Reklama

středa 5. srpna 2020

Mediální hovínka Speciál: Black Lives Matter

Lu Lina

5. 8. 2020  NonServiam

„Popovich symbolicky nepoklekl,“ informuje veřejnoprávní médium v titulku na své sportovní stránce. Jakýsi Popovich, běloch a trenér v NBA, si sice vzal tričko Black Lives Matter, ale při hymně nepoklekl. Ha! Nedělat něco, co dělají všichni kolem vás, je vždycky nebezpečné. 

(na obrázku trenér NBA Gregg Popovich s jedním ze svých svěřenců)
Nemodlit se otčenáš. Nehajlovat. Nevěšet rudou vlaječku do okna. Nedržet hubu. Možná jsem jen divnej, ale když si jako fanoušek basketbalu rozkliknu stránky o basketbalu, chci si tam číst o basketbalu. Kdo vyhrál, kdo kolik nastřílel košů a tak. A ne přitom absolvovat politické školení. A kromě toho, takhle to vždycky začíná. Někdo velice uvědomělý upozorní na někoho nedostatečně uvědomělého. A už se vezete. Dávám Popovichově kariéře měsíc, maximálně dva.


Kritika ano, soudruzi, ale konstruktivní!


To Paul Malignaggi, boxerský televizní expert, je už v další fázi tohoto nám tak dobře známého ozdravného společenského procesu. Ten už padáka dostal. Protože kritizoval rasistický, opakuji rasistický výrok černého boxera na adresu bílých boxerů. Zkuste si schválně představit, že by nějaký běloch řekl, že se nikdy nenechá porazit černochem…. Všichni by se mohli posrat a ten rasista by mohl mluvit o štěstí, kdyby skončil jako pomocná obsluha nádražního hajzlíku. Ale když černoch řekne, že se „nikdy nenechá porazit bělochem,“ bere se to jako chvályhodná rasová hrdost a když to nějaký hrdina podrobí velice mírné kritice, tak dostane jako rasista padáka on. Jestli je tohle budoucnost západní liberální demokracie, tak já o ní nestojím.


Kupujte u Černých cukr, kávu, mouku


„Google umožní označovat firmy a obchody s černošskými majiteli,“ píšou Hovinky. Aby černí mohli nakupovat u černých a tím je podpořili, když jim běloši furt házejí klacky pod nohy. Vida, proč ne. Ale neměli by mít bílí stejnou možnost? A žlutí. A co Židi? Prostě všichni ti, co úplně stejně jako černoši mají pocit, že jim někdo hází klacky pod nohy a chtějí nákupem u svých podpořit svojí menšinu či komunitu. Když je to podle gůglu tak důležité. Protože všichni si přece mají být rovni. A když už někoho označovat, tak všechny. Protože dávat někomu něco, co jiný nedostane jen proto, že nemá správný původ, je učebnicová diskriminace. A Google je přece v čele pelotonu boje s diskriminací. Mimochodem, Němci před lety taky označovali obchody jen jedné menšiny, a nijak zvlášť se to tedy neosvědčilo.


Hemenex s chlebem je rasistický


Slovenský černoch nedostal ve vlaku do Prahy zadarmo housku, pročež všechny přítomné obvinil z rasismu a začal se chovat agresivně. Tohle je esence hnutí Black Lives Matter i obecně současného boje proti rasismu: Dejte nám všechno, co chceme i co máte a zadarmo, jinak řekneme, že jste rasisti a dáme vám do držky. Černocha chytli za prdel a vyhodili z vlaku. Ne proto, že je černoch, ale proto, že se choval jako hovado. Tady to naštěstí ještě jde. V USA už by si to nikdo nedovolil. Tam se můžete klidně chovat jako hovado do alelujá a budou se vám ještě omlouvat. Když jste černý. Natož aby vás po právu chytli za prdel a vyhodili z vlaku.

Já vím, že rozvrácení USA a jejich předělání na socialistický stát bude mít velký dopad na celý svět, ale nemůžu si pomoct. Až to přijde, což bude už brzo, dám si nohy na stůl, otevřu láhev a pobaveně budu sledovat, jak jim chutná vlastní medicínka. Ta, kterou tak dlouho sami nutili jiným.


Černoch s Velkým, běloch s malým


Černoch s velkým, běloch s malým, rozhodla agentura AP šalamounsky. Písmenem, pochopitelně. „Psát slovo ‚White‘ s velkým písmenem by mohlo legitimizovat názory bělošských rasistů, kteří toto slovo s velkým písmenem používají,“ zdůvodnila toto své rozhodnutí. Aha. Nebude ale psaní „Black“ s velkým písmenem legitimizovat názory černošských rasistů? Nebo ti podle agentury AP neexistují? Zkouším si představit, jak agentura AP oznamuje, že bude slovo „Běloch“ psát s velkým a slovo „černoch“ s malým písmenem, protože atd… Americký pokus o socialistickou revoluci maskovaný jako boj s rasismem je nebezpečný, ale ochota levicových médií a tamních korporací při ní ještě černobílým marxistům servilně svítit je daleko nebezpečnější. Pokaždé, když levicová média postihne podobný záchvat šílenství si říkám, že víc už to fakt nejde. A oni tu hranici příště vždycky zase překonají.


Minneapolis, město bílého hříchu


Aktuálně si našlo svého údajně hodného a pracovitého černouška a odvozuje z toho, že i všichni ostatní černoušci musí být hodní a pracovití. Ten rozhovor není jen hovínko, je to tak strašlivá sračka, že si ještě i teď říkám, jestli se mi to nezdá. Nezdá, vítejte ve světě angažované žurnalistiky. Těm z vás, co tu sračku nebudete mít sílu číst jsem myšlenkové pochody pana Maxwella a redaktorky Truchlé shrnul do několika bodů, které ale i konvenují s myšlenkovými pochody redaktorů většiny levicových médií a všech současných bojovníků proti rasismu:

1. Protesty nejen v Minneapolis jsou výhradně pietní a pokojné 2. Pokud se při nich objeví násilí, páchají ho tajní policisté nebo Ku-klux-klan 3. Za letos už rekordních skoro 300 případů postřelení černocha černochem v Minneapolis ve skutečnosti můžou neonacisti, co jezdí po černošských čtvrtích neoznačenými auty a rozmísťují tam kanystry s benzínem… 4. Rasismus v Minneapolis je pasivně agresivní. To znamená, že když vás v práci nepovýší, protože nejste dost dobrý, tak vás ve skutečnosti nepovýšili, protože jste černý 5. Trump je špatný prezident, protože není Clintonová 6. Bránit pokojným demonstrantům rabovat obchody, zapalovat soudy a mlátit lidi je nedemokratické 7. Proto se černoši bojí víc policie než černošských zločinců 8. A proto by se měly peníze určené pro policii dát raději černošským zločincům 9. Ti policisté, co zbudou, by se pak při výcviku místo škrcení nevinných černochů měli učit, jak při přestřelkách mezi brutálními černošskými gangy zasahovat primárně pomocí dobrého slova.


Minneapolis, město černého hříchu


Ovšem ve stejném čase nás i iDnes, ideový souputník Aktuálně.cz informuje, že Minneapolis „zachvátila nebývalá vlna násilností.“ „Míra násilností dosáhla takové úrovně, že některé místní komunity ustanovují ozbrojené patroly pověřené hlídáním sousedství před lupiči, žháři a násilníky….Častými oběťmi střelby jsou mladí černoši,“ píšou. Asi nemluvili s panem Maxwellem. Ovšem dále už je to ideově mnohem lepší: „Afroameričané přiznávají, že vzhledem k současné vyhrocené situaci mají strach z útoků na černošské komunity ze strany krajně pravicových milicí. Obavy mají i z policie.“ Jistě, když je vaše město rozvrácené kriminalitou a násilím jeho černých obyvatel, tak se logicky bojíte hlavně pravicových milicí a policie, to dá rozum. Dále se mi velice líbí věta: „V jednom sousedství v blízkosti na počátku protestů proti policejní brutalitě vypálené a vyrabované policejní stanice…“ Jistě, pokojnost a nenásilnost svých protestů proti policejní brutalitě nejlépe demonstrujete tím, že vypálíte policejní stanici.


Psi si číslujte, to by teoreticky nikomu ani v budoucnosti vadit nemělo


Byl jednou jeden pes černé barvy a proto ho jeho pán, britský letec a válečný hrdina, pojmenoval Nigger. Nigger je slovo původem latinské (niger) a znamená černý. A dlouho se bez jakýchkoliv negativních významů používalo jako prosté označení člověka černé barvy. Ve stejné době znamenalo naopak pro stejného člověka označení „black“ hanlivý výraz. Uplyne mnoho let, Nigger je dávno mrtvý, slovo „black“ ztratilo hanlivý význam, začalo se dokonce uctivě psát s velkým písmenem a tabuizovaným se naopak stalo slovo „nigger.“ A proto muselo z náhrobku onoho psa zmizet. Takže na území letecké základny RAF ve Scamptonu teď mají kvůli setrvalé lidské idiocii a stejně setrvalé ochotě se jí tupě podrobovat hrob neznámého psa. Vymazávat minulost, aby ladila s přítomností, nepřipadá vám to povědomé?

V souvislosti s tím, co tu vždycky popisuji i s tím, co se sem nevešlo, se mi pokaždé strašně chce nevěřícně křičet: „To si děláte kozy?“

Ale už mi to nějak nejde.


44 komentářů :

 1. Co znamená výbuch v Bejrůtu?
  Kdo byl tak dokonale připraven na úžasné záběry výbuchu.
  Brzy se dozvíme víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto souhlasím! Tolik mobilů namířených na sklad hnojiv ještě před výbuchem(kdyby to byla nějaká památka!). Kdo byl i tak rychlý, že zaznamenal počáteční fázy výbuchu? Teda já být v blízkosti, tak bych se naprvním místě lekl a kolukal, kam se ukrýt...A mobil? Rána, která byla slyšet 200km na Kypru, okamžitě tlaková vlna...a foť!

   Vymazat
  2. 11.18 Hned po výbuchu se Izraelci přiznali, že tentokrát to oni doopravdy nebyli...

   Vymazat
  3. On je ten článek o Bejrútu? (anonym 11.18 a 13.10) NE! Tak proč sem s tím ti magoři z Novinek lezou? Potřebujou se vyžvanit s příšerné události? A budou žvanit, žvanit, a žvanit, texty článků, pod kterými žvaní ( mají k tomu napsat svůj názor) úplně ignorujou. Mám dojem, že normální lidi už přestali číst na internetu a diskutovat - už si našli jiné, smysluplné aktivity. U PC dřepí už jen defektní individua - na Novinkách je to bez debat!

   Vymazat
 2. A takový debilokracie náš ti zlý komunisti ušetřili....škoda,že ne NAVŽDY!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Také Vám už to negromilství a buzerantomilství leze na nervy? Co je nám do nějakých black maders a podobných píčovin. Ať si to řeší v USA nebo u bývalých koloniálních velmocí, ale co je nám do nějakých Negrů nebo Blacků a podobných hovadin? Češi a Slováci nikdy žádné kolonie neměli, žádné černé ani žluté nebo zelené neutiskovali a neotročili. Naopak jsme po tisíciletí bojovali o samu existenci a právo na vlastní život. Nám se to zatí přežít povedlo, ale Slovanům na Rujáně, Baltu a v bývalých Lužicích jaksi ne. Plně je zgermanizovali, povraždili a zanikli. Proč bych se měl stydět, že jsem bílej a ještě heterosexuál? A co se multikulty týče, tak z toho vznikají jen podvraťáci. Příroda nemá ráda neustálené hybridní formy. V přírodě se také nepáří sýkorka s vrabcem, zmije s užovkou, tygr s levhartem, vlk s kojotem, ba nai různé druhy žraloků mezi s sebou atd. Každý podle svého druhu a rodu. Jen u lidí je tohle pelešení a křížení momentálně in. No a k propagaci homosexuálů a všech možných deviantů. To je jasná ukázka úpadku lidské společnosti a nejen morální. Doporučuji podívat se na experiment myší ráj. Je to na you tube a raději se podívejte několikrát aby Vám docvaklo co se vlastně dnes děje s touto blahobytnou společností. Příroda má své zákony a na ty lidské kašle zvysoka. Ano může ji člověk změnit a poškodit, ale ona přežije, přizpůsobí se v jiné formě a člověk tu nakonec se svou blbostí a idiotskými vůdci vůbec nemusí být. Nakonec se ukazuje, že je pro planetu naprosto zbytečnou a nepovedenou životní formou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Perfektní, čteš mi myšlenky. Na pivo bych s tebou šel kdykoliv. Palec hore a hooooodně zdraví kolego.

   Vymazat
  2. No jenže - anonyme 11.49 - tohle někdo vyvolává úmyslně! Za tím stojí nějaké obrovské erc svině! Zatím se ve světě ještě nikdy nic podobného neřešilo - jak je možné že teď? A hrne se to nějak najednou - hromady migrantů, covidové divadlo, teď ti negři v Americe - to přece není jen tak samo sebou. Co tím ty erc svině sledují? Čeho chtějí docílit?

   Vymazat
  3. https://tadesco.org/marneho-okenko-q5-q8-2q2q-data-se-dostavaji-napovrch/

   Vymazat
 4. Milá Lulino.
  Celkem bych s tebou ve většině věcí souhlasil, ale co má BLM proboha společného se socialismem? To, že se u nás za socialismu objevovaly podobné sračky, vůbec neznamená, že jde o věc socialismu. Na nejednom místě jsem četl, že akce podporuje/iniciuje velký kapitál. A ten za socialismus bojovat určitě nebude. Jenom to prokazuje, jak je současná propaganda (o nic jiného se nejedná) mnohem lepší a účinnější, než ta za socialismu. To, že to podporují lidé, kteří si říkají socialisté, nic neznamená. Hlupáci se najdou vždycky a všude.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak černouškové mají strach? A kdopak to za všechen ten bordel může? Nedivil bych se kdyby se opět zaktivizoval Kuk klux klan, který vznikl jako ochrana farmářů proti černochům, kteří se sami odvázali a nebo později byli legálně vypuštěni ze řetězu. No klekat si na počest černýho recidivisty a ještě feťáka,který měl v sobě tolik fetu jako malá laboratoř a ještě k tomu by měl za něj klekat trenér mladých basketbalistů ? No to tedy pardon...

  OdpovědětVymazat
 6. Policisté nakládají zfetovaného magora Floyda do auta. Ten se jim v záchvatu vyvalí z auta druhou stranou. Diagnóza toxická psychóza.

  https://www.arfa.cz/jen-pro-otrle-dve-desiva-dosud-nepublikovana-videa-ze-zatykani-george-floyda-koncici-jeho-smrti-zabery-z-kamer-na-tele-policistu-20-minut-cire-hruzy-bude-pouzito-jako-dukaz-u-soudu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tipl bych si, že nezemřel na udušení, ale na zástavu srdce z celkového šoku.

   Vymazat
  2. Ten chlap předtím "sežral" nejméně čtyřnásobek smrtelné dávky Methamphetaminu 19ng/mL, Fentanylu 11ng/mL, Norfentanylu 5.6ng/mL, Morfin free 86/mL, atd... takže by zcepeněl na ten fet bez ohledu na případnou nepřítomnost nikoho v okruhu 50 metrů...

   Vymazat
  3. Tím spíš neměli toho člověka držet kolenem za krk na zemi. Byla to jasná vražda. Policii musíme zrušit a vystavět komunitní bezpečnost.

   Vymazat
  4. 5.30 CAPO DI TUTI CAPO vám pomůže. Váš nápad nechat kriminálníky, lupiče, rabovače, násilníky a vrahy volně běhat a utíkat, a radostně provozovat svá "počestná" podnikání a nechat je vybudovat si pro sebe a své "KOMUNITNÍ BEZPEČNOST"; NA TO NEPŘIŠEL ANI HAVEL...

   Vymazat
 7. V jedné klasické české pohádce zaznělo....."Nad nikým se nepovyšuj a před NIKÝM SE NEPONIŽUJ"....takže BLM Fuck off!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže BLM = BÍLÍ LIDÉ, MYSLETE!

   Vymazat
  2. BLM = BÍLÍ LIDÉ MYSLETE!

   Vymazat
 8. Přemýšlím, jak hodně pravicová musí být člověk Lu Lina, aby v případě USA psal o levicových médiích či socialistické revoluci...
  Jaromír Habr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta Lulina asi není ani tolik pravicová, jako spíš doblblá...a co znamená "sociální" a "socialistická" ani neví ani teoreticky, natož prakticky...

   Vymazat
  2. A to ještě Lu Lina neví, že za to může Putin! :)

   Vymazat
  3. Ten člověk není pravicový. Věděl by, co je a co není pro kapitalismus nebezpečné. BLM určitě ne...On je prostě hloupý a nevzdělaný.

   Vymazat
  4. Vy vůbec netušíte, která bije. Že krom vás, konzervativních soudruhů, kteří jste na ústupu, existuje dnes daleko početnější skupina liberálních soudruhů.
   Základ je stejný - levicový extremismus. Lišíte se jen v detailech.

   Vymazat
  5. No, díky za tohle politické školení soudruhu politruku20:11! Teďkom je nám "vsjo jásno" a můžem teď uvědoměle budovat tenhle váš rozvinutej demokratizmus a čekat na ty vaše světlé zítřky s jEvropejským sojúzem na věčné časy a nkdy jinak! Detaily kterýma se s váma lišíme si nech pro své soudruhy z jÚeSej,

   Vymazat
 9. Rasizmus nerasizmus (BLM), tolerance netolerance, prostě když někdo porušuje pořádek, tak mu má ramemno spravedlnosti nabacat pendrekem pořádně na zadek. To koleno na krk se mi taky nelíbí.
  S pozdravem běloch s malým "b".

  OdpovědětVymazat
 10. Rád bych si přečetl v kolika argumentech nám ti komouši lhaly. Co psaly o kapitalizmu, disidentech a vykořisťování celého světa včetně socialistických států nebyla pravda? SNB.

  OdpovědětVymazat
 11. Částicový fyzik z Los Alamos a vyšetřovatel IAEA Jeff Smith tvrdí, že bylo ukradeno 350 mni nukleárních zbraní a někdo pomáhá Jižní Africe, Severní Korei, Brazilii, Saudské Arábii a Tchaj-Wanu vyvíjet atomové zbraně. Na Twiteru někdo stále vyzývá k jeho zavraždění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A teď si vemte, anonyme 16.52 že by nebylo takový svinstvo, jako je internet, a v každým státě cizí media ( jinej stát, zbohatlické vši apod.) a tyhle přiblblý zvěsti by se zkrátka nikdo nedozvěděl. Nebylo by způsobu, jak to šířit mezi lidma a působit paniku. Panika zaviní, že se například v divadle nebo v různých pochodech lidi ušlapou, a přitom jde o hovno - vždy ve finále se ukáže, že šlo o hovno, ale někdo nebo něco vyvolalo paniku a lidi začali jančit. Pak jsou jak zvířata - nekoukají napravo ani nalevo, a šlapou si navzájem po krku. Teď to media dělají úmyslně - řídí to ty kurvy, kterým media a internetové blafokanály patří. Co chtějí docílit -aby lidi zalezli do kouta a strachy udělali hromádku? Co jako s tím máme dělat - a jestli je to jen pro pobavení neaktivních moulů, vydřepávajících celé dny u PC kde slejzají kde co, je to pěkně blbý druh morbidní zábavy - a dál -proč se tím zabývají převážně chlapi? Nevidíte v těch blábolech ženu - jen chlapy, chlapy a zase chlapy. To je nějaká náhrada za impotenci? Kdyby se museli starat o obživu, kdyby museli něco dělat, určitě by nedřepěli celé dny u PC - ale je to o tom, že dělají už prdlajs, zajištěni jsou dobře, když si mohli pořídit počítač - a teď jde jen o to, proč se do internetu přisouvají pořád jen katastrofické sračky. Co bylo za posledních - snad deset let - ke čtení pozitivního a radostného? Proč ti magoři, pisálkové - vyhledávají všude jen hrůzu, hnus, zvrhlosti, a pohromy? Je to jak ta americká kultura - samej hnus a zabíjení. Bezduchej brak -asi to lidi baví nejvíc?

   Vymazat
  2. Přispěji bez hnusu a zabíjení, dnes mě zaujala informace ČTK, že výroba respirátorů u nás doma končí a přesunuje se ze strategických důvodů do Německa. Ano, firma Rico je jejich majetkem. Teď vychutnáme všechny ty úchvatně výhodné výprodeje. Jestli někdo počítal s těmito respirátory pro naši potřebu, tak na to může zapomenout. Doufám, že se podařilo za bakšiš zakšeftovat i nanotextilie, které by se určitě hodily nejen do roušek.
   Omlouvám se za dlouhé medhovínko, bylo čerpáno z ČTK.

   Vymazat
 12. Citát:
  Já vím, že rozvrácení USA a jejich předělání na socialistický stát bude mít velký dopad na celý svět, ale nemůžu si pomoct.

  No, nemyslím si, že to co v USA případně vznikne bude mít cokoliv společného se socialismem. To je prostě to dnešní zmatení pojmů, které pak také neumožňuje nepřipraveným chápat aspoň základní pochody ve světě, natož třeba i u nich doma. Obvyklý čtenář odchovaný médii si už tady představuje NĚCO nějak, jak mu ten socialismus vnucují za všech stran právě média. Povinností by mělo být PŘEDEVŠÍM naučit lidi správně chápat za pomoci SPRÁVNÝCH NEMATOUCÍCH POJMŮ, protože čtenáříček pak získává jen větší zmatek v hlavě a ten vrcholí často jeho politickou rezignací, což právě "pořadatelům" takových akcí jako Milion chvilek, BLM, různá ekologických akcí protestů a dalším a dalším dokonale vyhovuje. Významy slov se sice mění, ale neměly by se měnit základní pojmy, protože pak se vede předem prohraný boj s předem výhodným výsledkem "Babylonským jazykoměničům". Prostě řečeno, když si nerozumíte navzájem, nemůžete se prostě a jednoduše a přesně dohodnout. Ostatně, všimli jste si, že ti nejlepší mistři slova a odborníci svých oborů vždy používají jednoduchý až prostý jazyk, kterému rozumí drtivá většina lidí? Pamatujete si ještě tu skvělou paní Pekovou? Jak jasně a srozumitelně mluvila o tom, čemu drtivá většina lidí nemohla předem rozumět?

  Mnohem spíše na území Severní Ameriky jako kontinentu se rozhoří občanská válka, než aby tam vznikla jakási jakákoliv podoba socialismu. Maximálně tam, pokud se Spojené státy nerozpadnou, přijde k moci něco na způsob "demokratické" (i s volbami) ještě užší než dnes autokracie sluhů skutečného amerického politického zákulisí (V podstatě monarchistické prvky).
  Ale zcela nejreálnější forma moci, v případě pokračování "protestů" a "blbnutí na kolenech" a nezvládnutí situace federální vládou, bude mít charakter podobný Islámské "republiky" a dost možná přímo s Koránem v "ústavě". Islám se svou dualitou, tj. že můžete zároveň někoho zabít v souladu s přáním Alláha a zároveň ho zabít v souladu s přáním Alláha nemusíte, neboť si to Alláh teď přeje a tak podobně, by dokonale vyhovoval vládnoucím elitám. Umožňoval by jim prakticky cokoliv! Není žádným tajemstvím, že Muslimové mají ve Spojených státech velký vliv, získávaný i finančním podporováním "ochotných" politiků, kteří se pak stávají agenti vlivu právě Islámu. Vždyť rostoucí vliv Muslimů je zřetelně již delší dobu vidět i přímo u "nás" v Evropě. Stačí se podívat na chování "významných" politiků, jako Merkelová, Papež, různí západoevropští premiéři a prezidenti atd atd.

  OdpovědětVymazat
 13. Škoda, že ten/ta Lulin/a nedokáže opustit svůj hloupý pravo/levý svět. Lulino -svět je složitější a pravo/levo je dnes jen pro hlupáky. Odmyslím-li si ataky levice, dost dobrý článek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane17:45, takových co se chytli a vísí přilepeny na jejich mucholapce, které psychologové říkají: "shoda protikladů", je žel hodně. To není jenom Lu-Lina, který sedí u loutkového divadýlka Demokratizmus a tleská své vybrané skupině marionet. Těch který nedorostly a nevědí, nebo nechtějí vědět kdo tahá za nitky tyhle figurky, je žel mnoho.

   Vymazat
 14. lide zili a pracovali jste nekde v usa cca 40 let jako ja? treba v new yorku nebo v texasu anebo na floride? byli jste ve styku s cernymi polotmavymi a zlutymi? anebo mezi arabama zidama a asiatama? asi ne protoze tu placate kokotiny a vite a souziti lidi uplne HOVNO!thx 4 attention!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co chtel inteligent naznacit ? Vypada to na Smichov

   Vymazat
  2. anonym 5:18 pokud tvuj dotaz patri me osobe, pak inteligent chce naznacit, ze cesky narod je xenofobni! pokud se jedna o poznamku "Smichov", pak jsi mou inteligenci predcil svou debilitou!no Smichov nikoliv ja radeji Radegast ci Plzen!😘

   Vymazat
 15. GESARA & masové zatýkání, matka Tereza, Ghislaine & Mossad 15.7.2020 Nyla Nguyen https://www.youtube.com/watch?v=dLJJA0H5LYo&t=374s
  https://blog.hlavnespravy.sk/21687/armagedon-sa-rozbieha-liberalizmu-zvoni-umieracik-slovensku-moze-v-buducnosti-garantovat-statnu-suverenitu-a-narodnu-zvrchovanost-iba-rusko/#
  Trump je aj vďaka nám kresťanom pod ochranou Božou. Aj preto podľa ruského analytika Igora Panarina bolo 15 pokusov o atentát naň neúspešných. Víťazstvo Trumpa pri súčasnej veľmi krehkej rovnováhe medzi silami dobra a zla je veľmi dôležité. Nedovoľme, aby našou ľahostajnosťou k osudu nás samotných, nášho národa a celej civilizácie sa misky váh naklonili na stranu ZLA.

  OdpovědětVymazat
 16. A co obyvatelé vesnic, městeček a městských částí např. Černošice, Černice, Černošín, Kostelec nad Černými Lesy, Černava, Černovice atd.? Najde se mezi nimi dostatečně uvědomělý neziskářský soudruh, který bude iniciovat změny v legislativě, aby názvy těchto obcí neurážely citlivé a rozervané nitro barevných chudáků z BML? A co lidi z Bílé Hory, Bělotína, Bělé, Bílého Potoka apod.? Těm jejich budoucí osud spojený s nenáviděnou bílou barvou vůbec nezávidím...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem "in" mám raději černou kávu, než bílou.

   Vymazat
 17. Dnes se servala cerna verbez v bazenu v hotelu (samozrejme zadne rousky) nekolik pobodano -maji nejradeji machety Stalo s e5 .8 v prave poledne v los Angeles Bohuzel zatim zadne mrtvoly nejsou hlaseny.Jednalo se o zhruba 120-150 mladsich negru

  OdpovědětVymazat
 18. Není psaní s velkým Č sexistické? Nemělo by to se psát střídavě s velkým K? A zřídit komisi, která bude zkoumat, jestli se nepíše Č častěji než K?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím si rady s velkými písmeny, ale že máme velké
   " H " je jasné.

   Vymazat
 19. No jo ať si to řeší v tom seskupení co nikdy stát nebyl v usa. Chtějí řešit neřešitelné máme to v genech my nemáme rádi je a oni nás. A takovéhle blbosti snad u nás řešit nebudeme.

  OdpovědětVymazat
 20. Člověk, lépe osoba Lu Lina dokáže napsat "...černobílým marxistům servilně..." buď proto, že je tak omezená, nebo proto, že skutečně marxistickou levici nenávidí.
  Dovolím si připomenout, že celým skutečným marxismem se táhne boj třídní a internacionalismus. Žádný konflikt ras jako příčina vykořisťování za kapitalismu tam není. Pokud to osoba Lu Lina neví, je nevzdělaná, pokud to chce popřít, ať to u Marxe a té skutečné, třídně orientované levice, ať to najde!
  Současná propaganda selhávajícího liberalismu přešla na pozici - mír je válka, lež je pravda ..., už tu máme Velkého bratra! Klaňme se prozíravosti George Orwella i s jeho omylem. Že takový trend přičítal Marxistům. Těm skutečným.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.