Reklama

sobota 1. srpna 2020

Le Monde: Salvinimu hrozí 15 let vězení - nepustil migranty!

Matteo Salvini
Matteo Salvini
-kou-
1. 8. 2020 LeMond a PrvníZprávy

Italský senát zrušil parlamentní imunitu bývalému ministrovi vnitra Matteu Salvinimu, což umožní podruhé jeho předvolání k soudu za nezákonné zbavení svobody lidí.
Jak uvedl Le Monde, vůdce strany „Liga severu“ je obviněn z toho, že nepovolil lodím humanitárních misí přistát s migranty, kteří byli vyzvednuti ve Středozemním moři na pobřeží Itálie.

Ve čtvrtek Senát ozbavil parlamentní imunity bývalého italského ministra vnitra Mattea Salviniho, což umožnilo trestní stíhání při druhém procesu s migranty, informoval Le Monde. Nyní, pokud soudní proces skončí rozsudkem, vůdce strany „Liga severu“ bude čelit až 15 letům vězení.

Podle publikace soud v Palermu obviňuje Salviniho z nezákonného zbavení svobody lidí. V srpnu 2019 jako ministr vnitra odmítl dovolit více než 80 migrantům vystoupit z paluby lodi Open Arms, která byla blokována u pobřeží Sicílie. Zástupci humanitární mise uvedli, že rozhodnutí Senátu je „dobrou příležitostí k obnovení pravdy“ a že na lavici soudu nejde ani tak o bývalého ministra, jako jeho politické názory.

„Jsem hrdý, že jsem bránil Itálii, a udělám to znovu," odpověděl Matteo Salvini na tato slova. „Pokud si někdo myslí, že mě vyděsí politickým soudem, mýlí se."

Salvinimu za ochranu Itálie před migranty hrozí tři až patnáct let
Nekonečná noční můra Lampedusa: Během 48 hodin dalších 800 migrantů

V únoru Senát zrušil jeho imunitu pro další případ, který bude projednán 3. října. Je obviněn z toho, že v červenci 2019 zabraňoval 116 migrantům opustit loď Pobřežní stráže několik dní. „Liga severu“ reagovala argumentací, že blokování lodí bylo celkovým rozhodnutím vlády, a proto za to sdílí odpovědnost i předseda vlády Giuseppe Conte.

Jak Le Monde poznamenal, Salviniho popularita klesla od vypuknutí pandemie, která Italy nejvíce znepokojovala, a potlačila tolik oblíbenou otázku migrantů. Nyní však ve Středozemním moři opět roste počet přistěhovalců, kteří každý den přistávají ve stovkách na pobřeží Itálie nebo jsou zachráněni loděmi nevládních organizací a pobřežní stráže.91 komentářů :

 1. Ale za každého migranta. Tak ho budou držet tak dlouho na přístrojích jak v tajemném hradu v karpatech.
  https://uloz.to/file/6xNjQ92r9uoA/tajemny-hrad-v-karpatech-cz-a-avi

  OdpovědětSmazat
 2. No a např. Australané toto nijak neřeší. Připlave li tam loď s uprchlíky, obrátí ji o 180 stupňů a pošlou štandopéde zpět. Nutno je pochválit, že uprchlíkům umožní koupit zásoby na zpáteční cestu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.09 Asi australský parlament a australská vláda jsou dosud "nemorálně" ovládány Anglosasy a původní evropanskou většinou.

   Kam by v Evropě vizionáři Kalergiho projektu přišli, kdyby kdejaký Gój drze bránil svoje kruhy a svoji Otčinu, svůj Národ, a svoji Rasu! Ani Archimédés ze Syrakus nedostal výjimku, a za takovou drzost za druhé Punské války, po pádu Syrakus, dostal od Římanů GLADIUS mezi žebra (či někam jinam?)... DNES TO VLÁDCI GLÓBU VYMAKALI K DOKONALOSTI. Archiméda zapíchl osobně římský občan... Salviniho, obránce Italů a Itálie, zlikviduje SÁM ITALSKÝ PARLAMENT A ZLIKVIDUJE HO ITALSKÝ SOUD!

   To nemá chybu, zařval v Deep state starý dědek a třískl radostí pěstí do stolu, až mu ta maličká rituální pokrývka na hlavě nadskočila...

   Alespoň Gójim pochopí, že obrana pravého bílého osídlení Evropy je smrtící. Drzosti, jako nějaké "noli turbare circulos meos", nikdy a nikomu trpěny nebudou. Afriku vyklidíme do Evropy přesně podle plánu, do stého výročí přijetí Norimberských zákonů.

   Bílí Evropané konečně dostanou a poznají, co jim přinesl Kristus. Pravou BIBLICKOU CHUDOBU, neboť je psáno, BLAHOSLAVENÍ CHUDÍ DUCHEM, NEBOŤ JICH JE KRÁLOVSTVÍ NEBESKÉ... když zavrhli zlaté penězoměnce.

   Smazat
  2. Drahy chudy duchem anonyme:

   Chudi Duchem a Malicti nebyli ani malicky ani chudi duchem.

   Jak Biblicky ucenci dnesni doby vysvetluji :

   Chudi Duchem a Malicti byla skupina Essenu zijici v te dobe jako Kristus, kteri v podstate s Kristem souhlasili a Kristus je mel rad!!!

   Trochu vzdelani nevadi!!

   Brouk Pytlik

   Smazat
  3. 10:29-Vystihl jste to...

   Smazat
 3. To je ta jejich demokracie snad Salviniho nezavřou. Až bude mít Itálie volby tak ho budou potřebovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. on totiž Salvini se snažil chránit své občany před dovozem kriminálníků pašeráky ve službě EU.Oni se jinak nazvat ty tzv.humanitární organizace nazvat ani nedají.
   Proto EU je rozzuřena že se jim někdo postavil snažil se jim překazit plány ohrožující nás všechny.

   Smazat
  2. Salvini půjde před italský soud. To nemá s EU nic.

   Smazat
  3. 23:51
   Aha, takže když Itálie nebo kterákoliv jiná země v EU uplatňuje nařízení a rozhodnutí EU - nemá to žádný vliv na rozhodování jejich soudů.
   A vůbec celá ta vaše báchorka je prostě idiotská ...

   Smazat
 4. Aha, tak už vím proč tenkrát Beneš nakonec stáhnul naše vojáky z pohraničí. Bál se totiž, aby naši vojáci nepřipravili o svobodu německé vojáky. Vždyť, jak by to pak vysvětloval soudu a lidskoprávním organizacím.

  OdpovědětSmazat
 5. Soudí nevinné, odměňují zločince. Doufejme, že jim to u lidí neprojde, jinak budou ti lidé trpět taky jako v kriminálu.

  OdpovědětSmazat
 6. To jsou přesně ty příklady, kde by měla být poslanecká imunita nedotknutelná, aby o osudu země či zájmu národa nemohl rozhodovat jeden uplacený prokurátor či soudce. Do Evropy se tedy vrátily politické procesy. Ať žije Svaz Evropských Neziskových Republik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslanecká imunita je nedílnou součástí poslaneckého mandátu DELEGOVANÉHO VOLIČI... ne pouhými konkurenty v parlamentu... kteří rozhodují ve svém vlastním osobním a partikulárním zájmu.

   Za komunistů byla uzákoněna možnost odvolání poslance obou sněmoven VOLIČI Z DŮVODU NEPLNĚNÍ VOLEBNÍHO PROGRAMU... a tuto možnost si páni (soudruzi, disidenti, demokraté,...) ZRUŠILI JAKO JEDNU Z PRVNÍCH VĚCÍ ohrožujících likvidaci ČSSR a ZCIZENÍ národního majetku.

   Smazat
 7. Okamura o napětí ve Středomoří: Rusko se stává tím, kdo je schopný hrozící válku zažehnat

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020073112291612-okamura-o-napeti-ve-stredomori-rusko-se-stava-tim-kdo-je-schopny-hrozici-valku-zazehnat/

  OdpovědětSmazat
 8. Sebevražda EU v přímém přenosu!

  OdpovědětSmazat
 9. Druhou vlnu si EU vytvořit musí. Šichtařová odhalila pravý důvod koronavirové hysterie

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020073112289257-druhou-vlnu-si-eu-vytvorit-musi-sichtarova-odhalila-pravy-duvod-koronavirove-hysterie/

  OdpovědětSmazat
 10. Nenapadlo vás, že těm uprchlíkům šli o život a Salvini je cynicky odkopnul? Doufám, že v brzké Česko pár stovek tisíc ubožáků přijme a vyčlení na ně pořádný balík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč píšete lži? Proč fandíte zničení naší civilizace,

   Smazat
  2. Pane Dvořák, chytáte na první šlápnutí! Dostal vás...

   Smazat
  3. 11;08
   Heim ins Afrika, dumkopf!!!!

   Smazat
  4. 11:08 Nikomu nejde o život ale liberalismus zklamal ve všech stranách. Západní nány nechtějí mít děti kariéra je „lepší" než rodina tak tahají nové „občany". Multikulti nefunguje a my si je tady nenecháme vnutit nechceme do islámského středověku a chalífátu. Ti „chudáčci" jsou lépe oblečení než kdejaký Evropan a mají sebou chytré telefony a jdou sem za bezpracným životem na západních sociálních dávkách.

   Lampedusa, 11 Tunisanů zachráněných na moři se zavazadly a s pudlem na vodítku

   http://svobodnenoviny.eu/lampedusa-11-tunisanu-zachranenych-na-mori-se-zavazadly-a-s-pudlem-na-voditku/

   http://svobodnenoviny.eu/lampedusa-11-tunisanu-zachranenych-na-mori-se-zavazadly-a-s-pudlem-na-voditku/

   Smazat
  5. 11:08
   Jak jim mohlo jít o život? Pokud jim šlo o život, tak za to nese odpovědnost kapitánka a organizace té lodi, že je vezlo ve špatném stavu přes moře, místo aby je rovnou poslalo do nemocnice v Lybii, ty blábolisto.

   Smazat
  6. Doufám, že vás z Čech expedují do Afriky, abyste na "jejich trovy" černochům sloužil - samozřejmě grátis a na vaše náklady... vy humanisto; České potřebné pod mosty, české děti chudých Čechů, které nemají na školní obědy, si nezasluhují vaší pozornosti?

   Pokud těm vetřelcům ÚDAJNĚ šlo o život, stalo se tak díky jejich chladné kalkulaci K VYDÍRÁNÍ EVROPANŮ ve stylu: Haló, ty bílá s..°°, já TI skočil do vody... já se TI topím... Vytáhni mě a do konce života mě živ a služ mi, nebo jsi rasistou! Zavřou tě, že ses pro mé pohodlí neobětoval... A NEOKRADL SE O MOŽNOST MÍT ZA TY PROSTŘEDKY SVÉ VLASTNÍ, HNUSNĚ BÍLÉ, DĚTI... A NE ABY TĚ, TY RASISTO, NAPADLO MĚ CHTÍT VRÁTIT DOMŮ DO AFRIKY, KDE BYCH MUSEL PRACOVAT... a zodpovídat se ze své předchozí trestné činnosti.

   Smazat
  7. Pane Dvořák, myslím, že jste naletěl provokatérovi. Chytl jste na první šlápnutí.

   Smazat
  8. 11:08, radši zůstaň u češtiny. Čtyři slova a ještě víc chyb. Lächerlich.

   Smazat
  9. 14:31 já jsem svůj příspěvek myslel vážně a nějaká civilizace pana Dvořáka mě nezajímá. Už vůbec ne ta na východ od Německa. Lidé mají právo žít, kde se jim zlíbí a používat stejné výhody. I Afričané jsou lidé, víte? Nic s tím neuděláte. Už vůbec nemáte právo rozhodovat, kdo bude vpuštěn a kdo ne, nejste Bůh. Můžete se stydět.

   Smazat
  10. Mně žádný idiot, jako příkladně 17:59, nebude nakazovat, koho do svého domu pustím a s kým budu bydlet.

   Smazat
  11. Anonymní1. srpna 2020 17:59
   To je moudrý názor, proč by neměl žít Afričan jako Evropan? A samozřejmě v Evropě, když ho Afrika omrzela a za naše peníze, když nemá svoje.
   Ale také, proč by neměli Evropané žít jako Rotčíldové? Máme na to přeci stejné právo. Také jsme lidé. Měli by se bankéři stydět. Doufám, že je někdo dá k soudu, že se s námi nedělí. P.K.

   Smazat
  12. 17:59 !
   To vy nemáte právo rozhodovat o tom, koho si která země pustí na své území, a nemají to právo ani cizinci, ani bůh, ale pouze lid země, do které se cizinec chce vtělit. A když nějaká země cizince na své území přijme, potom tomu, kdo chce žít v jiné kultuře, než která je mu vlastní, nezbývá nic jiného, než se zcela přizpůsobit místním podmínkám a zvyklostem. Tzn. že musí dodržovat zákony, naučit se místní kulturu a jazyk, a pracovat. Jestli to nechápete, a civilizace vás nezajímá, tak musíte zpátky na strom.

   Smazat
  13. 18:15 mohl byste být slušnější? Vůbec se nedivím, že takový sprosťák se nechce podělit, s uprchlíky. Určitě jste i rasista, homofob a islamofob.

   Smazat
  14. 19:37
   Idiot není sprosté slovo, ale diagnóza. A vy jste totéž, protože jste toho pána hned bezdůvodně onálepkoval, aniž by jeho text k tomu zavdal jakoukoliv příčinu. Je výsostným právem každého člověka rozhodovat o tom, koho si pustí do svého vlastního obydlí, a to právo je nezpochybnitelné.

   Smazat
  15. 21:01 - Právo rozhodovat, koho kdo vpustí do svého obydlí tu přeci nikdo nezpochybňuje.

   Smazat
  16. 21:26
   Tak co máte tedy na mysli tím "podělit se s uprchlíky", když ten pán psal pouze o právu rozhodovat o tom, koho pustí do svého obydlí, a s kým bude bydlet? Nějak se vám ty "argumenty" sypou.

   Smazat
  17. 18:45 když chcete žít jako "Rotšíld" vydělejte si na to. Co se týká uprchlíků, nemáte právo jim bránit ve složeném životě tam, kde se budou chtít usadit. Mají na to právo. Proč by měli stále trpět? Zkusili jste se nad tím alespoň trochu zamyslet? Nesmírně si vážím všech lidí, kteří se snaží nezištně pomáhat, to vy nejste.

   Smazat
  18. Výborně 17:59! Přebil jste Komunisty! To bylo tak, postavil jste si dům, počítal s tím, že budete mít děti, že dorostou. Takže tak, aby tam byly alespoň poctivé dva, možná tři byty. Jenže, než děti dorostly, byl tu zákon o hospodaření s byty. Směl jste mít byt jen jeden (pokud jste ovšem nebyl nositelem Řádu práce či Zasloužilým umělcem ...). Tak vám tam nastěhovali rodinku co „sociální případ“. Na rozdíl od běženců ale přecejen, musela platit nájem, podíl na spotřebách. Nájemné bylo sice regulované, na náklady vytvořeného díla, možná ani na jeho údržbu nehledělo, ale... Zato dnes, běženec, přijde k hotovému dílu a ti, kteří ho vytvořili nejenže ho musí k užívání svého díla vpustit, ještě živit ho musí. Kam se dnes, kam se hrabeme na Komunisty! Ti totiž na tu stavbu onoho rodinného domu dokonce přispívali a nějaký ten nájem s podílem na spotřebách za oprávněný brali. Na Boha si hráli?

   Smazat
  19. 8:19 je demagog, na kterém se podepsala naše inkluzní školství a propaganda některých neziskovek.
   Nikdo nemá právo se u nás usazovat bez našeho souhlasu. A ten jsme nedali!!! O jakém právu mluvíte vy?! Žádné takové právo na volné usazování není. Mnoho našich lidí dennodenně trpí, proč nepomáhat jim. Co jste vy udělal pro naše bezďáky, děti bez rodičů, nezaměstnané, mrzáky apod.
   Když se domluvíme, budeme pomáhat lidem v jejich rodné zemi, tam ať si zlepšují podmínky života. V žádném případě ale nesmíme podlehnout demagogiím lidí typu Merkelová, která zve do Evropy lidí rozdílných civilizačních, náboženských a pracovních návyků a pak se je snaží redistribuovat po okolních státech.

   Smazat
  20. Anonymní2. srpna 2020 8:19
   Nedělejte z Rotšildů takový neempatický dobytek. Třeba si říkají, že i my jsme lidé, jenom nevědí že se s nimi chceme dělit, aby nám v tom vyšli vstříc.
   To ti navážení Afričané, si o to říkat nemusejí. Jsou zde tisíce neziskovek, které to dělají za ně. Realizují kalergiho plán rozvratu evropských států a vytvoření euroasijského negroidního plemene. Samozřejmě, že nikoliv z čisté lásky, ale proto, že za to berou plat. Jejich vyvážení africké populace, poškozuje jak ty africké státy, tak poškozuje, evropské národy, do kterých jsou naváženi.

   Zaujal mě Váš výplod: „nemáte právo jim bránit ve složeném životě tam, kde se budou chtít usadit. Mají na to právo. Proč by měli stále trpět?“
   Pokud někdo rozhlásí, že nejlépe se žije v Ženevě, tak tedy celý svět má právo se přestěhovat do Ženevy? A ne trpět v Praze, Miláně, Moskvě, Luandě, Kinshase, Jerevanu, atd.? To nechápete, že tím se z Ženevy stane naprosto jiné místo, které silně poklesne v žebříčku kvality života? To tedy potom opět mají všichni právo odtamtud vypadnout a vrhnout se na další přední místo v žebříčku, např. New York? Pane, Vy jste nejspíš anarchista. P.K.

   Smazat
 11. Kam se hrabe proces s Horákovou. Liberální zločinci ve státní správě a na soudech v Itálii už porušují zákony vlastní země a snaží se zlikvidovat politiky stran, kteří s nimi nedrží basu. V EU je toto nejhorší virus, daleko horší než koronavirus. Současní liberální neonacisté už si vytvářejí vlastní právní názory zcela nezávislé na čemkoliv, natož na nějaké spravedlnosti - koho z nich by zajímala nějaká spravedlnost, z toho neplyne zisk, výhody, prachy, pochvala od páníčka, pochvala presstitutů.

  OdpovědětSmazat
 12. Vlastenectví je ve spolku zvaném EU sprosté slovo. Jednotné myšlení, jednotná kultura, všechny pěkně postavit do latě, nebo pozašívat a pak tu konečně bude klid a prosperita, tak jak si jí v Berlíně, pro nás, obyvatele ČR, představují. I kdyby nás měli vyměnit za Habešany, ČR je jenom název, na složení obyvatelstva nezáleží. Jestliže se nedokáže ubránit Itálie, jakpak to asi dopadne tady. Teď se udělal další krůček, který premiéři odkývali a co nevidět už si nebudeme rozhodovat ani o daních a jejich využití. K čemu je takový stát vlastně dobrý ? Kvůli vlajce ? Státnímu znaku ? O všem ostatním se pomalu, ale jistě, rozhoduje jinde.

  OdpovědětSmazat
 13. Myslím si, že ti, kteří zavřou Salviniho, si podepisují rozsudek smrti. Dopadnou jako Mussolini.

  OdpovědětSmazat
 14. Umím si představit, že při pravděpodobném mohutném přílivu plavců z Afriky budeme postavení před rozhodnutí nabídnout svůj neobsazený byt či pokoj návštěvníkovi nebo se nedobrovolně usadit v Ruzyni či podobném útulku. Pokud se vám to zdá nemyslitelné, nabídněte vládcům jinou variantu řešení ubytování státisíců barvou povýšených.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. No a co? Když přijde rodina a vy budete sám v domě, je přece samozřejmostí, že jim nabídnete bydlení a postaráte se o ně. Tomu se říká lidskost.

   Smazat
  3. Ne, blbečku 18:02, přicházejí mladí muži ve vojenském věku s cizími návyky a s cizími, nás ohrožujícími tužbami. Není samozřejmostí, že si domů pustím lidi, o který nic nevím a o nichž mmi blbečci jako anonym 18:02 lžou.

   Smazat
  4. 18.02 Kolik barevných vetřelců již doma, samozřejmě, máte vy sám, ve svém majetku? PROČ PODSTRKUJETE BLBOST MÍSTO SAMOZŘEJMOSTI? V USA se o vetřelce postarají tím, že zavolají policii a imigrační, které je okamžitě seberou, napojí vodou, možná i něčím nakrmí a štando pede odlifrují do pryč! Zapomněli-li odkud přilezli, makají v kriminále - až si vzpomenou.

   Místo, aby je američtí občané rovnou na místě postříleli. Tomu zase říkám lidskost já.

   Smazat
  5. 22:20 jste neskutečně zlý člověk stejně jako 18:18, když nazýváte jiné lidi než bílé rasy vetřelci. Jak potom nazvat vaše rodiče, co berou od státu peníze, tedy i moje peníze a zabírají celý rodinný dům? Přitom na moři umírá mladá rodina s pěti dětmi. Jste tak necitlivý, že to s vámi ani nehne. Mladí muži s bojovou zkušeností jsou výsledkem neutěšené situace u nich doma, za kterou můžeme my. My máme povinnost těmto mladým lidem pomoct. Tím s vámi končím.

   Smazat
  6. I dyž se anonym 21:20 vyjadřuje rasisticky a hrubě, má v podstatě pravdu. Migrační krize je dobře organizovanou invazí lidí, kteří mají jiné kulturní návyky, jiné=, a v dnešní době velmi agresivní, náboženství. Nemají pracovní návyky a podle výběru zemí, do kterých směřují, sledují bezpracný zisk a prospěch. Vaše demagogie o našich důchodcích sem samozřejmě nepatří. To jste se pokusil o ránu pod pás, ale místní diskutující nejsou hlupáci a tak to neberou.
   "Mladá rodina umírá na moři" protože se nechala vtáhnout do riskantního dobrodružství. To je pouze a jen jejich vina. Vydírat povídáním o strádajících dětech se vám nepodaří.
   Uvědomte si, že Merkelová tyhle lidi s bojovou zkušeností ze Sýrie pozvala do Německa ve chvíli, kdy Asadův režim nesl celou váhu boje proti islámskému terorizmu a kdy Asad vyhlásil amnestii pro všechny, kdo se vrátí a přispějí v boji proti Daeš. Tím se snažila boj sekulární Sýrie proti islámským radikálům oslabit a "mladé muže s bojovými zkušenostmi" - dezertéry odvrátit od návratu domů a od boje proti islámskému zlu. Za neutěšenou situaci v Sýrii nemůžeme my ale ty země, které džihád proti Sýrii podporují : Turecko, USA, Saúdská Arábie, Izrael... Jestli používáte jen demagogie, lhaní, překrucování skutečnosti a dojdou -li vám argumenty, tak hned s někým "končíte", pak si hledejte po střední škole, kterou zjevně nemáte ukončenou, práci v redakci Zpravodajství České televize. Tam jsou stejní jako vy. Nevzdělaní, namyšlení, demagogové a lháři.

   Smazat
  7. 10;09
   Má pravdu, takže to rasista není!!!!

   Smazat
  8. 10:09 bravo, pane Dvořáku!

   Smazat
 15. Případ Salviniho je varování všem ostatním!
  Pojetí (domnělé) svobody migrantů, podle něhož chtějí o skutečnou svobodu připravit Salviniho, je zvrácenost sama. Dává to alespoň tušit, proč zákulisní zmetci typu Söröse tolik usilují o odstranění zbytků státní suverenity jednotlivých zemí a její nahrazení vládou prodejných eu-loutek vedených na provázcích těchto "altruistů" k naplnění svých vizí à la Coudenhove-Kalergi či plánů bilderbergských zakuklenců.
  Doufám, že si to italská veřejnost nedá líbit! ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, za všechno špatné může Soros. A ještě Ferda mravenec.

   Smazat
  2. Soros nemůže za všechno, ale za hodně. Proto ho kdysi s tou jeho Univerzitou vyhnal Klaus Prahy. Proto ho vyhnali z Maďarska, a to je jejich rodák. Sorosovy aktivity rozvrací státy a vnucují lidem zvrhlé agendy. Ferdu to toho netahejte. On jen ilustruje vaši nedospělost, ba infantilitu.

   Smazat
  3. 10.16 Soros je pouze jedním z nespočetných chapadel samovyvolené zlatažravé HYDRY.

   Smazat
  4. Pokud zde všichni pomlouváte Západní Evropu, USA, Soroše a další, kdo je potom ten správný kdo by měl vést svět?? Kde ti lidé tedy jsou a hlavně kdo by to byl?? Nic takového tady nečtu, jen samou kritiku všeho!!!

   Smazat
  5. To nejsou pomluvy ale obraz smutné skutečnosti podložený fakty.

   A mimochodem,Indický Běžče, ty jsi typický člen toho stáda, které chce být vedeno. Já nechci, aby můj svět někdo vedl. Mám svou hlavu, svůj rozum. To jen ty a tobě podobná nesamostatně myslící individua potřebují nějakého "Vůdce".

   Smazat
 16. Pokud podlehneme nátlaku a vydírání Evropské unie a muslimy si sem k nám nacpat necháme, svět, jak ho známe a máme rádi, končí. Islám je s naším způsobem života naprosto neslučitelný. Bordel na Západě je toho dokladem.

  OdpovědětSmazat
 17. Pokud podlehneme nátlaku a vydírání Evropské unie a migrující muslimy si sem nacpat necháme, svět, jak ho známe a máme rádi, končí. Islám je s naším způsobem života neslučitelný. Bordel na Západě je toho dokladem.

  OdpovědětSmazat
 18. A kolik dostanou ti, co humanitárně vybombardovali Kadáfího?

  OdpovědětSmazat
 19. Pan Salvini je podezřelý, že porušil italské zákony. O tom, jestli ano nebo ne, rozhodne italský soud.
  Tak je to, podle mého, úplně v pořádku.
  Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petře, vy jste roztomile naivní.

   Smazat
  2. Petr tím chtěl říci, že Horáková, Slánský ap. byli odsouzeni v pořádku.

   Smazat
  3. 19:20
   Italské zákony především porušují pašeráci. Snad italské soudy budou soudit po právu, a ne politicky, a dopřejí jim šatlavu, a zabavení majetku.

   Smazat
  4. 20:26 - A který italský zákon máte konkrétně na mysli?

   Smazat
  5. 20:56
   V které zemi EU je pašeráctví zákonnou, a tedy legální činností? Odpovíte-li správně, že v žádné, potom je pašeráctví trestnou činností, a v každé zemi se na něj vztahují nějaké paragrafy trestního zákoníku konkrétní země. Najděte si to sám, sloužit si nechte od těch, kteří vám to dovolí.

   Smazat
  6. 20:56-Asi mají Italové také preambuli o suverenitě své země. Kdopak ji tedy porušuje? V USA také chrání své hranice nejen ploty.

   Smazat
  7. 21:24 - Tak on ten Salvini toho má na krku víc?

   Smazat
  8. 22:01
   Naopak, Salvini je nucen se kvůli pašerákům, a jejich pomahačům obhajovat za to, že činnosti pašeráků kladl překážky. Tam až to dospělo, a vy jste obdivuhodně nechápavý.

   Smazat
  9. 22:01 ani, Salvini ohrožoval život lidí.

   Smazat
  10. 19:20
   Proč kritika tohoto příspěvku?? Vždyť to má logiku, pokud něco provedl, tak odsoudit, pokud ne tak bude svobodný ach jo.

   Smazat
  11. 7:37 - Aha, takže pašeráctví je protizákonné, ale ten, kdo proti pašeráctví bojuje, jde před soud? No jo, jsem nechápavý.
   Jen jestli ono to celé náhodou nebylo malinko jinak.

   Smazat
  12. 8.05 Každý, kdo se nalodí na pašerácké plavidlo, SÁM ohrožuje VLASTNÍ život a ohrozil ho ten, kdo ho nalodil, vyplul s ním, a vnucuje ho někam,kde by mě bručet a po odpracováná nákladů za výkon trestu a na deportaci, poslán štando pede do pryč.
   A hlavně ty životy ohrožují organizátoři a finančníci té invaze - NIKOLIV VŠAK OBRÁNCI SVÉ ZEMĚ, SVÉHO NÁRODA, SVÝCH RODŮ A RODIN...SVÝCH OTČIN!

   Smazat
 20. Klídek - toho pána nikdo nezavře. Není žádný zákon ohledně migrantů, který by porušil svým přístupem. Jsou to jen nasrávací žvásty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neklídek, žváste. Salviniho chtějí dostat do vězení před volbami, jako u nás Dr. Sládka před volbou Havla. Svině jsou i v Itálii.

   Smazat
 21. Zavřít můžou, pustit musej...

  OdpovědětSmazat
 22. No tak jednoho papaláše zabásnou. Jen dobře. Aspoň uvidí svět skrz mříže zevnitř. To se mu jednou může hodit.

  OdpovědětSmazat
 23. Jo, Itálie nutně potřebuje další půjčky a dotace od EU, takže si nemůže dovolit nějakého Salviniho, který zlobí bruselské papaláše.

  OdpovědětSmazat
 24. Jak se svět mění. Dříve vozili černochy náslilně za prací a dnes se černoši zcela dobrovolně za prací hrnou a to tak, že jsou schopní se kvůli ní třeba i utopit...Obdivuhodný zvrat! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.28 Obávám se, že to není útěk ZA prací, ale útěk PŘED prací ZA ALL INCLUSIV OD KUFFÁR (plurál od káfir) na celá dlouhý černý život. Pomsta za holokaust.

   Smazat
  2. 9:28 protože vy pracovat nechcete a neumíte.

   Smazat
 25. V Itálii mají ještě rozum, to u nás nakradl Babiš 90 miliard a ještě má od hlupáku které okradl podporu 30%.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kam těch 90 miliard dal? Koupil si novou ložnici, prkýnko na hajzl vykladané diamanty? Nebo na rozvoj svých firem, zaměstnávajících 30 tisíc lidí? Kdo v tomto státě dává lidem práci? Kam nebo komu by jste dal ty peníze vy? Já třeba Bakalovi, Kellnerovi...nebo by jste je jen tak rozdal lidu? Hochu státní podniky nás neživí ale takoví jako je Babiš. A věř, že jeho zaměstnanci ho volit budou. I já ho budu volit. Zeman je jednooký mezi slepými králem. A to platí i na Babiše! Howgh P.S. ukrást by je nám mohl jen v tom případě,vzal li by je a poškodil státní nebo národní podniky. Nejsou! je Babiš. Cink,cink, klíče!

   Smazat
 26. Jestli pana Salviniho uzná italský soud vinným, pak si spravedlivý trest zaslouží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:03
   A čím se provinil???!!!! Tím, že tam nechce vrahy a uřezávače hlav???!!!!! Ty seš taky neZÁVISLEJ sOUD!

   Smazat
  2. 14:26 Čím se provinil musí říct italský soud.

   Smazat
  3. 16,53
   Bože,ty máš tu makovici vyklepanou!!!!sOUDy v Itálii fungujou,jako fašoEU píská!!!!

   Smazat
 27. Teda já nevím, ale ptal se někdo těch uprchlíků, zda li k nám vůbec budou chtít? Osobně si myslím, že by u nás nezůstali ani ti nebozí malí 16letí sirotci. Vždy´tu nezůstali ani syrští křesťané kolem kterých někteří skakali jak tajtrlíci. Prostě přes naši pohostinnost prchli do Německa.Oni chtějí do Německa a Británie a nikam jinam. Ani v tý Itálii nezůstanou, tam akorát přistanou a pak táhnou na sever...!

  OdpovědětSmazat
 28. Ignorujte proste duse a idioty .Je to stejna sber jako ony bile maskary ktere behaji s negrama pri vypalovani vseho co jim prijde pod ruku a hori . Blba nepresvedcis ma vzdy pravdu. Kdo nevidel negry v akci pri vrazdeni kradeni loupeni a vseho co zde ani nelze vyjmenovat nevi co je tato rasa ktera jeste zcela nedavno byla lidozrouty cili zrali lidi .To co dokazali dokazuji dodnes ,nekteri jiz pochopili ze kolo se toci .Ale ne vsichni .Vsechny zeme kteere oni ovladaji jsou znicene Haiti nedokaze ani vypestovat slepice na vajicka ,vse se tam dovazi a oni jeste vrazdi ty co to tam dopravuji .Podobne Rhodesie jizni afrika azeme v jizni americe kde potomci otroku prevladli v populaci ,Brasilie a spousta dalsich Nekrmte debily ,cekaji na odpoved aby mohli se hadat .

  OdpovědětSmazat
 29. Už teď je Salvini hrdina. Zaslouží si metál. Nebo alespoň zřetelnou slovní podporu od opravdových pronárodních státníků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:28
   V tom případě ho pochválí Orbán, Okamura a Le Pennová... Blbiš jen z tý představy sere v síni, dostal nový notičky při poslední schůzce v centru fašoEU!!! 👎

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.