snímku z ruských zdrojů - Navalnyj pije čaj v letištním bufetu - na odhozeném kelímku našel pan Jefim Fištejn otisky jistého Vladimira Vladimiroviče P. a o svůj poznatek se posléze nezištně podělil s Českou televizí - pozn. red. N.R.)

Putinovi profesionálni zabijaci za sebou vždy zanechajú svoj nezameniteľný podpis. Bežní mafiáni a iní amatéri to robia tak, že nežiaduca osoba sa nenápadne rozpustí v kyseline, zaleje na stavbe do betónu alebo sa stratí v lese, skrátka sa odprevadí zo sveta tak, že už nikto nikdy nebude mať šancu zistiť kam, ako a prečo dotyčný zmizol, ale Putinovi profesionáli to robia presne naopak. Oni sú na svoju prácu hrdí a vždy za sebou nechajú jednoznačne identifikovateľnú stopu.

Ako vtedy, keď Putin poslal dvoch zabijakov do britského Salisbury zabiť istého Skripaľa, ktorý býval pred mnohými desaťročiami agentom, a použil na to špeciálny Novičok, aký vyrábajú len v Rusku.

Alebo vtedy, keď Putin – aby primiešal do mediálnej kŕmnej dávky aj trochu jadrového krmiva – dal otráviť v Londýne istého bývalého agenta Litvinenka dávkou 26,5 mikrogramu mimoriadne vzácneho prvku polónium, ktoré naozaj nemohlo byť vyrobené inde, než v závode Avangard, ležiacom 500 kilometrov juhovýchodne od Moskvy.

Tentoraz bol otrávený Alexej Navaľnyj. Ampulka s typickým ruským jedom a Putinovými odtlačkami prstov sa zatiaľ ešte nenašla, čo však nič neznamená. Všetci vieme, že Navaľnyj je Putinov najvážnejší politický súper, pretože už 17 rokov jeho popularita atakuje hranicu Putinovej, rozdiel je už iba v takom detaile, ako je posunutie desatinnej čiarky o púhe dve miesta.

Preto je každému mysliacemu človeku nad slnko jasnejšie, že Putin nemohol urobiť nič múdrejšie, než Navaľného spektakulárne otráviť – a tobôž práve teraz, keď sa pozornosť korporátnych médií upiera na neho v očakávaní ruskej reakcie na farebnú revolúciu v Bielorusku. A stať sa tak opäť raz prvou hviezdou televíznych správ.

Podobne ako onehdá, keď dal zabiť istého Nemcova, ktorý sa tiež dve desaťročia čoraz márnejšie snažil presvedčiť svojich zahraničných priateľov, že on v Rusku zavedie demokraciu a mal aj podobný volebný výtlak ako Navaľnyj. Predstavte si, dal ho zabiť rovno pred Kremľom, aby to lepšie vyzeralo na záberoch vysielaných televíziami po celom svete.

Navaľnyj teraz má byť špeciálnym lietadlom prevezený do Nemecka, kde tamojší odborníci zistia, akým jedom ho Putin otrávil. Ruskí lekári z nemocnice Omsku, kde lietadlo s Navaľným núdzovo pristálo, samozrejme hovoria, že to nevyzerá na otravu, ale každému je jasné, že oni sú tam všetci zmanipulovaní a zastrašení Putinom.

Navaľného prevoz do Nemecka zorganizovala neziskovka Cinema for Peace, ktorá si kladie za cieľ vo veciach sociálnych, politických a humanitárnych ovplyvňovať verejnú mienku prostredníctvom filmu. Čo má spoločné Navaľnyj s ovplyvňovaním verejnej mienky prostredníctvom filmu, to zatiaľ nevieme, ale možno sa to raz dozvieme v kine.

Čo povedať na záver? Ďakujeme svetovým aj našim korporátnym liberalistickým masmédiám za to, že nás objektívne informujú o takýchto prípadoch a my im za to sľubujeme, že tomu všetkému budeme veriť. A zásadne si nebudeme klásť nepríjemnú otázku, kto z týchto mediálne spektakulárnych úkladných vrážd bezvýznamných bývalých agentov a skrachovaných oponentov ruského režimu môže ako jediný mať nejaký prospech. Veď komu už len inému ako Putinovi by sa mohla hodiť takáto senzáCIA?

Ivan Lehotský


103 komentářů :

 1. Co to je ten Fištejn? Není to ten kosmopolitní bezdomovec v amerických službách toho času za vysokým betonovým plotem v Praze, kterému stále snižují gáži a musí si proto přivydělávat všude, kde dobře platí za ty jeho jedovaté sliny proti Rusku. Člověk bez domova, ale i bez soudnosti. Na mě to má ale zcela nežádoucí účinek. Čím více nás tady poučuje a kváká tu svou prostoduchou rusofobii, tím více fandím Rusku a Putinovi zvlášť :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezbývá než souhlasit.

   Smazat
  2. 11:14 Na lidech stejného genomu mě zaráží ta lehkost, s jakou dnes neváhají spolupracovat s fašisty všech barev. Ani německý holokaust je asi nepoučil. Krásným ilustračním příkladem je třeba Ukrajina s jejími posledními dvěma prezidenty v objetí s banderovci. Tam je ale zřejmě podle Herr Fisstein alles in Ordnung!

   Smazat
  3. Jedná se o extrémní hypoglykemii kdy stav organismu, odmítá absorbovat glukózu v buňkách a kdy končí veškerá glukóza v ledvinách, které to nezvládají a začnou selhávat. Lze to přivodit i uměle, o čemž hovořil Edward Snowden v souvislosti s činností amerických tajných služeb na Blízkém Východě v 80. letech minulého století, když se potřebovali zbavit nepohodlného politika nebo nějaké osoby, kterou nelze “terminovat” běžným způsobem a musí to vypadat jako smrt ze zdravotních důvodů... Komu tedy prospěje smrt tohoto břídila, který nesplnil očekávání západu?

   Smazat
 2. Tak se Sašovi splnilo dětské přání a je konečně v Německém ráji, dnes ho vyléčí a zítra už bude obdivovat berlínský Reichstag. Prezidentské volby jsou až v roce 2024, sice se svým trestním rejstříkem nemá šanci,ale může to ovšem zkusit jako kdysi strejda Lenin, Aurora pořád stojí na svém místě a o sponzory ze stejných kruhů jako Lenin také nemá nouzi. Snad nebude mít smůlu a nedopadne jako Lenin.

  OdpovědětSmazat
 3. No jasně, nebýt Putina tak jsme zase na minimálně dvacet let za vodou. Nejlépe by bylo, vybavit /pemprskama/ a poslat na Putina všeho schopného agenta Novotného z Řeporyjí.

  OdpovědětSmazat
 4. Je úplně jedno, že něco, co západní lžikraté hlásí, není pravda, dokonce, i když vyhlašují totální pitomost - oni to vědí. Jde o to, že takto vypuštěná lež zůstane v prostoru, časem se k ní vrátí s nějakými odkazy, trochu ji upraví, přijdou s novou lží a tak stále dokola.
  Vždycky se najde dostatek kreatur, které je za třicet stříbrných opakují a přiživují.
  Postupně tím otráví mysl příjemců.
  To není hra na roky, ale na generace.
  Goebbels není autorem onoho "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou!", on se jen netajil využitím tohoto postupu. Je to poučka psychologie, zneužívaná propagandou k vymývání mozků.

  K dokonalosti v propagandě ji přivedl Západ dávno před Goebbelsem.

  OdpovědětSmazat
 5. Už jsem to psal jinde.
  Navalného mordě se udělalo šoufl z dlouhodobého pobytu v řiti pruhu a hvězd. Hned NATO se vyblil. Pořád ještě uvnitř. To se nelíbí žádnému Svěrači, a tak se stáhl. Zbytek už jen vypadá, jako kdyby Navalnyj konzumoval modifikovaný špenát.
  Teď bude konzumovat tu správnou sluničkářskou euročočku, aby byl fit do dalších let.
  Nedej bože, aby mu v Němcích nenaložili nějaké implantáty. S bradavkami na zádech a klitorysem na plících.

  orinoko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podobně jak tady kdosi trefně popsal adventuru zmrtvychvstalého Skrpaľa: Navalny se schlastal lacinou vodkou zvanou krabičok a přišlo mu z něho špatně. Anglosionisté následně s velikým pokřikem stáhli svou loutku do své kolonie dvou poslepovaných německých státečků. A tahle banda presstitů blekotá o ožralých ruských mužících jen když jim z toho kápne bakšiš do kapsy od jeho loutkpvodičů.

   Smazat
  2. Jj, sluníčkářskou euročočku a když po ní "náhodou" natáhne ráfky, tak highly likely "temná ruka Moskvy" ala Novičok. To zas bude v režimních médiích nablito.

   Smazat
  3. Navalnyj okusil první čaj z GMO ukrajinsko-gruzínského čajového stromku. První letošní předvánoční dárek od Monsanta ruské opozici. Kdo bude další?
   FSB vydala doporučení všem členům ruské opozice, aby raději letos již nepili, nejedli a ani neotvírali jiné obálky než obálky e-mailů. Rovněž se jim nedoporučuje jezdit automobily, především elektromobily a nezávislým zahraničím věnovanými auty. Motocykly opozice již přes deset let nepoužívá jinak, než jako opěru pro fotografie do časopisů. Samozřejmě se jim nedoporučuje nic jiného než sedět doma v cizím domě pod falešným jménem, nebo přímo ve vězení na Dálném východě. A když už nechtějí takto žít, měli by nosit vždy a za všech okolností masky a roušky, každou půl hodinu měněné.

   Smazat
  4. Orinoko, proč se sám ponižujete ? Nebo jste opravdu špatně placený provokatér, jak to tu někde už napsali ?

   Smazat
  5. 20:46 jó Orinoko, mohutný to tok přetínající pralesy, to je neutuchající zřídlo poznatků. Nedávno se snažil mnohými důkazy přesvědčit kupu lidí, že Amíci výsadek na Měsíc sehráli v Hollywoodu.

   Ale jinak dobrej.

   Smazat
 6. Já jsem si představoval revolucionáře vždycky jako neohrožené bojovníky, kteří za své ideály jsou ochotní bojovat a v boji položit i život. Jako třeba Che, bratři Castrové, bratři Fonsecové v Nikaragui apod. Ale ti dnešní revolucionáři jsou na jedno brdo. Žádné vize či ideály nemají. Hlavně se starají, aby se jim nic nestalo. "Jestli se mi něco stane, Západ vám ukáže!". Jako v té pohádce: "Tatínek vám vyhlásí válku"! Mně se líbí zejména výběr paní Tichanovské (nebo jak se jmenuje) za vůdkyni běloruské revoluce. Práskla do bot do Litvy a prý se vrátí, až se bude cítit bezpečně. Má naděláno v kalhotkách a jde vést revoluci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:57
   1. Chodí naostro!
   2. Ven jí pomohla část běloruské KGB přehráním jednoho "vražedného" záznamu žvatlání z jejího štábu.
   3. Až se Tichanovská vrátí, bude to na BTR polské armády a ten pak bude stát na hlavním náměstí polského Minska.
   4. Všechnu revoluci přijde udělat jediný mstitel, Captain America polského původu s českými, litevskými, německými a francouzskými rukavicemi ...


   :)

   Smazat
  2. On se objevil důkaz (telefonát), zřejmě hacknutý kterousi tajnou službou, co jí sledovala, můžeme hádat kterou, a po poslechu záznamu sebrala paní Tsiakhanouska děti a fuk do Litvy. Samozřejmě to může být fejk, ale proč se tak rychle i s celou rodinou, když, jak říkala, vyhrála volby a miliony lidí pro ni hlasovaly? Lukašenko, který prohrál a měl dle jedné z agentur okolo 2%, zůstal v zemi a jaksi nemá obavy. Nebojí se, že ho ten mnohamilionový dav, podobně jako Janukovyče, semele. Samozřejmě lze říct, že se bála o život kvůli Lukašenkovi, to je jedna z verzí, ale je tady ten telefonát. Na něm jsou slyšet hlasy některých jejích spolustraníků, kteří už počítají s tím, že by v případě její smrti nastoupil její manžel, kterého by masy rozezlených Bělorusů vyzvedly z basy.

   Ty telefonáty hacknuté FSB! Nebýt jich, nevíme, že politici v EU už tři dny po střelbě v Kyjevě věděli, kdo to udělal. Ovšem dodnes tvrdí, že to bezpochyby byli ruští speciálové, žoldnéři a kdovíkdo ještě.

   Smazat
 7. To, že pustili Navalného se léčit do Němec, dokazuje, že otráven nebyl. Teď je jen na Němcích, jak se s multimiliardářem vypořádají. Od Rusů velmi dobrý tah. Němci mají dvě možnosti: zatloukat,zatloukat, zatloukat a nebo lhát. Případná pravda naprosto nežádoucí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anebo dokonat otrávení....

   Smazat
  2. A Němci tím dokončí svoje tažení z roku 1941 ... kdy vydali do rukou Sovětů spoustu zrádců a špionů. Pokud je sami "nezneškodnili a nezachránili".

   Smazat
  3. Navalnyj není multimiliardář. Kde jste na to přišel?

   Smazat
  4. 12:08 Jeho smrt na údajnou otravu, to by byl pravý dáreček pro jeho řídící pracovníky. Navalný svoji úlohu mobilizace mas proti Putinovi při změnách klíčových ruské ústavy naprosto nezvládnul a je proto pro západ tak jako tak odepsaný. Nicméně by se hodil alespoň jako sakrální oběť, to by si světová média pošmákla (jako v případě Němcova, doma podvraťák, na západě modla).

   Smazat
  5. Jak by se s ním vypořádali? Jenoduše ho oškubou jako Krejčíře v JAR. Za politikou a dobroserstvím západu vždycky čichej peníze.

   Smazat
  6. Uz vybrali na pražskem magistrate ulici,ktera bude pojmenovana po Navalnem?

   Smazat
  7. 12:08
   Rusko se z nějakých duvodu snažilo odlet Navalného oddálit, proč??? To byl ten váš " dobrý " tah.?
   Snad Němci, kteří mají k pravdě podstatně blíže než Rus, zjistí a řeknou jak byl Navalný nemocen!
   Ale určitě nebudou lhát!!!

   Smazat
  8. Ne, máte pravdu, Němci nikdy nelhali. Nelhali ani po znovu sjednocení země, nelhali ani před Druhou světovou válkou a nelhali ani nikdy jindy v minulosti! Jsou upřímní a poctiví jako malá děťátka s nevinnou slzou v oku jako panna, která ještě neztratila panenství.
   Němci nikdy nikoho nezabili, nepopravili, nemučili, jsou tak slušní a nevinní jako miminko cumlající dudlík.
   S vaší propagandou, která vám zabírá tolik užitečného času si jděte na WC ..., ostatně málokdy se bavím více, než když si přečtu podobné "argumenty" jako vaše, blahorodí.
   Kolik je vám? Není vám líto trávit život v nenávisti ke všemu, co nevyhovuje jen a pouze vašim "potřebám"? Copak zrovna není léto, čas dozrávání a sklizně? Vy jste vnitřně nepochopil, že tady chodí hodně lidí, co hledají odpovědi. Ne vždy je najdou, ale takový je život. Ale všimněte si, že ti vaši kritizovaní toho mají za sebou mnoho. Mají zkušenosti a přesto hledají. Na rozdíl od vás.
   Nejdříve naberte mnohem více zkušeností ze života a pokud je vám více a mnohem blíže k důchodu, či za, tak si uvědomte, že nikdy není pozdě. Pak mnohé uvidíte jinak. Nenávist není zkušenost, to je stav otupělosti.

   Smazat
  9. 16:56 Pepku, bravo, no a teď vyskoč :-)

   Smazat
  10. Ta ulice... No jasně ... je kousek od Hradu. To nebude problém. Teď ještě se jmenuje Na valech.

   orinoko

   Smazat
  11. Němci lhali a lžou o 106 dál. Vždyť je nachytali na falšování emisí u aut. Teď záměrně lžou u autorů násilí, jsou-li to migranti...
   A lhát budou dál.

   Smazat
  12. 20:56 já jsem docela rád, že Němci falšovali emise.

   Smazat
  13. Na cedulkach ulice Na valech staci jenom prestrikat posledni tri pisme a bude to "Na valny". Prazsky magistrat tim Usetri hodne penez-

   Smazat
 8. Trochu mi mrzí zaujatost obdobná z politickým komentářům v TV i když z opačné strany, tady se nediskutuje, tady se nenávidí a nadává. Vrcholem je pan 11:37. Já nebudu řešit, zda Navalnyj byl otráven nebo ne, to co mi vadí je celosvětový kolotoč okolo něj. Současně umírají lidé v celém světě, v důsledku válek, záplav či víru a pozornost a pomoc je jen marginální. U pana politika, který musí počítat i s tím nejhorším a sám si dobrovolně volí, je na místě projevit sympatie, nebo ne, ale dělat z toho největší problém planety je přehnané. Pomalu po hodinách je referováno o jeho záchraně a přeletu speciálu pro převoz do Německa. Je vyslán tým lékařů a vrcholní politici zemí Evropy nemají nic jiného na práci než zaujímat postoje k akci Navalny. Já jen za sebe mu přejí uzdravení a světu přejí aby vyšetření na jed bylo negativní. Jinak se opět přileje olej do ohně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A o čem chceš v tomto případě seriózně diskutovat??? .....sám si odpovídáš!:-)

   Smazat
  2. Takový je svět Pravdy a lásky podle Vény Meprobamáta. Na počátku bylo slovo, že. A to slovo znělo SOCKY!!
   To jsme byli my všichni, kdo jsme měli jiný názor. Má cenu se bavit s h@vny, jimž se slovo komunista slévá se slovem bolševik? Komunismus je nějaký cíl a bolševismus metoda. Tzv. liberální pravice i sluníčkáři neustále střílí do komunistů, aniž by změnili metodu. Tu naopak obohatili o exekutory. Tak nám tu neplač. Neříká se tomu krokodýlí slzy?

   orinoko

   Smazat
  3. 12:17 pozoruji pouze český masmediální kolotoč, který má jako obvykle formu "kobercového bombardování" od čtvrtka dne 20.8. Asi naše prodejná média doufají, že Navalný nepřežije a že si na něm přihřejí tu svou nestravitelnou polívčičku. V rámci jejich přepjaté a programové rusofobie jim Navalný přímo spadl z nebe :-)

   Smazat
  4. Myslím, že když Němci vyjdou s diagnózou, která potvrdí nepřítomnost uměle podaných toxinů, bude to stejné jako v případě jeho alergie. Ačkoliv je potvrzena v renomované západní klinice, pro většinu čtenářů mainstreamu to byl jed zaslaný Putinem. Jelikož, jak pravil klasik, také alergie na pyl jehličnanů byla uměle vyvolána.

   Smazat
  5. 15:14 Proboha, to si nemůže západ najít a angažovat v Rusku nějakého zdravého náhradníka, když "zdroje jsou"? Navalný není od pohledu (ale i slovního projevu) žádný vůdčí typ, ale pro obyčejné Rusy ztělesňuje spíše typického člena zlaté mládeže, která nikdy nic nedokázala, řádně nepracuje a která je pro ně stejně odpudivá a parazitická jako ruští oligarchové a jejich rodiny.

   Smazat
  6. 13:24 Snad je zdejší prostor určen k vyslovení názorů a nikoho to nevylučuje z polemiky, což je podstatou diskuze. Já 12:17 jsem svůj názor nikomu nevnucoval a nedělám si žádný patent na "jedinou pravdu", jak někdy bývá trapným zvykem. Nemám rád,když si někdo ze zdejších korespondentů přivlastňuje roli soudce bez argumentace a zcela podúroveň jsou nadávky místo názorů.
   Přeji hezkou neděli.

   Smazat
  7. 17:29, taky to nechápu, proč nenajdou někoho schopnějšího. Třeba takový Grudinin s výzorem Rudčenkova vyhrál až 11%, to je velmi slibný výsledek. Určitě by se našel někdo lepší než fiflena Sobčak nebo Big Apple Gavlinskij s 1% hlasů. Nechápu tak nízké výsledky. Vždyť Rusům slibovali svobodu a demokracii, kterou mohli zažít v 90.letech než přišla diktatura. Už jen na tom je jasné, že ty volby jsou čistý podvod.

   Smazat
 9. O tomhle debílkovi si ani nečtu jen další falešná operace rozebrat Bělorusko a hned též Rusko. Ať je jdou bodnout spojené státy fašistické.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:23
   Nazýváte někoho " debílkem", aniž by jste dotyčného znal blíže??
   Co jsou "spojené státy fašistické" ??? Neznám.
   Hochu, hochu, vy máte nějaké psychické problémy?? Vy se tím debílkem za váš blábol necítíte???

   Smazat
  2. 16:51 Pepku, ty nevíš, co jsou to Spojené státy fašistické? Je to řečnická otázka, nebo jsi spal na školení? No, tak to aby ses šel zeptat svého náčelníka.

   Smazat
  3. 17:54 Pepek? No ten se spíše musí zeptat pana vachmajstra, ten mu přece vyplácí žold :-)

   Smazat
 10. V TV už nejsou zprávy, ale údajné zprávy a v údajných zprávách říkali, že byl údajně otrávený.

  OdpovědětSmazat
 11. Mimo hlavní téma:
  Tak tohle je výmluvné: Rusky borec v nejaké té emerické mlátičkové show zmlátil emerického borce tak, že ten před Rusem v ringu utíkal. A nejlepší na tom je , že ho domlatil modrými rukavicemi. 😂

  https://www.rt.com/sport/498720-bellator-244-vadim-nemkov-light-heavyweight-champion/

  orinoko

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MMA těžká váha. Svého času jsem málo sledoval jeho trenéra Fjodora Jemeljaněnka, který se v závěru taky mihnul s rouškou na tváři. Fjodor byla extraklasa. Ten s tváří přerostlého miminka skolil i giganty vysoké 215 cm o váze přez 170 kg. Sám byl těžký, ale neuvěřitelně mrštný a hojně využíval judo. Fjodor do těchto zápasů vnesl určitou slušnost, protože on nikdy neurážel své soupeře, což tak běžné v tomto sportu nebylo. Síla, mrstnoszu a slušnost, to byly jeho devizy. A taky schopnost porazit soupeře.

   Smazat
 12. Hřib Satan by měl přejmenovat Koněvovu ulici na Prospekt Navalného. Když neumí řešit dopravu v Praze, tak by se alespoň opět celosvětově zviditelnil a doma potvrdil, jakou mají prašivku v křesle primátora. I Krnáčová by ho směle strčila do kapsy!

  OdpovědětSmazat
 13. To jsou ty životní zvraty. Letět z Tomska do Moskvy a probudit se v Berlíně.

  OdpovědětSmazat
 14. Hloupý titulek. Rusko má na kontě mnoho vražd z řad opozice, tak se potom nelze divit případným dohadum. Snad v Německu zjistí po pravdě co bylo příčinou špatného stavu Navalného!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc se směji, jak fejky České televize a různých Peter Procházkových, Pazderků a Fištejnů zabírají. Hochu, můžeš nám prozradit? jaké že to vraždy má "Rusko na svém kontě"? a prosím tě upřesni, co to je to tvoje Rusko, které má na kontě ....

   A netahej sem ani Politkovskou ani Němcova. To provedli islamisti z Kavkazu. Dávno vyvrácené fejky.

   Smazat
  2. 16:45 Pepku Vyskoči, už jste na šichtě a zase blábolíte stejně jako skvělá, protiruská masmediální sebranka ve svých relacích pro ovce a jako obvykle na zakázku a bez důkazů. Nicméně chápu, že retardovaní jedinci to berou a žerou, až jim praská za ušima, že?

   Smazat
  3. Příčinou otravy Navalného bylo objevení se na svět předchozích komentářů Anonymního 22. srpna 2020 16:45. V tu chvíli a po útěku lidové prezidentky Běloruska do Litvy Navalnyj pochopil, že mu jde o zdraví! :)

   Smazat
  4. 17:13
   Také se směji tvým závěrum, že Politkovská a Němcova mají na svědomí islamisti, tuhle nehoráznou lež říká Rus, joooo tak to tak asi bude. Proč by nějaký islamista zabíjel tyto dva, pane nechytrý?? No a co polonium, Litviněnko a co novičok, Skripal, taky islamisti,ne, jen nějací z GRU.

   Smazat
  5. Hloupý titulek. Amerika má na kontě mnoho vražd vlastních prezidentů, tak se potom nelze divit případným vraždám po celém světě. Jejich bomby mají tu geniální vlastnost, že jsou humalní. Je potřeba je nakoupit a pomáhat šířit tu jejich humanitu. Proč mají naše letadla stále létat bez účelu sem tam.

   Smazat
  6. 18:55 můj děda o lidech jako vy říkal, že ten je tak blbý nebo navedený. Co jste vy? V prolhané ČT to sice nebylo, ale třeba v případě Skripalových i Rakousko v rámci nezávislého laboratorního vyšetření vzorků vyloučilo otravu novičokem :-)

   Smazat
  7. 21:18, dost pochybuju, že Rakousko něco vyloučilo na základě laboratorních testů. Jak by se k nim dostali?

   A taky kdo z Rakouska se případně negativně vyjádřil k této problematice? Vláda? To asi ne.

   Smazat
  8. 18:55
   je jistě Davidův troll, který se snaží poukazem na naprosto dementní frašku s Novičokem navodit dojem, že rusofobové jsou lehce manipulovatelní primitivové. Ale to je příliš průhledné! Navíc každý ví, že k lidem s protiruskými postoji patří mnoho příslušníků české elity, jako M.Němcová, L.Dvořák, M.Topolánek, D.Koller a řady dalších. A to žádní primitovové nejsou!

   Smazat
  9. 13:51 Are you šíře ?

   Smazat
  10. 18:55
   Nevím, jestli je Váš post ironie, nebo to, co jste napsal myslíte vážně. Pokud to myslíte vážně, mohl byste si něco nastudovat o Poloniu, nebo Novičoku.
   Před lety, kdy byl svými konkurenty otráven jeden ruský mafián, látkou ze skupiny Novičoku, tak kromě toho mafiána zemřeli i policisté, kteří případ vyšetřovali, uklízečka, a i patolog, který provedl pitvu. Stačila na to jediná kapka na sluchadle telefonu. Z toho pohledu, otrava Skripala Novičokem vypadá jako diletantsky sehraná telenovela.
   Co se týče polonia, podobný případ. Pokud by byl Litviněnko otráven Poloniem, musela by být celá nemocnice, kde se léčil nadobro uzavřena, jelikož by se nedala udělat perfektní dekontaminace nemocnice. Pokud se podíváte, uvidíte, že zmíněna nemocnice, kde se Litviněnko léčil, dál bez problémů funguje. Taktéž restaurace, kde mělo k otravě dojít. Podle všech příznaků byl Litviněnko otráven táliem.
   Vždy je potřeba dívat se, komu to prospělo. Rusku rozhodně ne. Příjemcem "dividend" z obou případů je jednoznačně VB.

   Smazat
  11. 15:22
   Je opravdu k velkému smíchu číst takové komenty a víte proč??? Co kdy Rusko provedlo za prušvih tak takoví jako vy vše zlehčíte, pomluvíte ty, kteří o tom pravdivě píší a vaše Rusko z toho vždy vyjde jako ten nejčistší beránek a všichni okolo jen lžou. Nezdá se vám takový postoj nějak zavádějící, nepřijatelný??!!
   Je jasně dokázáno, že Litviněnko byl otráven malým množstvím radioaktivního prvku!!
   A ti dva chlapi byli jasně identifikováni jako agenti GRU. Tajné služby jasně řekly o koho se jedná, jen Rusko, tak jako vždy lhalo. Ti hoši tam byli asi na vejletě, jen dva dny a pak odfičeli do Ruska jen tak a zrovna agenti GRU co.

   Smazat
  12. 18:18 - tvoje snaha je sice hezká, ale sleduj fakta: novičok je daleko krutější jed než co bylo předvedeno na Skripalech. A reakce britských lékařů - neuvěřitelně rychlá a hned "poznali" novičok, zatímco kousek od místa aféry jsou velké vojenské laboratoře a výrobce bojové látky VX, která má stejné projevy, jako se prokázaly u Skripalových.
   A ti dva agenti se objevili v Británii až dávno po incidentu. Tak proč to mícháš dohromady?!

   Aféra Litviněnko je něco velmi podobného. Vždy se hraje na to, že lidi nemají potřebné vědomosti o chování různých látek. V tomto případě radoaktivního polonia a jedovatého thália. Plešatost a sešlost Litviněnka ukazuje na thálium.

   Rusové možná lžou a možná často, ale Britové a Američané jsou ve lhaní přeborníci.

   Smazat
  13. 18:08, ty dva případy, Skripal a Litviněnko, mají ruské pozadí, protože jsou Rusové, ale to je asi tak všechno. To je to samé, jako s tím Čechem v Argentině, který podpálil Patagonii nebo Čechy zabásnutými v Turecku. Co my s nimi máme? Co máme s nějakou pašeračkou drog? Ano, stát pomůže, jsou to naši občané, ale nemůžeme za ně zodpovídat. Nebo bychom my a naše vláda měli cítit vinu a platit za shořelou Patagonii?

   Skripalové byla, jak řekl Putin, špionská historka.
   Berezovskij s Litviněnkem také dělali svoje kšefty, protože v Británii se potřebovali nějak uživit. Zvlášť v případě Běrezovskeho, který byl zvyklý žít na vysoké noze. Zběhlí agenti zrádci a grázlové různého druhu se dokážou živit jen tím způsobem, na který byli zvyklí. Jenže dokud byli v Rusku a škodili, měli nějakou cenu i pro Západ, pak už žádnou cenu neměli.

   Použít nějakého neznámého bývalého agenta žijícího v ústraní malého britského města jako sakrální oběť, je trochu blbost, i když ne tak velká.
   Zabít ho poté, co byl v Rusku roky v base a už tehdy nikoho nezajímal, je blbost úplná. Tenhle šmejd stejně jako ti dva předtím si vydělával na chléb vezdejší. Kdoví, co bylo předmětem jeho kšeftů? Získávání nových kontaktů? Obchod s jedy a narkotiky, obchod s radioaktivním materiálem? Litviněnko a Berezovskij určitě s poloniem byznys dělali, to se již profláklo a pak na to dojeli.

   Co se týká možného zásahu britské služby tam je zajímavý fakt, že přesně v té době se ocitla ve sračkách jedna velká skupina britských státních zabijáků v Západní Ghútě, která ostřelovala spolu s džihádisty Damašek a Rusové škemrající Brity odkázali na Asada. Téma Skripal se následně vždy vytahovala v případech, když v Sýrii Západ, hlavně Británie, utrpěli další debakly.

   Smazat
  14. 18:55
   U vražd, hýbajících politikou není důležité, kdo "stiskl kohoutek". Jsou to jenom nástroje, důležité je to, kdo dal pokyn. Snad si nemyslíte, že by byla GRU tak tupá, že by na vraždu Němcova použila lidi, kteří jsou ve spojení s Kadyrovem. To si může myslet jen vyložený primitiv.
   Podívejte se na to, kdo sbíral body po jeho vraždě a kdo tratil. Jednoznačnou výhodu měl západ a jeho "černá ruka" MI6. Putin jednoznačně tratil.
   Taková "hnida", jakou byl Němcov, nebo v současnosti Navaľnyj je pro Putina výhodnější živá. Pro západ má hodnotu spíše, když je pěkně scenáristicky zavražděna. To se pak začíná kroutit gramofon o režimu v Kremlu. Bez těch vražd by neměl západ jak dokazovat, že je tam "nedemokratický" režim.
   Tito lidé mají v Rusku podporu kolem 2% a pro Putina nepředstavují žádnou hrozbu. Pro něj je dokonce výhodné pěstovat si takovou bezzubou opozici. Proto je nechává demonstrovat, protože demonstrace v Moskvě, která má 12 mil. obyvatel, kde se sejde 10 tisíc odpůrců Putina jsou jedině k smíchu.
   Co se týče vraždy Politkovské, tak pozadí její vraždy bylo ukázáno v ruském seriálu "Spjaščije" u nás Spící agenti. CSFD
   https://www.csfd.cz/film/578045-spjascije/prehled/

   Pokud vás zajímá kdo stál za je vraždou, tak se laskavě podívejte na seriál.
   https://www.youtube.com/watch?v=EYBbO8ITNOM&list=PLqSYfCAL9MuPWIG24HRZ2QT4Kt7d57H1F

   Smazat
  15. Ahoj, nevite nekdo kdo dal zavrazdit toho Kucijáka ?

   Smazat
 15. Nikdo ze zdejších uctívaču Ruského kultu neví přesně co bylo s Navalným, ale naprosto přesně ví, že je simulant, nic mu není, ti ""chytřejší"" napíší, že byl zlitej, asi popíjeli s ním, no ati "" nejchytřejší "" napíší, že je debil.
  Opravdu slušná uroveň!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Informace jsou, Kukačko. Ovšem nesmíte číst pouze Novinky a podobně. Stačí se podívat do ruských prostor internetu a porovnat zprávy pro a proti Navalnému, čili o této události. Tam jsou v diskusích mnohem větší "klády" z obou stran, než si dovedete tady představit. Ale pár informací je i na českém prostoru. Stačí jen hledat.

   Smazat
  2. ano, moc toho nevíme, ale díky třídennímu gramofonu našich médií jsme se doteď ani nedozvěděli, že ten čaj na letišti kupoval (a Navalnému donesl) jeho asistent (video k dispozici na netu), takže v čaji žádný jed rozhodně nebyl, i když by si to Fištejn i ČT nejspíše ze srdce přáli :-)

   Smazat
  3. 17:43 kamer je všude jako nastláno i v ruském Tomsku, a na tamním letišti zvlášť, takže díky nim je jasné, že jestli Navalného měl šanci někdo cíleně otrávit, tak jedině jeho pomocník Ilja Pachomov, který stál ve frontě k bufetu, sám čaj koupil a donesl ho ke stolu Navalnému. Každopádně otrava čajem je zřejmě fejk jak Brno

   Smazat
  4. 17:43
   To je ta zákeřnost ruských tajných služeb! Oni dokáží pro jiné tajné služby nemožné! Propočítali chování komandy Navalného na letišti a podstrčili ten správný všem "neškodný" kelímek!
   Když dokážou ovlivnit volby a revoluci v USA, tak to by bylo, aby nebylo, že by to nešlo! Jsou tak zákeřní, že vyprovokovali proti sobě Polsko a Pobaltské státy a Českou republiku, kteréžto chudáci šli po Lukašenkovi a Rusko z toho zase nezaslouženě vyšlo čisté! Tichanovská je ve skutečnosti přímý agent tajné osobní rozvědky Vladimíra Putina! Babiš pracuje pro běloruskou KGB pod řízením FSB.
   Uvidíte, že to tak bude! :)

   Smazat
  5. Myslíš synku že ruští novináři nevědí co dělá jejich oblíbený bloger a politický cestovatel Navalnij ?

   https://www.gazeta.ru/social/news/2020/08/20/n_14823763.shtml?utm_medium=exchange&utm_source=lentainform&utm_campaign=gazeta.ru&utm_term=1275283&utm_content=8735570

   Smazat
  6. 19:31 Modly etanol nekonzumují, to platilo u Havla a platí to dnes i u Navalného. Modly pijí výhradně pramenitou vodu!

   Smazat
  7. 18:03 Brno je moc malé, přidejte.

   Smazat
  8. 17:02, jo to je škoda, že zdejší diskusní proteženti mají tak hnusný slovník.

   Jenže Aleksej už jednu podobnou příhodu měl. Taky ohromný humbuk s otravou a nakonec to byla obyčejná alergická reakce na cosi. Stát se to vám, určitě by vás nenapadlo, že na vás poslal Putin traviče, jenže Aleksejova úderka ihned ukazuje prstem na Kreml.

   Teď je situace mnohem vážnější. Přeju mu, aby se z toho dostal a podobná slova jako já vyslovilo v případě tohoto výrazného ruského mimoparlamentního opozičního politika i vedení země. Co však dělá Aleksejova úderka? Ukazuje opět bez jakýchkoliv důkazů prstem na Kreml.

   Ovšem co můžeme pozorovat, je politický diletantismus osob v Aleksejově okolí. Vy nemůžete chtít na svou stranu naklonit svůj národ a přitom říkat, že vědecká elita vaší 146 milionové země jsou úplní hlupáci a že je předčí kdejaká lokální instituce v zahraničí.

   Při výkřicích bez důkazů o otravě se sice před většinou zesměšníte, ale označením vlastních lékařů za nýmandy všechny naštvete. Stejně tak celý národ vidí - my platíme ze svých daní a odvodů zdravotní systém a jemu to je málo. A podívejte, jaký drahý tyjátr kolem něj je a ten my taky platíme. A on nám za to vynadá do hlupáků a primitivů.

   Pohyb Navalného je zdokumentován. Jak bylo výše řečeno, kamer jak nasráno, stejně tak se lze dostat ke GSM archivu pohybu Navalného skupinky. Víte, on už tolikrát vykřikoval, že po něm Putin jde a že ho chce zavraždit, že to nakonec fakt někdo udělá.

   Možná někdo z jeho okolí. Neboť nemůžeme vědět, s kým jsou spojeni naši nejbližší spolupracovníci. Viděli jsme to u Janukovyče, Husseina, Kaddáfího, možná i u Tichanovské a dalších...

   Ačkoliv škoda slov, vy do této rovnice dozajista dosadíte slovo "Putin". Jak jinak.

   Smazat
  9. Ještě jednou.... a doufám, že mě ten "demokratický" cenzor opět neumožní tento příspěvek vydat:

   Jedná se o extrémní hypoglykemii kdy stav organismu, odmítá absorbovat glukózu v buňkách a kdy končí veškerá glukóza v ledvinách, které to nezvládají a začnou selhávat. Lze to přivodit i uměle, o čemž hovořil Edward Snowden v souvislosti s činností amerických tajných služeb na Blízkém Východě v 80. letech minulého století, když se potřebovali zbavit nepohodlného politika nebo nějaké osoby, kterou nelze “terminovat” běžným způsobem a musí to vypadat jako smrt ze zdravotních důvodů... Komu tedy prospěje smrt tohoto opozičního břídila, který nesplnil očekávání západu? Není lepší ho tedy obětovat?

   Smazat
  10. 12:49 taky máte problémy se zdejším cenzorem?

   HG šok lze vyvolat vpichem inzulínu. Je to jeden ze způsobů elegantní vraždy, těžko zjistitelný. Jenže neumím si představit, že by mu to někdo na veřejnosti vrazil do těla aniž by si toho všiml.

   Taktéž se jedná rychlou odezvu, tedy hovno čaj na letišti. Jediné možné místo je záchod v letadle. Jenže pokud vím, v blízkosti jsou také lidé, hlavně jeho tým a pokud byl ještě chvíli při vědomí, určitě by jim něco naznačil.

   Zde citát z portálu cukrovka.cz: Smrt z hypoglykémie je jednou z nejčastějších příčin úmrtí mladých diabetiků 1. typu. Často je také spojována s nadměrným užíváním alkoholu nebo s předávkováním inzulinem. Náhlá smrt je nejčastěji způsobena srdeční arytmií vyvolanou hypoglykémií.

   Nechci šťourat, ale oni si nechali na hotel přinést nějakej ten chlast a Ljoša toho moc nesnědl. Ani ráno. A taky už není úplný mladík.

   Pokud se jednalo o hypoglykémii a z toho vyplývající problémy, představa vraha číhajícího na záchodě s injekcí inzulínu a ještě něčím, co by zbavilo Navalného vědomí ještě před vpichem (kvůli křiku), je hodně absurdní.

   HG je jen jedna z variant.

   Smazat
 16. To je mordyjé klauniáda zase. To je špumprnáglů! Připomíná mí to strejdu Brady. Co je to "Navalnyj"? Neznám.Nějaký člověk, kterýho mám na háku. Proč se jím tak intenzivně zabýváme? Ať si dělá co chce. A že mu bylo v letadle špatně? Mně taky bývá špatně, a kdybych byl cukrář a měl záchvat hypoglykemie ( asi to nebylo nic jinýho) jestlipak by taky kolem mně poskakovali, hráli přitroublé divadlo za účasti medií, a vezli by mně do Německa na léčení? Nějak si vzpomínám na Pepíka Luxe, kterej tady úspěšně vyluxoval zemědělství, taky onemocněl, a jel se léčit až do Jú es ej- no a jak? Konečná. Ale tehdy se ještě kolem každého úmrtí nežvanilo o jedech a nekonala se mediální klauniáda. Teď jsme to vypiplali k úplné dokonalosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK máte naprostou pravdu. Masmédia žádné skutečné zprávy nevysílají- nesmějí, tak jim je vše dobré na čem se můžou "uvědoměle" vyřádit.
   http://www.skrytapravda.cz/domaci/3448-petricek-na-belorusky-majdan-zaslal-40-milionu-rublu-bez-vedomi-ceskych-obcanu
   „Přesto by mě zajímalo, jak šéf zamini Petříček hodlá vysvětlit fakt, že uvolnil 45 milionů na podporu vzbouřenců v suverénním Bělorusku, zatímco francouzské Žluté vesty, Katalánci ve Španělsku nebo hnutí BLM v USA přišly zkrátka,“ napsal Štefec v závěru svého facebookového příspěvku, pod kterým se strhla diskuze.

   Smazat
  2. Musíte pochopit jedno. KRUCI, JDE O RUSKO! Nic jinýho za tím nehledejte.
   Pokud byste mohl Rusku nějak "pomoci", stejně jako takoví Navalníci, pak by vás doslova do nemocnice na rukou nesli! A ne, že by vás naložili na valník a tak odvezli do okresní nemocnice.

   Smazat
  3. 17:09 západ asi nemá nikoho lepšího, ale vždyť je to stejné jako v Československu, také mediálně stvořili modlu z člověka, který nebyl vzorem ani pevného charakteru, ani morálních zásad a už vůbec ne cnosti a vidíte, kolik se kolem něho nakonec vyrojilo modloslužebníků :-)

   Smazat
  4. 17:36
   Nesouhlasím tak docela. Havel jisté charizma měl. A uměl i plkat tak, aby zaujal. Ti dnešní králíci u klobouku jako třeba Čaputová, Zelenský,... a nově ta Tichanovská už je asi jiná sorta.

   Smazat
  5. 20:44, to jste ještě neslyšel plkání Čaputové. Té ta držka jede na plné obrátky. Monotónním hlasem obíhá okolo věci mnoha slovy furt okolo a nic neřekne. Proto ji tam dosadili.

   Smazat
  6. 17:36
   Prosím Vás co ještě mají vymyslet. Podívejte se na naše reklamy a porovnejte. Dnes již se nevymýšlí jen produkuje.
   Václav

   Smazat
  7. 17:19

   Petříček uvolnil peníze proto, že se jedná o revoltu proti diktatuře podobné jako v Rusku, zatímco ve Španělsku šlo o kriminální čin skupiny obyvatelstva proti státu.

   Jak jednoduché. Že si tu odpověď nedokážete dat sám?

   Pokud chcete argumentovat počtem souhlasícívh voličů, pak to bylo buď sfalšované nebo voliči byli zastrašeni, oblbnutí. Tak jako doktoři v Omsku, když nemohli říct pravdu o otravě. Samozřejmě i ta jeho předchozí otrava - alergie - byla vyvolána uměle, to ví každej.

   Smazat
  8. Podle tvé choré logiky, hloupý trolíku 8:31, může Petříček za naše daně rozvracet jakékoli státy, které nevoní jeho loutkovodičům, ale celý národ Katalánců, kteří žádají odtržení od zaostalejšího a monarchistického Španělska, je pro tebe jen skupinou zločinců. No ty ses poved´. A to další, co jsi napsal, to už nestojí za žádný komentář.

   Smazat
 17. Pokud si ten Navalnyj, až v Německu procitne, střízlivě vyhodnotí situaci, zmizí z polit. scény po anglicku.
  Protože mu již musí být jasné, že pro Západ má už jen jedinou cenu. Jako mrtvý. Na produkci mučedníků jsou totiž ti západní hotovými kadety.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:30 na západě, jmenovitě v Londýně mají nejraději jenom ty bohaté Rusy, které je oč pumpnout, speciálně jdou po "poctivě nabytých úsporách" ruských oligarchů. Pokud je nevydají dobrovolně, tak se z bohatého oligarchy stane chudý oligarcha a ještě k tomu sám sebe uškrtí ručníkem v nepřítomnosti ochranky, poprvé vyzkoušeno na Berezovském. Dnes po něm pes neštěkne. Zato po Litviněnkovi, který obchodoval s radioaktivním materiálem, tak po tom kupodivu pes štěkl. A ještě by se dalo napsat, že "kdo s čím zachází, s tím také schází".

   Smazat
 18. Doufám, že tomu č. ovi zakáží návrat. I když oni se ho jako užitečného idiota zápaďáci také zbaví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemůžou mu zakázat návrat, je to ruský občan.

   Smazat
 19. Už se těším na novou Novičok story. Navalnyj je pro "demoktatický" západ k ničemu. Úplně opotřebovaný. Nedokázal odstavit, nebo aspoň otřást Putinem. Nezbývá, než z něj udělat hrdinu v boji za demokracii. Zavraždit ho a vinu dát Putinovi. Nové sankce a nové příležitosti pro ČT, vepřovou hlavu z Řeporej a podobný magory. Víte něco o Skripalových? Asi jim chudákům MI6 zajistla "novou identitu". Tak může dopadnout i Navalnyj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ta vražda je pravdivá. Úvodní fotku dělal sám Putin zamaskovaný jako pop i s bradou a slunečními brýlemi. Jak tohle nevíte, to nechápu.

   Smazat
  2. Plný souhlas. Vypadá to, že Západ optimalizuje - co se nevyplácí, s tím se rozloučí. Jako Němcov -odstřelený přímo Putinovi pod oknem, má takto pro zaměstnatele větší cenu než jeho živá verze. Navalný je okoukaný a čím dál stejnější. Oběma se nic nepodařilo a stáli spoustu peněz. Skripal a nová identita? Na co identitu, ten je dávno rozptýlený v Atlantiku.

   Smazat
  3. 15:02
   No ovšemže, co se týká těch Skripalových. Už tenkrát, když k nim nechtěli pustit nikoho z ruské ambasády, jsem říkal, že je už nikdo nikdy neuvidí. Proto dal nejspíš Korovjev tu novou identitu do uvozovek.

   Smazat
  4. 16:02 nevadí vám, že Němcova odpráskla čečenská mafie, která měla nejspíš spojení až s Kadyrovem?

   Smazat
  5. Ad 6:49 - a tobě nevadí to slovíčko "n-e-j-s-p-í-š"? To věříš každé pomluvě? TY budeš n-e-j-s-p-í-š hlupák. Co ty na to?

   Smazat
 20. Nemecký lekári sú najlepší na svete. Určite sa pamätáte ako navštivili Timošenkovu vo vezení. Dávali jej nekoľko týždňov života. Privezli ju na majdan a ajhľa stala z vozíčka zdravá- no nemecký zázrak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatuju. Ještě na samotném počátku musela chuděra Julča vánočka nosit ortopedickou obuv, ale těsně po návštěvě specialistů vstala z vozíku, odhodila berle jako ten váš barlolamač z Piešťan a rozeběhla se jako srnka.

   Smazat
  2. Zázraky kliniky primářky Merkelové a její BND.

   Smazat
  3. Vy 3, těma vašema ubohejma žvástama nepřispějete k ničemu. Pokud byl pan Navalnyj otráven, tak se na to v Německu přijde, pokud ne, tak taky, ale ty vaše prostoduché bláboly zrovna nesvědčí o vašem vysokém IQ!!

   Smazat
  4. Anonymní23. srpna 2020 18:00

   Radši číst jejich (jak vy píšete) ubohé žvásty a prostoduché bláboly, než očekávat nepotvrzené a nedoložené konspirační teorie západních zločinců.
   Na vše mají důkazy, ale doposud je nikomu nedoložili. (Viz MH 17, Skripal a pod.)
   Rusové mají dost dobré zdravotnictví, aby už teď věděli jestli jej někdo otrávil nebo ne. Takže se laskavě nemontujte do druhých a metejte před vlastním prahem...

   Smazat
  5. 18:00 my jsme se bavili o Timošenkové. Její značková obuv s 15 cm podpatky na vozíku a zázračné bleskurychlé vyzdravění je prostě holý fakt, na tom nic nezměníte.

   Smazat
 21. 11:43 V případě Navalného to je asi trochu jinak. Potřeboval se zdekovat z Ruska, protože právě pozítří dne 24.8. startuje proti němu soudní řízení (za urážku veterána), které by na tuti prohrál. Jedná se sice o "drobnost", ale mediálně by ho to velmi poškodilo. Pobyt v SRN mu nelze závidět, protože právě v Německu je jeho život ohrožen více než v Rusku, kde by Putinovi smrt Navalného moc nepomohla. Zato v SRN, která je okupovaným teritoriem (USA, Británie a Kanady), může některé agentuře vyhovovat možnost aplikovat "novičok" (když jim to nevyšlo v Salisbury). Doufám, že ho Frau Merkel uhlídá :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci mu zajistili ochranu před policií. Prohlásili ho za "hosta paní kancléřky". A zároveň odmítají sdělit cokoliv o jeho stavu. Myslím si, že dojde k jeho zázračnému uzdravení, až nebezpečí pomine. Vzpomínáte si na případ paní Tymošenkové, "plynové princezny"? Jakmile prohrála volby a měla se zodpovídat z miliardových dolarových zpronevěr, onemocněla. Byl neschopná pohybu a měla doslova smrt na jazyku. U jejího lože se střídali nejvěhlasnější medicínské kapacity především z Německa a Británie. A ustaraně pokyvovali šedivými bradami i hlavami. Bylo jasné, že zlotřilý Janukovyč ji utýrá k smrti. Na její obranu povstal osobnosti evropské politiky (britský, francouzský i německý politický Olymp), i přicmrndálci z Bruselu i Prahy (kníže). Ale vyšší moc zasáhla! Jen co Janukovyč práskl do bot, stal se doslova zázrak! Paní Tymošenko vstala nejen z mrtvých, ale čile i z postele a za dva dny chtěla Rusům házet na hlavy atomovky! A je čiloučká do dnes. myslím, že něco podobného nás čeká i v tomto případě. ještě se bude muset vyhnout volbám, aby nebylo vidět ten debakl a mohl je prohlásit za zmanipulované. I to je už obehraná odrhovačka, ale na slabší IQ ještě zabírá.

   Smazat
  2. Ba ne Danny, Tymošenková chytla kovira.

   Smazat
 22. Převozem do Reichu si "navalený" podepsal rozsudek smrti.
  Pro Rusko byl živý "navalený" potřebný.
  Pro "západ" zase naopak. Mrtvý, otrávený IG Farben Navalnyj,
  dobrý "uvalený".

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.