Reklama

pondělí 10. srpna 2020

„Migrační problém je problém celé EU“, řekl možný budoucí německý kancléř poté, co z bezpečnostních důvodů uprchl z tábora MoriaIvan David

9. 8. 2020
Předseda vlády Porýní-Vestfálska musel z bezpečnostních důvodů přerušit návštěvu uprchlického tábora Moria na řeckém ostrově Lesbos a poté řekl do kamer: „Tuto situaci musí vnímat celá Evropská unie“.

Politik CDU byl „šokován“ podmínkami v táboře, ve kterém po měsíce žije téměř 15 000 uprchlíků. Kemp je určen pro méně než 3000 lidí. Všichni, kdo zde žijí, především migranti z Afriky a uprchlíci z Blízkého východu, chtějí do Evropy, především do Německa. Podle zpráv očitých svědků se davy afghánských a afrických uprchlíků žijících ve stanech a nouzových chatrčích v Morii natlačily na ploty a skandovaly „Free Moria!“. Laschet později řekl, že jeho delegace „slyšela výkřiky zoufalství“. Tuto situaci musí „vnímat celá Evropská unie“.

Měla to být velkolepá mise lidství vůči domácímu publiku, neboť Armin Laschet je nejen předsedou zemské vlády v Severním Porýní – Vestfálsku, ale také horkým kandidátem na předsedu Křesťansko-demokratické unie (CDU) a možným nástupcem Angely Merkelové na postu německého kancléře. Ale mělo to být i poselství pro Evropu – především pro východoevropské země, že musí přispět k řešení zoufalé situace lidí v táboře Moria a dalších. Tedy pokračování trendu, přitvrzeného spolkovým ministrem Heiko Maasem na začátku července. O tom má být německé předsednictví EU? O tlaku na „vzdorné“ země, aby se podřídily?

Neue Zürchner Zeitung rozebírají celou situaci v komentáři nazvaném „Útěk z uprchlického tábora“: „Laschet ve výměně názorů s premiérem Kyriakosem Mitsotakisem v Aténách chválil Řecko, za to, že se mu podařilo vnést řád do migračního chaosu". Současně vedl kampaň za evropské řešení problému migrace. Dodal, že „BUDE VYTVOŘEN ŘÁD“ pro Evropu, jakmile bude vnější hranice EU účinně chráněna a bude zajištěna humanitární pomoc uprchlíkům. Laschet chtěl a chce být viděn jako politik, který smíří lidstvo a řád, uvede v rovnováhu lidskost a rozum a sloučí charitu a společné dobro. Tím zřejmě chce získat body v německých mediálních debatách a na cestě do kancléřství."

„Fotografie a zprávy z Morie ale vyprávěly jiný příběh,“ pokračuje reportáž v NZZ. „Z bezpečnostních důvodů jeho návštěva tábora náhle skončila a kandidát se nedobrovolně stáhl. Symbolický obsah této scény byl hmatatelný: zvládnutelný, ale rozzlobený dav skandoval „Free Moria!“ - zřejmě proto, že nesprávně pochopil, že předseda zemské vlády odpovídá za celé Německo. Ochranka pak chránila hosta. Momentky, které byly v té chvíli vyfotografovány, ukazují Lascheta v zelené polokošili před polootevřeným mřížovým plotem s nejistým pohledem nad světle modrou ochrannou maskou.“

Takhle ten, kdo chce vést Německo vstříc kombinaci lidskosti a rozumu s řádem, rozhodně vypadat nemá. NZZ také konstatuje, že plán na „společné řešení migrační krize v rámci EU nutně narazí na přetrvávající odpor nejen České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska, ale i Slovinska, Lotyšska a Estonska.“ Suverénní země, tvrdí NZZ, si nenechají diktovat od premiéra lokální vlády.

Pokud by tento nátlak zůstal na úrovni zemské vlády, pak snad ano. Ale tento nátlak jde z mnohem vyšších pozic, jak víme. Otázka, která nás může a nemusí trápit, zní takto: „Proč šel kandidát na předsedu CDU a tím i spolkového kancléře do předem prohrané bitvy? Nejsou to různé „pastičky“, které Angela Merkel klade svým následovníkům do cesty, aby nutně museli ztroskotat a ona se i nadále jevila jako jediný možný vůdce Německa?“

Situace lidí v Morii je určitě nedobrá. My jsme ji ale nezpůsobili a na tom musíme trvat, chceme- li my a především naše děti žít nadále žít v evropské civilizaci a ne v právu šaría. A touto cestou je jedině ochrana vnějších hranic a pomoc Řecku. Nikoli Turecku, jak činí Německo a s ním i EU, která „musí udržet dobré vztahy s Tureckem“, jak znovu tento týden zopakoval Vysoký představitel EU pro zahraniční vztahy a bezpečnost Josep Borell při rozhovorech s tureckým ministrem zahraničí Mevlutem Cavusoglu. Pro Řecko slova, pro Turecko činy a peníze. 


Kdysi platilo, zejména pro generace Němců, to, co napsal Johann Wolfgang von Goethe ve své rodinné knize, a sice „vydat se hledat ve své duši zemi Řeků“. Byl to odkaz na to, že za mnohé, politiku, vědu i kulturu, vděčíme této malé zemi. O „filhelenismu“ však už dnes mluvit nemůžeme. Německo svou politikou v EU Řecko ničí. Slova chvály malého předsedy „krajské“ vlády proti faktu, že Německo má velké ekonomické zájmy nikoli v Řecku, ale v Turecku, nic nezmůžou. A Řekové to vidí. Otázka je, jestli to vidí i ostatní.

 

41 komentářů :

 1. Panu designovanému říšskému kancléři by měl někdo vysvětlit, že tito lidé nechtějí někam do Evropy, ba ani do EU, ale výhradně a jen do Německa. A pozvala je tam jeho Führerin a parteigenosse Frau Merkel. A oni se do Německa dostanou. I kdyby nás donutili k nějakým kvótám, tak ČR (potažmo jiné země) budou pouze přestupní stanicí do vysněného ráje Deutchland. Nikdo je totiž nemůže nikde držet zavřené násilím. Nedovoluje to národní zákony a ty evropské už vůbec ne! A taky různí ochránci, zejména pak němečtí (viz projevy jejich Zelených) by se zbláznili. Tedy pokud je k nám dovlečete, my jim v pohybu v Schengenském prostoru bránit nebudeme. Nebudeme kvůli Merkelové a spol. stavět koncentráky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aby ste sa nemýlili. Keď sa presadia rovnaké podpory pre migrantov naprieč celou EÚ, pre nezamestnaného migranta s podporou bude možno prijateľnejší a lacnejší život u nás.

   Smazat
  2. Pro 14:24 Nestrašte! To je ten nejhorší možný scénář. Ovšem pak by stačila jeden malý ekonomický výkyv, ani ne krize, kdy by podpora negramota byla vyšší než podpora domácího a válka je tady a nikdo ji nezastaví. A zvrhla by se na rasovou válku. Ale možná právě na to ti "humanisti" spoléhají a právě to chtějí vyprovokovat. Pod sluníčkářskými hesly a duhovými prapory.

   Smazat
  3. Pro 16:24 NENECHTE SE MÝLIT, MÁ BÍLÁ DCERA ŽIJÍCÍ V ITÁLII 28 LET, TVRDĚ PRACUJÍCÍ, TEDY PLATÍCÍ NEMALÉ DANĚ, HRADÍCÍ NEMALÉ NÁKLADY NA BYDLENÍ, DOSTALA MĚSÍČNÍ PODPORU (ZTRÁTA ZAMĚSTNÁNÍ KVŮLI CORONA) VE VÝŠI CELÝCH 48 EUR! TO JE ZHRUBA DENNÍ KAPESNÉ PRO ČERNÉHO MIGRANTA S UBYTOVÁNÍM A STRAVOU ZDARMA! JAKÁ OBČANSKÁ VÁLKA? POKOJNÁ DEMONSTRACE SOUKROMÝCH PODNIKATELŮ PROTI TĚMTO PRAKTIKÁM BYLA TVRDĚ POTLAČENA KVŮLI NEDODRŽENÍ DVOUMETROVÝCH ROZESTUPŮ!. TOŽ TAK

   Smazat
 2. Co to ten idiot německej mele??!!
  Odkdy jsou uprchlíci problémem celé EU ??!!
  Já jim ty arabárny nerozdrbal, já je sem netahám, já jim prachy na cestu nedávám, já jim neposkytuju právní služby ani pro ně nevytvářím legislativu, to zkorumpovaní politici a jebnuté feministky a zločinné nevládky...
  To ta svině Merklová je sem tahá a tak ať ji ti sráči berou k zodpovědnosti. Je už na ní podáno víc, než 1000 žalob a trestních oznámení a taci voli, jako on jí kryjí...
  Dokud na ně nepustí Salviniho a ten je nezačně kopat zpátky do moře, tak tu obserou a rozeserou celou Evropu a lidi na ně i na politiky už brzy vezmou vídle a všechno, co bude po ruce a bude jedno, co si o tom bude myslet Babiš i ten kretén a milovník musulmanů Hamáček z ASPENu!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Jsou krize tzv viz major, sem patří klima vyvolávající sucha i povodně, zemětřesení. Žel jsou krize, které jsou vyvolávány uměle např. migranti, dluhy a možná i corvir. Pokusme se ty zbytečné zastavit, jde-li to ještě možné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne - není to možné! Odkud se najednou berou ty hnědočerné arabské huby ( ne přímo černoši) - typický Afghanistan, Irán, Irák, Maroko.... v ulicích našich měst? (Plzeň,Praha) Blýskavé, obrovské oči, výrazné černé zřítelnice, sněhobílé bělmo, černé vlasy,černá fousiska, rozhazujou rukama při řeči, partičky tak čtyř -pěti, samý chlap od 18 - 30? Tmavší než naši cikáni - odkud to sem leze? Kde to bydlí? Čím se to živí? Ví to někdo?

   Smazat
  2. 11:39 to jsou první buňky invajderů. Za nimi potáhnou další. My je platíme z našich daní a odvodů.

   Smazat
 4. Ať si je vezme všechny pošahaná liberálně nemocná makrela která je pozvala. My nechceme žít v islámském středověkém chalífátu. Jenomže skopčácký dementi neumí přiznat chybu tak to opět potáhnou do hořkého konce ale bez nás.

  OdpovědětSmazat
 5. Migrace je válečný nástroj. Se vstupem jaderných zbraní do mezinárodní politiky se zcela změnily mechanismy přelévání mezinárodních sil. Zatímco před jadernou érou se tyto síly manifestovali ve válečných taženích, v jaderné éře nic takového není možné. A právě nelegální, masová migrace je novým mechanismem, který se tyto síly ventilují. Největším omylem západní civilizace je, že není schopna rozpoznat pravou podstatu tohoto nového mechanismu jako válečného nástroje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, imigrace je biologická zbraň hromadného ničení a nasadil ji ten, kdo ovládá nervovou soustavu světa-jeho finance a koho nesmíme kritizovat, neb by to byl antisemitismus...
   Je to jeho zbraň k ovládnutí světa a k zajištění si přes islám poslušnost a snadnou ovladatelnost, kterou už žádná jiná ideologie ani náboženství, kromě barbarského islámu vyznávaného primitivy, není schopna zabezpečit...

   Smazat
 6. Zaostalý uřezávače hlav,teroristy a islámisty by měli v mezinárodních vodách dávat zdarma jako potravu žralokům.....do Evropy ten to nepatří!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Problém je daleko složitější než si Danny myslí. Výmluva, že by uprchlíci, které bychom přijali, stejně odešli do Německa je slabomyslná. Nesmíme přehlížet rozdíl mezi uprchlíkem, který dostane politický asyl a v jeho rámci sociální podporu na určitou dobu a migrantem, který v podstatě sleduje tok peněz (to je případ Mexičanů, Afričanů a třeba migrantů z Ukrajiny a Kosova. Migranti jsou přijati, pokud se to "bohatým zemím" hodí. Pokud ne, jsou vráceni tam odkud přišli.

  Není pravda, že Merkelová zvala migranty do Německa. Prohlásila, že uprchlíci ze Sýrie, jimž bude povolen pobyt v Německu, budou v Německu vítáni. To byl čistě pragmatický krok, který měl zamezit střetům ve společnosti. Z německých statistik lze zjistit, že v roce 2012 bylo v Německu kolem 3 milionů přistěhovalců z Asie i Afriky. To je asi 5% populace. Tehdy to nebyl nevadilo.

  Problém s migranty je dvojí. Ty, které nechceme, a většinou je vybíráme v jejich zemi, k nám bez dokumentů nepustíme.

  Uprchlíci se dělí v první svobodné zemi na ty, jejichž případ uznáme za dostatečný pro přiznání politického asylu. Ty odmítnuté není většinou kam vrátit, protože bílý muž rozvrátil válkami kde co. Teď se mluví o Libanonu, jak to je zdevastovaná země (korupcí a geopolitickými zájmy). V té zemi je asi milion uprchlíků ze Sýrie. Ti se nemají kam vrátit, protože Západ dával Asadovi "přes prsty" tak dlouho, až Syrii rozvrátil.

  Druhý důvod, proč nechceme uprchlíky je vnitropolitický. 10% naší populace žije na hranici chudoby. V takové situaci by se přijetí uprchlíků mohlo obrátit proti politickým stranám. Logická námitka by byla, že neděláme nic pro vlastní chudé. Proto odmítl Chovanec přijmout několik křesťanských (!) rodin z uprchlického tábora v Jordánsku.

  To by bylo zdůvodnitelné, kdyby se naše vláda distancovala od válek a zbrojení. Pokud podporujeme rozvracečskou politiku NATO a USA, nemáme morální právo odmítat ubožáky, kteří utíkají z poničených zemí. Můžeme odmítnout účast na vojenských misích NATO, stejně jako to kdysi udělala Francie. Jsme přece sebevědomá a nezávislá země (s tím pojede Vystrčil na Tchai-wan). Pompeo mu teď jistě dá zelenou, až s ním bude mluvit.

  Z našeho slovníku zmizela slova člověk a lidství. Ještě horší je, že v něm již nejsou slova mír a válka. Když proti válce nebudeme vystupovat, dočkáme se jí dost rychle. Idiotů je mezi generály a politiky víc než dost.

  Jiří Jírovec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto nemůžete myslet vážně pane Jírovec! Protože naše politika koná dle nařízení, se my máme ujímat šmejdů, kteří ve svých domovských zemích nenašli dostatečné uplatnění,(spousta trestanců) jak se dostat mezi domácí elity - zůstávají sockami a práce, která nevede ke zbohatnutí, je sere! Proto po světě pobíhají jen chlapíci mezi dvacet - až třicet, jak tak čumí na TV co mají na každém chodníku, vyčuměli si, že prostě jinde, kde je v převaze bílá pracovitá majorita, tam to žije, jsou tam zábavy, bary, děvky - pro ně ubytovny a sociální dávky, dokonce za žádnou práci, protože jsme poplatni těm žvástům o strašných válkách, které jim ničí domovy - jaké? Žádné si nevytváří, stále bydlí v dírách nebo kůčách, které jim postavil dědek, k obživě si loví myši, celé dny chrápou, večer čumí na své TV, křepčí a tancujou. My máme taky už hodně svých vlastních socek - spoustu propuštěných muklů - ti by taky rádi do jiného velkého "světa" ale kde by se jich s láskou a péčí ujali, - kam mají utíkat - když nemůžeme žvatlat o válce? To, co se sere do Evropy v přecpaných člunech ( chlapi, chlapi a zase chlapi nadržení jak stepní koza) jsou podle vás ubožáci, prchající před válkou? Proč nás tím ohlupujete? Takže "my" když podporujeme NATO.. atd. Kdo je to "my?" za to, že to má naše vláda nařízeno, protože jinak by nevládla, máme tady trpět pouliční černý bordel? Který by se elit zas nedotkl, a žvanili by si o válce dál!!! Dotkl by se nás!!! Nás by černí a nahnědlí sráči zabíjeli, nám by podpalovali auta a rabovali domácnosti. Ubožáčkové. V takové Africe válčí už tradičně kmeny mezi sebou, zhovadile se zabíjejí, zabíjejí turisty a bílé farmáře, a pohoda. Na čí straně stojíte - na straně lidí, kterým se tak jako tak nemůže nic stát,- nebo na straně lidí neustále ohrožených všivou, svinskou a zahnojenou politikou, proti které jsme bezmocní? Dík za ohlupující názor.

   Smazat
  2. Evropa to vyžírá za Ameriku, kam se ti chudáci nedostanou. Pochopitelně jsou mezi potřebnými také ti nepotřební, kteří využívají situace. Šmahem všechny odmítat? To je dosti zvláštní postoj od národa, z kterého se tolik úprchlíků dostávalo na Západ.

   Jistě jistě, všichni tehdy prchali před "bodáky uchvatitelů" ???), ale neměli rozbořená města. A také neměli mobily sebou, kdyby v té době mobily bily, jistě by je doma nenechali, že... A že mladíci hodně jsou mezi úprchlíky? Jo od nás taky utíkali mladíci, případně se svou dívkou, někdy na motycyklu, někdy vlastním autem, ono se to bez rodiny lépe v cizině začíná. To vše jsme už zapomněli a zapomněli to i ti, co si tenkrát vyšlápli za kopečky.

   A že se na tom boření měst těch úprchlíků taky podílíme, se těžko dá zamést pod koberec...

   Jistě nemůžeme pojmout mraky úprchlíků, ale odmítat je šmahem, to nám ve světě reklamu moc nedělá...

   Smazat
  3. Já ti kašlu na "reklamu ve světě".

   Smazat
  4. 14:26-Co to meleš, osle ??!!
   Odtud za komunistů nikdo neutíkal na Západ proto, aby tam nutil lidi žít po sociálisticku, nutil je chodit na "subotniky" a nehecoval je k tomu, aby se znárodňovalo a nesnažil se je obrátit na marx-leninismus... Naopak tam šel, aby se ON přizpůsobil "západnímu konzumistickému "způsobu života a chtěl jen práci, aby si na něj vydělal a nenatahoval jen ruku...
   Čili je to diametrální rozdíl a naprosto protichůdné motivy a porovnávat tehdejší emigrací s nynější imigrací může jen vůl, který NIC nechápe!!!
   Sem se naopak táhnou invazoři a namísto, aby před tou válkou utíkali, tak ji přináší sebou nám ji vnucují aniž by se chtěli sebemíň přizpůsobit !!! Oni si chtějí přizpůsobit poměry tady u nás k tomu, "před čím utíkají"!!! Je to celé jedna idiocie a je smutné, jak to lidi nejsou schopni pochopit a hlasatele těch pseudo-humanistických lží když už ne nakopat, tak aspoň odkázat do patřičných míst...
   Uprchlík je skromný a pokorný a vděčný, to jen dobyvatel se chová tak, jak nám to předvádí ta barbarská havěť z Prdelákovů světa a my to trpíme a jsou tu ještě tací degeneráti, kteří by jim za to líbali jejich špinavé nohy, přičemž utrpení našich vlastních starých, nemocných a bezmocných je jim lhostejné, protože o něm nežvaní ani ČT, ani Šabatová ani posrané nevládky plné vypasených frigidních pijavic a sorosových služek s právnickými tituly...

   Smazat
  5. Pane Jírovče. Melete páté přes deváté a motáte dohromady mezka i vůz. Paní Merkelová řekla jasně: VŠICHNI jste vítáni! A tím spustila celou tuto lavinu! Úřady vůbec nezkoumaly odkud který přivandrovalec pochází a ani neměly šanci. Protože všichni zahodili doklady a nechali si jenom mobil! A toto praktikují dodnes. Nikdo neví odkud jsou, jak se jmenují, kolik jim je let.... Nic. Co melete o pragmatických krocích? Víte jaké kroky přijala paní Merkelová, aby zabránila střetům ve společnosti, jak tvrdíte? Zakázala proti rabujícím bandám zasahovat, nařídila zatajovat zločiny přivandrovalců, včetně vražd a znásilnění. Police a soudy mají svázané ruce. každý, kdo jen pípne proti je veřejně lynčován (zatím pouze) v médiích, je označen za rasistu, fašistu, nacistu (v Německu obzvlášť citlivé téma) a jsou proti němu organizovány pogromy různými bojůvkami jako je třeba Antifa. Právě tato organizace jakoby z oka vypadla nechvalně známým SA. Poslední známý případ bylo znásilnění dvou malých děvčátek drogovým dealerem a lupičem z jakési díry v Afghánistánu. nejen že si užíval peněz z loupení drog, ale ani po znásilnění 11ti leté holčičky se ho soud neodvážil poslat ani do vazby. Vyložil si to zcela správně - na mně nemají! A znásilnil 13ti letou! Policie ani soudy se už ani nesnaží toto do nebes volající svinstvo nějak vysvětlovat. Pouze konstatují, že se to stalo. A politici mlčí. Tedy do té doby, než se někdo ozve. Pak nastupuje ona známá melodie o humanitě, xenofóbii, rasizmu... A vaše bláboly o tom, že nechtějí do Německa - právě v těchto dnech opět na Lampeduze přistála loď z Afriky a všichni (cca 650 mladých dobře živených mužů) prohlásilo, že chtějí do Německa! Už to tady zkoušeli i se Syrskými rodinami. Dělali jim pomyšlení - byty, práce, školy, modlení.... Odpověď - vše je málo, chceme do Německa nebo do Švédska! A také tam odešli. Zákony neumožňují někoho u nás držet proti jeho vůli (pokud nesedí v base). Jediným způsobem by bylo, někde tyto lidi soustředit a hlídat. Ale to je podstata koncentračního tábora. V pravé a nefalšované podobě funguje jeden na základně Guantánamo na Kubě a provozují ho USA. Bez soudů, bez advokátů, bez možnosti dovolat se práva bez stanovení viny ani délky pobytu... Inu přesně jako za Führera. Tak obraťte svoji humanistickou duši tam.

   Smazat
  6. 14:26
   Většina uprchlíků nepřichází z rozbořených měst, takže lžeš.
   Individuální migrace z ČR nemá nic společného s podporovanou nelegální hromadnou migrací muslimů, takže opět lžeš.
   A odmítat je šmahem můžeme a musíme. Je to jediná možnost, jak si všechny jejich problémy nezanést do naší země. Pokud ty to nechápeš a hltáš bláboly neziskovkářů, je to smutné, ale náš problém to není.

   Smazat
 8. Takovým hajzlům jako je na fotce je třeba se postavit silou a nebo je ignorovat.Nechápu proč těmto hajzlům dává NR prostor k blití.

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Jírovče, Vaše představy o problému uprchlíků jsou naivní!!!
  Imigrace NENÍ v důsledku rozvrácení zemí Středního východu válkami EU/USA/NATO, ty války jsou prostředek ke generování imigrace a ta je prostředek, biologická zbraň k likvidaci civilizace "bílého muže" a zároveň způsob, jak vyhnat nežidovské obyvatelstvo z teritorií, na kterém je plánován "Velký Izrael" a Merklová, jakožto zasloužilá členka B´ nai B´rit s hovady typu sionista Soros & Comp. pro to dělá vše a naprosto vědomě a plánovitě a idioti po celé Evropě jí v tom pomáhají!!!
  Tajně pašuje imigranty do EU, nutí vytvářet legislativu migraci podporující, financuje ji a platí a podporuje Erdogana, aby proud imigrantů nebyl přerušen a to jak přes Řecko, tak přes Líbyi, kde mu pomáhá udržet průchoďák Afričanům, který chtěl Haftar zavřít...a kdo jí v tom pomáhá??!! Izrael viz. to věčné násilí a zmar v prostoru Levantu a i ten výbuch v Bejrůtu mluví za vše.
  Jen blb neschopný uvažování, anebo lhář a pokrytec může tvrdit, že "Izrael je poslední hráz bráníci imigraci do Evropy..."(naopk, ten je všeho toho bordelu spouštěč !!!), jak to prohlásil před nedávnem P-resident, slouha a horlivý bojovník za židy cizíma rukama a za naše prostředky Zeman...
  Je to nebetyčná ostuda, jakou hru hrajeme sami se sebou ve prospěch toho nejzatuchlejšího spolku ničícího svět všemi způsoby od ekonomických/finančních, přes politické krize až po agresivní války s miliony obětí...
  A jestli to nevidíte a nevnímáte, tak Vás lituji.

  OdpovědětSmazat
 10. Pane Jírovec, to co jste napsal je hezké, ale ten kdo vytváří situace aby k migraci v tomto rozsahu docházelo, sleduje určitý cíl a ten je tak strašný, že ho ani nenapíši. Už dost mých příspěvků minulý týden neprošlo. Starý negramotný blbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:27
   Kdo ví, za koho ten Jírovec kope. Jisté je, že za obyčejné Čechy ne.Co víc k tomu taky říct, když, zhodnoceno zdravým selským rozumem, jsou jeho plky o mé odpovědnosti a potřebnosti
   pomoci nepotřebným zcela mimo realitu přežití lidstva jako hodnotného článku rozvoje ducha povznášející galaktické komunity!

   Smazat
 11. Toto je německé prase Armin Laschet
  je německý politik, člen Křesťanskodemokratické unie. Od 27. června 2017 je ministerským předsedou německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Vede vládu složenou ze zástupců jeho strany a strany Svobodných demokratů.

  OdpovědětSmazat
 12. Migranti jsou jenom nástroj k uspořádání Majdanů a ovládnutí Evropy šmejdy. Tak oni slyší zoufalý nářek? Že ho pokrytci neslyšeli, když bombardovali Kadáfího! Pořád jenom lžou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:59 Nářek v Srbsku, Iráku i v Sýrii nikdo nechtěl slyšet.
   Výrok balkanské řeznici Madly o nutných ztrátách na životech je taky na pěstí.

   Smazat
  2. 19:06 když jsem Olbrajtku slyšel, jak říká, že Srbové strašně vyvražďovali muslimy, myslel jsem, že jenom už neumí moc česky, když argumentuje tak tupě. Jenže ona takhle mluvila i před domácím publikem. Ona často používala pojmy jako genocida muslimů, genocida Albánců, přitom těžko rozeznávala kdo je kdo. Vzteklá pomatená chamtivá agresivní svině.

   Smazat
 13. V politice nejen Německa působí takových hajzlů jako je Heiko Maas více,plní jen příkazy nadnárodních hajzlů-sebranky banksterů a válečných štváčů jako Soros a další z celého.Asi je mu smutno a chtěl by vidět Berlín v troskách.Tito hajzlové jsou nepoučitelní a nebo se blíží nějaké volby a chce se zviditelnit.Prostě hajzl 1 třídy. Možná chce někoho vyprovokovat k násilnému činu těžko posoudit.Patří se na tyto pacholky vysrat.
  Toto je německé prase Armin Laschet
  je německý politik, člen Křesťanskodemokratické unie. Od 27. června 2017 je ministerským předsedou německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Vede vládu složenou ze zástupců jeho strany a strany Svobodných demokratů.

  OdpovědětSmazat
 14. Když jsem před půl rokem napsal tři příspěvky ohledně tábora Moria, včetně odkazů a fotek, kde si ubozí uprchlíci neumí kolem sebe ani uklidit bordel a kde jim či upadne, to tam nechají, a když jsem upozornil, že tihle všichni nám budou jednou předhozeni, jako nešťastníci, o které se máme postarat, tak mi to redakce kdoví proč zablokovala. I tohle zablokuje.

  OdpovědětSmazat

 15. V politice nejen Německa působí takových hajzlů jako je Heiko Maas více,plní jen příkazy nadnárodních hajzlů-sebranky banksterů a válečných štváčů jako Soros a další z celého.Asi je mu smutno a chtěl by vidět Berlín v troskách.Tito hajzlové jsou nepoučitelní a nebo se blíží nějaké volby a chce se zviditelnit.Prostě hajzl 1 třídy. Možná chce někoho vyprovokovat k násilnému činu těžko posoudit.Patří se na tyto pacholky vysrat.
  Toto je německé prase Armin Laschet
  je německý politik, člen Křesťanskodemokratické unie. Od 27. června 2017 je ministerským předsedou německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Vede vládu složenou ze zástupců jeho strany a strany Svobodných demokratů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemecko je okupovanou zemi, ma na svem uzemi atomove rakety a odtud startuji US drony, ktere zabijeji Araby a jejich deti. Je pod protektiratem USA. Vsichni politici jsou poskoky kolonizatora. Nedivte se proto nemeckym politikum, kteri haji pouze cizi zajmy. Te uz to bylo prilis u Severniho proudu 2. Skodili by hospodarstvi. Prumysl se bouri a bude konflikt s USA.

   Smazat
 16. Když si vzpomenu, kolik lidí položilo své životy za to, aby zbavili naši zem německé nadvlády, tak bych brečel. Dnes a denně svou nečinností pliveme na jejich hroby a hanobíme jejich odkaz. Jinak by nebylo možné, aby nám opět národ, který vyprodukoval tu nejhorší sebranku, OPĚT něco diktoval. A my, opět držíme, ve jménu nějakých závazků, které někdo, někde, bez nás, přijal. Má tato země alespoň část politické reprezentace, která by dnes a denně opakovala, že jsme suverénní stát a ne provincie kohokoliv a tím méně ne SRN. Jaká je ta německá vize? Kdy budou mít tamní politici splněno ? Až tu bude celá Afrika ? Oni, kteří se nepotkají ani s běžným občanem svého státu, budou nutit občany cizích států, aby byli dnes a denně ve styku s lidmi od kterých je dělí civilizační, kulturní a já nevím, jaká ještě, propast. Kdo jim k tomu dal mandát ? Proč se jich na to někdo nezeptá ?.

  OdpovědětSmazat
 17. Ano, my to vnímáme a proto je třeba tyto, urychleně deportovat zpět do zemí jejich výskytu a další sem nevozit. Což je, mimo jiných, i problém německých ,,cestovních kanceláří"

  OdpovědětSmazat
 18. Tak nejak se zde zapomnelo na onech 7 zemi behem peti let jak to naplanovali planovaci v Pentagonu a to je ten problem Svet je tak rozvraceny ze snad nikdo neni schopen tento bordel dat dohromady.Sest zemi je jiz totalne rozvraceno (naposledy Lebanon) a ta sedma zeme ma jeste zpozdeni ,ale to prijde ted jiz samo .Nezavidim lidem co ziji od vejplaty k vejplate v dluzich a nejistote v tomhle svinstvu ktere idiot Klaus v poslusnem predklonu nastolil a opet pro tu svou vyvolenou verbez.Tato verbez jiz od Clintona se vali v blahobytu cvanha pro Vyvolene idioty a tleskace a neni prakticky za nic zodpovedna Hnus a bida oblecena jako ta cikanska holota na videu v jinem clanku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Libanon není rozvrácen. Tam "jenom" vybuchnul sklad plný ledku, podobně jako v Texas City rafinerie British Petroleum. Díky nedbalosti případně chamtivosti jedinců zahynou desítky, někdy i stovky lidí, části celé rodiny, je zničen majetek, mnohdy i kulturní dědictví a historické památky. V Libanonu není zatím známá čísi úmyslná účast.

   Smazat
  2. Nebuďte naivní. "Čísi úmyslná účast není zatím známá" jen hlupákům, co žerou mainstreamové seno od košer agentur REUTERS, AFP, a jejich filiálek, jako je ČTK...
   Celý průběh té "nehody" jeví všechny znaky úmyslného odpálení po velmi pečlivé přípravě a dění okolo ní to jen potvrzují...
   Je potřeba střední východ nenechat oddychnout a omezit na něj vliv Iránu a pokračovat v rozesírání světa, hlavně toho východního a proto ten bordel z Ukrajiny je přenášen na Bělorusko...Jedeme dál a Pánkův "Člověk v plísni" je naším předvojem a avantgardou toho správného košer pokroku...

   Smazat
  3. 12:08 tak jste to zřejmě zapálil vy osobně, když tak přesně víte KDO to udělal a proč. Já jsem slyšel, že tam Zeman odhodil vajgla, co vy na to? Nemáte vůbec žádné informace, ještě to je ve stádiu vyšetřování a nic nevědí ani sami Libanonci, ale vy už víte.

   Smazat
  4. 12:09 se nelichotivě vyjádřil o těch, co baští mainstreamové seno. Možná jste to vzal příliš osobně, ale proto ještě opravdu nemusel nic zapalovat ani on ani Zeman. A velmi správně odkazuje na to pohotové dění kolem, především ze strany Macrona. Podobně jako kdysi hrdinně a pohotově vystoupil na místě "teroristického" činu (Charlie hedbo) Holand. Takové věci mají svůj dobře připravený scénář, který nestrpí prodlení.
   S tím Íránem se ale 12:09 nejspíš mýlí. Podle toho, co mi sdělil Pjakin, je cílem této diplomatické mise naopak jeho posílení.

   Smazat
 19. Zadny problem EU to neni! Ohranicte Schengenskou hranici a za ni hlidkujte s ostrymi. Jakykoliv narusitel bude zlikvidovan.
  Usetrime miliardy € a migrantsky problem nebude. Tohle ale neni cilem EU. Tim cilem je Kalifat Evropa. Proto Cesi ven z EU. Uz vcera je pozde!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D Hochu, policie bude střílet do vlastních lidí, aby ochránila migranty. V západních zemích se tak už děje a to i v případech, když si zoufale bráníš holý život. I to je zakázáno! Ty dokonce nesmíš ani vyhrožovat i když jde proti tobě se zbraní v ruce, musíš sklopit zrak a podvolit se, jinak se to bere jako rasistické chování. Nedávno jsem četl o případu, kdy policie někde v Belgii zajistila okradeného chlapíka, co se válel v krvi na zemi a útočníky nechala jít. Že můžete dojít k úhoně v no-go čtvrti, je již zcela normální, ale tohle se stalo v širším centru většího města, pravděpodobně v Antverpách.

   Smazat
 20. Škoda, že někdo nespočítá celkové náklady na transporty obyvatel z různých kontinentů do Evropy. To dělají profipracovníci ze specagentur a určitě ne zadarmo, mají určitě reklamní a taky dopravní oddělení. Ať mi někdo vypráví pohádku o dobrovolnících. Teprve při pobytu v Evropě se nějaké náklady zveřejňují, ale určitě na tom ještě někdo vydělává. Tyto cestovní kanceláře financují jenom občané Evropy a nikdo se jich neptal. Turismu zdar!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.